>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy Dnia - 07.04.2014 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 7. Kwietnia

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna - Torneo Final
Godzina: 02:30
Spotkanie: Belgrano - River Plate
Typ: over 9.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.925
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dobra, gramy cały miesiąc rożne, lubię to :cool:. Patrząc na obie drużyny odpuściłbym sobie granie na konkretną drużynę, obie o coś walczą. Belgrano potrzebuje punktów, żeby uciec z dołu tabeli, a River Plate potrzebuje punktów, żeby awansować na pierwsze miejsce dające możliwość gry w Copa Libertadores. Ostatnio w zdecydowanie lepszej formie jest drużyna gości, trzy mecze wygrane z rzędu, wszystkie z solidnymi rywalami - odpowiednio z Lanus, Boca Juniors i Newells Old Boys. Nie mówię oczywiście, że wszystkie z tych drużyn są w dobrej formie, jednak są to solidne marki i z pewnością znane przeciętnemu kibicowi. Patrząc na drużyne Belgrano z ust wychodzą mi słowa, że to typowo argentyńska drużyna, dużo remisów, co na przykład przekłada się na 10 meczów bez porażki u siebie, z czego sześć ostatnich spotkań to... remisy ???? . No ale jak kto woli, niektórzy lubią wygrywać, inni wolą remisować. Patrząc na cele obu drużyn spodziewam się ofensywnej gry, szczególnie, że obie drużyny lubią sobie postrzelać, linia na rożne warta próby.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maer 296,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska ( Ekstraklasa )
Spotkanie: Ruch Chorzów - Korona Kielce
Typ: 1 ; Kurs: 2.30
Data: 07.04.2014 ; Godz: 18.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam bardzo serdecznie na mecz kończący 29 kolejkę w naszej rodzimej Ekstraklasie.
W mieście Chorzów liczącym ponad sto dziesięć tysięcy mieszkańców na stadionie przy ulicy Cichej 6 mogącym pomieścić dziesięć tysięcy widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym klubem Ruch Chorzów a w gości z Kielc liczących ponad dwieście tysięcy mieszkańców przyjedzie jedenastka klubu Korona Kielce.
Ruch Chorzów rozegrał w tym sezonie ligowym 28 spotkań w których zdobył 44 punkty po 12 zwycięstwach, 8 remisach oraz 8 porażkach i zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 35-38.
Korona Kielce wywalczyła 34 oczka w swoich 28 meczach ligowych w tym sezonie po 8 zwycięstwach, 10 remisach oraz 10 porażkach co daje obecnie jedenastą pozycję w tabeli Ekstraklasy, bilans bramek 35-39.
Gospodarze u siebie zagrali 14 razy zdobywając 23 oczka po 6 zwycięstwach, 5 remisach oraz 3 porażkach, bilans bramek na swoim terenie 16-15.
Goście na wyjazdach 11 punktów w 14 spotkaniach po 2 zwycięstwach, 5 remisach oraz 7 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 11-18.
Mecz ten zapowiada się ciekawie a w ostatnich trzech spotkaniach pomiędzy tymi rywalami w Chorzowie na Cichej 6 raz wygrał Ruch, raz padł remis oraz raz wygrała Korona.
Mój typ w tym spotkaniu to zwycięstwo na swoim terenie gospodarzy, Ruch Chorzów w tym sezonie ligowym jak na tą drużynę grał bardzo dobrze a u siebie wręcz wspaniale między innymi wygrywając derby z Górnikiem Zabrze i choć ostatnio dwa razy u siebie ponieśli porażki z Piastem i Podbeskidziem to moim zdaniem tym razem odprawią u siebie kielecką Koronę gdyż jest to tez ostatni mecz chorzowian przed własną publicznością przed podziałem ligi na pół i zawodnicy Ruchu będą na pewno chcieli się kolejny raz pokazać i w ten sposób podziękować również kibicom za tak gorący doping który zawsze im towarzyszy a Korona Kielce obecnie ma bardzo nikłe szanse na wejście do górnej połówki ligi i do tego na wyjazdach gra słabo i mając w delegacjach też trochę dziurawą obronę i przypuszczam że kielczanie myślą tez już o kolejnej fazie rozgrywek i toi wszystko złoży się na ich przegraną w Chorzowie z Ruchem przy ulicy Cichej 6.
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Godzina:
18:00
Spotkanie: Ruch - Korona
Typ: 1/1
Kurs: 4.00
Bukmacher: William Hill
Analiza: Witam , na jutro wybrałem spotkanie z polskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym na przeciwko siebie staną ekipy Chorzowskiego Ruchu oraz Kieleckiej Korony. Faworytem według bukmacherów jest ekipa z Chorzowa , ktora po świetnej serii , przegrała 3 spotkania ligowe pod rząd, nie były to wcale trudne mecze, może poza tym z Szczecińską Pogonią, ale porażka na własnym stadionie z zajmującym jedną z ostatnich pozycji w ligowej klasyfikacji zespołem z Bielska już przelała czarę goryczy i słuszne zdenerwowanie wśród kibiców. Korona Kielce już zaprzepaściła okazję gry w finałowej ósemce, teraz będzie walczyła tylko o jak największą zdobycz punktową, Kielczanie nie przegrali dwóch ostatnich spotkań na wyjazdach zanotowali dwa remisy z Górnikiem i Jagiellonią, w tym spotkaniu na pewno dobrym wynikiem dla Gości będzie chociażby remis, ja jednak postawię że Chorzowski Ruch w końcu zdobędzie komplet punktów w tym spotkaniu , tym bardziej że potencjał &quot;Niebiescy&quot; mają spory, uważam że gospodarze będą w stanie wygrać do połowy jak i na koniec spotkania, postawię na 1:0 do połowy i 2:0 na koniec meczu.
✅ 300
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka
Godzina: 18:00
Spotkanie: Skra - Jastrzębski
Typ: 2 ; Kurs: 2,37
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mój typ na poniedziałek to zwycięstwo Jastrzębskiego Węgla w drugim półfinałowym spotkaniu zmagań siatkarzy. W pierwszym meczu górą Skra która wygrała 3-2. Jastrzębski nie wykorzystał dziś szansy prowadząc 2-1. W czwartym i piątym secie Wlazły i Conte rozstrzelali Kubiaka zagrywką. Ogólnie to oglądając ten mecz rzucała się w oczy bardzo słaba gra środkowych JW, a dotąd gra Masnego ze środkowymi to była maestria, a w tym meczu Van de Voorde 17% w ataku, Pajenk też kiepsko jak na niego bo tylko 44% a w zagrywce bił większość w aut. W bliku JW też kiepsko bo tylko 6 bloków w pięcio setowym meczu to słaby wynik. Nie sądzę aby w poniedziałek środkowi zagrali tak słabo jak w niedzielę, do tego ciężko Skrze będzie zdobyć tak dużo punktów bezpośrednio z zagrywki. JW w ostatnim czasie w drugim meczu dzień po dniu grali diametralnie lepiej bo w PP rozjechali Resovię 3-0, a w meczu o brąz LM z Kazaniem zagrali znakomicie, także w drugim meczu w Bełchatowie powinni zagrać na swoim poziomie. Stawiam na JW.
⛔ 100
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, WTA Katowice
Spotkanie : Barthel - Beck
Godzina : 13:00
Typ : Barthel
Kurs : 2,67 ;Bukmacher : Unibet

Kolejna edycja katowickiego turnieju pełną parą rusza już o 12:45, bo na tą godzinę zaplanowany jest pierwszy mecz turnieju głównego.
Pojedynek dwóch Niemek i pewne jest, że mecz wygra...Niemka ???? , a teraz do rzeczy.
Beck to rocznik &#39;94, nie rozumiem czemu buki faworyzują tak młodą zawodniczkę zwłaszcza, że turniej rozgrywany jest w hali, a w tych warunkach siła uderzeń odegra znaczącą rolę. Beck to tenisista, która dobrze biega i w długich wymianach czuje się najlepiej. Problem w tym, że jej rodaczka takich wymian nie lubi i ma wszelkie predyspozycje do tego by do nich nie dopuszczać. 184 cm wzrostu przekłada się na mocny serwis, a zasięg ramion na skuteczną grę przy siatce. Na hali wzrost procentuje i może nie głównie, ale po części na tym opieram swój typ. Bilans póki co 1:1 i pewne jest też to, że jedna z nich jutro go poprawi. Ja stawiam na Niemkę...to znaczy na Monę Barthel, bo ta tenisistka ma dużo większe doświadczenie i ogranie. Zdążyła w swojej karierze wygrać 2 turnieje WTA z czego jeden właśnie w hali, a swoją obecność w tourze zaznaczyła po wdrapaniu się na 23 miejsce rankingowe.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: NHL Hokej
Spotkanie: Columbus Blue Jackets - New York Islanders
Godzina: 0:05
Typ: Więcej strzałów na bramkę - Jackets
Kurs: |1.90|
Buk: Bwin !
Miałem nie grać nic do playoff, ale jednak zachęciła mnie oferta meczowa na dziś i znalazłem, mam nadzieję wisienkę na torcie. Kurtki u siebie pogrywają nie co ospale mimo tego, dużo punktują na bramki jeśli chodzi o strzały i co najważniejsze mają godnych zawodników do strzelania bramek. Dubinsky, Johansen jak dla mnie to najmocniejsze ogniwa w Columbus. Obaj gracze oddają średnio 3-4 strzały na mecz, a nawet i więcej ostatnio szaleje ze strzałami Dubinsky. Wiadomo, że nie tylko ten duet, tam rozgrywa swoje najlepsze zawody, ale musiałbym wymienić całą ekipę po kolei a to nie ma sensu. Kluczem, moim jest oczywiście to że Kurtki, muszą ten mecz wygrać, bo jeśli nie daj boże przegrają to mogą spaść na kolejne miejsce w tabeli i co za tym idzie? nie zakwalifikują się do playoff. Wiadomo, że są faworytami, ale czasem z presją się nie wygra.. ja mimo to jestem dobrej myśli i wierzę, że Kurtki odjadą trochę Diabłom z punktami i będą w finałach. Ich gra może się podobać. Wyspiarze na pewno nie są ogórkami jeśli chodzi o strzały w meczach, ale ich gra nie zawsze jest regularna i mimo że w zasadzie już o nic nie graja, to Kurtki muszą wykorzystać ten moment i zagrać swoje 200% w każdym aspekcie w meczu.. Zaufam gospodarzom i ufam, że się nie przejadę.
✅ 90
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ruch - Korona
Typ: Ruch Chorzów ( -1 )
Kurs: 4.00
Bukmacher: bet365
Analiza: W jutrzejszym meczu zamykającym dwudziestą dziewiątą kolejkę spotkań dojdzie do rywalizacji piątej w tabeli drużyny Chorzowskiego ruchu z jedenastą w tabeli Koroną. Mój typ na to spotkanie to wygrana gospodarza z handicapem ( -1 gol ) . Ruch po świetnej serii wyników gdzie wygrywał mecz za meczem ( np. z Wisłą w Krakowie ) odnotował serię trzech porażek z rzędu. Niebiescy będą chcieli jutro przełamać tą passę, wrócić na właściwe tory i umocnić swoją pozycje w górnej części tabeli. Na stadion przy ulicy Cichej przyjedzie kielecka Korona, która zremisowała cztery z ostanich pięciu spotkań, nie ma już szans na awans do górnej ósemki teraz musi walczyć jedynie o jak największą ilość punktów przed podziałem. Myślę, że chęci oraz odpowiednia motywacja będzie miała jutro kluczowe znaczenie. Koroniarze bardzo dobrze grają na własnym obiekcie gdzie zdobyli 23pkt, wyjazdy natomiast nie idą im już tak dobrze i zdobyli na nich tylko 11punktów. Podopieczni Jana Kociana wygrywając jutrzejsze spotkanie awansowali by na trzeci miejsce w ligowej tabeli co sprawi, że wyjdą podwójnie zmobilizowani na to spotkanie. W ostatnich pięciu bezpośrednich spotkaniach tych drużyn Ruch wygrał 3krotnie ( za każdym razem 2 lub więcej golami ) padł jeden remis oraz raz wygrała Korona.
✅ 300
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – BOLIWIA: Liga de Futbol Prof - Clausura 2013/2014
Spotkanie: Oriente Petrolero - Nacional Potosi
Typ: Oriente Petrolero wygra po przejęciu prowadzenia
Kurs: 8,00
Bukmacher: Bet365
Data i godzina: 07.04.14 00:00

Dziś o północy czasu polskiego odbędzie się mecz kończący trzynastą kolejkę boliwijskiej ekstraklasy pomiędzy Oriente Petrolero a Nacional Potosi. Gospodarze to szósta ekipa ligi, goście są na ostatnim miejscu w tabeli.

Gospodarze zremisowali ostatni mecz ligowy z przedostania Guabirą 2:2. Pomimo tego, iż przez ponad dziesięć minut goście grali w &quot;10&quot; gospodarze zdołali ledwie wyrównać trafieniem z rzutu karnego. Na swoim stadionie Oriente gra solidnie: 3 zwycięstwa, remis i porażka (z walczącym o mistrzostwo kraju Realem Potosi).

Goście zremisowali ostatni mecz Bolivarem 1:1. Mimo, iż przegrywali spotkanie zdołali doprowadzić do remisu i zdobyć cenny punkt na drodze ku utrzymaniu. Niestety, goście dysponują fatalnym bilansem wyjazdowym - każdy z 6 ligowych wyjazdów kończył sie klęską gości. Mało tego, Nacional strzelił rywalom ledwie dwie bramki, tracąc aż 13!

Obie drużyny grały ze sobą w styczniu tego roku – wtedy to lepszy okazał się Nacional Potosi, który wygrał spotkanie pewnie 3:1. W 12 z 15 ostatnich spotkań obie ekipy strzelały bramki.

To że padną bramki oceniam jako pewniak. Bukmacherzy również nie pozostawiają złudzeń kto jest faworytem. Pokuszę się więc o typ przewidujący losy spotkania. Można przypuszczać następujący rozwój spotkania – walczące o utrzymanie Nacional stawia wszystko na jedną kartę, okupuje się we własnym polu karnym i być może strzela bramkę z zaskoczenia. Myślę jednak, że i to może okazać się za mało. Po pierwsze, nad ekipą gości wisi fatum – dla nich remis na boisku rywala będzie jak zwycięstwo. Po drugie – różnice w poziomie gry obu zespołu obrazuje nam dystans punktowy między obiema ekipami: goście 8 „oczek”, gospodarze aż o 10 więcej. Nacional udowodnił jednak, iż potrafi strzelać bramki akurat temu rywalowi, nawet na wyjeździe.

Stawiam drobną kwotę z ostatniej wygranej na wygraną gospodarzy po przejęciu prowadzenia. Ewentualna wygrana będzie dobrym kapitałem przed wtorkową LM.
⛔ 100
 
yayo 165

yayo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 21.00
Spotkanie: Tottenham - Sunderland
Typ: x/1
Kurs: 4.75
Bukmacher: William Hill
Analiza: Tottenham podejmuje u siebie zespół Sunderlandu, który zamyka tabelę z dorobkiem 25 pkt.(6 zwycięstw, 7 remisów i 17 porażek). Koguty maja na koncie 56 oczek (17,5,10). Ostatnie 5 spotkań Tottenhamu to 3 porażki , jeden remis i jedno zwycięstwo. Przeciwnik przegrał 4 z pięciu ostatnich meczy. Oba zespoły wielokrotnie stawały naprzeciw sobie. 14 razy zwyciężał zespół Tottenhamu a 6 razy drużyna Sunderlandu. Gdy Tottenham występował w roli gospodarza(12 razy) 9 razy wygrywał. Koguty dzisiaj powinny zdobyć 3 pkt, chociaż wyraźnie w formie nie są. Ostatnio w lidze dotkliwie przegrali 4:0 z Liverpoolem. Przegrali również dwumecz z Benficą w Lidze Europejskiej(2:2 i 1:3). Także nie przewiduje jakiegoś spektakularnego zwycięstwa tylko minimalną wygraną po remisie do przerwy.
✅ 375
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
C 511

chemiczny

Użytkownik
Zawody: Tenis - WTA Monterrey 07.04.2014 godz. 01:00
Wydarzenie: Ana Ivanovic - Jovana Jaksic
typ:Ana Ivanovic wygra 2:0
Kurs: 1.44
Bukmacher: bet365

Na jutro proponuję pojedynek finałowy turnieju WTA w Monterrey pomiędzy dwoma Serbkami Jovaną Jaksic(137.WTA), a Aną Ivanovic(13.WTA). O ile występ w finale doskonale znanej fanom tenisa Any Ivanovic nie jest niczym szczególnym, bo zawodniczka ta należy do ścisłej światowej czołówki to udział w tym meczu Jovany Jaksić mozna uznać za sporą niespodziankę jeśli nie powiedzieć sensację. Młodsza Serbka nie zanotowała jeszcze żadnych znaczących sukcesów oprócz wygrania kilku turniejów rangi najniższej ITF, nawet w tym roku wygrała taki jeden, a jutrzejszy występ w Monterrey będzie jej największym sukcesem w karierze. Co prawda występ w tym finale zawdzięcza dość udanie poukładanej drabince, bo szczerze powiedziawszy nie pokonała w drodze do finału żadnej wybitnej zawodniczki, a jej najtrudniejszą rywalką którą pokonała w tym turnieju była Włoszka Knapp zajmująca obecnie 50 miejsce w rankingu. Pojedynek z Ivanovic może być dość sporym utarciem nosa dla tej zawodniczki chociaż swoje już tu wygrała i nawet porażka nie ujmie jej sukcesu. Jej rywalka Ivanovic jest zdecydowaną faworytką tego spotkania i uważam, że ten mecz będzie miał jednostronny pojedynek ze wskazaniem na Anę. Jeśli w półfinale pokonała samą Karolinę Woźniacką w dwóch setach to nie powinna mieć problemów z powtórzeniem tego w finale z o wiele mniej doświadczoną i mniej obytą z grą na najwyższym poziomie Jaksić. Mój typ to krótkie dwusetowe zwycięstwo Ivanovic. Zachęcam do swojego typu.
✅ 44
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Dyscyplina: NHL- Hokej
Spotkanie: Buffalo Sabers @ Philadelphia Flyers (01:35)
Typ: W. Simmonds strzeli gola w meczu
Kurs: 3,20
Bukmacher: Betsson
Analiza: Tutaj liczę na ostre strzelanie u gospodarzy, którzy ostatnio z 7 meczów wygrali tylko 1 spotkanie, ale trzeba zwrócić uwagę, że rywali mieli nie łatwych, a wyniki nie odzwierciedlają ich gry. Dziś dostają największych bolków w lidze i obowiązkiem Lotników dziś są 2 pkt, do tego liczę, że nieco sobie postrzelają na poprawę nastrojów. Oba mecze jaki do tej pory rozegrali z zespołem z Buffalo wygrali i zdobyli w nich po 4 gole. Wobec tego ten mecz traktuje jako mecz podwyższonego prawdopodobieństwa jeśli chodzi o strzelenie bramki przez jednego z najlepszych strzelców drużyny - Simmonds&#39;a. Kanadyjczyk trafił w ostatnim meczu dla Flayers podczas gry w przewadze, ogólnie PP to jego specjalność i podczas gry 5-4 to prawdziwy sęp na gole. W tym sezonie zdobył już 14 goli kiedy jego zespół grał w power play&#39;u. Dla Flyers jest to mecz, który wygrać po prostu muszą. Do końca sezonu nie będzie już łatwiejszych rywali jak Szable, a po ostatnich porażkach ich sytuacja zrobiła się lekko niebezpieczna zatem dzisiejsze spotkanie jest idealne ku temu by odbić się od dna. W tym typie idę za ciosem ponieważ na niedzielę typowałem gola J. Benna z Dallas i czekałem na to niecałe 45 sekund od początkowej syreny, zobaczymy jak będzie w tym przypadku. Polecam!
⛔ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 2:00
Spotkanie: Colorado - Pittsburgh
Typ: Col 1 bramką
Kurs: 4.0
Bukmacher: bet365
Analiza:
Kursy na Colorado spadają i myśle, że słusznie (a co ja moge myśleć kiedy 6 dni typy mi nie wchodzą na zwycięzce meczu?). Tak czy siak Colorado gra nieźle, jest to solidna ekipa, nawet niezła forma (6 zwyciestw pod rząd), ale ich przeciwnicy raz, że bardzo osłabieni (przede wszystkim brak Malkina i Kunitza, ale jest tego wiecej) to grają bardzo słabo (wczoraj 0-4 z Minnesotą gdzie byli faworytami) i ogolnie 6 porazek na ostatnie 10 meczow - odwrotnie niz Colorado jak widac. Motywacji tez brak bo chca zajac 2 miejsce na wschodzie i to juz maja zaklepane. Bezposrednio obie ekipy nie spotykaja sie często, ale tutaj jest remis. Ostatni mecz Colorado wygrało 1:0 (rok 2013). Puntkowo Colorado wyprzedza Pengunis o całe 3 oczka i 1 mecz mniej. Gdyby nie osłabienia to mysle ze jednak goscie byliby faworytami, a tak jest to Colorado. Szczerze? Myśle tu nawet nad handicapem dla Colorado, ale oczywiscie z racji klasy rywala stawiam na zwyciestwo jedną bramką... pewnie przeczucie mnie nie zawiedzie i Colorado spokojnie wygra.
⛔100
 
kamilmufc 6

kamilmufc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Węgry / OTP Bank Liga
Spotkanie: Kaposvar - Mezokovesd
Godzina: 20:45
Typ: Główny zakład : X Godzina: 20:45
Kurs: 3,35
Bukmacher: bet at home
Analiza: Dzisiaj pokusze się na remisowy typ w meczu Kaposvar - Mezokovesd, jak wiemy Kaposvar to druzyna która po sezonie definitywnie spada ligę niżej w dodatku małe szanse aby mogli podskoczyć w OTP Bank Liga chociażby oczko wyżej, jednak proszę zauwazyć że Kaposvar na własnym terenie ostatnimi czasy lubi uciułac punkcik, urwali punkty nawet takiej drużynie jak Videoton. Z tego co można wyczytać z tabeli i historii meczy to Mezokovesd ma jeszcze szanse by wybić się ze strefy spadkowej i najlepszą opcją na punkty są własnie dwa najblizsze mecze, z Kaposvarem dzisiaj a następnie z przedostatnim w tabeli Paks&#39;em, jednak patrząc na drużynę Kaposvar to widzimy że przed własną publicznością trafiaja do siatki niemal w kazdym meczu a więc możemy się spodziewać tutaj niskiego remisu 1:1, tak tez typuję - remis przed własną publicznością.
⛔ 100
 
makaveli23 578K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: Irlandia, Pilka Nozna
Godzina: 21:00
Spotkanie: Shamrock - UC Dublin
Typ: obie druzyny strzelą w pierwszej połowie
Kurs: 4.40
Bukmacher: unibet

Shamrock jest faworytem ale zbyt przecenianym jak na moj gust i poszuklabym czegos ekstra w tym meczu. UC Dublin to druzyna graja radosny futbol i jak narazie im to wychodzi na dobre. Po 5 meczach maja trzeci wynik jasli chodzi o strzelone bramki a lepsze sa od nich tylko dwie pierwsze ekpiy Cork i Drogheda. Z kolei obrone mimo wysokiego bo 5 miejsca w tabeli maja obok ostatniej druzyny najgorsza. Sprawia to ze latwo sie domyslic iz ich mecze obfituja w bramki. Pierwsze polowy to w ich wykonaniu dobre zaskoczenia przeciwnika w postaci szybkich brameczek, jednak im dalej w mecz tym gorzej i jesli strzela pierwsi w pierwszej polowie to mozna byc pewnym ze straca jeszcze w pierwszej polowie. Tak bylo kiedy grali przeci St. Patricks (3-2 i 1-2 do przerwy), Bray (3-5 2-1 do przerwy). Ten wynik z St. Patricks gdzie gospodarze byli faworytem po kursie 1.13 to dla mnie kluczowy przyklad poniewaz uwazam ze Shamrock to podobna druzyna ktora rowniez lubi sobie i postrzelac i potracic z takimi ekipami jak UC Dublin. Dla przykladu podam m.in ich mecz w Setanta Cup gdzie jako faworyt 1.29 wygrali 5-1 z Glentoran rowniez po bramkach z obydwu stron w pierwszej polowie, w towarzyskim przeciw Cliftonville rowniez jako faworyt 1.33 postrzelali 3-1 gdzie bylo 1-1 do przerwy. I tak oto uklada mi sie ten mecz w taki scenariusz ze to druzyna gosci szybko obejmie prowadzenie dzieki swojej odwaznej grze do przodu ktora im sie na poczatku sezonu jak widac oplaca, jednak kilka akcji dalej i Shamrock spokojnie to wyrowna. Szanse sa dosc wysokie jak na taki kursi trzeba to sprobowac. Polecam patrzec na live w bet365 bo chyba transmisji ciezko znalesc gdzie indziej na ten mecz i jak bedzie 0-0 do 20&#39; a druzyny beda mialy niebezpieczne ataki i jakies strzaly to warto posylac kupon na over 0.5 do przerwy, drugi taki mecz ktory przewiduje z bramkami w pierwszej polowi to spotkanie Bray z St. Patricks, nad ktorym zastanawialem sie czy nie dac do typow dnia jednak wybor padl na to spotkanie gdzie gra outsider na wyjeździe grajacy dosc odwaznie z niepewna obrona jaka posiada Shamrock.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 12

jellyfish321

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina:
21:00
Spotkanie: Genoa - AC Milan
Typ: 2
Kurs: 2.00
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Milan jest zespołem, który zawodzi w tym sezonie w Serie A. Pomimo dobrego składu i budżetu nie notują w tym sezonie zadowalających wyników. Predyspozycje do tego na pewno mają. Umiejętności piłkarskich i talentu takich zawodników jak Kaka, czy Mario Balotelli nie trzeba nikomu przedstawiać. Milan obecnie plasuje się na 11 miejscu w tabeli Serie A. Traci 8 pktów do miejsca gwarantującego grę w Lidze europejskiej. Po dzisiejszym meczu może zmniejszyć tą stratę do 5 pktów. Po słabym sezonie maja jeszcze szanse na kwalifikacje do europejskich pucharów. Rossoneri będą o to walczyć jak najlepiej mogą, aby to osiągnąć, gdyż niezakwalifikowanie się do ligi europy będzie wręcz blamażem dla takiego zespołu. Ich dzisiejszy rywal - Genua - to zespół, który teoretycznie może już być pewny utrzymania w lidze. Aktualnie mają 14 pktów przewagi nad strafą spadkową. Tracą 3 pkty do Milanu i plasują się na 13 miejscu w tabeli. Milan nie przegrał od trzech meczów. W obecnej formie są poza zasięgiem dla zespołu z Genui, dodatkowo zespół Clarenc&#39;a Seedorfa wyjdzie na ten mecz bardzo podbudowany i według mnie warto postawić na jego ekipę.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBL
Godzina:
15:30
Spotkanie: Perth - Adelaide
Typ: -6,5 Perth
Kurs: 1.90
Bukmacher:
Betgun
Analiza:
Na dzisiaj wchodzę w 1 mecz finałowy ligi australijskiej, gdzie główny faworyt Perth podejmuje 36. Obydwie drużyny to zespoły własnych parkietów, gdzie pokazują pełnię swoich możliwości dodatkowo gospodarze to liderzy którzy nieźle też radzą sobie na wyjeździe. Wg mnie ekipa gości szanse w nawiązaniu walki z Perth będą mieli u siebie bo jako gospodarz Perth nie powinien mieć problemów z odniesieniem pewnego zwycięstwa. Ostatni mecz u siebie z Adelaide Perth rozstrzygnęło u siebie 85-61. Dzisiaj finał więc dodatkowa mobilizacja i adrenalina wyzwoli w gospodarzach dodatkowe pokłady sił, a że o umiejętności koszykarskie jestem spokojny to handi powinni spokojnie zrobić.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
hawajski-typer 9

hawajski-typer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, T-Mobile Ekstraklasa
Godzina:
18:00
Spotkanie: Ruch Chorzów - Korona Kielca
Typ: Ruch Chorzów wygra całe spotkanie i obie drużyny strzelą bramkę
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam wszystkich bardzo serdecznie i zapraszam na mecz kończący 29 kolejkę Polskiej Ekstraklasy. Na własnym stadionie Ruch Chorzów będzie podejmował Koronę Kielce. Mecz zapowiada się niezmiernie ciekawie, bo obie z drużyn potrzebują punktów. Forma gości troszkę mnie dziwi, ponieważ na ostatnie 7 meczy remisowali aż 5 razy. Mimo to, tylko w dwóch spotkaniach nie strzelili żadnej bramki. Bilans bramkowy na wyjazdach nie wygląda za ciekawie, bowiem przy strzelonych 11 bramkach, Korona straciła 18 trafień. Przejdźmy do faworytów tego spotkania, czyli do zespołu z Chorzowa. Gospodarze na daną chwilę, mają serie 3 porażek z rzędu. W tym spotkaniu muszą się przełamać. Co do statystyk dotyczących gry na własnym stadionie, również wyglądają nie ciekawie. Mianowicie, Ruch na 14 meczy wygrał 6 spotkań, 5 razy zremisował i odniósł 3 porażki. Bilans bramkowy jest na plusie, ale na bardzo małym plusie, wynosi 16:15. Mimo to, myślę, że goście strzelą bramkę, a gospodarze wygrają spotkanie. Kurs bardzo fajny, wart ryzyka. Życzę powodzenia, pozdrawiam !

⛔ 100
 
E 45

ecko

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej (Czechy Play-off)
Godzina: 17:10
Spotkanie: PSG Zlin - HC Ocelari Trinec
Typ: X
Kurs: 3.80
Bukmacher: bwin
Morawskie derby w półfinale Play-off w Czechach. Stan rywalizacji na razie 2-1 dla Trzyńca. Trzyniec wygrał oba mecze u siebie, najpierw 4-0, potem 5-2. W trzecim meczu, który rozegrano wczoraj wygrał Zlin 2-0, drugą bramkę strzelając do pustej bramki 10 sek przed końcem meczu. Zlin jest drużyną bardzo defensywną co potwierdził wczorajszy mecz. Większość meczów w tym sezonie wygrywali 1 bramką. Wczoraj udało im się wyjść na prowadzenie w drugiej tercji 1-0 a później już tylko skutecznie bronili tego wyniku. Mecz był jednak bardzo wyrównany, jak wszystkie w tej fazie rywalizacji. Kolejny mecz grany dzień po dniu, a więc na większym zmęczeniu zapowiada się na jeszcze bardziej zacięty. We wczorajszym meczu czystych sytuacji na strzelenie gola było jak na lekarstwo, uważna obrona z obu stron a bramka padłą można powiedzieć z szybkiego ataku w grze z przewagą jednego zawodnika Zlinu.
⛔ 100
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: ATP TENIS CASABLANCA KWALIFIKACJE
Godzina:
12:30
Spotkanie: Kuznetsov - Simon
Typ: Kuznetsov

Kurs: 2,75
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Simon gra tutaj tragicznie. Zgłosił się w ostatniej chwili (prawdopodobnie z tego co udało mi się dowiedzieć to specjalnie, aby nie załapać się na MD a dzikie karty były już rozdzielone i dostał się z takim wysokim rankingiem, z którym tutaj normalnie byłby rozstawiony w MD chyba z 3 lub 4 do kwalifikacji, które ma niby traktować jako trening). W nich jest rozstawiony z 1, co przy wielu absencjach może dać nawet szanse na turniej główny jak LL, czyli nawet kiedy &quot;odda&quot; mecz dziś bez walki. Jednak to nie jest powód dla którego gram przeciwko (szczerze, jednemu z moich ulubionych graczy). Gram przeciwko bowiem jego wyniki tutaj w 2 meczach są tak słabe, że nie wiem jak on ma w takiej formie pokonać Kuznetsova. Po fantastycznych wyczynach sprzed 5-6 lat (kiedy to lejąc Rogera wydawało się, że to może być gracz na top 3), pozostały już tylko wspomnienia. Owszem to nadal bardzo waleczny zawodnik, bardzo niewygodny z uwagi na swój styl (taka ściana) i ciągle groźny dla każdego rywala, ale jego wyniki tutaj to jakieś nieporozumienie. Wygrał oba mecze po 3 setowych mękach i w obu był już na wylocie. Nie przegrał jedynie dlatego, że jego rywale to po prostu &quot;dziady&quot;, które nie umiały wykorzystać szansy wyrzucenia z turnieju Simona. Kuzo jest zdecydowanie lepszym (minimum od 2 klasy) zawodnikiem od tych obu &quot;wynalazków&quot; z jakimi do tej pory mierzył się Giles, czyli Cacic oraz Marcora. Potrafi odpowiedzieć równie cierpliwym przebijaniem co Simon, ale ma dużo lepszy serwis i częściej korzysta z kończącego uderzenia skracającego wymiany niż Giles. Nie sądzę też aby to granie 3 setów, w każdym z 2 poprzednich meczów miał dla Simona być wyborem treningowym w celu &quot;ogrania się&quot; (niby taki był plan zgłoszenia się później do turnieju by móc potrenować w kwalifikacjach). Wygląda na to, że Giles po prostu nie jest w zbyt dobrej dyspozycji, co sprawia, że przy takim kursie granie na Kuzo jest po prostu obowiązkiem.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom