>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy Dnia - 07.04.2014 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Irlandia, Pilka Nozna
Godzina: 21:00
Spotkanie: Shamrock - UC Dublin
Typ: Shamrock handicap azjatycki -2
Kurs: 2.675
Bukmacher: bet365

Podepnę się tutaj trochę pod analizę kolegi Makaveli23, aczkolwiek wynik moich przemyśleń jest nieco inny. Tak jak zgadzam się z tym, że są jakieś szanse na strzelenie przez obie drużyny bramki w tym meczu, tak nie zgadzam się z tym, że drużyna Shamrock będzie miała jakiekolwiek problemy z odniesieniem dzisiaj na swoim terenie zwycięstwa. UC Dublin nie dysponuje zbyt dużą siłą w defensywie i Shamrock to dzisiaj wykorzysta. Gospodarze dzisiaj będą dodatkowo zmotywowani, ponieważ będą chcieli swoim kibicom zrekompensować porażkę jakiej doznali w poprzedniej kolejce z liderem rozgrywek Cork City (0:3) gdzie wcale nie byli drużyną dużo gorszą. UCD owszem, ma sporo strzelonych bramek, ale trzeba też zerknąć z kim do tej pory się mierzyli oraz to, że połowę z tych bramek strzelili w jednym meczu.
Ja stawiam na większą skuteczność Shamrock w dzisiejszym meczu i trzybramkowe zwycięstwo (3:0, 4:1). Zwrot w przypadku zw. dwubramkowego.
zwrot/0
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Polska T-Mobile Ekstraklasa /
Data : 07.04.2014 / godz. 18:00 /
Spotkanie - Ruch : Korona
Typ - czerwona kartka w meczu ? tak
Kurs - 4.00
Bukmacher - Unibet
Analiza :
Dokończenie przed ostatniej kolejki w naszej T-Mobile i mecz w Chorzowie pomiędzy Ruchem a Koroną , Niebiescy takiej złej serii jeszcze w tym sezonie nie mieli 3 ostatnie mecze i 3 porażki i jak już wspomniałem takiej serii jeszcze nie było bo sięgając od początku tego sezonu to pomimo słabego wejścia i po 8 kolejkach tylko jedno zwycięstwo ale trzech porażek pod rząd nie było najwyżej dwie i remisy tak więc czas chyba na przełamanie , wiem że Ruch cel jaki sobie założyli został osiągnięty bo sa w tej bezpiecznej grupie i tak już pozostanie to jednak warto zrehabilitować się szczególnie za ostatnią porażkę u siebie z Podbeskidziem bo ta porażka to zasługa sędziów którzy nie zauważyli spalonego po którym został podyktowany rzut karny i tak oto porażka 0:1 ale to już historia czas na nowa , Korona odwrotnie do Ruchu gra no powiedzmy średnio bo 6 ostatnich kolejek to 5 remisów i zwycięstwo , w pierwszym ich pojedynku w Kielcach pomimo prowadzenia Korony 1:0 jednak to Niebiescy wygrywają 4:1 a w roli głównej wystąpił Łukasz Janoszka, który popisał się w tym starciu hat-trickiem , no ale wrócę do typu czyli czerwonej kartki , sędzia jest pan Szymon Marciniak i to by chyba wystarczyło ale dodam parę szczegółów , pan Szymon sędziował 26 spotkań w tym sezonie i pokazał 114 żółtych 8 czerwonych ( 6 bezpośrednio ) i pokazał 11 rzutów karnych i w/g mnie OK , teraz pan Szymon sędziował ogólnie 16 meczy z udziałem Niebieskich i dla nich pokazał 22 żółte i 2 czerwone kartki i podyktował na ich korzyść 3 rzuty karne a dla przeciwników Niebieskich 30 żółtych 4 czerwone i 2 karne , teraz Korona i 16 meczy 29 żółtych 6 czerwonych i dwa karne a przeciwnikom 33 żółte 5 czerwonych i 3 karne tak więc sporo się tego nazbierało w tych dwóch tylko klubach a zaglądając jeszcze do ich H2H to czerwieni nie będziemy daleko szukać bo w wspomnianym meczu w Kielcach i czerwień dla Korony a sędziował Tomasz Musiał . Stawiam na czerwień !
⛔ 100
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka, Plus Liga
07.04.2014 18-00
Spotkanie: Bełchatów - Jastrzębski Węgiel
Typ: over 185,5 ; Kurs: 1,92
buk: william hill
Analiza:
Trzeba przyznac ze mecze półfinałowe siatkarsiej Plus Ligi stoja na wysokim poziomie i kazdy pojedynczy mecz gwarantuje spore emocje. W obu parach kazdy z trzech meczy kończył sie tie-breakiem. Czy taki scenariusz moze sie powtórzyc dzisiaj w Bełchatowie?? Jest to całkiem prawdopodobne, bo stawka półfinałowa w tym roku jest wyjątkowo wyrównana. Przed rozpoczęciem samych półfinałów trudno było wskazac jednoznacznie faworyta do koncowego zwyciestwa. Teraz najlepiej wygląda sytuacja Zaksy, ktora wygrała dwa mecze w Rzeszowie, a do tego Resovia straciła Achrema. Troszkę bliżej finału są też zawodnicy Skry, ktorzy wygrali pierwsze spotkanie 3-2. Emocji w tym meczu było sporo. Lepiej zaczeli gospodarze ktorzy wygrali pierwszego seta, by po chwili przegrywac 1-2. Tyle ze gospodarze nie odpuścili i po wygraniu pewnie czwartej partii również w decydujacym secie wygrali dość pewnei do 11. Dzis w drugiej odłonie półfinałowej rywalizacji znów bedzie gorąco. Gospodarze beda chcieli udać sie do Jastrzębia z prowadzeniem 2-0, bo ostatnio grajac tam nie idzie im juz tak dobrze. Po wielu latach seryjnego wygrywania dwie ostatnie wizyty kończyły sie porażkami. W tym roku przegrali tam 2-3, wiec wiedza czym konczy sie wizyta w miejscowej hali. Goście również musza zagrać na maxa, bo ewentualna porażka postawi ich ewentualny awans po kreską, ciężko bowiem bedzie wyjść ze stanu 0-2... Potencjały zespołów są bardzo wyrównane, tu o porażce moga zadecydować detale. Liczę przede wszystkim na gości, ze postawią gospodarzą bardzo trudne warunki. Moim zdaniem dzis znów bedzie ciekawie w meczu tych zespołów. W tym sezonie zaden z meczy nie kończył sie zwyciestwem ktoregokolwiek zespołu w stosunku 3-0. Tylko mecz pucharowy zakończył sie zwyciestwem Jastrzębia 3-1, ale tam punktów było całkiem sporo. Uważam ze dzis bedzie podobnie i znów kibice zobaczą wyrównane spotkanie. Stawiam na over punktowy w drugim meczu półfinałowycm miedzy Bełchatowem a Jastrzębskim
⛔ 100
 
soulmate 48

soulmate

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja, Allsvenskan
Godzina: 19:00
Spotkanie: Kalmar - Atvidabergs
Typ: Atvidabergs lub Remis
Kurs: 1.85
Bukmacher: Expekt
Analiza: Kolejka nr 2 w Szwecji. Oba zespoły wygrały swoje pierwsze spotkania. Kalmar wygrali na wyjeździe z kandydatami do spadku - Brommapojkarną 2:1, w takim samym stosunku Atvidabergs ograł u siebie Elfsborg, wielokrotnych Mistrzów. Wielu ekspertów w Szwecji wypowiada się, że właśnie Atvidabergs na równi z Gefle mogą być czarnymi końmi tego sezonu. Obie ekipy zmontowały bardzo dobre składy mogące walczyć o TOP5. To działania podobne do Hacken, które nie tak dawno robiło furorę i urywało punktu najlepszym. Kalmar kilka sezonów temu z braćmi Elm w składzie mieli złoty sezon, ale to dawne dzieje i wrócili do swojej przeciętności. Zważywszy na to, że Atvidabergs rozegrał świetny mecz z Elfami, widać, że od początku jest zgranie i forma, co zaowocuje wywiezienie co najmniej jednego oczka. Kalmar nigdy nie wykorzystywał w znaczny sposób własnego stadionu jako handicapu i liczę na podtrzymanie tej tendencji.
✅ 85
 
charles94 36

charles94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ruch Chorzów - Korona Kielce
Typ: Obie drużyny zdobędą gola w 2 połowie
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet365

Widzę że większość gra optymistycznie w stronę Ruchu po 3 porażkach z rzędu, ja również przychylałbym się do tego typu, Ruch uregulował część należności wobec piłkarzy, tak więc atmosfera na pewno się polepszy, zawodnicy mieli czas by ochłonąć po tym jak nie sprostali presji po swojej kapitalnej serii 6 zwycięstw z rzędu i liczę że dzisiaj przystąpią do meczu zmobilizowani i wygrają, jednak ciekawy dla mnie jest typ na gole obu drużyn. Korona nie będzie tutaj dziś bez szans, Kielczanie ostatnie 4 spotkania kończyli z golem, a nie były to spotkania przeciw byle komu, bo mecze z Zawiszą, Pogonią, Jagiellonią i Lechią do łatwych z pewnością nie należą. Korona nie ma już szans na awans do grupy mistrzowskiej jednak na pewno będzie zmobilizowana żeby tutaj wygrać i powiększyć swój dorobek przed podziałem punktów. Zważywszy na to że Ruch nie strzelił na swoim stadionie w ostatnich dwóch meczach liczę na to że dzisiaj przyjdzie przełamanie. Większość goli pada na Cichej w drugich połowach i już nieraz mieliśmy okazje oglądać emocjonujące końcówki z udziałem Ruchu, stąd typ taki a nie inny.
⛔ 100
 
W 8

wanderlei94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja Ligue 2
Godzina: 20:30
Spotkanie: Metz - Istres
Typ: Metz
Kurs: 1.67
Bukmacher: Bet365
Analiza: Metz jest liderem drugiej klasy rozgrywkowej we Francji. Do końca sezonu pozostało jeszcze 8 kolejek. Metz nad drugim w tabeli Lens ma 5 punktów przewagi. Dzięki dzisiejszemu zwycięstwu ekipa z Metz może uciec na 8 punktów i być już jedną nogą w Ligue 1. Plany ich będzie chciało pokrzyżować dziś Istres. Zespół, który obecnie zajmuje 17 miejsce(ostatnie bezpieczne). Statystyki wprost przemawiają za ekipą gospodarzy. Metz wygrał ostatnie 9 z 11 meczów u siebie, a drużyna z Istres nie potrafiła wygrać 26 z 29 ostatnich meczów na wyjeździe. Lider powinien poradzić sobie z ekipą walczącą o utrzymanie.;)
✅ 67
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Piłka Nożna - Włochy - Włoska Serie A
Spotkanie.Juventus - Livorno
Typ.1/1 (polowa/koniec)
Kurs.1,52 ; Bukmacher.ComeOn
Data.07.04.2014 g.19.00
Analiza.
Wloska Serie A i spotkanie pomiedzy zespolami Juventus - Livorno .Gospodarze lideruja w tabeli majac tylko 5 punktow przewagi nad Roma,wiec dzisiaj mowy o zadnym odpuszczaniu meczu byc nie moze...Natomiast ekipa gosci broni sie przed spadkiem i brakuja jej 2 punkty do bezpiecznego 17 miejsca ktore zajmuje teraz Bologna...Tak wiec zapowiada sie dzisiaj bardzo zaciete spotkanie,ale tak naprawde Juve powinien dzisiaj rywala spokojnie pokonac...Dodam,ze Juventus u siebie wszystkie 15 meczy wygranych z dorobkiem bramek 40-9!Natomiast Livorno na wyjazdach to slabizna 2 wygrane,2 remisy i 12 porazek przy bramkach 13-32.Historia spotkan takze przemawia za Stara Dama bo na 9 spotkan 7 wygranych i 2 remisy.Tak wiec wszystko dzisiaj przemawia za gospodarzami i sadze ,ze juz w pierwszej polowie beda chcieli sobie wyrobic taka przewage by w drugiej czesci kontrolowac gre,bo w czwartek rewanzowe spotkanie w Lidze Europejskiej z Lyonem i tam takze trzeba bedzie dobrze zagrac bo w pierwszym meczu Juve wygralo 1-0 i tutaj wszystko jeszcze mozliwe.Tak wiec dzisiaj gospodarze musza wygrac by utrzymac bezpieczna przewage nad Roma i mam nadzieje,ze zrobia to juz w pierwszej polowie...
✅ 52
 
N 1

nowygracz

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Włochy Serie A
Godzina : 21:00
Spotkanie : Genoa - AC Milan
Typ - 2/2 (połowa/koniec)
Kurs - 3.20
Bukmacher - Bet365
Analiza:
Pojedynek zespołów z dolnej części tabeli Genoa(13) podejmie AC MIlan(11). Gospodarze w ostatnich 5 spotkaniach odnotowali 1 zwycięstwo, remis i aż 3 porażki co świadczy że nie znajdują się w najlepszej dyspozycji. W meczach u siebie również nie zachwycają bilans 2-1-2 na ostatnie 5 spotkań. Milan natomiast wygrał w ostatnich 2-óch spotkaniach 3:0 z Chievo u siebie i na wyjeździe z Fioretiną 2:0. Jeżeli chodzi o bezpośrednie wyniki góra jest również zespół Milanu. Ostatnie 5 spotkań tych drużyn to 1 remis i 4 zwycięstwa dzisiejszych gości którzy są moim zdaniem zespołem o klasę lepszym i w dzisiejszym meczu to udowodnia prowadząc już przed przerwą.
✅ 220
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Pilka nozna / Szwecja
IFK GOTEBORG vs MALMO FF
Typ - Obie strzela gola
Kurs - 1.80
B e t 3 6 5
19:05
Ledwo co ruszyla szwedzka Allsvenskan a juz mamy szlagierowe starcie na stadionie Nya Gamla Ullevi.
Na poczatek moze troche info o poprzednim sezonie.
IFK skonczyl sezon na wysokim 3 miejscu,do drugiego miejsca zabraklo im 4 punktow,natomiast do tytulu 9.
Mecze na wlasnym stadionie byly w ich wykonaniu znakomite,co potwierdza nam bilans 11 wygranych,3 remisow i zaledwie jednej porazki,bilans bramkowy 31:11.
Malmo natomiast bylo najsilniejszym zespolem ostatniego sezonu,wyprzedzajac AIK o 5 punktow.
Grajac na wyjazdach mieli bilans 9 wygranych,3 remisy i 3 porazki,w bramkach 30:17.
Sezon ruszyl i obie ekipy rozegraly juz po pierwszym meczu,zarowno IFK jak i Malmo moga byc zadowolone z inauguracji ligi.
IFK gral na bardzo ciezkim terenie,gdzie w ostatnich 8 wyjazdach wygrali zaledwie jedno spotkanie na Friends Arenie.
AIK zakonczylo sezon na 2 miejscu,wiec pilkarze IFK wiedzieli,ze czeka ich trudne zadanie ale mimo wszystko dali rade i wywiezli 3 punkty wygrywajac 2:0 po golach Vibe i Mane,ktory strzelil gola po wejsciu na boisko gdy druzyna grala juz w przewadze jednego zawodnika,poniewaz czerwona kartke ujrzal Karlsson w 57 minucie i gospdoarze musieli grac w &quot;10&quot;.
Malmo gralo mecz na wlasnym stadionie z beniaminkiem Falkenberg i kibice dlugo musieli czekac na pierwszego gola w sezonie.
Pierwsza polowa zakonczyla sie bezbramkowym remisem,dopiero w 74 minucie gospodarzy na prowadzenie wyprowadzil Eriksson,dwie kolejne bramki dolozyl Thern,ktory gral od poczatku drugiej polowy ale gole strzelil w koncowce spotkania,odpowiednio w 85 i 90 minucie.
Faworytem minimalnym tego meczu bedzie Malmo,ze wzgledu na to,ze jest to obecny mistrz kraju,ale ja osobiscie po cichu bede liczyl na gospodarzy,mam nadzieje,ze bedzie to mecz podobny do spotkania jaki mial miejsce w dunskiej lidze pomiedzy Midtjylland a Aalborgiem,gdzie po znakomitym meczu goscie wygrali 3:2 i wskoczyli na fotel lidera.
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Casablanca
Godzina:
16:30
Spotkanie:
Gabashvili T. - Berlocq C.
Typ:
Gabashvili T. +3,5 gema
Kurs: 1.80
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 2:0, ale wyniki z 2005 roku więc nie ma sensu brać tego pod uwagę. O Gabashvilim już pisałem w tym sezonie parę razy, czasami potrafi odpalić fajną formę i gra wręcz genialnie. Rok temu bilans na mączce miał na poziomie Challenger 31:19 więc dość dobrze to wygląda.
Natomiast Carlos Berlocq w tym sezonie się zaciął i nie gra tego co rok temu. W 2014 roku bilans 2:5. Ostatnio w Miami przegrał w żałosnym stylu z Donaldem Youngiem 6:2 6:2. Słabo wygląda w tym sezonie, opuścił wiele turniejów. Myślę, że w tym meczu Gabashvili wcale nie jest bez szans i będzie to wyrównany mecz.
⛔ 100
 
ogro14 40

ogro14

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej ROSJA KHL
Godzina: 15:00
Spotkanie: Ufa - Magnitogorsk
Typ: 1 (zwycięstwo w regulaminowym czasie gry UFA)
Kurs: 2.20 ; Bukmacher: BetAtHome
Analiza:
Na dziś wybrałem spotkanie które najbardziej mnie przekonuje. Wydaje się, że po dwóch MINIMALNYCH porażkach na wyjeździe zespół Saławat Jułajew Ufa dziś przed własną publicznością zrobi wszystko aby stan rywalizacji wyglądał 1:2 a nie 0:3. Porażki 3:2 na wyjeździe świadczą że hokeiści UFA byli bardzo blisko zwycięstwa na terenie rywala, doprowadzając w ostatnim meczu do dogrywki.
Poza tym patrząc na statystyki zespołu Magnitorsk na wyjazdach stwierdzam że UFA jest faworytem tej rywalizacji. Na ostatnie 10 meczy na wyjazdach 5 z nich Magnitorsk przegrywał, UFA natomiast 5 ostatnich meczy przed własną publicznością wygrała i myślę że dziś dołożą kolejne zwycięstwo.
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Czechy
Godzina: 19.00
Spotkanie: HC Kometa Brno vs HC Sparta Praha [dwudrogowo]
Typ: 2 [zwycięzca]
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet365
Analiza: Co robi Sparta tego nie jestem w stanie pojąć. W półfinale ligi czeskiej po 3 grach przegrywa z Kometą 1:2 i 4 mecz rozgrywany jest w hali Kajot Arena (Brno). Porażka dzisiaj Sparty to wynik 1:3 po 4 grach i może się skończyć sen o wielkiej Sparcie w tym sezonie już w półfinale. Patrząc po kolei na wcześniejsze spotkania to Sparta najpierw przegrała 2:5, przy czym Popperle miał do obrony tylko 14 strzałów. W drugim meczu już zgodnie z przewidywaniami 3:0. Potem 3 mecz i też wszystko dobrze się zaczęło bo 2:0 po 23 minutach, ale po 26 minutach już było 2:2. Kometa strzeliła 3 gola w dogrywce, choć trzeba przyznać, że w ciągu meczu oddała aż 48 strzałów. Wcześniej Kometa rozprawiła się z Plzen. Dzisiaj mecz o życie dla Sparty i wierzę, że zagrają tak jak w sezonie zasadniczym, gdy nie mieli sobie równych. M.in. z Kometą 7:0, 4:2 i 4:1, raz przegrali na początku sezonu.
✅ 75
 
R 19

rudas

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Katowice
Godzina: 20.30
Spotkanie: Giorgi – K. Piter
Typ: 2 ; Kurs: 3.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam, do zaproponowania mam dzisiaj mecz naszej reprezentantki Kasi, która będzie rozgrywać mecz dnia w Katowicach z Włoszką. Obie zawodniczki nie są wybitnymi graczami. Obie nie są w wysokiej formie, ale jedno przemawia za Polką. Mianowicie, gra
u siebie!! I na pewno będzie chciała dojść jak najdalej w tym turnieju. Powinna być bardziej zmotywowana i powinna czuć w wieczornym meczu wsparcie wśród widowni. Włoszka jest faworytką w tym meczu wg bukmacherów, ale moim zdaniem najważniejsze w tym spotkaniu będzie zaangażowanie. A to powinno być dużo większe u Polki.
⛔ 100
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Orlen Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Impel Wrocław - Atom Trefl Sopot
Typ: Atom Trefl Sopot
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365

Dziś trzeci mecz półfinałowy Orlen Ligi. Wroclawianki nie wykorzystały piłkę meczową na 2-0 w meczach i moim zdaniem może byc to moment zwrotny w rywalizacji tych drużyn. Według mnie dziś wygra Atom ponieważ zawodniczki są ograne w meczach o wysoką stawkę szczególnie dotyczy to rozgrywającej Bełcik . ktora ma moim zdaniem przewagę po ubiegłorocznej finałowej rywalizacji z Dirickx kiedy Atom wyrwał z gardła tytuł Dąbrowie. W Sopocie w drugim meczu wysoką forme pokazała Pietersen , która zawodziła w tym sezonie. W formie są Leys oraz Hill. Klasę prezentuje Zenik na libero. Efimienko dzielnie walczy na środku. Natomiast w Impelu niepokoi mnie nierówna gra Kaczor oraz Brinker. Środek we Wrocławiu pmoże lepszy niż w Sopocie , ale Łukasik dzielnie zastępuje Szeluchinę. Moim zdaniem mecz jak najbardziej do wygrania przez Atom Trefl.
⛔ 100
 
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia 1 Liga
Godzina:
21:00
Spotkanie: Tottenham - Sunderland
Typ: 1
Kurs: 1,6
Bukmacher: ComeOn
Analiza:
Dość duży kurs jaki zaproponowali nam bukmacherzy skusił mnie na wybranie tego typu na dzisiejszy wieczór. Autsajderzy przyjeżdzaja do trudnego przeciwnika jakim jest Tote i nie ma tu prawa być innego wyniku jak zwycięstwo gospodarzy. Pozostało totenhamowi 6 spotkań do zakończenia sezonu i jeśli chcą wystapić choćby w LE muszą powalczyć o każde punkty w tych ostatnich spotkaniach. Zajmują oni obecnie 7 miejsce ze strata zaledwie jednego punktu do MU ktory jest na 6 pozycji. Sunderland zgromadzil zaledwie 25 punktow do tej pory i są na ostatnim miejscu Angielskiej Premier League. Totenham dobrze gra u Siebie i są pewnym zespołem. w h2h miedzy tymi zespolami górują gospodarze, na własnym boisku na 12 mecze tylko 2 porażki ich i jeden remis. Tu widać jak dobrze sobie radzą oni na własnym boisku z tą drużyną. Powodzenia!
✅ 60
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
miki4g 68

miki4g

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Mężczyzn-Polska-Plus Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: PGE Skra Bełchatów-Jastrzębski Węgiel
Typ: Łącznie w meczu: powyżej 4,5 setów
Kurs: 2.875 / Maratonbet
Analiza:
Historia lubi się powtarzać? Moim zdaniem tak i dzisiaj zobaczymy podobnie jak wczoraj 5 setów. Oba zespoły grają obecnie na podobnym poziomie. Jastrzębski Węgiel to trzecia drużyna Europy, Skra natomiast na europejskim podwórku tak dobrze już sobie nie radzi, ponieważ odpadła w Pucharze CEV z rosyjskim średniakiem- Gubiernija Niżny Nowogród. W naszej Plus Lidze mieliśmy w tym sezonie 3 półfinały, wszytskie kończyły się tie break&#39;iem. Nic dziwnego, obecnie wszystkie te cztery drużyny są na bardzo podobnym poziomie. Osobiście nie jestem w stanie przewidzieć zwycięzcy meczu, moim zdaniem to loteria, dlatego wszystko powinno wyjaśnić się w decydującym, piątym secie. Obie drużyny grają w pełnym składzie, więc nie widzę przeszkód.
⛔ 100 / błędny bukmacher
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Dyscyplina-Piłka Nożna - Włochy - Włoska Serie A
Godzina- 19:00
Spotkanie-Juventus - Livorno
Typ- pierwsza kartka w meczu przed 29:00 minutą / TAK
Kurs- 1.83
Bukmacher- Bet365

Analiza: Siema, na dziś mam do zaproponowania typ z włoskiej serie A gdzie zmierzą ekipy które mają jakiś cel w tej lidze. Juve musi wygrywać by spokojnie utrzymać 1 miejsce w lidze i zdobyć mistrza Włoch a Livorno musi się bić o utrzymanie w lidze. Te dwa argumenty mają dla mnie kluczowe znaczenie podając który mówi że pierwszy kartonik zobaczymy już przed 29 minutą. Żadna z ekip nie będzie chciała stracić bramki już na początku meczu by później odrabiać straty w szczególności Livorno nie powinna pozwolić sobię na jakąś szybką bramkę dlatego też powinno grać ostro co wiąże się z ryzykiem zobaczenia kartki 29 minut to moim zdaniem dość sporo czasu aby sędzia sięgnał po kartę to jest liga włoska tutaj gra się ostro obywie ekipy mają o co walczyć godzina 19:00 to również optymalny czas na agresywną grę nikt tutaj nie będzie uspiony myśle że taki detal ma duże znaczenie przy takim typie. Jeśli chodzi o statystyki to ekipy grające własnie z Juventusem zazwyczaj juz podczas pierwszych 2 kwadransów ogladają jakiś kartonik. Dla przykładu podczas mecz z Parmą do 29 minty była już kartka, z Catania 3 kartki, z Genoą 4 kartki do 29 minuty rzadko kiedy w meczach z ekipą starej damy nie ma tych kartek więc ja dziś ide w tą stronę i gram odważnie na kartkę do 29 minuty ????
✅ 83
 
zuzlopiotrek 30

zuzlopiotrek

Użytkownik
ruch chorzow - korona kielce
godz 18
over 3.5 goli kurs 4.1 bet365
Mysle, ze ruch po 3 porazkach zagra otwarta pilke i rzuci sie do ataku od pierwszych minut chcac udowodnic nie tylko kibicom ale rowniez i sobie, ze wciaz sa zespolem liczacym sie w walce o wyzsze rejony tabeli. korona nie ma nic do stracenia, wciaz maja matematyczne szanse na awans wiec nie beda kalkulowac i nie dadza zepchnac sie ruchowi do calkowitejobrony liczac w tym meczu na 3 ptk. spodziewam sie otwartego meczu z obu stron, jak pokazaly poprzednie spotkania tej kolejki zespoly czujac zblizajaca sie runde finalowa i wage tamtejszych spotkan nie skupiaja sie tylko na bronieniu dostepu do bramki ale korzystaja z ostatnich beztroskich meczow i graja wesoly futbol.
⛔ 100 / błędny zapis
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Argentyna
Godzina:
23:00
Spotkanie:
Club Olimpo - Gimnasia y Esgrima La Plata
Typ:
Club Olimpo
Kurs: 2.50
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Goście do tego spotkania podejdą bez takich zawodników jak pomocnik
Garcia 18/1, pomocnik Pouso 21/1, obrońca Diaz 25/2, napastnik Borghello 17/0.
Grają formacją 4/4/1/1 tak więc będą wg. mnie grac defensywnie i starać się tu
wywalczyć remis, chociaż w ligach latynoskich różnie to bywa. Olimpo u siebie
bilans 4/0/2, gdzie De la Plata na wyjeździe bilans 1/1/3. Gospodarze bez dwójki
graczy, którymi są obrońca Musto 27/2, oraz obrońca Moiraghi 28/0.
- więcej info odnośnie tego spotkania (potrzebny translator) :
http://www.ole.com.ar/gimnasia-y-esgrima/Troglio-titulares_0_1115288530.html
⛔ 100
 
jessie 58

jessie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Rosja, Premier Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Lokomotiv Moscow - V. Novgorod
Typ: Lokomotiv AH -1,5
Kurs: 1.70
Bukmacher: Betgun

Analiza: Nie mogłem znaleźć nic przekonywującego na dziś, ale myślę, że ten typ daje radę.
Gospodarze plasują się na 2 miejscu w tabeli tracąc 2 oczka do Zenitu. Mają natomiast jeden mniej rozegrany mecz. Lokomotiv na pewno chciałby zdobyć mistrzostwo i będzie do tego dążył. Co do spotkania gospodarze mają u siebie bilans 7-3-1 (20 bramek strzelonych i tylko 4 stracone!). Ostatnie 6 meczów zakończyło się 4 razy wygraną i 2 razy remisem.
Goście plasują się na przedostatnim miejscu. Bilans na wyjeździe to 1-3-8 (9 goli strzelonych i aż 34 stracone). Są drużyną, która traci najwięcej bramek w lidze! Ostatnie 6 meczów tej drużyny zakończyło się porażką. Mecze te kończyły się wynikami 3-0, 3-1, 5-1, 6-1. Jak widać tracą dużo bramek.
Moim zdaniem ta linia jest spokojnie do pokrycia. Liczę na wysoki wynik i wygraną gospodarzy. Jeśli ktoś chce skorzystać z typu do kuponu aby podbić kurs, proponuję zagrać czystą 1 po kursie 1.20. Pozdrawiam Jessie ????
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom