>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 07.03.2012 (środa)

Status
Zamknięty.
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Barcelona - Leverkusen
Typ: [Która drużyna otrzyma więcej żółtych kartek w 1. połowie?] Bayer Leverkusen
Kurs: 2,2
Bukmacher: bwin
Analiza: W tym spotkaniu będzie oczywiście wygrana Barcy. Jednak Bayer wcale nie musi wyjść na boisko po to, aby tylko przegrać. Według mnie na początku będą chcieli pokazać, że mogą ugryźć faworyta. Jeśli tylko Barcelona ich zlekceważy to może być różnie. Barcelona będzie chciała szybko strzelić bramkę, a potem klepać swoje podania. Ten mecz po prostu musi się odbyć, bo po 3:1 w pierwszym spotkaniu nic nadzwyczajnego się dzisiaj nie zdarzy. Piłkarze gospdoarzy z pewnością są lepsi pod każdym względem od rywali i któryś z nich powninen złapać jakąś kartę już w pierwszej połowie. Sędzia po kilku faulach na np. Messim pewnie ukarze któregoś piłkarza gości. W pierwszym meczu kartę Schwaab otrzymał już w 7 minucie. Nie widzę możliwości kary dla piłkarzy Barcelony w pierwszej fazie meczu. W środowym spotkaniu w drużynie gospodarzy zabraknie Afellaya, Villi, Sancheza i Abidala. Pod znakiem zapytania stoi natomiast występ Thiago. Aptekarze zagrają bez Sama, Ballacka i Barnetty.
✅ 120
 
sergio1990 43

sergio1990

Użytkownik
Spotkanie :biel-bellizona
Typ : x
Kurs 3.6
Bukmacher : Bet 365
analiz: witam dzisiaj wybralem mecz z ligi szwajcarskiej.gospodarze 9 miejsce w tabeli goscie sa na 2 miejscu. gospodarze ostanio w czterech meczach u siebie zdobyli 2 punkty. goscie na 7 meczow wyjazdowych wygrali 5 i 2 przegrali ale 2 porazki zanotowali w 2 ostatnich meczach. druzyny dzieli tylko 6 punktow. wiec mecz zapowiada sie ciekawie. goscie beda chcieli po 2 ostatnich porazkach na wyjazdach wygrac mecz a gospodarze po 2 zdobytych punktach w 4 meczach u siebie beda chcieli wygrac z pomoca swoich kibicow. wiec typowy mecz na remis wiec moj typ X
✅ 260
 
L 11

lechum

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - CHAMPIONS LEAGUE
Spotkanie: Barcelona - Leverkusen
Typ: total Booking Points - Home Team Over 0.5
Kurs: 1,5
Bukmacher: unibet
Analiza :
Witam.Dzisiaj kolejne zmagania ligi mistrzów. Faworytem spotkania jest oczywiście Barcelona. mnie najbardziej zainteresował typ na kartki - over 0,5 na drużynę barcelony. kurs 1,5 za 1 kartkę to według mnie dożo.Barca będzie miała na pewno dużą przewagę w posiadaniu piłki, drużyną z niemiec tez będzie próbowała coś zdziałać w polu karnym gospodarzy i wtedy może zakończyć sie to kartka. Barca na swoim stadionie ma średnią 1.62/ 13spotkan , a ogółem 2 / 25 spotkań.
Spotkanie będzie sędziował pan Svein Oddvar Moen (Norwegia)
Razem 3 mecze w lidze mistrzów ; 12 (7 + 5) :zoltakartka: kartek; 1 (0 + 1) ????kartek; 1 (0 + 1) karnych.
Średnio: 4 (2,33 + 1,67) :zoltakartka: kartek na mecz.
⛔ 100
 
lukasi 8

lukasi

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Niemcy, Bundesliga kobiety
Spotkanie: VCO Berlin - Bayer Leverkusen
Typ: 2
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Spotkanie pomiedzy Zurych Team VCO Berlin a Bayerem Leverkusen to spotkanie calkowitych outsiderow niemieckiej damskiej Bundesligi. Leverkusen sa na przedostatnim miejscu aBerlin na ostatnim. Siatkarki Bayeru wygraly zaledwie jeden mecz i do tej pory bilans setów to 13:66. Siatkarki z Berlina rowniez odniosly tylko jedno zwyciestwo a ich bilans setow to zaledwie 9 ugranych i 66 przegranych.
Ostatnie6 meczów zarówno jedni jak i drudzy przegrali wszystko oto wyniki:
25/02/2012 1st Bundesliga Women Aachen - VCO Berlin 3:0
18/02/2012 1st Bundesliga Women VCO Berlin - Dresden 0:3
15/02/2012 1st Bundesliga Women VCO Berlin - Kopenick 0:3
11/02/2012 1st Bundesliga Women Suhl - VCO Berlin 3:0
04/02/2012 1st Bundesliga Women Stuttgart - VCO Berlin 3:0
28/01/2012 1st Bundesliga Women VCO Berlin - Vilsbiburg 0:3
25/02/2012 1st Bundesliga Women Leverkusen - Sinsheim 1:3
18/02/2012 1st Bundesliga Women VT Hamburg - Leverkusen 3:0
15/02/2012 1st Bundesliga Women Schwerin - Leverkusen 3:0
11/02/2012 1st Bundesliga Women Leverkusen - Aachen 2:3
04/02/2012 1st Bundesliga Women Dresden - Leverkusen 3:0
28/01/2012 1st Bundesliga Women Leverkusen - Kopenick 2:3

Typuje dzis ze wygraja siatkarki z Leverkusen tylko dlatego ze jak widac na dolaczonych statystykach ugraly one wiecej w ostatnich 6 meczach. Bayer potrafily ugrac dwa sety z Aachen i Kopenick natomiastsiatkarki z Berlina przegrywalydo zera!
Do boju BAYER ;)
✅ 95
 
spiderro 51

spiderro

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Blue Square Premier
Spotkanie: Wrexham - Luton
Typ: Under 2,5 gola
Kurs: 1.79
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Zastanawiałem się czy nie zagrać typu na Wrexham, które u siebie gra bardzo dobrze jednak wolałem nie ryzykować biorąc pod uwagę ostatnie wyniki gospodarzy dzisiejszego spotkania. Co prawda w trzech meczach tylko jedna porażka 1:0, ale wygrane również po 1:0. I tu właśnie widać przede wszystkim słabszą grę w ofensywie drużyny w ostatnim czasie. W tych trzech meczach jak widać padło 3 bramki, a w ostatnich 5 spotkaniach Wrexham łącznie 10 goli co daje średnią 2 gole na mecz. Jeśli chodzi o Luton to w ich meczach w ostatnim czasie pada jeszcze mniej trafień - 6 strzelonych i zaledwie jedna stracona bramka w ciągu ostatnich 5 rywalizacji. W październiku ubiegłego roku na terenie Luton górą byłą ekipa Wrexham wygrywając 0:1. Dzisiaj gospodarze na pewno będą chcieli poprawić swoją skuteczność jednak myślę, iź druga w lidze pod względem straconych bramek obrona Luton nie pozwoli na to. Spodziewam się zaciętego spotkania z nie wielką ilością bramek. Obstawiam 1:0 dla gospodarzy.
✅ 79
 
lesieck 1

lesieck

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Apoel - Lyon
Typ: Ailton Jose Almeida (Apoel) strzeli bramkę
kurs: 2,7
bukmacher: bwin
Analiza:
Dzisiaj o 20:45 w Nikozji odbędzie się bardzo ciekawe spotkanie w ramach meczu rewanżowego 1/8 finału Ligi Mistrzów. Czarny koń rozgrywek Apoel podejmie gości z Lyonu, drużynę Olympiqe. Cypryjczycy choć przegrali pierwsze spotkanie dziś na własnym stadionie będą bardzo groźni. Trzeba dodać że w obecnym sezonie Champions League przegrał tylko 2 mecze, oprócz ostatniej porażki w Lyonie przegrali tylko z szachtarem, ale wtedy awans mieli już zaklepany. Myślę że dzisiejszej nocy dopną swego i sprawią kolejną niespodziankę, eliminując Francuzów. Mają na to wiele atutów, a jeden z nich to Ailton Jose Almeida. Jeszcze nie taki stary bo 28 - letni brazylijski napastnik stał się katem krakowskiej Wisły w eliminacjach, gdzie strzelił jej dwie bramki, tym samym dopisał kolejną historię do serialu &quot;awans Wisły Kraków do ligi mistrzów&quot;. Łącznie w eliminacjach strzelił cztery gole i 3 w fazie grupowej. Trzy tygodnie temu w Lyonie mecz mu nie wyszedł. Nie zapisał się na liste strzelców i został zdjęty z boiska w 67 minucie. Tym razem przed własną publicznością będzie chciał udowodnić że forma z niego nie &quot;uszła&quot; i przyczynić się do awansu swojej drużyny do ćwierćfinału. Ailton to bardzo szybki zawodnik szukający podań swoich kolegów, a trzeba przyznać że ma w pomocy bardzo dobrych podajacych, dzięki którym często trafia do siatki. Tacy zawodnicy jak Manduca, Charalambidis, Solomou czy Trickowski (nie wiadomo czy dziś zagra) potrafia świetnie podać piłke do wykończenia akcji. Myślę że Ailton dziś strzeli przynajmniej jedna bramke.
⛔ 100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Maroko Al Botola
Spotkanie: MAS FES - IZK Khemisset
Typ: Over 2,5
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bwin
Analiza: W spotkanie zalegle Marokanskiej ekstraklasy Al Botola spotykaja sie MAS FES i IZK Khemisset. Gospodarze tego spotkanie swietnie sie spisuja w tym sezonie, po tym jak wygrali puchar konfederacji afryki oraz pucharu krola Maroka, teraz walcza o tytul mistrza kraju. Aktualnie pilkarze z Fesu z dwoma zalezlemi spotkaniami maja na koncie 27 punktow i sa na 5 pozycji w tabelii. Goscie gorzej sobie radze w tym sezonie maja na koncie 18 punktow i zajmuja niebezpieczna 13 pozycja. W tym sezonie pilkarze MAS u siebie maja sredni bilans 4-2-2 gole 12-6. Goscie fatalnie sobie radza na wyjedzie i zanotowali bilans 1-1-7 gole 1-11. Napewno chcac dalej sie liczyc w walke o tytul mistrza kraju pilkarze z Fesu zrobia dzis wszystko zeby wykorzestac atut wlasnego boiska i zdobyc wanzych 3 punktow. Goscie przegrali wszystkie 5 ostanie wyjazdowych spotkan. Chcac pozostac w ekstraklsy goscie nie moga dzis sobie pozwolic na kolejna wpadka na wyjedzie. Napewno trenerze oba zespole zmobilizuja dzis swoich pilkarze zeby walczyli przez clae spotkanie o dobry wynik. Pilkarze z Fesu zdobyli conajmniej jednego gola w 5 ostanich spotkan. Napewno ich napastnicy postaraja sie dzis zeby przedluzyc ta dobra passa. Licze ze zarowno gospodarzom jak i gosciom uda sie dzis zagrac skutecznie w ataku i nie raz pokonac bramkarza rywale. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy MAS FES i IZK Khemisset padnie wynik powyzej 2,5 gola.
✅ 225
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - UEFA Champions League
Spotkanie: FC Barcelona - Bayer Leverkusen
Typ: Barcelona powyzej 2,5 gola
Kurs: 1,53
Bukmacher: bet365
Analiza: Coś na szybko, bo zaraz rozpoczyna się mecz. Barcelona podejmie na własnym terenie ekipę z Niemiec - Bayer Leverkusen. Wszystko wskazuje na jednostronne widowisko, Katalończycy będą chcieli zdobyć jak najwięcej bramek, by spokojnie awansować do następnej rundy. Messi i spółka zawsze strzelali wiele bramek na Camp Nou i tym razem nie będzie inaczej. Wygrana 3-1 w Niemczech nie jest może jakąś super zaliczką i dlatego podopieczni Guardioli powinni zaaplikować Bayerowi przynajmniej trzy bramki, bo jeśli w Leverkusen zdobyli trzy, to tym bardziej zdołają zwiększyć tą ilość u siebie. W składzie Barcy nie zobaczymy Sancheza i Abidala zaś w ekipie Bayeru Sidneya Sama, Michaela Ballacka i Tranquillo Barnett. Tak więc raczej będziemy świadkami dominacji Barcelony, bo nie jestem w stanie sobie wyobrazić, by Bayer był w stanie ugrać chociaż remis w Katalonii.
✅ 53
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
brylant 66

brylant

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka Nożna - Mexican Liga de Asceno.
Spotkanie: Pumas Morelos - Merida
Typ: LAY dokładny wynik 0-0 (nie będzie 0-0)
Kurs: 13 (czyli jak typ wejdzie wygrywam 100j)
Bukmacher: Betfair
Analiza: Za niecałe 2 godziny dojdzie do spotkania 2 walecznych drużyn. Gospodarze są na 15 miejscu w tabeli swojej ligi, więc napewno będą chcieli powalczyć o &#39;&#39;lepsze miejsce&#39;&#39; zwłaszcza, że grają przed swoją publicznością. Z kolei Merida plasuje się w tym momencie na 5 miejscu i gdyby wygrała dzisiaj przewagą 3 goli znalazłaby się na 3 miejscu, więc ma o co walczyć. Wiem, że meksykanczycy nie &#39;&#39;palą&#39;&#39; się do strzelania bramek, jednak myślę, że przy takim ważnym spotkaniu, gdzie obie drużyny mają o co walczyć napewno takowe padną i wyniku 0-0 nie zobaczymy.

Myślę, ze warto też napisać co nieco o składach drużyn. W Pumas Morelos zdecydowanymi fiilarami drużyny są niewątpliwie obrońca 34 letni C.Gonzale, który dla swojej drużyny strzelił już 5 bramek oraz 24 letni pomocnik S.Medina, który ma na koncie 3 bramki, oby dzisiaj oboje zwiększyli swój dorobek. W drużynie Merida wyróznia się tylko dwóch zawodników (przynajmniej ja odnosze takie wrazenia po kazdym ich meczu, który ogladam). Są to napastnicy. Obaj są młodzi, bo mają zaledwie 23 lata. D.Jimenez ma na koncie 5 bramek, z kolei E. Guzman aż 11, co robi wrażenie w takiej można powiedzieć &#39;&#39;underowej&#39;&#39; lidzę (subiektywna opinia).

Mam nadzieję, że moje argumenty Was przekonały to zagrania tego typu. Niewątpliwie bramki tam padną.

Pozdrawiam, Brylant.

⛔100
 
mediolan8 7

mediolan8

Użytkownik
WTA / 07.03.2012 / godz: 22:00
Dyscyplina: Tenis - USA, Indian Wells
Spotkanie:Baltacha - Rus
Typ: 2
Kurs: 2,83
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
1 runda turnieju tenisa kobiet w USA, pojedynek pomiędzy bardzo utalentowaną młodą (21 lat) reprezentantką Holandii i Angielką (28 lat). Rus wnioskując ostatnie pojedynki na przełomie kilku miesięcy nie jest może w najwyższej formie, jednak z meczu na mecz w jej grze widać pewien progres, na pewno ma dużo większy potencjał niż do tej pory to pokazywała udowodniła to już w tamtym sezonie w którym bardzo dobrze sobie radziła, pokonała m.in. Kim Clijsters w II rundzie
French Open. Angielka z kolei spisuje się ostatnim czasem dość średnio, grając nierówno i w kratkę, przegrywa mecze które powinna wygrać a czasami zdarza jej się niespodziewane zwycięstwo z wyżej notowanymi rywalkami jak chociażby z Peer Shahar. Jednak uważam, że jak młoda Holenderka zagra na miarę swoich możliwości to pokona po dość wyrównanej walce dzisiejszą swoją rywalkę, bo kiedy ma wrócić na właściwe tory jak nie w takim turnieju jak ten oraz na nawierzchni bitumicznej w której się czuje bardzo dobrze.
⛔ 100
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Spotkanie : Santos : Internacional
Typ : over 3,5
Kurs : 3,50
Bukmacher : sportingbet
Godzina : 20.45
Analiza :
Santos w lidze radzi sobie dobrze a w Copa Libetadores jak narazie zbyt wesoło nie jest i trzeba wygrać ten mecz bo przecież to jedni z faworytów do wygrania całego turnieju.
Internacional to również mocna drużyna która może powalczyć z Santosem i to jest gwarantem dobrego meczu dzisiaj.
Chociaż wydaje mi się że jednak Santos sobie poradzi w tym spotkaniu i wygra bo będzie grał zdecydowanie w ataku i nawet jak coś stracą to odrobią to z przodu z nawiązką.
Pierwsze spotkania w Copa Libertadores to wygrana Internacionalu 2:0 a porażka Santosu 1:2 tak więc Santos bez punktów a rywale z trzema.
Santos nie przegrał obecnie od pięciu spotkań, zaś ich rywale od czterech a więc w formie sa zdecydowanie obie ekipy i to dodatkowo daje plus temu typowi i wydaje mi się że drużyny w takiej formie muszą stworzyć wielki spektakl.
Te dwie ekipy spotkały się ze sobą już 10 razy i Santos wygrał cztery razy, dwa razy Internacional a cztery razy był remis.
Trzy razy był over 3,5 przy czym aż dwa razy był remis 3:3 a więc kosmiczny wynik.
Dzisiaj może być podobnie i na pewno będzie ciekawie.
Polecam
✅ 250
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Libertadores
Spotkanie: Deportivo Quito-Velez Sarsfield
Typ: Velez over 1,5
Kurs: 3,20
Buk: Sportingbet
Analiza:
Tutaj również kursów nie rozumiem, bo Velez to ekipa co najmniej o klasę lepsza od Deportivo. Fakt, że gramy w Quito i wysokość swoje zrobi, to jednak Velez w ostatnim czasie grał w tym mieście na tyle często, że to aż takiego problemu nie powinno stanowić.

Deportivo w tym roku póki co gra fatalnie. W CL co prawda zdobyli na dwóch wyjazdach 1pkt co i tak uważam, że jest dla nich sukcesem ale w lidze 2pkt w czterech spotkaniach to już jest istna kompromitacja, jak na mistrza kraju. Rozumiem remis z LDU Quito ale strata punktów z Dep.Macara, Mantą czy Tecnico Universitario to już naprawdę klapa tego zespołu. Widoczny jest brak Maximiliano Bevacquy, który wraz z Matiasem Alustizą byli podporami zespołu w poprzednim sezonie. Jednak dzisiaj zespół trenera Carlosa Ichiy musi się spiąć i zaatakować, gdyż brak zwycięstwa w dniu dzisiejszym będzie dla nich jeszcze pogrążeniem i tak trudnej sytuacji w grupie, a porażka ich przybliży do odpadnięcia z rozgrywek w mojej ocenie, gdyż meksykański Chivas powoli zaczyna się budzić z letargu.

Velez jak dla mnie, to obecnie najmocniejsza ekipa argentyńska, przewyższająca potencjałem nawet Boca Juniors. Skład mocny i wyrównany, a co za tym idzie - oczywiście dobre wyniki drużyny. W lidze po 4 kolejkach mają na swoim koncie 8pkt, z kolei w CL po dwóch kolejkach mają komplet punktów i bilans bramkowy 6:0. Dzisiaj co prawda podopieczni Ricardo Gareki raczej kolejnego 3:0 nie zrobią, to jednak uważam, że kursy na nich są bardzo zawyżone i myślę, że spokojnie można z tego skorzystać, gdyż Deportivo nie będzie mogło zagrać futbolu defensywnego, gdyż im to najzwyczajniej w świecie nic nie daję i jestem pewny, że nie zagrają na 0:0, a jeśli się odkryją to tacy gracze jak Obolo, Martinez, Fernandez czy Insua już będą wiedzieli co trzeba zrobić by &quot;dziadek&quot; Marcelo Elizaga sięgnął do siatki co najmniej dwa razy.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom