>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 07.03.2012 (środa)

Status
Zamknięty.
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Mistrzów
Spotkanie:
Apoel Nikozja - Olympique Lyon (Kto zakwalifikuje się do następnej rundy?)
Typ: Apoel
Kurs: 4.75
Bukmacher:
bwin

Analiza:
Do ciekawego meczu dojdzie w stolicy Cypru Nikozji. Miejscowy Apoel podejmować będzie francuski Olympique Lyon. Zespół z Cypru jest mistrzem kraju, obecnie 3 miejsce w lidze ale z szansami na mistrzostwo. W Lidze Mistrzów jest to bez wątpienia rewelacja rozgrywek. Na własnym podwórku w rozgrywkach europejskich przegrali tylko mecz z Szachtarem ale w sumie był to mecz o pietruszkę. U siebie Apoel wygrał z Zenitem, Porto i mistrzem Polski Wisłą Kraków. Dlaczego miałby nie wygrać i nie wyeliminować słabo spisującego się Lyonu? Lyon w lidze fatalnie gra. Zajmują dopiero 7 miejsce ze stratą do lidera 15 punktów. W ostatnich 5 meczach w lidze 3 porażki i 2 remisy. Lyon na pewno ma lepszy skład i jest faworytem tego spotkania ale ja postawię na awans Cypryjczyków. Grają u siebie a tutaj są groźni, mają szansę dokonać historycznego czynu , czyli awansu do najlepszej ósemki Ligi Mistrzów.
✅ 375
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
miedziu_tychy 94

miedziu_tychy

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Polska - Play-off Finał
Spotkanie: Ciarko Sanok - Cracovia Kraków
Typ: 2
Kurs: 3.60
Bukmacher: Bwin
Analiza: Już jutro o godzinie 20:00 rozpocznie się pierwsza bitwa o tytuł hokejowego Mistrza Polski 2011/2012. Comarch Cracovia Kraków pojedzie do Sanoka, by tam podjąć miejscowy Ciarko. Oba zespoły powinny być wypoczęte po niespełna dwutygodniowej przerwie. Nie ma się co oszukiwać, są to dwa zespoły, które znalazły się w odpowiednim czasie i w odpowiednim miejscu - w finale. Gospodarze po niemrawym początku sezonu, z każdym meczem łapali wiatru w żagle, aż w końcu skończyli sezon zasadniczy na pierwszym miejscu. W półfinale zmierzyli się z JKH Jastrzębie, które gładko pokonali w stosunku 4:0. Cracovia natomiast rozpoczęła sezon grając w przysłowiową kratkę. Nie przegrywali natomiast z zespołami, które teraz walczą w play-outach. Były to porażki z zespołami czuba tabeli: Tychami, Sanokiem czy Jastrzębiem. Potem zaczynali wreszcie łapać kontakt ze ścisłą czołówką i zakończyli sezon zasadniczy na pozycji wicelidera. Kwestią, która najbardziej zniechęca mnie do tego typu jest wgląd do meczów Cracovii w Sanoku. W tym sezonie podopiecznym Rudolfa Rohacka nie udało się wygrać wyjazdowego pojedynku z Ciarko. Kiedy może to nastąpić jak nie teraz ? Ogromnym atutem jest powracający do zespołu Pasów po półrocznej grze za granicą David Kostuch. Jest to gracz, który może zrobić różnicę, a w parze z Laszkiewiczem, Słaboniem czy Sarnikiem mogą rozstrzygać losy meczów. Dużym plusem jest również to, że Sanoczanie o tym zawodniku wiedzą niezbyt wiele. Nie rozegrał ani jednego meczu w sezonie zasadniczym, a teraz po prostu nie mieli jak go zobaczyć. Co do tej trójki - razem zdobyli równiutkie 200 punktów w klasyfikacji kanadyjskiej, co pokazuje kim są w szeregach krakowian. Jest to trzon tej ekipy, a dodając do nich zawodników takich jak Immonen, Chmielewski czy strzegący bramki Radziszewski można otrzymać mieszankę wybuchową. Kolejnym atutem przejezdnych jest z pewnością ich trener - Rudolf Rohacek. To niesamowita osoba, klucz do dobrego przygotowania zarówno fizycznego jak i taktycznego. Niezbyt dobrą wiadomością jest to, że bilans Cracovii jeśli chodzi o mecze bezpośrednie z Sanokiem wynosi 1-6 na ich niekorzyść, natomiast dobrą wiadomością wydaje być się to, że jeden jedyny raz, wygrali równy miesiąc temu. Było to ostatnie spotkanie między tymi zespołami. Może właśnie wtedy trener Rohacek wreszcie znalazł sposób na Sanoczan ? Trzeba dodać również, że krakowianie mają 4 równe formacje, co bardzo pomaga drużynie. Wydaje mi się, że Cracovia chcąc myśleć o tytule Mistrza Polski musi pierwsze spotkanie po prostu wygrać. Stawiam na Pasiastych po bardzo zaciętym i wyrównanym meczu.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
p.krawczyk 0

p.krawczyk

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka nożna, Copa Libertadores, Chile
Spotkanie: Union Espaniola v Universidad Catolica
Typ: Union Espaniola Over 1,5
Kurs: 2,05:razz:
Bukmacher: SportingBet
Godzina rozpoczęcia: 01:45
Analiza:


Na dzisiejszą noc o godzinie 01:45 wybrałem mecz Copa Libertadores. Zmierzą się ze sobą Union Espaniola v Universidad Catolica . Union Espaniola radzi sobie bardzo dobrze, na dwa spotkania w Copa Libertadores zwyciężyła pewnie oba spotkania, z dorobkiem pięciu goli tracąc tylko jeden. Pierwsze spotkanie wygrali 2-0; oba gole w drugiej połowie, a drugie spotkanie na wyjeździe 1-3, w tym spotkaniu przegrywali od 1 minuty, dopiero w 63 minucie był gol na remis a później wpadły jeszcze dwa gole. Sami widzicie jak mocna jest drużyna gospodarzy myślę, że jutro strzelą spokojnie dwa gole, bo typuje: gospodarze Over 1,5 kurs na to zdarzenie 2,05. Jeszcze dwa słowa na temat gości. Po dwóch spotkaniach w Copa Libertadores mają dwa remisy 1-1 z Bolivar, który grał od 71 minuty bez jednego gracza to i tak Universidasd Catolica nie strzelili więcej bramek. Drugie spotkanie było zdecydowanie ciekawsze, pierwsza połowa pewne 2-0 lecz w drugiej już lipa, w przeciągu 8 minut stracili dwa gole i remis 2-2.
Po utracie w takim tempie dwóch goli myślę, że gospodarze jutro nie będą mieli problemu w strzeleniu dwóch bramek na własnym terenie. Spodziewam się wyniku 2-2 a jak będzie to zobaczymy.;)
⛔ 100
 
M 5

misiek20

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie:FC Barcelona - Bayer Leverkusen
Typ: FC Barcelona (-2)
Kurs: 2,1
Bukmacher: BetClic
Analiza:

Wydawac się może że bayer jest drużyną która, która może sprawic trochę problemów katalańczyką, jednak są to tylko pozory. Po serii wygranej w lidze oraz nad viceliderem Bundesligi bayernem, ekipa z leverkusen może byc na fali, jednak to zbyt mało na bardzo mocną barcelonę. Po przegranej juz bitwie z Realem o lidera hiszpańskiej ligi Barcelona zrobi wszystko aby bez większego zawahania pokonac u siebie o wiele slabszego rywala w LM. Wszyscy fani barcelony widza w tym meczu wynik typu 5:0, tak dobrze może nie byc. Myślę jednak, że leverkusen nie będzie w stanie strzelic zadnej bramki Ostatnio bardzo dobrze spisujący sie Xavi oraz niezawdny w ataku messi będa bomardowac bramke przeciwnków i tworzyc piękne dla oka akcje. Oczekuje dużej wygranej dumy kataloni, przynajmniej 2 bramkami, stąd typ na handi -2. Jeśli barcelonie faktycznie zależy w tym sezonie na LM to w dzisiejszym meczu zobaczymy pokaz futbolu najwyższej klasy.
✅ 110
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dyscyplina: Kolarstwo - Tirreno-Adriatico
Spotkanie: Team Garmin-Barracuda - Team Radioshack-Nissan Trek
Typ: Team Garmin-Barracuda
Kurs: 1,666
Bukmacher: Sportingbet
Garmin jest według mnie faworytem do wygrania inauguracyjnej czasówki w Tirreno-Adriatico. Bardzo mocny skład ma drużyna Jonathana Vaughtersa. Skład jest następujący FARRAR Tyler, MILLAR David, NAVARDAUSKAS Ramunas, HUNTER Robert, RASMUSSEN Alex, TALANSKY Andrew, VAN SUMMEREN Johan, WEGMANN Fabian. Każdy z tych zawodników dobrze jeździ na czas, zespół w tej czasówce w głównej mierze będzie napędzany przez Davida Millara. W tym roku mieliśmy jedną drużynową czasówkę w Katarze Garmin wygrał bez trudu zostawiając za plecami wszystkich rywali, a w szczególności Radioshack-Nissan Trek który był dopiero 6. Skłądy były co pardwa trochę inne ale widać że zespół Garminu bardzo dobrze jeździ na czas, a patrząc na nazwiska jakie zabrali do Włoch nie mam cienia wątpliwości kto wygra ten pojedynek. Radioshack wystartuje w następującym składzie CANCELLARA Fabian, BENNATI Daniele, GALLOPIN Tony, HORNER Christopher, RAST Grégory, NIZZOLO Giacomo, POPOVYCH Yaroslav, ROULSTON Hayden. Gdyby nie obecność Cancellary i Hornera w ciemno mógłbym powiedzieć kto wygra ten pojedynek. A tak Ci dwaj zawodnicy mogą dość dobrze pociągnąć na swoich zmianach. Jednak pozostali zawodnicy nie powinni zagrozić. Ekipa Johana Bruyneela nigdy drużynowo na czas nie zachwycała. Nie sądzę że to się zmieni. Rok temu Garmin był drugi w inauguracyjnej czasówce, ustępując tylko Rabobankowi, a Radioshack i Leopart Trek (dwa zespoły przed fuzją) były odpowiednio na 7 i 8 miejscu tracą 21 sekund do Graminu. Jutrzejsza czasówka obywa się co prawda gdzie indziej ale profil trasy taki sam. Będzie dobrze.
Po więcej typów zapraszam do działu kolarstwo :!:
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - liga mistrzów
Spotkanie: A.P.O.E.L. - Olympique Lyon
Typ: Over 2.5
Kurs: 2.30
Bukmacher: Expekt
Analiza:
W pierwszym meczu tych ekip Lyon wygrał skromnie 1-0, czy ta zaliczka pozwoli awansować ekipie Garde Remi do ćwierćfinału Ligi Mistrzów? Według mnie Lyon nie może dzisiaj zagrać jedynie defensywnie, bo taki styl gry może się zemścić. Pamiętajmy, że Wisła Kraków też miała zaliczkę z pierwszego meczu i w rewanżu to nie wystarczyło. Dlatego jeżeli Lyon chce awansować to według mnie powinien zagrać dość odważnie i przede wszystkim zdobyć jakąś bramkę, bo to będzie bardzo ważnym czynnikiem jeśli chodzi o awans do ćwierćfinału.
Ja postanowiłem zagrać tutaj powyżej 2.5 goli strzelonych. Co prawda w fazie grupowej obie ekipy nie imponowały skutecznością. Apoel strzelił 6 goli natomiast Lyon 9 (z czego 7 w meczu z Dinamo Zagrzeb) to myślę, że dzisiaj jednak obie ekipy postarają się o dobry mecz i bramki.
Trener APOELu Ivan Jovanović mówił przed tym spotkaniem, że jego piłkarze nie mają nic do stracenia i wszystko do zyskania i spodziewam się, że zagrają dość ofensywnie tak jak w meczu chociażby z Wisłą, a pamiętajmy, że u siebie potrafili również pokonać Zenit (2-1) i FC Porto (2-1). Jeśli chodzi o sytuację kadrową drużyny to zabraknie dzisiaj Pinto Hélio, wracają natomiast do kadry w porównaniu z pierwszym meczem Marcelo Oliviera i Aldo Adorno. Występ Ivana Tričkovskiego jest natomiast wątpliwy ale myślę, że lekarze klubowi zrobią wszystko by postawić tego zawodnika na nogi i dzisiaj według mnie powinien zagrać.
Jeśli chodzi o Lyon to patrząc na mecze w Ligue 1 to drużyna, która gra zdecydowanie słabiej niż w poprzednich sezonach i według mnie jest jak najbardziej do ogrania przez Cypryjczyków. W tym sezonie Lyon sporo traci bramek - 34 w lidze w lidze mistrzów natomiast 9 (głównie z Realem Madryt) . W dzisiejszym meczu zabraknie w szeregach tej ekipy Dejana Lovrena, Johna Mensaha i Yoanna Gourcuffa.
⛔ 100
 
bo86bo 8,5K

bo86bo

Użytkownik
Brighton-Cardiff
powyżej 2.5 gola
2.25
Pinnacle

Dziś Liga Mistrzów lecz ja nie pcham się w ten turniej gdyż dziś nie widzę nic specjalnego. Próbować z handi na Leverkusen to ryzyko, gra na Lyon podobnie. Wolę spokojnie oglądać, dlatego wybrałem spotkanie z Championship pomiędzy Brighton a Cardiff. Typować kto wygra nie podejmuję się ale moim zdaniem nie zabraknie tutaj bramek.
Cardiff nie strzeliło bramki tylko w 3 meczach, podobnie jak Brighton grając u siebie.
Brighton w ostatnich 5 meczach u siebie, pokryło 3 razy over z Ipswich, Millwall i Southampton. Cardiff na wyjeździe ostatnio w 5 meczach zaledwie dwa razy, także z Ipswich i z Southampton.
Sytuacja w tabeli jest bardzo ciekawa bowiem to pojedynek 7 z 8 drużyną a do 6 miejsca premiowanego play off. Myślę,że nikt tu nie będzie kalkulował a będące w dołku Cardiff w końcu będzie chciało się odbić od dna jakim jest ich obecna forma, gdzie w ostatnich 5 spotkaniach zgromadzili zaledwie 3 punkty. Brighton z kolei jest z drugiej strony bieguna i wiedzie im się dobrze zgromadzili 9 punktów nie przegrywając żadnego z ostatnich 5 spotkań. Mój typ to over 2.5, jakbym miał się bawić w wynik to 2-2.
✅ 125
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Grecja, SuperLeague
Spotkanie: Giannina - Dramas
Typ: 2 (remis bez zakładu, DNB)
Kurs: 5,0
Bukmacher: Bet365
Analiza: Kurs zaskakująco wysoki jak dla mnie. Oba zespoły walczą o utrzymanie. Faktem jest, że Dramas ma aż 6 pkt straty do miejsca bezpiecznego, natomiast Giannina tylko 4, ale przecież już dzisiaj oba zespoły mogą być w zupełnie odwrotnej sytuacji.
Dlaczego goście maja szansę wygrać? Bo w minionej kolejce ograli Giannine na własnym boisku 1-0. W bezpośrednim starciu okazali się więc lepsi. Poprednich meczów nie ma co brać pod uwagę bo miały miejsce blisko 20 dni temu. Tak więc na moje oko, kluczowy dla analizy tego starcia jest ostatni mecz, zwycięski dla gości. Co więcej w maju ubiegłego roku Dramas takze odprawiło z kwitkiem Giannine, wygrywając 2-0. Widzimy więc, że jednak w bezpośrednich starciach ostatnio lepiej prezentują się goście dzisiejszego meczu. Jeśli Dramas przegra będzie w bardzo niekorzystnej sytuacji. Myślę, że zmobilizowani ostatnim zwycięstwem wyjdą jednak odważnie i bez kompleksów na boisko. Są na fali, muszą wygrać. Nie mają innego wyjścia ;)
⛔ 100
 
billi 207

billi

Użytkownik
Piłka Nożna,Serie A
Bologna-Juventus
typ: x
kurs:3.5
bukmacher: Unibet

analiza:
Dużo się mówi na temat kryzysu w tej drużynie,jeśli w ogóle można mówić o jakimkolwiek kryzysie zajmując 2 miejsce w lidze ze stratą 3 pkt do lidera i 1 meczem zaległym (właśnie tym). Sądzę jednak ,że po tym meczu sytuacja w tabeli się nie zmieni a Milan nadal będzie samodzielnym liderem. Juventus w tym sezonie już dwukrotnie potykał się z Bolonią i dwukrotnie spotkania kończyły się remisem. Na 12 spotkań wyjazdowych Juventusu zremisowali aż 7. Dodatkowo Juventus przystępuje do tego spotkania bez pary podstawowych obrońców ( nie wiem dokładnie ,których). Bologna w całkiem fajnej formie ,ostatnie 5 meczy to bilans 3-1-1. Nie doszukiwałbym się w Juventusie zwycięzcy spotkania,już prędzej w gospodarzach, jednak myślę ,że nie mają na tyle silnej ofensywy ,aby wygrać ten mecz. Jak dla mnie remis jak byk;)
✅ 250
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 26

lotnik1981

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów AFC - Grupa G
Spotkanie:Tiajnin Teda - Central Coast HT/FT
Typ:Central Coast/Central Coast
Kurs:4.80
Bukmacher:Betfair
Data:07.03.2012
Godzina Rozoczęcia:13:00
Analiza:
Mecz grupy 7 LM Azji pomiędzy zespołem z Chin Tianjin Teda a zespołem z Australii Central Coast.
Przed sezonem z ekipy chińskiej odeszli kluczowi zawodnicy:
Pomocnik Wu Weian 25/2
Napastnik Yu Dabao 25/7
Napastnik Olguin 22/9
Obrońca Zoric 27/3
a inny ważny zawodnik Chen Tao 21/4 dopiero wrócił po kontuzji i na pewno nie jest w pełni sił.
Po sezonie z pracy zrezygnował Holender Haan, został zastąpiony przez Chorwata Kozica.
Dla gospodarzy jest to druga gra w sezonie, wcześniej przegrali mecz o superpuchar 1:2 z GUANGZHOU FC.
Ekipa gości bez osłabień na dzisiejszy mecz, są liderami w australijskiej A-League gdzie pozostały trzy kolejki do fazy play-off i 6 pkt przewagi nad trzecią ekipą.Zespół jest zgrany i w dobrej formie, ze świetnym trenerem, myśle że są w stanie wygrać z odnowionym zespołem Teda, trzy lata temu oba zespoły grały w fazie grupowej LM, w Australii chińczycy wygrali 1:0 a w Chinach był remis 2:2, ale to Australijczycy byli bliżej wygranej, jednak wtedy była to jedynia albo aż dopiero 4 ekipa ligi.A chińczycy to dopiero 11 ekipa ligi sezonu 2011, grają w Lm bo zdobyli puchar Chin.
⛔ 100
 
A 0

alex07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów AFC
Spotkanie: Jeonbuk Hyundai Motors - Guangzhou Evergrande hendicap(0-1)
Typ:1
Kurs:3.20
Bukmacher:Betsson
Data: 7.03.2012
Godzina Rozoczęcia:11:00
Krótko i na temat!!Gospodarze ubiegłoroczny finalista tych rozgrywek który przegral po bardzo dobrym spotkaniu w rzutach karnych,prócz tego bardzo dobrze spisują się na własnym terenie gdzie praktycznie tną wszystkich przeciwników.Po po pierwszej kolejce we własnej lidze zanotowali już zwycięstwo z Seongnam 3;2.Warto też dodać jedną ciekawostkę a mianowicie do drużyny w tym sezonie w okienku transferowym przyszedł Kim Jung-Woo który w zeszłym sezonie zaliczył 19 trafień w zespole Sangju Sangmu prócz niego trafiło paru innych dobrych zawodników.Moim zdaniem typ warty gry za mała stawkę.

⛔ 100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Indian Wells, Qualification
Spotkanie: Bobby Reynolds - Frank Dancevic
Typ: 1
Kurs: 1.90
Bukmacher: Betsson
Zgodnie z przypuszczeniami Amerykanin Reynolds, zajmujący 115. miejsce w rankingu ATP, w pierwszej rundzie kwalifikacji bardzo pewnie i szybko pokonał Petera Gojowczyka. W kolejnym etapie czeka go pojedynek z Kanadyjczykiem Frankiem Dancevic. Sądzę, że bez problemów wygra Reynolds, który w ostatnim czasie prezentuje się dużo lepiej od swojego rywala. Bobby pokonał w tym roku m.in.. Isnera, co jest nie lada wyczynem dla zawodników spoza pierwszej setki rankingu. Reynolds od początku zawodowej kariery preferuje grę na twardych nawierzchniach, w dodatku pojedynek odbędzie się na kortach amerykańskich, gdzie publika na pewno będzie po jego stronie. Co do Dancevica to 175. miejsce w klasyfikacji ATP najlepiej obrazuje jego poziom. Gra on głównie w challengerach, w turniejach pro jest w stanie przejść jedynie kwalifikacje, by odpaść w pierwszej rundzie. Nie widzę dla niego szans w starciu z doświadczonym i prezentującym wyższy poziom Reynoldsem, a tak wysoki kurs jeszcze bardziej zachęca do postawienia na niego.
✅ 90
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis Challenger Lille 12-40 7.03.2012
Oswald - Langer
typ: 2-0
3.0
Bet365
Analiza
Dziś w spotkaniu drugiej rundy ITFu w Lille, Austryjak Oswald zagra z Niemcem, Langerem. Bet365 nie potrafi wskazac jednoznacznie faworyta w tym spotkaniu. Ja już jednak nie mam z tym problemu, zdecydowanie wiecej szans daje w tym meczu bardziej doswiadczonem Oswaldowi. W rankingu ATP, Niemiec zajmuje 489. miejsce, o 233. pozycji wyzej jest starszy z zawodnikow. Obaj spotkali sie w historii tylko raz, wtedy gora byl Nils, bylo to jednak ponad 3. sezony temu. Aktualnie w wyzszej formie wydaje sie byc Philipp. Austryjak zanotowal ostatnio polfinal turnieju w Kaarsrt. Jego dzisiejszy przeciwnik sposrod trzech ostatnich turnieji wygral zaledwie jedno spotkanie. Za Oswaldem przemawia rowniez doswiadczenie, dzis typuje, wiec jego zwyciestwo.
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
LM
APOEL-Lyon

typ:czerwona kartka -tak-
kurs:4.25
betsafe
W meczu rewanżowym drużyna z Lyonu jedzie na Cypr z jednobramkową zaliczką, co ważne również bez straty gola .Uważam że Lyon nie schowa się za podwójną gardą broniąc korzystnego wyniku, ale będzie śmiało szukać dostępu do bramki rywala, trafiając do siatki drużyna z Francji zmusza Apoel do strzelenia minimum trzech goli, a patrząc na markę rywala może to sie okazać niezwykle trudne nawet na własnym terenie, reasumując Lyon nie będzie w nerwach murować bramki przez większość spotkania tylko będzie się starać kontrolować w spokoju drogę do awansu.Apoel znany jest z tego że lubi narzucać grę rywalowi na własnym terenie, gra w defensywie nie jest ich mocną stroną więc sporo akcji będą musieli przerywać uciekając się do faulu.Nerwy, granie na czas, te czynniki także lubią się udzielać w meczach w których stawką jest awans, no i 4mln e do podziału, co jest kilkukrotnym budżetem drużyny z Cypru, nie mówiąc o karach w swojej historii które właśnie notujr zespół z grecko tureckiej wysepki, emocje dramaturgia w meczu będą na pewno spore.
⛔ 100
 
oskaryh13 21

oskaryh13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Spotkanie:Cesena - Catania
Typ: Cesena
Kurs: 2,87
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Po dłuższej przerwie w typowaniu, postanowiłem wybrać takie spotkanie z włoskiej ekstraklasy. Na początek statystyki, które mówią,że... to Catania jest faworytem, tak 5 ostatnich meczy tych drużyn to uwaga: Po stronie Ceseny: 1remis i 4 porażki, zaś Catani : 3zwycięstwa, remis i porażka. Nie ma co, lepsza zdecydowania Catania, ale... Cesena grała z takimi drużynami jak: Lazio, Milan, Fiorentina czy nawet Chievo, a remis odnotowała z Napoli. Czyli każde spotkanie grała z drużyną o wiele lepszą. A i tak pokazała, że nawet Napoli jej nie straszne i zremisowała na wyjeździe. Teraz drużyna przyjezdnych czyli Catania. Mają formę i to z resztą widać. Chociaż remis ze słabo grającym w tym sezonie Interem świetnym wynikiem nie jest. Zaś porażka 1-3 z Juventusem pokazuje, że ze lepszymi przeciwnikami grają słabiej. Bo pozostałe 3 zwycięstwa to drużyny: Novara (19. miejsce), Siena (16. miejsce) i Genoa (12. miejsce). Czyli po tych wynikach, już nie jest tak łatwo powiedzieć, że to Catania jest zdecydowanym faworytem, bo grali z innymi przeciwnikami. Teraz chciałbym zająć się H2H tych drużyn, który wg. mnie jest na swój sposób dziwny, i nim się kierowałem. Na 8 ostatnich spotkań (jeszcze w Serie B),aż 7 razy wygrywał... Gospodarz. A jedyny raz padł remis. Nawet w tym sezonie Catania jako gospodarz wygrała 1-0. Ostatecznie stawiam na Cesene, która moim zdaniem potrafi walczyć, u siebie zwłaszcza i choć co prawda nie mają już większych szans na wyjście z strefy spadkowej, będą chcieli wygrać i mam nadzieję, że im się to uda ???? Powodzenia
P.S. Można tutaj zagrać jeszcze under 2,5 bo ostatnie wyniki H2H tych drużyn to przeważnie 1-0; 2-0 nie padło jeszcze więcej niż 2,5 bramek
⛔ 100
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Indian Wells, 1 runda
Spotkanie: Dellaqua, Casey - Vesnina, Elena (dokładny wynik)
Typ: 1 - 2:0
Kurs: 2,48
Bukmacher:

Zgodnie z typowaniem Casey dostała się do 1 rundy Indian Wells (USA) i dziś w nocy (01:30 czasu polskiego) zmierzy się z Rosjanką Eleną Vesniną. Wcześniej pisałem, że na drodze do turnieju głównego została tylko Japonka Misaki Doi. Dellacqua ograła pewnie Doi 2:0 (6:3, 6:3). Utwierdziłem się w przekonaniu, że należy dać szansę Australijce w pojedynku z Rosjanką. Od 3 turniejów (Doha, Hobart oraz AO) Vesnina odpada już w pierwszym swoim meczu turnieju. W Auckland potrafiła dojść do ćwierćfinału turnieju gdzie została rozgromiona przez Pennettę. Dellacqua ma odmienne cele, ona dopiero zaczyna pokazywać się z dobrej storny w turniejach. Dzielnie przechodzi rundę kwalifikacyjną już trzeciego turnieju z rzędu. Ranking WTA nic tutaj nie pomoże do dokonania właściwej analizy. Casey w formie co widać po wynikach, a Vesnina, nie widziałem jej dawno na żywo od pojedynku z Niculescu, która odesłała ją do domu po szybkim 0:2 (1:6, 0:6). Czysto na Australijkę zatem polecam.
⛔ 100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Piłka nożna, Austria Bundesliga
FC Wacker Innsbruck - Red Bull Salzburg
Typ: Wacker Insbruck
Kurs: 2,90
bet-at-home
Dzisiaj w Austriackiej lidze dojdzie do pojedynku Wacker Insbruck z Red Bull Salzburg. Według mnie obie te ekipy mają szanse na komplet punktów w dzisiejszym meczu ale trochę więcej szans daje gospodarzom. Spisali oni się bardzo dobrze w ostatnim meczu lecz niestety ulegli Austrii Wiedeń zero do jednego co ujmy im nie przynosi. Na swoim obiekcie wygrali cztery spotkania ligowe z Admirą dwa do jednego, ze Sturmem Graz jeden do zera, Wiener Neustadt dwa do zera i z SV Kapfenberg, najsłabszą ekipą ligi trzy do jednego jak więc pokazują wyniki potrafią wygrywać i z drużynami które zajmują wyższe miejsce w tabeli. Goście są wyżej sklasyfikowani w tabeli bo zajmują obecnie trzecie miejsce w tabeli. Ostatni ich pojedynek zakończył się porażką i to na swoim obiekcie ze słabym Mattersburgiem. na wyjazdach nie radzą sobie już tak jak u siebie przegrali pięć z dziesięciu rozgrywanych spotkań. Ponadto w ekipie Salzburga zabraknie na dzisiejszy mecz dwóch podstawowych graczy obrońcę Martina Hintereggera oraz doświadczonego pomocnika Christopha Leitgeba. Zabraknie też brazylijskiego napastnika Alana który to w pięciu meczach trzykrotnie kierował piłkę do bramki rywala. Czy te osłabienia wpłyna na grę zespołu ? Moim zdaniem tak i gospodarze maja szanse to wykorzystać.
⛔ 100
 
cyganek11 9

cyganek11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Serie A
Spotkanie: Cesena v Catania
Typ: Poniżej 2,5
Kurs: 1,60
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Spotkanie 26 kolejki włoskiej Serie A w którym ostatni zespół Cesena podejmie ósmą w tabeli Catanie. Mój tym na ten mecz to poniżej 2,5 bramki. Zespół gospodarzy ma najgorszą ofensywę w całej lidze. Strzelili rywalom zaledwie 16 bramek, w tym u siebie 9. Na 12 spotkań u siebie w siedmiu pokrywali Under 2,5 i uważam że tak będzie i tym razem. w meczach wyjazdowych Ceseny tylko czterokrotnie na 14 spotkań padało więcej niż 2,5 bramki. Na dodatek dodam że ostatnich siedem spotkań między tymi zespołami, ani razu nie padło więcej bramek ;)
Uważam to za pewny typ, warto położyć większe pieniądze.
✅ 60
 
cyganek11 9

cyganek11

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Indian Wells
Spotkanie: I.Benesova v S.Cirstea
Typ: I.Benesova
Kurs:1,57
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Spotkanie które wyłoni rywalke dla Agnieszki Radwńskiej. I.Benesova obecnie zajmuje w rankingu WTA 43 miejsce, a jej rywalka jest 5 pozycji niżej. Jednak nie sugerowałbym się tu rankingiem gdyż forma obydwu zawodniczek jest zupełnie inna. Uważam że wygra nasza południowa sąsiadka, która ostatnimi czasy przegrywa tylko z wyżej notowanym rywalkami. Panie grały ze sobą niecałe dwa lata temu i wtedy czeszka wygrała gładko 2-0. Dziś również spodziewam się, że to Czeska tenisistka wygra i bedzie rywalką Isi.
⛔ 100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Hokej PLH
Spotkanie - Zagłębie Sosnowiec : GKS Tychy
Typ - kto będzie prowadził po pierwszej tercji ? Zagłębie Sosnowiec
Kurs - 4.10
Buk - Bet-at-home
Analiza :
Na dziś wybrałem spotkanie w PLH pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a GKS Tychy . Sosnowieccy hokeiści zrealizowali swój cel na ten sezon, czyli utrzymali się w lidze i oto przede wszystkim chodziło , jednak nie uważam żeby Zagłębie poprzestało na tym i w dzisiejszym spotkaniu nie chcieli wygrać . Natomiast jeżeli chodzi o gości to niestety tego sezonu nie mogą zaliczyć do udanego , drużyna GKS na początku rozgrywek była zaliczana do jednego z głównych faworytów w tym sezonie do mistrzostwa jednak sezon zasadniczy a konkretnie po 11 kolejce zaczęły się problemy , drużyna zaczęła przegrywać mecz za meczem spowodowane to było nie tylko osłabieniami w składzie ale myślę że większą rolę w tych porażkach mieli sami działacze ich błędne decyzje ostre dyskusje na linii trener- zawodnicy - działacze i tak wyszło że nastąpiła zmiana trenera i w efekcie walka o utrzymanie . Utrzymanie już jest a teraz wydaje mi się że hokeiści Tych pragną aby ten sezon już się zakończył i czy to będzie 5 czy 6 miejsce chyba nie ma jakiegoś specjalnego znaczenia . No jeszcze dwa zdania o gospodarzach u nich też było nie wesoło podczas sezonu zasadniczego ale i w play-off z Nestą Toruńzawodnicy nie otrzymywali zapłaty problemy finansowe jednak wszystko zakończyło się utrzymaniem . W sezonie zasadniczym Sosnowiczanie 3 krotnie pokonali Tyszan 2 razy u siebie na tafli a raz na wyjezdzie , dlatego liczę że i dziś podejdą zmotywowani do tego spotkania jednak to są derby i spotkanie inne niż normalne , dlatego też stawiam że będą prowadzić po pierwszej tercji jak to się zakończy ? nie wiem ale liczę na wygranie 1 tercji przez Zagłębie . Pozdrawiam !
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom