>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 07.02.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Orlando Magic - Los Angeles Clippers
Typ: powyżej 186 punktów
Kurs: 1,952
Godzina: 01:00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Szczerze powiem, że bardzo zaskoczyła mnie linia, wystawiona w tym spotkaniu przez buków. Jakkolwiek Orlando gra chimerycznie i nie zawsze skutecznie, to należy pamiętać, że Clippersi jeszcze do niedawna byli w zdecydowanym czubie, jeśli chodzi o ilość zdobywanych punktów w meczu. Ostatnio, co prawda, nieco obniżyli skuteczność, ale nadal ze średnią 100 oczek na mecz plasują się na wysokiej, 10 pozycji.

Przy analizie tego spotkania pod kątem punktów należy też wziąć pod uwagę, że Orlando powraca do swojej hali po nieudanej serii 5 wyjazdowych spotkań z rzędu, w których odnosili oni same sromotne porażki (a tak w ogóle to nie wygrali już od 10 ostatnich meczów), a zazwyczaj w takich sytuacjach, grając z silnym przeciwnikiem, często zapomina się o obronie i stawia na efektywność w ataku, chcąc odzyskać zaufanie kibiców i postraszyć nieco rywala.

Paradoksalnie również na plus pracuje tu fakt, że w ostatnim meczu Magic zostali wręcz ośmieszeni przez Philly, zdobywając jedynie 61 oczek w meczu. Drugi raz z rzędu nie mogą pozwolić sobie na taki blamaż i zrobią wszystko, aby poprawić skuteczność i odbudować w pojedynku z silnym rywalem.

Clippersom również ostatnio się nie wiedzie, a więc, patrząc z drugiej strony, oni muszą tu wygrać, no bo z kim, jeśli nie z jedną z czerwonych latarni ligi... A żeby wygrać, trzeba zdobywać punkty. Jeśli rzucą przynajmniej wg swojej przeciętnej, to nie widzę żadnych problemów, żeby oba zespoły przekroczyły linię stawianą tu przez buków.

Na zakończenie dodam, że wyliczenie średnich zdobyczy tych dwóch drużyn w dwóch poprzednich sezonach, poprawione o bieżące statystyki, daje 193 oczka, a więc aż o 7 więcej od liczby, którą chcemy dziś przekroczyć.
⛔100
 
davidson 59

davidson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Australia
Spotkanie: Central Coast vs Wellington
Typ: Central Coast over 1,5
Kurs: 1,61
Bukmacher: bet365
Analiza: Wellington gra straszna padake a na wyjazdach to juz szkoda gadac. Nie wystapi min Sigmund ostoja defensywy i naprawde czeka na nich ciezka przeprawa. Central jest odwrotnym klubem sa skuteczni w ataku i nie traca zbyt wielu goli z niewiadomo jakim przeciwnikiem. Roznica dwoch klas. Pozycja o tym w tabeli nawet to potwierdza wygrali co prawda z Perth ale spojrzmy jaka to jest klub - podobny w proporcjach do gości. Na praktycznie kazdej pozycji widzimy roznice,zgadzam sie Wellington potrzebuje punktow ale gospodarze sa takze w takiej sytuacji ze musza inkasowac 3 pkt bo Melbourne tylko czeka na potkniecie sie rywala. W moim odczuciu mecz bedzie nalezec do Central,wcale handicap nie jest duzy. Central imponuje mi gra na ich stadionie maja duze predyspozycje do osiagniecia zamierzonego celu i wszystko zmierza w dobrym kierunku. Dysponuja wieloma pozytywnymi stronami i w zasadzie trudno jest przewidziec cos pozytywnego dla Wellington po ich grze
✅61
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Orlando Magic - Los Angeles Clippers
Typ: połowa/koniec meczu : Orlando Magic/Orlando Magic
Kurs: 4,25
Bukmacher: Bet365
Analiza: Orlando Magic przegrywa teraz mecz za meczem, mają już serię 10 porażek z rzedu. Na wyjazdach Magic zwykle przegrywają bardzo wysoko, ale na swoim terenie w dalszym ciągu są niewygodnym przeciwnkiem i choć ostatnio u siebie też regularnie przegrywają, to jednak są to niewielkie różnice punktowe. Orlando czasami potrafią się sprężyć na czołowe ekipy. Przed tą serią porażek wygrali oni z Indianą, a trochę wcześniej na wyjeździe pokonali... Los Angeles Clippers. Clippers będą w tym mecuz osłabieni brakiem swoich dwóch największych gwiazd, czyli Chrisa Paula i Griffina. Oglądałem ich mecz z Waszyngtonem i poziom gry Clippers w tym meczu można określić jednym słowem- dramat. Clippers grali fatalnie w ofensywie, w ogóle nie mieli pomysłu na rozegranie akcji. Na dodatek wyglądało to tak jakby im kompletnie nie zależało na tym meczu... W tym spotkaniu motywacja Orlando powinna być bardzo wysoka, bo tą niechlubną serię w końcu trzeba przerwać. Skoro pokonali Clippers na wyjeździe, to u siebie też mogą tego dokonać.
⛔100
 
anzelmo 140,2K

anzelmo

Użytkownik
HISZPANIA: Spanish Cup Real Madrid-Barcelona 07.02.2013 19:00
typ over 157
kurs 2,03
PinnacleSports
Półfinał pucharu króla- odwieczne starcie na neutralnym terenie, myślę ze zobaczymy bardzo ciekawe spotkanie.Królewscy graja wybornie w tym sezonie tylko jedna porażka właśnie z Barca w lidze(w Eurolidze 3 porażki w 1 fazie) i na pewno będą chcieli sie zrewanżować. Okazja idealna, linia dość wysoka ale myślę ze spokojnie do pokrycia. Obie drużyny maja bardzo mocne składy, szerokie ławki, graja bardzo szybka ofensywna koszykówkę sa bardzo groźni w rzutach z dystansu.Bardzo prestiżowe spotkanie dla obu ekip, mobilizacja w obu ekipach bardzo duża, Barca, która grała koszmarnie w końcu zaczęła wygrywać w lidze-Strata duża do Realu,( 4 miejsce) może wygrane nie w imponujących rozmiarach- czasem sie męczą z słabszymi drużynami, ale rzucają sporo pkt.W Eurolidze gra bardzo dobrze rozbiła Caja Laboral Vitoria 79 - 90 bardzo pewnie wygrała Montepaschi Siena 85 - 66. Obie ekipy regularnie zdobywają po 80 pkt i więcej w swoich meczach w lidze Barca wygrała 96 : 89.Zobaczymy bardzo emocjonujące spotkanie z lekkim wskazaniem na Real.
✅103
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Montpellier
Spotkanie: Viktor Troicki - Jan Hajek
Typ: 2
Kurs: 4.33
Bukmacher: 4.33
Analiza:
Nie wiem co się dzieje z Serbem, ale dobrze nie jest. Poprzedni sezon bardzo przeciętny, wypadł z TOP30, ten rok rozpoczął równie niemrawo co zakończył poprzedni. W piątek grał w Davis Cup z Goffinem, mecz odbył się na cegle w Belgii, niby to nie powinno mieć wpływu bo minęło już 5 dni, ale jednak 5 setów w obliczu meczu z Hajkiem, który po korcie mocno go porusza? Kto wie, może (choć nie musi) dać to o sobie znać w decydującym momencie. W 1 rundzie pokonał 18 latka z Francji, nie bez problemów, choć mecz zakończył się wynikiem 2:0, zagrożenia przy swoim podaniu nie miał, ale styl najlepszy nie był (sporo błędów, stosunek winnersów do niewymuszonych beznadziejny). Hajek atutów zbytnio nie ma, serwis słabiutki, atakować też nie specjalnie potrafi. Jednak jest waleczny i zmobilizowany na maksa, bowiem to zawodnik poziomu chall, który za sukces może uznać sam udział w turnieju tej rangi. Forma Troickiego poza meczem w DC tragiczna, w piątek pokazał trochę dobrego tenisa, ale trzy fajne sety w obliczu kilkunastu przeciętnych nie zmienią mojego zdania na jego temat. Hajek będzie trzymał piłkę w korcie i jeśli tylko Troicki nie będzie demolował returnem (oczywiście mam nadzieję, że tak nie będzie) to mecz będzie bardzo wyrównany i widzę duże szanse na zwycięstwo 3 lata starszego Czecha.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
heros1920 68

heros1920

Użytkownik
Troszke zamuliłem i ktos mnie uprzedził wiec zmienie typ a Panu zycze powodzenia ! ????

Tennis Dallas (USA), twarda
Spotkanie: Williams R. (Usa)- Kuznetsov A. (Usa)
Typ:1
Kurs:1.72
Bwin
Na godz 19 w Dallas 1 spotkanie Cwiercfinalowe w ktorym zmierza sie dwaj Amerykanie Williams R. (Usa)- Kuznetsov A. (Usa). Mój typ na to spotkanie to wygrana Williamsa, oceniam ze ten zawodnik dzis pokona rywala gładko obserwuje te Challangery w Stanach i musze przyznac ze korty jak i osrodki na ktorych graja sa ciezkie ale gra Williamsa ostatnio wyglada coraz lepiej ostatnio zdarzyla mu sie porazak ze Smyczkiem na ktorego postawilem co prawda to był duzy fart bo ogrywał go jak chciał ????
Dzis zagra z Kuznetsovem zawodnikiem ktory ze słabszymi rywalami radzi sobie gładko ale jak przyjdzie mu grac z kims na poziomie dubi sie mam nadzieje ze Williams dzis pokaze mu ten poziom i pokona go gładko i bezproblemow , powodzenia ! ????
✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
stanley-63 824,6K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Towarzyskie
Spotkanie - AGF Aarhus : Silkeborg
Typ - Suma goli ? powyżej 2.5 gola
Kurs - 1.66
Buk - Bet365
Analiza :
Dziś spróbuję zagrać na towarzyskie spotkanie pomiędzy dwoma drużynami z Superligi Danii AGF Aarhus i Silkeborg , do rozpoczęcia rozgrywek jeszcze trochę czasu zostało dlatego drużyny próbują różnych wariantów gry , zgrania zespołu a wynik to sprawa chyba ostatnia no bo to nie walka o punkty , drużyna AGF Aarhus to 6 drużyny ligi jednak z szansami na dobre miejsce np. 3 , 4 które dają przepustkę do gry w LE ich strata do tych właśnie miejsc to zaledwie 2 pkt tak więc aby to stało się realne to trzeba pracować nad formą no i co za tym idzie skutecznością jak do tej pory drużyna ma bilans bramkowy po 20 kolejkach 35:27 i jeżeli chodzi o bramki strzelone to 3 siła w lidze , teraz coś o Silkeborg oni niestety są na miejscu 11 i to jest miejsce spadkowe jednak nie mają za dużej straty punktowej do drużyn bezpiecznych bo to jest zaledwie 1 pkt do 10 Esbjerg tak więc pozostają w grze o pozostanie w Duńskiej Superlig , jest jednak spory kłopot a szczególnie z obroną bo ich stosunek bramkowy jak dotąd to 22:42 i niestety te gole stracone to najgorszy wynik w lidze . Obie drużyny grały ze sobą aż 23 razy i tu o dziwo lepiej wypadają piłkarze Silkeborga bo bilans to 5-6-12 bramki 35:36 , ostatnie ich spotkanie w lidze które miało miejsce 10 grudnia ubiegłego roku na stadionie AGF to wynik 3:3 . AGF w tym roku rozegrał już dwa spotkania towarzyskie i tak wygrana z Aarhus Fremad 3:2 i także zwycięstwo nad Viborgiem 2:0 , no dlatego liczę na otwarte spotkanie i przynajmniej te 3 gole w tym spotkaniu bo zapewne murowanie bramki w meczach towarzyskich raczej nie ma sensu . Pozdrawiam !
✅66
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
aqu 48

aqu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Montpellier
Spotkanie: M. Przysiężny - I. Minar
Typ: Michał Przysięzny wygra 2:0
Kurs: 2,87
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jeśli ktoś widział wczorajszy mecz Michała z Łotyszem Ernestem Gulbisem to widział w jakiej świetnej formie jest teraz Polak. Widać że ciężko przepracował okres przygotowawczy bo serwis w hali opanował na świetnym poziomie (nie wiem, może z Jerzym Janowiczem trenował ;)). Wczoraj Przysiężny był nie do przełamania, a wiadomo że z pewnym własnym podaniem, choćby przeciwnik nie wiem co robił to powinno się wygrać. Jako ciekawostkę dodam że Polak grał w 2010 roku w Challengerze w Bergamo i doszedł do ćwierćfinału.
Jeśli chodzi o Czecha to 212 pozycja w rankingu, na pewno dużo mniej wymagający przeciwnik niż wczorajszy, no i dał się już w w pierwszej rundzie przełamywać, stracił seta ze swoim rodakiem Lojdą. Myślę że dzisiaj Michał Przysiężny po szybkim 2:0 zamelduje się w ćwierćfinale w Bergamo.
✅187
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Towarzyskie
Spotkanie - Rapid Bukareszt : Lech Poznan
Typ - Rapid B
Kurs - 3.30
Buk - Bet365
Analiza :
Juz za chwilę Poznański Lech rozegra swoje spotkanie na stadionie miejskim w Marbelli Lech zagra z Rapidem Bukareszt , pamiętamy ostatnie spotkanie na tym turnieju które Kolejorz rozegrał z innym zespołem Rumuńskim Dynamo i pomimo że gra nie wyglądała znowu tak tragicznie to jednak Dynamo wygrało 3:1 ba mało tego Dynamo prawie całą drugą połowę grało w 10 a pomimo tego zdołało Lechitom strzelić dwa gole i dzisiaj pomimo że w/g buków to oni są faworytami patrząc oczywiście po kursach to ja jednak liczę na drużynę Rapidu która w ostatnich swoich występach pomimo że nie była faworytami pokazała jednak wolę walki i tak np. mecz z Rubinem Kazań i wygrana skromnie bo skromnie 1:0 ale wygrali a w pierwszym meczu tego turnieju polegli po rzutach karnych z Torpedo w regulaminowym czasie 1:1 . Poznański Lech natomiast w meczach towarzyskich nie osiąga zadowalających wyników oprócz wspomnianej porażki z tego turnieju z Dynamem to takie wyniki jak porażka z Legnicą czy Flotą Świnoujście chwały druzynie nie przynoszą , to dzisiejsze spotkanie dla obu drużyn to praktycznie przysłowiowa gra o pietruszkę bo wygrać tego turnieju już żadna z drużyn nie wygra i pozostaje im gra o miejsca 5-8 dlatego patrząc na formę a szczególnie Lecha to ja przynajmniej nie stawiam ich w roli zwycięzców w tym spotkaniu . Pozdrawiam !
✅230
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina - Siatkówka Kobiet Puchar CEV
Spotkanie - Omnichka Omsk - Muszynianka Muszyna
Typ - Muszynianka Muszyna
Kurs - 2.1
Buk - Bet365
Analiza :
Mecz półfinałowy Pucharu Cev czyli pucharu pocieszenia spotykają się lider naszej ekstraklasy Muszynianka oraz szósta drużyna ligi rosyjskiej Omnichka Omsk. Słaboscia naszej druzyny jest jej trener Serwinski , którego uwagi są śmieszne drużyna jak na nasze warunki bardzo mocna czołowe polskie zawodniczki Werblinska Bednarek-Kasza, Gajgał, Jagieło, Maj, Dzienkiewicz wsparte mocna Popovic oraz Sereną na rozegraniu ,która nie prezentowała się zbyt dobrze jednak powoli zaczyna rozumieć się z zespołem. Tak mocna personalnie drużyna powinna walczyć w Lidze Mistrzyń jednak o trenerze już wspominałem. Dziś moim zdaniem największym problemem będzie aklimatyzacja i zmęczenie podróżą około 9000 km!. Jednak moim zdaniem potencjał naszych dziewczyn dużo większy. Omnichka ma kilka doświadczonych zawodniczek Kuziakina, Żadan, Malofiejeva, Akułova no i główny atut trenera który doprowadził Rosję do tytułu mistrza świata Kuziutkina człowieka niezwykle ekspresyjnego który ciągle jest podenerwowany jednak w przeciwieństwie do Serwińskiego potrafi prowadzić zespól. Podsumowując Muszynę czeka ciężki mecz jednak liczę na wygrana bo nasz zespół mimo wszystko to jednak wyższa siatkarska półka.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Montpellier
???? Tipsarevic J. - Llodra M.
1,95 Bet-at-home
Llodra w tym meczu set powinien spokojnie urwać, gra na hali gdzie lubi, we Francji gdzie potrafi się zmobilizować. Rok temu nie w Montpellier tylko w Marsylii w 8 tygodniu roku doszedł do finału. Na tamtym turnieju spotkał się w półfinale z Tipsarevicem z którym wygrał 6:4 7:6(10).
Tipsarevic na początku tego roku kompletnie mnie nie przekonuje, potrafi stracić głupio sety pomimo prowadzenia. Na AO grał 5 setów z
Julien Benneteau, 5 z Lacko Lukasem, wcześniej na turnieju w Indiach którego wygrał Serb, w finale stracił set z Bautista-Agut i w półfinale A. Bedene.Tipsa mnie nie przekonuje, a minimalnym faworytem powinien być właśnie Francuz, a nie Serb.Za kasę gram +1,5 seta na Francuza, do konkursu podaję wyższy kurs.

✅95
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Dyscyplina: Biathlon, Mistrzostwa Świata
Spotkanie: Czechy - Słowenia
Typ: Czechy
Kurs: 1,60
Buk: Unibet
Analiza: Czesi u siebie muszą dobrze rozpocząć te mistrzostwa. Niektórzy nawet po cichu liczą na ich medal na początek. Ja od takiego optymizmu byłbym daleki, ale ze Słoweńcami powinni sobie bez problemu poradzić.
Nastroje w ekipie Czeskiej są wspaniałe. Najbardziej chyba zaprzyjaźnili się z Polakami, a konkretniej z Polkami. Nasi południowi sąsiedzi, jak i my zresztą, bardzo sobie chwalą trasy w Novym Mescie. Podkreślają wyraźnie, że te trasy, strzelnica, otoczenie, klimat bardzo im pasują i nie ukrywają również że liczą na wiele.
Co do personaliów, Czesi mają bardzo równą czwórkę. Vitkova, Soukalova, Soukup i Moravec to jest zestawienie, które przy dobrym strzelaniu może zamieszać w czołówce. Panowie z czołowymi sztafetami (Niemcy, Francja, Rosja, Niemcy) raczej szans nie mają, ale panie jak najbardziej mają szansę przybiec w trójce na półmetku. Słowenki to słaba Mali i dobra Gregorin. Nie mniej jednak żeńska część na spory plus dla gospodyń. U panów sytuacja jest podobna. Czesi to słaby Soukup i dobry Moravec. Słoweńcy natomiast to chimeryczny Bauer, który nie potrafi strzelać w stójce no i Fak. Słoweńcy mogą zawalić sobie sytuację przez Bauera. Jeżeli ten zaliczy jakieś karne rundy i Słowenia będzie daleko, Fak wcale nie musi dać z siebie 100%, jeżeli nie będzie o co walczyć. Po 3 zmianach Czesi powinni być prawie na pewno przed Słoweńcami. Moravec jest bardzo solidny w tym sezonie, więc przy kilkudziesięciu sekundach przewagi powinien spokojnie przed Fakiem się obronić. Kursy są dobrze wystawione moim zdaniem. Ale Czesi są podwójnie zmotywowani i biegną u siebie co daje im spory handicap.
✅60
 
K 26

krzysgd

Użytkownik
dyscyplina: Tenis, ATP Zagrzeb
spotkanie: M.Baghdatis - B.Kavcic,
typ: liczba gemów: powyżej 19,5 gemów
kurs: 1,72
bukmacher: Bet365
Na pozór spotkanie nie wygląda na wyrównane. Kurs na Cypryjczyka 1,11 mówi sam za siebie. Różnica w aktualnym rankingu też spora 36 pozycja Baghdatisa przy 83 Kavcica. Decyduję się na zakład, że pograją co najmniej 20 gemów nie tylko dlatego, że grają w hali, gdzie zazwyczaj dość trudno o przełamania, ale przede wszystkim z uwagi na charakter Marcosa. Ten tenisista rzadko potrafi utrzymać koncentrację przez chociażby całego seta. Jego gra ostatnio przypomina sinusoidę. Nie twierdzę, że Słoweniec to jakiś supergrajek, ale liczę, że ugra co najmniej 8 gemów. Dla ostrożnych - można także pograć Kavcica +5,5 gema za 1,61 u tego samego buka.
✅72
 
D 0

dimmi

Użytkownik
Tenis
Dyscyplina - Tenis Ziemny
CHALLENGER - SINGIEL: Bergamo (Włochy), twarda (w hali)
Spotkanie - Przysiezny M. (Pol) - Minar I. (Cze)
Typ - Przysiezny M. (Pol)
Kurs - 1.75
Buk - bwin
Analiza :
Mój typ to Michał Przysiężny dlaczego:
- Obaj zawodnicy maja podobne warunki fizyczne oraz podobny wiek.
-Minar jest bardziej utytułowany (głównie za sprawą debla) oraz osiągną wyższe miejsce w rankingu ATP ale to nie ma większego znaczenia gdyż było to około 3 lata temu.
- Obecnie Przysiężny jest 234 w rankingu ATP a Minar 212. Ale o też nie ma większego znaczenia gdyż Przysiężny ma tendencje wzrostową a Minar wręcz odwrotnie.
- Nie spotkali się jeszcze wiec nie możemy się kierować H2H.
- Głównym atutem Przysiężnego jest to iż wygrał on z turniejową jedynką w 2 setach a Minar męczył się w 3 setach z Lojdem (Czech).
-Myślę że + jest też to że Przysiężny krótko przed nowym rokiem wygrał podobny turniej. Można też wspomnieć że w ubiegłym sezonie Przysiężny odnotował znacznie lepsze wyniki niż jego przeciwnik.
✅75
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, ATP Zagrzeb, 13:20, 7.02.2012
Lukas Rosol - Flavio Cipolla
typ: 2-0
1,975
Sportingbet
Analiza
Dzis w spotkaniu drugiej rundy turnieju ATP w Zagrzebiu, Czech Lukas Rosol spotka sie z Wlochem, Flavio Cipolla. Zdecydowanym faworytem pojedynku w moim odczuciu jest Rosol, a juz pisze dlaczego. Wloch wydaje sie byc na poczatku tego sezonu w bardzo slabej dyspozycji. W Chennai pierwsza runda bez walki z Paire, W Auckland nie przeszedl kwalifikacji, i jako lucky loser rowniez przegral w pierwszej rundzie. W Australian Open ugrane zaledwie szesc gemow w spotkaniu z Tobiasem Kamke. Tutaj przy stanie 1:1 w pierwszym secie Lukas Lacko musial skreczowac dzieki czemu Wloch znalazl sie w drugiej rundzie. Ponadto Cipolla preferuje raczej korty wolniejsze od tych w Zagrzebiu. Lukas Rosol rowniez nie powala swoja forma, jednak da sie zauwazyc ze prezentuje sie lepiej od Wlocha, byl bliski przejscia kwalifikacji w Auckland, przegral w trzeciej rundzie z Beckerem. W Australii przegral w drugiej rundzie , po pokonaniu Bakera. Tutaj bez najmniejszych problemow ogral nieznanego reprezentanta gospodarzy. Czech jednak lubi grac na szybkich kortach, jego styl gry jest przystosowany do takiej nawierzchni, bardzo dobrze przede wszystkim serwuje. Praktycznie wszystkie atuty sa dzis po stronie Rosola.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej – IO Kwalifikacje
Spotkanie: Francja - Kazachstan
Typ: over 5.5
Kurs: 2.13
Bukmacher: Pinnacle
Godz. 14:30
Analiza:
Dziś rozpoczyna się kolejny etap kwalifikacji do olimpiady w Soczi. W grupie E rywalizują reprezentacje Francji, Łotwy, Wielkie Brytania i Kazachstanu, tylko zwycięzca wywalczy awans. Meczem rozpoczynającym zmagania w tej grupie jest spotkanie Francuzów z Kazachami.
Tutaj skład reprezentacji Francji: http://stats.iihf.com/Hydra/332/IHM3320FRA_33_2_0.pdf
Większy nazwisk tutaj nie znajdziemy. Zdecydowana większość graczy jest rozproszona po różnych ligach lepszych i gorszych, czyli za bardzo na współpracę klubową nie ma co liczyć. W tych lepszych klubach grają zazwyczaj gracze ofensywni jak np. Treille w Sparcie Praga (która ostatnio jest w wyśmienitej formie), Bellemare w liderze Szwedzie Elitserien Skelleftecie, czy Beltrand w Lukko. Co do bramkarzy to w kadrze jest trzech doświadczonych golkiperów ale żadnego z nich do cozłowych zespołów nie można zaliczyć. W ostatnim sprawdzianie przed rozpoczęcie rywalizacji o olimpiadę przegrali dość gładko trzy dni temu z Białorusią 4:0.
Skład Kazachów: http://stats.iihf.com/Hydra/332/IHM3320KAZ_33_1_0.pdf
I co się wrzuca w oczy, sami zawodnicy z najlepszej ligi (po NHL oczywiście) świata czyli rosyjskiej KHL. Możne też powiedzieć że jest to reprezentacja klubowa gdyż w kadrze jest aż 17 graczy Barys Astana.
W tym przypadku można śmiało powiedzieć że tutaj współpraca klubowa i warianty gry a także zrozumienie będą przeniesione z klubu na reprezentację, dlatego warto wspomnieć coś o sposobie gry ekipy Astany. W lidze ekipa ma pewny udział w PO ale co najistotniejsze jest to ekipa która gra bardzo ale to bardzo ofensywny hokej z bardzo dużo ilością bramek strzelonych i straconych, świadczy o tym średnia bramkowa 6.4 (w lidze jest tylko jeszcze jeden zespół który przekroczył granice 6.0). Bramkarzy na ten turniej mają trzech i wszyscy należą do tych jednych z najsłabszych w lidze ze średnią powyżej 3 bramek na mecz wpuszczonych i ze skutecznością poniżej 90%. W ostatnim test meczu cztery dni temu pokonali Austriaków 1:4.
Ostatni bezpośrednia konfrontacja miała miejsce rok temu wynik 6:3 dla Franzuzów, dwie poprzednie też bardzo overowe 3:5 i 8:2. Zdaję sobie sprawę z tego ze jest to ważna rywalizacja ważny tutaj będzie wynik a nie jakaś fajna gra, ale jestem przekonany że gracze Astany nie zmienią nagle swojego stylu gry w reprezentacji i zgraja to co potrafią najlepiej czyli do przodu co przyniesie bramki z obu stron. I na koniec jeszcze mała tak ciekawostka turniej jest rozgrywany na Łotwie w Rydze a więc tafli bardzo dobrze znanej przez graczy Kazachstanu ze względu na to że na co dzień na tej tafli gra ekipa KHL Dynamo Riga.
⛔100
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dyscyplina: Biathlon, Mistrzostwa Świata
Spotkanie: Czechy - Ukraina
Typ: Czechy
Kurs: 1,45
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Ukraina bez sióstr Semerenko i Pidrushnej, które najwidoczniej oszczędzane są na dalsze wystepy. Burdyga i Dzhyma to mimo wszystko jedna klasa niżej. Sednev i Deryzemlya w tym sezonie także nie olśniewają. Po składzie jaki wystawiają nasi wschodni sąsiedzi, zdaje się, że nie liczą na żaden dobry wynik w dzisiejszych zmaganiach. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja u gospodarzy imprezy Czechów. Vitkova i Soukalova potrafiły zabłysnąć świetnymi występami w tym sezonie. Pierwsza na strzelnicy, a druga potrafiła bardzo dobrze biegać. Całe przygotowania podporządkowane pod MŚ w Nove Mesto, a więc należy przypuszczać, że i tutaj będzie &#39;moc&#39;.
Czesi liczą na medale i sztafeta mieszana to dobra okazja aby coś dla siebie ugrać. Dobra, ponieważ w sztafecie kobiet są słabe ogniwa. A i sztafeta męska nie jest kompletna. Tymczasem w mieszanej mają dwie mocne panie i dwóch dobrych mężczyzn.
U panów Soukup i Moravec. Zwłaszcza ten drugi potrafił w tym sezonie zaimponować świetną dyspozycją biegową. Z całą pewnością lepsza od Sedneva i Deryzemlyi.
MŚ w Nove Mesto, Czesi niezwykle umotywowani i jestem zdania, że jeśli coś ugrają, to własnie dzisiaj jest ku temu znakomita okazja. W mojej ocenie na każdej pozycji mają lepszych zawodników! Kurs 1,45 biorę ze smakiem. ????
✅45
 
palacio 61

palacio

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka- Spanish Cup
Spotkanie: Real - Barcelona
Typ: 2
Kurs: 2,55
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Mecze pomiędzy tymi ekipami elektryzują we wszystkich dyscyplinach i tak jest również w koszykówce.Barcelona po słabym początku w lidze krajowej już coraz lepiej sobie radzi.Na własnym parkiecie pod koniec roku 2012 rozprawili się z ekipą królewskich mając przez większość czasu mecz pod kontrolą.Mecze pomiędzy tymi drużynami to istna batalia.A wygrana w takim spotkaniu to utarcie nosa odwiecznemu rywalowi.Nie ma sensu przytaczać tu jakichkolwiek statystyk,bo mecze te rządzą się swoimi prawami.(Real w lidze 19 zwycięstw i 1 porażka własnie nie z kim innym jak z Barceloną mającą w tym okresie duży spadek formy).Moim zdaniem szanse 50 na 50.Wiadomo kto jest gospodarzem,ale kurs trochę na wyrost.Ryzykuje i obstawiam zwycięstwo gości.Dla tych,którzy nie lubią podejmować ryzyka,proponuje jakiś handicap w stronę dumy katalonii.
Jeśli pomogłem kliknij dzięki ;)
✅155
 
R 10

ryba-czewa

Użytkownik
dyscyplina: Champions League panowie, piłka ręczna
spotkanie: Chehovski Medvedi Chekov - HSV Hamburg
typ: 1
kurs: 1,72
bukmacher: bwin
analiza:
przed nami 8. kolejka rozgrywek LM piłkarzy ręcznych, a zarazem pierwsza tegoroczna, do dzisiejszej analizy wybrałem spotkanie na szczycie grupy A pomiędzy zespołami Chehovski Medvedi Chekov i HSV Hamburg. Gospodarze dzisiejszego spotkania w siedmiu meczach tegorocznej LM zgromadzili 11 punktów (5 wygranych, 1 remis i 1 porażka). Ich bilans bramkowy wynosi 222:194. Bardzo dobrze wygląda sytuacja Niedźwiedzi w meczach u siebie bowiem wygrali wszystkie trzy, każdy minimum 6 bramkami. W lidze rosyjskiej oczywiście również prowadza, ponieważ wygrali swoje wszystkie 17 spotkań każde z ogromna przewagą. Hamburg natomiast w tym sezonie przechodzi dość znaczny kryzys, w LM jeszcze sytuacja wygląda nie najgorzej bowiem legitymują się takim samym bilansem jak Niedźwiedzie, przegrywają tylko trochę stosunkiem bramek 207:189. Na wyjazdach do tej pory 2 razy wygrali i ponieśli 1 porażkę. Trochę gorzej wygląda sytuacja w Bundeslidze bowiem po rozegraniu zajmują 6. miejsce z bilansem zwycięstw, remisów i porażek wynosi 12-2-5. Sądzę, że ogromnym atutem Niedźwiedzi będzie własna hala oraz obecna forma zawodników dlatego wygrają 2-3 bramkami.
⛔100
 
N 14

nagiewicz

Użytkownik
Dyscyplina: Biathlon
Spotkanie:Sztafeta Mieszana
typ:Zwyciestwo NIEMCY
kurs: 5,5
bukmacher: Bet 365
Analiza:
Zaczynają się mistrzostwa świata w biathlonie.W tym roku gospodarzem jest czeskie Nove Mesto i jako gospodarze Czesi chca w tym roku coś więcej niż 1 medal.Nasze nadzieję na te mistrzostwa wiążą się jedynie z występem pań,które potrafią zajmować miejsca w TOP10 i przy sprzyjającym szczęściu możemy liczyć ,że i dla nas skapnie jakiś medal.Wracając jednak do pierwszej konkurencji na tych mistrzostwach ;bieg mieszany jest to konkurencja wprowadzona specjalnie na turnieje mistrzowskie i olimpijske,w pucharze świata jest raczej nie stosowana.Do zwycięstwa w tej pierwszej konkurencji mamy 4 faworytów.Rosja,Francja,Norwegia i własnie Niemcy.Dlaczego stawiam na naszych zachodnich sąsiadów?Ponieważ na pierwszych 2 zmianach zawodniczki Niemieckie wyglądają zdecydowanie najlepiej:Henkel i Goosner to w tym momencie 3 i 4 zawodniczka cyklu pucharu świata i mam nadzieje ,ze juz one przy dobrym strzelaniu wypracują swoim kolegom przewage.Wsrod panow wystartuje b.dobry Birnbacher(8 miejsce w PS) i Schemp(19).Na pierwszy rzut oka odstającym zwodnikiem wydaję sie Schemp ,ale kazda z czołowych reprezentacji ma 1 gorsza zmiane,a Niemcy wydają się mieć i tak najsolidniejszą ekipe.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom