>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 07.02.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 876,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Welsh Open 2013 Qualifiers
Spotkanie: Anthony McGill (SCO) – Michael Wasley (ENG)
Typ: Anthony McGill
Kurs: 1.62
Bukmacher: betfair

Wreszcie rudzielec ze Szkocji, Anthony McGill, który spotyka się z Michaelem Wasleyem. Oglądałem Szkota w kilku meczach ostatnio i zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Zresztą w ostatnich tygodniach McGill notuje wyraźną zwyżkę formy. Najpierw świetny turniej European Tour na rodzimej ziemi, gdzie doszedł aż do finału ulegając dopiero Dingowi (2-4). W pokonanym polu zostawił takich graczy jak Davis, Bond, Milkins, Higginson, już nie wspominając o tym, że nie dał żadnych szans swojemu dzisiejszemu rywalowi. Później bezproblemowo przeszedł kwalifikacje do China Open łatwo ogrywając m. in. Delu i Goulda. Nie można tego niestety powiedzieć o Wasleyu, który w ostatnich miesiącach więcej przegrywa niż wygrywa, co wyraźnie pokazuje jego niski ranking. Podsumowując, moim zdaniem McGill prezentuje obecnie poziom do jakiego Wasley nawet się nie zbliżył. Szkot jest obecnie w zbyt wysokiej formie, by mieć jakiekolwiek problemy z Anglikiem. Udowodnił to w grudniu, dzisiaj zrobi to po raz kolejny.
⛔100
 
rudywszarz 21

rudywszarz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Zagreb
Spotkanie: DODIG - Karlovic
Typ: Dodig wygra 2:0
Kurs: 2,88
Bukmacher:pinnacle
Analiza:
Uciekł mi dzisiaj typ na handi u Seppiego i Gasqueta więc gram na Dodiga.Spotkanie dwoch chorwatów którzy grajá na własnych śmieciach.Wyżej oceniam Ivana niż Ivo i stawiam że ten pierwszy wygra 2:0, obaj dobrze serwują i ciężko ich przełamać.Jedyny mecz jaki Karlović wygral w tym roku to ten z 1 rundy z Dimitrovem.Graĺ przed wlasna publicznościa gdzie wszyscy byli jego sprzymierzencami,teraz bedzie inaczej bo sympatie beda podzielone.Dodig kontynuuje dobra passe z koncowki poprzedniego sezonu i spisuje sie bardzo dobrze w 2013 roku. W AO doszedl do 3 rundy gdzie przegral z Gasquetem.W obecnym turnieju w 1 rundzie pokonal Benjamina Beckera i sadze ze gora bedzie dzisiaj...Zachecajacy kurs 2,88 sklonilmnie do grania tego typu.
⛔100
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
tenis, Montpelier Debel
spotkanie: Butorac/ Hanley - Gicquel/ Llodra
typ: DW 2-0
2,60
Expekt
analiza:
przed nami spotkanie deblowe 1/4 finalu turnieju rozgrywanego na kortach we francuskim Montpelier. Los na tym etapie rozgrywek skojarzyl pare gospodarzy w skladzie Gicquel i Llodra oraz pare australisjka amerykanska Butorac Hanley rozstawiona w tym turnieju z nr 2. Ci pierwsi w poprzedniej rundzie pokonali De schepeera oraz Martina 2-0 dwa razy po tie breakach natomiast ta druga para uporala sie z Normanem oraz Hanescu 2-1. Sciany gospodarzy napewno faworyzuja i to nie ulega watpliwosci , ja jednak zwroce uwage na pare aspektow , przeciw zwyciestwu Francuzow. Po pierwsze Llodra toczy wlasnie mecz singlowy, i kto wie czy tam nie zagra nawet 3 setow. to napewno sie odbije na zdrowiu, nie jest poza tym juz mlodym tenisista. Po drugie spotkanie nie jest rozgrywane na korcie centralnym. a po trzecie para Butorac/Hanley to mocny duet( 3 runda w AO oraz final w Brisbane w tym roku). I mimo ze Llodra to fachowy deblista to jednak stawiam dzis na wygrana 2-0 Butoraca i Hanleya.
⛔100
 
czolg-94425 17

czolg-94425

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -BRAZYLIA: Campeonato Carioca - Taca Guanabara
Spotkanie:Olaria - Macae
Typ:2
Kurs:3,20
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 20.00 rozpocznie sie mecz ligi Brazylijskiej pomiedzy Olaria - Macae.Obie druzyny spisuja sie bardzo zle zajmuja ostatnie i przed ostatnie miejsce w poszczegolnych grupach.Druzyna gospodarzy Olaria zajmuje 7 miejscew lidze z dorobkiem 2 punktow z bilansem 2 remisow i 3 porazek.A druzyna gosci zajmuje 8 miejsce w grupie 2 z dorobkiem 3 punktow i bilansem 1 wygrana 0 remisow i 4 porazki.Moim zdaniem ten mecz wygra druzyna gosci Macae
⛔100
 
T 16

tippers

Użytkownik
Dyscyplina: Lotki , Premier League Darts
Spotkanie: S.Whitlock - A.Lewis
Typ: S.Whitlock
Kurs: 2.25 ( trzydrogowo , remis przegrana )
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Witam wszystkich po długiej przerwie ???? .Dziś przypominam zaczyna się 1 runda Ligi Mistrzów ( W tym roku w Lidze Mistrzów postanowiono zwiększyć liczbę zawodników z 8 do 10). Oto właśnie mam super zdarzenie jakim bez wątpienia jest zagranie na kangura Simona Whitlocka z anglikiem Adrianem Lewisem.Bardzo lubię obu tych graczy ale co mnie skłoniło do zagrania na charyzmatycznego Australijczyka?? Otóż nie tak dawno ( ostatni weekend) odbyły się mistrzostwa globu w parach. Anglia wystawiła do powyższego championatu swojego asa, obecnie nr 1 na świecie Phila Taylora oraz właśnie Adriana Lewisa. Taylor grał w tym turnieju na swoim normalnym poziomie kończąc &quot;kelnerów&quot; z innych państw zdecydowanie. Co innego Adrian Lewis. Nie wiem czy przypadkiem po Mistrzostwach Świata organizacji PDC, które jak co roku odbywają się w grudniu nie zrobił sobie wakacji ???? Grał wręcz tragicznie przegrywając legi z &quot;egzotycznymi&quot; zawodnikami.Forma kompletnie beznadziejna!!!!Grał niczym amator!!!!!Nadrabiać za niego musiał więc Taylor. Biorąc pod uwagę mizerną formę anglika stawiam dziś bezsprzecznie na Whitlocka. Scenariusz.....szybkie odskoczenie Whitlocka na kilka legów a przy obecnej formie Lewisa zakładam jednostronny pojedynek!!!! A kurs nie lada gratka bo 2.25 trzydrogowo. Grając 1.8 na Whitlocka dwudrogowo w razie remisu będziemy mieli zwrot stawki. Zatem bardziej bojaźliwych graczy namawiam do 2 opcji po niższym kursie. Ja zdecydowanie upatruję wynik 8:5 lub 8:6 dla Whitlocka. Więc kangur do dzieła i dziś świętujemy ???? ) Życzę powodzenia i pozdrawiam tippers
✅125
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Towarzyski
Spotkanie: Dynamo K. - Atletico
Typ: powyżej 3 goli
Kurs: 2.10
Bukmacher:Bet365
Dynamo Kijów gra towarzysko z brazylijskim klubem Atletico. Mecz, który odbędzie się w hiszpańskim Marbella będzie ostatnim sprawdzianem dla ukraińskiego klubu przed pierwszym meczem w tym roku w Lidze Europejskiej. Jako sparingpartnera wybrali technicznie grających Brazylijczyków, aby uniknąć ostrej walki i ewentualnych kontuzji. Ekipa Dynama w poprzednich spotkaniach towarzyskich średnio się prezentowała, ale liczę, ze dziś w końcu pokażą klasę i swój wysoki poziom gry. Ufam, że strzelą kilka ładny bramek, a może rywal też coś ukłuje.
⛔100
 
D 4

dzidowy10

Użytkownik
Piłka ręczna - Liga Mistrzów (Mężczyzn)
Dyscyplina: Piłka ręczna - Liga Mistrzów (Mężczyzn)
Spotkanie: Flensburg Handewitt - RK Partizan
Typ: over 60,5 pkt
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Dzisiaj o godzinie 19:30 odbędzie się spotkanie pomiędzy Flensburgiem a Partizanem. Mój typ na dzisiaj to over 60,5. Te dwa zespoły graja szybkie akcję i jak najszybciej próbują strzelać bramki. Po straconej bramce nie załamują się i zaczynają konstruować szybką akcję. Poza tym 4 z 7 meczy rozgrywanych w Lidze Mistrzów przez RK Partizan padało ponad 61 bramek tak więc i dzisiaj padnie ponad 60,5 bramek ????

⛔100
 
amunike 592

amunike

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Paulista A1
Spotkanie: Palmeiras - Atletico Sorocaba
Typ: Palmeiras wygra 1. połowę
Kurs: 1.90
Bukmacher: Betclic
Analiza. Dziś o 22:30 polskiego czasu dość ciekawe spotkanie w Brazylii. Goście - A.S. na wyjazdach w tych rozgrywkach spisują się po prostu słabo. Ostatnio oglądałem ich spotkanie z Sao Paulo, które przegrali 1-2, w którym ciągle bronili się, w dodatku dość nieskutecznie. Udało im się w końcówce strzelić gola, gdyż gospodarze zaczęli robić jakieś tricki i nie byli skupieni na grze. Cóż, Palmeiras to gorsza drużyna od Sao Paulo, ale nie powinni mieć problemów z Sorocabą. Palmeiras ma niestety ostatnio gorsze czasy, jednak ostatnio widać u nich zwyzkę formy. Pokonali 3-0 Sao Bernardo, aplikując wszystkie trafienia od 33. do 56. minuty. Nie sądzę, żeby przed własną publicznością nie chcieli rozgromić ponownie znacznie niżej notowanego, amatorskiego wręcz rywala. Tacy zawodnicy jak Jose Valdivia, Henrique, Hernan Barcos muszą pociągnąć ekipę do wygrania. Kurs na Palmeiras to tylko 1.38, ale tak jak mówię - zieloni już do przerwy powinni nastrzelać bramek. Bukmacherzy wyraźnie liczą na jakąś strzelaninę. Over 2.5 jest za 1.45. To także polecam. Sam gram na wygraną Palmeiras już do przerwy.
✅90
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Brazylia Superliga mężczyźni
Spotkanie: Sada Cruzeiro (-2,5seta) - Vivo Minas
Typ: 2
Kurs: 1.56
Godzina: 23:30
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Na dzisiaj moja propozycja z Superligi brazylijskiej panów. Typ będzie dotyczył można powiedzieć, że spotkania na szczycie tejże ligi. Spotkają się między sobą gospodarze Sada Cruzeiro zespól znany kibicom siatkówki z Klubowych Mistrzostw Świata oraz bardzo dobrze ostatnio spisujący się zespół Vivo Minas. Według bukmacherów zdecydowanym faworytem tego spotkania jest zespół gospodarzy, ale ja się za bardzo z tym nie zgadzam. Co prawda patrząc na jedynie rozegrane spotkanie w tym sezonie pomiędzy tymi zespołami gdzie Sada pokonała na wyjeździe 3-0 gospodarzy z Minas, można pomyśleć że u siebie również powinna rozbić przeciwników, ale ostatnie wyniki pokazują co innego. Początek sezonu dla zespołu Vivo był przeciętny, ale w ostatnim czasie drużyna gra jak natchniona i
nie została pokonana w ostatnich 9 spotkaniach. Przed rozpoczęciem tej passy mieli na koncie 4 wygrane i 4 porażki, a teraz pną się w tabeli.Aktualnie są na 5 miejscu z identycznym bilansem 13 wygranych i 4 porażek jak zespół gospodarzy który dzięki większej liczbie punktów jest wiceliderem. Moim zdaniem to spotkanie na pewno nie skończy się łatwym zwycięstwem gospodarzy, a już na pewno goście nie wyjdą z tego spotkania z zerowym dorobkiem setowym. Stąd właśnie mój wybór padł na handicap na gości. Zachęcam do swojego typu i pozdrawiam.
✅56
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom