>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 07.01.2011 (Piątek)

Status
Zamknięty.
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Azji
Spotkanie: Katar - Uzbekistan
Typ: Katar strzeli powyżej 2.5 gola.
Kurs: 6,00
Buk :Bet365

Analiza: Puchar Azij. Gospodarz całego turnieju jak i organizator Mistrzostw Świata w 2022 roku - Katar, będzie podejmował Uzbekistan. Katar z racji Mistrzostw Świata będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony. Uzbekistan nie jest jakąś bardzo mocną drużyną, do tego dochodzi fakt, że na stadionie w Doha będzie 50.000 kibiców (MAX), którzy będą dopingować swoich grajków. Katar nie jest złą drużyną pomimo wpadek zdarzają im się także dobrze spotkania , takie jak wygrana z Egiptem 2:1 czy zwycięstwo 2:0 z Estonią.
Myślę, że dziś padnie wynik 3:0, 3:1 dla Kataru. Szejkowie, którzy wiele inwestują w Katarską piłkę, czegoś oczekują w zamian. Myślę, że to bardzo dobry kurs.

⛔ 100
 
mpoooo 12

mpoooo

Użytkownik
Spotkanie: Villareal II - Granada
Typ: X
Kurs: 3,10
Buk: Betsson
Analiza:



Mecz w ramach Segunda Division. Gospodarze Villareal II(7-4-7) 9miejsce w tabeli podejmują Granade (7-5-5) 7miejsce w tabeli. Villareal w meczach u siebie 3-3-3 Granada na wyjazdach 1-3-4. Villareal ostatnie dwa mecze u siebie zremisował w stosunku 1:1. Ostatni wyjazdowy mecz Granady również zakończył się podziałem punktów. Spotykają się 2 równe zespoły, które dzieli tylko 1punkt w ligowej tabeli. Dodam jeszcze, iż druga liga hiszpańska charakteryzuje się dużym udziałem procentowym remisów w ligowych spotkaniach. Mój typ to draw w dzisiejszym spotkaniu.

⛔ 100
 
T 1

tranzystor

Użytkownik
dyscyplina: Tenis - ATP Doha
spotkanie: Nikolay Davydenko - Rafael Nadal
typ: Dokładny Wynik: 2-0
kurs: 5,0
buk: gamebookers

Turniej w Doha. Wszyscy pewnie liczą na pojedynek w finale dwóch najlepszych tenisistów na świecie czyli Rafael Nadal kontra Roger Federer. Ten drugi moze w swoim meczu sobie poradzi ale co do Nadala mam wątpliwości duże czy znajdzie się w finale. Zmierzy się on z Davydenko który wydaje się wracać do formy i znów pewnie będzie groźny dla wszystkich a Nadal przekonał się już nie raz że Rosjanin w formie jest bardzo cięzki do ogrania. To właśnie Davydenko jest jednym z nielicznych tenisistów co nie mają bilansu gier z Hiszpanem na minusie a obecnie jest 5-5. I co ważne ostatnie 3 spotkania między nimi wygrał Nikolay, a ostatni mecz to właśnie w Doha przed rokiem w finale gdzie Davydenko przegrał 1 seta aż 0:6 by kolejne wygrać 7:6 i 6:4. Ale poprzednie dwa mecze to wygrane jeszcze pewniejsze bo w Londynie 6:1 7:6 oraz w Szanghaju 7:6 6:3 a było to pod koniec 2009 roku. Ogólnie Davydenko ma świetny bilans z Nadalem na kortach twardych bo 5:1, a dzisiejszy mecz jest właśnie na takim rozgrywany. No i jeszcze ważniejsza informacja to że Nadal zmaga się od 2 spotkania z chorobą, ma wysoką temperaturę, nawet jeżeli zwalczy gorączke osłabienie pozostanie. A widać że choroba na niego działa bo potrafił przegrać w II rundzie 0:6 w jednym z setów z Lacko a wynik 0:6 nie pamiętam aby mu się zdarzył. Może typ jest bardzo ryzykowny na 2:0 dla Rosjanina, ale inni uczestnicy wzieli juz typy na wygraną Davydenko oraz dokładny wynik 2:1 który jest bardziej realny do wejścia. Jednak potrafił już 2 razy wygrać Nikolay bez straty seta więc wierzę że uda się kolejny raz bo stać go na to.

⛔ 100 POWTÓRZONY TYP
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia vs Impel Gwardia Wrocław
Typ: 1
Kurs: 4,75
Buk: Unibet
Data i godzina rozpoczęcia: 07-12-2010, 18-00
Live: http://www.plusliga-kobiet.pl/games/id/486
Analiza:
Przed rozpoczęciem tego spotkania rodzi się spotkanie. Która drużyna przełamie tą swoistą niemoc, przełamie sie i zwycięży po raz pierwszy nie tylko w tym roku, ale od początku całego sezonu. Bukmacherzy w roli faworytek stawiają zawodniczki z Wrocławia, ale nie można skazywac na porażkę gospodyń zwłaszcza, zę do składu wraca Aleksandra Theis. Byc moze ten jeszcze wyższy kurs jest spowodowany ewentualną możliwoscią braku podstawowej zawodniczki, kapitan zepsołu Doroty Pykosz. Została powołana na ten mecz, ale ostatnio miała problem z kręgosłupem. Zawodniczki z Wybrzeża zamykają ligową stawkę, ale w meczu pierwszej kolejki Plus Ligi Kobiet z mistrzyniami Polski udowodniły, ze są w stanie powalczyc i ugra seta z wyżej notowanymi rywalkami. Niestety później przyszło pasmo porażek. Siatkarki z Dolnego Śląska rozegrały jedno spotkanie mniej od rywalek, ale również nie wygrały żadnego meczu. Zdołały ugrac zaledwie jeden punkt. Po wypowiedzi Bogumiły Barańskiej jest ona przekonana, ze wygrana z Rumia przyjdzie im łatwo. Nie był bym tego taki pewien, gdyż pomimo przegranych meczy w niektorych podopieczne Jerzego Skrobeckiego udowodniły, ze mają pazur. Mam nadzieję, ze gospodynie zostaną dodatkowo zmotywowane atutem własnej hali i po ciekawym spotkaniu, które można obejrzec na Polsat Sport odniosą wygraną-powodzenia

⛔ 100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Azji
Spotkanie: Katar - Uzbekistan
Typ: Katar 2 gole lub wiecej
Kurs: 5.00
Bukmacher: Betfair
Analiza: Spotkanie otwarcia zawodow puchar naradow Azji w Doha stolice Kataru na khalifa international stadium gospodarze turnieju podejmuja reprezentacja Uzbekistanu. Obie druzyny zagraja w to spotkanie tak aby przed wszystkim go nie przegrac zeby nie rozpczac tych zawodow z duzym obciazeniem. Obie druzyn dobrze sie znaja poniewaz rok temu dwukrotnie sie spotykali w ramach eliminacji mistrzostwa swiata. W pierwszym spotkanie u siebie pilkarze Kataru pokonali Uzbekistan 3-0. W drugim spotkanie to doslo do rewanzu gdyz pilkarze Uzbekistanu byli gora ale tym razem wygrywajac az 4-0. Widac ze podczas spotkanie tych druzyn padaja wiele bramek. Mysle ze dzis ponownie dojdzie do taka sytuacja i bedziemy swiadkami kilku goli. Podczas przegotowan do tych zawodow, pilkarze Kataru nie prezentowali rowna forma. Gospdoarze tego turnieju pokonali miedzy innym mistrz Afryki Egipt oraz zremisowali z Arabia Saudyjska, ale tez przegrali z Haiti i Korea polnocna. Reprezentacja Uzbekistan rownierz nie prezentuje rowna forma w ostanim okresie, gdzy przegrali z Arabia Saudyjska az 0-4 oraz pokonali Bahrein 4-2. Widac wiec ze obroncow Uzbekistanu nie zawsze sobie daja radze przeciwko wymagajacych rywale. Moim zdaniem doswiadczony trener Kataru Bruno Metsu, zdolal tak przegotowac swoich pilkarze i ich zmobilizowac zeby w to spotkanie dobrze sie prezentowac. Licze na dobra skutecznosc Sebastiana Soria, Wael Jumua oraz Fabio Cesar, i ze dzis uda im sie poknac bramkarza rywale. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Katarem i Uzbekistanu gospodarze tego spotkanie zdobeda 3 gole badz wiecej.

⛔ 100
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
dyscyplina:Hokej Szwecja II
spotkanie: Mora - Vaxjo
typ: remis
kurs: 4,4
buk: expekt

Gospodarze forma dość niestabilna bo raz wygrana później przegrana , chociaż 5-0 z liderem Orebro na wyjeździe robi wrażenie. Bilans w domu 10-2-4 też do przyjęcia , seria bez remisu 8 meczy. Do tej pory z Vaxjo dwie porażki 2-0 , 2-5 dziś szansa na rewanż . Goście to drugi zespół w lidze co ciekawe na 31 meczy dwa remisy , żadnego na wyjeździe - 15 meczy a ogólnie od 21 meczy bez remisu. Ostatnio słabsze dwa występy , może przegrana z Orebro 0-2 cóż ale przegrana z ostatnią Troja 5-4 ? Jeśli w przypadku gospodarzy ostatnie spotkanie ich powinno zmobilizować , goście też przyjadą przerwać złą passę spodziewam się zaciętego spotkania i wyniku kto wygra po regularnym czasie..

⛔ 100
 
mef90 1

mef90

Użytkownik
dyscyplina: Hokej Słowacja
spotkanie: HK 36 Skalica - HK SKP Poprad
typ: 1
kurs: 2,6
buk: sportingbet
analiza:
Teoretycznie lepszą drużyną na papierku są dzisiejsi goście lecz stawiam dzisiaj na zwycięstwo Skalicy gdyż zajmują oni 8 miejsce które dzieli ich od strefy spadkowej. Mają zaledwie 5 punktów przewagi nad strefą spadkową i czują oddech na plecach swoich rywali, natomiast Poprad jest drużyną walczącą o mistrzostwo ale wydaje mi się że 16 punktowa strata do lidera jest już trochę nieosiągalna więc niekoniecznie będą chcieli za wszelką cene wygrac to spotkanie. Gospodarze grając na własnej tafli napewno są mocno zmotywowani do zdobycia kompletu punktów i oddalenia się od strefy spadkowej.

⛔ 100
 
typer303 0

typer303

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie:
Tipsarevic, J-Nishikori, K
Typ: 2
Kurs: 2,75
Bukmacher: bet365
Analiza:


Dzisiaj na kortach w Chennai o godzienie 16 zmierzy się regularnie grający Serb z rewelacyjnym Japończykiem.Tipsarevic jest co prawda wyżej notowany w rankingu o 49 miejsc lecz myślę że to jest nieco złudne i nie oddaje do końca sytuacji.
Jeszcze wczoraj kursy u buków były porównywalne na obu.Nieco tylko ze wskazaniem na Tipsarevica.Dzisiaj ostro poszły w dół wskazując faworytem Serba ale nie sądzę by było to słuszne.
Nishikori ma już w tym turnieju za sobą dwóch dobrych rywali Cilica(rozstawionego z 2) oraz Falle.
Natomiast Serb wygrał swoje dwa pojedynki jednak mierzył się ze słabymi przeciwnikami m.in z Kudryastevem który do turnieju wszedł przez eliminacje.

Myśle że rewelacyjny Japończyk grający niezwykle dobrze na tych kortach stawi ciężki opór Serbowi i Tipsarevic nie będąc móc przełamać rywala będzie coraz bardziej się denerwować że przegrywa z młokosem i przegra cały mecz. Dlatego stawiam na Japończyka.

⛔ 100
 
grokreutz 7

grokreutz

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Puchar Azji
Spotkanie : Katar vs Uzbekistan
Typ : 1 (-1.5)
Kurs : 4.10
Buk : Bet365
Analiza : Już dziś początek pucharu Azji . Na otwarcie zagrają ze sobą gospodarz turnieju cyli Katar z Uzbekistanem . Faworytem moim jak i bukmacherów są gospodarze . Qatar jako gospodarz na pewno będzie się liczył w całym turnieju . Aktualnie zajmują 114 miejsce w rankingu FIFA . Ich dzisiejsi rywale są na 109 . Czyli różnicy prawie nie ma . Jak już Kanonier napisał bardzo dużym atutem Qataru będzie stadion w Dolha . 50 000 osób jednak coś daje , a najlepiej wie o tym Lech Poznań . Wszystko co trzeba już zostało napisane o tym meczu w dziale tematycznym . Zapraszam na to spotkanie do EuroSportu od godziny 17:15 .
Typ powtórzony, ⛔ 100 pkt.
 
J 5

jackus123

Użytkownik
dyscyplina: Hokej Czechy
spotkanie: Vitkovice - Sparta Praha
typ: -2,5 Vitkovice
kurs: 3,20
buk: www.sportingbet.com
analiza: Na dzisiaj proponuje spotkanie Czeskiej Extra ligi o godzinie 17:30. Gospodarz: 1 pozycja w tabeli ligowej. Goście na 12 miejscu. Wybierając ten typ przede wszystkim kierowałem sie tym że Vitkowice maja za sobą serie 3 zwycięstw, wprawdzie nie wszystkie przed regulaminowym czasem ale są to zwycięstwa. Sparta zwycięstwa przeplata z przegranymi. Vitkowice przede wszystkim jest to drużyna własnej tafli, na 19 meczy wygrała 15 wiec nie liczył bym tutaj aby z takim przeciętniakiem te statystyki miały się pogorszyć. Tymbardziej że są w formie o czym świadczy np ostatnia wygrana na wyjeździe 7:2. Goście są wyraźnie gorszą drużyną i według mnie przegrają dzisiejszego wieczoru wyraźnie minimum 2-3 trafieniami. Biorąc pod uwage wymienione powyżej informację oraz jedno puknktową przewagę w tabeli nad druga drużyną dzisiejszych gości stawiam na zdecydowane zwycięstwo Vitkovic. Pozdrawiam.

⛔ 100
 
J 5

jackus123

Użytkownik
jeśli można to proszę o małą poprawkę słowa gości w drugiej linijce od końca słowa &quot;gości&quot; na &quot;gospodarzy&quot;.
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Koszykówka, NLB ( Liga Adriatycka)
Buduncost - Partizan
typ : 1
kurs : 2.40
buk - Bet365
godz. 17.00

analiza : warto dziś postawić na gospodarzy tego spotkania. Dlaczego? Otóż Partizan troszke po macoszemu traktuje rozgrywki NLB. Jest obecnie na 7 pozycji z bilansem 7-6. Buduncost natomiast zajmuje 3 miejsce z bilansem 9-4. Na papierze lepiej prezentuje się Partizan, lecz doświadczenie z grania Ligi Adriatyckiej nauczyło mnie, że gospodarze sa po prostu ewidentnie do przodu, gdyż publicznosć na tych meczach to coś niesamowitego. Partizan w Pionirze jest w stanie wygrac z każdym, natomiast na wyjazdach sytuacja nie jest już taka kolorowa. Buduncost to solidna ekipa. Myślę że dziś są w stanie utrzeć nosa ekipie ze stolicy Serbii i wygrać to spotkanie. Kurs zachęca.

⛔ 100
 
dino3k 8

dino3k

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Puchar Azji
Spotkanie: Katar - Uzbekistan
Typ: gol po 31 minucie
Kurs: 2,05
bukmacher: Expekt


Powiem szczerze tak: mało wiem o azjatyckiej piłce czasem kiedyś widziałem jakiś tam mecz, poprzedni turniej nawet trochę oglądałem szczególnie kilka meczów Arabii Saudyjskiej i kojarzę futbol azjatycki raczej z underami, nie pada tam za dużo goli, ich gra też nie jest szczególnie techniczna. Przeszukałem szeroką ofertę bukmachera i trafiłem na mój typ. Przemawia za nim to że:
-Jest to mecz otwarcia turnieju, gdzie zespoły prowadzą często zachowawczy sposób gry i jest to raczej badanie przeciwnika i strach przed utratą gola.
-w ostatnich meczach tych drużyn padały undery
-obie ekipy nie są faworytami tej grupy i nie słyną ze strzelania dużej ilości goli.
Myślę że typ jest warty gry szczególnie w meczu inauguracyjnym. Uważam że gol padnie gdzieś w drugiej połowie:smile:

✅ 101
 
P 1

pawko12

Użytkownik
dyscyplina: biathlon - sprint mężczyzn
spotkanie: 10km Sprint: Oberhof
typ: Bjorn Ferry - top 3
kurs: 4.5
bukmacher: unibet
analiza:
Dziś o godzinie 17:30 na biathlonową trasę w niemieckim Oberhofie wyruszą panowie. Na dzisiejsze zawody stawiam, że szwedzki zawodnik Bjorn Ferry w sprincie zajmie miejsce w top 3. Ferry to specjalista od sprintów. Wygrał ostatnie zawody sprinterskie w słoweńskiej Pokljuce. Choć nie jest to najszybszy zawodnik w całej stawce to jednak Bjorn dysponując niezłą formą strzelecką oraz w miarę dobrym biegiem jest w stanie zająć dziś wysoką lokatę. We środę gdy odbywały się sztafety, Ferry na swojej zmianie był jednym z lepszych zawodników (fakt, że w drużynie inni zawodnicy są bardzo słabi - niepozwala Szwedom zajmować wysokie lokaty w zawodach sztafetowych). Reszta stawki, z norwegami na czele, dziś wydaje się, że będzie bardzo mocna, ale biorąc pod uwagę fakt, iż wczoraj i przed wczoraj w Oberhofie panowały bardzo trudne warunki atmosferyczne (gęsta mgła oraz wiatr), to może to faworyzować szweda - gdyż jak pokazał w sztafecie nie straszne mu są ciężkie warunki na trasie. Typ wydaje się mało pewny ale ja upatruję spore szansę na powodzenie tego zakładu. Z takim kursem warto zaryzykować.

⛔ 100
 
K 63

kris1982

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Walia, Premier League
Spotkanie : Carmarthen Town - Neath Athletic
Typ : Neath Athletic (HC 1:0)
Kurs : 3,00
Bukmacher : Bwin
Data: 2011-01-07 20:30

Analiza : Dzisiaj o godzinie 20:30 rozpocznie się 21 kolejka walijskiej Premier League pomiędzy Carmarthen Town, a Neath Athletic. Carmarthen Town zajmuje obecnie dziewiąte miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 18 pkt.(5-3-9). Neath Athletic jest na trzecim miejscu z dorobkiem 31 pkt.(9-4-3). Gospodarze są bardzo gościnni na własnym stadionie, o czym świadczy ich bilans meczy u siebie (2-2-5). Natomiast goście znów bardzo dobrze radzą sobie na wyjazdach (5-3-2). Na ostatnie trzy mecze wyjazdowe wszystkie wygrali różnicą conajmniej dwóch goli. Carmarthen Town znów na trzy ostatnie spotkania u siebie nie wygrał żadnego, tylko jeden remisując, a dwa przegrywając róznicą dwóch goli. W tym sezonie w pierwszym meczu między tymi zespołami lepszy okazał się Neath, wygrywając u siebie 2:1. W dwóch ostatnich pojedynkach rozegranych na stadionie Carmarthen Town, lepsi okazywali się goście wygrywając 0:1 i 2:3. Oba zespoły w tym sezonie w większości kończą mecze z średnią ponad 2,5 gola na mecz. Faworytem dzisiejszego pojedynku wydają się goście, którzy napewno będą chcieli podtrzymać dobrą passę zwycięskich meczy na wyjazdach. Liczę, że wygrają conajmniej różnicą dwóch goli, na co ich zdecydowanie stać, gdyż są drużyną lepszą od gospodarzy.

✅ 200
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
Mistrzostwa Pro A, 20:00 - Francja
Lyon - Roanne
Typ: 2
Kurs: 2,55
Bwin

Lyon ostatnimi czasy gra bardzo dobrze. W tabeli awansował na siódme miejsce i wydaje się, że ciężko będzie go zatrzymać. Tym razem grają jednak z liderem i będzie to dla nich pierwszy poważny sprawdzian. Roanne ostatnimi czasy spisują się gorzej, ale jak zapowiadają, do Lyonu jadą po drugie zwycięstwo w Pro A, bowiem w przypadku porażki mogą stracić fotel lidera. Historia spotkań to 7:4 na korzyść Lyonu, jednak dziś upatruję niespodziankę w tym meczu. Warto dodać, że Lyon zanotował fatalny start i uważam, że kilka ostatnich dobrych spotkań, z nienajlepszymi rywalami, to niewystarczający argument by ich upatrywać w roli faworyta, tym bardziej, po takim kursie. Ja, jak już wcześniej wspomniałem, upatruję tu niespodzianki i myślę, że Roanne odniosą zwycięstwo.

⛔ 100
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Mecz Towarzyski
Spotkanie: Polska - Czechy
Typ: Polska -7.5
Kurs: 1.85
Buk: Betsafe Analiza: Widzę, że Diuq typuje dziś delikatnie w stronę Czechów, ja jednak jestem skłonny postawić na naszych. Już wczoraj nasi zawodnicy grali w dość przetrzebionym składzie, dziś niewiele gorzej a może i lepiej jeśli chodzi o skład będzie. Niemal na pewno zagra Karol, co na pewno ucieszy kibiców. Może zagra też Grzegorz Tkaczyk, który mówił o swoim urazie, ale mówił też, że może dziś zagrać.
Oglądałem oba wczorajsze spotkania i ani Czesi ani Słowacy jakoś mnie nie zachwycili. Oba zespoły grały bardzo prostą piłkę ręczną, nie mają ani mega strzelb, ani świetnych bramkarzy a przy tym nie grały szału w obronie.
Natomiast gra Polaków podobała mi się bardzo. Liczę, że dziś nie zagra Adam Malcher, który jak widać po grze Sławka i Piotrka odstaje od nich. Trzeba też pamiętać o tym, że obrona chłopakom w bramce ewidentnie pomagała.
W naszej kadrze w dniu wczorajszym w mojej ocenie bilety do Szwecji zabukowali sobie kapitalną postawą Bartek Tomczak i wspomniany wcześniej Wyszu. Jest jeszcze kilku pewniaków do gry, i paru zawodników, którzy wciąż o te miejsca walczą
Wczoraj jak wiadomo Czesi ulegli Węgrom 24:31, a chyba nikt nie ma wątpliwości, że dziś będą musieli podjąć jeszcze trudniejszego rywala, i tu myślę, że nasi znowu będą chcieli pokazać się kibicom z dobrej strony. Rywal? Dziś jest moim zdaniem słabszy, bez Sobola Jichy i co prawda z Galią, ale będącym w kiepskiej formie.
Czesi nie mieli pomysłu na grę nawet z Węgrami, którzy też nie powalali, marnowali dużo sytuacji 1v1 i w obronie też popełniali sporo błędów, a co mówić o grze przeciwko jednej z czołowych defensyw świata i bramkarzACH (IMO Wyszomirski powoli się takim staje) o bardzo dużej klasie? Dodatkowo nasi dobrze radzili sobie ze Słowacją grającą obroną 3-2-1, a to bywało ich mankamentem. Myślę, że nasi wygrają to spotkanie różnicą 8-10 bramek, a z dobrej strony pokaże się Karol.

⛔ 100
 
T 16

tippers

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - kwalifikacje do turnieju głównego w Sydney
Spotkanie:
C.Ball - M.Przysiężny
Typ: 1
Kurs: 2.1
Bukmacher: bet365
Analiza:

Dziś późnym wieczorem polskiego czasu nastąpi ciekawe tenisowe widowisko z udziałem Australijczyka Carstena Balla oraz Polaka Michała Przysiężnego. Zdecydowanie w tym pojedynku widzę faworyta w osobie Balla. Ten rosły australijczyk (198cm!!!) ma niesamowity serwis, na zawołanie potrafi posłac asa z pręlością ponad 200km/h. To typowy gracz serv and volley. Bardzo podobny styl gry do nie tak dawno kończących karierę rodaków Marka Phillipussisa oraz Pata Raftera. Carsten Ball już od dwóch lat próbuje na stałe zadomowic się
w czołowej setce rankingu ATP. Myślę że ten rok będzie przełomowy w jego karierze. Na początek pomoże mu w tym jego australijskie korty, a pierwszym jest ten w Sydney. Turniej ten zawodnicy traktują jako niezłę przetwarcie przed pierwszym turniejem Wielkiego Szlema jakim jest rozgrywany na kortach
w Melbourne turniej Australian Open. Na przeciwko niego stanie stały przeciętniak w tenisowym światku jakim jest głogowianin Michał Przysiężny. Myslę że kangur bez większych problemów upora się z Polakiem i warto postawic parę groszy na olbrzyma z Australii.Proponuję też zabawic się na zagranie iż będzie tie-break w meczu, gdyż ta opcja jest wielce prawdopodobna w meczach z udziałem kangura. Życzę powodzenia i pozdrawiam tippers:razz::razz:

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom