>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 07.01.2011 (Piątek)

Status
Zamknięty.
K 28,6K

krachoo

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Spotkanie: Boston Bruins - Minnesota Wild
Typ: Boston Bruins
Kurs: 1,91
Bukmacher: Bwin
Analiza:

San Jose już zajęte więc dzisiaj gramy Boston. Dziś o 1:00 Miśki podejmują Dzikusów z Minnesoty. Boston zaskakuje ostatnio i ma za sobą niezłą serię zwycięstw. Zdeno Chara zachowuje się jak młody bóg, a wszystkie formacje zespołu działają bez zarzutu. Choć Minnesota jest na fali wznoszącej to na pewno nie będzie w stanie wywalczyć jakiegokolwiek punktu na wschodzie. Tak to już jest w meczach między konferencjami, że drużyna przyjezdna z reguły to spotkanie przegrywa. Podejrzewam, że Boston &quot;powiezie&quot; dziś Dzikusów i pokryje mój kupon.

⛔ 100
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna IRLANDIA PÓŁNOCNA: IFA Premiership
Spotkanie: Newry City FC - Cliftonville FC
Typ: Połowa/Wynik końcowy 2/2
Kurs: 3,4
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:

Dzisiejszego wieczoru o godzinie 20:45 czasu polskiego dojdzie do ciekawego spotkania w północnoirlandzkiej premiership pomiędzy drużynami Newry a Cliftonville. Kurs jaki bukmacherzy wystawili na gości jest dla mnie zupełnie niezrozumiałe i zaraz okazjonalne wydarzenie. Zespół gospodarzy walczy o utrzymanie, zespół gości o czołowe lokaty - sama ta różnica już wiele mówi. Gospodarze po 21 spotkania mają 21punktów na koncie zajmując przedostatnie 11 miejsce w tabeli. U siebie w porównaniu do wyjazdowych spotkań radzą sobie zdecydowanie lepiej wygrywając 5 na 11 meczy. Goście po 22 spotkaniach mają na koncie 39punktów co daje trzecie miejsce ze stratą tylko dwóch punktów do drugiego Glentoran. Cliftonville na wyjazdach spisuje się dosyć przyzwoicie, cztery mecze wygrane a do tego trzy remisy oraz trzy porażki. Moi faworyci mocno rozpędzeni wygrają zdecydowanie swój mecz prowadząc już w pierwszej połowie dowożąc wynik do końca spotkania.

PRZEŁOŻONE
 
fab 48

fab

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Sacramento Kings - Denver Nuggets
Typ: Chauncey Billups powyżej 18.5 pts
Kurs: 1.95
Buk: Tobet
Analiza:

Tobet wystawił, gram. Kings mają współczynnik 101 DSbD, tak jak LAC i OKC. Billups @ LAC - 25pts, @ OKC - 30 pts. Linia 18.5 wydaję się być zdecydowanie za niska. Chauncey Billups ma średnią 16.9ppg, ale w meczach wyjazdowych, patrzmy ostatnie cztery pojedynki vs LAC, MIN, OKC i SAS nie schodził poniżej 20ppg. Za nisko powtarzam. Gramy!

⛔ 100
 
D 0

deren

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna Portugalia 1 liga
Spotkanie:
Portimao-Setubal
Typ:
x
Kurs:
3.2
Bukmacher
:bet365
Analiza: Dzisiaj w lidze portugalskiej dojdzie do konfrontacji 2 drużyn które są kandydatami do spadku. Obie drużyny spisują sie kiepsko w swej lidze. Portimao nie wygrało meczu od 11 spotkań zdobywając zaledwie 3 punkty co jest naprawde kiepskim wynikiem. Dzis przyjeżdza do nich drużyna która plasuje sie lokate wyżej od nich i także ich gra pozostawia wiele do życzenia choć w ostatnich meczach zdobyli 10 punktów na 10 meczy 3 wygrane i 1 remis . Myśle że dzisiejszy mecz będzie kiepskim widowiskiem i nie padnie wiele bramek licze na 1-1 lub 0-0 ale w kązdym bądz razie takie drużyny o przybliżonych umiejetnosciach powinny dzisiaj zagrać na remis który byłby napjsprawiedliwszym wyniekim. A jak bedzie przekonamy sie juz dzisiaj początek meczu o godzienie 21-15. PozdRo!


⛔ 100
 
pedobear 5

pedobear

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Doha, Tenis
Spotkanie: R. Nadal - N. Davydenko
Typ: 2
Kurs: 3.37
Buk: pinnacle

Analiza:
Teraz będziemy świadkami powtórki sprzed roku, ale tym razem już w półfinale. Dla przypomnienia wówczas zwyciężył właśnie mój wybranek Davydenko. Ogólnie bezpośredni bilans H2H przemawia także na jego korzyść, bo zwyciężył 5 na 9 spotkań. Dodatkową motywacją jest duzo lepsza dyspozycja Rosjanina na kortach twardych, gdzie Nadal zawsze miał z nim duże problemy. Davydenko jest w formie, mimo spadku w rankingu światowego tenisa. Jednak kluczowe dla całego mojego typu będzie to iż Hiszpan ostatnio był chory i miał wysoką temperaturę, co nawet jeśli mu przeszło na pewno poważnie osłabiło jego organizm. Dlatego stawiam tutaj na mniej oczekiwanego zwycięzcę Davydenke!

✅ 237
 
polakko20 170

polakko20

Użytkownik
Spotkanie : Frosinone - Livorno
Typ: Livorno - DNB (remis bez zakładu)
kurs: 1.80
Buk: Bet365

analiza:

Przed nami ciekawie zapowiadający sie pojedynek w 2 lidze włoskiej w ramach 21 kolejki rozgrywek. Na przeciwko siebie zagrają Frosinone (19 miejsce w tabeli) i Livorno ( 6 miejsce)

Na poczatku przypatrzmy sie bliżej zespołowi gospodarzy...otóż Frosinone na 20 kolejek ma na koncie 19 punktów a ich bilans meczy wyglada nastepująco: 4 wygrane 7 remisów 9 porazek. Natomiast Livorno zdobylo jak dotychczas 31 pkt a ich bilans to: 8 - 7 - 4 więc na gołe oko widac ktora z drużyn sobie lepiej radzi. Przyjżyjmy sie terz formie obydwu drużyn..gospodarze tego spotkania na ostatnie 8 meczy zanotowali az 5 porazek i 3-krotnie zremisowali, nie wygrywając ani razu...wiec forma jest bardzo słaba. jesli chodzi o Livorno to ostatnimi czasy grają dobrze...na 8 spotkan wygrali 4, zremisowali 2 i przegrali rownież 2 Są powody by po tych wynikach w szatni piłkarzy z Livorno byla bardzo dobra atmosfera. Piłkarze gosci wiedzą ze zespoł Frosinone jest w &quot;duzym dołku&quot; i bedą chcieli to wykorzystac. Warto wspomniec ze Frosinone grając w roli gospodarza wygrali tylko 3 razy w tym sezonie na 10 meczy. Livorno za to w roli przyjezdnych wygralo 4 razy i tylko 2 razy przegrali. Więc dzis wątpie by przytrafila sie im 3 porazka z takim przeciętnym zespołem.

Moim zdaniem Livorno dziś wygra ale wiedząc że w 2 lidze włoskiej zdarzają sie często niespodzianki dlatego też zabezpieczam się remisem bez zakładu.;)

✅ 80
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Dyscyplina: Chennai Open, Tenis ATP
Spotkanie: S. Wawrinka vs R. Haase
Typ: 2
Kurs: 4,01
Buk: Pinnacle

Analiza:
Witam. Dziś troszkę zaryzykuję i wezmę typ z bardzo zdolnym Holendrem - Robinem Hasse. Widziałem go wczoraj w meczu z ambitnym Japończykiem Sugitą i prezentował się bardzo dobrze. Pomimo przegrania pierwszego seta w kolejnych dwóch już dominował na korsie i wygrał dosyć pewnie. Wawrinka natomiast w tym momencie gra dziwny tenis - widziałem go wczoraj z młodziutkim Belgiem Davidem Goffinem i powiem szczerze, że jakoś na mnie Wawrinka nie zrobił wrażenia - a jak zrobił to negatywne ! Zarówno w pierwszym jak iw drugi secie &quot;gonił&quot; z wynikiem za Goffinem, który jednak nie potrafił utrzymać przełamań;/ Wawrinka odłamywał go w dwa razy w tie-breaku zachował więcej zimnej krwi - w tym przypadku wyszło większe doświadczenie Szwajcara.
Dziś jendak, jak Wawrinka da się przełamać to może mieć o wiele większy problem z odłamianiem Robina niż miałz odłamaniem wczoraj Davida. Robin jest już ukształtowanym tenisistą i z każdym sezonie robi ogromny postęp. Już raz się z Wawrinką spotkał i było to dosyć niedawno:
Head-to-Head matches
42/2010 ATP Stockholm (SWE) I_Hard Stanislas Wawrinka Robin Haase 7-5 6-7(6) 6-4

Widać Robin ładnie walczył i dziś myślę, że będzie podobnie jednak czuję, że dojdzie do rewanżu, gdyż Wawrinka w wielkiej formie nie jest a Robin jest! Wygrał nawet wczorej w deblu z Martinem przeciwko Bopanna R./Qureshi A, co moim zdaniem było sporym zaskoczeniem gdyż &quot;ciapata&quot; para deblowa jest wysoko w światowym rankingu i całkiem dobrze grali na koniec ubiegłego sezonu.

Podsumowując, myślę że Robin dziś dokona małej niepodzianki i pokona Wawrinkę. Dla mniej odważnych polecam typ na seta dla Ronina po kursie 2.00 ;) Kurs jest ładny a typ dla mnie bardzo pewny! Ja w konkursie jednak zaryzykowałem i podaję wygraną Robina.

BRAK SPOTKANIA.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Doha, Tenis
Spotkanie: R. Nadal - N. Davydenko
Typ: DW: 1:2
Kurs: 5.0
Buk: Expekt
Analiza:

W tym tygodniu odbywa się wiele turniejów, w tym m.in w Doha gdzie grają nr 1 i 2 rankingu. I właśnie obaj dziś wystąpią w ciekawych półfinałach. Mi od razu rzucił się na oczy mecz Rafael Nadal - Nikolay Davydenko. Gdyby to był turniej wielkoszlemowy to bezapelacyjnie bym stawiał na Nadala według mnie najlepszego tenisistę na świecie. Jednak tym razem stawiam dokładny wynik 2:1 dla Davydenko. Powodów jest kilka ale główne to: Choroba Nadala, wczoraj grał z gorączką i tylko cieszyć się że Gulbis nie potrafił tego wykorzystać, w II rundzie Rafa dostał w jednym secie 0:6 od Lacko co nie wiem czy mu się kiedykolwiek zdarzyło. Rafa jest w formie ale z chorobą ciężko wygrać, dziś trafia na rywala dość niewygodnego z którym przegrywał wiele razy i właśnie przede wszystkim na tej nawierzchni. To na twardych kortach ma fatalny bilans z Rosjaninem 1:5, wygrał tylko pierwszy mecz między nimi a m.in przed rokiem przegrał tu właśnie z nim w finale. Co prawda wtedy Davydenko bym w kapitalnej formie, ale teraz widać też wraca do takiej, on ogólnie dobrze się spisuje na początku sezonu. W tym turnieju jeszcze seta nie stracił i póki co pokazał się z bardzo dobrej strony. Myślę że będzie to 3 setowy mecz, w którym pod koniec lepszy okaże się Rosjanin, ja kibicuje osobiście Nadalowi ale jego choroba, H2H na korzyść Davydenko na twardej nawierzchni ( ostatnie 3 mecze wygrane przez Rosjanina ) mogą być kluczowe. Polecam !!!

⛔ 100
 
S 37

spec19883

Użytkownik
Dysciplina:Hokej-SM Liiga
Spotkanie:Jokerit-JYP
typ:1
kurs:2,30
buk:Bwin

analiza: Dzisiaj na przeciwko siebie staną dwie mocne fińskie drużyny.Czwarty Jokerit i lider JYP.Gospodarze do trzeciego w tabeli HIFK tracą 8 punktów,ale za to notują serię trzech zwycięstw z rzędu m.in.pokonując ekipę z Espoo na ich tafli po dogrywce.Goście zaś grają w kratkę w ostatnich pięciu meczach wygrali trzy.Jeden z tych meczy wygrali efektownie z ekipą Ilves aż 7:1 ale nie jest to wymagjący rywal (11 miejsce na 14 drużyn).W ubiegłym roku to druzyna JYP na 4 spotkania wygrała aż 3,ale w ich wszystkich konfrontacjach górą jest ekipa Jokeritu:
23 wygrane 2 remisy i 19 porażek w tym u siebie 13 wygranych 1 remis i 8 porażek.
Ciężki to mecz dla gospodarzy,ale wierzę że poradzą sobie z liderem.Warto spróbować zagrać ten typ za nie duże pieniądze.

⛔ 100
 
T 215

tyczner

Użytkownik
SPOTKANIE: VILLARREAL B - GRANADA
TYP: X (1 POŁ)
KURS: 2.1
BUK: B365
ANALIZA:
DZiś wieczorem o 20.00 odbędzie się wybrany przezemnie pojedynek. Obie drużyny prezentują ostatnio dobrą forme 2-2-0, . Gospodarze dzisiejszego pojedynku zremisowali ostatnie dwa domowe mecze a goście ostatni wyjazd 0:0. Od początku sezonu Villarreal 4 x remisował 1 połowy na swoim boisku, także Granada 4x do przerwy na wyjazdach notowała remis. Ogólnie mecz wygląda remisowo goscie jeszcze nie wygrali na wyjeździe 0-4-4, a gospodarze grają u siebie w kratkę 3-3-3.
Remis do przerwy w tym meczu jest bardzo prawdopodobny. polecam

⛔ 100
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, KHL
Spotkanie:HC Yugra - Salavat Ulaev UFA
Typ: 1
Kurs: 3,85
Bukmacher: BET365


Kurs moim zdaniem przesadzony. UFA na wyjazdach nie radzi sobie rewelacyjnie, dodatkowo brak trzech zawodników ofensywnych którzy razem zdobyli 66 pkt - Grigorenko, Koltsov i Nilsson. Yugra dobrze gra z zespołami czołówki, są czarnym koniem obecnych rozgrywek mając w składzie sporą ilość młodych zawodników.

✅ 285
 
M 4

magdalena1984

Użytkownik
Dyscyplina: hokej ,Polska
Spotkanie: MKS Cracovia Krakow - KH Sanok
Typ: MKS Cracovia Krakow - KH Sanok (0:2)-Cracovia
Kurs:3.85
Bukmacher:bet-at-home
analiza ???? zis mam fajny meczyk po niezłym kursie na handicap ,mam na mysli zwyciestwo Cracovii minimum 3 bramkami po kursie 3.85.Cracovia jest wice liderem tabeli i dziwi mnie tak wysoki kurs na ich zwycięstwo 1.9.Co prawda ostatnio mieli hokeisci Comarch pare wpadek ale w ostatnim meczu minionego roku pokazali ze kryzys maja za soba wygrywajac 14:4 ze Stoczniwcem.W tym roku 2011 jeszcze nie grali wiec trzeba pokazac swoja siłe .Sanok zagrał i wygrał mecz w tym roku z Krynicą która jest w koncówce tabeli a i tak męczyli się ostatecznie wygrali 4:3 .Sanok jest najlepsza drużyna grajaca na własnymm obiekcie i to im daje wysoka lokate w tabeli ,na 12 meczy u siebie wszystkie wygrali ,wiec proponuje w nastepnym ich meczu grac przeciwko z kim by nie grali Cracovia wygrała wszystkie mecze u siebie z Sanokiem 11 razy wygrywała więcej niz 2 bramkami i raz wygrali różnicą 2 bramek .Nie zagrac takiego kursu 3.85 to grzech .

⛔ 100
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Dyscyplina : Biathlon - Oberhof
Typ : T.Boe w TOP 3 TAK
Kurs : 3,50
Buk :Betsafe

Dzisiaj w Oberhofie sprint mężczyzn.Po ostatnich komicznych zawodach sztafetowych pań i panów czas na zawody indywidualne.Skierowałem się do tego typu ponieważ Norweg dobrze sobie radzi w biegach sprinterskich od początku sezonu.Na inauguracje w Oestersund zajął 5 lokatę zaliczając jedno pudło.
W następnych zawodach w Hochfilzen nie zanotował żadnego pudła pobiegł znakomicie i z przewagą 27,5 sekundy nad drugim zawodnikiem wygrał zawody.W Słoweńskiej Pokljuce zajął drugie miejsce notując jedno pudło i tracąc 5,1 sekundy zwycięzcy.Jak widać Boe to dobry biegacz.Dziś na trasę ruszy z numerem 45.Myślę że to że nie biegł w reprezentacji w biegu sztafetowym było pod jego dzisiejszy sprint w którym będzie walczył o największą lokatę.Myślę że Norwega zobaczymy dzisiaj w pierwszej trójce

✅ 250
 
M 0

marwin99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Azji
Spotkanie: Katar - Uzbekistan
Typ: 1 - pierwsza połowa
Kurs: 2,65
Buk :Betsafe
Analiza:

Na dziś wybrałem pierwsze spotkanie Pucharu Azji Katar - Uzbekistan. Co prawda chciałem postawić na handi Katar -1 ale niestety ten typ jest już wykorzystany. Po namyśle zdecydowałem się na wygraną przez Katar pierwszej połowy. Typ ten opieram na marnmych wynikach przeciwnika – Uzbekistanu w ostatnich swych meczach :

19/11-10 Asian Games, Men South Korea vs. Uzbekistan 1:1
3:1 (OT) 15/11-10 Asian Games, Men Qatar vs. Uzbekistan 0:0
0:1 (OT) 11/11-10 Asian Games Men&#39;s Round 2 Group E Uzbekistan vs. U.A.Emirates 0:3
09/11-10 Asian Games Men&#39;s Round 2 Group E Uzbekistan vs. Hong Kong 0:1

Nadmienić również trzeba iż gospodarzy wspomagać będzie 50 tysięcy kibiców. Znając porywczość Szejków myślę iż każdy inny wynik niż znacząca wygrana odebrany zostanie jak plama na arabskim honorze.
Co do aspektów sportowych myślę iż wpompowane petrodolary muszą powoli przynosić efekty. Jak będzie zobaczymy.

⛔ 100
 
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
Spotkanie: Janko Tipsarevic - Kei Nishikori
Typ: 1
Kurs: 1.60
Bukmacher: betsson
Czas rozpoczęcia: 15:30

Analiza:

Tipsarevic miał dobry ostatni sezon, głównie z powodu wygrania Pucharu Davisa i mimo, że przegrał swój pojedynek w finale, to był najmocniejszym punktem Serbów. Widać teraz po przygotowaniach w Afryce, że jest gotowy na dobry start w Chennai. Świetnie sobie radzi w deblu z Bollelim, ale prawdziwy test spotka go dziś.
Nishikori to chyba najlepszy tenisista japoński, jest młody i perspektywiczy. Wygrał wiele challengerów w ostatnim sezonie i pokonał mocnych przeciwników, jak np Cilicia czy Falla. Napewno nie jest jeszcze dojrzały w swojej grze i zdarzają mu się bardzo słabe mecze, nawet mimo dobrej formy, daje sporą przewagę Tipsarevicowi, ponieważ on kroczy do wygrania tej imprezy, tak samo zrewanżować się i udowodnić wszystkim, że jest lepszym tenisistą niż rok temu. Jest dużo dojrzalszym i ustabilizowanym tenisistą aniżeli japończyk więc jedynka to czysta formalność.

✅ 60
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dyscyplina : Koszykówka, Francja, Ligue Nationale de Basket
Spotkanie : Lyon Villeurbanne -Roanne
Typ : Roanne ZW
Kurs : 3.20
Bukmacher : PinnacleSports

Analiza : 8. w tabeli Asvel ( bilans 6 - 6, punkty 856:884 ) podejmuje dziś lidera Roanne ( bilans 10 - 2, punkty 1016:895 ).

Gospodarze w 5 meczach u siebie odnieśli 4 zwycięstwa ( Nancy, Orleans, Poitiers i Pau ) ulegając tylko Strasbourgowi 67:82.
Zwycięstwa te były jednak niezbyt wysokie, odpowiednio 7, 5, 2 i 7pkt.

Goście z 6 wyjazdów wygrali aż 5, pokonując drużyny ze ścisłej czołówki :
2. w tabeli Chalon 83:74, 4.Nancy 93:85, 3.Cholet 92:74 i 9.Orleans 79:72...

Widać, iż nie straszne im spotkania w cudzych halach.
Dziś mają bardzo duże szanse na pokonanie gospodarzy i 9.zwycięstwo z rzędu, dlatego też taki kurs uważam za warty ryzyka...

⛔ 100
 
djkruko 87,7K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
????ciekawy kurs a dwa, ze mecz juz typowany
Tam jest HANDICAP

Dyscyplina: Piłka Nożna
Nazwa Spotkania: Airbus - Prestatyn Under/Over 3.5
Typ: Over 3.5
Kurs: 2.40
Bukmacher: BWin
Analiza:

Mecz 20 kolejki walijskiej ekstraklasy pomiędzy szóstym w tabeli Airbusem a zajmującym czwarte miejsce klubem z Prestatyn. Gospodarze dzisiejszego spotkania maja bilans u siebie trzech zwycięstw, czterech remisów i dwóch porażek, ze stanem bramkowym 18-13. Goście zaś na wyjeździe legitymują się bilansem dwóch zwycięstw i sześciu porażek, oraz nie zaznali jeszcze remisu, ze stanem bramkowym 11-15.W ostatnich siedmiu meczach na wyjeździe ekipy z Prestatyn padał over, zaś Airbus u siebie na siedem ostatnich spotkań dwa razy nie było overu.

✅ 140
 
U 13

ufokluki

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, II Liga Belgijska
Spotkanie: RBD Borinage - Oud-Heverlee
Typ: over 2,5
Kurs: 1.72
bukmacher: bet365

Analiza:
Jest to typ oparty przede wszystkim o statystykę, choć nie ma co ukrywać, że w meczach obu wymienionych powyżej zespołów często pada więcej niż dwie bramki. W trzech bezpośrednich ostatnich pojedynkach pomiędzy Borinage, a Heverlee, dwa razy zobaczyliśmy over 2,5.
Gospodarze tego spotkania w ostatnich pięciu meczach zaliczyli trzy overy. Dodajmy również, że w tym sezonie grając na własnym obiekcie strzelili 13 bramek również tyle samo tracą. Daję nam to łączną liczbę 26 goli. Jeżeli weźmiemy pod uwagę, że tyle goli wpadło w zaledwie siedmiu spotkaniach, to możemy być niemal pewni, że i dzisiaj zobaczymy podobną ilość goli. Ich średnia na jeden mecz to aż 3,7 gola.
Przyjrzyjmy się teraz ekipie przyjezdnej, która w ostatnich pięciu spotkanich również zaliczyła trzy overy. Ponadto grając na wyjeździe lubi strzelić i stracić bramki. W dziewięciu meczach wyjazdowych zdołali oni strzelić 14 bramek, tracą przy tym 15. Łączna suma goli to 29. Dzieląc to przez 9 meczy, daje nam średnią 3,22 gola.
Dwie overowe drużyny, przyzwoity kurs, więc na pewno warto zaryzykować!

✅ 72
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Tenis, ATP Doha, 16:30
Nadal - Davydenko
Typ: 0:2
Kurs: 5.15 (5.00)
Betsafe

Dzisiaj o godzinie 16:30 w półfinale turnieju ATP w Doha spotkają się Hiszpan Rafael Nadal i Rosjanin Nikołaj Davydenko. Niby w meczu lidera rankingu z mającym za sobą gorszy okres tenisistą faworytem powinien być ten pierwszy, jednak dzisiaj wiele argumentów przemawia za tym drugim. Rozpocznę od tego że na hardzie Nikołaj potrafi grać z Rafaelem, ma korzystny bilans z nim na tej nawierzchni. W zeszłym roku spotkali się w finale tego turnieju, był to bardzo efektowny pojedynek, który wygrał Rosjanin pomimo porażki w pierwszym secie 0:6. Rosjanin na hardzie w pojedynkach z Hiszpanem potrafi zagrać naprawdę na bardzo wysokim poziomie, świetna gra kątowa, walka na całego... Patrząc na to co dzieje się w tegorocznym turnieju znajdujemy kolejne argumenty by zagrać Rosjanina. Nadal ma problemy zdrowotne - grypa, bierze leki. Warunki jakie panują w Doha na pewno nie pomagają, Nadal miał już problemy w pojedynku z Lacko gdzie drugiego seta przegrał do 0, także w ćwierćfinale z Gulbisem, nie było łatwo. Davydenko widać że w formie, gra bardzo regularnie, z bardzo niewielkimi przestojami. Sporo przemawia za tym że Rosjanin może dziś pokonać Hiszpana, a kursy są bardzo atrakcyjne, myślę że warto zagrać Davydenko +1.5 seta (2.02) oraz jego zwycięstwo (3.40).

✅ 400
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom