>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 06.12.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - MŚ Kobiet Serbia 2013
Spotkanie: Serbia - Japonia
Typ: 1 H (0-8.5)
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet365

Na światowej kobiecej piłce ręcznej znam się trochę słabiej niż na męskiej, tego ukrywał nie będę, ale w pojedynku na otwarcie mistrzostw pomiędzy gospodyniami, a zespołem ze wschodu -Japonią, widzę jeden słuszny typ to WYSOKIE zwycięstwo gospodyń MŚ. Po pierwsze jest to otwarcie mistrzostw, mecz przed własną publicznością, tak więc myślę, że jutro hala Cair Hall będzie zapełniona po ostatnie miejsce, a mieści 4tys widzów. Przypomnijmy sobie co działo się podczas zeszłorocznych mistrzostw Europy mężczyzn w Serbii - kibic jako 8 zawodnik. Kolejnym argumentem jak dla mnie są sędziowie ???? Wiadomo gospodarz, to gospodarz i również z męskich ME przypominają mi się sytuację. Wiadomo gospodarz ma duży handicap grając u siebie - wtedy reprezentacji Serbii udało się dojść aż do finału. Bałkański charakter... jak dla mnie coś niesamowitego, jak oni potrafią się nakręcić nigdy nie wiem ???? Myślę, że gospodynie jutro będą chciały z impetem rozpocząć MŚ, liczę tutaj też na trybuny i sędziów :smile:
⛔100
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina -pilka nożna, Rosja
2013.12.06, godz. 17-00
Spotkanie: Zenit - Ural
Typ: Zenit -1,5
Kurs: 1,73
buk: bet365
Analiza:
Już ponad miesiac kibice Zenitu czekaja na zwyciestwo swojej druzyny. Przez cały bowiem listopad podopieczni Luciono Spalettiego nie potrafili wygrać żadnego spośród siedmiu meczy. Aż nie chce się wierzyć w taką serie meczy takiej ekipy, jaka dysponuje Włoch. W Petersburgu bowiem stworzono bardzo silny zespół, na który nie żałowano pieniędzy. Wyustarczy przypomnieć lato 2012, kiedy to za ogromne pieniądze pozyskano dwóch graczy - Hulka z Porto za 55 mln E i Witsela z Benfici za 40 mln... Ale to nie wszystkie gwiazdy jakie graja w Zenicie. Poza nimi uznaną marką w Europie cieszą sie tacy gracze jak Arshawin, Shirokov, Danny, Kerzakov, Tymoshchuk, Bystrov. To gracze stanowiący o sile ofensywnej zespołu i z tej roli spisuja sie wysmienicie (strzelili juz w sumie blisko pięćdziesiąt goli we wszystkich rozgrywkach). Obrona też wygląda bardzo solidnie, bo tacy gracze jak Neto, Criscito, Hubosan czy Lombaerts to jak na warunki rosyjskie dobry zestaw obrońców. Tyle że w tej dobrej maszynie ostatnio coś wyraźnie się zacięło co odzwierciedla sie w wynikach zespołu. W lidze pozostaja bez zwyciestwa juz od czterec meczy i zaledwie dwoma zdobytymi punktami co spowodowało ze stracili pozycję lidera na rzecz Lokomotivu Moskwa. Mimo ledwie dwoch remisów w ostatnich meczach w Lidze Mistrzów ich sytuacja wydaje sie tam pod kontrolą, bo o punkt wyprzedzaja trzecie Porto, ktore w ostatniej kolejce jedzie do Madrytu na mecz z Atletico, a tam wygrać bedzie ciężka, natomiast Zenit jedzie do Wiednia na mecz z Austrią, a więc nie powinni miec wiekszego problemu z wygraniem tego meczu i awansem do fazy pucharowej. Tyle że trzeba wkońcu zacząć grać na takim poziomie na jakim przyzwyczaili kibiców. Mecz ze słabiutkim Uralem to doskonała okazja by wrócić na zwycięskie tory. Goście to beniaminek i radzie sobie w rozgrywkach słabo a w tabeli wyprzedza tylko Terek i Anzhi. Dwanaście oczek w osiemnastu meczach to wynik mizerny, ale jak widać są zespoły jeszcze słabsze. Nie zmienia to faktu ze Ural to zespół z najniższe ligowej pólki, z ktorym Zenit musi sobie poradzić. Ural przegrał aż dziesięc ligowych meczy. Od sierpnia do dnia dzisiejszego wygrali zaledwie jeden mecz - z Anzhi. Do tego ich defensywa jest najgorsza w calej lidze z trzydziestoma pięcioma straconymi golami. Pod koniec października zespoły spotkały się ze sobą i Zenit wygrał na wyjeździe 2-1 nie wykorzystując w meczu karnego. Od tego czasu Zenit nie wygrał więc czemu nie mieliby zacząć znów wygrywać zaczynając serię od Uralu?? Moim zdaniem goście nie będą mieli zbyt wiele do powiedzenia w Petersburgu i do domu wrócą ale conajwyżej z bagażem kilku goli. Licze na przelamanie Zenitu i ich wygraną 2/3-0
⛔100
 
M 31

mierzej22

Użytkownik
eh chciałem dzisiaj grać over denga ale typ zajęty :&lt; więc zagram na combo pts+reb+ass

Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Chicago Bulls - Miami Heat
Typ: Ilość punktów gracza + zbiórki + asyst: Luol Deng powyżej 29.5
Kurs: 1,60
Bukmacher: Betsson

Tak jak marqs3lby napisał Deng jest bez wątpienia opcją numer 1 Chicago w zdobywaniu punktów , lecz ostatni zaczął też kreować swoich partnerów z drużyny , szczerze mówiąć jestem zdziwiony tak niską linią ponieważ przy dobrych wiatrach może ją pokryć samymi punktami. do Chicago nie przyjechał Chris Andersen który został w Miami (problemy osobiste ) i najprawdopodobniej nie zagra D-Wade, który jest chory więc napewno drużyna Heat odczuje ich braki . Deng w ostatnich 4 spotkaniach za każdym razem pokrywał wyżej wymienioną linie zdobywająć
vs NOP 37pkt 7 ASS 8 Rebounds - 52
vs CAVS 27 pkt 11 ASS 4 Rebounds - 42
vs Pistons 27pkt 5 ASS 6 Rebounds - 38
vs Jazz 24 pkt 2 ASS 10 Rebounds - 36
także statystyki przychylne i tak jak pisałem wcześniej sądze że Deng da sobie rade bez większych problemów ????
✅60
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
PIŁKA NOŻNA - FRANCJA - LIGUE 1
06.12.2013 20:30
MARSYLIA - NANTES
Typ: MARSYLIA
Kurs: 1,95
Bukmacher: UNIBET


Mecz Marsyli z Nantes rozpocznie 17 kolejke Ligue 1.
Nantes to rewelacyjny jak dotad beniaminek zajmujący wysokie 5 miejsce .
Ostatnie spotkanie Marsyli to porazka z rewelacyjnym zaskoczeniem Lille 1-0 . Marsylia wczesniej przed ta porazka zanotowała 3 wygrane z rzedu z Montpellier , Sochaux , Ajaccio oraz remis z druzyną Rennes .
Ciekawie wygląda tez tabela Ligue 1 gdzie Marsylia zajmując 4 lokatę traci 8 pkt. do 3 Monaco .Jeśli druzyny wyprzedzające Marsylie ( PSG , Lille i Monaco ) będą dalej trzymywały wysoką formę to pozostaje jedynie walka o 4 lokatę .Nantes w ostatnic 5 kolejkach zgromadził 7 pkt , wygrywakąc z Bordeaux , Valenciennes remisując z Montpellier i przegrywając z Guinkamp i Monaco .
Eli Baup napewno nie bvędzie mógł skorzystać z :
  • A.Ayew
  • L.Abergel
  • M.Valbuena

Kanarki bez :
  • G.Cichero

Goście nieco gorzej radzą sobie na wyjazdach , gospodarze będą mieli swój stadion , swoich kibiców , ja tutaj daję czystą jedyneczke.​
⛔100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Bundesliga p/n
Nurynberg-Mainz 05
typ więcej jak 2,5 gola
kurs 1,9
buk bwin
Nurynberg na 14 meczy 8 pkt ,tyle co ostatnie Braunsweig,ZERO wygranych spotkań,8 remisów i 7 porażek,bramki 13do29 bilans br-16
ostatni mecz w Leverkusen przegrana 0-3.Ogólnie tragedia.
Mainz 05 14meczy 6-1-7 bramki 21-28 bilans br-7.Ostatni mecz u siebie z Dortmundem 1-3.8ma pozycja w lidze.
Najwyższy już czas coś wygrać z grającym w kratkę Mainz na własnym stadionie,Chęci pewnie są,ale siły może zabraknąć.Dużo absencji z obu stron.To ostatnia szansa w tym roku na pokazanie się z dobrej strony swoim kibicom.Co prawda został jeszcze domowy mecz z Schalke,ale nie przewiduję wielkich rewelacji.
Swój typ opieram przede wszystkim na wynikach z ubiegłego roku dwa razy padł wynik 2-1 dla gospodarzy,oraz dużą ilością straconych goli przez obie drużyny.Ile mozna przegrywać?Nurynberg oczekuje na
pierwszą wygraną,a Mainz na powiększenie dorobku punktowego.Liczę na zacięty mecz z dużą ilością goli i statystyki .
Ostatnie 7 spotkań w tym sezonie to 4 overy gospodarzy i 5 overów gości
⛔100
 
K 9

kamilogks

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej KHL
Spotkanie: Dynamo R-Cherepovec
Typ: X
Kurs: 4,20
Buk: Bet365
Wczoraj sie nie udało z remisem ale miałem przygotowane 2 typy i mam nadzieje ze dzis siadzie. Dynamo Ryga jeden z najbardziej defensywnie grajacych zespolow KHL a zarazem najczesciej remisujacy jedynie Medvescak ma 11 remisow Ryga 10 w 33 meczach. Dynamo 3 ostatnie mecze bez remisu a to u nich rzadkosc dlatego dzis szukam w tym meczu remisu dodatkowym argumentem jest gra na wyjezdzie Cherepovca porazki 3-1 3-2 2-1 3-1 z mocnymi zespolami. Jak widac nie przegrywaja duzo a w hokeju jest tak ze bardzo szybko druzyny nawet z dolu tabeli przelamuja swoje serie nie mowie tego z przypadku bo stawiam hokej od kilku dobrych lat. Spodziewam sie tu dogrywki i wygranej Cherepovca jak sie przelamac po takiej dlugiej serii wyjazdowej bez zwyciestwa to zazwyczaj przychodzi ono po dogrywce.
Stawka: 3/10
✅320
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Niemcy 3 liga
Spotkanie: Unterhaching-Heidenheim
Typ: goście over 1,5 bramki
Kurs: 2,10
Buk: Bet365
Drużyna gości Heindheim ten sezon jak narazi może zaliczyć do bardzo udanych i jest głównym pretendentem do awansu. Zajmuje 1 miejsce w tabeli z 42 pkt i ma 10 punktów przewagi nad drugim RB Liepzig. Bilans bramek to 30 strzelonych i 11 straconych. Z tego 15 zdobyli na wyjeździe. I myślę, że dzisiaj poprawią ta statystykę przynajmniej o dwa gole pomimo tego, że gospodarze nie są chłopcami do bicia. Jest to ekipa z 6 miejsca, która cały czas liczy się w walce o awans do II ligi. Zauważyłem jednak w jej szeregach mała wyrwę a mianowicie kontuzjowany od dwóch spotkań jest ich środkowy obrońca Erb ( 14/2) dodatkowo w ostatnim meczu kontuzji nabawił się też Hack ( 14/0) pech chciał że jest to też nominalny środkowy obrońca. Trenerowi dzisiaj do dyspozycji na środek obrony zostaje Hoffstetr ( 9/0) młody 21 letni obrońca i Hummels 23 letni obrońca, który jak dotąd wystąpił w barwach klubowych czterokrotnie wchodząc z ławki. A jak wiemy środek obrony powinien rządzić i dzielić, co kiepsko dzisiaj widzę szczególnie w meczu przeciwko silnemu liderowi. Haidenheim zagra bez Bagceci (pomoc 12/1) to jednak mnie nie martwi, bo dla moje typu najważniejsze jest, że na pewno zagra dwóch ostatnio bardzo skutecznych zawodników Moabit ( atak 11/5) i Shnatterer ( pomoc 18/6).
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
R 19

rudas

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Lech - Wisła
Typ: under 2,5 gola w meczu
Kurs: 1,66
Bukmacher: bet365
Analiza:
W 20 kolejce ligi zagrają ze sobą Lech z Wisłą. Mecz trudny do wytypowania, ale możliwy J . Lech u siebie gra dobrze, na 9 spotkań tylko jedna porażka. Większości spotkań występuje under 2,5 gola w meczu. Ważną rolę odgrywają absencje w tym meczu kilku ważnych graczy, w tym Murawskiego, który odpowiada za rozgrywanie akcji ofensywnych. Wisła, jak to Wisła, prócz dwóch meczów (z Górnikiem i Jagą) na wyjazdach starają się nie stracić bramki i jak się uda to coś strzelić. Franc zdał sobie sprawę po meczu z Jagą, że nie ma co kombinować już z ustawieniami trzeba grać to co wcześniej. Spodziewam się meczu ładnego, szybkiego ale nie skutkującego dużą ilością strzelonych bramek. Dodatkowy aspekt – na 5 ostatnich meczów między tymi zespołami 5 razy padał under 2,5 gola.
✅66
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 71

piotrpawel

Użytkownik
KOSZYKÓWKA EUROLIGA
CSKA MOSKWA - FENERBATCHE STAMBUŁ
TYP FENERBATCHE
KURS 21/10
buk BETFAIR
Dzisiaj znowu kolejna runda euroligi i mecz dnia w Moskwie.Oczywiście faworytem są gracze CSKA , którzy ostatnio grają lepiej natomiast Fenerbatche napewno nie stoi na straconej pozycji .Pod koniec września w Stambule było 86- 60 ale Fenerbatche ciut słabiej gra na wyjazdach choć dotychczas przegrało na wyjeździe w Barcelonie.Oba zespoły podejdą do meczu zmotywowane CSKA chęcią rewanżu a Fenerbatche utrzymania prowadzenia w grupie , jeżeli drużyna turecka zagra na zblizonym poziomie co miesiąc temu skutecznie w ataku i konsekwentnie w obronie są w stanie pokonać moskiewski team a kurs bardzo ładny.Koszykówka to dyscyplina w której liczy się forma dnia , wczoraj Bayern Monachium omal nie sprawił niespodzianki choć przegrał z Olimpiakosem minimalnie mecz był bardzo wyrównany.Dziś również zapowiada się wyrównany mecz, Moskwa to trudny teren ale ja stawiam że Turcy są w stanie powalczyć o zwycięstwo.Kurs kuszący za drobną kwotę lub element w akumulacyjnym kuponie warto spróbować.Ja zagram również na jednym z kuponów akumulacyjnych remis bo OVER TIME również prawdopodobny , dodam że wczoraj w Eurolidze nie było dogrywki choć w czterech meczach było blisko:)powodzeia
✅110
 
kamil87rak1 463

kamil87rak1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy serie A
Spotkanie: Bologna - Juventus
Typ: under 2.5
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet365
Na typ dnia upatruje dziś under 2,5 w meczu Bologna - Juventus. Juve w sześciu kolejnych meczach nie straciło ani jednej bramki. Graja na wyjazdach w 7 meczach straciło ich 6 ale aż 4 w meczu z Fiorentiną. Po za tym meczem traciło po 1 bramce z Chievo i Interem, ale te dwa mecze były rozegrane w pierwszych pięciu kolejkach. Dlatego myślę że i dziś Juventus nie straci bramki. Co do tego ile ich strzeli myślę że nie będzie to więcej niż dwie. Po pierwsze dlatego, że na wyjazdach ta sztuka jak do tej pory nie udała się w żadnym z wyjazdowych meczy a po drugie dlatego iż nie beda specjalnie forsować tępa gdyz maja 3 pkt. przewagi nad Roma a w LM czeka ich arcyważne spotkanie na trudnym terenie wiec trzeba będzie oszczędzać sił. Kurs na to zdarzenie jest koszący i myślę że wart zagrania ????
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kudel 286,8K

kudel

Znawca - Tenis
HISZPANIA: Copa del Rey
Santander - Sevilla
typ: 1DNB
kurs: 3,55
buk: unibet
analiza:
Już dzisiaj dojdzie do ciekawego spotkania w pucharze Copa del Rey. A mianowicie na przeciw siebie staną zespoły, które jeszcze kilka lat temu rywalizowały w Primiera Division.
Mecz zaplanowany jest na godzinę 20:00. Faworytem tego spotkania są oczywiście gospodarze, gdyż graja 2 ligi wyżej niż gospodarze. Santander miał trudny okres przez co spadł do Segunda Division B. Jednak powoli zaczynają odbudowywać zespół i maja aspiracje na awans wyżej w tym roku. Wszystko idzie po ich myśli bo zajmują wysokie 2 miejsce.
Mecze pomiędzy tymi drużynami zawsze były ciekawe. Decyduje się na taki typ ze względu na okoliczności jakie teraz panują w Sevilli. Typ jest bardzo ryzykowny ale a nóż widelec wejdzie.
Prezydent Sevilli został skazany na 7 lat więzienia. Sprawa dotyczyła defraudacji i nadużyć finansowych, jakich dopuścił się Del Nido. Więc na pewno atmosfera w Sevilli nie jest ciekawa. Dlatego też tutaj widzę jakiś plus na korzyść Santanderu. Poza tym goście przyjadą w okrojonym składzie trener daje odpocząć najlepszym zawodnikom takim jak:
Bacca, Rakitic, Beto.
Ich kadra na dzisiejszy mecz jest 17-osobowa, a wygląda następująco:
Varas, Julián, Cala, Fazio, Coke, Navarro, Alberto, Cristóforo, Mbia, Iborra, Reyes, Jairo, Rabello, Carlos Fernández, Rusescu i Gameiro
Santander u siebie gra naprawdę dobrze. W tym sezonie nie przegrali jeszcze na własnym obiekcie. Myślę, że dobra taktyka przyjęta przez trenera gospodarzy może sprawić niespodziankę i w następnej rundzie zobaczymy Santander. Typ dość ryzykowny, ale za grosze można zagrać.
⛔100
 
M 0

melonyc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy serie B
Spotkanie: Cesena - Padova
Typ: 1
Kurs: 2,15
Bukmacher: bwin
Cześć,
W dniu dzisiejszym wybieram spotkanie drugiej ligi włoskiej, pomiędzy Ceseną a Padovą. Generalnie w Serie B gram wyłącznie na remisy, aczkolwiek właśnie ze względu na często nierozstrzygnięte pojedynki kursy na zwycięstwa są bardzo atrakcyjne.
W dzisiejszym meczu zmierzą się ze sobą zajmująca w chwili obecnej 7 lokatę w tabeli Cesena (6-7-3, z czego u siebie: 3-4-1) oraz 20 w tabeli Padova (3-4-8, w tym na wyjeździe: 0-1-6). Patrząc na rezultaty Ceseny u siebie można wywnioskować, że istnieje bardzo duże ryzyko remisu - porażka jest mało prawdopodobna ze względu na fakt, że zdarzyło się to wyłącznie raz na 8 spotkań. Swój typ opieram jednak na spotkaniach Padovy na obcych boiskach, w 7 spotkaniach tego sezonu Padova była w stanie zdobyć wyłącznie jeden punkt. Jest najgorzej grającą drużyną na wyjazdach w całej lidze.
Ponadto za graniem czystego 1 przekonuje mnie statystyka H2H, z której wynika, że Cesena w 3 ostatnich spotkaniach u siebie z Padovą wygrała wszystkie w stosunku: 2:0, 2:0, 2:1.
⛔100
 
G 0

greliusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Rosja Premier Liga
Spotkanie:Zenit Sankt-Petersburg - Urał Jekaterynburg
Typ: 1 handi -2,5
Kurs : 2,67
Bukchmacher : Bet 365

W piątkowym meczu otwierającym 19. serię spotkań w lidze rosyjskiej, Zenit Sankt-Petersburg zmierzy się u siebie z Urałem Jekaterynburg. Murowanymi faworytami są mistrzowie kraju, którzy przechodzą jednak przez kryzys. Spodziewamy się, że podopieczni Luciano Spallettiego wysoko pokonają rywali.
Po osiemnastu kolejkach zmagań Zenit uplasował się na drugim miejscu w tabeli z 37 zdobytymi punktami. Petersburczycy do niedawna przewodzili w zestawieniu, ale nie wygrali spotkania od pięciu kolejek. Teraz Sine-Belo-Golubye ustępują miejsca Lokomotiwowi Moskwa i muszą się obudzić jeśli chcą znów sięgnąć po mistrzowską koronę.
Urał zajmuje póki co 14. pozycję w tabeli z 12 punktami na swoim koncie. Drużyna prowadzona przez Aleksandra Pobiegałowa ma dwa &quot;oczka&quot; przewagi nad strefą spadkową, ale sama okupuje lokatę, która pod koniec sezonu zmusi ich do gry w barażach o utrzymanie w Premier Lidze. &quot;Szmieli&quot; wygrali do tej pory zaledwie dwa mecze, sześć pojedynków zremisowali i schodzili z murawy pokonani dziesięć razy.
Moim zdaniem Zenit Sankt-Petersburg pewnie pokona Urał i ruszy w pogoń za prowadzącym w tabeli Lokomotiwem.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaRosja, Premier Liga
Spotkanie: Krasnodar – CSKA Moskwa
Typ: over 3.5
Kurs: 3.65
Buk: unibet
Godz. 14:45
Analiza:
Najciekawiej zapowiadające się spotkanie 19-stej kolejki rosyjskiej Premier Ligi zostanie rozegrane jako pierwsze już dziś, do Krasnodaru przyjeżdża broniący tytułu zespół CSKA.
Krasnodar przystąpił do tych rozgrywek z dużymi aspiracjami i swoją postawą potwierdzają te cele. Jak na razie są po za strefą pucharową na szóstym miejscu ale w tym sezonie rozgrywki są bardzo wyrównane i do trzeciej lokaty tracą tylko sześć oczek. Nie raz widziałem ten zespół w akcji i grają fajna ofensywną piłkę, potwierdzeniem tego są statystyki tylko 3 remisy, 9 zwycięstw i 6 porażek, bramki 29 zdobytych tylko najmocniejsi mają więcej i 24 straconych tu z czołówki najgorszy bilans. Zawsze u siebie byli mocni i co najważniejsze bardzo skuteczni, do tej pory odnotowali pięć zwycięstw dwa remisy i tyle samo porażek, średnia prawie dwie bramki na mecz zdobywane i jedna tracona 17:9. Przegrali tutaj z Zenitem 1:2 ale wtedy goście byli w bardzo dobrej dyspozycji na drugą porażkę czekali długo ulegli w derbach 1:2, potwierdzeniem słów o ofensywnym stylu gry są ich ostatnie wyniki 3:2 z Terekiem który strzelił do tej pory najmniej bramek zaledwie 11, wygrana w pucharze z jakimś anonimowym mi zespołem Ryazan 3:2. Siła ofensywna to gracze z Ameryki Południowej, trójka Brazylijczyków z Wendersonem na czele 7 trafień w tym sezonie, oraz Argentyńczyk Pereyra.
Obrońca tytułu CSKA weszli w ten sezon tak jak na mistrza przystało, wygrywając niemal wszystko jednak po kilku spotkaniach przyszedł duży kryzys przez co natracili sporo punktów i byli po za pierwszą ósemką. Jednak wszystko wraca do normy i była to tylko chwilowa zadyszka, a wszystko zaczęło się od zwycięstwa u siebie właśnie z dzisiejszym rywalem aż 5:1, od tej pory nie przegrali nic odnosząc trzy zwycięstwa w tym min. pokonanie Spartaka 1:0 i jeden remis w ostatniej kolejce. Wywindowało ich to na czwartą pozycję ze stratą pięciu oczek do lidera, podobnie jak gospodarze mają kreatywny atak Tosic, Honda, Musa i Doumbia to trzon ofensywy, w obronie jakoś super nie grają co pokazało chociażby ostatnie spotkanie z beniaminkiem z Rostova zremisowane niby 0:0 ale widziałem to spotkanie i sytuacji było z obu stron kilka brakowało szczęścia i skuteczności.
Dla mnie ważną sprawą jest to że Krasnodar to jedno z najcelniejszych miejsc w rozgrywkach, dziś temperatura w granicach 8 stopni powyżej zera a więc warunki idealne do gry, a wszystko co napisałem wyżej dało mi argumenty do pogrania na bramki.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zgredek 4

zgredek

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Spotkanie: Marseille-Nantes
Data: 06.12.2013 - 20:30
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: bet365
Analiza:​
Mecz na otwarcie 17 kolejki Ligue 1, pomiędzy Olympique Marseille a swietnie spisujacym sie beniaminkiem Nantes, ktory zajmuje 5 lokate w Ligue 1 i traci do pilkarzy z Marseille (4 lokata) zaledwie 1 punkt.
Szkoleniowiec Olympique, Elie Baup nie bedzie mogl skorzystac z uslug Ayewa, Abergela i Valbueny, natomiast Nantes musi poradzić sobie bez Cichero.
Ostatnie trzy mecze w wykonaniu piłkarzy z Marsylii to 2 porażki oraz jedno zwycięstwo:
03.12 &gt; Lille - Marseille 1:0 [Ligue1]
29.11 &gt; Marseille &gt; Montpellier 2:0 [Ligue1]
26.11 &gt; Arsenal - Marseille 2:0 [LM]
Bilans Kanarków przedstawia się identycznie, dwie porażki i jedno zwycięstwo:
03.12 &gt; Nantes - Valenciennes 2:1 [Ligue1]
30.11 &gt; Guingamp - Nantes 1:0 [Ligue1]
24.11 &gt; Nantes - Monaco 0:1 [Ligue1]
Ostatni bezpośredni pojedynek pomiędzy drużynami miał miejsce w 2009 roku. Marseille wygrało wtedy 2:0. Łączny bilans ostatnich 5 spotkań to 2 wygrane Olympique, 2 remisy i jedno zwycięstwo Nantes (w 2006 roku!).
Nantes na wyjezdzie nie spisuja sie juz tak dobrze jak na własnym obiekcie.
Kursy od rana na Marseille spadają, a wydaje mi się że można śmiało obstawiać ich zwycięstwo ????
⛔100
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Spotkanie: Santander - Sevilla
Typ: Gospodarze wygrają bądź zremisują !
Kursy: 2.00 @ eXpekt
vs

Typ dla lubiących ryzyko, można również zagrać tu w stronę Gospodarzy handi +1
przy ładnym kursie, ale przejdźmy do rzeczy. Puchar Hiszpanii i spotkanie w roli
gospodarza drużyny z ligi Adelante i jego rywala z Primera Division. Racing w swojej
lidze jest na drugim miejscu i znakomicie wykorzystuje atut swojego boiska. Tu raczej
liczmy na szczęście drużyny gospodarzy. Mówię o tym że Sevilla dziś mocno
okrojona w takich zawodników jak pierwszy bramkarz Beto 14/0, kluczowy pomocnik jak
Rakitic 14/7, napastnik Bacca 14/7 są poza składem. Obrońca Pareja 9/0,
pomocnicy Perotti 9/1, Vitolo 11/2 oraz Marin 7/0 są nieobecni dziś.
Pozdrawiam &amp; życzę powodzenia !
⛔100
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka – PLUS LIGA
Spotkanie: Effector Kielce - Jastrzębski Węgiel
Typ: Jastrzębski -1.5
Kurs: 1,50
Buk: bet365

Dzisiaj o godzinie 18 w Kielcach rozpocznie się spotkanie pomiędzy tamtejszym Effectorem a Jastrzębskim Węglem. Sympatykom siatkówki obu ekip nie trzeba przedstawiać. Effector zmontował całkiem ciekawą ekipę z mieszanką doświadczenia i młodości jednak bez wielkich nazwisk. Widać że dopiero powoli wchodzą w sezon. Na przeciwko nich stanie faworyt dzisiejszego pojedynku, Jastrzębski Węgiel. Jastrzębski to klasa sama w sobie i mimo że wydaje się że od meczu z Bełchatowem złapał lekką zadyszkę to jestem przekonany że dzisiaj zgarną komplet punktów. Przewaga na skrzydłach Jastrzębian jest bezdyskusyjna, ale moim zdaniem kluczowe tu będzie zestawienie rozgrywający/środkowi. Robert Lipiński to solidny rozgrywający ale to tzw rzemieślnik, trzymający się taktyki i rozgrywający zwykle dokładne piłki, ale bez polotu. Tacy doświadczeni środkowi z Jastrzębia nie powinni mieć problemu z czytaniem gry. Po drugiej zaś stronie artysta jakim jest Masny, czasem lekko szalony, ale zdecydowanie to czołówka rozgrywających w naszej lidze. Ma doświadczenie i ma z kim grać a po drugiej stronie na środku młodzież. Nie z takich zawodników już robił wiatrak. Moim zdaniem jedyna szansa dla Kielczan to 100% mocy na zagrywce i musi siedzieć, innej możliwości nie wiedzę na ugranie czegoś z Jastrzębiem.
✅50
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Lech Poznań - Wisła Kraków
Typ: Wisła +0.5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Krótko i na temat dzisiejszego pojedynku Lecha z Wisłą. Obydwa zespoły przegrały swoje ostatnie mecze, Lech uległ w Kielcach Koronie 1:0, a Wisła została rozgromiona przez Jagiellonie 5:2 w Białymstoku. Jeden pkt zdobyty przez Lecha z drużynami z dolnej części tabeli skomplikował sytuacje zespołu w tabeli, a wydawało się, że Lech wrócił już na właściwe tory po wygranych z Górnikiem, Ruchem i przede wszystkim wysoką wygraną z Cracovią, nic bardziej mylnego, dzisiaj Lech musi wygrać, aby utrzymać dystans do Legii, jednak o zwycięstwo będzie trudno, pomimo tego iż Wisła na wyjeździe nie zachwyca, bo wygrali tylko raz i to na początku sezonu z Koroną, to są zespołem bardzo groźnym.
Dodatkowo Lech wyjazdowe starcie w Kielcach okupił kolejnymi stratami, w porównaniu do ostatniego meczu nie zagra na pewno Marcin Kamiński, który będzie pauzował za czerwoną kartkę, dodatkowo kontuzji nabawił się Rafał Murawski, a występ Dimitrije Injaca stoi pod znakiem zapytania. Najbardziej widoczna będzie strata Kamińskiego, bo przypomnę, że kontuzje leczy Hubert Wołąkiewicz, i jedynym nominalnym stoperem pozostaje Manuel Arboleda, który jednak w tym sezonie gra mało i jest pod formą. Prawdopodobnym jest przesunięcie do środka obrony któregoś z bocznych obrońców tj Douglasa lub wprowadzenie stopera z rezerw, powoływanego już na mecze pierwszej drużyny. Szkoleniowiec Wisły Kraków nie ma takich problemów, pomimo ostatniej porażki, zespół powinien zagrać w podobnym zestawieniu, nikt nie pauzuje za kartki.
Po ostatnim spotkaniu z Zagłębiem, Lechici narzekali na zły stan murawy, w nocy w Poznaniu spadł śnieg, co z pewnością sprawi, że stan murawy zamiast się polepszyć, będzie jeszcze gorszy i może wyglądać jak zwykłe kartoflisko, co nie ułatwi gry drużynom i właśnie tego obawiał się jedynie Franciszek Smuda przed dzisiejszym pojedynkiem. Pomimo tego stwierdził, że zespół jest w 100% przygotowany na dzisiejszy mecz, i wystąpi w podobnym zestawieniu, jak w ostatnim pojedynku, boję się jedynie o to, że Wisła na wyjazdach gra po prostu słabo, co pokazał ostatni mecz, jednak nie sądzę, że są w stanie przegrać 2 meczy pod rząd, jednak Lech ma większe kłopoty, ze składu wypadli 2 podstawowi stoperzy, przez co trener Rumak ma spory ból głowy, w meczu zagra będący bez formy Arboleda i prawdopodobnie boczny obrońca Douglas, którzy zagrają ze sobą na środku obrony pierwszy mecz, dodatkowo ze składu wypadli środkowi pomocnicy, Murawski i prawdopodobnie Injac. Dodatkowo Lech lubi szybko prowadzić piłkę, szybkie wymiany, a przy tak beznadziejnym stanie murawy, będzie to po prostu niemożliwe. Sam Rumak mówił po ostatnim spotkaniu z Zagłębiem, że muszą zmienić styl gry na bardziej siermiężny. Myślę, że Wisła dzisiejszego meczu nie przegra, pomimo, iż na wyjazdach nie zachwyca, to spokojnie stać ją na remis, przy takim stanie murawy powinniśmy zobaczyć mało bramek, za małą kwotę stawiam na remis. GL. Ze Statystyk ostatnie 6 spotkań między tymi drużynami kończyło się wynikami underowymi, a na początku sezonu lepsza była Wisła 2:0.
⛔100
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka
Spotkanie: Warszawa - Bydgoszcz
Typ: Warszawa
Kurs: 1.63
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Forma Polibudy jakby zwyżkowała. Najpierw ugrali seta na wyjeździe z Fener (co po pierwszym meczu było ciężkie do wyobrażenia), potem byli naprawdę o włos od wygrania z Jastrzębiem na wyjeździe. W dobrej formie Gontariu, nieźle prezentują się Kolew, czy Pawliński. Bydgoszcz jest w tym sezonie tragiczna, jakieś światełko w tunelu pojawiło się po przyjściu Clarka, ale nie wiem, czy jest to już zawodnik, który w pojedynkę będzie wygrywał Bydgoszczy mecze. Obie drużyny są cienkie, ale Warszawa gra na własnej hali i obecnie wydaje się być lepszą drużyną.
✅63
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker
06.12.2013
14.00
Spotkanie: Robertson - Bingham
Typ: Bingham
Kurs: 3.25
William Hill
Dziś czeka nas pólfinałowy mecz UK Championship turnieju bardzo prestiżowego drugiego w hierarchii po Mistrzostwach Świata dziś zagrają Australijczyk Robertson zdecydowany faworyt u bukmacherów oraz Stuart Bingham solidny angielski zawodnik.
Robertson to obecnie lider rankingu oraz Mistrz Świata z 2010 roku. Wygrane turnieje China Open oraz Masters. Jednak gra ostatnio wiekszość sezonu przeciętnie chociaż na wąznych turniejach potrafi się sprężyć. Natomiast Bingham to raczej ubogi krewny Australijczyka jeden wygrany turniej rankingowy 17 najwyższe miejsce w rankingu. Jednak po wczorajszej wygranej z O&#39;Sullivanem Binghama nie można już tak lekceważyć. Doda mu to skrzydeł niepokoi mnie dłuższy dystans meczu co może sprzyjać utytułowanemu Robertsonowi jednak dziś stawiam na niespodziankę i wygraną Anglika chociaż pokonać Robertsona to sztuka niełatwa.
Bukmacher: Bet365
Analiza:
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom