>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 06.12.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
grzesio 46,2K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na piątek - 6. Grudnia

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
M 8

maolat

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Hiszpani, Copa del Rey
Spotkanie: Santander - Sevilla
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.73
Bukmacher: bet365
Analiza:
Drużyna gospodarzy w tym sezonie jest niepokonana jeśli chodzi o mecze na własnym obiekcie i w ostatnich 10 meczach
strzeliła średnio 1.8 bramki (na własnym stadionie). Natomiast ich rywale, czyli 8 drużyna Primera Division
mecze na wyjazdach gra w kratkę, lecz w ostatnich 10 spotkaniach (licząc nie tylko lige)
strzela średnio 2.2 gola na mecz. Nie pokonana drużyna gospodarzy kontra Sevilla, która
awans do fazy pucharowej LE ma na wyciągnięcie ręki.
Idąc zgodnie ze statystykami (które czasami zawodzą, czasami) gospodarze powinny strzelić conajmniej
jedną bramke, a goście minimum dwa gole, co daje nam 3, czyli nasz typ jest trafiony. Jak będzie
przekonamy się około 22 w piątkowy wieczór ????
⛔100
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Lech Poznań – Wisła Kraków
Typ: 2
Kurs: 3.80
Bukmacher: Bet365

Analiza: Jutro na stadonie przy ul. Bułgarskiej dojdzie do szlagieru 20. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Kolejorz podejmie na własnym boisku Białą Gwiazdę. Obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli, więc ten mecz będzie bardzo zacięty. Wisła ma 4 punkty przewagi nad drużyną z Poznania. Zespół Franciszka Smudy zajmuje trzecią pozycje w lidze, a drużyna Mariusza Rumaka jest czwarta. Ostatnia kolejka nie była udana dla żadnej z tych dwóch ekip. Jagiellonia rozbiła Wisłę na własnym boisku gromiąc ich 5-2, a Lech uległ na wyjeździe kieleckiej Koronie po bramce Daniela Gołębiewskiego. Wspomniałem o tym, że będzie to bardzo zacięte spotkanie. Dlaczego więc postanowiłem zaryzykować i postawić na Wisłę? W drużynie gospodarzy zabraknie Marcina Kamińskiego, który pauzuje za czerwoną kartkę, którą ujrzał w poprzedniej kolejce w meczu z Koroną. Oprócz stopera Lecha, w szeregach drużyny z Poznania prawdopodobnie zabraknie też Rafała Murawskiego oraz Dimitrije Injaca. Obaj piłkarze przedwcześnie opuścili boisko w meczu z Koroną. Do tego kontuzje wciąż leczą Hubert Wołąkiewicz oraz Kebba Ceesay, który nie zagra do końca sezonu. Wszyscy piłkarzy, których wymieniłem to podstawowi zawodnicy, gdy tylko są zdrowi. Tak więc Lechici są poważnie osłabieni i moim zdaniem Wisła to wykorzysta. Smuda nie ma takich problemów kadrowych, jak Rumak. Pewne jest, że obie drużyny będą chciały zmazać plamę po fatalnych występach w poprzedniej kolejce. Fakt, że Wisła gra fatalnie na wyjazdach także zadecydował o tym, że postawiłem na nich. Kiedy mają wygrać, jeśli nie teraz z tak mocno osłabionym Lechem? Tacy piłkarze jak Paweł Brożek, czy Łukasz Garguła stanowią w tym sezonie o sile Białej Gwiazdy. Ich obecność na boisku może zadecydować o wyniku meczu. Bardzo prawdopodobne, że ci dwaj piłkarze oraz pozostali zawodnicy przechylą szale zwycięstwa na korzyść piłkarzy z Grodu Kraka.
⛔100
 
roozikk 88

roozikk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Niemcy
Spotkanie: Hamburg - Eisbaren Berlin
Typ: 1
Kurs: 2,10
Bukmacher: bet365
Pojedynek pomiędzy 5 a 8 drużyną ligi. Co mnie skłoniło by oddać typ na drużynę gospodarzy? Otóz hokeiści z Hamburga to najlepiej spisująca się drużyna grając jako gospodarz wraz z drużyną Nurnbergi. Ostatnio poległa tam 4 siła ligi oraz sam lider, obie drużyny przegrywając kolejno 3-2 oraz 5-2. Hokeiści z Berlina to drużyna najgorzej spisująca się w całej lidze na wyjazdach. Po 12 meczach wyjazdowych zgromadzili zaledwie 9pkt. Warto również zaznaczyć, że w ostatnim meczu dzisiejsi goście przegrali grając u siebie z ostatnim miejscem. Te wszystkie argumenty namawiają mnie do tego by postawić na gospodarzy, kurs bardzo dobry jak dla mnie.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
soulmate 48

soulmate

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga I
Spotkanie: FC Brasov - Gaz Metan Medias
Typ: FC Brasov
Kurs: 2.40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kurs pewnie spadnie, więc trzeba brać. Gospodarze mimo słabej pozycji w tabeli, u siebie grają dość przyzwoicie - tylko dwie porażki w siedmiu meczach. Różnice na dole tabeli są niewielkie i niewątpliwie 3 oczka w tym pojedynku pozwolą im na chwilę odetchnąć. Gaz w dość dobrej formie, ale układ w lidze rumuńskiej jest dość klarowny i wyżej niż miejsca 6-8 nie mogą przeskoczyć. Historia dobitnie pokazuje, że granie 1X w ciemno zawsze przynosiło profit. 5/6 to wygrane na własnym terenie Brasova, zdarzył się jeden bezbramkowy remis. Widać, że Gaz pomaga miejscowym i 3 oczka powinni zainkasować gospodarze.
⛔100
 
kapitansts 41

kapitansts

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Holandia - Eredivisie
Spotkanie: Utrecht - Nijmegen
Typ: Utrecht
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W jutrzejszym meczu ligii holenderskiej spotkanie rozegrają Utrecht z Nijmegen. Mój typ w tym meczu pada na drużynę Utrechtu. Mój typ jest spowodowany tym że w ostatnim czasie drużyna Utrechtu ma bardzo dobrą passę meczów u siebie. 5 ostatnich meczy Utrechtu u siebie to 4 zwycięstwa i 1 remis. 5 ostatnich meczy Nijmegen na wyjeździe to tylko 1 wygrana, 2 remisy i 2 przegrane. W historii meczów między tymi drużynami jest różnie. Jednak z uwagi na waleczność w tym sezonie drużyny Utrecht stawiam nią.
✅85
 
maer 255,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Dania ( Superligaen )
Spotkanie: Nordsjaelland - Odense BK
Typ: 1
Kurs: 2.00
Data: 06.12.2013
Godzina: 18.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na osiemnasta kolejkę duńskiej Superligaen.
W meczu zmierza się Nordsjaelland oraz Odense BK.
Nordsjaelland rozegrała w lidze siedemnaście meczy w których zdobył dwadzieścia punktów po pięciu zwycięstwach, pięciu remisach oraz siedmiu porażkach i zajmują dziesiąte miejsce w tabeli, bilans bramek 18-25.
Odense BK zdobyło dwadzieścia dwa punkty w swoich siedemnastu meczach po pięciu zwycięstwach, siedmiu remisach oraz pięciu porażkach i plasuje się obecnie na piątym miejscu w Superligaen, bilans bramek 28-24.
Gospodarze u siebie zagrali dziewięć meczy w których zdobyli szesnaście punktów po czterech wygranych, czterech remisach oraz jednej porażce, bilans bramek u siebie 14-9.
Goście na wyjazdach zdobyli dziesięć punktów w dziewięciu meczach po dwóch zwycięstwach, czterech remisach oraz trzech przegranych, bilans bramek na wyjazdach 13-10.
Mój typ w tym ciekawie zapowiadającym się meczu to jedynka, Nordsjaelland u siebie gra dobrze, potrafi walczyć o każdy punkt, pokonał u siebie bardzo mocny ogólnie i na wyjazdach Midtjylland a Odense BK wygrało dwa mecze na wyjazdach z dwoma najsłabszymi obecnie drużynami ligi i wtedy nastrzelał bramek ale tez po jednej stracił i moim zdanie z dobrym u siebie Nordsjaelland tez straci i przegra.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
NHL, Hokej.
Minnesota Wild - Chicago Blackhawks OT
(1.78) Unibet !
Długo się zastanawiałem, co dzisiaj postawić ze względu na to że oferta jest na noc dziś, dość szeroka, lecz ja sobie pójdę w kierunku meczu Dzikusów z Jastrzębi. Niewątpliwe będzie w tym meczu na pewno fakt, że w ostatnim meczu kiedy to gracze z Chicago, przegrali w dzisiejszym meczu będą to oni właśnie dyktować warunki w meczu. Dzikusy, grają bardzo przeciętnie ostatnio mało strzelają, ledwo co wygrali z Lotnikami, czegoś w nich brakuję jakiejś takiej werwy, oraz pewności siebie. Ataki są powolne, defensywa kuleje, a Parise ostatnimi czasy, mimo że coś się tam stara na lodzie to jednak nie jest ten zawodnik co w tamtym sezonie mimo, że ma 11 bramek na koncie. Natomiast po drugiej stronie wiadomo, bardzo silna ofensywa jak i niezawodni zawodnicy, którzy będą polować na bramkę Minnesoty, a wiedząc jaką mają oni potencjał na pewno nie spoczną na laurach. Podoba mi się ostatnio postawa Patricka Kane&#39;a, który wiadomo jest w wielkiej formie pokazuje z meczu na mecz swój kunszt i co najważniejsze, potrafi szybko zmienić wynik spotkania. Fakt, że z Gwiazdami przegrali wcale mnie nie zraża, wręcz przeciwnie bo Jastrzębie, to nie byle kto. Dziś na lodzie swoje odrobią z nawiązką, mimo że to jest mecz w delegacji. Power play, tak samo ostatnio bardzo solidnie funkcjonuje, czego nie mogę powiedzieć o Minnesocie. Stawiam na gości.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ffilip 123

ffilip

Użytkownik
Dyscyplina: Bundesliga
Spotkanie: Nurnberg - Mainz
Typ: 2
Kurs: 2.7
Data: 06.12.2013
Godzina: 20.30
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Ostatnie mecze: NURNBERG
30.11.13 BUN Leverkusen Nurnberg 3 : 0
23.11.13 BUN Nurnberg Wolfsburg 1 : 1
09.11.13 BUN Moenchengladbach Nurnberg 3 : 1
02.11.13 BUN Nurnberg Freiburg 0 : 3
25.10.13 BUN Stuttgart Nurnberg 1 : 1
Ostatnie mecze: MAINZ
30.11.13 BUN Mainz Dortmund 1 : 3
24.11.13 BUN Bremen Mainz 2 : 3
15.11.13 MIE Furth Mainz 0 : 3
10.11.13 BUN Mainz Frankfurt 1 : 0
03.11.13 BUN Augsburg Mainz 2 : 1
Jak widac Mainz jest w duzo lepszej formie ale na wyjazdach radza sobie w kratke. Potrafia przegrac z augsburgiem ale i wygrac z Bremen.
Na bramce Mainz zagra prawdopodobnie młodziutki Loris Karius.
Nieobecni Mainz:
Heinz Müller bramkarz podstawowy
Elkin Soto
Nieobceni Nurnberg:
Timo Gebhart
Po tej analizie kazdy moze wyciagnac swoje wnioski. Ja stawiam na Mainz i zycze wam powodzenia ????​
⛔100
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplona: Hokej
Spotkanie: Boston Bruins @ Montreal Canadiens
Typ: Boston Bruins (włącznie z dogrywką)
Kurs: 1,85
Buk: Pinnacle
Analiza
Tutaj mamy starce dwóch tytanów ze Wschodu pod względem defensywnym. Bruins jak i Habs to ekipy z najmniejszym stosunkiem straconych bramek w całej konferencji, do tego dochodzą dwaj świetni bramkarze. W połączeniu z zaangażowaniem fizycznym po obu stronach, solidną grą w neutralnej strefie myślę, że mecz ten ma spory potencjał na wyrównaną rywalizację. Mankamentem Habs będzie jednak to ,że grali dziś w Newark i prawdę mówiąc, nie powinni w ogóle tego meczu wygrać. Bruins są wypoczęci ,dla nich to właściwie mecz priorytetowy tego tygodnia i przy bardzo dobrej dyspozycji wyjazdowej, myślę że w jakiś sposób wykreują tutaj swój styl i zgarną komplet. Przyznać trzeba, że w tak wyrównanych rywalizacjach, Bruins radzą sobie znacznie lepiej niż w przypadku otwartych, z pełnym zaangażowaniem
w grę ofensywną potyczkach.
⛔100
 
wksrks-106011 71

wksrks-106011

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Rosja - Premier Liga
Spotkanie: Krasnodar - CSKA
Typ: 2
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet365
Analiza: Jutro o godzinie 14:45 rozpocznie się dosyć wazne spotkanie dla układu tabeli. Walka o europejskie puchary trwa a FC Krasnodar traci tylko 4 punkty...do CSKA Moskwa. Gospodarze zanotowali u siebie ostatnio na 5 meczów ...3 zwycięstwa. Potrafi zachować sobie trzy oczka z Terekiem Gorzny, Tomskiem i Kazaniem. Natomiast podzielili się punktami z Samarą a wyższość rywala uznali także raz a mianowicie Kuban Krasnodar. CSKA znane jest z tego, że w lidze rosyjskiej zawsze walczą o wszystko. O mistrzostwo Rosji po Miejsce w LM. Ścisk jest wielki, dlatego piłkarze ze stolicy Rosji, nie mogą sobie pozwolić na kolejne wpadki aby nie wypaść z gry. Dotychczas im się to udawało. Na 5 ostatnich meczy wygrali 4 i jeden zremisowali. Oprócz samego spotkania dwóch drużyn czekają nas takie smaczki jak pojedynek najlepszych strzelców. Seydou Doumbia mający 9 goli stanie na przeciwko Wandersona, który ma ich o dwie mniej. Co prawda przewodzi w klasyfikacji Artem Dzuyba ze Spartaka Moskwa ale w takim spotkaniu warto się pokazać. Mecz będzie zacięty, pewnie do ostatniej minuty. Jak juz wspominałem stawka jest duża. Mecz tzw &quot;o 6 punktów&quot;. Uważam, ze wygra to CSKA. Nie przystoi drużynie takiej klasy, która nie raz zaznała smak ligi mistrzów i to nie tylko fazy grupowej, tak bardzo odstawać od czołówki. Z 5 punktów straty może zrobić się 8 a później będzie już bardzo trudno o potknięcia rywali a i o swoje punkty. Wiadomo, że oprócz stresu dochodzi presja ze strony zarządu,kibiców mediów... Piłkarze powinni to wygrać dla swojego dobra :p
⛔100
 
makaveli23 251,4K

makaveli23

Użytkownik
Clippers @ Grizzlies (NBA)
Typ: Blake Griffin over 19.5 punkta
Kurs: 1.85
Gamebookers
Mysle, ze ten mecz bedzie mial wolniejsze tempo i padnie mniej punktów niz w pierwszym meczu (wygrana Memphis 106-102 w Los Angeles). Do gospodarzy wraca po kontuzji Zach Randolph. Ostatnio Grizzlies musieli sobie radzic bez niego jak i drugiego wysokiego gracza Marc Gasola. Cos przegrali (np z Brooklyn, ktory wykorzystal te braki) cos wygrali jak np z Phoenix ktorym zdecydowanie brakowalo &quot;wysokosci&quot; i atletyzmu to poszli na wymiane ogni, a Memphis jak pokazali umią sie dostosowac do takiego stylu, jezeli muszą. Niewatpliwie powrot Z-Bo jest dobry szczegolnie ze naprzeciw stanie Griffin, a nie od dzis wiadomo ze obaj gracze nie przepadaja za soba wiec to bedzie mam nadzieje glownie walka pomiedzy nimi co nie przyniesie nam wariackiej gry Clippers, ktorzy musza wiedziec ze Grizlies to chyba najlepiej broniaca druzyna rzuty z dystansu przeciwników, a mieli tego juz nauczke w pierwszym meczu, gdzie Grizzlies dostosowali sie do szybkiego tempa i znakomicie to wykorzystali wygrywajac jak juz pisalem 106-102. Teraz mecz w Memphis i mamy Clippersow grajacych z dnia na dzien w dodatku po podróży. Mysle ze przez to Clippers na poczatku zaczną troche z wolna, skupiajac sie na obronie, a Grizzlies nawet nie beda musieli jakos specjalnie zmieniac taktyki bo im to podpasuje. No chyba ze Clippers jak zwykle zablysna slaba defensywa i Grizzlies ponawrzucaja tone punktow, ale jest malo prawdopodobne, jezeli chca miec szanse wygrac ten mecz. Mysle ze dobrym typem bedzie over Griffina tylko 19.5, bo jak juz mowilem licze ze to bedzie dobry mecz ktory rozegra sie pod koszem a tam lekka przewage bedzie mial Griffin, ktoremu w sukurs przyjdzie DeAndre, podczas gdy z dwojki wysokich Memphis Gasol - Randolph zagra tylko ten drugi. Nie wiem czy to dobry typ ale tak zagralem na czuja w fortunie bo nie bylo ani lini na u/o a kto wygra to ciezko powiedziec.
⛔100
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL, Regular Season
Spotkanie: Grand Salami
Typ: Under 54,5
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dziś polecam pogranie Grand Salami na Bet365. Polega to na tym że bukmacher ustalił sobie linię bramek ile może wpaść w dzisiejszych meczach NHL i my celujemy w under/ over.
Ostatni typ (http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-04-12-2013-sroda-100273-2.html#post4058579) siadł w sumie bez większego problemu z zapasem 2 lub 3 bramek. Wczoraj szczęśliwie lecz świadomie uniknąłem grania Undera w Grand Salami ponieważ wpadło naprawdę dużo bramek i linia 15,5 została przekroczona o ok 5 bramek. Dziś tak nie będzie bo linia jest dość wysoka czyli 54,5 na 10 meczy. Tak więc w każdym meczu może wpaść przynajmniej 5 bramek. Tak naprawdę widzę dziś ok 3 meczy overowych. Po kilku nie wiadomo czego się spodziewać ale to norma. Po raz kolejny liczę na pozytywne rostrzygnięcie zakladu. Pozdrawiam ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
joopiter 21

joopiter

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - polska Ekstraklasa
Spotkanie: Piast - Korona
Typ: under 2.5
Kurs: 1.72
Bukmacher: bet365
Analiza:

Ostatnie mecze Piasta:
0:6
2:0
2:0
1:1Korona:
1:0
2:1
1:1
0:1
W ostatnich 4 kolejkach każdy z tych zespołów tylko raz przekraczał 2 bramki na mecz. Nic dziwnego - w obu ofensywy mocno kuleją, zaś defensywy są w miarę przyzwoite (w realiach naszej ligi oczywiście). Tak naprawdę jedynym zaprzeczeniem tego ostatniego jest porażka Piasta 0:6 z niedawnego meczu przeciwko Zawiszy. Byłem tym rezultatem mocno zdziwiony, gdyż piłkarze z Gliwic dotąd prezentowali się w tyłach dość solidnie. Po takiej katastrofie jestem pewien, że jutro staną na głowach, żeby nie stracić choćby jednego gola.
Powinno im się to udać, gdyż Korona nie należy do zespołów strzelających wiele bramek. W końcu do gry wrócił wprawdzie Korzym, ale po takie kontuzji jeszcze będzie musiał trochę do siebie dochodzić, zanim odzyska skuteczność. Poza nim, Kielczanie nie mają zupełnie kim straszyć - zawodzi Janota, Gołębiewski to nigdy nie był wybitny snajper, skrzydła (Kiełb i Połypczuk) wprowadzają sporo szumu, ale mało daje to efektywności.
To i tak nic, w porównaniu do problemów Piasta, o czym zresztą pisałem przy okazji ostatniej analizy tego zespołu. Odejście Robaka do Pogoni w ostatnich dniach okienka transferowego zupełnie zaburzyło koncepcję budowy drużyny, czego nie ukrywają nawet prezes klubu i trener. Awaryjne sprowadzenie obcokrajowców (Rabiola, John) okazało się niewypałem, wracający do zdrowia Kędziora to także nie jest gwarancja bramek.
Stawiam na skromną wygraną gospodarzy.

✅72
 
robben9 8

robben9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Piast Gliwice - Korona Kielce
Typ: 2
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bet365
Analiza: Przed nami 20 kolejka ekstraklasy, którą rozpocznie spotkanie Piasta Gliwice z Koroną Kielce. Według mnie piłkarze z Kielc zdobędą w Gliwicach 3 punkty. Piast przegrał ostatnie spotkanie 0-6 co na pewno nie wpłynęło najlepiej na ich morale.Natomiast piłkarze Korony są na pewno podbudowani po ostatnich dwóch zwycięstwach na swoim stadionie. W zespole gospodarzy najprawdopodobniej nie zagrają Mariusz Zganiacz, John Collins, Tomas Docekal oraz na 100% nie zagra kontuzjowany Krzysztof Król. W zespole gości zabraknie dwóch podstawowych zawodników Serhija Pyłypczuka oraz Vlastimira Jovanovicia. Jeśli Koroniarze wygrają ten mecz to przy korzystnych rezultatach mogą awansować nawet na ósme miejsce w ligowej tabeli.
Korona na terenie Piasta jeszcze nie wygrała na poziomie ekstraklasy więc liczę na przełamanie.
Bilans meczów na poziomie ekstraklasy
Sezon 2009/2010 – Ekstraklasa
Korona Kielce – Piast Gliwice 3:2
Piast Gliwice – Korona Kielce 1:0
Sezon 2012/2013 – Ekstraklasa
Korona Kielce – Piast Gliwice 4:0
Piast Gliwice - Korona Kielce 1:1
Sezon 2013/2014 - Ekstraklasa
Korona Kielce - Piast Gliwice 2:0
Bilans: 3 wygrane Piasta , 1 remis, 5 wygranych Korony. Bramki: 8-14
Stawiam na Koronę po wysokim kursie i liczę na ich zwycięstwo.
⛔100
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka,NBA
Spotkanie: Brooklyn Nets - New York Knicks(-1.5)
Typ: 2
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
06.12.2013 01:00
Analiza:
Dziś sobie potypuję w najlepszej koszykarskiej lidze świata.Czyżby spotkanie na przełamanie dla NY?sądzę że tak!!!Dawno już nie odnieśli zwycięstwa.ostatnie to były wyjazdowe z Bobcats i Hawks. Dziewięc meczy bez wygranej mowi samo za siebie.Nets o oczko wyżej bo wygrali trzy spotkania jak na razie.Bez rewelacji u obu zespołów.Brooklyn ostatnio dwa zwycięstwa wyjazdowe z Grizzles i Raptors.hmm gorzej na własnym parkiecie.Myślę jednak że dziś to goście będą się cieszyć z wygranej.są już zdesperowani i pełni motywacji aby wygrać.Rywal jest w zasięgu ręki i nie powinno być im nawet straszna obca hala.Może statystyki nie przeważają za NY ale sądzę że to spotkanie na przełamanie dla nich i dziś będą się starać z całych sił.Stawiam na Knicks bo wierzę że w końcu po tylu porażkach się przełamią i wygrają tymi dwoma punktami!!!
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Meksyk
Spotkanie: leon-santos laguna
Typ:1/1
Kurs: 3.25
Bukmacher: bet 365
Analiza: Jutro o godzinie 4:00 czasu polskiego odbędzie się spotkanie fazy Play - off w lidze meksykańskiej , w tym spotkaniu na przeciwko siebie stanę drużyna Leon, oraz Santos Laguna. Faworytem wytypowanym przez bukmacherów przed rozpoczęciem tego spotkania jest drużyna gospodarzy, która u siebie na stadionie spisuje sie bardzo dobrze i na ostatnie 18 spotkań u siebie schodzili z boiska pokonani zaledwie 1 raz. Goście przegrywają częsciej ,ale bardzo często dzielą się punktami, to faza play off wiec potem maja jeszcze spotkanie na własnym obiekcie gdzie są duzo mocniejsi . Gospodarze jeśli myślą o wyjściu dalej musz spotkanie na własnym terenie po prostu wygrać bo na wyjeździe bedzie ciężko cos ugrac, muszą tutaj uzyskać jak najlepszy wynik. Tutaj moim zdaniem gospodarze zaatakują od początku tego spotkania i będą chcieli szybko strzelić bramke żeby reszta meczu była spokojniejsza, z taka formą nie wierze że gospodarze mogą to spotkanie przegrać. Stawiam na ich wygrana do połowy jak i na koniec spotkania, a zagranie na gospodarzy nawet na 1 w DNB, to chyba typ dnia! Dodam że te ekipy grały an tym stadionie dwukrotnie i oba spotkania wygrali gospodarze , więc myslę że to dobry prognostyk.

✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 101

marcinr

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka, Plus Liga
Spotkanie: Effector Kielce - Jastrzębski
Typ: Kielce +11,5 pkt
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jastzębski w ostatnich spotkaniach bez rewelacji, w lidze porażka 0:3 z Czarnymi, cudem wygrany mecz z Politechniką umęczoną podróżą z Turcji i meczem z Fenerbahce. W Lidze Mistrzów wygrana z Tomisem ale głównie dzięki dobrej grze Łaski. Masny już coraz mniej rozgrywa tylko rzuca świeczki na skrzydła do Michała a ten z mniejszym lub większym skutkiem kończy akcje. To też efekt słabego przyjęcia, niepewny Kubiak z Gierczyńskim, Wojtaszek na libero gra po prostu źle. Oczywiście Effector też bez szału, choć ciułają te punkty na miarę własnych możliwości. Kielczanie u siebie ciut pewniejsi a JSW faluje i pewnie jak zwykle coś sknoci. Pytanie ile i jak wykorzystają to Kielczanie. Przy tak niepewnym Jastrzębiu set a może i coś więcej w zasięgu gospodarzy, dużo zależeć będzie od dyspozycja dnia Łaski. Typ ma szanse wejść przy pewnej dawce szczęścia nawet przy wyniku 0:3 - jeśli zobaczymy 3 mniej więcej równe sety.
⛔100
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Super Lig 2013/2014
Spotkanie: Galatasaray – Elazigspor EHC (0:1)
Typ: 1
Kurs: 1,75
Buk: Betgun
Data i godzina: 06.12.13 19:00
Stawka: 3/10

Dziś o godz. 19:00 rozstanie rozegrany mecz 14. kolejki tureckiej Super Ligi pomiędzy Galatasaray Stambuł a Elazigsporem. Gospodarze zajmują czwarte miejsce w ligowej hierarchii ze stratą ledwie 3 oczek do wicelidera Kasimpasy oraz 9 punktów do lidera – Fenerbahce. Goście z ponad trzy razy mniejszym dorobkiem punktowym zajmują ostatnie miejsce w Super Lidze.

Galatę czeka we wtorek „mecz o wszystko” z Juventusem Turyn w Lidze Mistrzów. Aby awansować do fazy pucharowej Turcy musza koniecznie wygrać to spotkanie. Ich rywale również zmierzą się w piątek z ligowym słabeuszem (z siedemnastą w Serie A Bolonią). Korespondencyjny pojedynek tych ekip będzie niewątpliwie najciekawszym piłkarskim wydarzeniem piątkowego wieczoru.

Gospodarze we wtorek rozegrali mecz w Pucharze Turcji z Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, który rozstrzygnęli na swoją korzyść dopiero w rzutach karnych. Wcześniej drużyna Roberto Manciniego zaliczyła cztery zwycięstwa z rzędu (Sivasspor, Konyaspor, Kopenhaga oraz Karabukspor). Lwy mogą pochwalić się dobrym bilansem meczów domowych, bowiem 4 z 6 spotkań zakończyło się ich zwycięstwami, a pozostałe dwa spotkania zostały zremisowane.

Goście to zdecydowanie najgorsza ekipa ligi. 10 z 13 spotkań Elazigsporu kończyło się porażkami. Goście w tym sezonie rozegrali 6 spotkań wyjazdowych, z których wygrali tylko jedno (z przedostatnim Kayserisporem) a pozostałe 5 przegrali. Co gorsza, goście w ciągu tych sześciu spotkań stracili aż 19 bramek strzelając swym rywalom ledwie 5. Aby nie popadać w skrajny pesymizm należy odnotować fakt, iż ostatni mecz Elazigsporu w Pucharze Turcji z Bandirmasporem zakończył się ich wyjazdowym zwycięstwem. Zdobycie dwóch bramek (z czego jedna z nich była golem samobójczym) przeciwko aktualnie siódmej ekipie drugiej ligi tureckiej nie powinno być wyczynem budzącym postrach u takich graczy jak Drogba, Yilmaz, Bruma czy Felipe Melo.

W składzie gospodarzy na pewno nie zobaczymy Hamita Altintopa, który leczy przepuklinę oraz Nestora Muslery. Do treningów wrócili natomiast Wesley Sneijder oraz Emmanuel Eboue. Na ich powrót do gry akurat w tym meczu jest jednak za wcześnie. W zespole gości zabraknie takich graczy jak Youssouf Hadji, Alper Kalemci, Köksal Yedek czy też Caglar Birinci.

W ubiegłym sezonie Galatasaray dwukrotnie wygrał z Elazigsporem, na jesieni 1:0 oraz na wiosnę 3:1.

Skoro piąty Trabzonspor i druga Kasimpasa rozgromiły gości aż 4:0 to tym bardziej powinno to zrobić Galatasaray, niemogące pozwolić sobie na ligową wpadkę w obliczu ostrej rywalizacji o tytuł mistrzowski i europejskie puchary aż sześciu drużyn. Dwubramkowe zwycięstwo z ostatnią drużyną tureckiej ekstraklasy to plan minimum dla drużyny prowadzonej przez Roberto Manciniego.
✅75
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Koszykówka, NBA
Chicago Bulls - Miami Heat
Luol Deng over 18 pts
1.85 @ Betsson
Godzina: 3:30
Co tu dużo gadać - Luol jest pierwszą opcją w ataku Chicago, więc kto jak nie on ma walczyć z Miami. Znów bez Rose&#39;a, znów bez Butlera więc znowu dużo minut dla Luola. Myślę, że nie ma się co przejmować statystykami pierwszego meczu obu drużyn, gdyż to była zupełnie inna sytuacja niż dziś. Co innego zaś ze statystykami z ostatnich czterech spotkań:
@CLE 27 pts
@DET 27 pts
@UTA 24 pts
@LAC 22 pts
Miami bez Chrisa Andersena i prawdopodobnie bez Dwyane&#39;a Wade&#39;a, a więc Chicago nie jest bez szans, po długiej serii wyjazdów mamy wreszcie powrót do Illinois, uważam że ekipa Byków może powalczyć.
Wydaje mi się, że w tym przypadku pewniejsza jest opcja na same punkty niż na linię łączoną pts+reb+as. W betssonie ta druga wynosi 29.5, prawdopodobnie również zostanie przekroczona ale po tym samym kursie pewniejsza wydaje się ponad osiemnastopuntkowa zdobycz Luola Denga.
__________________
✅85
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom