>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy Dnia - 06.08.2012 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 6 Sierpnia


Typy podajemy według wzoru:


Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - MLS
Spotkanie: Seattle – Los Angeles Galaxy
Typ: 1
Kurs: 2.38
Bukmacher: PinnacleSports

Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek 24 kolejki Amerykańskiej ligi MLS w którym to zmierzą się będący obecnie na 3 pozycji w tabeli zespół Seattle Sounders z 5 LA Galaxy. Gospodarze tego spotkania w ostatnim czasie prezentują się całkiem przyzwoicie a w główniej mierze ma na to wpływ zainstalowana na ich płycie boiskowej sztuczna nawierzchnia. W ostatnim czasie ekipa Seattle prezentuje się całkiem przyzwoicie a ich gra jest naprawdę efektywna – zdobywają sporo bramek nie wiele przy tym tracąc pomijając oczywiście pojedynki towarzyskie. Goście natomiast bardzo dobrze prezentowali się w ostatnim czasie lecz patrząc na ich występy wydaje mi się, że powoli uchodzi z nich powietrze po bardzo dobrej serii spotkań ligowych bez porażki. Powracając do samego pojedynku osobiście pobieram tutaj wygraną gospodarzy którzy bardzo dobrze radzą sobie na sztucznej nawierzchni.
✅ 138
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – 1.Szwecja
Spotkanie: Norrkoping-IFK Goeteborg 19.05
Typ: 1
Kurs:2.65
Bukmacher:Expekt

Analiza: Przed nami interesujący pojedynek w Ekstraklasie Szwedzkiej . Po 17 spotkaniach w lidze drużyna Norrkoping zajmuje miejsce wyższe o 5 oczek niż drużyna z Goeteborga następująco 6 i 11 . Kurs na wygraną gospodarzy jest dość wysoki aby zagrać i zaryzykować . Bardziej niż w miejsce tabeli interesuję mnie obecna forma a wygląda ona następująco . Gospodarz w ostatnich 6 meczach nie zaliczył ani jednej porażki co stawia go z bardzo dobrymi moralami przed poniedziałkowym meczem z taką obecną formą zespołu ten zajmuje 2 miejsce w lidze natomiast drużyna IFK jest dopiero 12 z jedynie jedną wygraną i to na dodatek u siebie . Jeśli ktoś nie lubi ryzykować może podeprzeć się 10 z niższym kursem ale myślę że gospodarze wygrają bez problemu to spotkanie, z pewnością pomoże im w tym bramko szczelny napastnik drużyny Thorvaldsson Gunnar który w 17 meczach zdobył już 9 bramek.
⛔ 100
 
heros1920 68

heros1920

Użytkownik
Piłka Nożna Boliwia
Spotkanie: Oriente Petrolero- The Strongest
Typ: Mniej niz 1,5 gola w meczu
Kurs:4.33
Bwin
Na poczatek poniedzialku zaplanowano spotkanie Boliwia Torneo Apertura, dokonczenie 3 kolejki w ktorej zagraja
Oriente Petrolero kontra The Strongest. Mój typ na to spotkanie to mniej niz 1.5 gola po barzo dobrym kursie spotkanie oceniam za wyrownane obydwie ekipy dobrze graja w defensywie co dahe
szane na mala ilosc goli, dawniej w meczach tych ekip wpadało po 6 a nawet 8 goli...
Jest to bardzo ciekawy typ bo z duzy mozna by zakladac ze wpadnie ich sporo lecz mysle ze tym razem bedzie gora jedna bramka, po 2 kolejkach goscie maja 2 pkt a gospodarze 3 srednio rozpoczeły sezon to spotkanie bede chciałby wygrac obydwie ekipy zeby trafic z forma
licze ze niebedzie to skutkowało salwa goli.
Poczatek o północy, powodzenia !
⛔ 100
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Rosja 2, First Division
Spotkanie: Spartak Nalchik - Ural
Typ: Under 1,5 gola
Kurs: 3.0
Buk: Bwin
Analiza: Oba zespoły blisko siebie, w górnej połówce tabeli. Ale kanonadą strzelecką to ani jedna, ani druga drużyna w ostatnich trzech kolejkach się nie popisała.
Gocie w trzech ostatnich meczach zdobyli ledwie 2 gole. Gospodarze 3. Ale dzisiaj Spartak Nalchik będzie musiał uważać szczególnie w defensywie. Przegrali ostatnio u siebie i to dosyć wysoko bo 1-3. Dlatego będą musieli bardzo uważać, by strata aż 3 goli znowu się nie powtórzyła.
Myślę, że oba zespoły podejdą do siebie z dużym respektem. Podobnie myslą bukmacherzy, którzy typuj raczej under, niż over w tym meczu.
ural pewnie będzie chciał podtrzymac passę 4 meczów bez porażki i również skupi się na defensywie.
W ostatnich trzech meczach tych drużyn był under 2.5. Ja typuję, że jutro będzie jednak max 1 gol. Gospodarze wa mecze w tym sezonie wygrali dzięki uważnej grze, po 1-0. Myślę, że podobnie spróbują zagrać w tym spotkaniu.
⛔ 100
 
C 8

chrisss

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - SZWECJA: Superettan
Spotkanie: Trelleborgs-Östers
Typ : 2
Kurs : 2,00
Bukmacher : Bwin
Analiza :

Zacznę od drużyny gości :
Zajmują 1 pozycję w tabeli , po 17 kolejkach. Mogą pochwalić się bardzo dobrym bilansem (14-3-0 35:12 mocna obrona – 0,7 straconych bramek na mecz) , przy czym na wyjazdach (6-2-0 17:7 średnia bramek strzelonych to nieco ponad 2 na mecz). Ostatnio przydarzyły się im 2 wpadki (remisy z 5 i 14 drużyną tabeli) które przerwały długą serię zwycięstw.

Gospodarze:
Są drużyną utrzymującą się tuż nad strefą spadkową (5-3-9 24:26) . U siebie spisują się raczej słabo (3-2-3 10:9) . Ostatnio zanotowali zwyżkę formy wygrywając na wyjazdach z 4 i 13 drużyną tabeli

Mimo to , wydaje mi się że po chwilowej zadyszce , drużyna Osters rozpocznie nową passę zwycięstw.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Meksyk
Spotkanie: Atlante - Club America
Typ: Club America polowa czasu
Kurs: 3.00
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Jutro o godzinie 0:00 odbedzie się spotkanie ligi meksykańskiej, będzie to zaległe spotkanie 3 kolejki pomiędzy ekipami Atlante które aktualnie po rozegraniu 2 spotkań zajmuje 13 miejsce z dorobkiem zaledwie 1 punktu na swoim koncie , a ekipą Club America które aktualnie jest na miejscu 9 i po 2 spotkaniach zdobył 4 punkty. Faworytem moim jak i bukmacherów w tym spotkaniu jest ekipa gości która jak na razie bardzo dobrze rozpoczęła ten sezon i uzyskała remis i wygrana w swoich meczach. Teraz goście mają szanse powiększyć swój dorobek jeśli tylko uda im sie wygrać wyjazdowe spotkanie z ekipą Atlante . W poprzednim sezonie ekipa jutrzejszych gości wygrała aż 0;4 i nie było to tak dawno bo tylko pół roku temu. Teraz postanowiłem postawić na wygraną zespołu Club America do połowy i uważam że przy odrobinie szczęścia ten typ ma szanse powodzenia po dosyć dobrym kursie.
⛔ 100
 
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna
Spotkanie: Atletico River Plate - Belgrano
Typ: Asian handicap -1 Atletico River Plate
Kurs: 3.00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Ekipa River Plate wraca po roczne przerwie do Primera Division. Pierwszy mecz zagra na „gorącym” własnym terenie z ekipą Belgrano. Bilans meczy u siebie w poprzednich rozgrywkach 13-4-2, bramki 37:12- dobra gra defensywna i ofensywna na własnym boisku. River Plate już w rozgrywkach Primera B Nacional posiadała mocną ekipę min. D. Trézéguet(osobiście bardzo lubię tego snajpera), pomocnik C. Ledesma. Do rozgrywek przystępują z jeszcze mocniejszą kadrą do klubu dołączyli bramkarz Marcelo Barovero z CA Vélez obrońca Gabriel Mercado z Estudiantes, pomocnik Manuel Lanzini z Fluminense oraz obrońca Lucas Orban z CA Tigre. Naprawdę bardzo mocna ekipa.
Goście bez większych wzmocnień i osłabień przed sezonem. Poprzednie rozgrywki zakończyli na czternastym miejscu, na wyjazdach radzili sobie bez rewelacji 3-1-5, bramki 6:11. Stawiam na gospodarzy którzy przed własną publicznością będą chcieli od 3 punktów rozpocząć rywalizację po powrocie do elity.
⛔ 100
 
galaktyczny 7

galaktyczny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Kobiet - Igrzyska Olimpijskie
Spotkanie: Kanada - USA
Typ: -1 USA handicap azjatycki
Kurs: 1,75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Główne faworytki do zwycięstwa w IO podejmuje sąsiada drużynę Kanady. Amerykanki w tym turnieju udowadniają, że stawianie na nich jako głównego faworyta do złota nie jest przypadkowe. Do tej pory wygrali wszystkie swoje spotkania i po za jednym grupowym z Koreą Północną 1:0 to wygrywali pewnie z przewagą przynajmniej dwóch bramek. Kanadyjki tak udanego turnieju nie mają, już same dotarcie do półfinału to dla nich bardzo dobre osiągnięcie. Grają dosyć przeciętnie. Ich wyniki grupowe na kolana nie powalają. Porażka z Japonią, zwycięstwo z najsłabszą drużyną RPA, remis ze Szwedkami i co było dla mnie trochę zaskoczeniem w ćwierćfinale ograły Wielką Brytanię. Już wydawało mi się, że mogą na tej przeszkodzie się pod tknąć, ale wygrali 2:0.
Potencjał ofensywny Amerykanek jest ogromny. Przewodzi im niezawodna Wambach, która strzela bramki w każdym spotkaniu. Tylko w jednym meczu na inaugurację IO z Francją straciły bramki. Przy prowadzeniu 2:0 straciły dwie bramki, a mimo to były w stanie wygrać ten mecz 4:2. Wielką sensacją będzie jeżeli tego meczu nie wygrają. Przy zwycięstwie jedną bramką mamy zwrot, ale myślę, że nie będzie wyniku na styku i Amerykanki nie będą chcieli ryzykować stratą bramki w końcówce meczu i zabawę w dogrywkę.
⛔ 100
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, mecz towarzyski
Spotkanie: Santos Laguna - Real Madryt
Typ: Azjatycka suma goli - poniżej 4
Kurs: 2.025
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nic ciekawego na jutro nie znalazłem,więc skupiłem się na meczu towarzyskim Realu Madryt. Królewscy zagrają jutro po raz pierwszy w historii w stanie Nevada, będą musieli opuścić Los Angeles i udać się w godzinną podróż samolotem. Przeciwnik może nie być nadzwyczaj wymagający, ale ma on sprzymierzeńców ;) Mowa tutaj o temperaturze, która jest prognozowana nawet na 40 stopni.
Kolejnym problemem może być boisko. W sumie nie może a będzie, bo jest to sztuczna murawa stadionu na co dzień używanego jako boisko do gry w futbol amerykański. Królewscy nie lubią tego typu nawierzchni, zwłaszcza w sparringach ale jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Wątpię aby RM się spinał i ryzykował kontuzjami.
Sytuacja kadrowa giganta z Hiszpanii jest dobra i ponownie Mou planuje wystawienie dwóch różnych ekip na dwie połowy. Prawdopodobnie od pierwszych minut zagra Ronaldo czy X. Alonso.
Istotne jest także,że początkowo Real miał grać z Juventusem ale włoski klub wycofał się z World Football Challenge, turnieju, który ma promować piłką nożną w Ameryce i którego zwycięzcą w poprzednim sezonie został Real Madryt.
W zeszłym sezonie, podczas okresu przygotowawczego, rywalem Los Blancos było Chivas de Guadalajara. Santos jest zespołem, który odebrał tamtemu zespołowi szansę na mistrzostwo Meksyku.Laguneros mistrzami kraju zostawali czterokrotnie, a pięciokrotnie plasowali się na drugim miejscu. Ponadto raz wygrali InterLigę, a także w ubiegłym sezonie zajęli drugie miejsce Ligi Mistrzów CONCACAF. Co więcej mają za już przetarcie bo grali już 3 mecze o punkty. Santos to klub, który wygrał najwięcej trofeów w meksykańskich rozgrywkach, więc sądzę,że postawią trudniejsze warunki jak LA Galaxy.
Moim zdaniem można próbować, bo uważam,że nie będzie gradu bramek.
✅ 102.5
 
marfik007 14

marfik007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Mecz towarzyski
Spotkanie: Real Madryt - Santos Laguna

Typ: Dokładny wynik (wiele opcji) 3:2 4:2 4:3 lub 5:1 dla Realu
Kurs: Max 5(6,25)
Bukmacher: bwin
Analiza:
O godzinie 5 nad ranem naszego czasu zmierzy się Real Madryt z Santosem Laguna. Prawdopodobnie Mourinho znowu planuje wystawić dwie różne ekipy na dwie połowy, co jeszcze bardziej umożliwia nam wytypowanie wyniku meczu. Jak wiadomo Real jest zdecydowanym faworytem tego spotkania i dlatego liczę na ich ultra-ofensywną grę oraz grad bramek. Santos powinien postawić trudniejsze warunki niż La Galaxy. Jest to obecny mistrz sezonu w Meksyku. Co więcej rozegrali już 3 spotkania nowego sezonu – świadczy to m. in. o tym, że są do tego spotkania dobrze przygotowani kondycyjnie. Warto także dodać ze mecz zostanie rozegrany na sztucznej murawie i przy wysokiej temperaturze, (uroki stanu Nevada nie będą sprzyjały drużynie z Madrytu).
⛔ 100
 
13tristan37 515

13tristan37

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna Igrzyska Olimpijskie Mężczyzn
Spotkanie: Chorwacja - Hiszpania
Typ: handicap europejski Chorwacja (-1)
Kurs: 1.85
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiaj zostanie rozegrane bardzo ciekawe spotkanie, ciekawe ze względu na kurs - jest to chyba prezent od bukmachera, bo nie trudno tutaj wskazać faworyta.
Chorwacja gromi wszystkich od samego początku - nie przegrała jeszcze ani jednego spotkania i to nie były zwycięstwa 1-2 bramkowe tylko conajmniej 4-5 do nawet 10 bramek róznicy. Hiszpania gra również dobrze, nie nie porównywalnie gorzej od Chorwacji, która ma naprawdę realne szanse na zdobycie olimpijskiego złota, swój typ stawiam na Chorwacje z handicapem (-1), nie ma mozliwosci, żeby Chorwacja przegrała to spotaknie!
Ostatnie mecze Chorwacji

04.08.12 IGR Chorwacja Dania 32 : 21
02.08.12 IGR Chorwacja Węgry 26 : 19
31.07.12 IGR Serbia Chorwacja 23 : 31
29.07.12 IGR Chorwacja Korea Południowa 31 : 21
08.04.12 IGR Chorwacja Islandia 31 : 28
07.04.12 IGR Chile Chorwacja 15 : 35
06.04.12 IGR Chorwacja Japonia 36 : 22
29.01.12 MIO Chorwacja Hiszpania 31 : 27
27.01.12 MIO Serbia Chorwacja 26 : 22
Ostatnie mecze Hiszpanii
04.08.12 IGR Węgry Hiszpania 22 : 33
02.08.12 IGR Hiszpania Korea Południowa 33 : 29
31.07.12 IGR Dania Hiszpania 24 : 23
29.07.12 IGR Hiszpania Serbia 26 : 21
13.07.12 MEC Hiszpania Islandia 30 : 26
08.04.12 IGR Hiszpania Polska 33 : 22
07.04.12 IGR Algieria Hiszpania 20 : 28
06.04.12 IGR Hiszpania Serbia 30 : 27
29.01.12 MIO Chorwacja Hiszpania 31 : 27
27.01.12 MIO Hiszpania Dania 24 : 25
Chorwacja prezentuje się o wiele lepiej w statystykach i do tego ma wielką formę na tych igrzyskach. Powodzenia!
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 22

bartol1910

Użytkownik
Dyscyplina: Igrzyska Olimpijskie, siatkówka M
Spotkanie: Włochy - Bułgaria
Typ: Bułgaria
Kurs: 2,9
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Witam. Dziś w siatkarskich meczach na IO w prawie wszystkich meczach mamy 99% faworytów. Podobnie część siatkarskich ekspertów upatruje w tym meczu faworyta w reprezentacji Włoch. Ja jednak uważam, że może tutaj dojść do niespodzianki. Reprezentacja Bułgarii co prawda dość niespodziewanie uległa ostatnio Argentynie 1:3, jednak myślę, że mogło to wynikać ze zlekceważenia rywali. We wcześniejszych meczach same zwycięstwa w tym z Polską, która przez wielu uważana jest za pewniaka do złotego medalu. Ponadto - ostatnie 5 meczów wg statystyk Betclic - 4 zw Bułgarii, tylko 1 Włochów.
Ostatnie mecze:
Argentyna - Bułgaria 3:1
Australia - Bułgaria 0:3
Polska - Bułgaria 1:3
Wlk. Brytania - Bułgaria 0:3
Australia - Włochy 2:3
Wlk. Brytania - Włochy 0:3
Włochy - Argentyna 3:1
Polska - Włochy 3:1
✅ 190
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dig 106

dig

Użytkownik
Dyscyplina: Podnoszenie ciężarów - 105KG : Olympic Games
Spotkanie:
Marcin Dołęga - Złoty medal.
Typ: Tak
Kurs: 2.10
Bukmacher: Betfair
Analiza:
Witam. Z góry polecam ten typ w granicach kursowych 1.50 +. Czy będzie trzecie złoto na tych Igrzyskach ? Myślę że na spokojnie. A kurs jaki wystawił betfair to tylko duża promocja. Marcin był jednym z trzech kandydatów do złota, jednak tak było kilka dni temu. Teraz sytuacja się zmieniła po tym jak dwóch dwóch głównych rywali Chadżimurat Akkajew i Dmitrij Kłokow wycofało się z Igrzysk. Tak więc w mojej opinii teraz faworyt jest tylko jeden i jest nim właśnie Polak. Trenerzy wraz z komentatorami zachwycają się formą Marcina, tak więc myślę że będzie dobrze. Jedno jest pewne, jeśli nie będzie jakieś kontuzji bądź słabszego dnia ( w co niechce mi się wierzyć ) to powinniśmy się cieszyć z piątego medalu, a co myślę ważniejsze, złotego medalu. Dla porównania w fortunie kurs na to zdarzenie wynosi 1.60, a na to że Marcin stanie na podium 1.04... Z innych ciekawych typów na dziś polecam zagrać, przeciwko naszym siatkarzom plażowym. Kurs na to że Fijałek/Prudel pożegnają się dziś z turniejem w dwóch setach wynosi oscyluje w granicach 1.40 tak więc polecam.
⛔ 100
 
S 0

sharpei

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ESTONIA, MEISTRILIIGA
Spotkanie: NOMME KALJU - TRANS NARVA
Typ: NOMME KALJU Handicap azjatycki -1,5
Kurs: 1,575
Bukmacher: BET365
Analiza:
Gospodarze liderzy estońskiej pierwszej ligi podejmują na własnym boisku ekipę Narvy. Wg. moich przekonań wynik może być tylko jeden. Pewne zwycięstwo gospodarzy.
Gospodarze na własnym obiekcie rozegrali do tej pory:
10 spotkań.
9 z nich zakończyło się wygranymi,
1 spotkanie zakończone podziałem punktów i
zero porażek.
Niesamowita skuteczność punktowa ale i bramkowa. Bilans bramkowy na własnym obiekcie wygląda następująco 26-2. Coś niesamowitego !!!
Fantastyczna skuteczność 2,6 bramki zdobyte a jeszcze lepsza forma gry defensywnej. Zaledwie 2 stracone bramki w 10 meczach. W takim wypadku gościom z Narvy będzie nie tylko trudno wygrać ale cokolwiek ustrzelić. Ich bilans wyjazdowy przedstawia się następująco.
9 meczy, 9 punktów.
2 mecze wygrane,
3 remisy,
4 porażki
BILANS BRAMKOWY NA WYJAZDACH: 6-14
Skoro Narva w 9 spotkaniach strzeliła tylko sześć bramek grając z drużynami o klasę słabszymi to w takim razie wobec skutecznej defensywy gospodarzy będzie bezsilna. Kajlu jest w chwili obecnej w niesamowitym gazie. W lidze nie ma sobie równych. Odpadli z Ligi Europejskiej więc całe siły zostały przeznaczone na ligę. Typ godny polecenia.


⛔ 100
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Dyscyplina: IO, Siatkówka
Spotkanie: Włochy - Bułgaria
Typ: Włochy -1,5 seta
Kurs: 1,72
Buk: Tobet
Analiza: Planowo mecz o 15:45. Mecz o 2-ie miejsce w tabeli, liczymy tutaj na Włochów. Włosi w ostatniej kolejce przegrywali 0:2 z Australią, ale wygrali 3:2, bardzo słabe spotkanie zagrał Zaytsev, ale dziś myślę że Italia będzie lepsza od Bułgarów. Bułgarzy w ostatniej kolejce przegrali 1:3 z Argentyną i to bardzo skomplikowało ich sprawę, a nas to cieszy. Dziś liczy że Mastrangelo i Fei powstrzymają Sokolova i sporą przewagę Włosi mają w zagrywce. Myślę że Łasko,Zaytsev,Fei,Mastrangelo,Travica dziś na spokoju zagrają na poziomie na jakim powinni grać takim składem i że Bułgarzy samym Sokolovem nie zwojują IO. A nawet chyba nie ma kalkulować na kogo trafić/nie trafić. Tylko pierwsze miejsce w naszej grupie ma łatwiej bo trafi najprawdopodobniej na Niemcy, a reszta zespołów to Rosja, USA i Brazylia...
Polecam nawet zagrać DW 3:0 ???? ????
Polecam/Pozdrawiam/Poznaniak.
⛔ 100
 
kempes1410 33

kempes1410

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Szwecja Allsvenskan
Spotkanie: Norrkoping - IFK Göteborg
Typ: X
Kurs: 3,54
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Aż 5 goli stracił Goteborg w ostatnim wyjazdowym meczu z Gefle. Nieprawdopodobna niemoc jaka ogarnęła ich w tym spotkaniu powinna odbić się echem w następnym meczu wyjazdowym z Norrkoping. W głowach zawodników na pewno jest jeszcze to przerażające spotkanie dlatego motywacja defensywna by nie dopuścić napastników gospodarzy do swojej bramki jest ogromna. Myslę że drugiej takiej wpadki być nie powinno. H2H tego i poprzedniego roku: 1 remis na trzy spotkania z czego w tym sezonie Goteborg przegrał wygrany mecz. Mianowicie 1:0 w 51&#39; dla Goteborg zmieniło sie po rzucie karnym i strzelonej dodatkowej bramce na 1:2 dla Norrkoping. Tym samym goście wygrali z kursem 6.58. Biorąc pod uwagą ten mecz i ostatni wyjazdowy Goteborg, o defensywę gości jestem raczej spokojny.Takie spotkania na pewno zapadają w pamięci zawodników i nie sądzę by dali ciała po raz drugi. Z innej perspektywy patrząc, gospodarze spotkania są w wysokiej formie: 11pkt na 5 meczy stawia ich na pierwszym miejscu w tej klasyfikacji, a ostatni wygrany mecz z Helsingborgiem potwierdza to w 100%.
Podsumowując... Uważam że ataki wychodzące ze strony gospodarzy będą skutecznie tłumione przez doświadczonych ostatnią wysoką porażką i spotkaniem H2H tego sezonu. Myśle że wyniki 1:1 bądz 0:0 są tu dość prawdopodobne.
✅ 254
 
M 101

marcinr

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, ATP Toronto
Spotkanie: Gonzales/Lipsky - Kohlshreiber/Youzhny
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Tenisowe emocje na IO zakończone, rozpoczęło się odliczanie do US Open. Pierwszy etap to Toronto. Dla Gonzalesa i Lipskiego to cel sam w sobie. Wygrać turniej ATP i dobrze przygotować się do USO. Dla pary deblowej Kohli/Youzhny to spotkanie wydaje się tylko rozgrzewką do turnieju indywidualnego. Mecz Rosjanina zaplanowany na wtorek, mecz deblowy będzie dla niego idealnym przetarciem przed I rundą i szansą na przestawienie się na inną nawierzchnię. Dla Gonzalesa i Lipskiego którzy nie grają w turniej indywidualnym to mecz w którym powalczą o zwycięstwo dla eksperymentalnej pary niemiecko - rosyjskiej raczej trening. Kurs chyba zawyżony, Warto spróbować.
✅ 110 ( zaliczę choć mecz rozpoczął się kilka minut po północy)
 
troglak 312

troglak

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka plażowa - mężczyźni : Olympic Games
Spotkanie:
Emanuel / Alison (BRA) - Fijałek / Prudel (POL)
Typ: Handicap (0:1.5) 2
Kurs: 3.25
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Polacy sprawili już jedną niespodziankę i sądzę, że stać ich na kolejną. W kolejnym meczu o półfinał przed historyczną szansą dla Naszej siatkówki plażowej stają Mariusz Prudel i Grzegorz Fijałek i mierzyć się będą z parą brazylijską Emanuel Rego, Alison Cerutti. Gra Polaków z meczu na mecz wygląda coraz lepiej. Po kontuzji Grzegorza nie widać już śladów. W dotychczasowych meczach na igrzyskach po pierwszej przegranej na przetarcie z łotewską parą, nie stracili nawet sera. Z drugiej strony stają świetni Brazylijczycy, którzy w lipcu jeszcze nie przegrali, zaś na IO stracili tylko seta, także w pierwszym meczu, więc można uznać go za rozpoznawczy. W bezpośrednich spotkaniach ostatni raz mecz pomiędzy tymi parami odbył się w 2011 i Polacy przegrali, lecz wygrali 1 z setów, więc uważam, że potrafią to zrobić kolejny raz, tymbardziej w tak prestiżowych dla każdego sportowca rozgrywkach na IO.

✅ 225
 
kajakov 23

kajakov

Użytkownik
Dyscyplina: IO, Siatkówka
Spotkanie: Rosja - Serbia
Typ: Rosja -1,5 seta
Kurs: 1,75
Buk: Pinnacle

Rosjanie zagrali ostatnio kapitalny mecz przeciwko Usa. Zaimponowała mi gra blokiem Rosjan, szczególnie Wołkowa, który niemal w każdej akcji dobrze przewidywał zamiary rozgrywającego przeciwnika. Dodatkowo Tietiuchin i Michajłow zagrali świetny mecz. Dobrą zmianę dał Grankin, który według mnie jest zdecydowanie lepszy od Butki i powinien grać w szóstce, jego współpraca z atakującym wygląda zdecydowanie lepiej, a to jest kluczowe w tej drużynie. Rosjanie również grali bardzo dobrze w polu zagrywki. Mam nadzieję, że to ostatnie zwycięstwo wpłynie mobilizująco na nich.

Niestety widziałem tylko końcówkę ostatniego meczu Serbów, ale poza tym widać,że przyjechali tu kompletnie bez formy, szczególnie przyjmujący. Petković nigdy nie zachwycał, jest to typowy rzemieślnik na swojej pozycji, brakuje mu jakiegoś błysku. Jasną postacią jest gracz Skry Anatasijević, aczkolwiek jest jeszcze młody i brakuje mu stabilizacji. Najmocniejszym punktem tego zespołu z pewnością są środkowi.

W tym meczu widzę stosunkowo pewne zwycięstwo Rosjan, którzy będą chcieli podbudować morale przed meczem ćwierćfinałowym i nie odpuszczą, Serbowie na pewno dadzą z siebie wszystko, ale myślę, że to za mało na coraz lepiej grających przeciwników.
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom