>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 06.05.2013 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek- 6 maj

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna&gt;Hiszpania
Spotkanie: Getafe-Sociedad
Typ: Goście wygrają jednym golem.
Kurs: 3.40
Bukmacher: betsson
Analiza:
Jutro o godzinie 22:00 odbędzie się zakończenie 34 kolejki w najwyższej klasie rozgrywkowej w Hiszpanii, czyli w Primera Division. Na przeciwko siebie staną ekipy które zajmują kolejno 9 i 4 miejsce w ligowej klasyfikacji. Zespół gospodarzy nie gra już raczej o nic utrzymanie już sobie zapewnili a w ostatnich 5 spotkaniach zdobyli
zaledwie 2 punkty . Goście natoamist w tym momencie mają awans do ligi mistrzów, przez kwalifikację więc,
pewnie będą chcieli utrzymać ta pozycję , aby odskoczyć ekipie Valencii muszą w tym spotkaniu powalczyć o komplet punktów. Myślę że są w stanie to zrobić patrząc na ostanie spotkania Getafe, ale na pewno spotkanie to do najlatwiejszych nie będzie należało ponieważ gospodarze też będą chcieli wreszcie coś ugrać tym bardziej
że grają u siebie , ja wybrałem tutaj wygraną gospodarzy jedną barmka, stawiam na dokładny wynik 1:2 , mysle że to najbardziej prawdopodobne rozstrzygnięcie tego wyglądającego na wyrónane spotkanie.
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: NHL, Hokej na Lodzie
Spotkanie: San Jose - Vancouver
Typ: 2
Kurs: 3.10
Bukmacher. bet365
analiza:
ostatni gwizdek Canucks by wyjść zwycięsko z konfrontacji do czterech zwycięstw z Rekinami. Przegrali dwa poprzednie mecze u siebie. Wydaje mi się, że są druzyną lepszą. Trzecie miejsce w konferencji świadczy o poziomie Vancouver. Zdziwiły mnie ich porażki na własnej tafli z SJ. Obydwa mecze były niezwykle wyrównane. O wygranej zadecydowało trochę szczęscie, które dziś w nocy będzie po stronie gości. Inaczej nie widze szans na wygranie pozostałych 4 spotkań z rzędu. Rekiny jeśli dziś wygrają, to nie wypuszczą takiej szansy z rąk. Dlatego Canucks dziś muszą zagrać na 200%. W końcu przed sezonem upatrywało się w nich jednych z faworytów do pucharu. Pozdrawiam
⛔100
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Spotkanie: Sunderland - Stoke
Typ: under 2
Kurs: 2,06
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Jedynym typem, który przychodzi mi do głowy na ten mecz jest under. Staram się nie grać zakładów under/over, bo często to po prostu loteria, jednak tym razem jest inaczej. Obie drużyny nie należą do tych ofensywnie usposobionych. Czas na garść statystyk. Sunderland u siebie w 17 meczach strzelił 18 bramek, a stracił 17. Łatwo policzyć, że średnio strzelają i tracą po bramce. Stoke na wyjazdach w 17 meczach strzelili 11 bramek, a stracili 21, co daje średnią 0,6 bramki strzelonej i 1,2 bramki straconej. Ogólnie Stoke jest najmniej bramkostrzelną ekipą w Premier League – potrafili pokonać bramkarza przeciwników tylko 31 razy w 35 meczach.

Ważnym czynnikiem powinny być też braki kadrowe w ekipie Sunderlandu. Jak wiadomo z powodu kontuzji od dłuższego czasu nie gra Fletcher – najlepszy strzelec Czarnych Kotów. Po jego kontuzji niektórzy spisali Sunderland na straty, bo bez Fletchera trudno było sobie wyobrazić w jaki sposób Sunderland będzie strzelał bramki. Di Canio odmienił nieco drużynę. Zaczęli grać bardziej agresywnie, w ataku także, czego efektem było rozgromienie Newcastle 3:0. Wynik ten nie jest do końca miarodajny, bo ostatnio wbić bramki Srokom, to żaden wyczyn, czego przykładem jest Liverpool i wynik 6:0. Ostatnio ofensywa opierała się w głównej mierze na Sessegnonie. On też nie zagra ze Stoke. W ostatnim meczu dostał czerwoną kartkę i pauzuje. Sessegnon strzelał ważne bramki w dwóch wygranych spotkaniach: z Newcastle (3:0) pierwszą bramkę, a z Evertonem (1:0) bramkę na wagę zwycięstwa. Na samej szpicy w ataku Sunderlandu gra Graham, ale jest to zawodnik z odzysku. W zimowym okienku transferowym odszedł ze Swansea, bo był za słaby i nie łapał się do składu. Także jego jakość jako napastnika jest wątpliwa. Potwierdzają to także liczby. W 8 spotkaniach w barwach Sunderlandu nie strzelił ani jednej bramki. Podsumowując, ofensywa Czarnych Kotów nie istnieje w tym momencie.

Ekipa Stoke wygrała ostatnio 2 spotkania i mają w tej chwili 40 punktów – czyli są względnie bezpieczni utrzymania. Myślę, że będą grać na remis, bo taki wynik ich na pewno zadowala.

Sądzę, że padnie tu max jedna bramka. Trudno wskazać faworyta i kto tą bramkę strzeli. Niewykluczone również, że mecz skończy się wynikiem 0:0. Jest to najbardziej prawdopodobny scenariusz. Ja pogram under 2 bramki. W razie dwóch bramek w meczu będzie zwrot.
0 ZWRTOT
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 41

ronni1000

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP:MADRYT
Spotkanie: T.Haas-A.Seppi
Typ: T.Hass
Bukmacher: Pinmacle Sports
Kurs: 1,67
Analiza:
Zaczne od tego ze Tommy jest zwyciezca turnieju w Monachium, może bc zmeczony gdyż przerwa nie była zbyt długa. Uwazam jednak że jest on tutaj faworytem znakomicie czuje sie w tym sezonie na korcie ziemnym, natomias Seppi gra w kratke potrafił wygrac z Robredo a przegrał np z Ferrerem(ktory szuka formy dzisj przegrał z Wawrinka w finale) bardzo gładko w ostatnim półfinale turnieju w Portugali. Wydaje mi sie, że Haas wygra chociaz moze byc ciezki mecz.

⛔100 kiepska analiza
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Spotkanie: Ruch Chorzów - Piast Gliwice
Typ: Piast Gliwice zdobędzie bramki w obydwu połowach
Kurs: 4,80
Bukmacher: Unibet
Analiza: Piast Gliwice w tym sezonie są znacznie lepszym zespołem niż Ruch Chorzów. W tabeli Piast zajmuje wysokie 5 miejsce, a Ruch dopiero 13 i przez jakiś czas było zagrożenie, że spadną do drugiej ligi. Ruch ostatnio ma bardzo nierówną formę, dobre mecze przeplatają z fatalnymi. W ostatnim meczu Ruch przegrał 0:2 z Górnikiem Zabrze tracąc gole w obydwu połowach. Ruch Chorzów na sześć ostatnich spotkań ligowych w aż czterech z nich tracił bramki w obydwu połowach. Piast Gliwice to jedna z najlepszych drużyn w lidze jeśli chodzi o mecze wyjazdowe. Pod tym względem zajmują oni trzecie miejsce w lidze ustępując tylko Lechowi Poznań i Legii Warszawa. Defensywa Ruchu Chorzów nie jest ich mocną stroną i Piast na pewno będzie miał swoje szanse na strzelenie bramek. Skoro Podbeskidzie strzeliło Ruchowi w obydwu połowach, to mocniejszy Piast też ma na to duże szanse.
⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: NHL HOKEJ.
Spotkanie: Ottawa Senators - Montreal Canadiens
Typ: Wliczając dogrywkę - Canadiens !
Kurs: 2.08
Buk: Unibet !
Analiza:

Trzeci mecz rundy, gdzie do Stolicy Kanady wyruszają Montrealczycy. W obu drużynach zagrają Ci sami bramkarze, co ostatnio i choć w dwóch meczach lepiej wygląda bramkarz dzisiejszych gospodarzy, to pójdę dziś w kierunku gości. Obraz gry nie zmienił się w konfrontacji dwóch ekip w ostatnim meczu, zmienił się natomiast triumfator meczu. Kanadyjczycy wyrównali serię na 1-1 po zwycięstwie 3:1. Mecz wciąż był wypełniony przez podobające się publice mocne wejścia ciałem i bezpardonową grę fizyczną. Ogromną przemianę przeszedł też Carey Price, jeden z najgorszych na placu gry w pierwszym meczu był zdecydowanie najlepszy w meczu numer dwa. Bramkarz Habs wybronił 29 z 30 strzałów, gole dla Montrealu uzyskali Ryan White, Brendan Gallagher i Michael Ryder. I myślę również, że dziś Ryder, będzie starał się o bramkę, nawet zastanawiałem się żeby go postawić, ale jednak zostawię jak jest, zwłaszcza jak jest power play, wielu graczy gra na niego, a on to umiejętnie wykorzystuje. Wygrana jest dla wielokrotnych zdobywców Pucharu Stanleya tym cenniejsza, że została zdobyta w mocno okrojonym składzie bez kontuzjowanych Larsa Ellera, kapitana Briana Gionty i najlepszego strzelca Maxa Pacioretty&#39;ego. Choć przyjezdnym nie będzie łatwo, ale mimo wszystko stawiam na gości.

⛔100
 
B 16

balans

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Rumunia Liga I
Spotkanie: Concordia - Iasi
Typ: 1
Kurs: 2,25
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Obydwie drużyny są na miejscach spadkowych jednak po tym meczu gospodarze mają szanse odskoczyć o 2 punkty od miejsca które daje spadek do niższej ligi. Obie drużyny nie powalają w tym sezonie zdobyczą punktową, gospodarze wygrali 6 meczów zremisowali 8 i ,aż 14 przegrali co daje łącznie 26 punktów. Goście zdobyli o 4 punkty mniej. Mecz tych drużyn w poprzedniej rundzie zakończył sie zwycięstwem Concordii 0-1
W meczach u siebie dzisiejsi gospodarze zdołali wygrać tylko 3 razy i 6x zremisowali. Jednak ich rywale na wyjazdach nie grają o wiele lepiej, wygrali tylko 2 razy oraz 1 mecz zremisowali. Stawiam w tym meczu na gospodarzy.
⛔100
 
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja: Ligue 2
Spotkanie: Nantes - Clermont
Typ: x
Kurs: 4,0
Bukmacher: bet365
Analiza:

Dziś druga liga Francuska. Nantes podejmuje na własnym stadionie drużynę Clermont broniącą się przed spadkiem. Jest to ostatni mecz 35 kolejki, do tej pory padł jeden remis w tej lidze i patrząc na statystyki jest to nie do uwierzenia gdyż w tej lidze pada bardzo bardzo dużo remisów w każdej z kolejek. Nantes walczy o to aby wejść do 1 ligi Francuskiej a więc obie drużyny mają jakiś główny cel. W ostatnich 5 spotkaniach pomiędzy tymi drużynami Nantes nieznacznie przeważa, 2 mecze zakonczył się remisem, 2 mecze zwyciężyli zaledwie jedną bramką. Nantes u siebie remisuję praktycznie raz więcej niż na wyjażdach i to też skłoniło mnie do zagrania takiego typu. Myślę że Clermont nie odpuści i będą walczyć do ostatnich minut do wykonania zadania minimum czyli zgarnięcia chociaż jednego punktu z tego spotkania. Goście jak i gospodarze mają swojego snajpera w swoich szeregach Dembele ma on strzelonych 12 bramek jak do tej pory, za to Nantes mają wpaniałego Serba Djorđević który już ustrzelił 17 goli i znajduje się na 2 miejscu w tabeli najlepszych strzelców i myślę że głównym zadaniem gości będzie wyłączenie tego zawodnika z jakiej kol wiek gdy na boisku. Powodzenia!
⛔100
 
S 1

s_smoovie

Użytkownik
Dyscyplina: tenis ziemny ATP Madryt. Spotkanie: Tommy Robredo - Marcos Baghdatis Typ: 2:0 dla Robredo.
kurs: 1.96
Unibet
Analiza:
1 runda turnieju ATP w Madrycie i choc w tym roku nie zobaczymy niebieskich kortow ziemnych to na korcie nie obedzie sie od fantastycznych spotkan. Tommy Robredo i Marcos Baghdatis do to bardzo doswiadczeni tenisisci i choc maja juz swoje lata to nadal prezentuja sie okazale. Obaj znajduja sie w 3 dziesiatce rankingu ATP.Ale przejdzmy do meritum. W tym meczu stawiam na bardzo pewne, zdecydowane zwyciestwo Robredo. Baghdatis bardzo malo i kiepsko gra na maczce. W 2011 roku miał bilans 3/7 2012 3/5 a w tym roku bez trudnosci ograł go w 1 rundzie młody, utalentowany choc jeszcze z nizszej polki Eugeny Donskoy. Tommy zas jak kszdy Hiszpan na tej nawierzchni nie tylko najwiecej grywał, tutaj uczył sie, wygrywał co pokazuje jego skutecznosc na tej nawierzchnii na poziomie 80%. W tym roku takze Robredo swietnie sobie radzi. Wygrana turnieju w Cassablance , cwiercfinał w Barcelonie i Estorill. W Barcy ogrywał przeciez Tomasza Berdycha aby w cwiercfinalr po dwoch tiebreakach w meczu odpasc z Raoniczem. Mysle ze nawierzchnia, kibice, miejsce rodowite turnieju Tommiego i forma doprowadza do pewnego 2:0 . Baghdatis nie ma dla mnie jakichkolwiek argumentow na naeiazanie rownej walki.
⛔100
 
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Primera Division
Spotkanie: Getafe - Sociedad
Typ: Sociedad
Kurs: 2.05
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Na dziś spotkanie ligi hiszpańskiej w której Getafe zmierzy się u siebie z Realem Sociedad. Faworytem są goście , którzy mają świetny sezon w La Liga i mogą być w Lidze Mistrzów w kwalifikacjach .Aktualnie są właśnie na miejscu promującym ową LM czyli na pozycji nr 4 i mają 2 punkty przewagi nad piątą Valencią i 5 oczek nad szóstą Malagą , te drużyny rozegrały wcześniej już swoje spotkania więc jeśli Sociedad dziś wygra to ta przewaga nad piątą ekipą wyniesie już bezpieczne 5 punktów i będą już bardzo bliscy kwalifikacji do Ligi Mistrzów.Forma Sociedadu jest dobra.W ostatnich 5 spotkaniach 3 wygrane i 2 remisy , to samo jeśli chodzi o spotkania wyjazdowe (3W 2R).Ostatnio wygrali u siebie z Valencią 4:2 dzięki czemu właśnie są na tym czwartym miejscu.Natomiast zespół Getafe jest na 10 pozycji , ma już spokój jeśli chodzi o utrzymanie oraz nie mają już praktycznie szans na LE gdyż tracą do szóstego miejsca aż 9 punktów.Musieliby wygrać wszystkie spotkania i liczyć , że Malaga i inne zespoły je przegrają co jest raczej niemożliwe . Getafe ma serię 3 porażek z rzędu, ostatnio właśnie ulegli na wyjeździe Maladze 1:2.Gospodarze grając na swoim stadionie dorobili się nawet niezłego bilansu bowiem mają 8W 4R i 4P czyli generalnie nieźle , lecz myślę , że dziś z będącym w tak świetnej dyspozycji Realem Sociedad nie mają szans i przegrają to spotkanie.Mój typ to 1:3

Przewidywane składy:
Getafe: Codina - Valera, Lopo, Fernandez, Mane - Borja, Torres, Leon, Barrada, Castro - Alvaro
Sociedad: Bravo - La Bella, Martinez, Gonzalez, Martinez - Zurutuza, Bargarra, Prieto, Griezmann, Vela - Agirretxe

Pomogłem , proszę kliknij dzięki ???? Pomogłem , proszę kliknij dzięki ???? [/B
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
llejo 50

llejo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, England » Premier League 2012/2013
Spotkanie: Sunderland - Stoke
Typ: Stoke-1 hc 3-drogowo więcej rzutów rożnych
Kurs: 4.20
Bukmacher: WilliamHill

Przeważnie skupiamy się na ilości goli, bądź na zwycięstwie danej drużyny. Ja jednak dziś postaram się zagrać na rzuty rożne. Analizując dany mecz zauważyłem że gospodarz dzisiejszego spotkania nigdy nie miał znacznej przewagi jeśli chodzi o rzuty rożne. Nawet analizując mecze rozgrywane z innymi drużynami z ligi, to raczej przeciwnik miał więcej rożnych. Po drugie Sunderland nie zachwyca mnie ostatnio swoja formą. Stok również nie gra rewelacyjnie. Porównując ostatnie 10 meczy obu ekip, to mają prawie identyczne statystyki. Obie ekipy przegrały 6 razy, 2-3 wygrane i po 1-2 remisy. Najbardziej widział bym opcje że Sunderland szybko strzeli bramkę a Stok będzie cisnął żeby wyrównać dzięki czemu nawali rzutów rożnych. Fakt że z rzutami rożnymi może i to loteria, ale mi się wydaje że raczej styl gry. Przykładem wczoraj możemy pobrać 2 mecze. Barcelona - Betis i np PSG - Valencianes. W pierwszym meczu było jedynie 7 rzutów rożnych (7-0) a w drugim 19 rzutów rożnych (14-5). Według mnie to faktycznie styl gry. I dziś pobieram właśnie ten typ, ze względu na to że patrząc na statystyki to Stok nigdy nie odbiegało od przeciwnika. A częściej mieli więcej rożnych.
Podsumowanie
TYP: (Stoke-1) hc 3-drogowo więcej rzutów rożnych(musi wygrać co najmniej 2 rożnymi)
KURS:4.20
Whilliam Hill
⛔ 100
 
avothez 37

avothez

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis WTA Madryt
Spotkanie: Suarez Navarro C. - Stosur S.
Typ: Stosur S.
Kurs: 1,70
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:


Carla (WTA 23) nie miała szczęścia w Oares gdzie po raz drugi z rzędu dotarła do finału i gdzie po raz drugi go przegrała. Nie miała też wielkiego szczęścia w losowaniu turnieju w Madrycie, gdzie już w pierwszym pojedynku musi zagrać ze Stosur. Jeśli turniej z poprzedniego tygodnia kosztował ją sporo wysiłku to może to być krótki pojedynek. Stosur (WTA 9) początek sezonu na kortach ziemnych miała nieudany - w Charleston musiała poddać mecz III rundy z Eugenie Bouchard, a w Stuttgarcie w I rundzie uległa z Jeleną Janković. Poza tym wygrała dwa pojedynki w Pucharze Federacji (jednego dnia). Australijka na kortach ziemnych jest niesłychanie groźna i z każdym kolejnym meczem powinna się rozkręcać. Suarez ma wspaniałego bekhendowego krosa, ale Stosur dysponuje fenomenalnym forhendowym top spinem i potężnym serwisem. Carly ciężko będzie od razu zregenerować siły, po szybkich przenosinach z Portugalii do Hiszpanii.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
ATP Madryt, 15:15
???? Lopez F. v Gimeno-Traver D.
2.25 Bet365

v

Wewnątrz hiszpański pojedynek w pierwszej rundzie turnieju z cyklu Masters w Madrycie. Faworyt bukmacherów to Gimeno-Traver, jednak powodów takiej decyzji nie zauważam. Zapewne bukmacherzy sądzą, że Lopez jest bez formy bo nie gra już dwa miesiące. W Madrycie trenuje od kilku dni, pogrywa z Milosem Raoniciem. Daniel Gimeno-Traver w poprzednim tygodniu grał w Oerias, jednak pozytywnym występem tego nie nazwę. Dobry pierwszy set z Robredo a potem myśli wzięły górę i po wszystkim. Dziś będzie grał przed własną publicznością więc może być podobnie, Daniel ma bardzo słabą psychikę, a doświadczony Lopez może to dziś wykorzystać. Panowie spotykali się raz w bezpośrednim pojedynku, nie całe dwa lata temu w Gstaad, gdzie po krótkim meczu wygrywał starszy z Hiszpanów, Feliciano Lopez. Dla Lopeza będzie to turniej inaugurujący sezon na mączce, młodszy z Hiszpanów, Gimeno-Traver gra już od początku sezonu, jednak niczym wielkim pochwalić się nie może. Bilans 4/8 mówi sam za siebie. Poza ćwierćfinałem w Vina del Mar, odpadał w pierwszych rundach lub przechodził do R16 jednak po pokonaniu zawodników z poziomu Challengerów (Lajovic, wyjątkiem jest tutaj wygrana z Berlocqiem). Dziś ten mecz oceniam 50/50 tylko z tego względu, że Lopez na mączce się jeszcze nie pokazał. Jest on jednak dla mnie faworytem. Lopez w tym sezonie gra mało, druga runda Australian Open, i finał w Memphis to turnieje gdzie Hiszpan pokazał się z dobrej strony. Kurs satysfakcjonujący, trzeba grać, polecam!

⛔ 100
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Ekstraklasa
Spotkanie : Ruch Chorzów - Piast Gliwice
Typ : over 2.5
Kurs :2.05
Buk : Unibet
Dzisiaj w Chorzowie zobaczymy ostatnie spotkanie 25 kolejki Ekstraklasy. Do Chorzowa przyjeżdża rewelacja tego sezonu Piast Gliwice. Beniaminek z Gliwic w tym sezonie spisuje się nad wyraz dobrze i po 24 kolejkach zajmuje z 35 pkt piąte miejsce. Gliwiczanie niespodziewanie mają szanse na grę w europejskich pucharach. Ruch zaś w tym sezonie broni się przed spadkiem. Po 24 kolejkach zajmuje 13 miejsce i ma tylko 5 pkt przewagi nad strefą spadkową. Dzisiaj dla obu drużyn będzie to bardzo ważny mecz. W mojej opinii Ruch dzisiaj tradycyjnie zaatakuje od samego początku spotkania. Spodziewam się otwartej gry z obu stron, w której zobaczymy wiele sytuacji podbramkowych. Myślę,że żadnej z drużyn remis w tym spotkaniu nic nie daje. Dlaczego sądzę ,że będzie to otwarte spotkanie? Ponieważ Ruch u siebie na Cichej zawsze gra otwartą piłkę, niezależnie kto przyjeżdża. Zresztą wyniki meczów w Chorzowie jasno tego dowodzą.(z Polonią 2-1,Podbeskidziem 1-3,Widzewem 3-0, Lechem 0-4) Jak widzimy nie licząc meczu ze Śląskiem (1-1) wszystkie spotkania w tej rundzie, które odbywały się w Chorzowie kończyły się wynikami powyżej 2,5 bramek. Ruch to taki zespół,który nie kalkuluje, dlatego często też traci wiele bramek np z Lechem, gdzie próbował grać otwarty football i dostał 4 bramki. Do tego trzeba dodać,że defensywa Ruch dzisiaj będzie mocno osłabiona. Do &quot;chwilowej&quot; niedyspozycji Macieja Sadloka dołączył Marek Szyndrowski. Ostatnio urazu doznał również defensor Żeljko Djokić.
Piast z Podgórskim na czele na pewno zechcą to wykorzystać. Nie stawiam w tym meczu czystej dwójki, bo jak już wcześniej wspomniałem Ruch jest zespołem nieobliczalnym i równie dobrze może u siebie wysoko przegrać jak i wysoko wygrać. Potencjał do tego posiada. Reasumując...spodziewam się otwartego spotkania w którym zobaczymy wiele bramek.
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaJaponia, J-League
Spotkanie: Kashiwa – Yokohama M.
Typ: over 3.5
Kurs: 3.00
Bukmacher: Sportingbet
Godz. 12:00
Analiza:
Kashiwa przez wielu ekspertów była uznawana że jednego z faworytów do tytułu mistrzowskiego, ale jak na razie zawodzą. Po ośmiu kolejkach z dorobkiem trzech zwycięstw, jednego remisu i czterech porażek, zajmują trzynastą lokatę. Strata do lidera wynosi w tej chwili już trzynaście oczek. Gospodarze słyną z ofensywnego, szybkiego futbolu na co wpływa ma brazylijski trener ekipy Baptista. W składzie jest trójka świetnie wyszkolonych Brazylijczyków którzy napędzają akcję ofensywne ekipy a do tego dochodzi fantastyczny w tym sezonie napastnik Kudo który w ośmiu spotkaniach zdobył już sześć bramek. Tak jak pisałem ofensywny futbol zdecydowanie przekłada się na bramki 14 zdobytych przy już 17 straconych. Na własnym boisku grali czterokrotnie bilans 2-1-1, bramki 9:9. Rezultaty osiągane w domu tylko potwierdzają ofensywne usposobienie 3:1 z Kawasaki, 3:1 z Oita, 3:3 z Nagoya i ostatnio lanie od lidera 0:4 - oglądałem to spotkanie i tragedia jest w defensywie.
Yokohama to kolejny zespół wstawiany w roli faworyta rozgrywek i w ich wypadku to się potwierdza, z dorobkiem 20 punktów plasują się na drugim miejscu ze stratą trzech oczek do lidera. Jest to zdecydowanie najbardziej bramkostrzelna ekipa w lidze na ten moment jako jedyni przekroczyli liczbę bramek powyżej 20 – 21:10. Siła napędowa opiera się w głównej mierze na dwóch gwiazdach tego zespołu, wszystkim dobrze znanym Nakamurze cztery trafienia na koncie. Jest on zarówno kapitanem drużyny, wszyscy go znamy ze świetnego wyszkolenia technicznego, stałych fragmentów gry, jego podania najczęściej adresowane są do drugiej gwiazdy zespołu a mianowicie do brazylijskiego napastnika Marquinhos która ma sześć bramek. Na wyjazdach grali trzy raz, najpierw rozgromili Shimizu 0:5, następnie kolejna pewna wygra z Hiroshimą 1:3 a w ostatniej kolejce niespodziewanie ulegli Albirex 1:0.
Tak więc spotkanie dwóch ekip mających dużo do zaoferowania w ofensywie, gospodarze jeśli realnie myślą o tytule nie mogą dziś tego przegrać. Rok temu na tym stadionie mieliśmy sześć bramek a mecz zakończył się remisem 3:3, dziś znowu liczę na bramki.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanley-63 824,6K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie - Ruch Chorzów : Piast Gliwice
Typ - Ruch Chorzów
Kurs - 2.30
Buk - Betsafe
Analiza :
Mecz kończący 25 już kolejkę naszej Ekstraklasy zostanie rozegrany przy ul. Cichej w Chorzowie miejscowy Ruch podejmuje sąsiada zza miedzy Piasta Gliwice czyli małe Derby , jak wiemy Chorzowianie w poprzedniej kolejce grali Wielkie Derby z Górnikiem i niestety nie skończyło się to dla nich dobrze bo polegli 2:0 czym zapewne mocno podpadli swoim kibicom , tak więc czas na zadośćuczynienie i wygraną z Piastem tym bardziej że rywale usytuowani na miejscach spadkowych dorzucili do swoich kont parę punktów i zbliżyli się do Ruchu na - Podbeskidzie B.B 23 pkt. i Bełchatów 20 no a Niebiescy 28 czyli jeszcze parę pkt przewagi jest ale to jeszcze nie jest nic pewnego bo do końca parę tych kolejek pozostaje . Z Piastem Ruchowi zawsze szło dobrze wiem że na chwilę obecną to goście z Gliwic są wyżej w tabeli i mają szansę na miejsce dające prawo gry w pucharach ale czy oni tego chcą daję przykład z Zabrzańskim Górnikiem który pierwszą rundę sezonu grał bardzo fajną piłkę i rzadko przegrywał a teraz w 9 ostatnich meczach aż 7 porażek , Piast w ostatnich 3 kolejkach zainkasował 2 pkt natomiast Chorzowski Ruch w 5 ostatnich kolejkach 3 zwycięstwa i 2 porażki ale to już było czas na derby na pewno na trybunach będzie przyjazna atmosfera bo akurat te dwa Śląskie klubu żyją ze sobą w zgodzie ( z Górnikiem niestety można powiedzieć że idzie na no.... ) a więc tu daję + a po cichu liczę na to iż i piłkarze pomogą sobie nawzajem ( nie mówię o korupcji ale jak jest widzimy gołym okiem np. porażki Górnika i nie tylko ...... ) jednak ja typ podpieram ich bezpośrednimi spotkaniami czyli H2H i popatrzmy jak to między nimi bywało : 15 spotkań i 9-5-1 bramki 26:10 na korzyść Ruchu , a mecze na ul. Cichej to 5-3-0 bramki 12:1 , no i ostatni pojedynek czyli pierwszy mecz w tym sezonie pomiędzy nimi na terenie Piasta i 3:1 dla Ruchu tak więc myślę że wołanie kibiców z trybun Niebiescy , Niebiescy , Niebiescy ten mecz musimy wygrać pomoże i stanie się tak jak życzą sobie kibice i nie tylko bo na pewno i sami piłkarze ,trener i zarząd również . Typuję zwycięstwo smerfów . Pozdrawiam !
⛔ 100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA Madryt, 6.05 11:05
McHale - Peng
typ: 2-0
3.00
Williamhill
Analiza
Kolejne spotkania pierwszej rundy duzego turnieju WTA w Madrycie, a w jednym z nich kwalifikantka z USA, Christina McHale spotka sie z Chinka, Shuai Peng. Kto faworytka? Wedlug bukmacherow nieznaczna Amerykanka, jednak ja pokusilbym sie o postawienie jej w roli zdecydowanej faworytki tego spotkania. Clay to nie jest wybitnie nawierzchnia dla Peng, nie osiaga ona na ziemi zadnych wartych odnotowania rezultatow. Tak naprawde to ona od kilku dobrych miesiecy na zadnej nawierzchni nie prezentuje swoich mozliwosci. Ogromne problemy zdrowotne na pewno mialy na to wplyw, teraz probuje wracac do czolowki, ale raczej z mizernym skutkiem. W Estoril miala naprzeciw siebie bardzo podobna zawodniczke do jej dzisiejszej przeciwniczki, Romine Oprandi, rowniez typowa clay zawodniczke, typowa przebijaczke. Mozna sie spierac, ze Oprandi ma po swojej stronie wiekszy wachlarz zagran niz Amerykanka, jednak sa to wciaz podobne zawodniczki, ktore potrafia dziesiatki pilek &quot;oddac&quot; na druga strone. Peng zostala w tamtym meczu zdeklasowana. Szczerze? Dzis powinno byc podobnie. Obie panie spotkaly sie na ziemi w ubieglym roku, w Rzymie, kiedy to Peng miala duzo lepszy okres swojej gry, dzis gra duzo gorzej, wtedy po trzech partiach wygrala Amerykanka, dzis powinno to byc zwyciestwo bardziej zdecydowane.
⛔100
 
M 55

mypy79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League (Irlandia)
Spotkanie: Sligo Rovers - Derry City.
Typ: 1.
Kurs: 2,00.
Bukmacher: bWin.
Analiza: Mistrzowie ze Sligo są doskonałym przykładem, że ciągniecie dwóch srok za ogon nie popłaca. Rovers ostrzyło sobie apetyty na zdobycie Pucharu Setanta, jednak w rezultacie odpadło z rozgrywek w półfinale a na domiar złego roztrwoniło sporą przewagę w lidze. Co ciekawe, właśnie od półfinałowych bojów z Droghedą mistrzów Irlandii dopadł ligowy kryzys. Od trzech meczów nie potrafią wygrać a do tego - jak przyznał w jednym z wywiadów prezes Sligo - piłkarze &quot;nie są przyzwyczajeni&quot;.
Dziś, w meczu kolejki Rovers staną przed szansą przełamania się. Ich rywalem będzie... lider rozgrywek Derry City, który jedynej porażki w tym sezonie doznał na inaugurację rozgrywek z... Sligo właśnie! Od tamtej pory piłkarze Derry idą jak burza i nie przegrali od dziesięciu (!) kolejek.
Dlaczego więc stawiam na miejscowych? Bo jako jedyni w lidze potrafią grać z Derry. Udowodnili to nie tylko w tym sezonie, ale i w ubiegłym.
Poza tym do składu wracają I. Davoren, R. Gaynor oraz dobry duch zespołu, napastnik R. Cretaro. Jedynym zmartwieniem gospodarzy może być absencja innego super-strzelca A. Eldinga, który pauzuje za czerwoną kartkę otrzymaną w miniony piątek.
W Sligo nie spodziewam się efektownego widowiska, a o tym kto wygra zadecyduje raczej jedno trafienie. A na to stać bardziej podrażnionych miejscowych, niż gości, którzy w tym sezonie wypracowali już &quot;200% normy&quot; :p
Moje TyPy w maju:
3 TyPy: 3 ✅ - 0 ⛔
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 88

lenny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, 2. Bundesliga
Spotkanie: Eintracht Braunschweig - Energie Cottbus
Typ: BTS
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betclic
W ostatnim meczu tej kolejki 2. Bundesligi spotka się zespół pewny awansu czyli Eintracht i drużyna, która zostanie na kolejny sezon w 2. Bundeslidze. Moim typem jest BTS, czyli bramki po obu stronach. Eintracht strzela gole niemalże w każdym meczu ligowym (ich ostatnie 5 meczy to w każdym zdobyty przynajmniej 1 gol). Jeśli chodzi o Cottbus to wg. mnie powinni zdobyć gola. Sugeruję się tym, że w ostatnim spotkaniu ligowym zdobyli aż 4 gole (i to nie z byle kim, tylko z Kaiserslautern) oraz tym że ostatnie 3 spotkania między Eintrachtem B i Energie kończyły się BTS. Dla ryzykantów można by wynaleźć gdzieś zakład na zdobywcę gola a w moim typie byłby to BOUBACAR SANOGO (Energie)
Good luck ????
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom