>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 06.05.2013 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania
Spotkanie: Getafe - R. Sociedad
Typ: Goście ponad 2,5 gola
Kurs: 4,33
Buk: Sportingbet
Analiza: Getafe ma serię trzech porażek pod rząd. ostatnio już nieco lepiej zaprezentowali się z Malagą, przegrali 2-1, ale coś tam zagrali ciekawego. Mimo wszystko sądzę, że są w dużym kryzysie i wyjdą dzisiaj z myślą, zeby zremisować. Nie da się bronic przez cały mecz. Wystarczy ze stracą gola szybko i potem taktyka może im się posypać. Getafe w każdym z trzech ostatnich meczów traciło po dwie bramki. To sporo, jestem przekonany, że zagrają defensywnie. Ale czy to wystarczy? Real ostatnio wpakował aż 4 gole Valenci, która ma jednak problem z obroną własnę bramki, wiec to nie jest aż taki wyczyn. Niemniej już zwycięstwo z nimi to świetna sprawa. Ligowego meczu nie przegrali od 4 miesiecy! Ostatni raz z Realem Madryt. Fantastyczna passa pokazująca jak silny zespół dzisiaj zagra z Getafe będącym zupełnie bez formy. Sociedad jest na fali, idzie po Ligę Mistrzów i wyjdą dzisiaj na maxa, żeby zgarnąc kolejne trzy punkty. A że zespołem są lepszym, moim zdaniem powinni wygrać wysoko.
⛔ 100
 
E 19

erfelur

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis- ATP Madryt Spotkanie: Jerzy Janowicz- Sam Querrey
Typ: 1
Kurs: 1.71
Bukmacher: betsafe
Analiza:


Dzisiaj o godz. 17.30 zmierzą się Jerzyk i Amerykanin S. Querrey. Dla obu panów ważny mecz- Polak chce w końcu przełamać złą passę i przejść do następnej rundy prestiżowego turnieju ranki ATP, natomiast Querrey ostatni mecz zagrał miesiąc temu i zapewne jest głodny gry oraz sukcesów. Obydwu graczy dzieli w rankingu 6 pozycji- Jerzyk 24 miejsce, Sam 18. Nigdy wcześniej ze sobą nie grali, także możemy się spodziewać po ich grze wszystkiego. Ja wierzę w zwycięstwo naszego rodaka, ostatnio miał mało szczęścia, za bardzo angażował się w grze deblowej, na której także spożytkował swoje siły, których następnie brakowało w singlu. Ostatni turniej w Barcelonie R32 to przegrana z będącym w świetnej dyspozycji Hiszpanem Ramosem, choć Jerzyk zdołał ugrać seta. Jeszcze wcześniejszy turniej na mączce w Monte- Carlo R64 - Jerzy poległ w starciu z K. Andersonem 0:2, choć walka była wyrównana ( 5:7, 6:7). Polak nie gra źle, jest w dobrej dyspozycji, ale brakuje mu niekiedy koncentracji i odrobiny szczęścia. Uważam, że dziś odegra swoje ostatnie niepowodzenia i odprawi Amerykanina w 2 lub 3 setach.
✅71
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
L 44

lewy261

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania
Spotkanie: Getafe - Real Sociedad
Typ: Real Sociedad wygra obydwie połowy .
Kurs: 6,00
Buk: BET365
Data: 06.05 22:00
Analiza: Getafe ma serię trzech porażek pod rząd. Sociedad zaskoczyło mnie ostatnio fajnymi wynikami 4:2 z Valencią i 4:2 z Malagą, są to drużyny z którymi biją się o puchary. Gdyby spojrzeć na formę w ostatnich 5ciu meczach zespołów to Sociedad jest Trzecie od Przodu, Getafe też trzecie, ale od końca. Natomiast gdyby spojrzeć na 15 ostatnich meczy to wtedy Sociedad wyprzedza nawet Barcelonę ! Getafe też jest wyżej, plasuje się wtedy w połowie Tabeli ale ostatnie 3 porażki i 2 remisy pokazują że są w dołku. Polecam tutaj typ na 5,5+ ż.k. , zespoły na pewno będą walczyć a jeśli Getafe już przegrywa to lubi łapać dużooo kartek. Ale wracając do obydwu zespołów, bilans bramkowy Realu Sociedad w ostatnich 5ciu meczach to 8:3 , żadnej porażki , natomiast Getafe u siebie po ostatnich 5ciu meczach ten bilans wygląda 6:3. Jeśli spojrzymy na tabelę strzelców to 3 piłkarzy jest tam wyżej niż najlepszy z Getafe - D.Castro. Wydaje mi się że Real Sociedad załapał naprawdę dobry wiatr w żagle i dzisiaj to pokażą, Maladze i Valencii nie dadzą się dogonić. W tym na pewno pomogły by im dzisiejszy 3 pkt.
⛔100
 
L 28

leonturkoglu

Użytkownik
dyscyplina:koszykówka 1 liga mężczyzn
mecz:Sląsk Wrocław- Mosir Krosno (0-12,5)
typ: 1
kurs:1,85
bukmacher: tobet
Dziś drugi mecz Finału 1 ligi kosza. Murowany faworyt wczoraj wygrał z osłabionym Krosnem 75:65.Zwycięstwo to zrodziło się jednak w lekkich mękach. Krosno gra bez klasycznej jedynki. Zarówno Łączynski jak i Glapiński są kontuzjowani. Zespół ten gra siódemką graczy. Wiadomo, że taka gra jest dobra na krótką metę. W serii play offów, gdzie mecze są dzień po dniu, tempo mordercze wygrywa zespół z dłuższą ławka. Abtrachując od tego kto jest oczywiście lepszy. Śląsk rozkręca się z meczu na mecz w poszczególnych rundach. Z Toruniem pierwszy mecz był na styku, za to drugi i trzeci(mecze we Wrocławiu) to różnica 40 i 20 oczek. Wczoraj na parkiecie zameldowało się 9 koszykarzy Wojskowych , trener wprowadził rotację w składzie i gdyby nie nerwy i presja , zwycięstwo byloy okazalsze. Sugeruję trenerowi WKS siąść na Oczkowiczu na całym parkiecie( praktycznie jedyny zawodnik mogący przekozłować piłkę z pola obrony do ataku), poświęcić na to zawodnika (np. Kulona). Wówczas zespoł gospodarzy do minimum ograniczy szanse Krosna na cokolwiek w tym meczu. Podobnie uczynione wczoraj z Adamczewskim, młody niby zdolny,zagrał dwa mecze dobre w sezonie-wczoraj 35 minut i 0 punktów. Wiadomo chyba, że basket bez &quot;1&quot; nie ma sensu. Powodzenia Śląsk!
⛔100
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker
Spotkanie: Ronnie O&#39;Sullivan- Barry Hawkins
Typ: Suma frame&#39;ów? Powyżej 30,5
Kurs: 1,83
Buk: Bet365
Analiza:
Witam!
Nietypowy z mojej strony typ. Prawie w ogóle nie gram snookera ale dziś zrobię mały wyjątek. Po wczorajszych sesjach stan rywalizacji wynosi 10-7 na korzyść starszego Anglika. Równie dobrze mogło być 9-8 lecz w ostatnim jakże pasjonującym frejma dnia wczorajszego troszkę zbyt optymistycznie zachował się Hawkins i zaprzepaścił szansę na zmniejszenie strat. Jak widać rozegrano do tej pory 17 frejmów. Żeby mój zakład wszedł powinno być rozegranych dziś minimum 14 frejmów. Faworytem zdecydowanie jest O&#39;Sullivan i to raczej na pewno on dziś wygra. Hawkins pokazuje jednak, że nie przez przypadek znajduje się w finale. Widać było, zwłaszcza w sesji wieczornej, że wbija bile w miarę pewnie. Nie szuka wysokich brejków, po prostu chce wygrywać frejmy. Wczoraj widać było dość duże problemy Ronniego w graniu odstawnych czy długich bil. Jeśli dziś będzie podobnie to myślę, że spokojnie Hawkins dojdzie do 13 wygranych. Tytuł mistrza jest już zarezerwowany ;)
⛔100
 
korbian 25

korbian

Użytkownik
Dyscyplina: Primera Division
Spotkanie: Getafe - Real Sociedad
Typ: X
Kurs: 3,35
Bukmacher: eXpekt
Standartowo na poczatku mojej analizy H2H obu drużyn :

- ostatnie 3 spotkania drużyny Getafe to 3 porażki z takimi drużynami jak :

Real Sociedad gra co prawda w kratke ale są w stanie ze spotkania wynieść remis !
- Na dzisiejszy wieczór braki w kadrach obu drużyn następujących graczy :
G e t a f e :
???? kartki : Alexis Ruano Delgado / 26 meczy rozegranych i 3 strzelone bramki
⛔ kontuzje : Sergio Escudero Palomo / 8 meczy rozegranych i 1 strzelona bramka
⛔ kontuzje : Adrián Colunga Pérez / 20 meczy rozegranych i 6 strzelonych bramek
S o c i e d a d :
⛔ kontuzje : Gorka Elustondo Urkola / 8 meczy rozegranych i 1 strzelona bramka
⛔ kontuzje : Asier Illarramendi Andonegi / 29 meczy rozegranych i 0 strzelonych bramek
⛔ kontuzje : Xabier Prieto Argarate / 31 meczy rozegranych i 7 strzelonych bramek
- Po obu stronach braki graczy głównie w środku pola i wg. mnie mecz ten zakończy
sie remisem ! Sociedad potrafi poważnie &quot;utrzeć nosa&quot; rywalowi grając na wyjeździe,
a drużyna gospodarzy gra piłke dosyć agresywna i pełną walki &amp; nie robią na nich wrażenia
żółte kartki które w przypadku ich spotkań ligowych sędzie pokazuje jedna za drugą..
Brak Alexis&#39;a że dzisiejszy mecz oglądnie z trybun wcale nie oznacza że nie będzie
miał kto w tym meczu zbierać żółte kartoniki.. jak przeglądałem ostatnich &quot;chyba&quot;
12 spotkań ligowych drużyny Getafe to w każdym spotkaniu na przemian widniały
2 nazwiska, takich graczy jak Bojra, oraz Fernandez. Tak więc myśle to na prawde
w drodze wyjątku może spotkanie wygrać Sociedad ale nadal jestem skłonny ku remisowi !
Jeśli mój typ ci pomogł, kliknij poniżej ????​

⛔100
 
przemo21 62

przemo21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Spotkanie: Ruch Chorzów - Piast Gliwice
Typ: Remis albo Piast Gliwice
Kurs: 1,75
Bukmacher: bet365
Wydaję mi się, że Piast wygra albo zremisuje to spotkanie. Prezentują się lepiej niż Ruch, ostatnio zremisowali z liderem Legią Warszawą (0-0). Ruch będzie walczył, ponieważ chcą się utrzymać w T-mobile Ekstraklasie, a jak wszystkim wiadomo Podbeskidzie ostatnio coraz lepiej gra i zdobywa punkty. mecz będzie o tyle ciekawszy, że obie drużyny są z górnego śląska i będą walczyć, gdyż jest to prestiżowe spotkanie. Dalekiego wyjazdu nie mają więc to nie będzie problem. Mecz rozpocznie się o 18:30 przy jak widać ładnej pogodzie. Kurs przyzwoity i możliwy patrząc na naszą ekstraklasę.

✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
anzelmo 181,7K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina.Piłka Nożna - Anglia - FA Premier League
Spotkanie.Sunderland - Stoke
typ.under 1,5 2 polowa
Kurs.1,5
Bukmacher.bet 365
Data.06.05.2013 g.21.00
Trudno się nie zgodzić z typem kolegi, który podszedł do tego meczu statystycznie- na pewno statystyki nie kłamią ale bywają mylące... spotykają sie 2 underowe ekipy, do tego goście graja bardzo słabo na wyjazdach 17 ( 2 - 6 - 9 ) 11 : 21 - 12 pkt. W szczególności jeśli chodzi o zdobywanie bramek.Czarne koty zostały rozbite na Villa park az 6-1- do dzisiejszego spotkania przystępują bardzo osłabieni; nie zagrają ważne kluczowe postacie tego zespołu, ci którzy mieli największy wpływ na grę co przekładało się na pkt i zdobywane bramki.Jak wiadomo z powodu kontuzji od dłuższego czasu nie gra Fletcher – najlepszy strzelec Czarnych Kotów. Sessegnon pauzuje za czerwona kartkę w zastępstwie w ataku ma grac Graham, który jeszcze nie strzeli gola dla Sunderlandu.Trudno liczyć na jakieś przełamanie z obydwu stron ,na pewno będzie to mecz walki. Gospodarze bardziej potrzebują pkt ich sytuacja nie do końca jest jeszcze jasna W tabeli. Po wysokiej porażce będą pałali chęcią rehabilitacji u siebie graja bardzo przyzwoicie 17 ( 5 - 6 - 6 ) 18 : 17 - 21 pkt. W pierwszym meczu było 0-0,Myślę ze dzisiaj każdy wynik możliwy, ale będzie mało bramek. Wpadł mi w oczy ciekawy zakład patrząc na problemy strzeleckie obu drużyn, kłopoty kadrowe i statystyki: under 1,5 w 2 połowie meczu wygląda ciekawie do jakiegoś dubelka w sam raz.W tym meczu raczej padnie mało bramek- możliwe 0-0 wiec jeden gol maks w drugich 45 minutach jest bardzo realne.
✅50
 
icetea00 36

icetea00

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna (Serie B)
Mecz: Sassuolo - Padova
Typ: Obie strzela gola
Kurs: 1,78
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Do końca sezonu zostało jeszcze 3 kolejki licząc tą.Sassuolo zajmuje 1 miejsce w tabeli z 80 punktami bilans bramek 74:37 u siebie 33:11.Forma na ostatnie pięć spotkań dwie wygrane,jeden remis,dwie przegrane.Przegrana z Modena 2-1,wygrana z Bari 2-1,wygrana z Reggina 2-0,remis z Brescia 1-1,przegrana z Novara 3-2.Bilans bramek formy na pięć spotkań 8:7.
Padova zajmuje 9 miejsce w tabeli z 51 punktami bilans bramek 44:47 na wyjeździe 21:27.Forma na ostatnie pięć spotkań dwie wygrane,trzy remisy.Remis z Novara 3-3,wygrana z Ascoli 1-0,wygrana z Crotone 2-1,remis z Cittadella 3-3,remis z Varese 1-1.Bilans bramek formy na pięć spotkań 10:8.
Gram ten typ z jednego powodu dziś w drużynie Sassuolo zabraknie podstawowego bramkarza i kilku innych graczy.który rozegrał wszystkie mecze w lidze 39.Zostało jeszcze w drużynie dwóch bramkarzy S. Perilli który ma 18 lat rozegrał 0 spotkań,drugi bramkarz M. Pigliacelli ma 19 lat rozegrał 0 spotkań.Obojętnie dziś kto stanie w bramce nie są doświadczeni i na pewno puszczą gole.
Braki Sassuolo
A. Pomini(podstawowy bramkarz zespołu 39 spotkań)
M. Gazzola(obrońca 32 spotkania 1 gol )
T. Bianchi(pomocnik 30 spotkań 4 gole )
G. Masucci(napastnik 14 spotkań 4 gole)
A. Catellani(napastnik 32 spotkania 6 goli)
Braki w Padovie
L. Acka(obrońca 0 spotkań/0 goli)
M. Piccinni(obrońca 9 spotkań/0 goli)
L. Longato(pomocnik 0 spotkan/0 goli)
D. Vantaggiato(napastnik 7 spotkan/0 goli)
Diego Farias(napastnik 34 spotkań 0 goli)
E. Bonazzoli(napastnik 11 spotkań/3 gole.
E. Jelenič(napastnik 19 spotkań/0 goli.
Zostaje w padovie na ataku A. Cutolo 36 spotkań/10 goli,K. Babacar 15 spotkan/1 gol, A. Raimondi 21 spotkań/4 gole.
Sassuolo jeszcze nie jest pewne awansu do serii b zajmuje pierwsze miejsce ale nad trzecim Livorno ma tylko 3 punkty przewagi a nad drugą Verona tylko 2 punkty.Dziś muszą co najmniej zremisować bo ostatnia kolejkę grają z livorno.Padova nie spadnie z ligi i już nie awansuje.
✅78
 
cezarinh0 108

cezarinh0

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP:MADRYT
Spotkanie: Isner J. - Garcia-Lopez G.
Typ: DW 1-2
Bukmacher: Bet365
Kurs: 5.00
Analiza:
Bardzo wyrównany pojedynek szykuje nam się w Madrycie. Isner, jak wiadomo, na clayu potęgą nie jest, natomiast dla GGL jest to najdogodniejsza nawierzchnia. Przypatrując się meczom GGL zauważyłem, że większość z nich kończy się w 3 setach: jest to 7 na 10 ostatnich spotkań. I, co jest sprawą kluczową, tylko raz trzysetowy pojedynek przegrywał.
Wielki Jaś nie błyszczy specjalnie formą, chociaż ostatnio grając z Nico Almagro sprawił na mnie niezłe wrażenie: mało drewniactwa, niezłe poruszanie się, wytrzymywanie wymian. Potem jednak dał mi już zarobić w spotkaniu z Gulbisem (1-2) ???? Uważam, że to spotkanie może wyglądać ponownie - po jednym wygranym secie, bo obaj zawodnicy nie grają równo przez cały mecz, a 3. set dla GGL, który gra u siebie i który na tej nawierzchni czuje się lepiej. Isner również ostatnio zalicza sporo 3-setówek. Polecam, bo kurs naprawdę ciekawy.
⛔100
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Getafe - Sociedad
Getafe poniżej 1 gola (1 bramka=zwrot)
2,12
Pinnacle

Granie czystego konta bez &quot;gumki&quot; to trochę samobójstwo.

Getafe to jedna z drużyn w moim rankingu, która jeszcze trochę pojedzie w dół. Zaangażowanie od kilku meczów trochę mniejsze, mniej biegają, ale jednak przed własną publicznością gra się trochę inaczej, a co by nie było Madryt to trudny teren.

W Pinnku jest azjan under 1 na Getafe po świetnym kursie. Jedną bramkę zawsze mogą strzelić po przypadkowym stałym fragmencie gry czy po karnym, którego nawet mogło nie być. Takie sytuacje często irytują więc lepiej poświęcić trochę tego kursu i oglądać mecz bez spiny.

Getafe z kłopotami w obronie, ale to nie nowość. Mnie interesuje tu głównie brak Colungi w ataku. Ma chłop uderzenie z dystansu, ciąg na bramkę i jest jednym z najbardziej wartościowych zawodników w drużynie. Dobrze też rozumie się z Barradą, który często męczy obronę rywali swoimi prostopadłymi podaniami. Nie bez kozery interesują się nim kluby PL. Obecnie jest jednak bez formy.

Nawet gdyby ktoś spojrzał w tabelę to może zobaczyć, że ostatni raz Getafe strzeliło dwie bramki z Saragossą jeszcze w marcu. Teraz wiedzą, że sezon się kończy i wymagań wobec ich gry za wiele nie ma. Obecny skład również ciężko będzie utrzymać, bo czyta się o zainteresowaniu zawodnikami Getafe przez inne nawet silniejsze kluby.

Real Sociedad walczy z Valencią o LM i parcie mają. Są osłabieni trochę w ataku, ale o defensywę się jakoś nie martwię. Czyste konto może zależeć od przypadku więc polecam się zabezpieczyć
⛔100
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Madrid, godz 17:20
Janowicz J. - Querrey S
TYP: 2
KURS: 2,18
BUK: Pinnacle
Analiza:

Rzadko piszę analizy do meczy w tenisa ale jak widzicie czasem się nie ma wyboru bo w piłce przeglądałem oferty i nic ciekawego nie znalazłem a więc został mi tenis. Zobaczyłem mecz pomiędzy Janowiczem i Querrey kursy są bardzo interesujące dlatego też postanowiłem napisać do tych zawodników analizę.
Może najpierw napiszę coś o tym turnieju. Ten turniej rozgrywany jest w Hiszpanii a dokładniej w Madrycie. Nawierzchnia to czerwona mączka. Mecze są rozgrywane do 2 setów. Janowicz nie został rozstawiony natomiast jego przeciwnik również nie został w tym turnieju rozstawiony dlatego też już w pierwszej rundzie się zmierzą obaj zawodnicy.
Janowicz jest Polakiem i w rankingu znajduje się na 24 pozycji z dorobkiem 1389 punktów. Janowicz ostatnie 3 turnieje zakończył na pierwszej rundzie. A były to turnieje w Barcelonie, Monako i Miami. I nie grał z jakimiś zawodnikami znanymi a słabo się prezentował. Sporą liczbę błędów robił i dlatego przegrywał.
Natomiast jego rywal pochodzi z USA i w rankingu znajduje się na 18 pozycji z dorobkiem 1870 punktów. Ostatni turniej rozgrywał miesiąc temu w Indiana Wells i doszedł do 3 rundy gdzie odpadł z Djokoviczem. Więc wstydzić się nie miał czego.
Moim zdaniem faworytem może być Janowicz lecz ja nie skreślam Sama ponieważ jest to doświadczony gracz który potrafi grać i wygrać dlatego dzisiaj na niego postawię.​
⛔100
 
mk21 233

mk21

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Roma (Włochy), ziemna
Spotkanie: Dasnieres de Veigy J. (Fra) - Golubev A. (Kaz)
Typ: Golubev
Kurs: 1.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś na godzinę 17:00 zaplanowane jest spotkanie pomiędzy Francuzem, Dasnieres de Veigy i Kazachskim tenisistą - Andreyem Golubevem. Faworytem moim zdaniem i nie tylko moim, bo po kursach również to możemy stwierdzić jest zawodnik z Kazachstanu. Unibet zaproponował najwyższy kurs wśród buków na Golubeva i polecam go zagrać. Mecz odbędzie się na ziemnej nawierzchni, na której lepszy wydaje się Kazach, gdyż na 10 ostatnich spotkań doznał tylko i wyłącznie trzech porażek, a jego rywal musiał uznać wyższość swoich rywali aż sześć razy. W rankingu również wyżej plasowany jest Andrey - 197, a Jonathan to aktualnie 209 rakieta świata. Raz jeszcze polecam zagrać ten typ i życzę powodzenia! ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, godzina 18:30
Spotkanie: Ruch Chorzów - Piast Gliwice
Typ: poniżej 1.5 gola
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Są takie mecze w lidze polskiej gdzie mała ilość bramek sama się nasuwa na myśl, i według mnie gradu goli nie zobaczymy w Chorzowie gdzie tamtejszy Ruch, podejmie prawdziwą rewelację rozgrywek, beniaminka Piasta Gliwice. Gospodarze to Ruch Chorzów, 13 ekipa ligi ma po 24 kolejkach na swoim koncie 28 punktów oraz stosunek bramkowy wynoszący 27:37. Ostatnie 5 meczy Ruchu to: 3 zwycięstwa, oraz 2 porażki. Udało się wygrać m.in w Lubinie z Zagłębiem 3:2, ale przegrali bardzo ważne dla kibiców derby śląska z Górnikiem Zabrze 0:2. Goście to z kolei Piast Gliwice 5 zespół Ekstraklasy po 24 kolejkach ma na swoim koncie 35 punktów: 10 zwycięstw, 5 remisów, 9 porażek, oraz stosunek bramkowy wynoszący 30:32. Ostatnie 5 meczy Piasta to tylko jedne zwycięstwo, ale też tylko jedna porażka. Wygrali w Krakowie z Wisłą 1:2, przegrali natomiast u siebie na Okrzei z Lechem Poznań 0:3. Według mnie nie ma się co bawić dzisiaj w typowanie wyniku, niby Ruch gospodarz gra u siebie więc powinien prowadzić grę, ale wiemy że Piast świetnie gra z kontrataku. Dlatego według mnie najlepszymi typami na dzisiejszy mecz jest granie, poniżej 1,5 gola, poniżej 2.5 gola, czy też na to że obie drużyny nie strzelą gola. Ostatni mecz Ruchu to 0:2 w Zabrzu więc poniżej 2.5 gola, Piast z kolei bezbramkowo zremisował w Gliwicach z Legią 0:0. Ta kolejka w ogóle wygląda bardzo underowo, na 7 meczy naszej Ekstraklasy tylko w jednym padł over 2.5 gola w Łodzi gdzie Widzew grał z Jagą. Jak wiemy nasza liga jest taką gdzie zazwyczaj pada mało bramek, więc kursy na małą ilość goli są po prostu słabe. Na dodatek 5 ostatnich meczów Ruchu w Chorzowie z Piastem Gliwice to aż 3 razy poniżej 1.5 gola. Jest to mecz derbowy więc nikt nie odpuści wszyscy będą walczyć tak jak Liverpool z Evertonem. Według mnie najlepsze typy na ten mecz to poniżej 1,5 bądź 2,5 gola, oraz obie strzelą nie. Jakbym miał stawiać dokładny wynik meczu to 1:0, ale dla Ruchu czy dla Piasta tego nie wiem, jestem przekonany natomiast że nie zobaczymy gradu bramek w tym spotkaniu.
⛔100
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis
Spotkanie : Azarenka - Pavluyuchenkova
Typ : Pavlyuchenkova +5,5 gema
Kurs : 2,04
Bukmacher : Unibet
Analiza :

Pomijam opis umiejętności obu zawodniczek. Azarenka to absolutna światowa czołówka i kiedy Serena przestanie grać to ona będzie prawdziwym numerem jeden. Pavlyuchenkova ciągle się rozwija, Rosjanka ma dopiero 22 lata, a już zdążyła sporo namieszać.
Azarenka nie grała przez ponad półtora miesiąca, wiadomo, że z dnia na dzień nie zapomni jak się gra w tenisa, ale oficjalne mecze to coś zupełnie innego niż treningi.
Jak to bywało nie raz nie dwa, Białorusinka po długiej przerwie nie od razu grała na najwyższym poziomie, trochę czasu schodziło zanim złapała swój rytm i na to głównie liczę w typ typie.
Rosjanka wygrała 2 dni temu turniej w Estoril i co za tym idzie. Jest w przysłowiowym &#39;gazie&#39; , ma dobry humor i to na pewno doda jej skrzydeł. Pograła trochę na nawierzchni ziemnej przez co będzie czuć się dzisiaj pewnie.

Podsumowując, nakładają się na siebie dwie opisane wyżej kwestie, przy takim zestawieniu handicap powinien zostać pokryty, bo na zwycięstwo Rosjanki mimo wszystko nie liczę.
✅104
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jestemgraczem 50

jestemgraczem

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania
Spotkanie: Getafe - Real Sociedad
Typ: Real Sociedad -1
Kurs: 4.20
Buk: BetAtHome
Data: 06.05 22:00
Analiza:
W tym spotkaniu zwycięzca może być tylko jeden i będzie nim Real, jest to pojedynek drużyny która o coś walczy, konkretnie o możliwość grania w LM z drużyną która po prostu musi dograć sezon do końca, mianowicie Getafe nie spadnie ani nie awansuje. Mieli może jakiś czas temu aspiracje na Europejskie pucharu ale ostatnie 3 porażki myśle że sprowadziły ich na ziemie i widać że już stracili nadzieje i chęć walki. Natomiast Real na fali, pokonali oni ostatnio swojego głównego rywala do 4 miejsca (promującego kwalifikacje LM), odnieśli oni zwycięstwo z Valencią 4:2, mają teraz nad nimi 2 pkt, gdy dziś wygrają powiększą swoja przewage do 5 pkt. Myśle że jest to dla nich ważny mecz, tak samo ważny jak ten z Valencią, podejdą więc do niego zmotywowani i wygrają, innego scenariusza nie wyobrażam sobie.
⛔100
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja - Allsvenskan
Spotkanie: AIK Stockholm - IFK Goteborg
Typ: x2
Kurs: 1,62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Tak szybciutko bo mecz za momencik. Po 6 kolejkach w Szwecji (niektóre zespoły rozegrały już 7 kolejkę) gospodarze 13-te miejsce z bilansem 1-3-2, bramki 7-8. Goście całkiem odmiennie, 3 miejsce z bilansem 4-2-0 i świetnym bilansem goli 10-2. Szczególnie te 2 bramki stracone mogą budzić szacunek (póki co najlepsza obrona w lidze). Goteborg ogólnie świetnie gra na wyjeździe, ostatnie 7 spotkań biorąc wszystkie rozgrywki to 6 zwycięstw i 1 bezbramkowy remis. Gospodarze zaś biorąc pod uwagę tyle samo meczy tylko że u siebie to słaby wynik 1-3-3. Do tego podali już składy i widzę, że u gości w podstawie świetny szwedzki napastnik Hysen. Typ czysto statystyczny bo szczerzę mówię, że nie siedzę w szwedzkiej ale nie sądzę aby goście mieli dziś to przegrać. Dodam, że ostatni mecz pomiędzy zespołami kiedy gospodarzami był AIK zakończył się wynikiem 1:1. Powodzenia !
⛔100
 
malkin_30 7

malkin_30

Użytkownik
Dyscyplina : hokej na lodzie mecz Szwecja-Bialorus Typ: 1 tercja ilosc goli -1.5 gola kurs 1.8 bukmacher : bet365 analiza Patrzac na mecze tych mistrzostw mozna doznac lekkiego szoku. Szwajcarzy mega zaskoczenie na plus a Szwedzi jak do tej pory bez wyrazu i wcale nie wierze ze jakos zmieni sie to po dzisiejszym meczu. Wierze ze Szwedzi moga wymeczyc zwyciestwo ale ja sie skupie jednak na 1 tercji tego meczu. Wierze ze Bialorus bedzie grala twardo i konsekwentnie w obronie i oby kar sie ustrzegli to 1 bramka to bedzie maksimum w 1 tercji. Za mniejsze pieniadze warto sprobowac w bet365 na moneyline 1 tercja na Bialorus po kursie 5.5 przy remisie zwrot. Powodzenia wszystkim.
⛔ 100 kiepska analiza
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel, Aglia, Elite League, mecz Wolves - Kings Lynn
Spotkanie: Skórnicki (-2) - Howe
Typ: 1
Kurs: 2.20
Buk: bet365
Analiza:
Na początku dlaczego przeciw Howe&#39;owi. Jechał on już dziś w lidze niżej. O 16 reprezentował Scunthorpe Scorpions. Zawody + ponad 100 mil do Wolverhamtpon = duże zmęczenie. Nawet jednak jakby jakimś cudem Brytyjczyk był pełni sił to nie widzę tu dla niego zbyt wielu okazji na punkty. Jego pierwszy bieg to pewne 0, bo jedzie w parze z Iversenem przeciwko Woffindenowi i Proctorowi. Drugi bieg to bezpośredni pojedynek bohaterów tego typu. Ponownie pewnie wygra Iversen, a Skóra z Wellsem powinni przywieźć Howe&#39;a za plecami. Po dwóch zerach powinien być on zastępowany przez niezłęgo rezerwowego - Simona Steada. Jak dostanie jeszcze szansę na start to jeśli wcześniej woził ogony to nie spodziewam się nagłej poprawy. Teraz Skórnicki - jedzie u siebie. Punkty w bezpośrednim pojedynku i na rezerowych coś powinno wpaść. Jak do tej pory u siebie: 4, 6, 9, 6. Jak widać kompletnej padaki nigdy nie jedzie i ze słabszą drużyną powinien zrobić jeszcze więcej punktów. U Howe&#39;a za wiele się ich nie spodziewam więc dla mnie to pewny bet. Mecz za 20 minut.
⛔100
 
R 0

richi666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Premier League
Spotkanie:Sunderland-Stoke
Typ:1
Kurs:2,20
Bukmacher:Bet365
Analiza: Na dzisiejszy wieczor wytypowalem mecz angielskiej premier league gdzie Sunderland 17 w tabeli z dorobkiem 37 punktow (2 punkty nad strefa spadkowa) podejmie u siebie Stoke grajace rowniez o byt w najwyzszej lidze rozgrywkowej . Obydwie druzyny nie prezentuja ostatnio oszalamiajacej formy jednak ze to gospodarze przed dzisiejszym spotkaniem sa w niezbyt komfortowej sytuaji dlatego musza walczyc o trzy punkty. W nastepnych dwoch spotkaniach podejma u siebie &quot;Swietych&quot; i &quot;Koguty&quot; wiec w dzisiejszym meczu maja najwieksze szanse na zdobycie kompletu punktow i na pewna chwile zapewnienia sobie bytu w PremierLeague .
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom