>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 06.04.2011 (środa)

Status
Zamknięty.
phobos 26

phobos

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Washington Wizards - Detroit Pistons Typ: Wizards +1,5 (handicap)
Kurs: 1,80
Buk: Betclic Normalnie bym tego spotkania nie doradzał, lecz ostatnie potyczki Wizards wskazują na pewną odmianę w ich podejściu. Czarodzieje chcą pod koniec sezonu pokazać, że wcale nie są tak beznadziejni jakby można było przypuszczać w oparciu o obecny sezon. Wprawdzie zbyt wiele już się nie zmieni, ale nawet teraz moim zdaniem warto jest powalczyć o dumę. Zwycięstwo z Bobcats na wyjeździe (Cha 91-97 Was) i z Cavaliers u siebie (Was 115-107 Cle) - to być może nie nadzwyczajne argumenty, ale i tak można się pokusić o typ na ekipę z Washington. Przeciwnicy z Detroit do tego są dobrym &quot;pretendentem&quot; do pokonania, więc przy dość ciekawym kursie oferowanym przez buków można zaryzykować. Z niewielką przychylnością liczę na wygraną Wizards z niewielkim spread&#39;em.
✅80
 
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
Spotkanie: Edmonton Oilers - Vancouver Canucks Typ: Vancouver -2
Kurs: 3.30
Buk: betathome
Poprzedni mecz obu drużyn rozgrywany kilka dni temu zdecydowanie należał co ciekawe do Edmonton Oilers, którzy wygrali 4-0. Tu bardziej zadziałała marna motywacja niż brak umiejętności ze strony Canucks. Dzisiaj nie zagra drużyna &quot;B&quot;, tylko wystawią pełny skład i powalczą o dobry wynik. A powinno im być w miarę łatwo. Vancouver na ostatnie 10 spotkań aż 8 razy wygrywał z Edmonton - i to kiedy także grali pełnym składem. Dziś Edmonton będzie zmuszony do grania bez 3 swoich najlepszych graczy - Gagnera, Halla, Hemskiego i trochę mniej ważnego Horcoffa. Media zapowiadają to jako wielki rewanż. Ten mecz powinien pokazać czy Vancouver stać na wygranie Stanley Cup. Ale co tu dużo mówić, gra pierwsza drużyna z ostatnią. Jak nie wygrają tego conajmniej 2 bramkami, to ja już nie wiem co należałoby z NHL typować! Powodzenia.
⛔100
 
K 0

kombinator

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Chicago Bulls - Phoenix Suns (+11,0)
Typ: 2
Kurs: 2,0
Bukmacher: Pinnacle Sports

Analiza:
Dzisiejszej nocy zmierzą się drużyny znajdujące się w całkowicie odmiennym położeniu. Chicago od wielu lat nie notowało tak dobrych wyników, z kolei Phoenix znajduje się w dołku i niedawno straciło szanse na play off. Chicago wygrało 15 z ostatnich 17 meczów, z kolei Phoenix przegrali 4 z 5. Mimo to uważam, że handicap +11 jest zawyżony i dlatego postanowiłem to wykorzystać. Chicago, owszem jest zdeterminowane aby wygrać ten mecz, jednak nie sądzę, aby różnica jaka dzieli te kluby była dzisiejszej nocy aż tak bardzo widoczna. Słońca zagrają na luzie, do gry być może wróci nieobecny w 2 ostatnich meczach motor napędowy drużyny Steve Nash. Coach Gentry może liczyć poza tym na wszystkich swoich kluczowych zawodników, którzy grając na 100% swoich możliwości oraz grając zespołowo są w stanie nawiązać walkę z każdym zespołem NBA.
✅100
 
astafor 74

astafor

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka, NBA
Spotkanie : Memphis Grizzlies vs Los Angeles Clippers
Typ : Memphis Grizzlies - LA Clippers Liczba punktów: poniżej 199.0 punkty
Kurs : 1.91
Buk : Betsson
Analiza:
Memphis w wiekszosci spotkan jakie rozegral w tym sezonie to byly undery.Clippersi natomiast na wyjezdzie to zupelnie inna druzyna niz u siebie, grajac w Staples center. &quot;Miski&quot; z Memphis to bardzo dobra ekipa jesli chodzi o gre defensywna i Clippersi maja problemy w meczach z tak broniacymi zespolami. W dwoch spotkaniach rozegranych miedzy tymi druzynami padly undery. W obu tych spotkaniach Clippersi rzucili zaledwie 82 i 83 punkty.W mojej opinii druzyna z Memphis ma dzisiaj duza szanse ponownie tak ograniczyc punktowo ekipe Blake&#39;a Griffina i padnie ponownie underek.
⛔ 100
ZŁY ZAPIS
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Spotkanie: Boston Celtics- Philadelphia Flyers (???? ???? )
Typ; Andre Iguodala over 24,5 ( pkt + ast + reb)
Kurs:1,85
Buk;Tobet

Analiza:

Dzisiaj zdecydowałem się zagrać na Iguodale z Philadelphii. Guard 76ers wyraźnie lubi grać z Bostończykami ponadto notuje dobry sezon. Jest bardzo przydatny dla zespołu. Sporo punktuje, dobrze asystuje oraz zbiera piłki w ofensywie jak i w defensywie. Philadelphia bez niego traci sporo na swojej wartości. Typ ten popieram tym, że Boston to jeden z kilku najlepszych zespołów obecnie w NBA. 2 miejsce na wschodzi i sądzę że w takim meczu każdy chce się pokazać, a ten próg 24,5 jest dla mnie dużo za niski. Ponadto Iguodala ma możliwośći żeby ten próg z łatwością ogarnąć. Jak będzie? Przekonamy się już niebawem. Polecam ten typ. Szanse oceniam na 85%. Pozdrawiam i zachęcam do oglądania meczu. Rambo131 :cool:
⛔100
 
kuku 147

kuku

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Chelsea Londyn vs. Manchester United
Typ: Over 3.5
Kurs: 5.00
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Pierwsze spotkanie ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów pomiędzy drużynami Chelsea i ManU zostanie rozegrane dziś o godzinie 20:45 na stadionie Stamford Bridge (London). Typuję, że w tym meczu padnie więcej niż 3 bramki, myślę ze kurs z deka przesadzony więc warto zaryzykować, bo prawdopodobieństwo ze siądzie jest według mnie dużo większe niż wskazuje na to kurs. Wprawdzie na ostatnie 10 spotkań pomiędzy tymi zespołami tylko 2 razy padło więcej niż 3 bramki, ale także tylko 1 raz padł 1 gol, tak to zawsze minimum 2. W lidze mistrzów gra się trochę inaczej niż w lidze krajowej co doskonale pokazały wczorajsze spotkania Realu i Interu więc liczę ze i tu będzie podobnie. Napewno Chelsea będzie chciało wygrać, a ManU zdobyć bramke na wyjeździe aby mieć łatwiej u siebie i to powinno się zakończyć overem. W poprzednim roku w playoffach Manchester na 4 spotkania rozegrane z Milanem i Bayernem w 3 meczach padało przynajmniej 4 gole. Chelsea też gdy wychodzi z grupy w LM się nie oszczędza i strzela sporo bramek, co pokazują spotkania np. z Liverpoolem 2 lata temu gdzie padły wyniki 3-1 i 4-4. Na ostatnich 25 spotkań u siebie Chelsea tylko 2 razy nie zdobyła bramki, w większości strzelali minimum 2 gole. Tak więc liczę że obie drużyny zagrają jutro dość ofensywnie i padnie sporo bramek - Chelsea będzie chciało wyrobić sobie przewagę na własnym terenie przed rewanżem, a ManU będzie próbowało zdobyć ważnego gola wyjazdowego. Wydaje mi się że padnie jutro wynik 2-2 lub 3-2. W obu ekipach gole napewno ma kto strzelać.
⛔100
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Suwon Bluewings- Kashima Antlers
Typ: 1( -1,5)
Kurs: 4,25( bet365)
Suwon ma przewagę nad swoim dzisiejszym przeciwnikiem w kilku aspektach. Przede wszystkim w regularnej grze. Kashima rozegrała w tym roku z wiadomych powodów, zaledwie 4 oficjalne spotkania, jednak były one rozegrane w tak dużym odstępie czasu, że trudno zweryfikować jak tak na prawdę są przygotowani do nowego sezonu.
1 stycznia 2011 wygrali w pucharze z Shimizu S- Pulse 2-1. Następnie po prawie dwóch miesiącach, 26 lutego przegrali po karnych Superpuchar Japonii z Nagoya.
Potem na początku marca zagrali w Lidze Mistrzów z chińskim Shanghai Shenhua, z którym zremisowali 0-0 oraz w pierwszym i jak dotąd jedynym meczu ligowym dość niespodziewanie podzielili się punktami w domu z Omiya 3-3.
Tak więc ostatni mecz o punkty zespół Kashimy rozegrał miesiąc temu. I to może być ich problem.
Dodam jeszcze, że przed obecnym sezonem Kashima straciła swoją największą w ostatnich latach gwiazdę, Brazylijczyka Marquinhosa, który w 92 spotkaniach w barwach tej drużyny zdobył 51 goli.
Gospodarze dzisiejszego spotkania, zespół Suwon, swoją ligę zaczął w marcu. Po 4 kolejkach zajmują 3. miejsce. W Lidze Mistrzów natomiast zdążyli już zagrać dwa mecze. Zremisowali 0-0 na boisku Sydney FC oraz ograli u siebie 4-0 Shanghai Shanhua.
Obie drużyny spotkały się już w rozgrywkach Ligi Mistrzów w 2009 r. Suwon wygrał wtedy u siebie 4-1.
Spodziewam się powtórki tego rezultatu.
⛔100
 
C 11

cbool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: FC Barcelona - Szachtar Donieck
Która drużyna otrzyma więcej żółtych kartek w 1. połowie?
Typ: FC Barcelona
Kurs: 4,75
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Witam!
Mój typ na dzisiejsze spotkanie Ligi Mistrzów pomiędzy
Barceloną i Szachtarem Donieck jest oczywisty .
Barca otrzyma więcej żółtych kartek w 1 połowie
niż przeciwnik . Moim zdaniem bd to mecz na bardzo wysokim poziomie
goście idą przez wszystkie eliminacje jak burza , w ostatniej fazie
wyeliminowali Valencie pokonując ją 3-1 i na wyjeździe remisując 1-1 .
Barca tez radzi sobie bardzo dobrze , pomimo tego że jest zdecydowanym
faworytem spotkania nie był bym wcale taki pewny że goście czymś nas
nie zaskoczą . Na pewno będzie to bardzo zacięty mecz więc spodziewam
się dużej ilości żółtych kartek , a że Barca zazwyczaj bombarduje przeciwnika
w drugiej połowie myślę że w 1 połowie górą bd goście .
Mój osobisty typ na wynik to 3-1 powodzenia!! ;)
0
 
duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik
Eastwood Town v Droylsden 1 kurs 1,9 bet365
Witam na dzis wybralem mecz , dwoch zespolow z srodka tabeli . Goscie sa ostatnio w bardzo dobrej formie ,maja w tym momencie co prawda 11 punktow straty do pozycji ktore premiuja awans lige wyzej , jednak rowniez maja zalegle 4 spotkania do rozegrania wiec sprawa nadal moze byc otwarta,
podobnie jest z zespolem gosci.
Porownujac te dwie druzyny w zasadzie sa one na takim samym standardzie , jednak patrzac na tabele druzyna gosci traci strasznie duzo bramek a Eastwood ostatnio bardzo swobodnie sobie je strzela :-D
przewagi jakiejs drastycznej w statystykach nie ma , wydaje mi sie ,ze dobrze wyszkoleni snajperzy , dobrze przygotowana obrona oraz wszechobecni pomocnicy Eastwood na swoim stadionie na spokojnie przewioza dzis druzyne gosci
Stawiam wiec czysta 1 na gospodarzy
siema
⛔ 100 ZŁY ZAPIS
 
stach_14 19

stach_14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Szkocja - Premier League
Spotkanie: Celtic - Hibernian
Typ: Team 1 wygra do zera? - TAK
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bwin
Analiza:
O 20:45 rozpocznie się mecz w ramach 30 kolejki na Celtic Park w Glasgow staną naprzeciwko siebie drużyny Celticu (gospodarzy) oraz Hibernian-u. Co do gospodarzy to Celtic to chyba najbardziej rozpoznawana drużyna wywodząca się ze szkockiej ziemi. Bardzo Ciekawa walka z zespołem Rengersów o lidera w PrL. Celtic obecnie z 67 punktami i super bilansem bramkowym wynoszącym &quot;+44&quot;- stracili zaledwie 17 bramek, gdzie druga pod tym względem drużyna straciła 27. 21 zwycięstw 3 porażki i 4 remisy i aż 16-krotnie zachowywali czyste konto - myślę, iż będzie tak i dziś. Na boisku domowym strzelają średnio 2.6gola/mecz tracąc przy tym 0.6. Jeśli chodzi o dzisiejszych gości to nie jest aż tak kolorowo 9 miejsce 33 punkty, czyli ponad 2 razy mniej aniżeli Celtic. Te zespoły stawaly naprzeciwko siebie aż 59 razy z czego tylko 7 spotkań wygral Hibernian. A w bilansie bramkowym pomiędzy tymi zespołami to Celtic jest aż 74 na plus. Liczę na dobrą gre gospodarzy i pewne zwycięstwo - dziś trzymam kciuki za Celtic.
⛔100
 
P 1

ptak87

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie; Finlandia SM-Liiga Play-Offs / godz. 17.30
Spotkanie: Espoo Blues - JYP Jyväskylä
Typ: JYP Jyväskylä -0,5
Kurs: 2.2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
To czwarte spotkanie półfinałowe fińskiej ligi hokejowej. Jak do tej pory stan 2-1 dla Espoo. JYP Jyväskylä to najlepsza drużyna rundy zasadniczej (129pkt w 60 meczach), Espoo rundę zasadniczą zakończyło na 9 miejscu (86pkt). Dość niespodziewanie w ćwierćfinale Espoo udało się w 6 meczach wyeliminować wicelidera Ässät Pori. W tym samym stosunku swoją rywalizację ćwierćfinałową wygrało JYP.
W rywalizacji półfinałowej kolejna niespodzianka. Espoo wygrało pierwsze dwa mecze z JYP :
31.03. JYP - Espoo 1-3
01.04. Espoo - JYP 4-3
W ostatnim meczu JYP przełamał się i wygrał 4-2.
Rywalizacja toczy się do 4 zwycięstw, żeby nie stać pod murem JYP musi koniecznie wygrać ten mecz. A ponieważ lodowisko Espoo wcale nie jest nie do zdobycia (Assat wygrał tu w poprzedniej rundzie 1-5) więc stawiam, że JYP uda się dzisiaj doprowadzić do remisu w półfinale.
Warto zauważyć również, że w rundzie zasadniczej w 5 meczach pomiędzy tymi zespołami 5-krotnie wygrywał JYP.
⛔100
 
bartilandi 26

bartilandi

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Spotkanie: Anwil Włocławek - Trefl Sopot
Typ: Under 147,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: bwin
Analiza:
Oglądałem wczorajszy mecz tych zespołów i trzeba jasno powiedzieć, że koszykówka na najwyższym poziomie to to nie była. Obie drużyny miały mnóstwo strat i bardzo często grały długie ponad 20 sekundowe akcje, które kończyły się kompletną nieporadnością zawodników. Oba zespoły dość dobrze broniły, mocno walczyły, jednak w ataku często wyglądały, jakby zupełnie nie miały pomysłu. Gdyby nie dogrywka to suma we wczorajszym meczu wyniosłaby 130pkt, a to i tak w dużej mierze dzięki wielu odgwizdywanym faulom (nie zawsze słusznie) i wielu rzutom wolnym. Obie drużyny często miały nawet kilkuminutowe przestoje bez punktów. Myślę, że po pierwszym meczu w play off, gdzie tych punktów padło bardzo dużo, w następnych spotkaniach trenerzy lepiej już rozczytali grę przeciwników i stąd tak ciasna obrona i nieporadność w ataku. Myślę, że znaczenie ma też to, że mecze są rozgrywane dzień po dniu, a wczoraj na parkiecie zawodnicy faktycznie mocno walczyli, do tego była dogrywka, tak więc jeśli już wczoraj byli tak słabo dysponowani rzutowo, to aż strach pomyśleć co może stać się dziś. Wiemy, że w przypadku polskich sportowców, dwa mecze w dwa dni to już ogromny nakład sił. Sądzę, że to wszystko sprawi, że dziś ponownie zobaczymy bardzo niski wynik, który odzwierciedla chyba niestety słabość i nieporadność polskich drużyn w
⛔ 100. Sorry, że uciąłem kawałek analizy :p
 
S 318

soren

Użytkownik
Dyscyplina: tenis - ATP Casablanca
Spotkanie: Andujar - Chardy
typ: 1
kurs: 2.14
buk: Pinnacle
Spotkanie 2 rundy w Casablance na kortach ziemnych.Kursy na Hiszpana mocno poszły w górę,lecz wg mnie to on jest lekkim faworytem tego meczu.
Hiszpan aktualnie zajmuje 69 miejsce w rankingu ATP.Zdecydowanie najbardziej lubi grać na właśnie tych kortach na jakich przyjdzie mu się zmierzyć z Chardym.W swojej dotychczasowej karierze rozegrał 497 meczy, z czego aż 449 to mecze na clay.w tym sezonie jest w całkiem dobrej formie.Doszedł do ćwierćfinału w Brazylii gdzie ograł swoich dwóch kolegów z Hiszpanii.W ostatnim turnieju w Miami na kortach twardych doszedł aż do 3 rundy,co jest miłym zaskoczeniem gdyż nie można powiedzieć,że jest to jego lubiana nawierzchnia.W tym turnieju ograł już Francuza Serre po 3-setowym pojedynku.
Jeremy Chardy okupuje 51 miejsce w rankingu.Jest zawodnikiem bardziej wszechstronnym od Hiszpana,bo nie skupia się tylko na grze na clayu.W tym sezonie jest jednak kompletnie bez formy.W tym roku wygrał tylko jedno spotkanie w tym turnieju z Niemcem Bjornem Phau 6-2 7-5.Francuz popełnia masę niewymuszonych błędów co od razu odbija się na wyniku meczu.
Reasumując wydaje mi się że odrobinę większą szansę na zwycięstwo ma Hiszpan,bo nie popełnia,aż tylu błędów i gra typowy dla Hiszpanów tenis defensywny,co będzie prowadziło do długich wymian,za którymi Chardy nie przepada.
✅114
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Szkocja, Premier League
Spotkanie: Motherwell FC - Dundee United

Typ: remis
Kurs: 3.25
Bukmacher: unibet
Analiza: Dziś na Fir Park dojdzie do niezwykle interesującego pojedynku. Miejscowe Motherwell podejmować będzie &quot;rozpędzone&quot; Dundee United, które notuje aktualnie serię 6 kolejnych ligowych zwycięstw (!). Warto dodać, iż Mandarynki w tym czasie &quot;rozprawiły się&quot; m.in. z Hearts (2:0 przed własną publicznością), czy Glasgow Rangers (3:2 na Ibrox w zeszłą sobotę).
Tak fenomenalna dyspozycja podopiecznych Petera Houstona (przede wszystkim rewelacyjnego napastnika Davida Goodwillie&#39;go (30/14) - najlepszego strzelca zespołu, który - co ciekawe - w przyszłym sezonie wzmocni ekipę Motherwell oraz młodziutkiego snajpera Johnny&#39;ego Russella (21/6)), na pewno budzi postrach wśród rywali. Ale raczej nie wśród piłkarzy Stuarta McCalla, którzy nie tak dawno wyeliminowali Dundee z rozgrywek o Puchar Szkocji, pokonując je w dwumeczu 5:2 (w tym 3:0 w rewanżu na Fir Park tydzień temu).
Każda seria musi się kiedyś zakończyć i sądzę, iż 7. z rzędu zwycięstwa The Terrors dziś nie wywalczą. Przedłużą najprawdopodobniej serię spotkań bez porażki do 9, ale o komplet punktów na stadionie Motherwell będzie ciężko, zwłaszcza, że zawodnicy Petera Houstona na wyjazdach są bardzo &quot;ugodowi&quot; (4-9-3; 19:20), a The Well nie zanotowali z kolei remisu już od 11 ligowych kolejek (na własnym stadionie zanotowali raptem dwa remisy w 16 meczach), więc czas najwyższy. Typuję 1:1.
W składzie gospodarzy na pewno nie zobaczymy dziś pozyskanego niedawno napastnika Francisa Jeffersa (5/1), który zmaga się z urazem pachwiny i zawieszonego pomocnika Steve&#39;a Jenningsa (27/0). Z kolei do gry gotowy może nie być obrońca Gavin Gunning (9/0). Tak naprawdę to jedynie nieobecność wspomnianego Jenningsa można traktować jako poważne osłabienie. Natomiast w składzie goście ciągle niezdolny do gry jest doświadczony defensor Darren Dods (3/0).
Krótko mówiąc, obaj szkoleniowcy wystawią dziś najmocniejsze możliwe składy, co zwiastuje zacięty pojedynek.
⛔100
 
devin69 43

devin69

Użytkownik
Piłka nożna, Białoruś: Premier League
06.04.2011 17:00
Gomel - FC Dnepr Mogilev
Typ: Handicup (-1,0) - Gomel
Kurs: 3.92
Buk: Betsafe

Dziś o 17:00 spotkanie w ramach 2 kolejki białoruskiej Premier League pomiędzy drużynami Gomel - FC Dnepr Mogilev. Gomel po rocznej nieobecności powraca do rozgrywek najwyższej klasy ligowej i to w wielki stylu bowiem wywawlczył awans w imponujący sposób wygrywając w ubiegłym sezonie aż 27 meczy !!! W tym sezonie na pewno nie będzie takiego osiągnięcia ale Gomel z takim potencjałem jaki miał może śmiało walczyć o europejskie puchary. Pierwszy mecz w nowym sezonie zakończył się remisem na wyjeździe z Naftan N. (1:1) i dziś Gomel będzie walczył o pierwsze zwycięstwo a rywala ma niezbyt wygórowanego, z którym w historii ligowej jescze nie przegrał. FC Dnepr Mogilev to 8 zespół poprzedniego sezonu, który nie radzi sobie dobrze na wyjazdach. Mogilev pierwsz swoje spotkanie w tym sezonie zaczął od porażki na wlasnym terenie z Minsk (0:2) więc już na początku pokazują swoją postawą że nie są w dobrej formie na starcie rozgrywek. Gomel mierzył się dotąd 3 razy z Mogilev i zawsze okazywał wyższość nad rywalami:
23/05-09 Premier Gomel vs. Dniepr Mogilev 2:0
28/06-08 Premier Gomel vs. Dniepr Mogilev 4:3
12/05-07 Premier Gomel vs. Dniepr Mogilev 4:0
Gomel u siebie jest niebywale skuteczny i dziś będą dążyć do wygranej co przy słabej dyspozycji przyjezdnych nie powinno być trudnym wyzwaniem. Myślę że Gomel od początku meczu nastawi się ofensywnie i zepchnie gości do desperackiej obrny, co da im w efekcie końcowym pewne zwycięstwo. Gomel po objęciu prowadzenia na pewno nie poprzestanie na atakach i będzie chciał zwiększyć rozmiar wygranej co może dać wynik kilkubramkowej wygranej. :cool:
⛔100
 
chudydzik203 66

chudydzik203

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: F.C.Barcelona vs. Szachtar
Typ: Czy któraś z drużyn wygra różnicą dokładnie dwóch goli? TAK , Kurs: 3.80
Bukmacher: bwin
Analiza:

Pierwsze spotkanie ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów pomiędzy drużynami Barcelona i Szachtar zostanie rozegrane dziś o godzinie 20:45 na stadionie Camp Nou. Typuję, że w tym meczu padnie więcej niż 3 bramki, nie pomylę się również jeżeli wszystkie bramki strzeli drużyna Guardioli. Barcelona podbudowana ostatnią ligową wygraną nad drużyną Villareal 0:1, przystąpi do spotkania z drużyną z Ukrainy w najmocniejszym niemal składzie. Do gry wrócili bowiem Maxwell oraz Pedro. Barcelona zagra natomiast bez obrońcy C.Puyola i wracającego powoli do zdrowia E.Abidala. Mircea Lucescu prawdopodobnie skorzystać nie będzie mógł z byłego piłkarza Katalończyków, Dmytry Czyhryńskiego który w drużynie Szachtara rozgrywa dość przyzwoite spotkania. Siłą ofensywną drużyny z Ukrainy na pewno będzie kilku Brazylijczyków które na co dzień rozgrywa na prawdę bardzo dobre spotkania. Czego dowodem jest dość duża przewaga w lidze nad największym rywalem z za miedzy czyli Dynamem Kijów (12pkt.). Wracając do spotkania LM, faktem jest, że na wyjeździe Szachtar gra o wiele gorzej niż na własnym obiekcie, a potwierdzeniem tego są spotkania w fazie grupowej. Na Emirates Stadium w Londynie Górnicy polegli w walce z Kanonierami aż 5:1, a przed własną publicznością sprawili niespodziankę, odnosząc wygraną 2:1. Dla Katalończyków lepiej byłoby gdyby zwyciężyli z pomarańczowo-czarnymi w pierwszym meczu dość dużą różnicą bramek, by na Donbass Arena nie stracić tej zaliczki.Stawiam dziś wyniki 3:0 dla Barcelony.
⛔100
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie : FC Barcelona : Shakhtar Donetsk
Typ : Barcelona wykorzysta karnego
Kurs : 4,50
Bukmacher : bet365
Analiza :
Po wczorajszych meczach Ligi Mistrzów już chyba nic mnie nie zdziwi. Jeśli ktoś wytypował wygraną Schalke i to jeszcze różnicą trzech bramek to teraz pewnie wsiada w samolot i leci na Karaiby. Dzisiaj niespodzianki nie powinno być przynajmniej w tym meczu no bo to już by się chyba nikomu w głowie nie zmieściło. Ja dzisiaj widzę tu pewne zwycięstwo Barcelony chociaż ich rywale są w niebywałej formie w tej edycji Ligi Mistrzów. Barcelona w tym sezonie ma znowu szanse na wszystkie możliwe trofea - o Lige Mistrzów walczą nadal i pewnie w półfinale spotkają się z Realem, w lidze walczą tylko z Realem ale już chyba nie stracą Mistrzostwa, w Pucharze Króla także zmierzą się w finale z Realem. Tak więc o wszystkie trofea mogą walczyć z największym rywalem. Shakhtar jest absolutnie do przejścia. Chociaz grają niebywale. W Lidze Mistrzów wygrali dotychczas siedem spotkań i przegrali tylko jedno. Wygrywali z Partizanem 1:0 i 3:0, z Bragą 3:0 i 2:0, z Arsenalem wygrali 2:1 i przegrali 1:5, a w 1/8 wygrali z Romą 2:3 i 3:0. Grają naprawdę genialna piłkę i będą groźni ale na Barcę to chyba trochę za mało. Co ciekawe Barcelona ma w tej edycji LM gorszy bilans gier niż Shakhtar - wygrali pięć razy, zremisowali dwa i przegrali raz. Ale nie ma tu chyba nikt wątpliwości że to oni są faworytami io tego meczu i całych rozgrywek. Dzisiaj liczę na wysoki pogrom, na świetny mecz, na wynik 5:1 i jedną z tych bramek Barca strzeli z rzutu karnego. Jeśli chodzi o bramki z rzutów karnych to Barcelona w tej edycji ma zdobyte dwie, a jednego karnego nie wykorzystali. Shakhtar w tej edycji raz stracił gola z karnego, a raz karnego obronili. Jeśli chodzi o historię spotkań to Barca wygrała 3 mecze i przegrała 2. Bilans bramek 8:6, zaś z karnego jeszcze bramki nie było - wogóle chyba nie było karnego. Wczoraj też rzutów karnych nie mieliśmy więc dzisiaj powinny być i liczę na to że będzie to w meczu Barcelony. A jeśli w tym meczu to będzie go miała Barcelona która jest szybka, atakuje i często rywale uciekają się do fauli na ich zawodnikach. A jak już będzie karny to Messi raczej nie spudłuje ????
⛔100
 
K 0

karollampard

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie : Chelsea Londyn FC : Manchester United
Typ : 1
Kurs : 2.1
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Najlepiej zapowiadający sie mecz w 1/4 finału Ligi Mistrzów , mistrz kraju podejmuje vice mistrza . Nie bedę tutaj faworyzował Chelsea , z racji że jestem kibicem The Blues od 10 lat . Moim zdaniem postawienie na Chelsea przy nie najniższym kursie jest bardzo opłacalne . Niektórzy zapewne zapytają dlaczego ? Z kilku ważnych powodów :
Po pierwsze Chelsea skupia się już tylko i wyłącznie na Lidze Mistrzów , to jest ostatnie trofeum jakie mogą zdobyć w tym sezonie , myśle że to jest ostatnia szansa dla Carlo Ancolletiego na zostanie na SB .
Po drugie Chelsea chce się zrewanżować za porażke w Moskwie po rzutach karnych , dodam tylko ze Terry sie poślizgnoł dlatego nie strzelił .
Po trzecie Nicolas Anelka , który zdobył więcej bramek w tej edycji LM niz cały Manchester przez wszystkie mecze . Ktoś pomyśli z kim grała Chelsea a z kim Manchester , chce tylko dodać ze Chelsea równieżgrała z OM ???? .
Po czwarte Fernando Torres , może i nie jest w wysmienitej formie ale w jego zyłach płynie troche krwi Liverpoolczyka , więc czuje niechęc do Manchesteru United . Być może to własnie dzis Torres sie przełamie i strzeli bramke , myśle ze to dla niego odpowiednia chwila .
W ostatnim meczu Chelsea pokonała w lidze Manchester 2:1 , Chelsea po słabej pierwszej połowie zagrała dobrą drugą i zdobała pokonac United . Fergusson mówił po meczu z Chelsea ze 1 połowa Manu była ich najlepszą w tym sezonie . Widac jak niewielka jest ich siła z wielkimi klubami .
Moim zdaniem realny jest wynik 2:0 .
⛔100
 
babe 17

babe

Użytkownik
Dyscyplina: ANDALUCIA TENNIS EXPERIENCE R16 TENNIS
Spotkanie: D. Safina - T. Pironkova
Typ: 2
Kurs: 3.270
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Spotkanie Safiny i Pironkovej to jeden z typów na underdoga który dziś warto zagrać. Rosjanka była nr 1, mistrzyni kilku turniejów na kortach ziemnych i finalistka French Open powoli wraca do formy. Wygrała ostatnio kilka poważnych meczy na hardzie i na pewno z optymizmem rozpoczęła rywalizację w turniejach na cegle. Dinara w pierwszym meczu z problemami pokonała utalentowaną Holenderkę Arantxę Rus. Nie oglądałem tego meczu i nie mam obrazu gry Safiny. Widziałem natomiast mecz Pironkovej z młodą Hiszpanką Torro-Flor która ostatnio robi dobre wyniki na kortach ziemnych. Bułgarka w tym meczu wyglądała bardzo dobrze, popełniała mało błędów, serwis dobrze funkcjonował. Hiszpanka zagrała dobrze, a mimo to nie ugrała zbyt dużo. Z taką solidnością i dobrą grą kombinacyjną sądzę, że Tsvetana ma szanse pokonać wciąż próbującą wrócić do formy Safinę.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
djkruko 87,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Dyscyplina: Piłka Nożna|Liga Mistrzów Azja|Grupa D|3 kolejka
Spotkanie: Al Rayyan - Zob Ahan
Typ: Zob Ahan -1
Kurs: 5.20
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
3 kolejka zmagań grupowych pomiędzy Katarską drużną Rayyan a jedną z lepszych drużyn Iranu Zob Ahan. Drużyna gości to druga siła Irańskiej piłki, w tamtym sezonie wicemistrzostwo, i podobnie będzie chyba w tym , bo na 6 kolejek przed końcem ligi znów są drudzy i mają stratę 6 punktów do lidera. Zespół gospodarzy to trzeci klub w Katarskiej lidze. w poprzednim sezonie zajął w swojej lidze dopiero 5 miejsce, ale jako że zdobył tzw &quot;Prince cup&quot; mógł zagrać w LM Azji.To jest kolejna po wczorajszej konfrontacja Kataru z Iranem, ponieważ wczoraj mistrz Iranu ograł mistrza Kataru wynikiem 2:0(Sepahan - Gharafa). Goście to aktualny finalista poprzedniej edycji LM w Azji gdzie musiał uznać wyższość Koreańskiego Seongnam(3:1). Skład gości w porównaniu z poprzednim sezonem się nie zmienił, nadal to dobrze zgrana i poukładana ekipa, gospodarze ściągneli kilku piłkarzy z szerokich kadr europejskich średniaków.Jak narazie ekipa gospodarzy w tegorocznej edycji LM przegrała wyjazd z jedną ze słabszych zespołów Emirates i zremisowała i remis z Shabab u siebie 1:1. Goście za to wygrali z Emirates 2:1 i zremisowala z Shabab 0:0.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom