>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 06.04.2011 (środa)

Status
Zamknięty.
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Barca - Szachtar
Szachtar strzeli 2.300
Pinnacle

Co do tego, że Barca coś strzeli nie ma zdaje się wątpliwości. Wsadzą Szachtarowi coś na bank. Ale wg mnie bramkę zdobędą również goście. Barca w LM w tym sezonie traciła bramki z Panatą, Kazaniem, Kopenhagą, 3 z Arsenalem. Ostatnimi czasy w La Liga i Getafe i Sevilla im zaaplikowały po bramce. Dziś znów bez Puyola i Abidala, więc obrona znów będzie w jakimś lekko eksperymentalnym zestawieniu, co powinno ułatwić grę ekipie z Doniecka.
Szachtar prezentuje ostatnio bardzo dobrą piłkę. W LM w tym sezonie strzelają jak na zawołanie - 18 bramek w 8 meczach, to tyle co Barcelona. Arsenalowi strzelili 3, Romie 6, nie mówiąc o Partizanie czy Bradze. Jak nie Eduardo lub Luiz Adriano to strzelają pomocnicy. Eduardo ma już dziś być zdolny do gry, więc ofensywa będzie naprawdę silna.
✅ 130
 
grzes_inter 38

grzes_inter

Użytkownik
Spotkanie: Barcelona - Shakhtar
Typ: over 1,5 w 1 połowie
Kurs: 2,25
Bukmacher: unibet
Analiza:
Dziś o godz 20:45 pierwszy mecz 1/4 finału LM pomiędzy Barceloną i Shakhtarem. Faworytem jest zdecydowanie drużyna z Hiszpanii. Gopodarze mają za sobą świetny sezon w Priemera Division na własnym boisku potrafili rozbić nawet real 5:0, ce****e ich szybka, efektowna i efektywna gra potrafią się skupić na bardzo ważne mecze tak jak np. z realem i przejść samych siebie. Do gorącej Hiszpanii z chłodnej Ukrainy przyjeżdża Shakhtar Donieck drużyna nie bez przypadku doszła aż do 1/4 finału w grupie potrafiła wygrać nawet z arsenalem tylko że na wyjeździe przegrała już 5:1. Problemem Gości może być niezgranie rozgrywki na Ukrainie rozpoczeły sie dopiero miesiąc temu piłkarze mają za sobą dopiero 4 ligowe mecze. Myśle że barcelona uderzy od 1 minuty meczu i strzeli 2 gole do przerwy, Shakhtar niema nic do stracenia gol na wyjeździe był by bardo przydatny więc też ich szans na gola w 1 połowie nie skreślam. Stawiam na 2:0 do przerwy a w całym meczu 4:1
powodzenia!
jeśli pomogłem kliknij &quot;dzięki&quot; to nic nie kosztuje ????
✅125
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Polski
Spotkanie: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
Typ: Over 2,5
Kurs: 2,5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Trudno wskazać w tym meczu zdecydowanego faworyta do zwycięstwa. Atutem Lechii jest własne boisko, Legia z kolei jest, przynajmniej teoretycznie, silniejsza kadrowo. W dodatku ambicje Legionistów zostały mocno podrażnione w ostatnim meczu ligowym z Ruchem, po której perspektywa zdobycia mistrzostwa Polski zdecydowanie się oddaliła. Dlatego też w moim przekonaniu warszawianie zrobią dzisiaj wszystko co w ich mocy, by wywieźć z Gdańska korzystny rezultat, a 1-2 bramki są w stanie zdobyć. Lechiści wspierani przez własnych kibiców również powinni coś strzelić jeżeli chcą awansować do finału. A słabeuszami (oczywiście jak na polskie warunki) nie są, bo zajmują 3 miejsce w tabeli Ekstraklasy. Dlatego też typuję sumę goli powyżej 2,5.
⛔100
 
dejv91 10

dejv91

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Dimitrov - Gabashvili
Typ: Zwyciężca 1 seta - Gabashvili
Kurs: 2.15
Bukmacher : Betclick
Analiza:

Zanosi się na wyrównany pojedynek pomiędzy Dimitrovem a Gabashvilim. W końcu zmierzą się ze sobą 70 i 77 rakieta męskiego tenisa. Nie znacznym faworytem tego meczu według bukmacherów jest Dimitrov, jednak ja pokładam nadzieję w jego przeciwnika. Mimo niewątpliwego talentu Dimitrova, myślę, że górę nad młodzieńczym zapałem weźmie dziś doświadczenie jego Rosyjskiego przeciwnika. Według mnie dysponuje on świetnym serwem, gra bardzo energetycznie i efektywnie i poradzi sobie z młodym Bułgarem pokazując mu miejsce w szeregu. Typ na wygraną 1 seta.
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kuite 1

kuite

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Chelsea - Man Utd
Typ: under 2.5
Kurs: 1.8
Bukmacher: Bet365
Analiza:przed nami pierwsze spotkanie w ramach ćwierćfinałów Ligi Mistrzów. Grają przeciwko siebie zespoły znające siebie bardzo dobrze z rozgrywek krajowych. Różnica prezentowanej gry (przynajmniej w ostatnim czasie) jest niewielka między tymi zespołami - mecz szykuje sie wyrównany. Chelsea jest gospodarzem i teoretycznie to ONI powinni atakować, jednak fani futbolu znają styl Chelsea i włoskiego trenera - gospodarze strzelą jedną góra 2 bramki. Bramkarz Petr Czech jest świetnym fachowcem, w połączeniu z defensywą Chelsea tworzą underowy mecz.
PS. Statystyki przemawiają na mój typ ale je każdy może sprawdzić samemu.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
apiczkens 8

apiczkens

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna,3 Liga Niemiecka
Mecz : Heidenheim - Hansa Rostock
Typ : Hansa Rostock
Kurs : 2,40
Buk : Bet365
Analiza :
Dzisiaj o godzinie 19:00 na stadionie Voith-Arena odbędzie się spotkanie po między drużynami z 3 ligi niemieckiej. Heidenheim podejmie Hansa Rostock. Heindenheim w tabeli jest na 8 pozycji zaś Hansa Rostock 2 z dorobkiem 64 punktów. Hansa Rostock jest drużyną która dobrze radzi sobie na wyjazdach na 15 meczy wygrała 9, 2 zremisowała oraz 4 porażki z drużynami z górnej połowy tabeli. Myśle że dzisiaj Hansa Rostock powinno spokojnie wygrać ten mecz, wskazuje na to dobra dyspozycja Patryka Mayer ( król strzelców w lidze ) posiada 19 bramek w 30 meczach.
⛔ 100 ZŁY ZAPIS
 
D 1

dinus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Chelsea - Man Utd
Typ: over 3 (3 = zwrot)
Kurs: 3,55
Bukmacher: Bet365
Witam czeka nas bardzo pasjonujący mecz, który mam nadzieje, że będzie obfitowował w gole. Wczoraj wahałem się nad overem w Lechu, albo Interze wybrałem 1 opcje i źle trafiłem dzisiaj mam nadzieje, że będzie inaczej. W oboronie Man Utd zabraknie Ferdinada, Rafaela, mecze pomiędzy tymi drużynami konczyły się równie, ale raczej w meczach wpadło pare/nascie goli. Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami zakonczył się wynikiem 2-1 dla Chelsea. Jak wiadomo Liga Mistrzów toczy się swoimi prawami, więc dobrze może w tym meczu być 0 goli, tak jak też powyżej 5, ostatnie zwycięstwo Man Utd 4-2, gdzie już przegrywali 0-2 pozwala myśleć, że Rooney, który strzelił 3 gole wraca do formy i zaczyna regularnie strzelać. Zaś Chelsea zremisowała, że Stoke 1-1, chociaż z obu stron były dogodne sytuacje do wbicia przynajmniej 1 gola. Chelsea jak gospodarz będą pewnie chcieli odrazu zatakować, jeżli by nadziali się na udany kontratak, atak Man Utd i stracili bramke, napewno chcieli by to nadrobić w tedy mogły by się posypać bramki z jednej i drugiej strony. Ogólnie licze na ciekawe widowisko, i zwycięstwo Man Utd . Glory Glory !!
Typuję : 3:1 dla Man Utd !!
⛔100
 
isenor 7

isenor

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna
Spotkanie : Motherwell-
Kurs: 2,67
Typ : 1
Bukmacher : Pinnacle
Dziś o 20-45 zostanie rozegrany mecz ligi szkockiej pomiędzy 6 Motherwell a 4 Dundee United. Motherwell w ostatnich meczach zagrał tak:
2011-04-02 Motherwell - Aberdeen 2-1 2011-03-19 Kilmarnock - Motherwell 3-1 2011-03-05 Inverness CT - Motherwell 3-0 2011-02-27 Motherwell - Celtic 2-0 2011-02-23 Motherwell - St. Mirren 0-1 Mecze wygrane:2 Mecze remisowe:0 Mecze przegrane:3
Dundee United tak:
2011-04-02 Glasgow Rangers - Dundee United 2-3 2011-03-19 Dundee United - Inverness CT 1-0 2011-03-16 Dundee United - Hearts 2-0 2011-03-10 Dundee United - Hamilton 2-1 2011-03-07 Dundee United - Aberdeen 3-1 Mecze wygrane:5 Mecze remisowe:0 Mecze przegrane:0
Stawiam na Motherwell dlatego:
30/03-11 Puchar Szkocji Motherwell vs. Dundee Utd. 3:0
26/10-10 Puchar Ligi Motherwell vs. Dundee Utd. 1:0
23/10-10 1. liga Szkocja Motherwell vs. Dundee Utd. 2:1
18/04-10 1. liga Szkocja Motherwell vs. Dundee Utd. 2:3
28/11-09 1. liga Szkocja Motherwell vs. Dundee Utd. 2:2
14/03-09 1. liga Szkocja Motherwell vs. Dundee Utd. 2:1
23/08-08 1. liga Szkocja Motherwell vs. Dundee Utd. 1:1
26/04-08 1. liga Szkocja Motherwell vs. Dundee Utd. 2:2
29/12-07 1. liga Szkocja Motherwell vs. Dundee Utd. 5:3
16/12-06 1. liga Szkocja Motherwell vs. Dundee Utd. 2:3
06/05-06 1. liga Szkocja Motherwell vs. Dundee Utd. 1:1
11/02-06 1. liga Szkocja Motherwell vs. Dundee Utd. 2:0
20/08-05 1. liga Szkocja Motherwell vs. Dundee Utd. 4:5
05/03-05 1. liga Szkocja Motherwell vs. Dundee Utd. 2:0
18/09-04 1. liga Szkocja Motherwell vs. Dundee Utd. 4:2
08/05-04 1. liga Szkocja Motherwell vs. Dundee Utd. 0:1
03/01-04 1. liga Szkocja Motherwell vs. Dundee Utd. 3:1
03/05-03 1. liga Szkocja Motherwell vs. Dundee Utd. 2:2
Motherwell 9

remis 5

Dundee Utd. 4 ✅ 167
 
charlson 226

charlson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: FC Barcelona - Szachtar Donieck
Typ: Ile rzutów rożnych wykona drużyna 2 w 2. połowie spotkania? - Więcej niż 2,5
Kurs: 3.2
Bukmacher: Bwin
Analiza :
Za niespełna 30 minut na Camp Nou zobaczymy prawdziwą bitwę między FC Barceloną, a Szachtarem z Doniecka. Pierwszy mecz rozgrywany w Hiszpanii, u siebie Barcelona pokazuje prawdziwą klasę, na przeciw nich stanie bardzo młody zespół &quot;z Ukrainy&quot;, w którym większą część stanowią obcokrajowcy, którzy stanowią prawdziwą siłę tego zespołu. Barcelony nikomu przedstawiać nie muszę, olbrzymia przewaga nad posiadaniem piłki, siedzenie non stop na połowie przeciwnika i stopniowe punktowanie, jednak mam wrażenie, że Barca ciągle gra to samo. Szachtar, młoda drużyna, bardzo ofensywnie nastawiona, która w fazie pucharowej atakowała bez kompleksów wszystkie zespoły z jakimi grała (nie patrząc czy stracił ten zespół 1 czy 2 bramki, nadal parł do przodu). Guardiola nie będzie mógł skorzystać dziś z Adibala, Maxwella(jest w kadrze - lekki uraz), Puyola oraz Pedro, który zmaga się z lekkim urazem, może zagrać, ale na pewno nie 45 minut. Trener ekipy Ukraińskiej nie będzie mógł skorzystać z Chygrynskiego. Linia rzutów rożnych w drugiej połowie ustawiona jest według mnie nisko jak na możliwości Szachtara. Będą starali się utrzymywać jak najdłużej przy piłce, a zwłaszcza atakować (co kochają i preferują). Jest to zespół bez kompleksów. Barca nie ma stalowej obrony, która nie popełnia błędów, do tego dołóżmy niepewnego Valdeza (który jest najsłabszym punktem zespołu według mnie). Szybcy zawodnicy z przodu umożliwią kontry, co może też dawać nam rzuty rożne. Stawiam, że w drugiej połowie Szachtar zdobędzie więcej niż 2 cornery ! Powodzenia.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom