>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 06.03.2012 (wtorek)

Status
Zamknięty.
N 7

nerotfp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga francuska
Spotkanie: Gaiilard FC - Marsylia
Typ: 2
Kurs: 2,30
Bukmacher: bwin
Analiza: Spotkanie pomiędzy 12, a 8 drużyną ligi francuskiej. Beniaminek dzielnie broni się przed spadkiem, jednak panuje tam niesamowity ścisk. Gospodarze mają jedynie 4 pkt przewagi i do rozegrania dzisiejszy mecz. Co do piłkarzy Marsyli, to walczą oni w dalszym ciągu o europejskie puchary. Zwycięstwo w tym meczu sprawi, że będą mieli jedynie 1 pkt straty do miejsca dającego prawo gry w kwalifikacjach do LE. To jedyny cel Marsylczyków, gdyż o nic innego już w tym sezonie walczyć nie będą. W ostaniej kolejce goście pokonali wyżej notowane Rennes, z którymi tocza bój o prawo do kwalifikacji do LE. Wydaje się, że Marsylczycy będą chcieli pójść za ciosem i kontynuować serię, którą rozpoczeli w poprzednim spotkaniu. Ich ostatni mecz był naprawdę dobry, taki do jakiego przyzwyczajali kibiców w najlepszych sezonach. Co do gospodarzy, to bardzo dzielnie radzą sobie w walce o utrzymanie. Jednak, dobre mecze przeplatają kiepskimi, często też mają dużo szczęścia. Wydaje mi się, że dzisiaj, na własnym stadionie wyjdą &#39;troszeczkę stremowani&#39;. Co do Marsyli, to jeżeli chcą walczyć jeszcze o europejskie puchary, to jest to ostatni gwizdek. Jeżeli nie wygrają z beniaminkiem, to próżno szukać czegoś innego w meczach z mocniejszymi rywalami. Stawiam na skromne, nieznaczne zwycięstwo Marsylczyków. W głowie mi świta 0-1 lub 1-2 i to w ostatnich minutach meczu.
⛔100
 
czabuko 18

czabuko

Użytkownik
Piłka nożna , Liga mistrzów 20:45
Arsenal Londyn - AC MILAN
typ: ARSENAL -2 (AH)
kurs : 6.90
buk: bet365
analiza:
No i masz ci los, ryzykuję ten typ na dwie jednostki w skali 10-cio stopniowej. Kurs bajecznie wysoki a ja zamierzam z tego skorzystać. Arsenal przegrał 0:4 i jest w strasznie trudnej sytuacji. Więc ruszyć do przodu musi od pierwszej minuty, pewne jest to ze nie zamierzają sie poddac. Potrafią strzelać wysokie wyniki a to za sprawą fenomenalnego Robina Van Persie&#39;go . Powiem jedno, jeśli on dzisiaj zagra na swoim poziomie to ten typ ma szanse wejść. Milan może postraszyć tylko również w bajecznej formie Ibrahimoviciem. Ale liczę tutaj na jego psychikę, tj. RVP to profesjonalista , będzie walczył. Natomiast Ibrakadabra co ma w głowie wszyscy wiemy. Jego nonszalancja i ignoranckie zagrania dzisiaj są pewne jak śmierć. Arsenal dysponuje bardzo ciekawą kadrą, bo młodą. Dzisiaj zagrają bez presji i to jest ich wielki atut. Jak wiemy w pierwszym meczu ci młodzi chłopcy byli po prostu ze związanymi nogami, a MIlan bezwzględnie ich rozklepał aż miło. W formie jest także nasz bramkarz, Wojtek Szczęsny, który to był najlepszym piłkarzem świata minionego tygodnia. W MIlanie będą małe osłabienia do tego wszystkiego , Cassano dalej na urlopie a i K.P.Boateng ma nie wystąpić. Jednego jestem pewien, Boss Arsene Wenger rzuci dzisiaj do ataku wszystko co ma, a The Emirates stadium wypełnione po brzegi kanonierami zatrzęsie się niemiłosiernie tak aby choć nawiązać walkę w tym meczu.Powinno się udać, powodzenia.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
arturosaktes 7

arturosaktes

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna
Spotkanie : Borussia Dortmund II - Sportfreunde Lotte
Typ :1
Kurs : 2.45
Bukmacher : Bet-at-home
Analiza :
Witam dziś w Niemczech na boiskach niższej klasy rozgrywkowej zostanie rozegrany mecz pomiędzy drugą drużyną Borussii Dortmund a Sportfreunde Lotte . Mecz pewnie będzie ciekawy bo zagra u siebie 4 drużyna z liderem rozgrywek ;) . Przedstawię jak wygląda sytuacja obu drużyn w tabeli po rozegranych przez obie ekipy 22 ligowych spotkań . Zacznijmy od gospodarzy zajmują miejsce 4 i zdobyli 37 punktów a ich bilans bramkowy to 41:24 z tego co widać potrafią strzelać bramki i strzelają ich wiele co mam nadzieję że udowodnią dziś i pokonają drużynę liderującą w tabeli . Co do drużyny gości to zajmują miejsce 1 a ich zdobycz punktowa to 49 punktów z kolei jeżeli chodzi o gole to wygląda to następująco 42:15 z tego co widać tracą mało bramek ale ja wierzę że dziś stracą ich przynajmniej 2 i zejdą z murawy jako przegrani a wyniki będzie lepszy o jedna bramkę czyli 2:1 dla gospodarzy . Poniżej przedstawię po 4 ostatnie spotkania obu drużyn :
4 ostatnie spotkania Borussii Dortmund II :
Oberstein vs. Dortmund II 0:1
Dortmund II vs. Lautern II 2:1
Leverkusen II vs. Dortmund II 1:2
Bochum II vs. Dortmund II 0:3
4 ostatnie spotkania Sportfreunde Lotte :
Cologne II vs. Lotte 1:1
Lotte vs. Mainz 05 II 1:0
Lotte vs. Dusseldorf II 1:0
Lotte vs. Schalke II 2:0
✅145
 
nafciarz 1

nafciarz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Benfica - Zenit
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1.85
Bukmacher: Expekt

Analiza:
W 1 meczu Zenit wygrał 3-2 u siebie. Zenit miał łącznie 5 celnych strzałów na bramkę Benfica miała ich 8. Niecelnych z kolei Zenit miał 3, Benfica 4. Posiadanie piłki dla gospodarzy 53-47. Sprawa awansu wydaje się sprawą otwartą. W szeregach gospodarzy nie zagra obrońca Garay i Pablo Aimar, którzy grali 15 lutego z Zenitem. Benfica w fazie grupowej u siebie remisowała z Mach. Utd 1-1 i Basel 1-1 i wygrała z Otelul 1-0. Zenit w fazie grupowej na wyjazdach najpierw przegrał z Apoel 2-1, zremisował z Szachtarem 2-2 i z Porto 0-0. Benfica w lidze jest na 2 miejscu za Porto ze stratą 3 punktów. Bilans domowy mają 10-0-1, 34-12. Na 11 domowych meczy Benfici obie ekipy strzelały aż 10 razy także widać ze nawet u siebie tracą bramki. Zenit 3 marca rozegrał 1 mecz nowego sezonu i z CSKA M. zremisował na wyjeździe 2-2. Wydaje mi się że tutaj Zenit się nie podda i będzie chciał strzelić bramkę i tym samym gospodarze nie będą dłużni i zobaczymy w tym meczu przynajmniej po 1 bramce dla obu ekip.
⛔100
 
dymacz18 4

dymacz18

Użytkownik
Dyscyplina: HOKEJ FRANCJA: Ligue Magnus - Play Offy (20:00)
Spotkanie: Rouen - Amiens
Typ: Rouen(-1,5)
Kurs: 1.58
Bukmacher: bet365
Analiza:
Kolejny dzień marca i kolejny miejmy nadzieję udany typ z hokeja. Stawiam tutaj na zdecydowane zwycięstwo rewelacyjnej drużyny z Rouen. Jestem przekonany, że będzie to jednostronne spotkanie zakończone różnicą przynajmniej dwóch bramek.
Rouen w zasadniczym sezonie nie miało sobie równych. Bezapelacyjnie zajeli pierwsze miejsce z fantastycznymi statystykami: 18 bezpośrednich zwycięstw i tylko 5 porażek. Byli oni najlepiej strzelającą drużyną. Uzbierali aż 129(!) bramek!
W ostatnim spotkaniu ligowym wygrali (co prawda ze słabiutkim Villard ale jednak) różnicą 6 bramek (11 do 5).
Drużyna Amiens to ligowy średniak plasujący się prawie dokładnie w środku tabeli. Może i końcówkę sezonu mieli nadzwyczaj dobrą ale pamiętajmy, że wtedy niektóre drużyny stosują odmienne taktyki a niektórzy zawodnicy grają mniej aby wypocząć i nie złapać kontuzji przy Play-Offach. Warto dodać, że Rouen nie musiało przechodzić 1/8 finału a Amiens miało ciężką przeprawę z
Strasbourgiem zakończoną 3:2 - także było blisko od odpadnięcia już rundę wcześniej. Pozdrawiam i mam nadzieję, że ktoś skorzysta z typu.
⛔100
 
openprotennis 26

openprotennis

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS ATP INDIAN WELLS Kwalifikacje
Spotkanie:
Bobby Reynolds (USA) - Peter Gojowczyk (GER)
Typ: 2:0
Kurs: 2.55
Bukmacher: http://adserving.unibet.com/redirect.aspx?pid=8325&amp;bid=3240BWIN
Analiza: Obu graczy dzieli zasadnicza roznica. Daleki ranking Bobbiego jest spowodowany jego magicznym rokiem 2009, nie mogl grac spadl w rankingu po powrocie widac ze awans do 100 dla wielu niemozliwy dla niego jest spokojnie w zasiegu przeciez plasowal sie na 63 miejscu juz. Gojowczyk mlody za 200 rankingową i w zasadzie to jego najlepsze chwile w tenisie...troche za malo tym bardziej ze Bobby gra u siebie w USA lubi grac na hardzie gdzie na poczatku roku pokonal Stakhovskiego i Isnera. W dodatku po takim kursie szkoda nie skorzystac a widze Reynoldsa w turnieju glownym gdyz nie ma ciezkich kwalifikacji. Umiejetnosci i doswiadczenie po stronie Amerykana i czekam na szybki mecz.

✅155
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
J 1

juve29

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Arsenal Londyn - AC Milan
Typ: 2
Kurs: 3.40
Bukmacher: bet365
Analiza:
Przed nami rewanżowy pojedynek o awans do najlepszej ósemki Champions League. Arsenal ma już tylko iluzoryczne szanse na awans, ale, jak przystało na angielski zespół, na pewno nie odpuści i będzie walczył do końca. Może się to dla nich zakończyć bardzo nieprzyjemnie, zwłaszcza, gdy Milan przetrzyma pierwsze 15-20 minut. Wraz z upływem czasu the Gunners będą zmuszeni angażować w ofensywę coraz większą ilość piłkarzy. To będzie woda na młyn dla szybkiego Robinho czy znajdującego się ostatnio w świetnej dyspozycji Ibrahimovicia. Sądzę, że gdy Arsenal odkryje się pójdą 2-3 szybkie kontry dzięki którym Milan wygra to spotkanie.
Oba zespoły znajdują się ostatnio w wysokiej formie, szansę na wygraną oceniam mniej więcej równo. uważam jednak, że kurs 3,40 na Milan jest okazją obok której nie można przejść obojętnie.
⛔100
 
A 0

alex07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja - Ligue1, godzina: 18:30
Spotkanie: Evian - Marsylia
typ: Evian
Kurs: 3,25
We wtorkowy wieczór na Parc des Sports Evian Thonon Gaillard podejmie Olympique Marsylia w zaległym meczu Ligue 1.Gospodarze w ostatnich dwóch kolejkach odnieśli dwa ważne zwycięstwa wygrywając na własnym terenie z Nancy 2:0 oraz sprawiając niespodziankę wygrywając wyjazdowe spotkanie z St. Etienne również 0:2 i dzięki temu oddalili się od strefy spadkowej zajmując obecnie 12 miejsce z dorobkiem 30pkt.Ostatnie 5 meczów Olympique to 2 zwycięstwa, 2 remisy i porażka. Piłkarze z Marsylii nie mogą wygrać od 3 spotkań, a w ostatnim meczu przegrali na wyjeździe ze Stade Brestois 0:1. Była to spora niespodzianka.Tak więc przed Marsylia bardzo ciężka przeprawa gdyż gospodarze na własnym terenie w 11 meczach ponieśli tylko 3 porażki wygrywając 6 spotkań i remisując 2.W dodatku w kadrze gości zabraknie dzis Andre-Pierrea Gignaka, Loika Remyego, Mathieu Valbueny, Gennaro Bracigliano i Stephanea MBia.A na uwadze mam to ze w śród tych nieobecnych graczy jest kontuzjowany bardzo dobry strzelec Loik Remy, który zaliczył do tej pory 8 trafień. W kadrze gospodarzy nie zobaczymy Youssefa Adnane, Fabricea Ehreta i Bertranda Laquaita,ale mimo wszystko liczę na zwycięstwo gospodarzy patrząc na kiepska forme gości i braki kadrowe.Mam tez na uwadze to ze Evian na własnym terenie wyeliminował Marsylie z Pucharu Francji wygrywając 3-1.Myślę ze warto dziś zaryzykować za małą stawkę.
⛔100, buk
 
pindzia 30

pindzia

Użytkownik
Mecz: Livingston - Ayr
typ : x
Kurs : 3,92
Pinnacle
Analiza:
Spotkanie 2 ligi szkockiej w któej upatruje remis. Piszę tak gdyż Livingston nie zremisowało od 5 spotkań i w końcu muszą podzelić się punktami . Bilans 5 zwyciestw , 5 remisów i 3 porażki to 4 wynik jeżeli chodzi o mecze u siebie., Jednak liga ta jest tak wyrównana , że jestem pewien , że Ayr jest w stanie wyrwać punkty gospodarzą . Ponad to potrafili urwać punkty takim ekipą jak Falkirk czy Ross a są to najlepsze drużyny grajace nie tylko u siebie ale w całej lidze . Jeżeli Ayr zdołało odebrać punkty takim zespołą to na pewno są w stanie zrobić to i dzisiaj ., Ostatni mecz miedzy tymi ekipami zakonczył się zwyciestwem Gości 3:1 . Jak widać stać ich na wiecej niz do tej pory . Zespół który broni się przed spadkiem nie może sobie pozwolić na kolejne straty punktów gdyż każdy jest na wagę złota.
⛔100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Benfica Lizbona - Zenit St. Petersburg
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.91
Bukmacher: pinnaclesports
Analiza:
Pierwszy mecz przed dwoma tygodniami w St. Petersburg w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych zakończył się zwycięstwem Zenitu 3-2. Dzisiaj spodziewam się równie dobrego spotkania i również sporej ilości bramek.
Benfica zapewne będzie od początku starała się zaatakować i jak najszybciej odrobić stratę z pierwszego spotkania. Co prawda zespołowi Jorge Jesusa lepie gra się na wyjazdach niż przed własną publicznością ale liczę, że dzisiaj mają taką niesamowitą szansę na ćwierćfinał Ligi Mistrzów zrobią wszystko by z niej skorzystać. Zenit zapewne będzie grał z kontry, a mają takiego zawodnika na szpicy jak Aleksandr Kierżakow może to być bardzo groźne dla Benfiki. Myślę, że jeżeli któraś z ekip szybko strzeli bramkę w tym spotkaniu to kwestią czasu będzie kiedy padną kolejne bramki. Obie ekipy co pokazały ostatnie mecze nie tylko ten w Lidze Mistrzów ale też ligowe (Zenit - CSKA 2-2, Benfica - Porto 2-3) są drużynami, które mają spore możliwości w ofensywie ale w defensywie nie wygląda to już najlepiej, zwłaszcza gdy trafią na drużyną o podobnym potencjale piłkarskim.
Jeśli chodzi o nieobecnych to wiadomo, że w Zenicie brakuje Danny &#39;ego oraz Aleksandr Bukharov na pewno też nie powinien zagrać Andrej Arszawin wrócili natomiast już do gry Wiaczesław Malafeev i Criscito. Benfica natomiast musi sobie radzić bez Pablo Aimara, Garaya oraz Yannick Djaló.
W obecnym sezonie Ligi Mistrzów obie te ekipy strzeliły po 10 goli oraz tracą po 7 goli. W swoich ligach natomiast Zenit jest zespołem, który strzelił najwięcej goli w rosyjskiej Premier League (63), Benfica natomiast zajmuje pod tym względem drugie miejsce w swojej lidze (49). Myślę więc, że możemy spodziewać się dzisiaj kilku bramek na Estádio Sport Lisboa e Benfica w Lizbonie.
⛔100
 
N 4

nicowilliam

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS WTA INDIAN WELLS Kwalifikacje, 6.03.2012 21.35
Spotkanie:
L.Tsurenko - A.Kudryavtseva
Typ: 1
Kurs: 1.52
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Konsekwentnie obstawiam w kolejnym meczu zwycięstwo Tsurenko. Dziewczyna jest w niezłej formie i ostatnio zdarza jej się często wygrywać z zawodniczkami na swoim poziomie. Jej rywalka tego sezonu nie może zaliczyć do udanych. Wygrała zaledwie 2 mecze. Liczę na utrzymanie dobrej passy Tsurenko, która w ty sezonie wygrywała już z wyżej notowanymi zawodniczkami jak Schiavone, Errani czy Hradecka.

✅52
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 9

jarkovanbasten

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia, 3 liga
Spotkanie: Carlisle - Rochdale
Typ: Carlisle
Kurs: 1,9
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś spotka się 8 drużyna w lidze z 23.Gospodarze, drużyna Carlisle walczy o miejsce w playoff, gdzie do 6 miejsca brak jest jej 3 pkt a ma 2 mecze zaległe.Gdzie ma zdobywać punkty jak nie u siebie i z rywalami z dołu tabeli.
W tabeli meczów u siebie Carlisle zajmuje 7 miejsce w tabeli z bilansem 8-5-3 i golami 29-25, zaś Rochdale w meczach wyjazdowych zajmuje dopiero 21 pozycję z bilansem 2-5-10 i zdobyczą bramkowym 11 - 29.Jak więc widać goście na 17 meczy zdobyli tylko 11 goli, zaś gospodarze na 16 meczy 29.Dziś jeszcze zwiększą swój dorobek bramkowy ze słabym rywalem.
Polecam, zwłaszcza że kurs całkiem niezły
✅90
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Tenis, kwal. ATP Indian Wells
06.03.12 22:15
Bemelmans - Duclos
Typ: 2
Kurs: 3.30
pinnaclesports
Nie rozumiem kursów na to spotkanie, oczywiście lekkim faworytem jest Belg Ruben Bemelmans, który w rankingu ATP jest na miejscu 165 (Kanadyjczyk jest 229), jednak obaj to poziom challengerowy, może i lepszy początek sezonu miał Belg, który był w półfinale w Noumea i w finale w Helibronn. Natomiast Kanadyjczyk początek sezonu ma bez sukcesów, jednak nie ma jakiejś tragedii z jego formą, większość spotkań to 3-setowe wyrównane pojedynki. Belg jednak rzadko startował w Stanach Zjednoczonych, jakikolwiek by to turniej nie był, nie osiągnął żadnych większych sukcesów. Natomiast Kanadyjczyk oczywiście najlepsze wyniki osiągał w turniejach challengerowych rozgrywanych oczywiście w Ameryce Północnej. Tak jak pisałem faworytem jest Belg ale nie aż takim jak jest to nam sugerowane, ostatnio w kwalifikacjach do turniejów ATP dwie porażki w pierwszych rundach, myślę że Kanadyjczyk ma dziś spore szansę na wygraną, wydaje mi się że będzie to ciężki 3-setowy bój i oby w końcu to do Kanadyjczyka należała końcówka.
⛔100
 
lama94 41

lama94

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Challenger Santiago
Spotkanie: Saavedra Corvalan - Pella
Typ: 2
Kurs: 1,52
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dziś o 17.30 na kort ziemny w Chile wyjdzie zawodnik gospodarzy Saavedra Corvalan oraz Argentyńczyk Pella.Co skłoniło mnie na postawienie na Argentyńczyka:
-bardzo dobrze grał w Challengerze w Salinas w Ekwadorze,oglądałem jego mecz z Estrella i trzeba przyznać,że zrobił postępy w grze.Świetna gra z głębi kortu pozwoliła ,na pokonanie ,bardzo dobrze grającego na kortach ziemnych Estrelli.W finale po zaciętym boju pokonał Włocha Lorenziego ,który na Clay&#39;u potrafi grac .Gracz gospodarzy to dla mnie anonimowa postać i nie wiem za dużo na jego temat ,ale wiem jedno ,że z tak grającym Argentyńczykiem nie ma najmniejszych szans.Polecam grać za każdą kwotę ,a kurs grubo przesadzony
✅52
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
CHAMPIONS LEAGUE ⚽
Spotkanie: Arsenal - Milan
Typ: Robin van Persie strzeli
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bwin
Ta edycja Champions League jest tragiczna dla angielskiej piłki. Do fazy pucharowej nie awansowały dwa zespoły z Manchesteru a pozostałe dwie angielskie drużyny Chelsea i Arsenal zebrały solidne baty od włoskich Napoli i Milanu. O ile Chelsea ma jeszcze jakieś szanse na awans, to Arsenal na 99% może już się pożegnać z tymi elitarnymi rozgrywkami. Pomimo tego, że awans Kanonierów byłby cudem, to Arsenal na pewno tego spotkania nie odpuści i zagra dla kibiców, którzy nie wybaczyliby zawodnikom braku wiary i zaangażowania do końcowego gwizdka. Jeżeli Arsenal wyjdzie odpowiednio zmotywowany i szybko strzeli bramkę to wierzę, że zobaczymy dzisiaj wielki mecz, bo w piłce nożnej już nie takie rzeczy się zdarzały. Liczę, że Milan wyjdzie na to spotkanie zbyt pewny sukcesu po wygranej u siebie 4:0 w pierwszym meczu i pokonaniu w lidze Palermo w takim samym stosunku bramkowym i w tym widzę jakąś szansę Arsenalu. Drużyna Wengera notuje ostatnio zwyżkę formy i nawet jeżeli nie uda się Arsenalowi awansować, to mam nadzieję na zobaczenie ciekawego widowiska i popieram typy poprzedników na zwycięstwo Arsenalu. Stawiam na gola van Persiego, który w najważniejszych momentach nie zawodzi, ten sezon jest chyba jego najlepszym w karierze, w lidze ma już 25 strzelonych bramek, także w Champions League jest najlepszym strzelcem swojego zespołu.
✅110
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Spotkanie : Arsenal Londyn : AC Milan
Typ : czerwona kartka w meczu
Kurs : 4,50
Bukmacher : betsson
Godzina : 20.45
Analiza :
Arsenal Londyn stanie przed bardzo trudnym zadaniem bo musi wygrać z Milanem bardzo wysoko, a to przez to że pierwszy mecz przegrali aż 4:0.
Dzisiaj rzucą się do odrabiania strat, ale będzie ciężko.
Bedą musieli mocno atakować i grać agresywnie, obrona pewnie będzie zostawała osłabiona i to może spowodować jakieś głupie faule taktyczne, przerywanie kontrakatów i Arsenal będzie łapał kartki.
Milan też może łapoać sporo kartek bo Arsenal gra szybko i na pewno będzie grał ofensywnie a MIlan będzie musiał grać bardzo twardo i zdecydowanie w defensywie a to się też wiąże z kartkami.
I myślę że to wszystko może przynieść także czerwony kartonik w takim spotkaniu.
Arsenal jeszcze nie miał czerwieni w tym sezonie w LM, za to Milan miał jedną czerwoną kartkę w swoich spotkaniach Ligi Mistrzów w tym sezonie.
Przy tak ostrej grze kartki będą na pewno, a więc może komuś uda się uzbierać czerwo, no a może od razu ktoś dostanie czerwona kartkę.
Będzie ostro i przy takim kursie warto postawić na czerwoną kartkę.
Polecam zaryzykować
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
anzelmo 252,6K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Piłka Nożna - Liga Mistrzów 06.03 20-45
Spotkanie: Benfica Lizbona - Zenit St. Petersburg
Typ: Asians Corners Zenit Petersburg : +4.5
Kurs: 1.7
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Troszkę mam rozdarte serce jak typować to spotkanie?Ma wiele opcji do grania skłaniam sie do zwycięstwa i awansu Orłów,ale wybrałem cos co wydaje mi sie bardzo pewne.Takiej przewagi w rożnych jak daje buk nie przewiduje.W Rosji 5-2 dla Zenitu w rożnych. Wynik z pierwszego spotkania stawia sprawę awansu otwarta i zmusza oba zespoły do w miarę ofensywnej gry.Obie ekipy powinny sie nastawić na strzelanie bramek. Dzisiaj warunki będą równe nic nie będzie przeszkadzało.Zenit podtrawi grac ofensywnie, na pewno nastawia sie na kontrę,gdzie szanse sa na wywalczenie paru rzutów rożnych. Raczej nie mogą sobie pozwolić na zamurowanie bramki i czekanie.Mecz powinien byc otwartym bardzo ciekawym widowiskiem z optyczna przewaga gospodarzy,którzy ostatnio graja w kratkę przegrali w lidze bardzo prestiżowe spotkanie z Porto.Gdzie mogli wygrać, zremisować a przegrali w głupi sposób tracąc bramkę w końcówce meczu po głupiej czerwonej kartce, całkowicie oddali inicjatywę rywalowi.Raczej gospodarze starają sie grac piłką, typowo w ataku pozycyjnym raczej wielu sytuacji nie beda mieli na kontry. W meczu u siebie gdzie będą musieli gonić wynik z 1 spotkania.Gospodarze bez el pajaco czyli Aimara na pewno będzie go brakowało.Biorąc wszystkie statystyki Cornersow jest minimalna przewaga gospodarzy 39-37.
✅70
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Liga ACB
Spotkanie: Lucentum Alicante - Valencia Basket
Typ: under 141,5 pkt.
Kurs: 1.69
Bukmacher: Betfair
Analiza: Zespół gospodarzy w tej chwili z bilansem 13-9 jest na 5 pozycji. Goście jak wiadomo mieli sporo problemów z kontuzjami na początku sezonu. W tej chwili bilans 11-11 daje im miejsce poza playoffami. Odpadnięcie z gry po sezonie zasadniczym nie wchodzi dla zespołu gości w grę. Pokazuje to ostatnia seria wygranych przerwana porażką w ostatniej kolejce z Caja 63:68. W tym spotkaniu faworytem wydają się goście, ale wyniku nie typuję. Alicante to zespół nieobliczalny, a dodatkowo w ostatnich 4 kolejkach ponieśli 4 porażki. Tylko raz przekroczyli 60 zdobytych punktów, więc liczę, że w spotkaniu z Valencią mogą być bardzo zmotywowani do przerwania kiepskiej serii. W meczach z udziałem gospodarzy pada średnio 140,4pkt./mecz. Zespół gospodarzy średnio uzyskuje 69,5 pkt. na mecz. W pierwszej rundzie było 70:67 dla Alicante. Według mnie niski wynik punktowy to dobra opcja na to spotkanie i taki zakład proponuję. Po raz kolejny nie zagra jeden z liderów zespołu Alicante T. Ellis, 23.5 mpg, 10.7 ppg, 1.3 ast, 1.4 st, 1.9 rpg. Ponadto Urtasun (G), 7mpg i Freire (PG), 15 mpg są też niepewni, a jeśli już zagrają to będą oszczędzani. Najlepszy strzelec pierwszego meczu Singler (24 pkt.) już nie gra w zespole. Goście zagrają pełnym składem, a nowy coach Perasović bardzo dobrze ustawił zespół w defensywie.
✅69
 
sergio1990 43

sergio1990

Użytkownik
Spotkanie: Derby-Blackpool
Typ:1
Kurs: 3.2
Bukmacher: bet365
Analiza: w dzisiejszej kolejce Championship ciekawie zapowiada sie spotkanie Derby(16 miejsce w tabeli) kontra Blackpool(4 miejsce w tabeli) faworytem wydaje sie druzyna goscie ktora ma aspiracje do awansu a druzyna gospodarzy ma raczej pewne utrzymanie w lidze wiec wydaje sie ze derby graja o pietruszke ale to moze byc zgubne poniewaz derby w miare dobrze graja u siebie i dobrze im sie gra u siebie z druzynami aspirujacymi do awansu (reading 0;1) (West Ham 2;1) ostatnio druzyna gospodarzy maja dolek formy w ostatnich 7 meczach 4 przegrane i 3 remisy. tak wiec chec przelamania zlej passy i ze lubia grac z faworytami na wlasnym stadionie druzyna derby postara sie o miespodzianke moj typ 1
✅220
 
bruzdzi 73

bruzdzi

Użytkownik
Spotkanie Benfica - Zenit
Typ Awans - Zenit
Kurs 2,10
Bukmacher Bet365
Godzina 20:45
Analiza 6.03.2012r o 20:45 zostanie rozegrany mecz rewanżowy w Lizbonie pomiędzy Benfiką, a Zenitem. Pierwsze spotkanie wygrali dzisiejsi goście 3-2 zapewniając sobie zwycięstwo dosłownie w ostatnich sekundach. Zenit ma co prawda zaliczkę jednego gola, ale Benfica strzeliła 2 gole na wyjeździe co daje duże znaczenie w rewanżu, każda stracona bramka Zenitu będzie bardzo bolała. Po prostu Zenit nie może tego meczu przegrać i uważam, że nie przegra i awansuje do kolejnej rundy tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Benfica ostatni mecz ligowy przegrała z FC Porto 2-3 Osobiście meczu nie oglądałem więc nie mogę wypowiedzieć się co do przebiegu gry, natomiast Zenit zremisował na wyjeździe z CSKA 2-2 co pokazuje nam, że na wyjeździe potrafią strzelać ale także i tracić. Podejrzewam, że dziś Zenit bardziej postawi na obronę niż totalny atak. Benfica zaatakuje od początku i stworzy się sytuacja do kontry dla Zenitu. Zenit to nie jest zła ekipa i powalczy z Benfiką jak równy z równym.
Podsumowując uważam, że to Zenit wyjdzie zwycięsko z tego dwumeczu i awansuje do kolejnej fazy rozgrywek.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom