>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 05.03.2012 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
N 4

nagi

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna, Turcja, Superliga
Spotkanie: Sivasspor-Glatasaray
Typ: Obie drużyny strzelą bramkę.
Kurs: 1,70
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Mecz na szczycie w lidze Tureckiej ,obie drużyny w rozgrywkach ligowych stawiają na atak,co pozwoli nam zobaczyć otwarty futbol i na pewno interesujące widowisko.Mój typ opierałem głównie na statystykach ,które wyraznie pokazują ,że Sivasspor w ostatnich 12 meczach ligowych zawsze strzelał przynajmniej jedną bramkę,również Galatasaray tylko 2-krotnie nie strzeliło przynajmniej jednej bramki w ostatnich 12 meczach.Myślę,że typ wydaję się zdecydowanie bardzo interesujący i warto zagrać go w jakimś fajnym dubelku.Ja zdecyduję się również zagrać na zwycięstwo Sivassporu ,ale to już zdecydowanie cięższa sprawa.Powodzenia.
⛔ 100
 
empe92 438

empe92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaNiemcy, 2. Bundesliga
Spotkanie: 1860 Monachium – St. Pauli
Typ: over 3.5
Kurs: 3.10
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Dziś dokończenie kolejki w 2. Bundeslidze. 1860 Monachium zmierzy się z St. Pauli. Moim zdaniem zobaczymy w tym spotkaniu kilka bramek. Oba zespoły są wysoko w tabeli. Gospodarze zajmują 6. natomiast goście 5 miejsce. Różnica punktów między Monachium a St. Pauli wynosi jednak aż 5. oczek. W przypadku zwycięstwa gospodarze zmniejszą tę liczbę tylko do 2 punktów i będą mieli jeszcze 5 do miejsca barażowego. Natomiast St. Pauli jeśli dziś wywiezie komplet punktów to wyrówanają się z Frankfurtem i Paderborn, i będą tracili tylko punkcik do Greuther Furth – lidera rozgrywek. Obie drużyny mają więc o co walczyć. 1860 Monachium prezentuje ostatnią dobrą formę. 5 zwycięstw i 1 remis to doskonały rezultat. U siebie spisują się w tym sezonie znakomicie. Bilans 8 wygranych, remis i 2 porażki świadczy o dobrej postawie na własnym boisku. Goście na wyjazdach też grają nie najgorzej. 6 zwycięstw. 2 remisy i 3 porażki przy bilansie bramkowym 17:9 to 5 bilans wyjazdowy spośród wszystkich drużyn. Warto również przypomnieć ostatnie wyniki meczów pomiędzy 1860 Monachium a St. Pauli: kolejno 2:4, 2:1, 1:3, 5:1, 0:1. Jak widać historia gier pomiędzy drużynami bardzo overowa i spodziewam się, że dziś będzie podobnie.
⛔ 100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA Indian Wells - kwalifikacje 5.03.2012 20-15
Rodina - Rodionova
typ: 0-2
3.0
Bet365
Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy kwalifikacji do turnieju Indian Wells, Rosjanka Rodina zmierzy sie z reprezentantka Australii, Rodionova. Rosjanka to 133 rakieta rankingu, Australijka jest wyzej o 22 pozycje. Rodina to dwudziestotrzy letnia zawodniczka, praktycznie bez wiekszych sukcesow, wartych odnotowania. W tym roku rowniez Rosjanka nie zachwyca, jedynym niezlym wynikiem wydaje sie byc polfinal ITFu w Midland. Australijka w tym roku walczyla zaciecie z czolowymi rakietami swiata. Zarowno z Maria Kirilenko jak i Jarmila Gajdosova walczyla trzy sety, ostatecznie jednak przegrywala. Nie przeszla kwalifikacji w Dubaju, w ktorych trafila jednak na finalistke z Kuala Lumpur - Petre Martic. Australijka pokonywala w tym roku na korcie twardym jednak takie zawodniczki jak: Greta Arn czy Tamira Paszek. Uwazam, ze sa to lepsze zawodniczki od Rosjanki. Rodionova niezle serwuje, dobrze gra przy siatce, lubi grac na korcie twardym. Uwazam, ze to ona zwyciesko wyjdzie z dzisiejszego spotkania.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Dania 1
Odense - Silkeborg
Over 3.5 gola
3.25
Bet365

Na dzisiaj wybrałem mecz z ekstraklasy duńskiej. Jest to spotkanie kończące inaugurację &quot;wiosny&quot; w Danii. Gospodarze są na ósmym miejscu w ligowej tabeli, a goście są o jedno oczko wyżej.
Stawiam w tym meczu na over 3.5 gola. Swój typ argumentuję statystykami. Otóż drużyna gospodarzy jest najbardziej &quot;overową&quot; drużyną w lidze. Oznacza to, że w meczach Odense pada najwięcej bramek spośród wszystkich drużyn w lidze. Ich średnia goli na mecz to 3.44
Jeśli chodzi o linię +3.5 gola to Odense w tym sezonie na 18 meczy miało aż 10 razy over 3.5 gola co daje średnią około 60% wszystkich meczy. Dla mnie kurs jaki wystawił angielski buk jest prezentem. Over 2.5 gola w tym meczu murowane. Over 3.5 gola oceniam 50/50, a kurs 3.25 to spore vuola.
✅ 225
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tomolej 13

tomolej

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ROSJA, Premier League
Spotkanie: Din. Moscow - Anzhi
Typ: 2
Kurs: 3.95
Bukmacher: betsafe
Analiza:
W dzisiejszym futbolu liczą się tylko pieniądze a jak każdy wie Anżi te pieniądze ma. Prezes Anżi Sulejman Kerimow ma 5 letni plan w którym chce zrobić z zespołu potęgę europejską walczącą o Ligę Mistrzów. Niedawno w funkcji trenera został zatrudniony Guus Hiddink ten trenem ma ogromną renomę krajową, był selekcjonerem reprezentacji Rosji przez 4 lata, pracował w takich klubach jak Real Madryt czy Chelsea Londyn. Dysponuję dość silnym składem w końcu w swoich szeregach ma np. Samuela Eto&#39;o który według mnie grając w Interze był najlepszym napastnikiem na świecie. Również bardzo znanymi postaciami są Zhirkov i Gabulov. Niedawno do klubu dołączył Samba zawodnik grający przez lata w angielskiej Premier League, jest to ogromnie wzmocnienie defensywy Anżi. Zespół po tak ogromnych finansowych zabiegach usprawniających według mnie w dzisiejszym meczu jest ogromnym faworytem i zdołają dziś wygrać z Dinamo Moskwa. Pora udowodnić że zespół jest wart wydawanych na nich pieniędzy.
Typ powtórzony, ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania , Primera Division
Spotkanie: Levante - Real Betis
Typ: Under 2.5 goli
Kurs: 1.70
Bukmacher: ToBet
Analiza:
W ostatnim meczu 25 kolejki Hiszpańskiej La Liga na Ciutat de Valencia Levante podejmie Betis Sewilla. W ostatnim czasie Levante zanotowało dwie dość wysokie porażki 2-4 z Realem Madryt i 3-5 Vallecano po tych wynikach ekipa Juana Ignacio Martíneza wygrała jeszcze 2-1 z Espanyolem, który ostatnio jest bez formy. Myślę, że po trzech wynikach powyżej 2.5 gola w meczu dzisiaj przyjdzie czas na under tym bardziej, że Levante zmierzy się z Betisem Sewilla. Drużyną, która ostatnimi czasy ani nie traci dużo bramek ani ich również za wiele nie strzela. W tym sezonie zespół Betisu zanotował 9 wyników powyżej 2.5 goli w Primera Division i, aż 15 poniżej 2.5 gola w meczu. Levante natomiast te statystyki bardziej ma overowe, bo 14 meczów z ich udziałem zakończyło się overem a tylko 10 underem ale jak już wspomniałem 3 ostatnie mecze o overy ponadto w 5 ostatnich meczach mieli tylko jeden under więc czas według mnie na przełamanie i zanotowanie underu.
W pierwszym meczu tych drużyn w Sewilli mieliśmy właśnie under Levante wygrało skromnie 1-0, zresztą jak popatrzy się na historię spotkań tych drużyn to owszem zdarzały się wysokie wyniki jak 4-3 czy 3-2 ale też często mecze kończyły się właśnie skromnym 1-0 którejś z ekip.
⛔ 100
 
openprotennis 26

openprotennis

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS, INDIAN WELLS kwalifikacje kobiety
Spotkanie:
E. Daniilidou – T. Luzhanska
Typ: 2:0
Kurs: 2.05
Bukmacher: http://adserving.unibet.com/redirect.aspx?pid=8325&amp;bid=3240BWIN
Analiza: 66 rankingowo Greczynka Eleni ostatnio dotarła do polfinalu turnieju w Malezji gdzie przegrala z pozniejszym zwyciezca turnieju. Zainkasowała dobrą gotówke napewno jest nakręcona na kolejny turniej. Indian Wells to duzy turniej i same kwalifikacje nie sa latwe. Jej udalo sie trafic na tamtejsza rywalke ktora za duzo w WTA nie grała. Stawiam na doswiadczenie i udzial Eleni w turnieju glownym bo po drodze kazda rywalka w zasiegu, 1 mecz w turnieju bardzo wazny mysle ze podejdzie do niego na maksa.

Zły dzień.
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Piłka nożna Liga Turecka
Sivasspor-Galatasaray
1
3,30
bah

Dziś stawiam na gospodarzy. Dlaczego ?
Po pierwsze w ostatnich 3 meczach zdobyli tylko 2 punkty ale zaprezentowali się bardzo dobrze i zasłużyli na więcej szczególniew meczu z Fenerbahce.
Po drugie goście ostatnio po wyrównanym meczu wygrali 3-2 więc mam nadzije że szczęści ich opuści.
Po trzecie Galatasaray ma 6 punktów przewagi nad drugim fenerbahce natomiast Sivasspor jeśli wygra ten mecz przesunie się z 7 na 4 pozycje i zostanie w grze o ligę mistrzów.
Po czwarte w ostatnim meczu Sivasspor grał w 9 na 11 od minuty i przegrywał 3-2 na wyjeżdzie z Garclebringe a mimo to wywalczyli remis w ostatnich minutach.
Czuje że wygrają ten mecz polecam również grę 10
Powodzenia !!!!
;)
⛔ 100
 
B 71

bartus

Użytkownik
Dyscyplia: Piłka Nozna,Portugalia Liga Sagres
Spotkanie: Uniao Leiria-SC Olhanense
Typ: X
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365

Analiza: Dzis o godz 21:15 zostanie dokonczenie 21 kolejki Portugalskiej pomiedzy Uniao Leiria i SC Olhanense.Gospodarze u siebie rewelacyjnie nie graja zanotowali 3 wygrane 1 remis i 5 porazek strzelajac 10 straconych 18 zdobywajac 10 punktów.W ostatnim spotkaniu podejmowali na wyjezdzie CS Maritimo i przegrali to spotkanie 1:0.Uniao Leiria obecnie zajmuje ostatnie miejsce zanotowali 4 wygrane 3 remisy i 13 porazek strzelajac 18 straconych 38 zdobywajac 15 punktów.Goście w meczach wyjazdowych radza przecietnie zanotowali 2 wygrane 4 remisy i 3 porazki strzelajac 10 straconych 11 zdobywajac 10 punktów.W ostatnim spotkaniu podejmowali u siebie Gil Vicente i zremisowali w tym spotkaniu 0:0.SC Olhanense obecnie zajmuje 8 miejsce zanotowali 5 wygranych 8 remisów i 7 porazek strzelajac 21 straconych 25 zdobywajac 23 punkty.Dla czego remis? Uniao Leiria bedzie walczyc w tym meczu zeby nie przegrac i zachowac szansze na utrzymanie sie w lidze.SC Olhanense jest bezpieczny nad strefa spatkowa.Uwazam ze ten mecz bedzie bardzo wyrównany i padnie remis w tym spotkaniu.Pozdrawiam ????
⛔ 100
 
pindzia 30

pindzia

Użytkownik
Mecz: Nantes - Le Havre
Typ : X
Kurs : 3,35
Buk : Pinnacle
Analiza:
Na dziś wybrałem mecz 2 ligi francuskiej . W ostatnich czasach drużyna gospodarzy zawodzi i na to też licze w tym spotkaniu .Le Havre to nie jest zespół z którym gra się lekko . Mimo słabej w ostatnim czasie postawy ich na wyjeździe to nie zapominajmy , że mierzyli się z zespołami z górnej tabeli np : z Bastią , Reims . Forma obu ekipy bardzo podobna. Szczegolnie bilans bramkowy . Nantes w ostatnich 5 meczach 4stzelone i 2 stracone . Natomiast Goście 5 strzelonych i 6 stracone . Co prawda nie twierdze , że Gospodarze będą mieć przewagę . Jednak liga ta jest wyjątkowo wyrównana i ponad to oba zespoły dzieli niewielka różnica punktów. Wiec remis jak najbardziej wskazany gdyż żadna nie odkryje się na tyle by zaryzykować strate bramki .
⛔ 100
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Indian Wells
Aleksandra Woźniak - Heather Watson
Typ: 1
Kurs: 1,44
Bukmacher: Bet365

Dziś zaczynamy kwalifikacje do prestiżowego turnieju Indian Wells i na pierwszy dzień od razu znalazłem ciekawe typki, gdzie kursik wychodzi całkiem niczego sobie. Pierwszy mecz to pojedynek Woźniak z Watson, gdzie bez wątpienia faworytką jest Kanadyjka, która za sobą ma bardzo udany turniej w Dubaju, gdzie dopiero zatrzymała ją Aga Radwańska po bardzo ciężkim meczu. Jak dla mnie obie panie to inne ligi, Watson nie dysponuje super warunkami i nie ma za bardzo co pokazać. Brytyjka od AO, gdzie przegrała z Azarenką, wygrała tylko 1 mecz z Polką, Jans, ale nie się czym szczycić, bo inne mecze przegrała bez ugrania seta. Forma słaba, więc Woźniak bez problemowo. Obie zagrały ze sobą tylko jeden mecz, gdzie wygrała Watson, ale to na trawie, więc się o typ nie martwię.
Typ powtórzony, ⛔ 100
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Indian Wells Eliminacje
Spotkanie: G.Arn - M.Keys
Typ: poniżej 20.5 gema
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Węgierka Arn podejmuje dzisiaj niżej notowaną rywalkę z USA - Madison Keys. Obie tenisistki dzieli ponad 180 miejsc w rankingu WTA. To potwierdza fakt, że faworytką jest Greta Arn.
Przeanalizowałem formę obu zawodniczek z ostatniego miesiąca i bilans wygląda następująco;
* Arn na początku lutego zagrała w Paryżu gdzie po przejściu eliminacji i wygraniu 2:1 meczu z G.Muguruzą Blanco odpadła w 1 rundzie z P.Martić 4/6, 4/6.
* potem 2 tygodnie odpoczynku i podróż do Meksyku na turniej w Monterrey. Tam forma była już wysoka co zaowocowało dotarciem do półfinału gdzie po 3setowym pojedynku Arn przegrała z A.Cadantu. Po drodze pokonała m.in. S.Zhang, M.Abramović, N.Bratchikova. W moim przekonaniu są to lepsze zawodniczki aniżeli dzisiejsza rywalka Arn.
* luty Arn zakończyła na 1 rundzie turnieju w Acapulco, gdzie przegrała z E.Gallovits Hall 5/7, 5/7
Forma Madison Keys to gra w turniejach niższej rangi w USA z rywalkami mało znanymi. Ostatnio jednak Keys miała okazję zmierzenia się z Verą Ducheviną na kortach w Memphis. Uległa 2/6, 5/7. Jak łatwo wyliczyć w spotkaniu tym padło 20 gemów, uważam, że dzisiaj w pojedynku z Arn padnie podobny wynik. Spotkanie to powinno skończyć się wygraną 2:0 w setach Węgierki.

✅ 71
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - HISZPANIA: Primera Division
Spotkanie: Levante - Betis
Typ: Levante powyżej 1.5 gola
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet365
Rezultat:
Analiza: Ostatnie spotkanie 25. kolejki La Liga rozpocznie się i dobiegnie końca w Walencji. Ale nie będzie to mecz drużyny, która najczęściej kojarzy nam się z tym miastem a ich rywali z za miedzy - Levante. Na Estadio Ciudad de Valencia przyjedzie Betis Sevilla. &quot;Granotes&quot; nie może zaliczyć ostatnich miesięcy do udanych. W lidze pomimo tego, że Levante utrzymywało wysoką 4 pozycję i ich gra wyglądała całkiem nieźle, nagle coś się zatrzymało. Podopieczni Juana Ignacio nie wygrali w lidze od 18 grudnia notując osiem spotkań bez zwycięstwa i gdy wydawało się, że przyjazd do Barcelony na Estadi Cornellà-El Prat przyniesie kolejną porażkę lub remis a tym samym przedłuży fatalna serię, coś się odblokowało a Levante wygrało z Espanyolem 2:1. Na własnym stadionie gospodarze mają dość dobry bilans, na 12 spotkań na własnym stadionie udało im się wygrać sześć, trzy razy dzielić punktami i zaliczyli trzy porażki. Na Estadio Ciudad de Valencia trzy punkty wywoziły tylko ekipy Valencii, Rayo i Getafe. Dziś przyjeżdża Betis, notujący na wyjazdach słaby bilans spotkań. Rozegrali 12 meczy z czego aż 8 przegrali i żadnego nie zremisowali. Obecnie notują serię trzech spotkań bez porażki, a wszystko zaczęło się od zwycięstwa nad &quot;Baskami&quot; 2:1, następnie przyszło zwycięstwo z Zaragoza i remis 1:1 z Getafe. Dziś jednak zdecydowanym faworytem jest według mnie drużyna z Levante, która śmiem sądzić przebudziła się i postara się, na własnym stadionie odnieść zwycięstwo w ramach rekompensaty dla swoich kibiców, którzy zwycięstwa swoich podopiecznych na własnym stadionie nie widzieli od 10 grudnia.
W obu ekipach braki, jednak można je policzyć na palcach jednej ręki. W drużynie gospodarzy nie zagra Francisco Farinos możliwe, że wystąpi Juanlu, jednak jego szanse na grę oscylują w granicach 50/50. U gości zabraknie natomiast Sergio, jednak to praktycznie żadne osłabienie. Uważam, że niesione przez swoich kibiców Levante zwycięży dziś na własnym stadionie strzelając przynajmniej 2 bramki!
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna II bundesliga
Spotkanie - Munich 1860 - St. Pauli
Typ - Strzelą obydwie drużyny gola w 1 połowie ? Tak
Kurs - 3.75
Buk - Bwin
Analiza :
Niezwykle ważne spotkanie zostanie rozegrane na boiskach niemieckiej II bundesligi . Gospodarze 1860 Monachium podejmują na swoim terenie St. Pauli . Monachijczycy zajmują aktualnie 6 pozycję z 1 meczem zaległym mają na swoim koncie 41 pkt. i do 5 właśnie St. Pauli tracą 5 pkt , obie 11 pomimo zajmowanych miejsc ciągle liczą się w walce o awans do Bundesligi . Munich 1860 jest ostatnio w niezłej formie bo mają za sobą 5 meczów w których nie doznali porażki ba wszystkie mecze wygrali , a na swoim terenie spisują się b.dobrze na 11 meczów ich bilans to 8-1-2 no i w bramkach też super 26:12 . Goście natomiast przechodzą zmienną formę np. ostatnie 10 meczów w ich wykonaniu to 5-3-2 i 15:9 w bramkach . Dziś jednak liczę że podejdą bardzo zmotywowani do tego spotkania bo w razie porażki a w przypadku zwycięstwa jeszcze Monachijczyków w ich spotkaniu zaległym to role mogą się odwrócić i to 1860 będą przed nimi w walce o awans . W pierwszym spotkaniu na terenie ST. Pauli wygrało Pauli 4:2 , jednak gdy popatrzymy na H2H to tu lepsi Monachijczycy na 9 pojedynków 5:3 na korzyść gospodarzy jakby tego było mało to St.Pauli jest bez zwycięstwa na terenie 1860 no ale to już historia teraz piłkarze napiszą nową jaka będzie nie wiem , liczę że będzie to zacięte spotkanie a w typie typuję że uda się obu drużynom strzelić gola w pierwszej połowie . Pozdrawiam !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 131

strojes666

Użytkownik
Spotkanie : TSV 1860 : St Pauli
Typ : over 2,5 w pierwszej połowie
Kurs : 7,00
Bukmacher : bet365
Godzina : 20.15
Spotkanie :
W lidze niemieckiej, a konkretnie w drugiej lidze niemieckiej dzisiaj spotkanie o sześć punktów.
TSV które jest narazie na 6 miejscu musi dzisiaj zgarnac komplet punktów bo odstaje trochę od czołówki i mimo iż sąsiaduje w tabeli z dzisiejszym rywalem to traci do niego aż 5 punktów.
Dzisiaj potrzebne są im 3 oczka jeśli jeszcze myślą o awansie bo wtedy do ostatniego miejsca premiowanego grą w barażach o Bundesligę będą mieli 5 oczek straty ale jeszcze jedno zaległe spotkanie.
St. Pauli jest na miejscu piątym, a do drugiego traci trzy oczka jednak raczej na 2 miejsce to się dzisiaj nie przesuną bo by musieli z 10:0 wygrać, ale jak wygrają to na pewno wskocza na 3.
Dla nich też to bardzo ważne spotkanie i oni też walczą nadal o awans.
Czemu tyle bramek w pierwszej połowie? - w lidze niemieckiej jest zwykle sporo bramek a drużyny mocno cisną się od samego początku i wydaje mi się że dzisiaj będzie nie inaczej i sobie już od początku postrzelają.
Wiadomo że typ ryzykowny i wymagający ale trzeba spróbować
⛔ 100
 
anzelmo 244,5K

anzelmo

Użytkownik
Spotkanie: TSV 1860 München-FC St. Pauli
Bukmacher: Pinnacle
Typ: Under 2.5
Kurs: 2.060
Czas rozpoczęcia: 20:15
Analiza

Bardzo ważne spotkanie dla obydwu drużyn, które nalezą do czołówki 2 Bundesligi.Gospodarze na miejscu 6 ze strata 5pkt do dzisiejszego rywala, który zajmuje miejsce 5 ze strata 3 pkt do miejsca premiowanego awansem do Bundesligi. Popularne Lwy maja fantastyczna serie 8 spotkań bez porażki w tym az 5 zwycięstw z rzędu.Jesli dzisiaj wygrają bardzo zbliża sie do powrotu do budesligi i po latach do ponownych derbów z Bayernem.TSV Gra bardzo dobrze u siebie,bilans imponujący 11 ( 8 - 1 - 2 ) 26 : 12 - 25 pct.Wydaje mi sie ze bardzo lubią grac w poniedziałki, bo ostatnio w dokończeniu kolejki pokonali 1. FC Union Berlin bardzo szczęśliwie.Spotkanie do zobaczenia na antenie Eurosportu,mam okazje w miarę regularnie oglądać mecze 2 Bundesligi i dla mnie będzie to bardzo twarde ostre spotkanie z mała ilością bramek. Troszkę wyżej oceniam ekipę gości z Hamburga, która gra bardzo ostro twardo.Na pewno nastawi sie na kontrę, chcąc przede wszystkim nie straci gola.Maja troszkę pkt przewagi, strata jest nie dużo do zespołów z czuba tabeli.Sama tabela jest bardzo spłaszczona i do końca będzie bardzo ciekawie.Procentowo obie ekipy overowe zdecydowanie tsv ,ale ostatnie spotkania underowe, przy czym goście 2 razy pod rząd zaliczaja under 2,5. Jesli szybko nie padnie gol ,myślę ze under ma duże szanse powodzenia. Stawka spotkania duża a wiec i mobilizacja w obu drezynach na najwyższym poziomie,dla mnie mecz walki dużo taktycznego grania.
✅ 106
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna, Eerste Divisie, Holandia
Spotkanie - Emmen - Veendam
Typ - X
Kurs - 3,57
Bukmacher - PinnacleSports
Analiza: Oba zespoły walczą o utrzymanie. Emmen ma punkt przewagi nad Veendam i punkt przewagi nad ostatnim w tabelii Veendam.
Gospodarze są jednak w katastrofalnej formie. Przegrali ostatnio 6-0 i 5-0 dwukrotnie na wyjazdach. To stawia ich dzisiaj w niewygodnej, psychicznie sytuacji. Z pewnoscią powalczą na walkę, obstawiałbym jakies 0-0.
Veendam tez ostatnio doznało blamażu i to przed własną publicznością. Przegrało aż 4-0. Oba zespoły są więc pod formą.
Piłkarze Emmen są w o tyle dobrej sytuacji, ze dzisiejszy brak zwycięstwa, będą mogli sobie powetować w następnej kolejce, kiedy znów zagrają na własnych śmieciach.
Veendam ostatni remis wyjazdowy zaliczyło 30 października. 2011 roku! Więc jakieś 4 miesiące temu! Od tego czasu ani razu nie przywieźli chocby punktu z obcego boiska. Dzisiaj na to najwyższa pora. Rywal absolutnie w zasięgu. Co ciekawe Emmen ostatni remis u siebie tez miało ponad 4 miesiące temu. Pora skończyć tę passę. Zapowiada się mecz walki, w którym nikt nogi nie odstawi i o jakiekolwiek gole będzie trudno.
W zasadzie remis nikogo nie interesuje, ale z porażką nie pogodzi się żadna z drużyn.
⛔ 100
 
P 7

pasztecik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy 2 Liga
Spotkanie:Munich 1860 - St. Pauli
Typ: 1
Kurs:2,30
Bukmacher:Betsafe
Analiza: W meczu typ przewiduje zwyciestwo gospodazy ponieważ jest to drużyna grająca bardzo dobrze na swoim obiekcie ich bilans to 8 zwycięstw 1 remis 2 porażki. Ponadto Munich 1860 w ostatnich 10 meczach wygrało 8 razy 1 zremisowało i 1 przegrało co swiadczy o tym że ich forma w obecnym sezonie jest bardzo dobra.Kolejnym plusem przemawiajacym za Munich 1860 jest ich bardzo dobra gra w obronie na swoim stadionie i równiez świetna ofensywa. W 11 meczach na swoim stadionie drużyna ta strzeliła 26goli tracac przy tym tylko 12 co jest naprawde bardzo dobrym wynikiem, jak na bardzo ofensywna lige niemiecka. Przeciwnikiem Munich bedzie bardzo dobra druzyna z St.Pauli ktora mimo bardzo dobrej gry w ostatnich meczach na wyjazdach radziła sobie srednio przegrywajac 2 mecze ze słabymi druzynami Achen i Inglostad i wygrała 2 mecze z ostatnim w tabeli Rostockiem i znajdujacym sie na 15 miejscu Duisburgiem ponadto zanotował równiez 1 remis z liderem tabeli Pedebornem. Ważnym czynnikiem w tym meczu moze być rowniez stosunek bezposrednich spotkan miedzy tymi druzynami w ostatnich 5 meczach wygrywali na przemian gospodarze dlatego z wyniku tej statystyki świadczy że teraz powinna wygrać ekipa Munich1960:
St.Pauli - Munich 4:2
Munich - St.Pauli 2:1
St.Pauli - Munich 3:1
Munich - St.Pauli 5:1
St.Pauli - Munich 1:0
Dlatego biorac pod uwage te wszystkie czynniki uważam ze faworytem tego spotkania jest druzyna Munich 1960 !
⛔ 100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Maroko Al Botola
Spotkanie: FUS Rabat - KAC Kenitra
Typ: Over 2,5
Kurs: 3,1
Bukmacher: Bet365
Analiza: W spotkanie 19 kolejki Marokanskiej ekstraklasy Al Botola spotykaja sie FUS Rabat I KAC Kenitra. Gospodarze tego spotkanie swietnie sie spisuja w tym sezonie, maja na koncie 38 punktow i sa na czele tabelii. Goscie dobrze sobie radze w tym sezonie maja na koncie 25 punktow i zajmuja bezpieczna 7 pozycja. W tym sezonie pilkarze FUS u siebie sa nie pokonani maja imponujace bilans 7-1-0 gole 12-1. Goscie nie zle sobie radza na wyjedzie i zanotowali bilans 2-4-3 gole 8-11. Gospodarze tego spotkanie nie wygrali od dwoch spotkan i ich przewaga zmalala nad najgrozniejszego rywala tylko do 1 punktu. Napewno dzis pilkarze FUS zrobia wszystko zeby to spotkanie wygrac i wzmocnic sie na czele tabeli. Goscie po zmiane trenera swietnie sie spisuja i zdobylo 10 punktow w 4 spotkan zdobywajac w tych wszystkich 4 spotkan conajmniej jednego gola i udalo im sie przedluzyc seria bez porazki do 7 spotkan. W 3 z 5 ostanich spotkan druzynie KAC Kenitrze padlo wynik powyzej 2,5 gola. Napewno dzis goscie zrobia wszystko zeby przedluzyc ta dobra passa bez porazki i ponownie udowodnic ze najlepsze sposub zeby zdobycwac punktow jest gra ofensywna. Widac wiec ze pilkarze obie druzyn maja o co zagrac. Licze ze trenerze obie druzyn zmobilizuja swich pilkarze tak aby zagrali skutecznie i udalo im sie nie raz pokonac bramkarza rywale. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy FUS Rabat I KAC Kenitra padnie wynik powyzej 2,5 gola.
✅ 210
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Dyscyplina - Piłka nożna, Eerste Divisie, Holandia
Spotkanie - Sparta - DenBosch
Typ - Sparta strzelu w obu połowach
Kurs - 2,62
Bukmacher - WilliamHill
Analiza: Generalnie typ poprzez osłabienia w drużynie gości. A mianowicie nie zagrają dzisiaj: Kevin Begois (Br 20/0), Tom van Weert (N 11/9), Danny Verbeek (N 20/8), Joey Brock (obrońca 16/0) oraz
Mike Scholten (obrońca 0/0) i Julian Willems (pomocnik 1/0). Na dodatek Spartanie są w fenomenalnej serii 8 kolejnych zwycięstw oraz 15 meczów bez porażki w lidze. Tak więc aż nie wypada tego psuć:wink: Den Bosch również w dobrej dyspozycji, ale biorę dzisiaj pod uwagę te kontuzje. Sparta ma najbliżej do pierwszego w tabeli Zwole i chce za wszelką cenę gonić. Den Bosch również z szansami, ale oni generalnie powinni się skupić na obronie pozycji do baraży. Ostatnie 3 kolejne mecze w Rotterdamie, to spora ilość bramek (4:0, 2:two: 3:4). Dzisiaj delikatnie posuwam się w stronę gospodarzy, ale nie gram czystej jedynki. Kurs wyśmienity na to co polecam:wink:
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom