>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 05.01.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Perth Glory vs. Sydney FC (A-League, PN)
BTS,
1.75
Bwin
Obie ekipy dość mocno zawodzą w tym sezonie. Perth miało ponownie zbliżyć się do czołówki, a Sydney FC walczyć o Play-Offy. Dość niespodziewanie drugi zespół z Nowej Południowej Walii przejął inicjatywę... W dzisiejszym starciu oba zespoł wyjdą mocno osłabione. Thwaite (11/0 obrona) oraz Van den Brink (12/0 obrona) - są to dwa bardzo poważne braki w defensywie gospodarzy. Dzięki temu Del Piero, który powraca do składu będzie miał szansę powiększyć swój bilans bramek. Warto dodać, że gospodarze sporo tracą w tym sezonie. W ekipie przyjezdnych również zabraknie kilku defensorów: Boschaarta (6/1) i Griffithsa (9/0). Zespół z Sydney ma problemy z utratą bramek. Stracili ich bowiem 30 i czuję, że powinni dzisiaj spokojnie stracić kolejną. Ofensywy obu ekip wyglądają dzisiaj solidnie stąd też kurs to nieporozumienie - powinien być ok. 1.50. Warto dodać, iż w pierwszym meczu padł wynik 2:1 dla Sydney. Dzisiaj może być ciężko o ich wygraną, ale za to bój powinien być zacięty.
Polecam.
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 29

tomato99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Levante - Athletic Bilbao
Typ: 1
Kurs: 2.43
Bukmacher: Pinnacle
Liga Hiszpańska, mecz zespołu o co najmniej europejskiej renomie i dużo mniej znanej ekipy. O dziwo to jednak Levante bije się o europejskie puchary A Baskowie kłębią się w dolnej części tabeli. Wysoki kurs na gospodarzy zachęca do gry. Zajmują oni 6 pozycje po 17 spotkaniach a zawdzięczają to głównie znakomitemu bilansowi meczy u siebie 5/1/2 bilans bramek 15:11 jak widać wygrywają zazwyczaj mała ilością bramek a to akurat w przypadku tego meczu nie powinien być problem gdyż Athletic na wyjazdach stracił niewyobrażalną wręcz liczbę 23 bramek, mają drugą najgorszą defensywe w lidze. Bilans meczowy wyjazdowych spotkań jest fatalny 2/1/5. W LE też nie poradzili sobie dobrze i odpadli. Ostatnie 6 spotkań to bilans 2/1/3 i 8 bramek na minusie. Natomiast Levante 3/1/2 i 8:8. Pokazuje to pewną niestabilność jednak wierze że Levante znów ucieszy swoich kibiców i zgarnie 3 pkt przybliżając się do &quot;europy&quot; Kurs bardzo fajny ryzyko średnie, polecam.
✅143
 
S 318

soren

Użytkownik
Dyscyplina: Biathlon PŚ kobiet w Oberhofie
05.01.2013 14:30
Spotkanie: Kto wygra sprint kobiet?
typ: Darya Domracheva
kurs: 4.00
buk: bet-at-home
Dzisiaj w Oberhofie zostaną rozegrane biathlonowe sprinty zarówno pań jak i panów. Ja skupię się na rywalizacji kobiet, gdzie typuję zwycięstwo Daryii Domrachevej.
Długo zastanawiałem się nad graniem na zwycięzcę tego biegu Miriam Gossner, ponieważ jest to zawodniczka kapitalnie biegająca, która potrafi na trasie odrobić sporo czasu nawet do najlepszych. Popatrzyłem jednak na pogodę jaka ma panować w Turyngii i zobaczyłem, że będzie padał deszcz i wiał wiatr z prędkością 4 m/s. Na strzelnicy będą więc bardzo ciężki warunki, a jak wiemy Niemka nie jest królową jeśli chodzi o strzelanie zwłaszcza w stójce. W sztafecie zaliczyła ona aż 2 karne rundy. Dzisiaj wygra według mnie zawodniczka dobrze biegająca i lepiej radząca sobie na strzelnicy niż Miriam. Dla mnie jest to Darya Domracheva. Białorusinka świetnie biega, a jej umiejętności strzeleckie cenie zdecydowanie wyżej niż Niemki. W trudnych warunkach w sztafecie musiała tylko raz dobierać, wyprowadzając zespół Białorusinek na 8 miejsce. Groźna jak zawsze będzie Tora Berger, która podobnie jak Darya w czwartek miała tylko jedno pudło. Norweżka jednak nie co spuściła z tonu, nie jest już tak pewna na strzelnicy jak na początku sezonu, a także jej bieg nie jest fenomenalny. Jest jeszcze oczywiście Kaisa i Solemdal, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że mogłyby tutaj rywalizować o zwycięstwo. Jest także Soukalova oraz wysoko cenione po sztafecie Ukrainki, ale nie wydaje mi się, aby w tych warunkach potrafiły pobiec zbyt szybko. Dla mnie największe szanse ma Białorusinka.
⛔100
 
ixe 8

ixe

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Villarreal - Barcelona B
Typ: 1
Kurs: 1,95
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Villarreal musi wygrać ten mecz z jednego względu, upragniony awans zaczyna się od nich oddalać. Villarreal gra w tym sezonie całkiem przyzwoicie, wiadomo było od początku, że będzie to drużyna walcząca o awans do La Liga. Dodatkowym argumentem za Villarreal jest to, że ta ekipa traci prawie najmniej bramek z całej stawki (15 w 19 meczach), Barcelona B natomiast traci tych bramek sporo (31). Villarreal ostatnio przegrywał i remisował, Barcelona natomiast zanotowała aż 3 remisy z rzędu, jest to więc świetny przeciwnik na przełamanie dla Villarreal. Warto dodać do tego wszystkiego, że Villarreal u siebie nie przegrywa w tym sezonie, każdy przeciwniki ma problemy na El Madrigal.
⛔100
 
psotnick 866,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - ATP - Doha
Spotkanie: N. Davydenko – R. Gasquet
Typ: N. Davydenko (-1.5 Sets)
Kurs: 2.36
Bukmacher: Pinnacle

Nikołaj Dawidienko pokazał w tym tygodniu trochę tenisa ze swoich najlepszych lat. Rosjanin zaskakująco łatwo odprawił (6-2 6-3) faworyta całego turnieju Davida Ferrera po jednym z najlepszych występów od dobrych kilkunastu miesięcy. Widać wyraźnie, że turniej w Doha leży Dawidience jak mało który w kalendarzu. Dzisiaj wystąpi w 3 finale w ciagu 4 ostatnich lat i będzie faworytem do zgarnięcia drugiego tytułu Qatar ExxonMobil Open w tym okresie. Z kolei Richard Gasquet dostał się do finału po pokonaniu Daniela Brandsa zaciętym meczu (7-57-5). Francuz nie zrobił na mnie dużego wrażenia w tym turnieju, a nawet trochę rozczarował. Oczywiście, jest to bardzo utalentowany zawodnik, ma w repertuarze każde uderzenie z podręcznika, zwłaszcza można się zachwycać jego jednoręcznym bekhendem, który potrafi odpalić w każdej chwili. Problem w tym, że Gasquet gra moim zdaniem zbyt defensywnie i trudno mu wykorzystać pełnię arsenału ofensywnego z 2-3 metrów zza linii końcowej. Dzisiaj powinno mu być jeszcze ciężej, bo Dawidenko pokazał, że potrafi każdego zepchnąć do głębokiej defensywy swoim płaskimi bombami pod linię końcową. Zresztą Francuz miał sporo szczęścia w 2 rundzie, kiedy Zemlja pozwolił mu odwrócić losy 3 seta, kiedy przegrywał już 2-5. Trudno liczyć, żeby doświadczony Rosjanin w ogóle dopuścił do takiej niekorzystnej sytuacji, nie mówiąc już o jej odwróceniu. Wprawdzie historia bezpośrednich meczy na korzyść Francuza, ale to Rosjanin wygrał ostatni mecz i to bez straty seta. Dawidenko gra wyjątkowo dobrze w tym tygodniu i naprawdę trudno mi sobie wyobrazić, by mógł przegrać ten mecz. Gasquet gra zbyt defensywnie, ustawia się zbyt daleko za linią końcową, by mógł jakkolwiek zaszkodzić Rosjaninowi. To po prostu nie zadziała przeciwko takiemu graczowi jak Denko, który mocno bije i szybko wchodzi w kort. Jeśli Dawidenko będzie w stanie dyktować warunki w wymianach, to nie mam pomysłu jak Gasquet mógłby wygrać ten finał i raczej będzie to krótszy niż dłuższy mecz. Moim zdaniem Dawidienko zakończy cały turniej bez straty seta.
⛔100
 
pittah 14

pittah

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Mistrzostwa Swiata U20
Spotkanie: Szwecja-Stany Zjednoczone
Typ: Stany Zjednoczone -1,5
Kurs: 2.45
Bukmacher: Expekt
Witam. Dzis po raz kolejny hokej na lodzie. Tym razem Finał MS U20. Dzieje sie tu bardzo wiele, a na brak goli nikt nie moze narzekac. Na boisku szaleja mlode, waleczne, zmotywowane i rozstrzelane talenty mocarstw hokejowych takich jak USA, Kanada, Rosja, Szwecja. Ja postanowilem dzis definitywnie na USA. Mysle ze ekipa ze Stanow jest na fali i za wszelką cenę będą starali się wysoko pokonać Szwedów. Kursy na Amerykanów wystartowały od 2.20, w tej chwili wynoszą nawet 1.75. Kilka słów o Szwedach. Są całkiem mocni, ale nie na tyle by roznieść młodziaków USA. W meczach z Rosja, Kanada i Szwajcaria padały remisy także widać że jest to drużyna waleczna. Co natomiast czynią Amerykanie? W ostatnim meczu roznoszą faworytów pretendowanych do 1 miejsca Kanadyjczyków 5;1. Wcześniej Czechów 7;0 i Słowaków 9;3. Niemcy również polegli 8;0. Mysle, że wrzucą sporo bramek kolegom ze Skandynawii i zostaną triumfatorem turnieju.
✅145
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Mistrzostwa Swiata Juniorów, godz. 14.00
Spotkanie: Szwecja - Stany Zjednoczone
Typ: under 6,5
Kurs: 1.6
Bukmacher: Expekt
Analiza: Finał Mistrzostw Świata w hokeju juniorów do lat 20. Zawody są rozgrywane w rosyjskiej Ufie. Faworytem są niby zawodnicy USA, ale chyba tylko i wyłącznie po kapitalnym meczu z Kanadą w półfinale, który wygrali 5:1. Wcześniej Amerykanie przegrali w grupie i z Kanadą 1:2 i z Rosją 1:2. Musieli graććwierćfinał, wygrany co prawda 7:0 z Czechami. Ale to co zagrali Czesi to katastrofa, 17 kar 2-minutowych i jedna 10-minutowa. Amerykanie wykorzystali 5 gier w przewadze. USA w turnieju zaliczyli 3 wyniku underowe i 3 overowe. Patrząc na dotchczasowe spotkania turnieju to Szwedzi prezentują się lepiej. Co więcej wygrali swoją grupę, odnosząc 4 wygrane, dało im to od razu przepustkę do półfinału. W półfinale ograli Rosjan po karnych. W pierwszych 20 minutach stłamsili gospodarzy, którzy po prostu nie istnieli na lodzie. Potem do głosu doszli Rosjanie, ale według mnie Szwedzi grali na obronę wyniku, bo prowadzili 2:0 po 1 tercji i niestety musieli zagrać dogrywkę i karne.
W bramce Amerykanów kapitalnie broniący z Kanadą Gibson (GAA 1,42, 95,4%). U SzwedówLundström (94,6%). Obaj prezentują się bardzo dobrze i nie liczę tutaj na zbyt wiele bramek. Według mnie stawka meczu ogromna, to tym bardziej przekonuje mnie do gry na under. Obie ekipy na pewno najpierw zabezpieczą bramkę, a w ofensywie może się coś uda strzelić. Under 6,5 gola to dobra opcja.
✅60
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka, Tauron Basket Liga, 5.01 16:00
Rosa Radom - Anwil Wloclawek
typ; -4,5 pkt Anwil
1,93
Pinnacle
Analiza
Dzis w spotkaniu kolejnej kolejki Tauron Basket Ligi, w Radomiu, miejscowa Rosa podejmie Anwil Wloclawek. Radomianie w ostatnim czasie zmienili trenera, Mariusza Karola na Wojciecha Kaminskiego, do zespolu doszedl rowniez nowy zawodnik, Ronald Dorsey. Czy te wszystkie zmiany podzialaja na radomska ekipe pozytywnie? Co trener Kaminski mogl zrobic z druzyna w niespelna dwa tygodnie? Moim zdaniem niewiele, a Rosa w ostatnim czasie grala slabo, czego efektem jest ostatnie miejsce druzyny w ligowej stawce. Anwil natomiast po bardzo slabym poczatku ustabilizowal juz swoja forme, nie przegrywa ze slabeuszami. A taka porazka przydarzyla im sie na poczatku sezonu u siebie, z Rosa, po bardzo slabym spotkaniu z obydwu stron. Dzis wiec wloclawianie przyjezdzaja do Radomia zadni rewanzu. Biorac pod uwage slaba forme radomian i mimo wszystko wiekszy potencjal kadrowy po stronie Anwilu, mysle, ze przyjezdni pewnie zwycieza w tym spotkaniu.
✅93
 
Z 78

ziom157

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - SINGIEL: Chennai (Indie), twarda
Spotkanie: Bautista R. (Esp) - Paire B. (Fra)
Typ: over 22,5 Gema
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet 365
Na dzisiejszy dzień przygotowałem spotkanie Rozgrywane w Indiach.Jest to spotkanie Ćwierć finałowe.Hiszpan Baulista zmierzy się z Francuzem Paire.Obaj zawodnicy można powiedzieć że są na fali. Chciałby postawić tutaj na over gemowy ,linia wynosi 22,5.Myślę że jest to w stanie się spełnić. Baulista gra bardzo dobrze,rok rozpoczął od 3 Wygranych spotkań.Najciekawszym spotkaniem było starcie Berdycha z Baulista. Tutaj właśnie Hiszpan mnie zaskoczył wygrywając z Berdychem 2-1.Natomiast Francuz też gra równie dobrze jak Hiszpan. Rok rozpoczął znakomicie wygrywają 3 spotkania z rzędy,to wczorajsze z Cillicem było najlepsze.Hiszpan jak i Francuz czują się bardzo dobrze na te szybkiej nawierzchni w Indiach.Myślę że pokrycie overa jest jak najbardziej możliwe.Obaj zawodnicy posiadają wiele atutów.Między innymi solidny serwis,który ciężko jest przełamać a co za tym idzie ilość Gemów w meczu wzrasta.Polecam ten typ.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 0

martek12

Użytkownik
Dyscyplina:koszykówka-liga litewska
Spotkanie:Lietkabelis-Siauliai
Typ:1
Kurs:2,5
Buk:bet365
Dzisiejsze spotkanie litewskiej ligi koszykówki
Pojedynek sąsiadów ze środka tabeli---staty odpowiednio 5-5 i 5-4
Obie drużyny dobrze sobie radza w lidze bałtyckiej-zajmując drugie miejsca w swoich grupach
Wydaje mi się że obecnie prezentują podobny poziom-a zadecydowąć może jak to często bywa w koszykówce-atutu swojego boiska.Rok temu wygrali nieznacznie goście,ale w tym sezonie wydaje sie ze Lietkabelis ma mocniejszą drużyne
Gospodarze pewnie też postarają sie zrehabilitować za ostatni pogrom u siebie z L.Rytas
Kurs dobry
Polecam
kiepska analiza
 
N 7

nerotfp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - FA Cup
Spotkanie: Southampton FC - Chelsea FC (Handicap 1:0)
Typ: 2
Kurs: 2,55
Bukmacher: Bwin
Analiza: Przed nami spotkanie FA Cup. Londyńska Chelsea podejmie na wyjeździe miejscowy Southampton. Typuję w tym meczu zwycięstwo Chelsea z handicapem 1:0 dla Southampton. Według mnie Chelsea wygra ten mecz kilkoma bramkami w sposób łatwy. Biorąc pod uwagę sytuację w lidze angielskiej londyńska Chelsea zajmuje miejsce 4, a gospodarze są na 17. Pozostają oni w serii czterech meczów bez zwycięstwa. Co prawda, ostatnio goście przegrali z nisko notowanym Queens Park Rangers, lecz według mnie był to jedynie wypadek przy pracy. Stawiam na szybkie zwycięstwo Chelsea.
✅155
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Kosz, Francja, Kobiety
Landes - Arras 4.29
Pinnacle
1/10
Arras w przerwie świątecznej wzmocniło się Sashą Goodlett z Chińskiej ligi:
Goodlett moves to France, having previously played in China for Heilongjiang where she averaged 13.4 points and 9.9 rebounds in 11 games this season before being substituted for Abi Olajuwon.
oraz Tatsianą Likhtarovich z Horizontu Mińsk:
In EuroCup Women she averaged 13.5 points, 3.7 rebounds and 3.2 assists per game. Her numbers in Belorussian league were 14.8 points, 3.5 rebounds and 3.8 assists per game.
Goodlett nawet zagrała ostatnio, ale bardzo krótkie 11 minut, więc zdążyła tylko rzucić 6 punktów i zebrać 2 piłki. To 1 mecz w nowej ekipie, dopiero co po przyjeździe także nie ma tragedii.
Generalnie one obie mają zastąpić Ajanovic i Dabo, które w sumie dawały 10.7 ppg, 9.4 rpg i 0.2 apg. Myślę, że powinny to nadrobić i to spokojnie. Z pewnością dadzą więcej asyst, zwłaszcza Białorusinka, która naprawdę dobrze potrafi rozrzucać piłkę. No i więcej punktów, Tatsiana to dobra strzelczyni.
Landes ma dobry obwód, bo jest młoda Epoupa, jest Guzman, jest Le Gluher. Nieźle to wygląda. Trochę gorzej widzę strefę podkoszową. Poza Humphrey i Reghaissią tylko Stepanova na backup, bo Abalde to dla mnie bardziej trójka niż czwórka.
Arras pod koszem Dijon, Malashenko, Carmona i Goodlett właśnie. Nie jest to też potęga, ale rotacja lepsza wg mnie, bo nie tracą aż tyle na jakości zmieniając zawodniczkę. Za to obwód fajny. Jest Bachvarova, Bade, Evans, Gomis, teraz jeszcze Likhtarovich. Dobre strzelczynie, które potrafią też rozrzucać piłki.
Pierwszy mecz obu ekip - 53:42 dla Landes.
Ale w tamtym meczu były nieco inne składy.
Arras grało bez Goodlett, Likhtarovich, Malashenko, Bachvarovej. Dwie ostatnie grają już jakiś czas w Arras i dają 14.5 ppg, 4.1 rpg, 1.6 apg. Ok grała Ajanovic i grała Dabo - 10 punktów, 16 zbiórek, 2 straty. A Dabo pewnie miała jakiś rekord życiowy w zbiórkach wtedy.
Landes było takim składem jaki ma teraz.
Więc widać, że Arras wzmocnione.
Jak dla mnie handi za wysokie. Po świętach trochę cuda się mogą dziać, nie wiadomo kto wrócił z nadwagą. Ja bym dał handi tak +6 i odpowiednio niższy kurs na ML.
⛔100
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Serie A
Spotkanie: Lazio - Cagliari
Typ: Lazio -1.75
Kurs: 2,85
Buk:Bet365
Wicelider tabeli Lazio Rzym podejmuje u siebie drużynę z 17 miejsca - Cagliari Calcio. Faworyt jest jeden - Lazio. Cagliari bowiem w ostatnich ośmiu meczach zdobyli zaledwie 2 pkt. Są w głębokim dołku. Dodatkowo jakby tego było mało klub ma problemy finansowe i zalega z wypłatami piłkarzom. Lazio sezon jak narazie świetny, 36 punktów w 18 meczach. Do pierwszego w tabeli Juventusu tracą 8 punktów, nic nie jest jednak rozstrzygnięte i jeśli Lazio chce myśleć o mistrzostwie takie mecze musi wysoko wygrywać. Cagliari w rozsypce, przyjechali do Rzymu bez trzech ważnych graczy - Pinilla, Astori i Pisano. Kontynuują serię 5 porażek z rzędu, w tym 4 ostatnie mecze zawsze przegrane różnicą min. 2 bramek. Lazio u siebie 7-1-1, tu musi być pogrom.
⛔100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka Plusliga
Spotkanie: Warszawa-Kielce
Typ: 2
Kurs: 4,30
Bukmacher: Sportingbet
W meczu siatkarskiej Plusligi rewelacja z Warszawy podejmie Effector Kielce. Faworytem meczu według bukmacherów są gospodarze, aczkolwiek kursy na zwycięstwo Kielc mocno lecą w dół, ponieważ z obozu Warszawy dochodzą słuchy o kontuzjach i na pewno dziś nie zagra Krzysztof Wierzbowski, a ponoć jeszcze trzech innych siatkarzy nalega na urazy, w tym jakiś ważny zawodnik lecz szkoleniowiec Warszawy nie chciał zdradzac o kogo chodzi by nie ułatwiac zadania Kielcom. Zatem na przyjęciu zagrają Pawliński z Siezieniewskim i wobec kontuzji Wierzbowskiego trener nie ma żadnego manewru na tej pozycji. Kielce zaś znacznie lepiej do tej pory grają na wyjazdach niż u siebie, a zresztą to i u siebie wygrali ostatnio dwa mecze. Dużo będzie zależeć od postawy atakującego Dandera. Jeśli zagra dobrze to stawiam na gości, bo Penczev, Kokociński i Zniszczoł są ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji. Kozłowski to solidny rozgrywający, na pewno siłą Kielc jest jak dotąd dobre przyjęcie zagrywki, trochę kłopotów maja w grze na siatce.
✅330
 
pi0tro 27

pi0tro

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Spotkanie: Lazio - Cagliari
Typ: Lazio
Kurs: 1.55
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Spotkanie wicelidera rozgrywek z drużyną walczącą o utrzymanie się w lidze. Stawiam na Lazio ponieważ jest w świetnej formie - 5 ostatnich spotkań to cztery zwycięstwa i jeden remis. Jeśli chodzi o drużynę gości to jest zupełnie odwrotnie, znajdują się w fatalnej formie, przegrali 5 ostatnich spotkań i nie zapowiada się na to, aby ta czarna seria skończyła się w Rzymie. Za Lazio przemawia dosłownie wszystko - mają lepszą kadrę, grają przed własną publicznością. Żeby myśleć o mistrzostwie po prostu takie meczu muszą wygrywać. Jeśli chodzi o sytuację kadrową to w Lazio zabraknie Stankeviciusa i Edersona. Dłuższa lista nieobecności w Cagliari, na boisku w zespole gości nie zobaczymy: Pinilli, Astori&#39;ego i Pisano. Sytuacja Cagliari jest naprawdę trudna, w meczu braknie podstawowych zawodników, dodatkowo klub zalega od dwóch miesięcy w pensjami dla zawodników, przez co atmosfera w zespole jest fatalna, a morale zawodników bardzo niskie. Kurs nie powala, ale jest to dość pewny typ, dlatego warto grać. Dla odważniejszych proponuję zagrać handi -1 na Lazio.
✅55
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Walia, Premier
Spotkanie: Connahs Q. - Carmarthen Town
Typ: 2/2 (do przerwy/końcowy)
Kurs: 4.5
Bukmacher: bet365
Analiza: W grudniu goście pokazali kawał dobrego futbolu. W 5 meczach zgromadzili 8 pkt. To całkiem niezły wynik. W każdym meczu strzelali gola. Ba, dwa ostatnie wyjazdy to po dwa gole przez nich strzelone. Bilans pozwalający sądzić, że dzisiaj zgarną komplet punktów. Widać, że mają siłą rażenia i mogą być niezezpieczni już w pierwszej połowie. Connahs nie wygrało u siebie z Carmathen od 4 lat.
Connahs co prawda osiągało ostatnio dobre wyniki, ale dwa udane mecze z zesołem z czołówki to myślę wszystko na co ich stać. Nie sądzę by mieli kontynuować swoją dobrą passę. Gdyby było ich na to stać, to byliby w czołówce a nie w środku tabeli. Dlatego dzisiaj przewiduję zimny prysznic i porażkę gospodarzy. Na ich boisko przyjeżdża dzisiaj zespół, który pokazał, że radzi sobie w ofensywie i bez strachu wyjdzie pokazać dzisiaj swoje atuty.
⛔100
 
G 3

grassssss

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna , Liga Hiszpańska
Spotkanie:Sevilla - Osasuna
Typ:Który gracz strzeli gola - Alvaro Negredo
Kurs:2
Buk:Bwin
Analiza:
Na dziś wybrałem spotkanie Sevilla - Osasuna drużyn które ostatnio są w dużym dołku jeśli chodzi o forme i zdobycz punktową.Mecz bardzo ważny dla obu trenerów ponieważ Mitchel jak i Mendilibar grają na cierpliwości swoich prezesów i któryś po niepowodzeniu dziś z dużym prawdopodobieństwem może stracić posade.W roli faworyta oczywiście Sevilla na swoim gorącym terenie ale tak może było w poprzednich sezonach ,teraz tak naprawde każdy wynik jest tu mozliwy.Ostatnie mecze u siebie gospodarzy to ich 2 porażki a przed przerwą świąteczną przegrali na wyjeżdzie z Sociedad.Osasuna przegrała mecz o 6pkt u siebie z Granadą ,gdzie była wyrażnie słabsza.Obie ekipy potrzebują punktów narazie walczą o utrzymanie w przypadku Osasuny taki będzie plan minimum ,natomiast Sevilla traci 8pkt do LE ,kolejek jeszcze dużo rywal do przełamania złej passy dobry .Pare słów o Osasunie bardzo dobra obrona tylko 19 bramek straconych i 3 ostatnie wyjazdy bez porażki ,kiepsko w ataku tylko 14 bramek w sieci.Typuje w tym meczu że Negredo strzeli gola to chyba najjaśniejsza postać Sevilli w ostatnich tygodniach 8 goli na końcie ,przesłanek że tak sie stanie jest kilka .Zaczne od gości zabraknie podstawowego stopera Arribasa to duże osłabienie ,Sevilla u siebie pierwsze minuty zawsze ciśnie każdego rywala i jak wbiją szybko gola ustawia to mecz ,powrót Rakitica który potrafi rozegrać w środku .Nie będzie mam nadzieje już zależało wszystko od wrzutek Navasa , może ocknie sie Reyes tymbardziej że sprowadzili młodego Bosniaka Stevanovica i może wygryżc hiszpana ze składu.Licze na nawałnice od pierwszych minut ,Osasuna napewno będzie zadowolona z punktu i postawi autobus ,no ale kto ma strzelać gole jak nie Negredo .Typ ryzykowny ponieważ wraca po kontuzji jednak myśle że sytuacje będzie miał ,byleby tylko Medel nie wywinął czegoś i nie grali w 10.Reasumująć Sevilla powinna wygrac ten mecz bo następne to trudne wyjazdy do Valencii i Getafe a Osasuna jak urwie punkty to też sie nie zdziwie choć raczej myśle że z innymi zespołami będzie im łatwiej o to.
⛔100
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- FA Cup
Spotkanie: West Ham United- Manchester United
Typ: Suma minut, w których padły gole? Powyżej 160
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam!!!
Jak już tradycyjnie, w pierwszy weekend stycznia podczas gdy inne ligi europejskie powracają do gry po przerwie świąteczno-noworocznej, kluby angielskie grają w III rundzie pucharu FA. Na dziś spotkanie moim (zapewne większej części użytkowników tego forum również)zdaniem najciekawsze spotkanie tegoż pucharu.
Mecz na Boleyn Ground powinien obfitować w dużą ilość sytuacji bramkowych a co za tym powinno iść, również w sporo goli.
W meczach na stadionie gospodarzy pada średnio w lidze ok.3 bramek na mecz. Goście na wyjazdach notują średnią ok. 4 bramek na mecz. Czyli jak już widać, w meczach z udziałem tych drużyn pada dość duża liczba bramek.
Po drugie, na ostatnie 5 spotkań na Boleyn Ground przypada 17 bramek---&gt; 3,4 na mecz.
Ostatnie 5 wyjazdów ManU to 19 bramek---&gt;3,8 na mecz.
Widać, że &quot;forma&quot; bramek na mecz obu ekip jest wysoka i dość równa.
Po 3, H2h:
Ostatnie 5 spotkań na Boleyn to 18 bramek---&gt;3,6 na mecz.
Ostatnie 3 spotkania na Boleyn to 14 bramek---&gt;4,6 na mecz.
Ostatnie 5 spotkań ogólnie (i na Boleyn i na Old Trafford) to 15 bramek---&gt;3 na mecz.
Podając te suche statystyki chciałem pokazać, że jak te drużyny grają ze sobą to można się spodziewać sporo goli, najmarniej 3.
Teraz tylko liczyć na dość późne bramki.
Najwięcej bramek gospodarze strzelają w przedziałach: 30&#39;-45&#39; oraz 75&#39;-90&#39;.
Goście: 60&#39;-75&#39;
Dużo rzeczy przemawia za moim typem, dodać można jeszcze do tego &quot;magiczną&quot; 90 minutę, w której Czerwone Diabły lubią zdobywać gole to szansę oceniam na dobre 80%,
pozdrawiam zilzil
✅120
 
R 10

ryba-czewa

Użytkownik
dyscyplina: piłka ręczna, mecz towarzyski
spotkanie: Słowenia (-4,5) - Tunezja
typ: 1
kurs: 1,93
bukmacher: bet365
analiza:
przed nami kolejny mecz towarzyski przed MŚ mężczyzn w Hiszpanii, tym razem naprzeciw siebie stają dwie drużyny które biorą udział w turniejui raczej będą juz grac na 100% swoich możliwości. Słoweńcy to bardzo solidna Europejska drużyna, po latach lekkiego kryzysu reprezentacja tego kraju zaczyna grać coraz lepiej i wygrywać ze światowymi potęgami. W turnieju Słowenia zmierzy się w grupie z Polską, Serbią, Arabią Saudyjską, Białorusią i Koreą Południową, patrząc na uczestników grupy powinni oni bez większych problemów awansować do fazy pucharowej. Sądzę, że będą walczyć o drugie miejsce w grupie z Serbią. Tunezja natomiast to drużyna tylko na skalę Afrykańską i nie sądzę aby mogła sprawić jakiejś z lepszych europejskich reprezentacji kłopoty. W MŚ ma dość trudną grupę w której znajdują się Brazylia, Argentyna, Niemcy, Francja i Czarnogóra i wszystko wskazuje na to, że Tunezyjczycy zajmą ostatnie miejsce grupie. Sądzę, że Słoweńcy odniosą przekonywujące zwycięstwo.
✅93
 
matul9 298

matul9

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Szwajcaria, NLA
Spotkanie: HC Lugano - Rapperswil Jona Lakers
Typ: 1
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet365
Analiza: by Matul.
Na sobotnie po południe obieram kolejny pojedynek, w którym drużyna będzie walczyć o miejsca premiujące grą w Play - offach. Trochę regulamin ligi, 1-8 Play offy, 9-12 Play out. 9 gra z 12 a 10 z 11 i walka o utrzymanie trwa na całego. Przypomnijmy zeszły sezon &quot;Raperzy&quot; zajęli ostatnie miejsce i 39 punktów mniej od dzisiejszych gospodarzy. Lugano może i w tym sezonie nie zachwyca, ale jest to uznana marka i nie wyobrażam sobie Play offów bez drużyny Lugano. W tym sezonie grali ze sobą już i przypomnijmy było 9:0 dla Lugano. Ogólnie ostatnie 5 meczy gospodarze nie mieli żadnych problemów z Lakersami wszystkie 5 wygrali. Może i Lugano gra słabo ale nawet 5 ostatnich meczy jest na korzyść gospodarzy. Zdobyli bowiem oni 7 punktów a goście 4 tylko.
HC Lugano Rapperswil - J. Lakers 5 : 2 60 % 17 % 23 % 1
Reasumując :
* Na własnych śmieciach Lugano od 5 spotkań nie przegrało z Raperrswil a co więcej 2 mecze przegrali dwoma bramkami, 1 mecz trzema, kolejny pięcioma i ostatni 9[!] więc jaki tu wynik oczekiwać ?
* Cele obu drużyn są całkowicie odmienne, Lugano jak najwyższe miejsce i gra w play offach a Rapperswil praktycznie grają bo grają play outy i tak mają ;)
* Bumkacherzy czują bluesa : kursy spadają prawie u wszystkich buków.
Także polecam i powodzenia życzę ;)!
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom