>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 05.01.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna Anglia Puchar FA
Spotkanie:West Ham vs Manchester United
Typ: Kto strzeli najwięcej goli Javier Hernandez vs Carlton Cole Typ: Javier Hernandez
Kurs:2.55
Bukmacher:Unibet
Analiza:
W ten weekend odpoczywa Premier League ale nie oznacza to że odpoczywa angielska piłka.W sobotę natłok meczy w Pucharze FA.Wiele do obstawiania.Ja za cel obieram mecz lidera ligi angielskiej Manchesteru United oraz 11 drużyny obecnego sezonu West Ham United.Dokładniej chodzi mi o pojedynek strzelecki między Javierem Hernandezem a Carltonem Cole&#39;em.Javier ostatnio prezentuje się coraz lepiej co potwierdzają 3 zdobyte bramki w ostatnich 2 meczach.Będzie chciał się on na pewno jak najlepiej zaprezentować by pokazać że należy mu się miejsce w pierwszej 11-stce gdyż w tym sezonie nie zawsze zyskiwał uznanie w oczach trenera.Javier w obecnym sezonie ma juz na swoim koncie 8 bramek co plasuje go wysoko w klasyfikacji strzelców.Jest to tym bardziej ciekawe że szczególnie na początku sezonu nie grywał zbyt często.Natomiast zawodnik West Hamu Carlton Cole w tym sezonie nie spisuje się jakoś nadzwyczajnie tym bardziej że jest on napastnikiem.Ma on na swoim koncie zaledwie dwie bramki w tym sezonie.Tak samo jaki i Hernandez nie zawsze grał od początku jednak w kilku ostatnich spotkaniach grał od 1 minuty.Myślę że w tym pojedynku mobilizacja będzie po stronie gracza lidera Premier League.Jak również wiadomo ostatnio kontuzjowany jest Wayne Rooney.Welbeck nie jest w najwyższej dyspozycji co pozwala Hernandezowi na grę.Tym bardziej Javier będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony by zostać zauważonym przez trenera.Coraz lepsza forma Meksykanina zwiastuje dobrą grę w meczu pucharowym oraz bramki a po stronie Cole&#39;a osobiście nie spodziewałbym się jakiś &quot;fajerwerków&quot;.Kurs wysoki jak zawsze w wypadku tak ryzykowanych zakładów.Jednak sądzę że jeśli Javier strzeli choć jedna bramkę to wyjdzie zwycięsko w tym pojedynku bo po Carltonie ciężko będzie spodziewać się bramki patrząc na jego dyspozycję w tym sezonie.
⛔100
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA, Auckland (finał)
Spotkanie: A. Radwańska - Y. Wickmayer
Typ: 2:0
Kurs: 1,66
Bukmacher: Bet365
Wczoraj przyglądałem się grze zarówno Y. Wickmayer jak i A. Radwańskiej i można śmiało powiedzieć, że obie zawodniczki i nie tylko one nie weszły jeszcze płynnie w nowy sezon. Nie należy oczekiwać oczywiście fantastycznej gry od razu od Polki w turnieju niższej rankingi niż Wielki Szlem. Agnieszka przygotowuje większą formę z pewnością pod Australian Open. Na chwilę obecną Yanina gra chaotycznie, masa błędów przy własnym serwisie i trzeba przyznać że jej rywalka ostatnia - Mona Barthel rozegrała bardzo słabe spotkanie. Jeżeli chodzi o Agnieszkę to Polka również nie zachwyciła. Jak na Radwańską pojawiała się za duża ilość błędów własnych. Momentami można było zobaczyć przebicia w ogóle nie podobne do Polki. (mam na myśli wybijanie piłek na aut). Jednak jestem prawie pewien że był to po prostu słabszy dzień Agnieszki spowodowany między innymi sporym wiatrem na korcie. Jej ostatnia rywalka pokazała się z niezłej strony siłowej jednak zabrakło często spokoju, wykończenia, być może techniki. Warto podkreślić że Amerykanka przełamała Polkę pod koniec pierwszego seta i miała zwycięstwo seta nr. 1 w zasięgu ręki.. wystarczyło tylko wygrać gem przy swoim podaniu. No i wtedy zaczęły się nerwy.. Warto podkreślić, że spore znaczenie w Auckland odgrywa wiatr. Wydaje mi się że miał również wpływ na sporo piłek Polki. Yaniana nie pokazała nic niezwykłego i jutro widzę zwycięstwo Agnieszki która w finałach gra zwykle na bardzo wysokim poziomie. Y. Wickmayer nie dysponuje siłą V. Azarenki, S. Williams czy L. Hradecki więc nie powinna mieć problemu ze zwycięstwem w dwóch setach Polka. Agnieszka powinna ograć Belgijkę regularnością. Y. Wickmayer w konfrontacji z A. Radwańską na błędy własne wypada gorzej.
by scotratez​

✅66
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Australia A-league
Spotkanie: Perth Glory - Sydney FC
Typ: Over 3,5
Kurs: 3,00
Buk: Bet365
Sytuacja w obu ekipach jest trochę skomplikowana, szczególnie w linii obrony, gdyż po obydwu stronach zabranie dwójki podstawowych zawodników tej formacji. U gospodarzy nie zagrają van den Brink (12 spotkań), Thwaite (11 spotkań), a także jeden rezerwowy mniej znaczący defensor. Tym oto sposobem trenerowi gospodarzy zostaje do dyspozycji tylko czwórka obrońców, w tym ani jeden nominalny stoper. Dobra informacja jest taka, że wraca do drużyny napastnik, który w 11 spotkaniach zdobył 2 gole.
O drużynie przyjezdnych wiadomo na dzień dzisiejszy, że nie wystąpią obrońcy: Griffiths (9 spotkań), Bosschaart (6 spotkań), Fabio (9 spotkań) oraz rezerwowy obrońca Sherlock. Poza tym zabraknie pierwszego golkipera - Necevskiego. Dobra wiadomość to powrót do składu Del Piero, który jest najlepszym strzelcem (5 goli) oraz istotnego pomocnika Abbas&#39;a.
Teraz przejdźmy do statystyk. Sydney do tej pory stracili 30 bramek (19 na wyjazdach), ale i sporo strzelili jak na ostatnią drużynę tabeli (16, z tego 8 na wyjazdach). W 9 na 14 spotkań padały minimum 3 gole. Perth z kolei jest dosyć underową ekipą. Tylko 3 razy na 14 spotkań pokrywali over 2,5 gola. U siebie strzelili 11 z 14 bramek, a stracili 5 z 12. H2H dosyć korzystne dla typu, gdyż często padały między tymi drużynami minimum 3 bramki.
Podsumowując, wydaje mi się, że po takim kursie warto spróbować, tym bardziej, że zaczynają się już spadki. Stawka średnia.
Do konkursu daję over 3,5 jednak do normalnej gry polecam over 2,5 w granicach 1,80.
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kotek16 45

kotek16

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - Primera Division
Spotkanie: Granada CF - Valencia
Typ: 2
Kurs: 2,25
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Jutro o godzinie 18 zostanie rozegrane ciekawe spotkanie w jednaj z najlepszej lig- Primera Division. Będzie to mecz pomiędzy Granadą znajdującą się aktualnie na 15 pozycji, a Valencią która jest na 9 miejscu.
Valncia w ostatnicj 5 spotkaniach licząc wszystkie rozgrywki wygrała aż 4 razy i 1 spotkanie przegrała u siebie z Vallecano. Granada natomiast spisywała się nieco gorzej wygrywając 2 spotkania, 2 ramisując i 1 przegrywając. Ostatnie 2 spotkania między tymi drużynami kończyły się zwycięstwem Valencii i oba 1:0.
Valencia ma na pewno aspirację na grę w europejskich pucharach jednak 9 miejsce im tego nie zagwarantuje. Muszą kontynuować dobrą serię z ostatnich spotkać i myślę, że to oni zaczną ten rok od zwycięstwa. Zakładany wynik do 0:2. ;)
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dwill 620

dwill

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, USA, 4:30
Spotkanie: Los Angeles Clippers - Los Angeles Lakers
Typ: Lakers +5
Kurs: 1.83
Buk: Pinnacle
Los Angeles Clippers - Los Angeles Lakers
Lakers +5
1.83
Pinnacle
5/10
W NBA są mecze, gdzie nie ma gospodarza.
Są to jednak mecze, które można nazwać śmiało wojną.
Przez wiele sezonów, to Jeziorowcy byli ikoną Los Angeles. W tym sezonie skrupulatnie Clippers te miano im odbierali.
Gdy Lakers pikowali, Clippers notowali 17 zwycięstw z rzędu.
Świetna seria została przerwana w Denver, a kolejna porażka przypadła w Golden State.
Lakers po powrocie podstawowego rozgrywającego Steve&#39;a Nasha grają znacznie lepiej.
Przy okazji dwóch porażek Clippers, było widać ogromne zmęczenie serią zwycięstw. Na ten mecz, nikt już nie będzie pamiętać, ani o 17 zwycięstwach z rzędu, czy seriach porażek.
Mimo, że w listopadowym meczu górą byli Clippers, to trzeba podkreślić, że listopadowa forma Lakers, nijak ma się do obecnej, w dodatku, w ostatnim meczu nie grał Kanadyjczyk, a to już spore osłabienie dla Lakers.
Dla mnie ten mecz, to 50/50. Lakers muszą piąć się w górę, w swojej konferencji. Tym meczem będą mieli okazję, by &quot;zamknąć usta&quot; krytykom, którzy przestali wierzyć, że to oni mogą być główną ikoną Los Angeles. Czy tak będzie? Odpowiedź poznamy nad samym ranem. Z tego meczu również transmisja na C+ Sport. Warto wstać i obejrzeć!
Powodzenia!
⛔100
 
S 40

skendzielao

Użytkownik
Dyscyplina : koszykowka, nba
Spotkanie : Boston - Indiana
Typ : David West poniżej 17 pkt
Kurs : 2.00
Buk : bwin
Analiza: W tym pojedynku nie daję zbyt dużych szans silnemu środkowemu Pacers. West gra bardzo solidnie ale ostatnio notuje delikatny spadek z 23 pkt z Hawks przez 13 z Grizzlies do zaledwie 8 z Wizards. Dzisiaj również powinien skupić się raczej na defensywie i powstrzymywać Garnetta oraz wchodzącego pod kosz Pierce&#39;a. Również z dobrej strony pokazuje się Jared Sullinger. To będzie ciężki mecz na pograniczu remisu i szala zwycięstwa może przechylić się na obie strony. Rondo już nie zachwyca a po drugiej stronie szaleć będą George, Hill i Hibbert. West będzie musiał postawić na obronę i oddać pole do popisu w ataku kolegom.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Miami Heat - Chicago Bulls
Typ: Chicago Bulls (-2,5 pkt.) AH
Kurs: 4,50
Bukmacher: William Hill
Analiza: Miami nie powala swoją grą w tym sezonie. Heat niby wygrywali swoje mecze, ale styl w jakim to robili był daleki od ideału. Aktualnie Miami ma jeszcze większe problemy. Cztery ostatnie spotkania Miami były bardzo słabe, a dwa z nich przegrali. Heat wysoko przegrali zarówno z Detroit jak i z Milwaukee. Z Orlando i Dallas niby wygrali, ale oba mecze zostały roztrzygnięte dopiero po dogrywce. Wyniki słabe jak na mecze z niezbyt mocnymi rywalami. Na dodatek niepewny jest występ największej gwiazdy Heat LeBrona Jamesa. Jak dla mnie cała ta drużyna jest podporządkowana właśnie temu zawodnikowi, a w razie jego braku siła gry Heat spada niesamowicie. Chicago Bulls w tym sezonie są dość nieobliczalni, jednak bardzo dobrze grają na wyjazdach. Bulls zajmują drugie miejsce w konferencji z bilansem 8 zwycięstw i 5 porażek jeśli chodzi o mecze wyjazdowe. Nawet jeśli James zagra, to tak czy siak Chicago nie jest bez szans biorąc pod uwagę obecną dyspozycję Miami Heat.
✅350
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
manager91 66

manager91

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Baghdatis M. - Dimitrov G,
Typ: TB w meczu
Kurs: 2,37
Bukmacher: bet365
Analiza: Ogólnie jako pierwszy wpadł mi w oko typ na Baghtatisa, jako że obaj mają porównywalne w mojej ocenie na zwycięstwo w tym meczu... Jednak przy bliższej analizie doszedłem do wniosku, że jeszcze większym value-betem jest typ na - tb w tym pojedynku. Obaj panowie w swoich 3 dotychczasowych meczach zagrali bardzo dużo wgrywających serwisów co jest pierwszym argumentem. Drugim argumentem jest fakt iż obaj mają bardzo dobry % wygrania pierwszego serwisu, we wszystkich meczach (z wyjątkiem meczu Baghtatisa z Simonem gdzie wyniósł 78%) był on na poziomie ponad 80%... Analizując skuteczność 2 serwisu, oraz odnosząc go do rywali z jakimi przyszło się zmierzyć obu panom, również uważam, że jest on na podobnym poziomie.
Generalnie jestem zdania, że nawet gdyby padały przełamania w tym pojedynku, jeden tb jest dużo bardziej możliwy niż to sugeruje kurs, dlatego zdecydowanie polecam taki typ.
✅137
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
milson 209

milson

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA/Kanada, NBA
Spotkanie: Boston Celtics - Indiana Pacers
Typ: I kwarta over 44.5pkt
Kurs: 1.94
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Cóż... Jak niektórzy pewnie zauważyli żeruję na takich typach. Co prawda nigdy nie ma pewności, reguły czy też większej lub mniejszej pewności. Czysta loteria. Na dzisiejszą noc bukmacherzy ustawili bardzo niską linię na mecz Bostonu z Indianą. Pacers świetnie bronią w tym sezonie, ale zdarzają się im kwarty z wysokimi wynikami na otwarcie kolejnych pojedynków. Ekipa Zielonych w ostatnim czasie nie notuje najlepszych wyników. Wygrała zaledwie dwie z dziesięciu gier, tak więc motywacji do gry od samego początku nie zabraknie. Wspomniana niska linia na to spotkanie wzięła się z ubiegłorocznych potyczek tych zespołów, które nie obfitowały w wiele trafień w pierwszych dwunastu minutach. W grze Bostonu widać jednak odwrotną tendencję. Granica 44.5 punkta została przekroczona w 9 z 10 ostatnich gier. Czemu w sobotnią noc miałoby być inaczej? ????
⛔100
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Brisbane(Australia)
Spotkanie: S.Williams - A.Pavlyuchenkova
Typ: poniżej 19 gemów w meczu
Kurs: 1.69
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Finał turnieju WTA w Australijskim Brisbane w którym zagrają Amerykanka Serena Williams i Rosjanka Anastasia Pavlyuchenkova. Rosjanka aktualnie 36 w rankingu światowym niespodziewanie znalazła się w tym finale pokonując po drodze tak solidne zawodniczki jak Kerber czy Kvitova. Teraz jednak spotka się z o wiele bardziej wymagającą przeciwniczką. Serena w drodze do finału nie straciła żadnego seta i dodatkowo miała więcej czasu na regenerację sił, bo w półfinale wygrała walkowerem z Azarenką. Nie przewiduję w tym meczu nic innego jak gładkie i szybkie zwycięstwo Amerykanki, która oprócz pojedynku ćwierćfinałowego gdzie straciła 7 gemów nie pozwalała na zbyt dużo przeciwniczkom. Myślę że linia na 19 gemach jest odpowiednia i bardzo bezpieczna żeby ją zagrać, biorąc nawet pod uwagę dwa ostatnie mecze jakie zawodniczki rozegrały między sobą, w tamtym roku Serena wygrała 6-2,6-1, a rok wcześniej 7-5,6-1. Tylko cud moim zdaniem mógłby sprawić, że Rosjanka wygra 8 gemów i przebije tą linię gemową. Mając w nogach półfinałowy 3 setowy pojedynek nie powinna sprawić większych problemów Serenie i po krótkim meczu cieszyć się z osiągniętego finału WTA, bo dawno już jej się to nie udało Zachęcam do swojego typu i pozdrawiam.
⛔100
 
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna, Australia A-league
Spotkanie - Perth Glory - Sydney FC
Typ - Sydney FC
Kurs - 5.00
Buk - bet365
Analiza :
Dzisiaj w A-League w Australii w meczu Perth Glory a Sydney FC liczę na niespodziankę (chociaż czy wiem czy niespodzianka) i zwycięstwo gosci . Patrząc na tabelę to gra 5 drużyna z ostatnią jednak różnica pkt. między nimi to zaledwie 5 pkt . Goscie w tym sezonie spisują się słabo w porównaniu z poprzednim kiedy dotarli do półfinału jednak ulegli Wellington P. 3:2 no gospodarze w tym czasie okazali się lepsi i dotarli do głównego finału o tytuł mistrzowski ostatecznie jednak polegli z Brisbane Roar 2:1 , no ale teraz mamy nowy sezon nową walkę . Perth Glory jak już wspomniałem 5 miejsce z dorobkiem 18 pkt ich bilans jednak to 5-3-6 i 14:12 w bramkach natomiast gosci z Sydney 4-1-9 i 16:30 jak widzimy strasznie dużo goli tracą goscie jednak w bramkach strzelonych są lepsi od Perth Glory , ja jednak znalazłem cos co może przemawiać w dzisiejszym spotkaniu za Sydney to ich H2H . Perth Glory ma chyba jakis kompleks gdy spotyka się z Sydney i tak 26 wspólnych meczy i 5-8-13 (30:42) na stadionie Perth Glory ten bilans 2-4-6 (11:17) a ostatnie zwycięstwo u siebie zespół Perth Glory zanotował oj dawno bo sezon 2009/10 kiedy to wygrali 2:0 , dlatego pójdę za historią i stawiam na gosci którzy zapewne będą walczyć do konca o miejsca 1-6 aby znów zagrać w play-off o mistrzostwo . Pozdrawiam !
⛔100
 
zigi 57

zigi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, MŚ-U20
Spotkanie: Canada U20 - Russia U20
Typ: Russia U20 (draw no bet)
Kurs: 3.00
Buk: Bet365
Mecz o brązowy medal MŚ-U20. Faworytem i to zdecydowanym jest Kanada, ale tylko na papierze. Ostatnie MŚ pokazały, że Kanada nie potrafi grać po wyjściu z grupy, przychodzi faza play-off i już widzimy inną Kanadę niż z fazy grupowej. Ostatni mecz to nie najlepsze spotkanie, od początku mocno uśpieni, co wykorzystali Amerykanie bezwzględnie. Możliwe że forma zaczyna spadać, to już nie ta Kanada z początku MŚ, natomiast zawsze groźna, tak samo groźna jak Rosja. Sborna mimo porażki ze Szwecją nie zagrała źle, po dwóch straconych bramkach całkowicie przejęli inicjatywę, dzięki czemu wyrównali na 2:2, a dogrywka i karne to już loteria. Rosjanie są niesamowicie niesieni przez publiczność, każda akcja to ogromne emocje, publiczność żyję razem z zespołem. Wierze że dziś powalczą z Kanadą, nie raz udowadniali że z nimi potrafią grać. Widzę również znaczną przewagę na bramce po stronie Sbornej, Vasilevski broni solidnie, a co do Subban&#39;a nie jestem przekonany. Raz zagra dobrze, a raz mecz mu nie wychodzi.
z/0
 
llejo 50

llejo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - Primera Division
Spotkanie: Granada CF - Valencia
Typ: HT under 0,5
Kurs: 2,62
Bukmacher: BET365
Analiza:
Moim typem jest under 0.5 HT
Przeglądając statystyki to drużyna gospodarzy jest typową drużyna underową. Na własnym boisku przez 8 kolejek stracili 8 bramek i zdobyli tylko 6 bramek. 1 mecz wygrany 4 remisy i 3 porażki. Natomiast drużyna Valencii to przeważnie remisuje 1-1 badz wygrywa 0-1. I tak tez ja stawiam. Poprzednie 2 wyniki między tymi drużynami to 0-1 i 1-0. uważam że drużyna słabsze będzie się bronić i z wyniku remisowego 0-0 będą bardzo zadowoleni. 3 ostatnie wyniki gospodarzy u siebie to:
0-0 z Sociedad
0-0 z Espanyol
0-1 z Atl Madryt
Nic innego tu nie widzę jak wyniku 0-0 bądź 0-1.
Typ under 2.5 kurs 1.73
ale Ja podnoszę swoją poprzeczkę i stawiam że do połowy będzie wynik 0-0 kurs 2.62
Uważam że to bardzo realna szansa aby do przerwy utrzymał się wynik 0-0.
✅162
 
godziu 0

godziu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 1.Cypr
Spotkanie: AEL Limassol -Apollon Limassol
Typ: X
Kurs: 3.2
Buk: Fortuna


Derby, w dodatku pomiędzy drużynami, które w tym sezonie grają dość podobnie i są w górnej części tabeli. AEL to drużyna, która – nie licząc Ethnikosu – remisuje najczęściej w lidze. Dlatego typuję podział punktów.
Nieregulaminowy bukmacher/ ⛔100
 
anzelmo 186,7K

anzelmo

Użytkownik
Koszykowka Tauron Basket Liga, 05.1 2013 18:15
Stelmet Zielona Gora-Asseco Prokom
typ: -2,5 pkt Stelmet
kurs 2,02
Pinnacle
Zapowiada sie bardzo ciekawe spotkanie, które będziemy mogli oglądać na tvp sport. Bardzo liczę na udany rewanż Zastalu za minimalna porażkę w Gdyni 21 Października 73-70.Obie drużyny ze znaczącymi zmianami w składach od tego spotkania, szczegolnie w Prokomie, który jak na razie gra chyba jeden z najgorszych sezonów.Mecz sąsiadów 4,3 pozycja w tabeli, bardzo ważne spotkanie dla całej ligi. Gospodarze po zaskakującej porażce na koniec ubiegłego roku w Tarnobrzegu z tamtejszym beniaminkiem ligi ekipa Jeziora 99-95.Będą chcieli sie zrehabilitować i zrewanżować, mobilizacja po obu stronach duża.Zastal u siebie gra dobrze, bardzo ofensywnie zdobywa sporo pkt, ale tez sporo ich tracić. To największy mankament podopiecznych Mihailo Uvalin -gra w defensywie.Goście ostatnio w niezłej formie, seria 3 zwycięstw na koniec roku w tym bardzo prestiżowe zwycięstwo nad Turowem Zgorzelec na wyjeździe 86-80.Bardzo liczę na gospodarzy tego meczu, nie ukrywam ze to mój typ dnia, może troszkę ryzykowne granie tego hendicapu, ale liczę ze Zastal zdominuje Prokom grając bardzo szybka koszykówkę.Sporo wejść pod kosz, penetracji Walter Hodge powinien być ważna postacią tego meczu- prawdziwym liderem zespołu, myślę ze u siebie na własnych &quot;śmieciach&quot; będzie nie do zatrzymania.Liczę na zespołowość gospodarzy, maja więcej alternatyw od gości w ataku. Bardzo ważnym ogniwem tego meczu może być nowy nabytek Zastalu, środkowy Dejan Borovnjak, który wzmocni gre w defensywie i będzie ciekawa opcja w ataku. Dobre warunki 208 cm, ciekawe kluby w cv Partizan Belgrad, Lietuvos Rytas Wilno, Gran Canaria, ostatnio w KAO Dramas (Grecja) zdobywał średnio 7.7 pkt/mecz. Świetny debiut z Jeziorem 100% skutecznością z gry (11/11) zdobył w sumie 24 pkt sam jestem ciekawy co dzisiaj pokaże.
✅102
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy - Serrie A
Spotkanie: Catania Calcio - Torino FC
Typ: 1
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W ligowej tabeli po 18 kolejkach Catania zajmuje 9.miejsce z dorobkiem 25 oczek i jest to głównie zasługa bardzo dobrych występów przed własną publicznością. Zespół z Sycylii bowiem zdobył u siebie, aż 19 punktów! Wygrał 6 razy zremisował raz i 2 razy przegrał z Milanem i Juventusem. Wydaje się więc, że faworytem dzisiejszego starcia są gospodarze, bowiem przeciwnik FC Torino na wyjazdach radzi tak sobie. W tym sezonie zespół z Turynu zdobył na wyjazdach 9 z 19 punktów jakie ma na swoim koncie głównie dzięki, aż 6 remisom, oprócz nich raz wygrali i 2 razy przegrali w meczach wyjazdowych.
Wydaje mi się więc, że lekkim faworytem w tym spotkaniu ze względu właśnie na atut własnego boisku będzie drużyna Catanii. Również ich forma tuż przed przerwą świąteczno-noworoczną była nieco wyższa niż Torino. Catania w grudniu przegrała raz z Pescarą wygrywając 4 spotkania (2 w Coppa Italia, awansując tym samym do ćwierćfinału). Torino natomiast w grudniu wygrało raz z Chievo oprócz tego przegrało z Juventusem, Milanem i zremisowało z Genuą.
W dzisiejszym spotkaniu w ekipie gospodarza zabraknie Pablo Álvarez (15/0), Marco Biagianti (11/0), Fabio Sciacca (2/0) i Takayuki Morimoto (5/0). W drużynie gości natomiast nie zobaczymy Abou Diop (1/0), Simone Verdi (3/0), Angelo Ogbonna (11/0) i Mario Santana (14/1). Wydaje mi się, że większe osłabienia są po stronie gości (szczególnie brak Ogbonny i Santany może mieć znaczący wpływ na grę Torino). Typuję więc w tym starciu zwycięstwo ekipy gospodarzy.
⛔100
 
B 51

bartdidi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Walia, Premier
Spotkanie: Newtown - TNS
Typ: 1 (Newtown)
Kurs: 6,0
Bukmacher: William Hill
W sobotę o godzinie 16:15 rozegrane zostanie przedostatnie spotkanie rundy zasadniczej Walijskiej Premier League.
Dla wyjaśnienia mojego typu pokrótce przybliżę system ligowy w Walii. W skład ligi wchodzi 12 druzy, runda zasadnicza to 22 kolejki po których liga dzielona jest na pół na 2 grupy: mistrzowską i spadkową.
Obecnie Tabela wygląda następująco:
1. TNS 20 13 3 4 44:16 42
2. Prestatyn 19 10 5 4 47:35 35
3. Bangor 19 10 4 5 46:28 34
4. Airbus 19 10 3 6 50:28 33
5. Port Talbot 20 8 4 8 36:34 28
6. Carmarthen 20 7 5 8 26:33 26
--------------------------------------------------------
7. Connahs Q. 19 8 1 10 41:47 25
8. Newtown 20 7 4 9 34:40 25
9. Bala 19 6 5 8 27:29 23
10. Llanelli 20 6 5 9 25:42 23
11. Aberystwyt 19 5 5 9 23:41 20
12. Afan Lido 20 4 2 14 31:57 14
Na dwie kolejki przed podziałem na grupy The New Saints (obecni mistrzowie kraju) zajmują pierwsze miejsce w grupie i bez względu na wyniki 2 ostatnich kolejek powinni po sezonie zasadniczym zajmować najlepszą pozycję do kolejnego ataku na mistrzostwo.
Natomiast drużyna z Newton zajmuje 8 miejsce ze stratą jednego punktu do grupy mistrzowskiej i zwycięstwa są im bardzo potrzebne.
Co ciekawe pod koniec rundy gospodarze nadspodziewanie imponują formą wygrywając 3 ostatnie mecze, w tym na wyjeździe z wiceliderem Prestatyn 2:5 !!!
Dodatkowo za tym typem przemawiają dwie ostatnie konfrontacje miedzy tymi drużynami. Ostatnie spotkanie to zwycięstwo Newtown 0:1 na stadionie TNS, a w przedostatnim meczu grając podobnie jak dzisiaj w charakterze gospodarzy zespół Newtown wygrał również 1:0.
Na koniec dodam, że moim zdaniem ligę walijską trudno nazwać w pełni profesjonalną, tym bardziej taki &quot;dziwny wynik&quot; jest jak najbardziej prawdopodobny.
⛔100
 
K 7

kamilszczytno

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, FA
Spotkanie: Brighton - Newcastle
Typ: Newcastle ( handi - 1 )
Kurs: 5.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dosc zdecydowanie postawie na druzyne z Newcastle, z dosc kilku prostych i banalnych wzgledow . Jednak jakby nie bylo jest to klasa wyzej niz Brighton. Mimo ze przegrane to ostatnio zagrali dwa fajne mecz dla oka na wyjazdach , strzelajac 3 bramki zarowno Manchesterowi Utd ,jak i Arsenalowi. Newcastle w lidze o pucharach moze zapomniec, broni sie przed spadkiem ,wiec mysle ten puchar potraktuja dosyc powaznie , i nie zamierzaja tak szybko konczyc swojej przygody, tym bardziej na takiej druzynie jaka jest Brighton. Nie zagra Papiss Cisse jak ktos wyzej sugerowal , pozostale braki to Cheick Tiote,Fabricio Colocinni, Danny Simpson,Gonas Guitierrez,Steven Taylor,Hatem Ben Arfa,Yohan Cabaye,Ryan Taylor,Dan Gosling,Haris Vuckic. Nowy Nabytek Mathieu Debuchy rowniez nie zagra. Mimo to stawiam tak zdawalo by sie szalony typ.
CZY WIESZ:
Brighton nie udało się wygrać 70 procent swoich ligowych meczow domowych w tym sezonie. ???? ) to tyle ...
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Iran,Pro League
Spotkanie: Aluminium Hormozgan FC vs Naft Tehran
Typ: Poniżej 2,5
Kurs: 1,571
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Spotkanie mega underowej drużyny Aluminium z także underową drużyną Naft.Patrząc na statystyki obu ekip z tego sezonu ten typ wydaje się być oczywistością.Gospodarze rozegrali dziewiętnaście spotkań w których w aż szesnastu padły dwie bramki lub mniej,a w meczach u siebie ten bilans Under/Over przedstawia się 9/1.Strzelają bardzo mało,bo ich współczynnik w meczach u siebie wynosi 0,9 gola na mecz,a tracą równie mało,bo 1,11 gola na mecz.Goście natomiast notują wyniki poniżej trzech bramek w trzynastu z dziewiętnastu rozegranych potyczek.Na wyjazdach jest bardziej wyrównany bilans Under/Over,bo prezentuje się on 6/4 ale nie wydaje mi się,że dzisiaj może się on pogorszyć.Drużyna z Teheranu traci średnio jedną bramkę na mecz i jedną strzela co wynika z obu współczynników odpowiednio 1,0 i 1,44.Obie ekipy do tej pory grały ze sobą tylko raz i padł w tym meczu wynik bezbramkowy.Zatem nic nie wskazuje na to aby dziś nagle obu drużyną zachciało się zdobywać wiele bramek.Kurs nie jest najwyższy lecz prawdopodobieństwo na to,że w meczu padnie poniżej trzech bramek jest naprawdę duże.
✅57,1
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia Puchar FA
Spotkanie: Brighton – Newcastle
Typ: over 2.5
Kurs: 1.91
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Mecz 1/32 finału pucharu Anglii i na tapetę bierzemy mecze Brighton z Newcastle. Gospodarzem tego pojedynku jest ekipa która na co dzień występuje w Championship a więc Brighton. Dryżyna w której występuje nasz polski bramkarz Kuszczak aktualnie w lidze plasuje się na 9 pozycji i cały czas się liczy w walce o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. W meczach przed własną publicznością wygrywali dotychczas czterokrotnie sześć razy dzielili się punktami i trzy razy schodzili pokonani, bramki 18:12. Ostatnie pięć meczy nie najlepsze w ich wykonaniu tylko 4 punkty zdobyte, do tego pojedynku jednak przystępują pobudzenie pewnym zwycięstwem w ostatnim spotkaniu nad Ispwich 0:3. Z powodu kontuzji dzisiaj nie będzie mógł zagrać ważny obrońca Bruno 20 spotkań już w tym sezonie. W ekipie Newcastle nie dziej się najlepiej, plaga kontuzji i mamy tragiczne wyniki w lidze. W tej chwili mają tylko dwa oczka przewagi nad strefą spadkową. Na domiar złego z klubu odszedł najlepszy strzelec Bemba Ba. Miałem okazję oglądać ich ostatnie trzy pojedynki i kilka wniosków z tych spotkań. Wiadomo rywale z najwyżej półki ale tak dziecinne błędy w obronnie nie powinny się przydarzać ekipie z takim potencjałem. Z Manu trzy razy prowadzili w tym spotkaniu i przegrali, z Arsenalem trzy razy odrabiali straty i tak dostali lanie (w tym meczu popisali totalnie brakiem zrozumienia w szeregach obronnych, brak asekuracji, głupie straty w środku pola przy wyprowadzeniu piłki) i ostatni mecz z Evetonem też prowadzenie i tak przegrana. Co ważne nie najgorzej wygląda w ofensywie w tych meczach. Nie wierzę że gra obronna Newcastle ulegnie tak szybkiej poprawie i ekipa Brighton przed własną publicznością na pewno będzie wiedziała jak to wykorzystać, natomiast Newcastle będzie grało o poprawę nastrojów i powrót na właściwe tory. Spodziewam się dobrego ofensywnego meczu.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom