>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 04.12.2011 (niedziela)

Status
Zamknięty.
astafor 74

astafor

Użytkownik
dyscyplina : pilka nozna
spotkanie : Fiorentina vs AS Roma
typ : under 2,5 bramki
kurs : 1,70
buk : bet-at-home
Jutro Artur Boruc stanie przed trudnym zadaniem czyli wybrona meczu przeciwko AS Roma. Roma w ostatnich spotkaniach strzela conajmniej jedna bramke. Na 6 ostatnich spotkan strzelili 8 bramek. Na wyjazdach maja troche slabsza skutecznosc. Fiorentina rowniez nie grzeszy wysoka skutecznoscia pod bramka rywala. Zapowiada sie zacieta walka zblizonych do siebie druzyn. Obstawiam tutaj wynik bliski remisu oraz to, ze nie obejrzymy jakiegos wyniku hokejowego. Boruc ostatnio w swietnej formie i jest jasnym punktem swego zespolu. W tym sezonie odsetek Fiorentiny dotyczacy ponad 2,5 bramek w meczu to 33%. Jutro ta statystyka spadnie zdecydowanie w dol.
⛔100
 
rumak57 271

rumak57

Coach
Siatkówka
Rosja - Polska
typ 1 (-1.5)
1.8
sbet

Wg mnie traderzy troche nie doceniaja Rosjanow a ja z tego z wielka przyjemnosci skorzystam bo obok takiego kursu nie jestem w stanie przejsc obojetnie. Polacy juz zapewnili sobie awans do Igrzysk podobnie jak Rosjanie a wiec jest mecz jedynie o prestiz. Tylko ze my liczylismy na ten awans jak na zbawienie a Rosja gdyby awansu nie wywalczya byloby zle. Teraz pozstaje mecz o 1 miejsce w tych arcytrudnych rozgrywkach i zobaczy komu lepiej ten mecz wyjdzie. Mysle ze Rosjanie wyjda zmobilizowani na maxa zreszta podobnie pewnie Polacy ale jednak umiejetnosci sa spora przewaga ekipy z dawnego ZSRR. Dodatkowo licze na to ze trener bialoczerwonych da pograc i tym ktorzy mieli mniej szans na tym turnieju. Historia spotkan rowniez jest dla naszych niekorzystna gdyz to przewaznie rosjanie wychodzili zwyciesko z tych pojedynkow. Naprawde bardzo goraco zachecam do gry gdyz typ z tych bardziej pewnych
⛔100
 
milo999 20

milo999

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Spotkanie:Bordeaux - Nancy
Typ: Suma goli w meczu: 2-3
Kurs:1.909
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Na niedzielę 4 listopada wybrałem sobie spotkanie Ligue 1 Bordeaux - Nancy. Czyli 15 oraz 18 drużyny ligi francuskiej oraz zakład na łączną sumę goli w tymże spotkaniu. Na początek analizy pozwolę sobie wstawić screen:

Screen ten myślę, że mówi i tak już bardzo wiele. W ostatnich 5 spotkaniach Bordeaux możemy zaobserwować 100% jeśli chodzi o sumę goli w przedziale 2-3, natomiast Nancy ma 60%, a to i tak sporo. Liga francuska jest chyba najbardziej wyrównaną ligą z czołowych lig europejskich i możemy być pewni, że spotkanie będzie bardzo wyrównane ale to Bordeaux na pewno będzie faworytem w tym spotkaniu, wynik 1-1 bądź 2-1 jest bardzo realny. Wg mnie dosyć pewny typ na całkiem niezłym kursie, więc zachęcam do obstawiania.
✅91
 
M 3

masterkarol

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nozna, Włochy,
Spotkanie : Parma-Palermo
Typ : 1
Kurs : 2.1
Bukmacher : Unibet
Analiza:
Jutro Parma na Stadio Ennio Tardini zagra z Palermo, które nie zdobyło w tym sezonie 3 punktow na wyjezdzie i to jest głowną przyczyna czemu Parma wygra to spotkanie. Obie Druzyny na własnym stadionie graja dobrze, wiec czemu mialo to by sie zmienic ????
5 ostatnich spotkan Parmy
Coppa Italia Parma vs. Verona P - 0:2
Serie A Novara vs. Parma P - 2:1
Serie A Parma vs. Udinese Z - 2:0
Serie A Lazio vs. Parma P - 1:0
Serie A Parma vs. Cesena Z - 2:0
5 ostatnich spotkań Palermo
Serie A Palermo vs. Fiorentina Z - 2:0
Serie A Juventus vs. Palermo P - 3:0
Serie A Palermo vs. Bologna Z - 3:1
Serie A Udinese vs. Palermo P - 1:0
Serie A Palermo vs. Lecce Z - 2:0
Ostatnie 5 meczy Parmy to Porazka, zwyciestwo, Porazka, Zwyciestwo, Porazka..analogicznie widac jaki bedzie Kolejny wynik. DO boju &quot;Niebiesko -Zółci&quot;
⛔100
 
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
Spotkanie: Tampa Bay Lightning - New York Rangers
Typ: 2
Kurs: 2,70
Buk: bwin
Analiza:
W tym spotkaniu sądze że Tampa jest przeceniana. Według mnie faworytem tego spotkania są Rangersi, którzy są na fali i wygrywają kolejne mecze. Ostatnio pokonali Caroline 5:3 i była to ich czwarta wygrana z rzędu i jedenasta z ostatnich trzynastu. Trzeba korzystać póki są w takiej formie. Dziś do bramki wraca Lundqvist, który nie grał z Caroliną i wtedy Biron puścił 3 gole. Tampie dziś będzie o to o wiele trudniej. Jak do tej pory zajmują 25 miejsce w ogólnej tabeli NHL i zdobyli 7 punktów mniej niż Rangers. Tak jak w spotkaniu z Hurricanes najważniejsza jest tu różnica w traceniu bramek. Rangersi stracili aż o 27 bramek mniej! Dlatego według mnie szykuje się underowy pojedynek, ale faworyzuje gości. Tampa z 6 przegranymi w ostatnich 10 meczach i tak naprawde tylko raz zagrała dobry mecz z Floridą (5:1). Niestety bezpośrednie pojedynki na korzyść Tampy, która wygrała 4 ostatnie mecze, ale 2 z nich kończyły się rzutami karnymi. Ostatni wygrany przez Rangers mecz z Tampą na jej tafli to 2010 r i wygrana gości 5:0. Na podobny rezultat nie ma chyba tutaj co liczyć, ale czemu np na 3:2 nie?
✅170
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - polska Ekstraklasa
Spotkanie : Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Typ : powyżej 2,5 gola
Kurs : 2,20
Bukmacher : Tobet
Analiza:
Jak dla mnie najciekawszy mecz kolejki rozegra się jutro właśnie w Zabrzu. Lider, mistrz jesieni przyjeżdża do Zabrza na mecz z 9 w tabeli KSG. Śląsk gra bardzo równo w tym sezonie i u siebie zdobył tylko 1 punkt więcej niż na wyjeździe. Inaczej sytuacja ma się w Zabrzu, Górnicy u siebie zgromadzili 13 oczek przy 7 na wyjeździe. Śląsk to ostatnio bardzo underowa drużyna, biorąc pod uwagę ostatnie 6 meczy tylko w jednym padł over i to dość spory bo w Lubinie padł wynik 1:5. Patrząc na ostatnie 6 meczy Zabrzan zanotowali oni w nich aż 6 underowych wyników. Obie ekipy mają mocną obronę w której grają doświadczeni zawodnicy, jednak jutro w ekipie gospodarzy będzie wyglądać to trochę inaczej. Siła ofensywna Śląska na pewno jest ogromna i myślę, że w obec osłabień, które opisuję później, Śląsk będzie miał sporo sytuacji podbramkowych. W Górniku oczywiście najgroźniejszym piłkarzem jest &quot;Prezes Nakumba&quot;. Orest Lenczyk, trener Śląska, na pewno uczuli swoich podopiecznych, żeby uważali na prostopadłe piłki z głębi pola, które mają na celu wykorzystać szybkość Nakoulmy. Trener Nawałka nie będzie mógł skorzystać z Michała Bembna, Michała Pazdana, Adama Banasia i Mariusza Przybylskiego. Trzej pierwsi to pewne punkty defensywy Zabrzan, ale ja mimo to swój typ podtrzymuję. Ostatnim zawodnikiem, który na pewno nie zagra jutro w barwach Górnika jest Arkadiusz Kwiek, który zmaga się już jakiś czas z urazem. W zespole Śląska nie wiem o innych osłabieniach oprócz Roka Elsnera. Myślę, że Górnik, który ma takie problemy kadrowe będzie nastawiony na obronę bramki i wyprowadzanie kontr. Śląsk powinien strzelić 2-3 gole, a Górnik może dołożyć co najmniej 1 trafienie. Over w tym meczu bardzo prawdopodobny i taki też jest mój typ.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 318

soren

Użytkownik
Piłka nożna Super League
04.12.2011 16:00
Servette - Zurych
typ: 2
kurs: 2.43
buk: Pinnacle
Kibice drużyny z Zurychu na pewno nie tak wyobrażali sobie ten sezon w wykonaniu ich ulubieńców.Wprawdzie wicemistrz Szwajcarii gra w fazie grupowej Ligi Europejskiej,lecz nie odgrywa tam roli zespołu,który mógłby powalczyć o awans do fazy pucharowej.Co gorsza w lidze zajmują dopiero 8 pozycję z dorobkiem 18 punktów i mają zaledwie 1 punkt przewagi nad strefą spadkową.Zdołali oni wygrać zaledwie 5 meczy,tylko 2 zremisowali i aż w 9 spotkaniach musieli uznać wyższość swojego rywala.O ile ich gra ofensywna nie wygląda najgorzej,bo tylko Bazylea ma więcej bramek strzelonych w lidze to już ich poczynania defensywne,których konsekwencją jest aż 25 goli straconych na pewno nie napawają optymizmem.Co ciekawe na wyjeździe potrafili oni ograć czołowe ekipy jakimi bez wątpienia jest Bazylea i Young Boys.Ostatnie ich spotkania to zwycięstwo w meczu ligowym z Lausanne 4:1 i porażki najpierw w Pucharze Szwajcarii z St.Gallen 4:2 oraz w Lidze Europejskiej z Sportingiem Lizbona 2:0.W tym meczu w zespole goście nie zagrają napastnik Alphonse (12/3) oraz pomocnicy Kukuruzovic (5/1) i Milan Gajic (6/0).
Servette to beniaminek szwajcarskiej Super League,który w meczach barażowych pokonał Bellinzonę.Ich głównym celem na ten sezon jest utrzymanie w lidze.Na razie ten cel realizują dobrze,bo z dorobkiem 21 punktów są na 7 miejscu.Ich ostatnie 4 mecze ligowe to 3 zwycięstwa z Grasshoppers 4:1,Xamax 2:1 i z Young Boys 1:0,a także porażka w ostatnim meczu z Thun 3:0.Po drodze przegrali także mecz pucharowy z drugoligowym Biel-Bienne 3:0.Ich bilans bramkowy jest bardzo zbliżony do drużyny z Zurychu,gdyż mają 23 bramki strzelone i 27 stracone.Widać więc,że i oni nie spisują się najelpiej w grze defensywnej.Co gorsza dla nich w tym meczu nie zagra aż czterech obrońców Jacques Moubandje (12/1),Vincent Ruefli (14/0), Jerome Schneider (5/0) i Patrick Baumann (8/1),dwóch pomocników Marcos De Azevedo (14/3) i Xavier Kouassi (13/0) oraz napastnik Julian Esteban (8/0).
Myślę,że drużyna FC Zurych wykorzysta bardzo poważne braki kadrowe zespołu z Genewy i sięgnie po trzy punkty.Można zagrać ich także z handicapem.
✅143
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
figo17 48

figo17

Użytkownik
dyscyplina : hokej NHL
spotkanie : St. Louis Blues - Chicago Blackhawks
typ : 1
kurs : 2.35
buk :Expekt
Analiza: Dziś zdecydowałem się postawić na zespół ST. Louis Blues. Zespół ten jest jednym z najlepiej spisujących się drużyn na własnej tafli. Należy zauważyć, że są oni bardzo dobrzy w obronie. Są oni na 5 miejscu jeżeli chodzi o najmniejszą liczbę straconych goli, mają ich zaledwie 53 przy strzelonych 61. Bilans spotkań u siebie imponujący 9 zwycięstw i tylko 2 porażki. Dzisiejsi przeciwnicy nie będą jednak skłonni do łatwej przegranej. Zespół Blackhaws strzela do tej pory najwięcej goli ale także najwięcej traci. Fenomen tej drużyny jest to, że są bardzo wysoko w tabeli a mają zaledwie 3 bramkowy dodatni bilans goli. Ciekawe jest to, że większość meczy wygrywają tylko jednym golem lub w dogrywkach czy też karnych. Myślę, że w dzisiejszym starciu zespół ST. Louis spokojnie sobie poradzi z przyjezdnymi. Największą bronią będzie ich obrona i bramkarz. Napastnicy drużyny przyjezdnej nie zdołają strzelić wielu goli i niestety będą musieli znieść przez to porażkę. Przypominam, że 9 listopada St. Louis pokonał zespół z Chicago 3:0. Zakładany wynik 3:eek:ne ????
https://affiliates.bet-at-home.com/processing/clickthrgh.asp?btag=a_28794b_23382
⛔100
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Spotkanie : Heerenven : Alkmaar
Typ : over 4,5
Kurs : 4,80
Bukmacher : unibet
Godzina : 16.30
Analiza :
Hereenven jest znane ze strzelania i tracenia dużej ilości goli i w ich wypadku hokejowe wyniki wogóle nie dziwią.
Alkmaarw tym sezonie w lidze dominuje, prowadzi i na pewno jest faworytem i to mocnym faworytem który ze trzy bramki tu powinien wbić.
Jeśli wygrają to oddalą się od PSV aż na 6 punktów i to będzie dobra wyjściowa pozycja do zdobycia Mistrzostwa.
Są bardzo silni, szczególnie w ataku - strzelili już 30 bramek, stracili co prawda zaledwie osiem, ale dzisiaj mogą dostać ze dwa strzały do gospodarzy.
Hereenven tak jak mówiłem - dużo strzela, dużo traci - ich bialns to 28 strzelonych i 22 stracone a więc grad goli w każdym meczu co może wskazywać na to że i dzisiaj tych bramek nie zabrkanie.
Pięć goli w meczu takich drużyn jest moim zdaniem bardzo możliwe, w historii też już takie wyniki padały a więc spokojnie można taki stawiać a kurs jest całkiem przyzwoity jak na ligę holenderską która zawsze obfituje w bramki.
Polecam
✅380
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Spotkanie: Dallas Stars - New York Islanders
Typ: Under 4,5 bramek
Kurs:3,10
Buk:Bet365

Analiza:
Dzisiaj ciekawe moim zdaniem spotkanie między zespołami Dallas Stars a Wyspiarzami z Nowego Yorku. Gospodarze wypoczęcie ostatnio nie grali, zaś goście rozegrali wczoraj bardzo dobry mecz z Chicago Blackhawks mimo że przegrali po rzutach karnych 5-4 to należą im się brawa. Dzisiaj kolejne spotkanie wyjazdowe z zespołem Dallas Stars. Dlaczego typuję taki under 4,5? Ekipa gospodarzy ma często przestoje w grze, są efektowni ale nie efektywni. Często przez dłuższy okre gry nie potrafią przebić się przez defensywę przeciwnika. Nie spodziewam się tutaj jakiegoś gradu bramek, a kurs jest naprawdę ciekawy 3,10 oferowany przez Bet365. Dallas dysponuje dobrą defensywą i nie sądzę żeby Islanders jakoś im bramek nastrzelali. Moim zdaniem mecz będzie wyglądał na dużo walki na środku tafli. Mój typ na dzisiaj to 3-1 dla Dallas Stars. Tyle ode mnie. Pozdrawiam i życzę powodzenia Rambo131 ;)
⛔100
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna,T-mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Wisła Kraków - Widzew Łódź
Typ: Zwycięstwo Wisły do zera
Kurs: 2,30
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Witam,na dzisiaj wybrałem mecz z naszej rodzimej ligi pomiędzy Wisłą a Widzewem.W tym meczu widzę spokojne zwycięstwo Krakowian i już mówię dlaczego.Po odejściu Maskanta widać u piłkarzy większy luz.Już w pierwszym meczu z Górnikiem mimo że to była porażka i to u siebie było już widać o niebo lepszą grę niż za czasów Holendra.Po Górniku przyszły dwa bardzo ważne zwycięstwa z przeciwnikami stojącymi według buków w roli faworyta bo i tak w rzeczywistości miało to miejsce.Były to dwa zwycięstwa wyjazdowe ( ze Śląskiem 1-0 oraz w ramach LE z Odense 2-1 ). Jak wyżej pisałem gra wygląda zdecydowanie lepiej,z meczu na mecz widać że powraca ta Wisła do której każdy się w tym stylu zakochał.Szybkie akcje,ładne kontry,wymiany piłki po jednym kontakcie.Dodatkowym bodzicem wpływającym na sukces w najbiższych meczach jest to że do zdrowia i gry powrócili Patryk Małecki oraz Melikson.&quot;Mały&quot; już popisał się świetnym meczem z Odense uwieńczonym bramką.Jeśli chodzi o Widzew jest to typowy średniak.W niczym mnie nie przekonuje ten zespół mimo to że wygrał ostatni w Poznaniu 1-0.Każdy widział w jakiej formie był Lech do wczorajszego meczu z ŁKSem.W zespole z Łodzi zabraknie Zigajevsa,Madery oraz Brozia.W Wiśle brakuje już tylko Sobola.Także ten typ który wybrałem wydaje mi się być idealny na dzisiejszy pojedynek.Powodzenia!
✅130
 
K 43

kuchar2

Użytkownik
Dyscyplina: Biatlon
Spotkanie: Magdalena Neuner - Tora Berger
H2H | Pursuit | Östersund
Typ: 2
Kurs: 1,95
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
24-letnia Niemka Magdalena Neuner wygrała w sobotę sprint na 7,5 km w zawodach biathlonowego Pucharu Świata, które odbywają się w szwedzkim Oestersund. Natomiast Berger zajęła 2 miejsce tracąc do niemki zaledwie 0,2 sekundy. Obie zawodniczki myliły się na strzelnicy po razie. Podczas dzisiejszego biegu pościgowego na 10 km, będą 4 strzelania i w tym upatruję szansę dla Berger, która na strzelnicy jest znacznie pewniejsza niż Neuner. Biegowo Tora dorównuje Magdalenie więc myślę, że biegły będą razem, a na strzelnicy to norweżka zachowa zimną krew do końca i spokojnie dobiegnie do mety pierwsza.
✅95
 
godrik 0

godrik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - FA Premier League
Spotkanie: Everton - Stoke
Typ: 1
Kurs: 1,71
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Na dziś wybrałem spotkanie 8 drużyny z 13 w Premier League. Odległa pozycja Everotnu w ligowej tabeli jest podyktowana tym, że gospodarze grali już z bardzo wymagającymi przeciwnikami i to właśnie z nimi tracili punkty (Newcastle, manu, man c., liveropool, chelsea). Natomiast Stoke prezentuje bardzo przeciętną formę - wygrana ze średnim Fulham i Blackburn a z drugiej strony nie dawna kompromitująca przegrana 5:0 ze słabiutkim Boltonem i także przegrana z QPR 3:2. Za gospodarzami tego meczu przemawia także atut w własnego boiska i moim zdaniem to Everton wyjdzie dziś zwycięską ręką z tego pojedynku.

Ostatnie mecze Stoke:
01/12/11 Stoke - D. Kijów 1-1 26/11/11 Stoke - Blackburn 3-1 19/11/11 Stoke - QPR 2-3 06/11/11 Bolton - Stoke 5-0 03/11/11 Tel Aviv - Stoke 1-2

Ostatnie mecze Evertonu:
6/11/11 Bolton - Everton 0-2 19/11/11 Everton - Wolverhampton 2-1 05/11/11 Newcastle - Everton 2-1 29/10/11 Everton - Man Utd 0-1 26/10/11 Everton - Chelsea 1-2 (OT)
⛔100
 
pindzia 30

pindzia

Użytkownik
Mecz: Heerenveen - Alkmaar
Typ : 2
Kurs : 2,3
Buk : Pinnacle
Analiza :
Na dziś wybrałem męcz lidera ligi Holenderskiej z zespołem z czołówki . O drużynie gospodarzy napisano już chyba wszystko . Jest to zespoł bardzo ofensywny . Strzelaja dużo bramek ale i również dużo ich traca . Ostatnie wyniki nie zachwycają . Remisy z takimi zespołami Jak Breda czy Waaljwik nie powalają na kolana . Natomiast drużyna gości to inna Bajka. Rozbijają kolejnych przeciwników . Bilans 11,1,1 robi na prawdę wrażenie . Ostatni mecz Alkmaaru to remis w Lidze Europejskiej , dlatego sądze ze po prostu odpuscili sobie ten mecz by skupić się na lidze i utrzymać przewagą punktów nad reszta stawki . Gospodarze zajmują 6 miejsce tracąc do lidera 12 pkt i mając 1 mecz rozegrany wiecej , co pokazuje róznice klas między tymi zespołami . Ponad to Psv ktore zajmuje 2 miejsce gra na ciezkim boisku w Feyenordzie i w przypadku utraty punktów może być już po zawodach . Ostatnim moim argumentem jest bardzo wysoki kurs na gości co kusi jeszcze bardziej .
⛔100
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Spotkanie: HSV Hamburg - Nurnberg
Typ: 1
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
HSV to obecnie 15 drużyna Bundesligi, ich dzisiejsi rywale plasują się na miejscu 14. Zapowiada się zatem spotkanie równorzędnych drużyn.
Atutem HSV będzie napewno gra u siebie co w takich meczach ma olbrzymie znaczenie. Przeanalizujmy zatem formę obu ekip. HSV od listopada nie przegrało meczu w lidze, bilans 1-2-0 świadczy o poprawie gry tej drużyny;
05.11 2-2 z Leverkusen
26.11 1-1 z Hannover 96

a także wygrana u siebie
20.11 2:0 Hoffenheim
Ekipa gości - Nurnberg spisuje się ostatnio słabo. Od początku listopada zanotowali bilans 1-0-2.
5.11 (d) 1:2 Freiburg
19.11 (w) 0:4 Schalke 04
26.11 (d) 1:0 Kaiserslautern

Jak widzimy w ostatnich meczach to HSV jest w lepszej formie, jeśli do tego dodamy atut własnego boiska możemy sądzić, że gospodarze wygrają dzisiejszy mecz. Kolejnym plusem przemawiającym za HSV jest historia meczy obu ekip. Na 10 ostatnich meczy Hamburger nie przegrało ani razu z Nurnberg !
Bilans 8-2-0 potwierdza słuszność mojego typu.

✅90
 
K 4

krokodyl1994

Użytkownik
Liga:piłka nożna - Francja 1 Liga
Spotkanie:Lyon-Toulouse
Typ:1
Kurs:1,72zł
Bukmacher:Betclic
Analiza:
Mecz piątej z szóstą drużyną ligi francuskiej,Lyon podejmować bedzie Toulouse.Lyon w tym roku nie jest super pewniakiem w tej lidze gra w kratkę,gdyby ten mecz był na wyjezdzie napewno bym go nie wybrał,ale Lyon gra u siebie i mam nadzieję ze wygra ten mecz skromnym wynikiem. Jesli Lyon przegra Toulouse ich wyprzedzi,do lidera traci już aż 10 punktów więc jesli mysli o mistrzostwie trzeba wkoncu się wziąść za grę i wygrywać takie mecze.Typ ryzykowny mimo to polecam pozdro
✅72
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Serie A, godz. 20:45
Spotkanie: FC Parma - US Palermo
Typ: ht/ft X/X
Kurs: 5.2
Bukmacher: BetFair
Zakład dość ryzykowny, bo obstawianie remisów do łatwych nie należy, ale według mnie bardzo prawdopodobny w tym spotkaniu. Oba zespoły nie lubią remisów i mają ich na koncie bardzo mało. Gospodarze to jedyna ekipa Serie A bez remisu, a przecież jest to już 13 ligowa kolejka. Chyba czas na właśnie taki rezultat. Ich bilans 5-0-7, w domu 4-0-2. Palermo od 8 gier też bez remisu, a co ważniejsze ich bilans wyjazdowy to 1 remis (z Lazio) po 6 grach i 0 strzelonych bramek. Zespół grał jednak z czołowymi zespołami tabeli, Udinese, Juventus, Milan Roma i Atalanta. To typowy zespół własnego boiska (18 pkt. w 6 grach), ale w końcu liczę, że i ta drużyna powinna coś strzelić na wyjeździe, choćdobrym rezultatem byłoby 0:0.
Ostatnie spotkanie w ramach Coppa Italia Parmie nie wyszło, przegrali 0:2 z Veroną. Wcześniej porażka z Novarą w lidze. Gospodarze też pewnie liczą na 3 pkt. po 2 porażkach, tym bardziej, że ostatni ligowy mecz u siebie wygrali 2:0 z Udinese. Według mnie Palermo nie jest takim słabym zespołem, aby obawiać się gospodarzy, w końcu to 5 zespół tabeli. Na Parmę też nie postawię pełnej stawki. Remis?
✅400
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna,Holandia, Eredivisie
Spotkanie:Feyenoord - PSV
Typ:pSV
Kurs:2,07
Buk:Tobet
Analiza:
Już dziś o godzinie 12.30 dojdzie do szlagieru w holenderskiej Eredivisie.Spotkają się Feyenoord z PSV Eindhoven.Forma gospodarzy jest wielką niewiadomą.Co prawda ostatnie dwa pojedynki zakończyli zwycięstwami.Wcześniej jednak potrafili dostać srogie manto od Groningen aż 6:0 czy ulec 2:1 w Pucharze Holandii Go Ahead Eagles.Z kolei goście,ekipa Freda Ruttena w ostatnim czasie prezentuje wyśmienitą formę.Cztery ostatnie spotkania ekipy z Eindhoven kończyły się ich okazałymi zwycięstwami.O sile drużyny PSV przekonała się także warszawska legia, która zdecydowanie uległa 0:3.Jak narazie obie drużyny plasują się w czołówce tabeli.PSV traci to prowadzącego Alkmaar 3 punkty,jednak ma jedno spotkanie rozegrane więcej od swojego przeciwnika.Z kolei Feyenoord zajmuje bardzo dobrą 5 lokatę i z pewnością ma ambicje walczyć o europejskie puchary.Co ważne dziś w ekipie PSV do gry będą zdolni Ola Toivonen i Tim Matavz,którzy narzekali na drobne urazy.Bilans h2h jest bardzo wyrównany.W poprzednim sezonie na de Kuip wygrał Feyenoord(3:1),lecz na Phillips Stadium górą byli gospodarze rozbijając Feyenoord aż 10:0.Dzisiaj spodziewam się bardzo wyrównanego spotkania,lecz myślę,że PSV potwierdzi swoją wysoką formę i zdobędzie trzy punkty.
⛔100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: AZS Białystok vs Fakro Muszynianka Muszyna
Typ: +1,5 seta AZS Białystok
Kurs: 4,25
Buk: Tobet
Data/godzina rozpoczęcia: 04-12-2011/17-45
Analiza:
Po tym jak wczoraj dość niespodziewanie Stal Mielec wygrał pierwszego seta z faworyzowanym Atomem Trefl Sopot większość z nas była zaskoczona takim przebiegiem sytuacji. Jednak później do głosu doszły już gospodynie zwyciężając trzy kolejne partie. Jaki przebieg będzie miało dzisiejsze spotkanie? Bukmacherzy nie dają dziś większych szans gospodyniom, zajmującym obecnie miejsce w dole tabeli. Nowy trener AZS-u Wladimir Wiertelko wprowadził trochę ożywienia do gry zespołu. Za jego kadencji zawodniczki z Białegostoku zdobyły trzy punkty w spotkaniach wyjazdowych. Nie można również zapominać o tym, że Białystok jest jakże mocny u siebie na hali. Świadczy o tym chociażby wygrana z Aluprofem. Dziś wszystkie zawodniczki AZS-u są do dyspozycji trenera. Patrząc na drużynę można wywnioskować, że jest to połączenie rutyny z młodością. Przed tym meczem dużo się mówi o tym, że Muszynianka nie może stracić punktów, aby nie odskoczyły im w w tabeli zawodniczki Atomu Trefl Sopot. Uważa to za nic nie prawdę. Należy przy tym wspomnieć fakt, że muszyniankom nie zawsze dobrze się grało przeciwko zawodniczkom z Białegostoku. Świadczą o tym chociażby te wyniki:
AZS Białystok - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 0:3 (12:25, 22:25, 22:25)
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - Pronar AZS Białystok 2:3 (25:16, 15:25, 21:25, 25:16, 13:15)
z zeszłego sezonu. Patrze, że bukmacherzy są już dziś bardziej ostrożni z wystawianiem dodatniego handi w stronę Białegostoku. Dla mnie odważnych proponuję +2,5 seta w stronę gospodyń, ale i tak uważam, że pokryją ten handicap-powodzenia
⛔100
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Wisła Kraków - Widzew Łódź
Typ: Wisła (-1,5)
Kurs: 2,85
Bukmacher: bwin
Spotkanie dwóch sąsiadujących ze sobą drużyn w tabeli T-Mobile Ekstraklasy. Wisła na 7. miejscu Widzew pozycję niżej. Krakowianie myślę, że pomału wychodzą z ostatniego kryzysu, czego efektem są dwa ostatnie wyjazdowe zwycięstwa ze Śląskiem oraz duńskim Odense.
W tym ostatnim meczu do składu mistrzów Polski powrócił już Patryk Małecki, który swoją formą zaskoczył nawet... trenera Moskala ???? .
Łodzianie to oprócz kieleckiej Korony najczęściej remisująca drużyna w Ekstraklasie. Niepokonani od 4 spotkań, mało strzelają (w ostatnich 5 meczach 2 bramki) ale także mało tracą (również 2 stracone w 5 ost meczach).
Myślę jednak, że odzyskująca formę drużyna spod Wawela będzie chciała zrewanżować się swoim kibicom za ostatnie tygodnie i zdołają pokonać Widzew przynajmniej 2 bramkami.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom