>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 04.11.2013 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
ATP WORLD TOUR FINALS ????
Spotkanie: Del Potro - Gasquet
Typ: 2
Kurs: 4,30
Bukmacher: Bet365

Po wygranej Wawrinki z Berdychem nadszedł czas na kolejny mecz turnieju finałowego, Argentyńczyk del Potro zmierzy się z Francuzem Gasquetem. Ja skłaniam się tutaj ku wygranej tego drugiego. Moim zdaniem obaj tenisiści mają potencjał na znacznie lepszą grę, del Potro uniemożliwiały to jednak kontuzje a Gasquetowi słaba psychika, chociaż z tym już ostatnio lepiej co pokazał tegoroczny US Open. Kurs na zwycięstwo Gasqueta jest jak dla mnie ogromnym value. Po drugiej stronie kortu nie będzie dzisiaj przecież stał Djokovic czy Nadal a początkowe kursy były takie jak przy okazji ostatniego spotkania Francuza z Hiszpanem właśnie. Del Potro dysponuje bardzo dobrym serwisem i potężnym forehandem ale to mu dzisiaj nie pomoże, ponieważ Gasquet to zawodnik który kapitalnie posługuje się backhandem po przekątnej, jest to jego firmowe zagranie, potrafi też świetnie zmieniać kierunek wymiany i zagrać widowiskowego winnera po linii. Z takimi zawodnikami Del Potro grać nie lubi, co pokazał ostatni mecz z Federerem, który moim zdaniem w obecnej formie jest zbliżony poziomem do Francuza. Jeśli Gasquet ma z kimś wygrać w tej grupie to właśnie z Del Potro, analiza trochę pod typ, jednak Gasquet to mój ulubiony zawodnik i mam nadzieję że dzisiaj wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko. C&#39;mon Richie ;)
⛔100
 
A 151

alvaroo1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy, Serie A
Spotkanie : Bologna - Chievo
Typ: Bologna i powyżej 2,5
Kurs: 3,60
Buk: Bet365
Dzisiaj dokończenie 11. kolejki Serie A, mecz drużyn z dołu tabeli Bologna - Chievo. Gospodarze ostatnio lekka zwyżka formy. Wygrali dwa ostatnie spotkania (1-0 z Livorno i 0-3 z Cagliari) dzięki czemu wydostali się ze strefy spadkowej. Goście z kolei mogą się &quot;poszczycić&quot; fatalnym bilansem 1-1-8 i serią sześciu kolejnych porażek z rzędu. Uważam iż dzisiaj nie będziemy świadkami niespodzianki i faworyt, jakim jest Bologna wygra ten mecz. Ponadto zdecydowałem się na over 2,5 gdyż liczę na otwarte spotkanie, może jakąś bramkę zdobytą przez Chievo, może wysoką wygraną Bologny... Bilans ostatnich pięciu spotkań tych drużyn rozgrywanych na Stadio Renato Dall&#39;ara wygląda następująco:
4-0, 2-2, 2-1, 0-2, 1-1
Na uwagę zasługuje przede wszystkim wysoka wygrana Bologny, bo aż 4-0, podczas wiosennej rundy rozgrywek zeszłego sezonu. Bologna jeśli chce się utrzymać w lidze, to takie spotkania po prostu musi wygrywać. Początek meczu o 20:45
⛔100
 
K 6

korek_25

Użytkownik
Dyscyplina-Piłka nożna :FRANCJA: Ligue 2
Spotkanie :Brest - Troyes
Typ : 1 połowa: Troyes win
Kurs 3,4
buk: bet365
Analiza:
Mecz odbędzie się o 20:30, liczę tutaj na gości którzy zazwyczaj dobrze graja pierwsze połowy, na 12 meczy w Ligue 2, 6 razy prowadzili już po pierwszej połowie i dzisiaj myślę że znowu będą góra po 45 min.
Troyes jest w dobrej formie, 10 punktów w ostatnich 5 meczach z bilansem bramek 14-6 do porównania Brest tylko 4 punkty bilans (4-8)
Obstawiam 0-1 do połowy.
Powodzenia !
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Tenis
Gasquet - Delpotro
Gasquet +1,5 seta
2,10
Bet-at-home
Analiza :
Delpotro miał ciężki sezon. Sporo spotkań, bardzo często wyczerpujących z graczami z absolutnej czołówki. Nie raz ograł Federera, Djokovica czy Nadala.
Olbrzym z Tandil ma prawo czuć się zmęczony, ale wychodzi na to, że w turnieju mistrzów nie ma opcji żeby się poddać, a jednak sezon w roku 2011 pokazał, że regularne rozgrywanie ciężkich spotkań niesie za sobą niemałe konsekwencje. Rafa, Djokovic, Murray nie mieli na tyle sił, aby powstrzymać geniusza ze Szwajcarii, który prezentuje najbardziej ekonomiczny tenis w całej stawce.
Gasquet lepiej znosi zmęczenie, nie jest tak masywnym zawodnikiem jak Delpo, swoją grę opiera na bajecznej technice. Slajsy, mocny w defensywie, szybki.
Nieprzypadkowo w tym sezonie wraca do turnieju mistrzów po długiej przerwie. Francuz idzie w tym meczu po zwycięstwo, ale czy starczy mu chłodnej głowy na ugranie więcej niż jednego seta, zobaczmy.
✅110
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom