>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 04.11.2013 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
przemkowsky 52

przemkowsky

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ GRECJA: Football League - Group 1
Spotkanie: Vyzas - Psachna
Typ: 1
Kurs: 7.00 ( -&gt; 5.00)
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pod lupę dziś biorę spotkanie, które w moim odczuciu jest bardzo niepewne (na pewno po takim kusie, sic!). Vyzas ostatnio przegrywa spotkanie za spotkaniem, ciężko im wyjść z tego dołka, mimo wszystko uważam, że to dziś o 14:00 nastąpi przełamanie tej drużyny i pokona Psachnę tak jak ostatnio (wygrali u siebie 2:1, było to co prawda w marcu tego roku, ale to nie ma znaczenia wg. mnie). Żółto-Czarni nie mogą przecież cały czas przegrywać, obecnie zajmują ostatnie miejsce w tabeli i wygrana w dzisiejszym spotkaniu na pewno im pomoże wyjść z strefy spadkowej. Grecja dla mnie to zawsze jedna wielka niespodzianka jeśli chodzi o piłkę nożną, no i dziś na takie spotkanie liczę, w którym padnie wynik przeciwny niż wszyscy się spodziewają. Wątpię aby 5 raz z rzędu przegrali u siebie, przed własną publicznością - dlatego stawiam dziś na twardą 1. Dla mniej odważnych polecam zagrać 1X po 2.75 via bet365. Psachna na wyjazdach jakoś znakomicie się nie spisuję, co nie zmienia faktu, że grają lepiej niż gospodarze, ale ile tak można? Dziś bardzo możliwe przełamanie! Powodzenia wszystkim!
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Universitatea Cluj - FC Viitorul Constanta
Typ: 1
Kurs: 2,70
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Jest to mecz ligi rumuńskiej. Spotkanie ostatniej drużyny z czwartą od końca. Gospodarze tego meczu jeszcze nie zasmakowali zwycięstwa w tym sezonie notując w 12 meczach 4 remisy i 8 porażek. Goście z kolei w 11 meczach odnieśli 2 zwycięstwa, 4 remisy i 5 porażek. Skąd pomysł na to, aby zagrać na zwycięstwo U.Cluj ? Po prostu każda passa kiedyś w końcu zostanie przerwana. Dzisiaj liczę na to, że gospodarze tego spotkania nareszcie się przełamią i wywalczą pierwsze 3 punkty w tym sezonie. Przeciwnik do tego jest idealny, także dołuje w ligowej tabeli i kadrowo na papierze według mnie nie jest groźniejszy. Ja dzisiaj gram na wygraną gospodarzy bo po takim kursie myślę, że warto spróbować. Czy ta fatalna passa bez wygranej zostanie przełamana to się okaże po meczu, jednak ja uważam, że szansa na to jest dzisiaj duża i myślę, że warto próbować na to grać.
✅170
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPolska, Ekstraklasa
Spotkanie: Podbeskidzie B-B - Wisła Kraków
Typ: (handicap 1:0) wygra Wisła
Kurs: 4,0
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dziś Wisła jedzie do Bielska na pewno po to żeby wykorzystać potknięcie Górnika ,zainkasować 3 pkt i przesunąć się na pozycję wicelidera. Stawiam dziś na pewną wygraną Wisły. Analizując wyjazdową grę Wiślaków można dojść do wniosku, że nie idzie im na terenie rywali, ale należy zauważyć, że Biała Gwiazda grała na niewygodnych terenach:
Zawisza Bydgoszcz Wisła Kraków 3 : 1
Ruch Chorzów Wisła Kraków 1 : 1
Cracovia Wisła Kraków 1 : 1
Pogoń Szczecin Wisła Kraków 0 : 0
Śląsk Wrocław Wisła Kraków 0 : 0
Korona Kielce Wisła Kraków 2 : 3
1-4-1 tak prezentuje się bilans Wiślaków na wyjazdach w tym sezonie, ale były to wyjazdy do mocnych ekip mam tu na myśli Cracovie (derby), Szczecin, czy zawsze nieobliczalny Śląsk na swoim stadionie. Do tego dochodzi porażka z Zawiszą, ale Bydgoszczanie na swoim stadionie grają mecze życia przeciwko takim drużynom jak właśnie Wisła czy ostatnio Legia. Dziś po serii trudnych wyjazdów, wyprawa do Bielska. Ostatniej drużyny w lidze, która w tym sezonie mam wrażenie nie uchroni się już przed spadkiem. Oglądałem mecz PBB ze Śląskiem i jak widać zmiana trenera nic nie dała, Podbeskidzie zamurowało się we własnym polu karnym, a mimo to straciło 4 bramki, co i tak było najmniejszym wymiarem kary. Wiślacy w ostatnim spotkaniu gładko rozprawili się z Widzewem (3:0) i tym samym pokazali, że potrafią zdominować słabego rywala i odnieść nad nim pewne zwycięstwo. Dziś gradu goli, się nie spodziewam żeby PBB było w stanie ukąsić całkiem dobrze grającą w defensywie Wisłę. Biała Gwiazda natomiast z meczu na mecz coraz lepiej radzi sobie w ataku i stać ją na wygraną więcej niż jedną bramką.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
domel206 802

domel206

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna 2 Bundesliga
Spotkanie: FC Kóln Union Berlin
Typ: ilość goli w meczu/ poniżej 2,5
Kurs: 1.75
Godzina- 20:30
Bukmacher: Betclic
Analiza: Spotkanie 2 Bundesligi pomiędzy 2 czołowymi drużynami Ligi jest to ostatniej spotkanie 13 kolejki. Obydwie drużyny mają tą samą ilość punktów ( 24), myślę że obydwie drużyny bardziej skupią się na obronie niż na strzelaniu bramek każda strata punktów oznacza przewagę 2 drużyny. Kóln w którym grają 3 polscy zawodnicy w tym sezonie nie doznało jeszcze porażki, Berlin ma ich już 2 na koncie ale za to mają mniej remisów. Jeśli chodzi o h2h to 6 ostatnich spotkan ekipy Polaków to 5 meczy konczyło się tylko 1 bramką i tylko w 1 meczy padł over 2,5. Jeśli chodzi o zawodników z Berlina którzy za cel w tym roku postawili sobie awans do Budnesligi to ostatnie 2 mecze konczyły się ich zwycięstwem 1:0 i bezbramkowym remisem z dość słabymi ekipami. Under 2,5 w tym meczu moim skromnym zdaniem musi się &#39;&#39;pokryć&#39;&#39; wiemy jaki jest cel tych drużyn, skłamałbym jeśli napisałbym też że obie drużyny bramek strzelać nie potrafią, bo tak nie jest potrafią i to dużo ale myślę że nie dziś. Dodam też że Kóln ostatni raz straciło 2 bramki 13 lipca ???? a Berlin w ostatnich 5 meczach nie stracił żadnego gola. Wszystkie gwiazdy na niebie mowią o jakimś remisie 0 : 0 , 1:1 bądź skromnym zwycięstwie Kóln. Polecam i Powodzenia ????
⛔100
 
zeus1.1983 4

zeus1.1983

Użytkownik
Dyscyplina-Piłka nożna :FRANCJA: Ligue 2
Spotkanie :Brest - Troyes
Typ : powyżej 2,5 gola w meczu
Kurs 2,15
buk:William Hill
Analiza:
FRANCJA Ligue 2 dokonczenie 13 kolejki spotkań. Grajaca u siebie druzyna Brest w 12 meczach zdobyła 16 pkt gole 14-14 co daje im 12 pozycje w tabeli co jest napewno rozczarowaniem gdyz potencjał tej druzyny jest napewno wiekszy no ale srednia postawa szczegolnie w meczach u siebie gdzie zdobyli 7pkt ma na to wpływ szczegolnie 2 ostatnie porazki z Metz 3:0 i Cretel 2:1 pokazuja ze na dłuzej zagoszcza w Ligue 2. Mysle jednak ze dzis powalcza o dobry wynik z wyzej notowanym rywalem i umiejetnie dostosują sie do jego sposobu gry. Mowa o Troyes najskuteczniejszej druzynie w lidze gole 24-14, 20 pkt 6 miejsce ale jesli dzis wygraja to wskocza na pozycje nr 4 o napewno jest realnym celem do osiagniecia zwazywszy na forme tego zespołu ktory punktuje rywali ale tez sam popełnia błedy w obronie szczegolnie w meczach wyjazdowych. Faworytem tego spotkania sa goscie ale trudno przewidziec jak mecz sie potoczy ja ide w strone ofensywnej gry i dobrej formy gosci i stawiam na over 2,5 gola w meczu
⛔100
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eerste Divisie
Spotkanie: Helmond- Jong Ajax
Typ: 1 AH-1
Kurs: 2,33
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Helmond jest dzisiaj faworytem zespół mierzy się z rezerwami Ajaxu które dzisiaj będą osłabione ponieważ zespół Ajaxu gra ważny mecz w środku tygodnia w LM trener pierwszego zespołu nie chce ryzykować i na mecz z Helmond praktycznie nie odesłał żadnego piłkarza z pierwszego składu. Goście dzisiaj zagrają bez najlepszego strzelca, czterech podstawowych obrońców. Forma jaką ostatnio prezentuje Jong Ajax jest także delikatnie mówiąc nie satysfakcjonująca.

ZWROT
 
A 4

axelr8

Użytkownik
FC Koln - Union Berlin
Typ:2
kurs: 5,00
bukmacher: bet365
Absolutny mecz na szczycie drugiej Bundesligi , w którym lider z Kolonii podejmuje vicelidera z Berlina . Drużyny zgromadziły dotychczas identyczną liczbę punktów . Zespół Peszki i Matuszczyka ma bilans 6-6-0 , a goście 7-3-2 . W bramkach odpowiednio 17-5 , 21-12 . Jak widać Koln jeszcze bez porażki , ale i goście moga się pochwalić swietną serią ... ostatnie 10 meczów wyjazdowych to 3 remisy i reszta zwycięstw . Któras z tych serii zostanie dzis pewnie przerwana . Nie wykluczam oczywiscie remisu , ale z uwagi na powyższe , takie rozwiązanie wydaje się mało prawdopodobne . Zastanawiał mnie tak wysoki kurs na gości i jedynym wytłumaczeniem zdaje się byc absencja w tym meczu kapitana i MVP tej drużyny Torstena Mattuschki , autora 5 bramek i 5 asyst . W mysl zasady , że jedna jaskółka wiosny nie czyni , nie bedę do tego przywiązywał aż tak wielkiej wagi .
Faworytem meczu pozostają gospodarze tego spotkania , ale kurs skłania tu do podjęcia ryzyka .
⛔100
 
R 10

rembools

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Czechy, Gambrinus Liga
Spotkanie: Bohemians - Mlada Boleslav
Typ: Poniżej 2.5
Kurs: 1,90
Bukmacher: bet365
Analiza:
W dzisiejszym spotkaniu Czeskiej ligi zmierzą się: ostatnie w tabeli Bohemians z 5 w tabeli Mlada Boleslav. W tym spotkaniu skupiłem się na ilości bramek. Najbardziej w oczy rzuca się statystyka Bohemians, które w roli gospodarza na 5 spotkń ani razu nie przekroczyło 2.5 gola. Mlada na 6 spotkań wyjazdowych 2 razy odniosła wyniki powyżej 2.5. Według mnie jest to typowy mecz na remis 0:0 lub 1:1. Myślę, że warto przemyśleć ten typ. Pozdrawiam ;)
✅90
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków
Typ: X
Kurs: 3,30
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Koledzy opisali już to spotkanie chyba w każdy możliwy sposób prócz tego. I ja właśnie taką opcję wybiorę na dziś. Wisła jest faworytem ale do ich zwycięstwa nie jestem wcale przekonany więc biorę opcję w której dużo więcej można zarobić niż na wygranej gości z góralami.
Gościom z Krakowa będzie niezwykle ciężko o zwycięstwo na jakże trudnym terenie. Podbeskidzie bowiem stawia ciężkie warunki u siebie drużynom przyjezdnym co owocuje stratą bardzo małej ilości bramek. Górale w ostatnich 6-ciu meczach w TME u siebie stracili zaledwie 2 bramki, co biorąc pod uwagę fatalną dyspozycję drużyny i ilość traconych goli na wyjazdach ( chociażby mecze z Cracovią czy Śląskiem - po 4 ) wg. mnie jest czymś niesamowitym. Ale taką właśnie mają taktyką, twarda defensywa + kontry. Minusem tego wszystkiego jest tylko mała ilość strzelanych goli. Podbeskidzie od 4 spotkań u siebie nie potrafi zdobyć chociażby 1 bramki. Myślę, że możemy liczyć dziś na przełamanie.
W Wiśle najprawdopodobniej nie zagra Głowacki, ostatnio ostoja defensywy. Do tego nie wiadomo co z Bunozą i Jovanowicem. Jeśli wszyscy gracze nie zagraliby w tym meczu o gola gospodarzy byłoby na pewno łatwiej i wynik 1:1 wcale mnie nie zdziwi. Choć biorąc pod uwagę zdobycz bramkową Wisły na wyjazdach w ostatnich meczach i łącząc ją z taktyką gospodarzy i ich mobilizacją aby wreszcie uciułać jakieś punkty 0:0 w tym meczu bardzo prawdopodobne wg. mnie. Stawiam X. Powodzenia !
✅230
 
L 5

landzaat21

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis debel (ATP World Tour Finals)
Wydarzenie: Marcel Granollers/Marc Lopez - David Marrero/Fernando Verdasco
Typ: Marcel Granollers/Marc Lopez
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W pierwszym meczu w Londynie w deblach Polacy Matka/Frytka wygrali 2-0 z Qureshim/Rojerem. Drugą dzisiejszą parę tworzą debliści z Hiszpanii. Jak dla mnie solidniejszą parą jest Granollers/Lopez. Jako jedna z nielicznych par gra na linii, a nie biegną na siłę do siatki. Co najlepsze bilans H2H jest 6-0 dla Verdasco/Marrero i tylko 1! ugrany set przez Grano/Lopeza. Jednak jak wiadomo statystyki nie grają, przed turniejem w Londynie Verdasco/Marrero ponieśli 2 porażki w 1 rundach, w tym z parą Sa/Haas, która zagrała na potrzeby turnieju. Turniej w Londynie rządzi się swoimi prawami, Nasz debel też ledwo, ledwo się załapał do ósemki a w 1 meczu wygrali. Liczę na taki sam obrót i w tym meczu.
⛔100
 
U 0

unkas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja premier league
Spotkanie: Aberdeen - Patrick Thistle
Typ: 1
Kurs: 1,65
Bukmacher: baH
Analiza:
W szkockiej lidze 4 drużyna Aberdeen podejmie 8 team Patrick Thistle , bilons spotkan tych druzyn jest na korzyść Aberdeen w 6 spotkaniach wygrali oni 4 razy raz zremisowali i doznali jednej porazki , ostatnie zwuciesto Aberdeen nad gośćmi mialo miejsce
14-09-2013 na wyjeździe i zakończyło się wynikiem 3-0 .Ostatnie poczynania drużyny Patrick Thistle to pasmo porazek i remisów ,wina lezy po stronie słabej defensywy ktora traciła co najmniej jedna bramke we wszystkich ostatnich meczach. Do spotkania zespoły przystąpią bez kontuzji ,jedyna obawa gospodarzy moze byc krotszy czas odpoczynku po ostatnich bojach w meczu pucharu ligi wygranym na wyjezdzie 2-0.
✅65
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Tenis, ATP Londyn
04.11.2013 21:05
Del Potro - Gasquet
Typ: DW 2:0
Kurs: 1.78
Betfair
Del Potro jest w bardzo dobrej formie, finał w Szanghaju (wygrał z Nadalem, przegrał z Djokovicem), wygrana w Bazylei (w finale z Federerem) oraz ćwierćfinał w Paryżu (porażka z Federerem). Lubi grać w hali, w tym sezonie świetny bilans 13:2, do tego w turnieju kończącym już zagra po raz czwarty, w tym trzeci w Londynie, osiągnął finał w 2009 roku oraz półfinał w zeszłym roku. Francuz grał w turnieju finałowym tylko raz i odpadł po fazie grupowej, obecnie forma dobra, wygrał turniej w Moskwie (słabo obsadzony), trzykrotnie porażki w pierwszej rundzie (Pekin, Szanghaj i Bazylea), oraz ćwierćfinał w Paryżu (porażka z Nadalem), bilans w tym roku 13:5 w hali, nie ma tragedii ale na Del Potro to będzie zdecydowanie za mało. Wszystkie ostatnie bezpośrednie spotkania o coś w dwóch setach wygrywał Argentyńczyk, na tą chwilę tych wygranych jest 5, przegrał tylko dawno podczas IW i w pokazówce w tym sezonie. Według mnie Del Potro dziś wygra w dwóch setach.
⛔100
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaEkstraklasa 2013/2014
Spotkanie: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków
Typ: Team 2 to win and under 3,5 combined goals scored in the game
Kurs: 2,60
Buk: Gamebookers
Data i godzina: 04.11.13 20:30

W poniedziałek o godz. 20:30 będące na dnie ligowej tabeli Podbeskidzie Bielsko-Biała podejmie ma własnym stadionie krakowską Wisłę. Biała Gwiazda przed startem tej kolejki zajmowała trzecią pozycję.

Po dwóch październikowych porażkach (z Zawiszą i Lechią) Wisła Kraków wraca do dobrej dyspozycji. Drużyna Franciszka Smudy wygrała ostatnie ligowe potyczki z Zagłębiem Lubin oraz Widzewem Łódź. 27 punktów wywalczone w 14 spotkaniach to dorobek trzykrotnie większy od bilansu Bielszczan. Najlepszym strzelcem zespołu jest Paweł Brożek, który z 7 bramkami zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji strzelców Ekstraklasy. Wisła dysponuje najlepszą defensywa w lidze – w 14 meczach Biała Gwiazda straciła ledwie 8 bramek.

Podbeskidzie wygrało w tym sezonie tylko jeden mecz, na własnym stadionie z Koroną Kielce. Niestety, Górale kontynuują passę 8 kolejnych meczów przez wygranej (5 porażek i 3 remisy). Ostatni mecz ekipy z Bielska to klęska we Wrocławiu ze Śląskiem 0:4. Podbeskidzie w ciagu 14 ligowych meczy straciło aż 23 bramki, jednak tylko cztery przed własna publicznością.

Trzy ostatnie mecze między Wisłą a Podbeskidziem kończyły się podziałem punktów.

Uważam, iż będąca w gazie Wisła ogra gospodarzy i umocni swoją pozycję w czołowej trójce ligi.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
L 6,6K

lukasz1986

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok - Czy zespół 2 (Jagiellonia) wygra do zera?
Typ: Tak
Kurs: 5.25
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 18:00 rozegrany zostanie mecz 15 kolejki T-Mobile Ekstraklasy gdzie Piast Gliwice zmierzy się z Jagiellonią Białystok. Oba zespoły znajdują się w drugiej połówce ligowej stawki. Po czternastu spotkaniach polskiej ekstraklasy Piast jest na trzynastym miejscu w tabeli z dorobkiem 15 punktów na koncie. Jagiellonia mając 3 punkty więcej plasuje się na jedenastej pozycji. Zespół dowodzony przez Marcina Brosza nie potrafi wygrać na własnym stadionie od trzech spotkań. Tymczasem Żółto-czerwoni to drużyna, która w ostatniej serii spotkań w pokonanym polu pozostawiła poznańskiego Lecha. Poniedziałkowy mecz pomiędzy Piastem Gliwice i Jagiellonią Białystok będzie piętnastym oficjalnym pojedynkiem w historii obu klubów. W dotychczasowych spotkanich Piast wygrał z Jagą tylko raz, ale nigdy na własnym stadionie. Sześć razy wygrywała Jagiellonia, zaś siedem meczów kończyło się remisami. Myślę, że piłkarze z Białegostoku potwierdzą dobrą dyspozycję zaprezentowaną w meczu z Lechem i odniosą
zwycięstwo nie tracąc bramki. Obstawiam 1:0 lub 2:0 dla Jagi.
⛔100
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka-Liga Adriatycka
Spotkanie:Buducnost - Crvena Zvezda
Typ:1
Kurs:2.23
Bukmacher:pinnacle Sports
Analiza:
Gospodarze zagrają ze Zvezdą w ostatnim meczu 6 kolejki ABA ,w ostatnich spotkaniach w europejskich pucharach obydwie drużyny przegrały swoje mecze.Budocnost jest bardzo trudno pokonać we własnej hali w tym sezonie wygrali wszystkie mecze ,dodatkowo Crvena nie wygrała tam od 8 lat.Budocnost wzmocnił skład w porównaniu z ubiegłym sezonem i liczą na Final Four Ligi adriatyckiej ,rozcarowali jednak w dwóch pierwszych meczach wyjazdowych gdzie przegrali z Krką i Siroki.Trenerem Zvezdy jest były trener gospodarzy Radonjic .który gospodarzy doprowadził 2 razy do finałow ligi na przestrzeni pięciu lat.Goście rozegrali w piątek bardzo trudny mecz w Eurolidze z Panathinaikosem ,który przegrali dopiero po dogrywce.Myślę,że moze to sie na nich dzisiaj odbić po za tym w czwartek grają kolejny mecz z Kutxa Laboral ,który może być dla nich być albo nie być w Eurolidze w tym sezonie.Buducnost miał dużo więcej czasu na odpoczynek i przygotowanie się do tego meczu niż Zvezda .Po gościach spodziewam się zmęczenia , a ich motywacja jest wątpliwa w tym meczu , jak przegrają to nie zagraża im to za bardzo bo mają na razie bilans(4-1).Po zaciętej walce liczę na zwycięstwo Budocnostu.
✅123
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Piłka Nożna, Serie A
Spotkanie: Bologna- Chievo
Typ: ht/ft x/x
Kurs: 4,5
Buk: Bet365
Analiza:
Witam!
Dziś dokończenie 11 kolejki włoskiej Serie A. Uważam, że dziś Chievo przełamie swą niechlubną passę porażek i sięgnie po punkt w meczu z Bologną. Słusznie krzosz1987 podkreślił całkiem dobrą postawę Latających Osłów w meczu z Romą. Bronili się całkiem długo i skutecznie. Mieli kilka sytuacji pod bramką Rzymian ale zawsze czegoś brakowało.
Dziś przyjdzie im mierzyć się z zespołem słabszym, którego forma również nie jest zbyt wysoka. Wygrali wprawdzie ostatnie 2 spotkania ale to wciąż nie jest ten zespół, którego chcieliby kibice.
Pewne jest to, że będzie zmiana taktyki zespołu prowadzonego przez Volantiego nie postawi autobusu w polu karnym. Nie w meczu z Bologną. Prawdopodobnie w przypadku kolejnej porażki jego osoba &quot;poleci&quot;. Nie liczę na ciekawy mecz. Co prawda oba zespoły zmotywowane na maksa ale w takich meczach najważniejsze jest nie stracić bramki. Pierwsza połowa raczej bez goli.
Czy Bologna jest w stanie wygrać 3 mecz z rzędu? Czy Chievo przegra 7 raz z rzędu?
Moim zdaniem padnie remis. Wszystko kiedyś się kończy, tak jak skończyła się wczoraj seria Romy tak dzisiaj czuję podobnie. Chievo jeszcze się obudzi w tym sezonie ;)
pozdrawiam
✅350
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina - Pilka nożna, Ekstraklasa
2013.11.04, godz. 18
Spotkanie: Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
Typ: Piast
Kurs: 2,45
Buk: Betclic
Analiza:
Gliwiczanie czekaja na drugie w historii zwycięstwo nad Jagiellonią. W dotychczasowych czternastu konfrontacjach sześciokrotnie górą była Jaga, a siedem razy padł remis. Dopiero w poprzednim sezonie gliwiczanie cieszylii się z pierwszej wygranej z zespołem z Białegostoku. Tyle że przed własną publicznością przeważnie, bo aż pięciokrotnie padał remis a dwa razy górą byli żółto-czerwoni. Liczę na dzisiejsze zwycięstwo Piasta. Jakoś nie mogę się przyzwyczaic to tego, ze Piast mimo iż gra nieźle okupuje tak niską pozycję w ligowej tabeli. Gospodarze pozostają bez zwycięstwa od czterech ligowych potyczek ze zdobytym zaledwie jednym punktem (z Lechią) i jedną strzeloną bramką (w Warszawie z Legią). Czy to przemawia za gospodarzami przed meczem z Jagą?? Wiele osób faworyzuje białostotczan, co moim zdaniem troche sie nie zgadza. Jaga też ostatnio specjalnych fajerwerków nie grala. W październiku co prawda wygrali dwa mecze z dobrymi drużynami. Pucharowe zwycięstwo we Wrocławiu ze Śląskiem i wygrana ligowa z Lechem. Nie wiem jak mecz ze Śląskiem, ale w meczu z Kolejorzem zwycięstwo wcale nie było ich zasługą. To Lech grał piłką i dominował, tyle że nie stworzył praktycznie przez cały mecz 100-procentowej sytuacji (dopiero w doliczonym czasie gry Lech miał okazje bramkową) a Jaga wykorzystała dwie z trzech prezentów lechitów. Do tego do Gliwic nie pojedzie mózg drużyny Quintana, który zarobił czwartą żółtą kartkę w meczu z Lechem. Do tego goście z Białegostoku prócz wspomnianego już Quintany będą musieli radzić sobie również bez: Modelskiego, Grzyba i Pawłowskiego. Gospodarze poza Klepczyńskim wystapią w najsilniejszym składzie. To z pewnością bedzie wyrownany mecz walki i zapewne nie ma co sie spodziewać gradu bramek. Stawiam na 1-0 dla gospodarzy
✅145
 
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szkocja, Premier League
Spotkanie: Aberdeen - Patrick
Typ: BTS
Kurs: 2.10
Buk: William Hill
Godz. 20:45
Analiza:
Na dziś zaplanowano jedno spotkanie w szkockiej Premie League do Aberdeen przyjeżdża tegoroczny beniaminek Patrick.
Gospodarze nie mieli poprzedniego sezonu udanego po sezonie zasadniczym nie udało im się zakwalifikować do strefy mistrzowskiej. Początek obecnych rozgrywek mogą zaliczyć do udanych jak do tej pory udało im się zgromadzić 20 punktów w 11 grach – bilans to sześć zwycięstw, dwa remisy i trzy porażki. Bardzo dobrze wyglądają w defensywie stracili na tym etapie tylko osiem bramek co jest najlepszym aktualnie rezultatem. Dziś ta defensywa wystąpi bez trójki graczy Shaughnessya, Robertssona, i Murraya. Ostatnio osiągają dobre wyniki wygrali min. z Dundee 1:0 czy na bardzo trudnym terenie z Hibernian 0:2, mają jednak też zastoje szczególnie ze znacznie słabszymi zespołami przegrali z zeszłorocznym beniaminkiem Ross 1:0, przedostatnim St. Mirren zremisowali 1:1, przegrali z ostatnim Hearts 2:1 i męczyli się w pucharze z drugoligowcem.
Patrick tak jak wspomniałem to tegoroczny beniaminek który zdecydowanie był najlepszy na zapleczu. W nowej rzeczywistości idzie im jak na razie bardzo poprawnie ósma lokata z bilansem trzech zwycięstw, czterech remisów i tylu samo porażek. Skład oparty w głównej mierze na mało doświadczonych zawodnika ale zaciętości i walki im odmówić nie można ostatnio bardzo dobre zawody z Celtickiem z którym przegrali minimalnie 1:2. Co ważne zdecydowanie lepiej czują się jak do tej pory na wyjazdach bo u siebie jeszcze nie wygrali a po za domem mają już trzy zwycięstwa, jeden remis i tylko jedną porażkę i tylko z Motherwell nie udało im się trafić do bramki. Ale takim wynikom nie ma co się dziwić bo bardzo dobrze grają z kontry mają szybkich zawodników.
Faworytem oczywiście gospodarze którzy u siebie nie zwykli przegrywać ale ambitni i waleczni goście powinni wykorzystać że mieli trzy dni więcej odpoczynku oraz wspomniane braki i coś w tym spotkaniu ustrzelić.
⛔100
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaEkstraklasa 2013/2014
Spotkanie: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków
Typ: 2 i więcej niż 3,5 gola w meczu
Kurs: 6.75
Bukmacher:Bwin
Analiza: Ktoś wyżej pisał że o tym meczu już wszystko zostało napisane. Co prawda nie czytałem wszystkich analiz ale za pewne nikt nie napisał o tym że Wisłą od 5 meczów nie potrafi wygrać wyjazdu. Jest to dość dziwne że mimo tak słabej gry na wyjazdach los pozwala jej utrzymywać się w czubie tabeli ,a nawet zmniejszać przewagę. Tym razem jednak ta passa musi się skończyć bo z kim wicelider ma w końcu wygrać jak nie z ostatnią drużyną. Jedynym co mnie martwi jest to że wystąpiłą mała masówka na ten mecz. Myslę jednak że grubo nikt się nie odważył grać więc Wisła wygra a wasze kupony zepsują inne zespoły. Zobaczymy
⛔100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Holandia erste Divisie
Spotkanie : Helmond-Jong Ajax
Typ: over 4,5 gola
Kurs: 3,40
Buk:Bet365
Dziś o 20.00 dokończenie 15 kolejki holenderskiej drugiej ligi. Helmond podejmuje u siebie młody zespół Ajaxu Amsterdam, który ostatnio ma bardzo kiepską serię i zalicza porażkę za porażką przy tym tracąc wiele goli. Holenderska druga liga znana jest z tego że w meczach pada bardzo wiele goli, zdarza sie że niektóre mecze kończą się wynikami mogącymi zawstydzić co niektóre drużyny hokejowe. Jednakże w tym sezonie to i tak nie jest tak kolorowo jak w poprzednich, zwłaszcza te drużyny Jong PSV, Jong Twente no i trochę też Jong Ajax choć oni najmniej z tych trzech produkują dużo meczów z under 2,5.
Jong Ajax tylko w ostatnich meczach stracił aż 19 bramek, tak więc myśle że dziś kilka też dostanie, a w dodatku nie wydaje mi się żeby zagrał na zero w ofensywie i też powinien coś strzelic zwłaszcza że Helmond w defensywie też nie najlepiej bo 26 straconych bramek w 14 co daje średnią prawie 2 na mecz. Tak ze statystyk wychodzi że sam Helmond strzela średnio powyżej 2 bramek w meczu i traci 2 bramki w meczu także niby by to wychodziło że powinien wejść ten over.
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom