>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 04.11.2012 (niedziela)

Status
Zamknięty.
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - La Liga
Spotkanie: Osasuna - Real Valladolid
Typ: 1
Kurs: 2.12
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza: Spotkanie dwóch przeciętniaków ligowych. Po dziewięciu spotkaniach w dużo lepszym położeniu przyjezdni, którzy zajmują dwunaste miejsce. Osasuna to czerwona latarnia w tabeli, jednak na tym etapie sezonu różnice punktowe są niewielkie.
Przed startem rozgrywek ekipa z Pampeluny nie była raczej typowana do spadku. Jednak fatalny początek rozgrywek skomplikował sytuację drużyny. Wpływ na to ma głównie katastrofalny bilans meczów wyjazdowych (0-0-5). Osasuna musi się zatem skupić na wykorzystywaniu atutu własnego boiska, które jak nie od dziś wiadomo jest bardzo gorącym terenem. Przekonało się o tym Levante, które poległo tu w przedostatniej kolejce, przegrywając 4:0. Piłkarze gospodarzy, aby realnie myśleć o poprawieniu swojej pozycji w tabeli, muszą dawać z siebie 110% właśnie w takich spotkaniach jak dzisiejsze. Presja wzrasta z każdym meczem, zarówno ze strony zarządu jak i kibiców. Zawodnicy walczą zatem o odzyskanie nadużytego zaufania.
Valladolid z kolei w całkiem przyzwoitym położeniu. Jak mniemam sezon mógłby już się dla nich zakończyć, przed rozpoczęciem rozgrywek bezpieczne miejsce w środku tabeli było priorytetem do zrealizowania. Jednak może nie okazać się to wcale takie łatwe. W najbliższych meczach rywalami przyjezdnych będą m.in. Valencia, Sevilla, Real Madryt, Barcelona. Każdy zdobyty punkt może okazać się na wagę złota. Podejrzewam zatem, że w dzisiejszym starciu celem nadrzędnym będzie brak porażki i takiej strategii podporządkowana będzie gra zespołu. Czy przyniesie to efekt? Moim zdaniem nie.
Podsumowując, gospodarze są na tyle zdeterminowani, że nie ma dla nich innej opcji jak zwycięstwo. Liczę na rozpoczęcie marszu w górę tabeli drużyny Osasuny, gdyż szkoda by było nie zobaczyć tej drużyny w przyszłym sezonie na boiskach La Liga. Powodzenia ;)
⛔100
 
R 0

rrobsonn1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Premier League
Spotkanie: Liverpool - Newcastle
Typ: obie drużyny strzelą TAK
Kurs: 1,75
Bukmacher: Expekt
Analiza: Liverpool może nie zawsze udaje się wygrać u siebie, ale strzelać to potrafi gdzie by nie grał i z kim. Newcastle drużyna z bardzo dużym potencjałem w ofensywie. Dlatego mój typ to że obie strzelą bramkę.
Kiepska analiza
 
P 31

pantryx1993

Użytkownik
Data: 04.11.2012 12:30
Dyscyplina: WŁOCHY: Serie A
Spotkanie:pescara - Parma
Typ: Pescara -1 rz. rożny
Kurs: 2.87
Bukmacher: William Hill

Analiza: Przed nami spotkanie w ramach 11 kolejki włoskiej serii A. Naprzeciw siebie stają odpowiednio 17 i 6 drużyna w lidze. Faworytem w tym spotkaniu są oczywiście goście, którzy plasują się zdecydowanie wyżej od drużyny Pescara. Ale moim zdaniem sprawa rozstrzygnięcia wyniku na swoją korzyść wcale nie jest taka oczywista. Wprawdzie gospodarze nie zachwycają na własnym stadionie, ale na pewno mogą napsuć krwi przeciwnikowi, i z tym typem na Parme bym uważał. Strasznie słabo wychodzą gościom mecze wyjazdowe do tej pory w 5 meczach zdołali zdobyć zaledwie 4 pkt. Według mnie obstawienie tego meczu to wróżeniu z fusów dlatego zdecydowałem, że skoncentruje się teraz na rzutach rożnych. Śledząc ligę włoską to z tego co zauważyłem spada ich naprawdę sporo, a szalenie ciekawą rzeczą jest to, że prawie zawsze więcej rzutów rożnych ma ekipa, która sromotnie przegrywa mecz. Do tej pory z tego co widziałem to jakieś duże porażki ekipy Pescara typu 3:0 itd kończyły się wynikami np 8:1 w rzutach rożnych na ich korzyść. Można z tego wywnioskować, że drużyny, które strzelają bramki schodzą do defensywy i tam zostają naciskane przez przeciwników. Dzisiaj sądzę, że powinno być podobnie i jeżeli Parma wygra to spotkanie to przegra w rzutach rożnych. Zachęcam, do grania typu :p
⛔100
 
stanley-63 784K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Szwecja
Spotkanie - AIK : Malmo
Typ - AIK
Kurs - 2.50
Buk - Bet365
Analiza :
Ostatnia kolejka spotkań w Szweckiej Allsvenskan i jeszcze parę niewiadomych , ja wybrałem spotkanie które powinno przyniesć sporo emocji otóż gospodarze jeszcze teoretycznie mają szansę na pierwszą 3 a konkretnie na 3 miejsce i prawo gry w kwalifikacjach do LE są jednak dwa warunki aby tak się stało nr.1 to na pewno zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu a drugi to porażka 3 w tabeli Hacken który gra na wyjezdzie z Sundsvall , drużyną która broni się przed spadkiem , co do drużyny gosci Malmo to Ci mają jeszcze szanse na tytuł mistrzowski no ale raczej tytuł nie wchodzi w grę bo lider Elfsborg musiałby dzisiaj przegrać swoje spotkanie na własnym terenie z 9 w tabeli Atvidabergs co chyba raczej nie wchodzi w grę a poza tym Malmo w ostatnim swoim spotkaniu na własnym boisku zremisowało z słabym Orebro i tym chyba remisem umknął im tytuł . AIK na swoim terenie w 14 meczach doznało tylko 2 porażek strzeliło 21 goli tracąc 12 , natomiast goscie pomimo nie najgorszej gry na wyjazdach bo ich bilans to 6-4-4 to jednak mają minusowy stosunek bramkowy 23:25 jeżeli dodamy do tego H2H i grę u siebie AIK to 7-0-3 oraz 17:6 w bramkach na korzysc AIK utwierdza mnie to w tym że gospodarze powinni zainkasować dzis komplet pkt i czekać na bardzo dobre wiesci z Sundsvall to swój cel osiągną . Tak więc stawiam na gospodarzy , dodam może że ostatnie dwa spotkania AIK z Malmo to dwa zwycięstwa AIK po 2:0 a ostatnie zwycięstwo Malmo na terenie AIK to sezon 2009 i skromna wygrana 1:0 . Pozdrawiam !
✅150
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Dyscyplina: Sporty motorowe- F1-GP Abu Zabi
Spotkanie: Raikonnen stanie na podium?
Typ: TAK
Kurs: 3,00
Buk: Unibet

Przyznam szczerze, że nie jestem wybitnym znawcą F1 ani wyznawcą kultu F1, ale ten typ zdecydowanie zwrócił dzis moją uwagę. Fin startuje w Abu Zabi z drugiej linii razem z Kolumbijczykiem Maldonado i to już na starcie upatruję szansy dla Kimiego, by wskoczyć na 3. miejsce. Wiadomo, że ten sport to czasem seria przypadku (patrz kraksy i awarie), ale kurs jest kuszący, a Raiko to stary wyjadacz i w tym sezonie już 6 razy stawał na podium. Dzisiaj zaatakuje z czwartego miejsca i moim zdaniem na starcie &quot;zje&quot; Kolumbijca. Potem tylko będzie kontrolował sytuację i jeśli nadarzy się okazja zaatakuje. Jedyne, co mnie martwi to stan bolidu renówki, ale mam nadzieję, że lipy nie będzie.Powo!
✅200
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Holandia
Spotkanie - Twente - Feynord DNB
Typ - 2
Kurs - 3,4
Buk - Bet365
Analiza :
Kurs w moim odczuciu przeszacowany, minął już okres kiedy Feynord dostawał ostre lanie, wracają do czołówki. Twente po świetnym początku na 7 ostatnich spotkań zanotowało jedynie dwa zwycięstwa, analogicznie Feynord w 7 ostatnich meczach zanotował jedynie wyjazdową porażkę z PSV. Ostatnie dwa spotkania z Feynordem u siebie to wygrane gości. Kurs moim zdaniem bardzo dobry, potencjał drużyn zbliżony. Spory dorobek punktowy gospodarzy to przede wszystkim wynik dobrego terminarza, nie sądzę by w tym sezonie liczyli się w walce o pierwszą trójkę.
⛔100
 
bombelkszo 49

bombelkszo

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna POLSKA Ekstraklasa
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
Typ: X
kurs: 3,25
betsafe
analiza:
W pierwszym niedzielnym spotkaniu T mobile ekstraklasy zmierzy się ze sobą Lechia Gdańsk z Legią Warszawa. Gospodarze tego spotkania zajmują aktualnie siódmą pozycję w ligowej tabeli z dorobkiem piętnastu punktów. Na własnym boisku nie idzie Lechistom najlepiej (bilans 1-0-3). Ostatni pojedynek u siebie to porażka ze Śląskiem Wrocław 2:3. W minionym tygodniu Lechia wygrała na wyjeździe 3:2 z Podbeskidziem B-B.
Z kolei goście tego spotkania bez względu na wynik dzisiejszej potyczki zostaną na pozycji lidera. Jak na razie ich dorobek punktowy to dwadzieścia jeden punktów. Na boiskach rywali zanotowali dwa zwycięstwa i dwa remisy. W tym sezonie jeszcze żadnemu zespołowi nie udało się pokonać stołecznych.
W Lechii w tym meczu nie zagrają: Bartosz Kaniecki, Sebastian Małkowski, Lewon Hajrapetjan, Grzegorz Rasiak, Piotr Wiśniewski, Andreu i Marko Bajić. Z kolei w Legii nie zagra trzech zawodników: Rafał Wolski, Dickon Choto i Marek Saganowski.
W tym meczu ogólnie ciężko coś wytypować gdyż geniusz Traore lub Lubojia może zadecydować o wyniku w jedną bądź drugą strone ale sądzę, że ten mecz skończy się podziałem punktów. Lechia w tym sezonie jeszcze nie zremisowała i myślę że to jest ten właściwy moment na podział punktów. Dziewięć meczy bez remisu dla Lechii to jak dla mnie stanowczo za dużo. Stawiam na remis 1:1
⛔100
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Polska
Spotkanie - ŁKS Łódź - Miedź Legnica
Typ - 2
Kurs - 2,1
Buk - WilliamHill
Analiza :
Spotkanie w I lidze Polskiej pomiędzy broniącym się przed spadkiem ŁKS-em a Beniaminkiem z Legnicy.Miedź w ostatniej kolejce z powodu ataku zimy nie rozegrała swojego meczu.Piłkarze mogli odpocząć i odpowiednio przygotować się do wyjazdu do Łodzi.ŁKS natomiast w ostatniej kolejce planowo przegrał w Tychach.Łodzianie u siebie maja bilans 1-2-3 a więc nie wygląda to za dobrze.Miedź gra na wyjazdach bezkompromisowo 4-0-3.Zespół z Legnicy ma o wiele mocniejszy zespół co w dzisiejszym spotkaniu powinien udowodnić i powinien wywieść z Łodzi cenne 3 punkty.
Dodam że ŁKS w 6 domowych potyczkach stracił 15 goli a więc nie jest to jakiś wyczyn żeby pokonać bramkarza Łodzian.
✅110
 
D 27

danielsan

Użytkownik
Piłka nożna, I Liga
Warta Poznań vs GKS Tychy
Kiedy padnie pierwsza bramka dla drużyny gospodarzy?
typ: 1. połowa
kurs: 2,03
betsafe
Ciekawie zapowiadający się pojedynek na zapleczu ekstraklasy poznańska Warta zmierzy się z GKS Tychy. Faworytem kursowym gospodarze plasujący się na 9 pozycji w lidze, goście nieco wyżej na 6. miejscu, ale kurs taki a nie inny, bowiem Warta u siebie spisuje się rewelacyjnie. Lepszą formacją Poznaniaków jest atak i właśnie na atak się nastawiając, bardzo często ataki ruszają już od początku meczu. Warta jest typowo overową druzyną sporo strzela, sporo też tracili - szczególnie na wyjazdach.
Tychy znajdują się w znakomitej formie, dawno nie zaznali goryczy porażki. Wydaje sie, że i dziś poszukają szansy na wywiezienie jakiś punktów. Kluczem do tego powinna być przeciętna obrona gospodarzy. Skoro obie ekipy będą nastawiać się na atak jest duża szansa, że bramki zobaczymy już w 1. połowie. Jako, że u siebie najczęściej to Warta otwiera mecz, to uwzlędniając powyższe kurs na bramkę dla nich już w 1. połowie - 2.03 wydaje się być bardzo atrakcyjny.
⛔100
 
B 3

bodex

Użytkownik
Dyscyplina: Sporty motorowe- F1-GP Abu Zabi
Wyścig H2H Fernando Alonso - Jenson Button

Typ: 1
Kurs: 1,65
Buk - Betsafe
Analiza


Po tym jak Vettel został wykluczony w wyników kwalifikacji to otwiera się szansa przed Alonso aby walczyć o mistrzostwo i bedzie musiał to wkorzystać i gonić do przodu, zreszta po wczorajszych kwalifikacjach było widac ze Maclaren Buttona jakoś nie jedzie jak dla mnie Alonso powinien nawet dojechac na podium ale postanawiam zagrac bezpiecznie i dać ze pokona Buttona
Kiepska analiza
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Polonia - Korona Kielce
Typ: 2 DNB
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Korona całkiem dobrze wyglądała w meczu z mocną Pogonią. Według mnie Pogon była w tamtym czasie w wysokiej dyspozycji, a mimo to poległa 2-1, mimo, że pierwsza strzeliła gola. Korona pokazała, że potrafi odrabiać straty i że jest ku temu przygotowana fizycznie. Myślę, ze wyglądają już nieco lepiej niż na początku sezonu. Formę złapał Janota, ostatnio pozytywny występ zaliczył Żewłakow. Do składu wraca Golański. Polonia natomiast moze być nieco uśpiona wysokim zwycięstwem w Bełchatowie. Gospodarze byli tamtego dnia beznadziejni od samego początku spotkania. Tracili łatwo piłki. Niewiele mieli do zaoferowania w ofensywie. Dzisiaj Polonia ma o wiele trudniejszego przeciwnika, który być może wreszcie zaskoczył. Jeśli tak, Polonię czeka bardzo trudna przeprawa. I raczej nie liczyłbym na komplet punktów z ich strony. Korona ma więc szanse odnieść zwycięstwo.
⛔100
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina - Koszykówka Hiszpania ACB
Spotkanie - Basket Cai Zaragoza - Obradoiro CAB (Blusens Monbus)
Typ - 2
Kurs - 3.49
Buk - Pinnacle
Mecz Hiszpańskiej Ligi Koszykówki ACB spotykają sie drużyna Obradiro znany również pod nazwą Bleses Monbus rewelacja tego sezonu zajmujący obecnie czwarte miejsce. Drużyna ta zanotowała zwyciestwa z takimi drużynami jak: Cajasol,Canarię, Fuelbradę oraz Manresę. w drużynie zdecydowanie wyrożnia sie Levon Kendall zdobywający wiele punktów . Natomiast w zbiórkach świetnie radzi sobie Oriol Junyent zajmujący ze średnią 9 zbiórek piąte miejsce w lidze. Nieźle zbiera rownież Mejri. Nieźle potrafi zapunktować Corbach. Mimo, że to beniaminek widać niezłą gre . Można się przyczepić , że przeciwnicy nie byli najmocniejsi natomiast gdy zagrali z mocną drużyną to przegrali Valencia- Blusens68-64 jednak Saragossa w tym sezonie gra naprawdę słabo zaledwie 2 zwyciestwa chociaż jedno bardzo cenne z Caja Laboral jedna ktora niezbyt dobra w sezonie wyróżnia sie jedynie czasami Van Rossom ostatni mecz to klęska na wyjeździe z Canarią 74-56. Według mnie szansa na ambitnego beniaminka dziś istnieje mimo zdecydowanego faworyzowania Saragossy przez buków.
⛔100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, Challenger Charlottesville, 19:30 4.11.2012
Kudla - Kuznetsov
typ: 0-2
3,70
Bwin
Analiza
Dzis w spotkaniu finalowym challengera w Charlottesville bedziemy swiadkami pojedynku dwoch reprezentantow gospodarzy, Denisa Kudli i Alexa Kuznetsova. Faworytem bukmacherow wydaje sie byc Kudla, ja jednak upatrywalbym faworyta w Kuznetsovie. Denis stracil w tym turnieju jak do tej pory jednego seta w pojedynku z LAmmerem, bez straty seta pokonywal Smethursta, Van der Merwe i Dev Varmana. Jego dzisiejszy przeciwnik stracil jak do tej pory dwie partie, mial jednak w moim odczuciu trudniejszych przeciwnikow, Grotha, Klahna, Bogomolova i Wolmarnsa. Kuznetsov w ostatnich tygodniach pozytywnie zaskakuje forma. Byl w finale ITFu w Mansfield, gdzie ulegl Zverevowi. Tutaj zwyciestwa bez straty seta z Bogomolovem i pokonanie Klahna zrobilo na mnie wrazenie. Kuznetsov serwuje tutaj bardzo dobrze. Kudla natomiast w ostatnich tygodniach co najwyzej srednio. Przytrafialy mu sie porazki z Jonesem, Johnsonem dwukrotnie, De Voestem czy Udomchoke. Aktualna forma jest dzis po stronie Alexa i ku niemu kieruje swoj dzisiejszy typ.
⛔100
 
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Dyscyplina - F1
Spotkanie - Vettel nie sklasyfikowany
Typ - tak
Kurs - 5,50
Buk - Unibet
Dziś dojdzie do niesamowitego wyscigu. Do końca sezonu już niewiele wyścigów i wczoraj doszło do ciekawego zdarzenia za sprawą Vettela. Okazała się że niemiec miał złe paliwo wlane w bak i bedzie startował z boksu z 24 miejsca. Znając życie Vettel będzie strasznie podrażniony tą sytuacja i niewątpliwie będzie chciał nadrobić zaległości i zdobyć jakis punkt. Spodziewam się takiego scenariusza: Vettel bedzie ścigał się jak szalony bo za wszelką cene bedzie chciał coś ugrać. Alonso traci do niego tylko 13 punktów a wiadomo co może się stać. Kilku odpadnie i już Alonso odrabia stratę. Vettel moim zdaniem musi trochę zaryzykować i pewnie jadąc jak wariat może stać się wszystko a ja po cichu liczę na jakąś awarię bądź zderzenie ????
⛔100
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, Challenger Eckental
Spotkanie : Brands - Gulbis
Typ : Brands +3,5 gema
Kurs : 1,83
Bukmacher : bet365
Analiza :
Na dzisiaj mecz finałowy turnieju w niemieckim Eckental.
Na przeciw siebie staną reprezentant gospodarzy Daniel Brands oraz Łotysz Ernests Gulbis.
Brands prezentuje charakterystyczną niemiecką szkołę tenisa. Jego gra opiera się na dyscyplinie i żelaznej konsekwencji. Niemiec dysponuje potężnym serwisem i co rzadko spotykane o takich olbrzymów, gra jednoręcznym backhandem.
Wybrałem ten typ, ponieważ miałem okazję obejrzeć spotkanie Niemca z Del Potro, gdzie mecz był naprawdę wyrównany i po rozegraniu 39 gemów zwycięzcą został Argentyńczyk. To spotkanie było wojną na serwisy, Brands pokazał, że potrafi przez długi czas utrzymywać skuteczność pierwszego podania i to po części dzięki temu zdołał walczyć z graczem z pierwszej 10-tki jak równy z równym.
Kolejnym atutem reprezentanta gospodarzy jest właśnie jednoręcznym backhand, którym gra bardzo szybko, co ułatwia mu rozprowadzanie wysokich zawodników, jakim niewątpliwie jest Gulbis.
Łotysz to dosyć kontrowersyjna postać, zero dyscypliny, raz gra jak z nut, żeby potem zdenerwować się o byle co i psuć wszystko co się da.
Na pewno wielki talent, który się marnuje. Podobnie jak Niemiec posiada dobry serwis, ale nie jest on już tak często wygrywający.
Gulbis ma przewagę jeśli chodzi o technikę, ale czy to wystarczy ? Myślę, że Brands wyserwuje mi ten handicap.
✅83
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, ATP, BNP Paribas Masters
Spotkanie: Jerzy Janowicz - David Ferrer
Typ: DW 0:2
Kurs: 2,18
Bukmacher: BetFair
Analiza:
Z całym uznaniem i szacunkiem do gry Jurka, ale dzisiaj jego sen się kończy, choćbym bardzo tego nie chcieli. Finał turnieju Masters i ogranie takich zawodników, jakich ograł (w żadnym meczu nie będąc faworytem bukmacherów), budzi ogromny respekt. Janowicz raduje widzów forehandem, dropshotami i potężnym serwisem, który ostatnio funkcjonuje, ale jak sam mówi, czuje się już zmęczony i to powinno dzisiaj mieć swoje odzwierciedlenie na korcie. Wyobrażacie sobie kurs 1,45 gdyby to spotkanie miało miejsce w innym czasie? Ja nie i dlatego zamierzam pograć, 2-0 po kursie 2,18 również. Ferrer go wybiega, do wielu skrótów będzie dochodzić i kończyć, po jego stronie także zdecydowana przewaga mentalna. Jerzy będzie mu w stanie zagrozić tylko jeżeli podanie będzie funkcjonowało i swojej szansy poszuka w jakimś tie breaku, w każdym razie ostatecznie David wygra, niestety.
✅118
 
merida1879 604

merida1879

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP w Paryżu
Spotkanie:Jerzy Janowicz - Dawid Ferrer
Typ: 0:2
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Witam.
Widzę, że koledzy powyżej typując Jurka, chyba nie oglądali meczu Dawida z Llodrą. Też jestem kibicem Janowicza i oczywiście będę mu z całego serca kibicował. Pełen szacunek dla Jerzego co zrobił w tym turnieju, ale realia są już inne.
Dawid wczoraj pokazał jak się powinno poruszać po korcie. Nawet Francuz który preferuje ofensywny styl gry nie poradził sobie b. dobrze dysponowanym Ferrerem i jak ktoś pisze, że Dawid odpuści ten turniej,(typowali parę dni temu grając z Tsonga i wczoraj z Llodrą) - jak dla mnie mecz 0:2 za 2.10 WARTO.
⛔100 - powtórzony typ
 
F 52

fejser

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, ATP Paris
Spotkanie : Jerzy Janowicz - David Ferrer
Typ : zakład na sety 2:1
Kurs : 5,1
Bukmacher : Expekt
Analiza : Zdziwił mnie tak wysoki kurs na jakże realny wynik. Jest to finał, gra o wielkie pieniądze, pkt do rankingu. Janowicz da z siebie wszystko i na pewno nie zje go trema. gdyby miała go zjeść, już dawno by odpadł z turnieju. Oglądałem wczoraj jego mecz. Nigdy o nim wcześniej nie słyszałem choć w rankingu ATP jest na 69 miejscu więc to jest juz pierwsza 100 na świecie. Wróćmy do dzisiejszego mega wydarzenia dla Janowicza i dla wszystkch polaków. Jest okazja by Janowicz wyrównał wynik Fibaka sprzed 30 lat kiedy to wygrał turniej w Paryżu. Janowicz ma potężny serwis, który jest jego największa bronią. Wczoraj trochę za dużo kombinował ze skrótami. Momentami gra jak mistrz świata a momentami widać jeszcze brak stabilnosci w jego grze. Jego ogromny atutem jest to, że nikogo się nie boi. Gra odważnie i nieprzewidywalnie. Będę dziś mocno trzymał za niego kciuki. Na pewno nie będzie to łatwy mecz więc stawiam na 2:1 dla Naszego rodaka !
⛔100
 
nara88 2

nara88

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, 2. Belgia
Spotkanie : Tubize - St. Truiden
Typ : 1X
Kurs : 1,61
Bukmacher : bet365

Analiza :
Postawię dziś na drużynę Tubize, która podejmuje sąsiadujące w tabeli St. Truiden. Oba zespoły zgromadziły na swych kontach po 17 punktów przy czym pozycję wyżej są goście. Oni też mogą poszczycić się serią trzech zwycięstw z rzędu. Z kolei gospodarze grają w tym sezonie bez porażki u siebie. Liczę na przerwanie tej pierwszej serii i podtrzymanie drugiej. Tubize pozostaje bez zwycięstwa od ponad miesiąca kiedy to rozbili na wyjezdzie St. Niklaas 5:0. Potem mieli dwa trudne wyjazdy : do Antwerpii i Westerlo, z których przywiezli tylko punkt oraz dwa mecze domowe zakończone remisami. Myślę jednak, że są w stanie nie przegrać tego meczu i na pierwszą ich domową porażkę trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Pozdrawiam.
⛔100
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Piłka nożna,Bundesliga
Werder Brema- Mainz
Typ : 1
Kurs: 2,05
Buk: William Hill
Analiza:

Na zakończenie 10 serii spotkań w Bundeslidze czeka nas ciekawe spotkanie.W Bremie miejscowy Werder zagra z Mainz.Obie drużyny w tabeli dzieli różnica tylko trzech punktów,ale aż 4 pozycji w tabeli.Werder,który obecnie jest sklasyfikowany na 12 miejscu,w razie zwycięstwa może wskoczyć na 7 pozycję,czyli tą,którą obecnie zajmuje zespół z Moguncji.
gospodarze tydzień temu zremisowali z beniaminkiem z Furth.Natomiast jeszcze wcześniej rozbili na swoim obiekcie Moenchengladbach.Bremeńczcy w tym sezonie dobrze grają na Weserstadion.Oprócz zwycięstwa z Borussią pokonali również HSV,zremisowali ze Stuttgartem.Jedyna porażka to mecz z Bayernem Monachium.
Mainz w ostatnich tygodniach jest w wysokiej formie.Z ostatnich 5 spotkań wygrali 3,przy jednym remisie i porażce.Tak dobra postawa wiąże się jednak w większości z grą na własnym stadionie,gdzie zdobyli 12 punktów.na wyjazdach Mainz spisuje się trochę słabiej.Wygrali tylko z Wolfsburgiem,prowadzonym jeszcze wtedy przez Magatha.Za sukces można uznać także wyjazdowy remis,sprzed dwóch tygodni z Leverkusen.
W zespole trenera Schaafa nie zagra tylko C.Fritz(7/0),podstawowy obrońca.Reszta zawodników pierwszego składu jest gotowa do gry w dzisiejszym spotkaniu.
Z kolei w Mainz większe osłabienia.Nie zagrają N.Bungert(7/0), E.Polanski(5/0),M.Caligiuri(7/0),I.Klasnic(1/0) oraz M.Choupo-moting(5/0).
Sądzę,że gospodarze wykorzystają atut własnego boiska i pokonają zespół Mainz.Kluczowy może być brak kilku zawodników w zespole gości.Stawiam na Werder.
✅105
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom