>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 04.10.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
S 108

suri

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Spotkanie: Cambuur - FC Twente
Typ: X
Kurs: 4.20
Bukmacher: William Hiil
Analiza:
Wszyscy wiemy jak beniaminek spina się na mecz z liderem i to jeszcze na własnym stadionie. W tym sezonie u siebie jeszcze nie przegrali, a goście są na pierwszym miejscu w tabeli dzięki ostatniej wpadce Vitesse, która jeśli wygrałaby z Hagą, przeskoczyłaby ich w punktacji ligowej, poza tym w czubie tabeli straszny ścisk, fotel lidera Eredivisie na dzisiejszy dzień to pojęcie płynne.
Wydaje mi się, że gospodarze są w stanie urwać punkty przyjezdnym, choć teoretycznie nie są faworytami, ale liga holenderska lubi niespodzianki i może nie zwycięstwo gospodarzy ale remis w ich zasięgu.
⛔100
 
D 4

dameq20

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - HISZPANIA: Primera Division
Spotkanie: Villarreal - Granada
Typ: 1
Kurs: 1.48
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
A no to dzisiaj zapowiada się dosyć prosty mecz dla Villarreal&#39;u ;) a czemu tak to czytajcie ;P Villarreal zaczął sezon bardzo dobrze ich bilans to 4-2-1 i dorobek bramkowy 12:7. Skład ich jest teraz bardzo dobrze zgrany pokazali w kilku meczach ze nie są chłopakami do bicia co udowadniają to dobrym jak dla nich 4 miejscem. Potrafili na własnym boisku zremisować z o wiele lepszym składem na papierze Realem u siebie.. więc dzisiaj na swoim boisku powinni łatwo zgarnąć 3pkt z słabą Granada jak dla mnie.. Typuje pewnie Villarreal ! ????
⛔100/ Bukmacher - Regulamin
 
dawidgry 112

dawidgry

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Superpuchar ACB
Spotkanie: Caja Laboral - Barcelona
Typ: Barcelona -4,5(EH)
Kurs: 1.9
Bukmacher: Betsafe
Wybrałem na dzisiaj mecz superpucharu Hiszpanii. O wejście do finału zagra Barcelona przeciwko Caja Laboral. Zarówno dla mnie jak i dla bukmacherów faworytem jest katalońska drużyna (kursy ciągle na nich spadają). Naszpikowana gwiazdami drużyna na 100 % procent ma chrapke, spotkac się w finale z Realem Madryt który jest w drugie parze półfinałowej. W ostatnim sezonie Katalończycy nie mieli łatwo z dzisiejszym rywalem, ale sądze że dzisiaj będzie im szło znacznie lepiej, chociażby dlatego że Caja Laboral pozbyło się jednego ze swoich najlepszych zawodników a mianowicie Macieja Lampe który przeszedł do Barcelony. Powodzenia !
✅90
 
sztandi 66

sztandi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Zawisza Bydgoszcz - Korona Kielce
Typ: Both Teams To Score? - No
Kurs: 1,91
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Dzisiaj postanowiłem przyjrzeć się dokładniej spotkaniu w Bydgoszczy. Zmierzą się w nim gospodarze, czyli zespół Zawiszy z Koroną Kielce, która przyjedzie po pierwsze zwycięstwo na wyjeździe od bodajże 22 spotkań. Spotykają się 12 z 16 zespołem Ekstraklasy. Zawisza po słabym początku sezonu zaczął grać całkiem fajna piłkę. Najpierw zaliczyli kilka remisów by później wygrać 3 mecze z rzędu. Ostatnio przegrali z Górnikiem na wyjeździe po dobrym meczu 2:3. U siebie prezentują się z meczu na mecz lepiej. Dwa ostatnie to zwycięstwa nad Cracovią oraz Zagłębiem, oba w stosunku 2:0. Zespół z Bydgoszczy bardzo fajnie wygląda z przodu. Coraz lepiej gra Vasconcelos, a i Luis Carlos pokazuje jakość. Do tego niezła pomoc z Masłowskim i Goulonem. Trochę gorzej jest w tyłach, ale 2 mecze na zero u siebie pokazują, że można nie stracić bramki. Na to też liczę dzisiejszego wieczoru. Co do Korony to wszyscy wieją, że nie dzieje się tam za dobrze. Nowy trener nie może przemówić do piłkarzy, gra się nie klei, napastnicy nie strzelają goli. Do tego wszystkiego można dodać fatalny bilans wyjazdowy kielczan, którzy juz chyba nie pamiętają jak to jest wygrać na wyjeździe. Ostatnio co prawda remis w Gdańsku, Korona nawet prowadziła. Obie bramki zdobyte przez Janotę zbyt dobrze nie świadczą ani o obrońcach Lechii ani o napastnikach Korony. Na wyjeździe zdobyli tylko 1 bramkę z gry w ostatnich 4 meczach. To wszystko skłania mnie do grania tego typu. Liczę dzisiaj na obronę Zawiszy i nie sądzę, żeby oba zespoły strzeliły.
✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
leszeksxx 44

leszeksxx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
Typ: Strzelec gola: M. Paixao
Kurs: 2,40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Typ może trochę ryzykowny, ale myślę, że warto. Paixao wspólnie z Radovicem prowadzi w klasyfikacji strzelców z 6 bramkami na koncie (średnio w co drugim meczu bramka), dziś może swój dorobek powiększyć. Typ opieram głównie na tym, że Śląsk gra jednym napastnikiem i to do niego kierowana jest większość kluczowych zagrań, zarówno ze skrzydeł, jak i ze środka pola. Co prawda ostatnio Śląsk w najwyższej formie nie jest, choć ostatni mecz z Legią mógł się podobać. Zagłebie nic ciekawego swoją grą nie prezentuje, nowy trener potrzebuje czasu na poukładanie drużyny. Liczę, że dzisiaj zieloni odniosą pewne zwycięstwo, a Paixao zdobędzie przynajmniej jedną bramkę.
Z drugiej strony to Extraklasa i wszystko jest tu możliwe:]
✅140
 
mastertypowski 383

mastertypowski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia League One
Spotkanie: Sheffield United v Crawley Town
Typ: X2
Kurs: 1,60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ja dzis wybieram spotkanie angielskiej League One, szczerze mowiac nie wiem dlaczego kursy na gosci sa takie wysokie (3.1), gospodarze wygrali spotkanie na otwarcie rozgrywek 2:1, zaliczyli jeden remis , pozatym przegrali pozostale 7 spotkan strzelajac w nich 2 bramki, ostatnie trafienie w lidze zaliczyli prawie miesiac temu co napewno nie jest dobrym prognostykiem przed dzisiejszym spotkaniem.Co do gosci to syutacja odmienna gdyz nie przegrali oni od pieciu spotkan strelajac 8 bramek, napewno beda chcieli wykorzystac slaba postawe oraz zmiane trenera zespolu z Sheffield. Nie jestem pewien co do czystej 2 wiec podpieram remisem, smialo stwierdzajac ze goscie tego meczu nie przegraja. Powodzenia
✅60
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaBundesliga 2013/2014
Spotkanie: Hannover 96 – Herta Berlin
Typ: X
Kurs: 3,52
Buk: Pinnacle

Dziś o godz. 20:30 na AWD Arena Hannover 96 podejmie stołeczną Hertę. Gospodarze po 7. kolejkach zajmują rewelacyjne czwarte miejsce, goście to piąta drużyna niemieckiej ekstraklasy.

Hannover dzięki czterem wygranym meczom znajduje się tuz za plecami Bayernu, Borussii oraz Bayeru. Nie oznacza to jednak, iż drużyna prowadzona przez Mirko Slomkę jest w wybitnej dyspozycji. Zwycięstwa gospodarzy (z Wolfsburgiem, Schalke, Mainz oraz Augsburgiem) przeplatają się z porażkami (z Moenchengladbach, Bayernem oraz Bayerem). Mało tego, drużyna z Dolnej Saksonii już pożegnała się z Pucharem Niemiec po porażce z Bayernem aż 1:4.

Herta po powrocie do Bundesligi wyrasta na drużynę, która będzie walczyła w tym sezonie o europejskie puchary. Zwycięstwo w pierwszej kolejce nad Frankfurtem aż 6:1 odbiło się szerokim echem zarówno w Europie i sprawiło, iż po miesiącach ligowego niebytu znów o Hercie zrobiło się głośno. Dodatkowo trzy oczka wywalczone z HSV oraz Mainz oraz remisy z Norymbergą i Freiburgiem składają się na świetną piątą lokatę Berlińczyków.

Ostatni mecz miedzy tymi zespołami zakończył się wynikiem 4:0 dla Berlińczyków. Było to jednak spotkanie przedsezonowe. Goście zagrają bez Baumjohanna, Brooksa oraz Ndjenga, gospodarze nie będą mogli skorzystać z Sane.

Jak potoczy się dzisiejszy mecz między sąsiadami w tabeli? Uważam, iż gospodarze po ostatnich dwóch spektakularnych porażkach skupią się na obronie punktów w spotkaniu z niespodzianką ligi. Berlińczycy nie będą kalkulowali i zagrają o pełną pulę w tym spotkaniu. Remis ze wskazaniem na gości.
✅252
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
Typ: Zagłębie strzeli gole w obu połowach
Kurs: 6,00
Bukmacher: Unibet
Analiza: W ostatnich meczach widać ogromną poprawę jeśli chodzi o Zagłębie. W pięciu ostatnich meczach zgromadzili oni siedem punktów, wygrywając przy tym dwa mecze: 2:0 z Ruchem Chorzów na wyjeździe oraz 2:0 z Koroną Kielce u siebie. W obu tych meczach Zagłębie strzelało bramki zarówno w pierwszej jak i drugiej połowie. Sama gra Zagłębia od jakiegoś czasu jest dużo lepsza niż na początku sezonu i co ważniejsze ta drużyna wreszcie jest groźna z przodu, lepiej konstruuje swoje akcje. Śląsk Wrocław zagrał bardzo słabo w dwóch ostatnich meczach i być może jest to początek jakiegoś kryzysu tej drużyny. Przegrali oni 1:2 z Legią Warszawa i 0:3 z Cracovią Kraków. Porażka 0:3 z Cracovią i to u siebie to powód do niepokoju. Defensywa Śląska Wrocław słabo grała w tych meczach, więc Zagłębie może im sprawić sporo problemów. Widzę tutaj spore szanse dla gości na strzelenie paru bramek.
⛔100
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, godzina 20:30
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
Typ: Zagłębie Lubin lub remis
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dziś o godzinie 20:30 w polskiej lidze derby dolnego śląska, Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin, kurs na gospodarzy to 1,80 według mnie nie ma co ryzykować tylko postawić na gości z podpórką, lub bez remisu oczywiście w kierunku Lubinian. Patrząc na tabelę nie ma aż takiej przepaści, Śląsk 9 pozycja, 11 punktów, 2 zwycięstwa, 5 remisów, 3 porażki, stosunek bramkowy wynoszący 12:13. WKS od 3 meczy pozostaje bez zwycięstwa, remis w Chorzowie 1:1, porażka u siebie z Cracovią 0:3, oraz przegrana w Warszawie 1:2 z Legią. Goście to z kolei 13 ekipa Ekstraklasy, ma na swoim koncie 9 punktów, 2 zwycięstwa, 3 remisy, 5 porażek. Od ostatniej kolejki trenerem Lubinian, jest Orest Lenczyk, który jeszcze nie dawno trenował Śląsk Wrocław, więc jak najbardziej plus po stronie gości. Już w ostatniej kolejce Zagłębie wyglądało dużo lepiej, niż w poprzednich spotkaniach mimo pechowego remisu 1:1 (stracona bramka w 89 min) to było widać rękę innego trenera. Tak naprawdę w tym meczu każdy wynik jest możliwy. W formie jest Arek Piech więc są szanse na bramki po stronie Zagłębia Lubin. Śląsk wystąpi w najmocniejszym składzie, w ekipie gości pauzę za kartki ma Bartosz Rymaniak. Zagłębie wygrało dwa ostatnie spotkania ze Śląskiem, 2:0 we Wrocławiu oraz 4:0 w Lubinie. Stawiam na Zagłębie Lubin, bowiem Orest Lenczyk na pewno odmieni tą drużynę, skład Lubina jest naprawdę dobry tylko zawodnicy muszą odzyskać wiarę w siebie, są tacy zawodnicy jak Piech, czy Jeż. Po takim kursie według mnie nie ma co stawiać na gospodarzy, według mnie lepiej zagrać w kierunku gości, którzy według mnie nie powinni przegrać dzisiejszego meczu, w poziomie i w formie dużej różnicy nie widzę, ale w kursie już tak.
⛔100
 
kudel 286,8K

kudel

Znawca - Tenis
Ekstraklasa
Slask - Zaglebie
typ: 2
kurs: 4,75
buk: bet365
analiza: Dzisiaj o godzinie 20:30 odbedzie sie spotkanie derbowe pomiedzy Slaskiem Wroclaw, a Zaglebiem Lubin. Faworytem tego spotkania wedlug buk. sa gospodarze. Ja uwazam inaczej kierujac sie statystykami i obecna sytuacja w klubach. Zacznijmy od tego, ze w ostatnich 2 meczach derbowych to wlasnie Zaglebie bylo gora. Trenerem gosci jak wiemy zostal Orest Leńczyk, ktory wczesniej odszedl od pracy trenera we Wroclawiu. Oczywiscie relacje kiedy odchodzil miedzy nim a klubem nie byly przyjazne. Lenczyk na pewno bedzie bardzo chcial wygrac ten mecz zmotywuje swoich pilkarzy do walki i beda gryzc trawe zeby to spotkanie wygrac. Jak wiemy Slask przechodzi teraz kryzys. W klubie nie dzieje sie za dobrze. Ostatnie spotkania gospodarzy mowia za siebie. Warto po takim kursie zagrac, polecam
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom