>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 04.08.2012 (sobota)

Status
Zamknięty.
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Pilka Nozna, 2 liga wschodnia, 4.08.2012, 17-00
Radomiak Radom - Pogoń Siedlce
typ: Pogoń nie strzeli bramki
3,00
Unibet
Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej kolejki tegorocznego sezonu II ligi wschodniej, Radomiak Radom na wlasnym stadionie podejmie Pogon Siedlce. Radomiak to beniaminek rozgrywek, jednak sadzac po dokonanych transferach radomianie wcale nie zamierzaja bic sie o dolne rejony tabeli. Druzyna Radomiaka jest zbudowana raczej po to by walczyc o czolowe lokaty w II lidze, moze nawet pokusic sie o awans, jesli nadarzy sie okazja. Do radomskiego zespolu dolaczylo az 11. nowych pilkarzy, pilkarzy z przeszloscia w wyzszych ligach, rowniez z Ekstraklasy. Slawomir Pach, Lukasz Derbich, Samuelson Odunka czy Piotr Predota to zawodnicy znani tym bardziej interesujacym sie pilka nozna u nas w kraju. Derbich czy Predota nie tak dawno biegali jeszcze po boiskach Ekstraklasy. Do tego zostal trzon zespolu, ktory z Radomiakiem wywalczyl awans w poprzednim sezonie. Armin Tomala stworzyl wyrownany, mocny zespol, ktory jak zapowiadaja pilkarze w kazdym meczu bedzie chcial zwyciezyc. W szczegolnosci Radomiak ma bardzo silna formacje defensywna. Lukasz Derbich, mlodzi Michal Nowak i Lukasz Wojcik, Maciej Swidzkowski, Jacek Moryc, Kabir Oijkutu, na ta chwile chyba tylko trener Armin Tomala wie kto wyjdzie dzis w podstawowej jedenastce, ma ciezki wybor, lecz kazdy z tych obroncow zna swoj fach. Stad tez moj typ na to, ze Pogon nie strzeli w Radomiu gola. Tym bardziej, ze jak dowiedzialem sie od czlowieka zaprzyjaznionego z siedlecka ekipa, Pogon przyjedzie do Radomia po 1 punkt i zamierza grac defensywnie. Nie sadze, aby Radomiak mial dzis stracic gola. Obie ekipy rywalizowaly ze soba na III - ligowym froncie dwa lata temu, wtedy w Radomiu padl bezbramkowy remis, dzis licze na zwyciestwo Radomiaka bez straty bramki.
✅ 200
 
konrado87 412

konrado87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska 1 Liga
Spotkanie: Flota Swinoujscie - Olimpia Grudziadz
Typ: Flota Swinoujscie
Kurs: 2,30
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
W końcu doczekaliśmy się. Dzisiaj ruszają rozgrywki o mistrzostwo I ligi sezonu 2012/13. Na początek zmierzymy się z zespołem, z którym graliśmy ostatni mecz wyjazdowy w poprzednich rozgrywkach.
To jednak zupełnie inna drużyna niż była w maju i wygląda na to, że teraz będzie znacznie mocniejsza. Nie zanotowała ubytków które mogłyby bardzo wpłynąć ujemnie na jakość, za to znacząco się wzmocniła doświadczonymi zawodnikami jak np. Robert Szczot, Marcin Smoliński i Michał Łabędzki z ŁKS, Maciej Rogalski z Podbeskidzia. Z klubów pierwszoligowych Olimpia pozyskała Dariusza Gawęckiego, Marcina Woźniaka i Sławomira Mazurkiewicza. Kadra Floty jest praktycznie dopięta, zespół zasilili: Sebastian Olszar, Grzegorz Kasprzik, Michał Protasewicz, Bartłomiej Niedziela oraz wychowankowie Damian Siwiec i Sebastian Kwiatkowski.
Drużynyy Floty i Olimpii spotkają się po raz trzeci w spotkaniu o punkty. W poprzednim sezonie był remis i wygrana gości, więc statystycznie czas na zwycięstwo gospodarzy - oby tak się stało. W Świnoujściu był bezbramkowy remis, natomiast w Grudziądzu wygrała Flota 2-1 po dwóch bramkach Niewiady i dla Olimpii Ruszkula. W środę obie drużyny grały w Pucharze Polski i obie awansowały do następnej rundy. Flota pokonała w Zdzieszowicach tamtejszy Ruch 0:5, Olimpia natomiast wygrała po dogrywce 1-0 z Pogonią Szczecin. Sześć dni wcześniej - 26 lipca Flota rozegrała sparingowy mecz z Pogonią w Goleniowie. Wyżej stanęła Flota, która wygrała 2-1. Flota stawiła dzielny opór i pokazała, że nie jest gorsza. Trener Dominik Nowak zapytany o pierwsze wrażenie o drużynie ocenił ją pozytywnie i uznał, że warto w nią inwestować. Nowy trener wypowiada się o chęci gry ofensywnej, ale w klubie liczą przede wszystkim na obronę. Taką, która w przeszłości pozwalała kończyć spotkania &quot;na zero z tyłu&quot;, czyli bez straty gola.
✅ 130
 
S 11

sigir

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, I liga
Spotkanie: Miedź Legnica - Bogdanka Łęczna
Typ: 1
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bwin
Analiza:
W sezonie 2011/2012 Bogdanka strzeliła 50 bramek. 12 zdobył Nildo, 11 - Wojciech Łuczak. Obaj odeszli do innych klubów. Kto teraz ma gole strzelać? Mówi się w Łęcznej o Veljko Nikitovicu i o Sebastianie Szałachowskim (zdobył zwycięską bramkę na 3:2 w doliczonym czasie gry pucharowego meczu ze Stomilem) ale to są &quot;tylko&quot; pomocnicy. Jest sprowadzony z Kotwicy Kołobrzeg Maciej Ropiejko - czy on zastąpi Nildo i Łuczaka? Sądzę, że tak, ale nie od pierwszej kolejki. To jeden argument za Miedzią.
Drugi: od wielu lat jest tak, że Łęczna grająca u siebie oraz Łęczna na wyjazdach to dwa różne zespoły. W poprzednim sezonie Bogdanka wygrała zaledwie 4 mecze wyjazdowe, najmniej z całej pierwszej dziesiątki. Na swoim stadionie Bogdanka odbije sobie straty z meczów wyjazdowych. W Legnicy niestety przegra.


✅ 115
 
kicur 2

kicur

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja Premier League
Spotkanie: Krasnodar - FC Lokomotiv Moskva
Typ: 1 połowa Fc Lokomotiv Moskva
Kurs: 3,00
Bukmacher:bet365
Analiza: 04.08.2012 18:00 sędzia rozpocznie spotkanie w Krasnodarze gdzie będzie gościł Lokomotiv. W lidze rosyjskiej odbywa się właśnie 3 kolejka, czyli początek rozgrywek jak dotąd stołeczna drużyna za komplet zwycieństw
Lokomotiv Moskva - Krylya Sovetov 2-0
FC Mordovia - Lokomotiv Moskva 2-3
natomiast Krasnodar zwycieństwo nad Rubinem oraz porażkę z Terekiem.
Jak do tej pory bilans bramkowy przemawia za Lokomotivem 5 strzelonych bramek przy straconych 2 nie wygląda źle. Przy ofensywnie nastawionym Lokomotivie moim zdaniem losu meczu mogą byc juz przesądzone juz w pierwszej połowie. Wcześniejsze spotkania tych drużyn wyglądały właśnie podobnie:
21/08/2011 Lokomotiv Moskva - Krasnodar 1-0 gol 34 minuta Denis Glushakov
23/04/2011 Krasnodar - Lokomotiv Moskva po pierwszej połowie już było 0-2 dla mojego faworyta tego meczu.
Obie drużyny bez kontuzji lecz w ekipie Moskiewskiej zabraknie Ozdoev Magomed gdyż dostał czerwoną kartę w poprzednim meczu ????.
Pomimo to jestem przekonany iż to właśnie stołeczna drużyna w tym spotkaniu będzie dyktowac warunki i gre, i to ona zejdzie po pierwszej połowie z dobra zaliczką.
✅ 200
 
psotnick 876,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Olympics - Swimming: 50 m Freestyle Women
Spotkanie:
Herasimenia, A zdobędzie medal
Typ: Tak
Kurs:
2.05
Bukmacher: Unibet
W dzisiejszym wyścigu sprinterskim kobiet stawiam zdecydowanie na medal pięknej Białorusinki. Srebrna medalistka na 100m kraulem pływa w Londynie bezkompromisowo, w każdym wyścigu tyle ile fabryka dała. Być może nie wygra złota (strata 0,4s do Kromowidjojo to jednak na tym dystansie przepaść), ale zgarnięcie małego dubletu medali na sprinterskich dystansach jest jak najbardziej w jej zasięgu. Herasimenia zameldowała się w półfinale z drugim czasem (24,45), daleko za złotą medalistą na 100m Kromowidjojo (24,07), ale z solidną przewagą nad pozostałymi rywalkami. Warto również wspomnieć, że Herasimenia prowadziła po pierwszej 50-tce z blisko 0,3s na drugą zawodniczką! Nie znalazłem danych o reakcji startowej, ale z kiepskim startem nie prowadzi się po 50m z taką przewagą. Zresztą jak pamiętam tamten finał to Białorusinka wystartowała kapitalnie, a później tylko utrzymała tempo i dała się wyprzedzić tylko fenomenalnej na tych IO Kromowidjojo. Powtórzenie kolejności dwóch pierwszych miejsc ze 100m jak najbardziej prawdopodobne. Reszta stawki powinna walczyć o brązowy medal.
✅ 105
 
digic 8

digic

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska: 1. Liga
Spotkanie: Miedź Legnica - Bogdanka Łęczna
Typ: 2
Kurs: 3,60
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Ja tutaj upatruję niespodzianki. Fakt, Bogdanka zagra w tym meczu nieco osłabiona w ofensywie. Ze strzeleniem gola może mieć problem, dlatego zagrają wg mnie tak jak w wygranym sparingu z Koroną w Kielcach który miałem okazję obejrzeć na żywo. Czyli nastawiać się będą głównie na kontry. A Korona mimo optycznej przewagi w tym meczu miała nie lada problem ze sforsowaniem obrony Bogdanki, większość podań prostopadłych czy dośrodkowań było wybijane przez wysokich obrońców klubu z Lubelszczyzny. W tym sparingu nie zagrał żaden z piłkarzy których zabraknie dziś w składzie. Korona mimo że w sparingach nie zachwyca (ciężko było mi to napisać, ale chcę być obiektywny) to jest o co najmniej klasę lepszą drużyną niż Miedź. Legniczanie w tym meczu są faworytem, ale ja liczę na wyrównane spotkanie zakończone zwycięstwem Bogdanki.
⛔ 100
 
sepson 14

sepson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - IO
Spotkanie: Brazylia-Honduras
Typ: Brazylia wygra pierwszą połowę
Kurs: 1,54
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Brazylia wiadomo, Honduras właściwie gra tylko dla tego, że Hiszpania zaliczyła klapę roku, no ale oni się znacznie do tego przyczynili. Nie wiem, ale raczej to ze słabą Hiszpanię położyli, nie znaczy, że położą Brazylię zaprogramowaną do złota. Będzie to raczej jednostronny mecz jednej drużyny. Oglądając poprzednie mecze, stwierdzam, ze Brazylia nawet wygrywając znacznie nie broni się tylko chce nastrzelać jak najwięcej goli, a przy tym robią ekstra widowisko ???? Stawiam, że wygrają pierwszą połowę, bo kurs na cały mecz to tylko do podbicia AKO ???? Myślę, że z wygraniem połowy nie powinno być problemów, zawsze coś wpadnie....jak sie ma Neymara, Pato, Hulka, Marcello, Silivę, Ganso itp, to remis po połowie meczu musi nie zadowalać kibiców..liczę na dobry mecz ????
⛔ 100
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Dyscyplina: 100m kobiet
Spotkanie: 3 półfinał
Typ: Okagbare wygra
Kurs: 2,10
Bukmacher: williamhill
Chyba najslabiej obsadzony polfinal ze wszystkich trzech. Ahye, Grincikaite, Soumare, Sailer szans na wygranie nie maja. Pozostaja nam 4 zawodniczki : Stewart, Madison, Ahoure i walsnie moja faworytka Okagbare. Ja wiemy eliminacje biegnie sie na lekkim luzie a mimo to Okagbare pobila swoj rekord zyciowy wiec musi byc przygotowana solidnie i jest w stanie zrobic mniej jak 10,90. Stewart w tym roku 10,94 a w kwalach slabiutkie 11,08 i nie widze jej jako zwyciezczyni mimo ze zyciowke ma 10,75..
Dalej mamy Ahoure ktora rowniez pobila zyciowke ale to tylko 10,99 wiec ona szans tez nie ma.
Zostaje nam juz tylko Madison. ktora dobrze pobiegla w czasie 10,97 jednak SB ma 10,96 i rowniez wyglada to mizernie patrzac na wyczyn Nigeryjki ktora mam nadzieje pobiegnie na miare swoich wczorajszych mozliwosci a nawet lepiej.
Po takim kursie az zal nie sprobowac, w bwinie dla porownania mamy juz tylko 1,50 ;).
✅ 110
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
PIŁKA RĘCZNA IO
Węgry-Hiszpania 04.08.2012 22:15
Hiszpania wygra co najmniej 3 bramkami (+2.5)
2
1,90
bet365
Analiza :
Stawiam dziś na w miarę spokojna wygraną Hiszpanii która przecież rozgromiła reprezentacje Polski w eliminacjach. Poza tym Hiszpania gra lepiej na tym Turnieju. Zaliczyła tylko porażkę z Danią 24-23 i wygrała z Koreą i Serbią. Węgry natomiast przegrały wysoko z Chorwacją ( 7 punktami ) oraz z Danią , Wygrali z Koreą . Stawiam dziś na Hiszpanie bo są po prostu lepszą drużyna w obecnej formie . Myślę że będą chcieli udowodnić po porażce z Danią że wciąż liczą się o walce nawet o złoto.
✅ 90
 
wujek69 53

wujek69

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Belgijska
Spotkanie: Anderlecht Bruksela - Beershot
Typ: powyzej 3,5 gola
Kurs: 2,50
Bukmacher: William Hill

Analiza:
Już dziś o godz 20:00 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Anderlechtem a Beershotem. jednostronnym faworytem tego spotkania jest drużyna gospodarzy - aktualny mistrz Belgii. Nie sądze żęby w tym spotakniu padł inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy. Jest to 2 kolejka belgijskiej ligi w pierwszej kolejce Anderlecht tylko zremisował z Koortijkiem dlatego dziś piłkarze mistrza Belgii będą podwójnie zmotywowani by wygrać na dodatek przed własną publicznością.
Beershot natomiast w pierwszej kolejce uległ u siebie z Lokerenem 4:2 . Anderlecht jest drużyną dwie klasy lepszą goście przyjadą i jedynie co to mogą nabrać doświadczenia bo w końcu grają z mistrzem . Over 3,5 dlatego że Anderlecht lubi strzelać dużo goli natomiast Bershot lubi tracić dużo jak własnie we wspomnianej pierwszej kolejce - strata 4 goli . Nie mam nic przeciwko jeśli goście dziś też stracą 4 bramki ????
⛔ 100
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Campeonato Brasileiro Serie A
Spotkanie: Palmeiras v Internacional
Typ: Czas pierwszego gola (1. połowa) - 1-15 min.
Kurs: 3.5
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Rok temu Palmeiras u siebie poległo z Internacional aż 0-3. Dzisiaj teoretycznie zapowiada się powtórka, bowiem oba zespoły w tabeli dzieli przepaść. Na korzyść gości rzecz jasna.
Palmeiras wygrało jednak ostatnio w Pucharze 2-0 z Botafago. Mogą wiec być podbudowani i na fali przystąpić do tego meczu. Być może rywal ich zlekceważy. Zresztą już w ostatniej ligowej kolejce Palmeiras zaprezentowało się całkiem pozytywnie, bo choć przegrało, to tylko 1-2 i to z rywalem zbliżonym potencjałem do Internacional. Więc... jest jakiś promyk nadziei dla nich i szansa na to, że zaczną ten mecz udanie. Tym bardziej, ze jak piszę - rywal z dużym prawdopodobieństwem może ich zlekceważyć.
No ale jest też drugi scenariusz. Goście, którzy po trudnym bezbramkowym meczu z Vasco da Gama przyjadą głodni goli, mogą zacząć mecz z mocnym przytupem. Tym bardziej, że ostatni mecz na tym terenie wygrali 3-0. Nie mają się czego bać, jeśli podejdą z odpowiednią koncentracją do meczu, stać ich na gola już w pierwszym kwadransie.
⛔ 100
 
dig 106

dig

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - IO
Spotkanie: Argentyna - Nigeria
Typ: Pierwsza Kwarta - Argentyna (-4.5)
Kurs: 1.85
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam.,Dziś o godzinie 23:15 rozpocznie się ciekawie zapowiadające się spotkanie w ramach turnieju olimpijskiego koszykarzy. W spotkaniu tym zmierzą się narodowe reprezentacje Argentyny oraz przedstawicieli czarnego lądu a mianowicie Nigeria. Kursy w granicach 1.02 na Argentynę tylko podkreśla faworyta dzisiejszego spotkania. Jednak takie kursy wgl. mnie nie interesują. Postanowiłem więc poszukać czegoś bardziej atrakcyjnego i znalazłem. Typ mówi o wygranej przez Argentynę pierwszej kwarty więcej niż 4 punktami. Myślę że można to przetłumaczyć w sposób następujący - dwa celne rzuty więcej od rywala. Wiadomo jednak że to tylko teoria bo przecież Argentyna może rzucić 20 razy i zdobyć 20 punktów, za to Nigeria o połowię mniej zdobywając przy tym o 10 oczek więcej. Ale co do typu... Argentyna to o klasę lepszy zespół od Nigerii, dlatego uważam że pierwsza kwarta wygrana wysoko, pozwoli spokojnie kontrolować mecz. W typie mamy mowę o zaledwie 4.5 pkt, więc jestem spokojny... Czasem zdarzają się linie w wysokości 10-15 - wtedy można próbować grać na słabszych, ale przy 4,5 myślę że warto spróbować po dość okazałym kursie 1.85 jaki proponuje nam Expekt.

✅ 85
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom