>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 04.08.2012 (sobota)

Status
Zamknięty.
doriann 4

doriann

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna - 1.HNL
Spotkanie: Istra 1961 - Dinamo Zagrzeb
Typ: 2
Kurs: 1,65
Bukmacher: Bet365
Dzisiaj, o godzinei 21:00 dojdzie do spotkania pomiedzy Istra 1961 a Dinamem Zagrzeb w ramach 3 kolejki &quot;Chorwackiej Ekstrklasy&quot;. Krotko, faworyt jest jeden - Dinamo Zagrzeb. Pierwsza kolejke spalili troche, bo jedynie zremisowali, ale potem juz u siebie zanotowali wygrana. W dodatku w miedzy czasie zanotowali awans do kolejnej rundy rozgrywek LE, a ostatni wygrali 1-0 z Sheriffem Tiraspol. Jest to tez druzyna ktora jakies znaczenie w Europie ma, w koncu grala w ostatniej lidze mistrzow w grupie z chociazby Realem Madryt, a nawet strzelila im bramki, mimo ze wysoko przegrali. Dzisiaj zmierza sie z rywalem z nizszej polki, slaba Istra 1961. Obecnie zajmuje ona 10 miejsce na 12 z 1 pkt na koncie po 2 kolejkach. Podsumowujac, nie licze na pogrom, ale mysle ze Dinamo zwyciezy w tym pojedynku 1-2 bramkami. Powodzenia.
✅ 65
 
J 0

junmisugi84

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Olimpiada 2012
Spotkanie: Włochy - Australia
Typ: Włochy (-2,5)
Kurs: 1,7
Bukmacher: Bet365
Włochy po za meczem z Polką (porażka 1:3) grają dobrze na tym turnieju. Gładka wygrana z Wielką Brytanią 3:0, wygrana z Argentyna 3:1, natomiast Australia podobnie jak Wielka Brytania to outsider tej grupy bez szans na wyjście z grupy ich bilans to wygrana z jeszcze słabszą Wielką Brytanią 3:0 oraz 2 porażki po 3:0 z Argentyną i Bułgarią. Jak widać słabsza Argentyna była w stanie bez problemów wygrać 3:0. Uważam to za pewny mecz sam to dzisiaj zagrałem. Polecam dołożyć do tego Niemców (-2.5) z Tunezją po kursie 1.4 i ładne ako jest pozdrawiam.
⛔ 100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: IO - piłka wodna, mężczyźni, Olimpiada
Spotkanie: Serbia - USA
Typ: under 20,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365
Analiza: Mecz 4 kolejki w waterpolo mężczyzn. Wielki test dla obu ekip. USA w tej chwili mają na koncie 3 wygrane, z Rumunią, Wielką Brytanią i Czarnogórą i wszystkie mecze to under, nawet z najsłabszym zespołem gospodarzy 13:7. Serbowie, mistrzowie Europy mają na koncie 2 wygrane i remis z Czarnogórą. Wszystkie mecze to overy, a gospodarzom igrzysk strzelili 21 goli. Poza tym 14 goli Węgrom i 11 Czarnogórze. W ME znowu dość niskie wyniki bramkowe. Mecz o pierwsze miejsce w grupie, faworytami na pewno są Serbowie, pomimo remisu z Czarnogórą. Z pewnością nie będzie to mecz na wysoki wynik. bwin już wystawił granicę 18,5 gola. Na poprzednich igrzyskach obie ekipy zagrały 2 mecze i było 10:5 dla USA i 4:2 dla Serbów. Według mnie obie ekipy tym razem więcej pokażą w defensywie, a USA też jakoś nie brylują w strzelaniu bramek, strzelili 13 GB, 8 Czarnogórcom i 10 Rumunom.
✅ 85
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna J-League Japonia
Spotkanie - Cerezo Osaka - Consadole Sapporo
Typ - zakład dwustronny w razie remisu zwrot. / Consodole Sapporo
Kurs - 5.50
Buk - Bwin
Analiza :
Dlaczego nie ? obie drużyny to jedne z najsłabszych w tym sezonie , co prawda goscie to czerwona latarnia ligi z dorobkiem zaledwie 7 pkt. przy bilansie 2-1-16 i w bramkach 13:43 ale walczą , ostatnio na swoim terenie ograli Nagoyę 2:1 i możliwe że to zwycięstwo dodało drużynie jakiegos optymizmu co prawda dzis grają mecz na wyjezdzie gdzie jescze nie wygrali ba nawet nie zremisowali ani jednego spotkania na 9 pojedynków wyjazdowych 9 porażek , ja jednak widzę tutaj promyk nadziei dla gosci . Dlaczego ? otóż w ich bezposrednich pojedynkach wcale tak zle nie wychodzą ba nawet ta statystyka jest lepsza dla nich bo na 10 spotkań 4-0-6 i 8:12 dla nich a jeżeli dodamy że na terenie Cerezo bilans 2-0-2 5:3 to uważam że w dzisiejszym pojedynku może być różnie co ciekawe to że między nimi nie padł jeszcze ani raz remis tak więc może skromne 1:0 dla gosci ?Cerezo ostatnie dwa spotkania to dwie porażki najpierw skromne 0:1 u sibie z Kashima i ostatnio baty na Kashiwa aż 4:1 dlatego wynik uważam za otwarty w tym spotkaniu . Pozdrawiam !
⛔ 100
 
M 101

marcinr

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - IO
Spotkanie: Niemcy - Tunezja
Typ: Łączna liczba punktów w meczu powyżej 130,5

Kurs: 1,46
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Aby pokryć wygraną wystarczy aby Tunezyjczycy przegrali dwa sety do 19 i jeden do 18. Do tej pory w spotkaniach z poprzednimi, niełatwymi rywalami (Rosja, Serbia, Brazylia) podobny limit punktów był przekraczany. Niemcy walczą o awans do pierwszej czwórki w grupie i nie grają na miarę swoich oczekiwań. Jeden Grozer wiosny nie czyni, brakuje Kromma... Zapewne wygrają, lecz Tunezja pomimo osiąganych wyników prezentuje niezłą siatkówkę
(jak na swoje możliwości i oczekiwania) i zważywszy na wynik spotkania z Serbią może nawet powalczyć o urwanie seta faworytowi. Realny kurs na ten zakład powinien oscylować w granicach 1,3.
⛔ 100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Igrzyska
Spotkanie: Wielka Brytania - Korea Południowa
Typ: Wielka Brytania awans
Kurs: 1,50
Bukmacher: expekt
Analiza: Kurs może nie powala na kolana, ale wydaję mi się, że jest dość bezpieczny. Wielka Brytania z meczu na mecz gra coraz lepiej, ostatnie dwa zwycięstwo na pewno dodadzą im dodatkowej motywacji w kolejnym spotkaniu. Ostatecznie zajeli pierwsze miejsce z dorobkiem siedmiu punktów. Po drugiej stronie Korea Południowa gra naprawdę dobry turniej, na którym jeszcze ani razu nie przegrali. Ale czy to wystarczy na WB? Myślę, że zawodnicy z Wysp raczej pokonają swojego przeciwnika, mają w składzie wielu ogranych zawodników z Premier League i co najważniejsze - wsparcie kibiców. Wolę zagrać na awans, ponieważ wiadomo ze wszystko może się zdarzyć szczególnie w regulaminowym czasie gry. Korea Płd jest niebezpiecznym rywalem, jednak tak czy siak WB jest faworytem do wygrania turnieju, a na dodatek ich gra przekonuje mnie do tego, aby postawić na awans.
⛔ 100
 
heros1920 68

heros1920

Użytkownik
Piłka Nożna J-League, Japonia
Spotkanie: Urawa Red Diamonds - FC Tokio
Typ: Ile padnie goli? Więcej niż 3,5
Kurs 3.60
Bwin
Na godz 11 zaplanowano spotkanie 20 Japan League w ktorym spotkaniu zagraja Urawa Red Diamonds przeciwko FC Tokio. Mój typ na dzis to wiecej niz 3,5 gola w tym meczu.
Sadze ze jest to spotkanie o wlaczenie sie jeszcze do walki o mistrzostwo nawet FC Tokyo moze o to powalczyc spotkania miedzy tymi ekipami zazwyczaj nie miały wiele goli
prawktycznie same 1-0 i 1-1 wiec mało goli, ale sadze ze dzis w tym spoktaniu wkoncu ruszy bilans na przod i wpadnie troche goli.
W ostanim spoktaniu Urawa 2-0 wygrała a Tokyo 0-2 przegrała wiec mozna powiedziec ze Urawa jest dzis faworytem i strzeli dwa trzy gole, a goscie mam nadzieje jedno minimum, licze na wynik 3-1.
Powodzenia !
✅ 260
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Toronto Kwalifikacje
Spotkanie: Marinko Matosevic - Wayne Odesnik
Typ: Marinko Matosevic
Kurs: 1,62
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza: Odesnik porzucił grę na betonie dla gry na mączce i można się spierać, czy był to dobry wybór w jego karierze. Dla mnie osobiście - zły, bo zdecydowanie wyżej cenię tych graczy, którzy są groźni na hardzie, niż na clayu. Choć Wayne nie jest potężnym graczem, to jednak na twardym korcie przed zawieszeniem był mocny, teraz nie jest już aż tak dobrze. Matosevic z kolei zalicza bardzo dobry rok, w którym z poziomu Challenger awansował na poziom ATP. Ostatnie wyniki świetne - w LA półfinał, w którym przegrał dopiero z fantastycznie grającym Richardem, a właściwie Ricardasem Berankisem. O Wayne ciężko wiele powiedzieć, bo ostatnio, jak już pisałem, bawił się w grę na mączce. Na twardym korcie zagrał w tym roku 4 spotkania, bilans 2-2 w meczach z rywalami słabszymi, niż Marinko Matosevic. Potężny Australijczyk z turnieju na turniej jest coraz lepszym zawodnikiem, takim graczom, jak Odesnik, potrafi narzucić swój styl gry i uważam, że dziś bez problemów będzie wygrywać własne gemy serwisowe, a Odesnika złamać na pewno będzie miał szansę. Coraz lepsza forma i pewna gra Marinko powinna więc dziś przechylić szalę zwycięstwa na jego korzyść, tym bardziej, że w US Open Series już grał i radził sobie nieźle, w przeciwieństwie do swojego rywala, i jest lepiej przygotowany do tego, największego i najbardziej prestiżowego do tej pory turnieju tej serii.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 8

maxtomek

Użytkownik
Dyscyplina: Premier League, Szkocja
Spotkanie: Celtic - FC Aberdeen
Typ: Druga drużyna nie strzeli bramki
Kurs: 1,60
Bukmacher: BWIN
Analiza:
W sobotę o 13:45 meczem Celtic Aberdeen rozpocznie nowy sezon ligi szkockiej. Sezon &quot;wyjątkowy&quot; z powodu nieobecności w premier league zespołu Glasgow Rangres. W wyniku kłopotów finansowych zostali zdegradowani do Thrid division. A więc sprawa tytułu wydaje się być rozstrzygnięta, na korzyść Celticu. Dziś gospodarze podejmują zespól Aberdeen. Goście dokonali dwóch wzmocnień z Celticu sprowadzono Nialla McGinna i Jonny’ego Hayesa z Invernes. Po słabym ostatnim Aberdeen liczy na lepszy sezon. Celtic natomiast bez jakiś sensacyjnych transferów. Rozegrali w tygodniu meczu w ramach eLM wygrywając z zespołem z Helsinek 2-1. Wynik jednak nieodzwierciedla gry. Celtic raził nieskutecznością , jednak oddał sporo strzałów, stwarzał sobie sytuacje. Czy Celtic znajdzie motywacje na grę w rodzimej lidzie. Wydaję się że potrzebują jedynie gry w europejskich pucharach bo sprawa mistrzostwa to prawdopodobnie formalność. Ja jednak liczę ze Celtic nie będzie miał problemów z motywacją w rozgrywkach i na początek rozprawi się gośćmi z Aberdeen i wygrają do &quot;zera&quot;. A więc mój typ : Aberdden nie strzeli bramki, zabezpieczę się w przypadku bezbramkowego remisu.
✅ 60
 
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Igrzyska Olimpijskie
Mecz: Wielka Brytania U23 - Korea Południowa U23
Typ: 1 DNB
Kurs: 1,50
Buk: Tobet
ANALIZA:
Przed nami 1/4 IO w piłkę nożną. Dzisiaj z oferty w ciemno wybieram zwycięstwo GB (bez remisu) nad Koreą Południową, która do tej pory nie przegrała, ale dwukrotnie zremisowała i raz wygrała, 2:1 ze Szwajcarią, która była troszeczkę &quot;zdekompletowana&quot;. Podopieczni Pearce&#39;a może nie grają super świetnie, ale nie najgorzej. Wygrali dwa spotkania i zaliczyli wpadkę z Senegalem, który okazuje się &quot;Czarnym Koniem&quot; Igrzysk. Według mnie kluczową postacią będzie Ryan Giggs, na &quot;drugim planie&quot; ustawiam Aarona Ramsey&#39;a.
Czym moze postraszyć Korea? Wydaje mi się, że tylko Park Chu-Young&#39;iem z Arsenalu. To chyba ostatni turniej 27-latka, który niebawem ma odbyć 2-letnią służbę wojskową. Kurs na to spotkanie DNB jest całkiem, całkiem więc za mega średnią stawkę polecam go zagrać. W półfinale można powiedzieć, że czeka już Brazylia ;)
POWODZENIA!
zwrot
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ŚWIAT: Igrzyska olimpijskie
Spotkanie: Wielka Brytania - Polska
04.08.2012 12:30
Typ: over 125.5
Kurs: 1.68
Bukmacher: Betsafe
Analiza: Dzisiaj w południe Polacy zmierzą się z outsleaderem grupy A – Wielką Brytanią. Gospodarze Igrzysk Olimpijskich plasują się na 120 miejscu w rankingu. W dzisiejszym meczu Andera Anastasi da odpocząć kilku zawodnikom z podstawowego składu. Jednak nie wpłynie to w żadnym wypadku na wynik, od Polaków oczekuje się dzisiaj pewnego, spokojnego zwycięstwa 3:0. Anglicy nie mają żadnych szans w starciu z Polakami, lecz powinni osiągać w setach 17 – 18 punktów, co przyniosłoby powodzenie mojego typu. Moim zdaniem mecz na wynik 0:3 (17;20;15)
✅ 68
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Spotkanie: Nigeria-Argentyna HC (17,5:0)
Typ: Argentyna
Kurs: 2,00
Buk: Pinnacle

Dziś o godz. 23:15 odbędzie się spotkanie Nigerii z Argentyną w ramach turnieju olimpijskiego koszykówki mężczyzn. Nigeria z 4 punktami zajmuje 6. miejsce w grupie. Argentyna jest 2. z 5 punktami. Spotkanie zostanie rozegrane na Arenie Koszykówki w Londynie, gdzie mecze koszykówki może oglądać 12. tys. kibiców.

Nigeria do igrzyska awansowała dzięki Światowemu turniejowi kwalifikacyjnemu do igrzysk – w meczu o 3. miejsce wygrali oni z Dominikaną i wraz z Litwą i Rosją awansowali do londyńskich rozgrywek. Kluczowymi postaciami zespołu sa Al-Farouq Aminu – gracz New Orlean Hornets, Tony Skinn – zawodnik Ironi Aszkelon oraz Ike Diogu – były gracz Indiana Pacers, Sacramento Kings, New Orlean Hornets i Los Angeles Lakers. Reprezentacja Nigerii wygrała mecz z Tunezją 60:56, przegrała z Litwą 72:53 oraz została zmiażdżona przez USA 156:73 (co jest rekordem igrzysk).

Argentyna na tych igrzyskach przegrała tylko z Francją 71:64. Pokonała ona Litwę 102:79 oraz Tunezję 92:69. Mistrzowie olimpijscy z Aten wbiegną na boisko w składzie Gutiereez (Grenada), Scola (Phoenix Suns), Nocioni (Caja Laboral), Ginobili (San Antonio Spurs), Prigioni (New York Knicks). Ponadto na ławce znajdą się gracze na co dzień grający w lidze argentyńskiej.

Ostatni mecz między tymi ekipami odbył się 6 lat temu na MŚ – wtedy Argentyna wygrała 98:64.

Nigeria rozegrała jeden mecz z Tunezją, który wygrała, na tym ich udział na tych zawodach się zakończył – rzucą może 60-70 ptk, pokazując iż tez potrafią grać w kosza, jednak Argentyna jest zbyt silnym rywalem jak dla nich. Litwa ograła ich 19 punktami, Stany Zjednoczone aż 83! 18-punktowe, pewne prowadzenie Argentyny w meczu jest tak pewne jak mistrzostwo olimpijskie dla koszykarzy USA w Londynie.
⛔ 100
 
T 15

torres24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - POLSKA: 1 liga
Spotkanie: Miedź Legnica - Bogdanka Łęczna
Typ:2 - 3 Gole
Kurs: 1,95
Bukmacher:Betclick
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem mecz na inauguracje rozgrywek zaplecza Polskiej Ekstraklasy pomiędzy miejscową Miedzią a Bogdanką Łeczna. Drużyna z Legnicy to beniaminek 1 ligi jednak z dużymi aspiracjami na ten sezon . Trenerem jest znany na polskich boiskach Bogusław Baniak. Legniczanie bardzo dobrze wypadali w sparingach przedsezonowych oraz w rozgrywkach Pucharu Polski. Wygrali dotychczas 2-1 z Chrobry Głogów oraz 2-1 z Dolcanem Ząbki. W Środe właśnie pokonali w meczu u siebie Dolcan Ząbki i w kolejnej rundzie zmierzą się z Polonią Warszawa. Rywal legniczan , Łęczna również w Środę wygrała mecz w PP ze Stomilem Olsztyn 3-2 . Pod względem kadrowym lepiej wyglądają gospodarze tego pojedynku. Trener Baniak będzie mógl skorzystać prawie z wszystkich swoich najlepszych graczy min Mariusz Mowlika, Bena Staroste, Kamila Hempela, napastników Alexandre (BRA) czy znanego z boisk Ekstraklasy Zakrzewskiego oraz Grzegorzewskiego. W ekipie z Łęcznej na pewno trzeba sie obawiać bramkostrzelnego napastnika Serba Veljko Nikitovića. Nie zagrają natomiast Michał Renusz, Michał Zuber i Michael Lukasiewicz w ich miejsce trener będzie musiał postawić na nowych piłkarzy takich jak Tomasz Midzierski, Grzegorz Wojdyga i Maciej Ropiejko czy Sebiastian Szalachowski. Myśle, że na inauguracje kibice gospodarzy zobaczą 2-3 gole i będzie to ciekawe spotkanie jak na boiska zaplecza Ekstraklasy.
✅ 95
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Piłka nożna, IO
Wielka Brytania - Korea Południowa
Typ: Wielka Brytania
Kurs: 2.15
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Co z tego,że Korea nie przegrała ale zauważmy z kim ona grała?! Korea awansowała po remisach z Gabonem i Meksykiem oraz zwycięstwu nad Szwajcaria. Brytole natomiast rzekomo wpadka z Senegalem ;) ciekawe czy Meksyk ich dziś przeskoczy ;) a potem zwycięstwo z Urugwajem i Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi. Warto wspomnieć,że kadra Wielkiej Brytanii jest bardzo mądrze złożona, jest rutyniarz w osobie Giggsa i Bellamy, którzy są wspierani przez młodych i zdolnych zawodników takich jak Cleverley czy Sturrige. Allen, Ramsey, Sinclar, Richards czy Bertrand to także wartościowi gracze.
Moim zdaniem nie ma co szukać dziury w całym tylko należy grać na Brytyjczyków, którzy są głodni wielkich sukcesów na dużych imprezach. Zastanawia mnie także zakład na kartki na poniżej 4.5 ale nie zdecydowałem się go tu podawać bo nie wiem kto będzie dziś arbitrem, jakby ktoś znalazł takie info to proszę na PW.
Elo!
⛔ 100
 
aiko 0

aiko

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis IO
Spotkanie: Williams - Sharapova
Typ: Sharapova +5,5 gema
Kurs: 1.8
Buk: Bet365
Analiza: Spotkanie tenisowe kobiet zaplanowane na godzinę 15:00 rozgrywane podczas IO na kortach Wimbledonu. Bilans bezpośrednich spotkań 8-2 dla Williams, z czego ostatnie 7 z rzędu na korzyść Amerykanki. Jest to zdecydowanie najlepszy finał jaki mógł zostać rozegrany w kobiecym turnieju singlowym na IO. Williams jak dotąd jest nie do powstrzymania. Serwuje lepiej niż większość mężczyzn i jest całkiem konsekwentna. Potężne uderzenia z głębi kortu nękają kolejne jej rywalki. Sharapova ma podobny styl gry zawsze gra bardzo agresywnie choćby to nie przynosiło odpowiedniego efektu. Spotkają się 2 zawodniczki ultra ofensywne nie lubiące nudnego przebijania w nieskończoność. Shara również dobrze się trzyma przy swoim serwisie i wygląda solidnie. Mecz rozegrany między nimi na trawie zakończył się 7-6 6-4 dla Williams. Wiadomo że to się nie przekłada na mecz dzisiejszy gdyż Serena ma życiową formę, lecz Shara też gra zankomicie jak na siebie. Myślę że w tym meczu obie panie będą dobrze się trzymać przy swoim serwisie i będzie decydowało jedno przełamanie w secie bądź Tie Break. Dotąd Serena odnosiła łatwe zwycięstwa, ale z bezkompromisową Sharapovą może to wyglądać nieco inaczej. Myślę że Maria z handicapem +5,5 to bardzo dobre rozwiązanie. Oczywiście przy handicapu bardzo duże znaczenie będzie miało to, kto rozpocznie serwisem mecz. Tu mogą być nawet 3 sety. Pozdrawiam ????
⛔ 100
 
kempes1410 33

kempes1410

Użytkownik
Piłka nożna, SZWECJA: Allsvenskan
Spotkanie: Syrianska - Gefle
Typ: X
Kurs: 3.49
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Może nie jest to super pefka dnia ale warto zastanowić się nad zagraniem na remis w spotkaniu Syrianska - Gefle. Po pierwsze ciekawy H2H z tego i poprzedniego roku: na ostatnie 4 spotkania aż 3 remisy. Do tego Gefle ma (statystycznie rzecz biorąc) skłonności do remisu, szczególnie na wyjazdach (50%). Ostatnie spotkania obu team&#39;ów to 0 strzelonych bramek dlatego też dziś drużyny powinny dać z siebie wszystko i nie odpuścić łatwo pojedynku. Atak będzie bardziej zmotywowany z resztą podobnie jak defensywa. Kursy dość wyrównane z przewagą na gospodarzy ale kurs na remis pospadał co u niektórych bukmacherów. Proponuję mecz obejrzeć i po ok 15 minutach ocenić ile było sytuacji podbramkowych itd. i postawić na live. Jednakże i bez tego śmierdzi mi tu remisem. Stawiam na X za niewygórowaną stawkę
⛔ 100
 
moniek131 0

moniek131

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska 1 Liga
Spotkanie: Stomil Olsztyn - Dolcan Ząbki
Typ: wynik po 1. polowie: X
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Już dzisiaj rusza pierwsza kolejka I polskiej ligi. Na ta specjalna okazje wybralem mecz pomiedzy beniaminkiem ligi - Stomilem Olsztyn, a wiecznym &#39;outsiderem&#39; 1 ligi - Dolcanem Ząbki. Moim zdaniem będzie to typowo underowy mecz. Wiadomo, że jest to pierwsza kolejka i nie wiadomo co pokażą obie drużyny. Zarówno gospodarz jak i goście beda chcieli pokazac sie z dobrej strony. Oba zespoły wyjdą na ten mecz bardzo nerwowo i watpie zeby zaczeli strzelanie juz w pierwszej polowie. Sadze ze ogolnie w tym meczu moze pasc wynik remisowy jednak bezpieczniejszym posunieciem jest remis do przerwy po bardzo dobrym kursie. W przeszlosci Dolcan bardzo czesto odnosil remisy po pierwszych 45 minutach gry i to najczesciej bezbramkowy. Zespol gosci na pewno nie rzuci sie na gospodarzy od pierwszej minuty, raczej beda probowali atakowac z kontry albo otworza sie dopiero w 2 polowie. Gospodarze tego meczu jako ze jest to ich inauguracja w rozgrywkach 1 ligi podejda do tego meczu bardzo spokojnie, asekuracyjnie. Beda starali sie grac czujnie w defensywie zeby nie popelnic zadnego bledu, w koncu jest to ich pierwszy mecz i chca sie pokazac z dobrej strony. Dodatkowo oba te zespoły maja o wiele wieksza sile w defensywie niz ofensywie. Moim zdaniem w pierwszej czesci gry nie bedzie sie za duzo dzialo i stawiam tu na bezbramkowy remis.
⛔ 100
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Dyscyplina: 3 liga Dolnośląsko-Lubuska, mecz o godzinie 16.
Spotkanie: Pogoń Świebodzin - Lechia Dzierżoniów
Typ: Lechia Dzierżoniów
Kurs: 1,85
Buk: Tobet
Analiza: Można dom stawiać. U nas w Pogoni źle się dzieje. Do wczoraj nie wiedzieliśmy gdzie będzie grać, ponieważ Czarni Żagań nie dostawał licencji na grę w 2 lidze, i chcieli nas przez to do 4 ligi wysłać! Takie cyrki tylko w POLSCE. W poprzednim sezonie mieliśmy zawodników z Zielonej Góry i niestety zawodnicy się ograli i wrócili do Zielonej Góry.
Zawodnicy którzy odeszli:
Andrzej Dorniak, Michał Maślenik, Rafał Dobroliński, Piotr Andrzejczak i Michael Mikołajczuk, Maciej Górecki.
Niestety zawodnicy którzy przyszli to juniorzy... źle się dzieje u nas, pieniędzy w klubie nie ma i kibice już wolą iść na Santos Świebodzin który gra w okręgówce lub jechać do Mostek gdzie swoją siedzibę ma Formacja Port .
Pozdrawiam/Powodzenia/Poznaniak.
⛔ 100
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Piłka nożna,Jupiler League
Anderlecht(-1,5) - Germinal Beerschot
Typ: 1
Kurs: 1,77
Buk: bet365
Analiza:
Aktualny mistrz Belgii,Anderlecht Bruksela podejmie dziś na własnym obiekcie beniaminka z Beerschot.Zdecydowanym faworytem tej konfrontacji jest zespół gospodarzy.
&quot;Fiołki&quot; w pierwszym spotkaniu ligowym zaledwie zremisowały 1:1 na wyjeździe z Kortrijk.Jednak,już w środę powetowali sobie te niepowodzenie gromiąc 5:0 litewski Ekranas w III rundzie el.LM.W porównaniu z poprzednim sezonem odszedł najlepszy strzelec Matias Suarez.W jego miejsce ściągnięto Cyriaca ze Standardu Liege.Ośmielę się stwierdzić,że pomimo odejścia tego zawodnika siła rażenia zespołu z Brukseli nie ulegnie zmianie.W końcu w kadrze są także Mbokani,de Sutter czy Jovanovic.
Jeżeli chodzi o gości,to są oni beniaminkiem Jupiler League.W pierwszej kolejce przegrali 2:4 z Lokeren.Goście nie mają zbyt mocnego składu,więc powinni w tym sezonie walczyć o utrzymanie.
Anderlecht ma sporą zaliczkę przed rewanżem w LM,stąd może skupić się na lidze.Stawiam na pewne zwycięstwo Anderlechtu co najmniej dwiema bramkami.
⛔ 100
 
memfisek 97

memfisek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, I Liga
Spotkanie:
Miedź Legnica - Bogdanka Łęczna
Typ: X
Kurs: 3.2
Bukmacher: bet365
Analiza:

W pierwszym spotkaniu I kolejki 1 ligi polskiej zobaczymy piłkarzy Legnickiej Miedzi oraz &quot;Bogdanki&quot; Łęczna.Miedź awansowała z II ligi zachodniej z pierwszego miejsca więc jest to na pewno groźny przeciwnik.Grali u siebie bardzo dobrze i zanotowali 13 zwycięstw ,2 remisy i 2 porażki z bilansem bramkowym 39:6.Ostatnio piłkarzy Miedzi można było zobaczyć w PP w którym wygrali wszystkie 3 mecze.Pierwszy walkowerem a następnie 2:1 z Chrobry Glogow i ostatnio 2:1 z Dolcanem Ząbki.Gospodarze będą napewno silnym przeciwnikiem ale trzeba przypomnieć ,że będzie to ich 1 mecz w tej lidze a przeciwnik też nie jest byle jaki.Łęczna zawsze liczyła się w walce o awans do ekstraklasy i zawsze była drużyną docenianą przez silnych przeciwników.W ubiegłym sezonie zajeli 6 miejsce a na wyjeździe zanotowali 4 zwycięstwa ,6 remisów i 7 porażek z bilansem 19:23.Klub z Łęcznej ostatnio grał w PP i zaliczył zwycięstwo 2:3 ze Stomilem Olsztyn ,który awansował do 1 ligi z drugiego miejsca na wschodzie.Myśle ,że obecnie Łęczna posiada skład na awans do ekstraklasy.Zmieniona została formacja defensywna i odszedł przede wszystkim Bartosiewicz.W ataku wojować będą Sebastian Szalachowski 0/8 z Cracovii,Maciej Ropiejko 17/28 z Kotwicy Kołobrzeg i wychowankowie klubu ,którzy wyróżniali się w minionym sezonie.W obronie pozyskano Grzegorza Wojdyge 7/27 ze Znicza,Michaela Łukasiewicza ,który grał na zachodzie w młodszych zespołach,poza tym doszło kilku innych graczy.Myśle ,że dla Miedź nie jest za mocna na tą lige a Łęczna nie gra jeszcze tego co potrafi więc remis jest tu naprawde możliwy.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom