>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 04.07.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 871,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na piątek - 4. Lipca

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny
Godzina: 16:00
Spotkanie: Federer Roger-Raonic Milos
Typ: 2
Kurs: 3.55
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Możecie stwierdzić,że szukam typu na siłę ponieważ na początku turnieju stwierdziłem,że Federer nie wygra już nigdy turnieju z wielkiego szlema. Sytuacja wygląda bardzo ciekawie ponieważ poza turniejem jest już Nadal oraz Murray. Czyli teoretycznie zostało dwóch bitych faworytów Federer oraz Djokovic, bo mało kto stawia,że Raonic albo Dimitrov wygrają w turnieju,no ale ja zajmę się stricte tym pojedynkiem. Roger Federer przeżywa swoją drugą,trzecią czy nawet piątą młodość,on po prostu ponownie odżył w tym roku,a na Wimbledonie zwłaszcza. Patrząc od początku sezonu: finał w Brisbane, półfinał AO, wygrana w Dubaju, finał Indian Weels, finał w Monte Carlo, wygrana w Halle to jego najlepsze wyniki w tym roku, noga natomiast potykała mu się w: Rzymie II runda, French Open 4 runda i to tyle ponieważ ćwierćfinał w Miami to również niezły wynik. Szwajcar jest dwa kroki od wielkiego osiągnięcia,czyli zdobycie 8 raz tytułu na Wimbledonie,aby tego dokonać musi pokonać Raonica,a kolejno Dimitrova albo Djokovica, lecz wiadomo,że większość w tamtym meczu stawia na Serba. Jak wiemy Roger do młodzieniaszków się nie zalicza, ponieważ lada moment a skończy on 33 lata. Mimo swojego wieku &quot;Fedex&quot; ciągle się rozwija,a wszystko to przy pomocy Szweda, Stefana Edberga który słynął z fenomenalnej grze przy siatce i właśnie ten element poprawił znacznie Roger. Federer na dobrą sprawę dopiero w ćwierćfinale miał poważnego przeciwnika, a był nim Stan Wawrinka. Mecz zaczął się inaczej niż poprzednie, ponieważ już przy swoim drugim gemie serwisowym Roger stracił swoje podanie i pierwszy set zakończył się wynikiem 6:3 dla Wawriniki,lecz z czasem siedmiokrotny mistrz tego turnieju wziął się w garść i wygrał kolejno trzy sety 7:6, 6:4, 6:4. Poza Wawrinką nie miał godnych przeciwników,ponieważ Robredo, Giraldo, Muller, czy Lorenzi to jest inna półka przeciwników. Śmiem stwierdzić, że Roger poza meczem z Wawrinką zaprezentował się tak jak powinien. Lecz jestem obiektywny i chylę czoła fenomenalnej formie w jakiej znajduje się czwarta rakieta świata,ponieważ w większości gemów serwisowych Federera przeciwnicy piłkę odprowadzali jednie wzrokiem. &quot;Król tenisa&quot; jest chyba zmotywowany jak nigdy,tak to odważne określenie....bo jak człowiek sobie pomyśli,jeśli w tym roku nie zdobędzie tego ósmego Wimbledonu to kiedy? Za rok czy dwa? Ja osobiście tego nie widzę. Wiadomo mistrzów się nie osądza,ale gdyby Roger miał inną drabinkę to wszystko mogłoby się ułożyć inaczej,no ale co by było gdyby to zostawiam w spokoju, &quot;trzydziestodwuletek&quot; zameldował się w półfinale i tego trzeba się trzymać. Pomijam fakty typu narodziny kolejnych bliźniaków, ponieważ nie będę się rozpisywał o sytuacji rodzinnej zawodnika. Teraz napiszę kilka zdań o zawodniku który nie jest faworyzowany przez bukmacherów. Milos w chwili obecnej jest w swojej życiowej formie,nigdy nie był wyżej w rankingu,obecny turniej jest jego najlepszym osiągnięciem. Raonic na dzień dzisiejszy plasuje się na 9 miejscu ATP, zrobił on OGROMNY postęp w swojej grze jak i pozycji ATP. Rok temu Kanadyjczyk był sklasyfikowany na 15 pozycji, dwa lata temu na 23, trzy lata temu na 26, cztery lata temu na 278, pięć lat temu na 732 pozycji. Taki skok rankingowy jest mało co spotykany,podałem to tylko jako ciekawostkę,ponieważ nie jest to jakiś konkretny argument. Dziewiąty zawodnik świata jest pod opieką Ivana Ljubicica oraz Ricardo Piattiego, Ivan jest pierwszym trenerem Raonica, a Ricardo drugim, Piatti w przeszłości był trenerem Ivana. Można to porównać kolokwialnie do relacji pradziadek-dziadek-wnuk. Rok temu jak widziałem bekhend Raonica to łapałem się za głowę i rzygałem tym w takim samym stopniu jak teraz łapię się za głowię co wyprawia PO w naszym kraju. Pierwsza rakieta Kanady w w męskim tenisie zrobiła bardzo duży postęp,lecz wiele jest do poprawy. Raonic znany jest z silnego serwisu oraz bardzo mocnego forhendu,można rzec,że prezentuje on typowy Amerykański tenis. Żeby nie robić z gęby cholewy podam świeży przykład, najwięcej asów w tegorocznym Wimbledonie zafundował nam właśnie Raonic, zaserwował 147 asów podczas pięciu meczów tj. około 30 asów na mecz,dla porównania Federer plasuje się na 11 miejscu z dorobkiem 63 asów. Kanadyjczyk jak na razie również jest liderem jeśli chodzi o skuteczność wygrywania po I serwisie 88%, później wytłumaczę dlaczego przywiązuję do tego taką wielką wagę. Raonic pokonał: Ebdena, Socka, Kubota, Japończyka Nishikori oraz Kyrgiosa,stracił zaledwie dwa sety z Kyrgiosem w tie breaku oraz z Keiem. Przytoczę kolejną statystykę,bilans wygranych oraz przegranych w tym roku w tie breakach. Federer w tym roku rozegrał 20 tie breaków, z czego wygrał 10 jeśli dobrze przeanalizowałem,czyli ma bilans na zero, Raonic natomiast rozegrał 27 rozgrywek dodatkowych z czego wygrał 15,także minimalny plus. Piszę o tych tie breakach ponieważ według mnie tutaj może przesądzić się awans do finału Wimbledonu 2014. W wolniejszych wymianach których zapewne będzie bardzo mało w tym meczu,przeważać będzie Roger, grą na kilka uderzeń można podzielić na remis ponieważ jeden jak i drugi posiadają fantastyczne zagrania kończące. Możliwe,że zobaczymy wynik pięciosetowy,a moim zdaniem im dłużej pojedynek będzie trwał to szanse na wygraną Raonica będą rosnąć. Większość stawia na mega zmotywowanego, wielkiego mistrza gry na trawie,a już mało kto daje szansę &quot;pretendentowi&quot;. Wspomniałem,że Szwajcar będzie zmotywowany bardziej niż zawsze ponieważ może pobić wielki rekord,ale Milos też jest może osiągnąć coś wielkiego w swojej karierze czyli finał. Federer podczas tegorocznej edycji Wimbledonu nie pokonał żadnej tzw. &quot;maszynki od serwowania&quot; jaką jest Milos,lecz wiemy,że dla geniusza tenisa to nie jest obce zjawisko. Raonic natomiast uporał się z zawodnikiem który dysponuje silnym serwisem czyli Kyrgiosa,oraz taktyka, Nishikori. Ciekawi jestem jak Roger będzie chciał się dorwać do skóry młodszego rywala, bo jeśli ten się nie przestraszy,a w co wątpię to czeka na niego trudne zadanie. Na koniec analizy warto jeszcze wspomnieć o bezpośrednich pojedynkach między tymi Panami. 4:0 prowadzi bardziej utytułowany,warto wspomnieć,że każdy z tych meczy miał większa czy też mniejszą dramaturgię. Trzy razy wyżej wymienieni tenisiści spotkali się w 2012 roku i wyniki były następujące: Indian Wells 6:7, 6:2, 6:4, Madryt 4:6, 7:5, 7:6, Halle 6:7, 6:5, 6:7 i ostatni raz podczas Australian Open 2013 6:4, 7:6, 6:2. W oczy najbardziej rzuca się w oczy,że mecze były bardzo wyrównane,a w trzech meczach Raonic zawsze urywał pierwszego seta Rogerowi żeby później przegrać 2:1. Dwa lata z jednej strony mało,ale w przypadku Raonica to bardzo dużo czasu, jego gra jest jeszcze lepsza od tamtego czasu. Jeśli Kanadyjczyk potrafił urwać tyle setów,w tym na nawierzchni trawiastej to i może wygrać w półfinale z arcymistrzem tenisa. Chciałbym aby to był piękny mecz,zupełnie inny jak Murray-Dimitrov. Wisienką na torcie będzie fakt,że Milos trenuje z samym Novakiem Djokovicem,a wiadomo,że Djoko z byle kim nie sparuje. (można to pokrótce obejrzeć w internecie) Podsumowując to wszystko stawiam na RAONICA!!!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
makaveli23 224,4K

makaveli23

Użytkownik
Dysc: MLB, Baseball
Godzina: 1:08
Spotkanie: Detroit Tigers - Tampa Bay Rays
Typ: Tampa Bay Rays różnicą 1 run(Różnica zwycięstwa)
Kurs: 7.50
Buk: bet365

Spotkanie w którym mozna powiedzieć że obie druzyny są w jednej z najlepszych form w sezonie. Detroit 11-2 a Tampa 6-0. kogo forma zostanie tutaj podtrzymana? Ja sądzę ze Tampy. Jak widać nie dysponują oni najlepszymi hitterami co mozna zauważyc na podstawie ich niskich wygranych często jednym runem. Taki właśnie typ wybrałem choć nie zdziwię się jeśli wygrają 2+, bądź też oczywiscie przegrają, ja jednak wierzę w ich win, choćby z tego względu że starter który wystapi w Detroit Scherzer w swoihc ostatnich 2 startach w domu miał słabe statystyki 11.81 ERA, 2.16 WHIP, .396 BAA. Z drugiej strony pitcher gości, który wystapi w tym spotkaniu czyli Bedard ma impunujące staty jęsli chodzi o ostatnie 5 spotkań przeciw AL non-division teams od 1 maja, które wyglądają nastepująco 0.95 ERA, 0.92 WHIP. Jego sotatnie spotkanie miało miejsce własnie w tej serii 6 wygranych gdzie na wyjeździe Tampa rozprawiła się z baltimore równiez jednym runem 5-4. Baltimore całkiem podobny bilans do Detroit wiec może Tampa powtórzy rozmiar tej wygranej? 10 z 19 wygranych Tampy na wyjeździe było jednym runem. 4 z 19 z kolei przegranych Detroit u siebie 1 runem, więc troche mało by zaliczyc te statystyke jako korzystną pod ten typ ale zobaczymy, może statystyka Tampy okaże się w tym meczu dominująca.
⛔ 100
 
jedi_kpr 185

jedi_kpr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Mistrzostwa Świata
Godzina: 22:00
Spotkanie: Brazylia - Kolumbia
Typ: over 2.5
Kurs: 2,15
Bukmacher: bet365
Analiza:
Jak dotąd Brazylia i Kolumbia mierzyły się ze sobą 25 razy. Piętnaście spotkań wygrali Canarinhos, 8 zakończyło się remisem, a tylko 2x Kolumbijczycy schodzili z boiska z tarczą. Jednak mundial rządzi się swoimi prawami i wszystko może się zdarzyć, dlatego nie ruszam 1x2. Oglądałem mecze obu drużyn i moim zdaniem over 2,5 jest tu najlepszym rozwiązaniem. Brazylia gra świetnie w ofensywie. Od początku każdego meczu atakują przeciwnika kiedy tylko mogą i są w tym skuteczni, nie licząc meczu z Meksykiem, który grał naprawdę ładną piłkę, jednak jak było widać w 1/8 z Chile pod koniec spotkania stracili siły, gubili się i popełniali wiele błędów w obronie czego nie udało się wykorzystać ich sąsiadom. Natomiast Kolumbia to 2-ga najskuteczniejsza drużyna fazy grupowej zaraz po Holandii i jeżeli Canarinhos będą odwalać takie jaja w defensywie jak w wyżej wymienionym meczu z Chile (czego jestem święcie przekonany) to Gutierrez &amp; spółka wpakują im brameczke lub dwie i moim zdaniem mogą ten mecz wygrać. Tak więc uważam, że Brazylijczycy otworzą wynik meczu w pierwszych 30 minutach jednak nie wytrzymają 2 połowy i Kolumbia wpakuje im piłkę do bramki i to niejednokrotnie.
✅ 115
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - Wimbledon 2014
Godzina:
14:00
Spotkanie: Djokovic N. - Dimitrov G.
Typ: Dimitrov G. +2,5 seta
Kurs: 1.53
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Murray przegrał 0:3 i chyba mało kto się spodziewał takiego wyniku, bo wcześniejszych meczach Szkota. Dimtirov zagrał w tym meczu bezbłędnie, a Murray zagrał bardzo pasywnie bez większych kombinacji w ataku. Widać, że Bułgar z roku na rok jest co raz mocniejszy i już zagra w półfinale Wimbledonu podobnie jak i Jerzy Janowicz rok temu. Na pewno w tym meczu powalczy, Djokovic zagrał 5 setówkę z Cilicem, Nadal przegrał z młodym Kyrgiosem, a w drugiej rundzie jest równie młody Milos Raonic. Młode pokolenie dobija się powoli do Top 4.
Djokovic ostatnio miał problemy z Federerem, Wawrinką, a nawet kiedyś już przegrał z Dimitrovem, a oni wszyscy grają jednoręcznym backhandem. Myślę, że Novakowi już łatwiej się gra z Nadalem niż właśnie z Federerem czy Wawrinką.
✅ 53
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Mistrzostwa Świata 2014
Spotkanie: BrazyliaKolumbia
Typ: Rzut karny
Kurs: 3.5
Godzina: 22:00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Już w piątek walka o wysokie cele! Naprzeciwko stają gospodarz turnieju bezbarwna Brazylia oraz wyśmienita reprezentacja Kolumbii. Co do ekipy grającej u siebie jest duże ciśnienie , a sam Scolari poprosił psychologów o pracę z swoimi zawodnikami , aby zwiększyć mentalność drużyny. Nie ukrywam Brazylia dalej będzie faworytem mundialu i ma lepszych zawodników niż gracze z Kolumbii. Gracze Brazylii będą na pełnych obrotach będą walczyć , a ciśnienie w zespole wnioskuje , że jest strach w oczach gwiazd i pewnie nogi nie odpuszczą i pójdą za ciosem , by pokazać na co ich tak naprawdę stać. Co do Kolumbii grających piękną piłkę na tych mistrzostwach nie będzie wstydu nawet odpaść z gospodarzami i nikt ich sądzić nie będzie. To jest najlepsza szansa dla Kolumbii zrobić coś wielkiego dla ich piłki nożnej w kraju. Kolumbia ma ducha i mentalność, a także umiejętności, aby wygrać ten mecz. Z punktu widzenia choć wbrew gospodarzy ,którzy ustawią tempo światowe widzę dużo energii w graczach z Ameryki Południowej , którzy bez presji wyjdą na murawę i pokażą prawdziwego ducha i umiejętności jak do tej pory, nawet bez swojej gwiazdy gracza Falcao. Uważam , że będzie to mecz walki i żadna drużyna nogi nigdzie nie odpuści , a zawodnicy w obydwu zespołach są dość ofensywni i liczę na potknięcie w polu karnym , gdzie wtedy sędzia bez apelacyjnie wskaże na „11”.
✅ 250
 
T 55

typy-1x2

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Francja-Niemcy
Typ: 1
Kurs: 3,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Wielki hit tego etapu rozgrywek Francja vs Niemcy na pierwszy rzut oka nie widać w tym spotkaniu faworyta. Ja osobiście daje dużo większe szanse rodakom
aresztowanego niedawno Sarkozego. Niemcy przez cały turniej nie pokazują nic wielkiego (no może za wyjątkiem rozbicia będącej w słabej formie Portugalii). Zdecydowanej przewagi Francji upatruje w świetnym egzekutorze (Benzema) dla którego odpowiednią przeciwwagą na pewno nie będzie leciwy Klose czy Muller który na pewno nie jest typową 9 a pozatym nie osobiście nie przekonuje. Jedyną szansą dla ekipy niemieckiej jest doskonała dyspozycja dnia wg mnie najlepszego GK na świecie Neuera chociaż myśle że i to im nie pomoże.
brak godziny
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Dyscyplina : Baseball MLB
Godzina : 02:10
Spotkanie : Colorado Rockies : Los Angeles Dodgers
Typ : 2
Kurs : 1.72
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Chociaż lubię pisać analizy to ostatnio zwracam bardzo uwagę na numerki. Mówi się &#39;Numbers don&#39;t lie&#39; i moje ostatnie obserwacje potwierdzają to szczególnie jeśli chodzi o MLB. Dziś kolejny system który mam, a jego skuteczność to 88%. Więc wygląda to tak : W meczu otwierającym serie gdy gość jest faworytem, a ilość runów w meczu jest ustalona na poziomie 10 lub więcej i gdy jest po porażce w domu gdy był faworytem i zdobył 4 runy lub mniej i mierzy się z drużyną np jak Rockies, którzy są po porażce na wyjeździe jako dog to skuteczność systemu wynosi 88%. Co ciekawe LAD wygrali 6 kolejnych spotkań jako faworyt na wyjeździe po porażce w domu i do tego wygrali 8 z 9 spotkań przeciwko LHP. Greinke startuje dla Dodgersów i ma solidne 2.87ERA na wyjazdach. Morales natomiast ma 5.55 home ERA i 7.87 ERA w swoich ostatnich startach. Nic tylko grać drużynę z LA.
✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
balmora 100

balmora

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – MŚ 2014
Spotkanie:Brazylia - Kolumbia
Typ: Obie strzelą
Kurs: 2.05
Bukmacher: William Hill
Godz. 22:00
Analiza:
Zastanawiałem się czy zagrać awans Kolumbii po kursie 3.10 lub też czystą dwójkę po jeszcze wyższym, ale uważam że BTS spokojnie można grać i to nawet dość grubo. Po pierwsze obydwie drużyny mają niesamowity ofensywny potencjał, gdzie wielu graczy z przedniej linii gra turniej życia (Neymar, Cuadrado, James...). Po drugie Brazylia nie zachwyca i generalnie ma więcej szczęścia niż umiejętności póki co. Uważam że Kolumbia sprawi im wiele problemu i nie wykluczone że nawet wyrzucą gospodarczy za burtę. Na pewno padnie w tym meczu sporo bramek, bo nawet w poprzednich meczach, Brazylijczycy tracili sporo głupich goli i dopuszczali do wielu sytuacji pod swoją bramką. Dlatego też BTS po kursie 2.05 to naprawdę spory value, bo nie wydaje mi się aby Brazylia oddała pole gry Kolumbii, a to z kolei będzie woda na młyn dla kontr gości...
✅ 105
 
barnaba 44

barnaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Brazylia - Kolumbia
Typ: 2
Kurs: 4,00
Bukmacher: bwin
Analiza:
W zasadzie każdy mecz na tym mundialu dowodzi, że z ekipą gospodarzy jest coś nie tak. I to coś bardzo nie tak, zważywszy, że większość tzw. ekspertów widzi (widziało) w nich niemal murowanych faworytów do tytułu. Z Chorwacją samobój i wymęczone zwycięstwo po prezencie od sędziego. Z Meksykiem zero po stronie zdobytych goli. Nawet z Kamerunem początek był dość żenujący. Kto myślał, że drużyna rozwinie skrzydła w fazie pucharowej, meczem z Chile został sprowadzony na ziemię. Brazylia ma poważny problem z grą szybką, widowiskową i skuteczną. Grają w jednostajnym tempie, bez szybkości, bez zaskoczenia rywala. Jedyne zrywy to akcje Neymara, ale jak pokazał mecz z Chile licząc tylko na niego można się grubo przeliczyć. Widać, że ludzie z pomocy (nie wspominając o Fredzie w ataku) to nie jest ten pokrój piłkarzy, którzy biorą na swoje barki tzw. ciężar gry. A nie od dziś wiadomo, że mecze i turnieje wygrywa ten kto rządzi w środku boiska.
Problemów z grą pomocników nie ma za to Kolumbia. Przyjechali trochę anonimowi, a dziś już dosłownie każdy zna błyskotliwych i skutecznych Rodrigueza, Cuadrado i spółkę. To co rzuca się w oczy patrząc na grę Kolumbii to szybkość i swoboda budowania akcji. Gołym okiem widać, że są znakomicie przygotowani fizycznie i pod tym względem, moim zdaniem, będą górować nad Brazylią. Mogą sprawić zestresowanym Brazylijczykom więcej problemów niż Chile. Może mają więcej słabych punktów, na pewno mają mniejsze doświadczenie, mniej gwiazd w zespole, ale kurs jest tak wysoki, że warto zaryzykować. Jutro może się zdarzyć &quot;piłkarskie trzęsienie ziemi&quot;. Nie pierwsze na tym Mundialu, ale na pewno najmocniejsze.
⛔ 100 / brak godziny ze wzoru
 
tool 500

tool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Mistrzostwa Świata 2014
Spotkanie: Francja -Niemcy
Typ: 2
Kurs: 2,60
Godzina: 18:00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Niemcy są dla mnie zdecydowanym faworytem dzisiejszego ćwierćfinału.
Obraz występów Francji i Niemiec w Brazylii jest mocno zaciemniony przez pryzmat dwóch spotkań: Niemców z Algierią i Francji ze Szwajcarią.
Spróbujmy porównać obie reprezentacje właśnie w tym kontekście. Z jednej strony Niemcy grający z heroicznie walczącym Algierczykami, wynik na włosku, dramatyczna dogrywka i walka do ostatnich sekund, a z drugiej, wydawać by się mogło, deklasacja Szwajcarii i rezultat 5-2.
Niewątpliwie Algieria zrobiła na wszystkich bardzo pozytywne wrażenie, nie sposób jednak nie zauważyć że to Niemcy w tym meczu próbowali, atakowali, starali się rozgrywać piłkę w celu zawiązania ataku, odbijali się jednak od fenomenalnie nastawionych, zdeterminowanych Algierczyków. Atakując Niemcy narażali się na niezwykle szybkie kontry w których prym wiedli Feghouli ze Slimanim. Kilka razy tylko dzięki fenomenalnej grze na przedpolu i przytomnym wyjściom Neuera, Niemcy zawdzięczają tego że nie stracili gola.
Mimo że Algieria i jej gra podobała się wszystkim to bardzo dużo o przebiegu tego meczu mówią statystyki. Posiadanie piłki 63-37 %, (w pewnym momencie nawet 84-16) dla Niemców oraz 29-11 w strzałach dla podopiecznych Loewa z czego 22-7 w celnych, świadczy o dużej przewadze naszych sąsiadów.
Francuzom najlepiej wychodzi gra z kontrataku, czego najlepszym dowodem jest spotkanie ze Szwajcarią. Helweci prowadzili grę, próbowali skonstruować atak, dłużej utrzymywali się przy piłce (57-43%) a Francuzi zabójczo kontrowali. Wpadało im wszystko. Prowadzili już nawet 5-0 lecz dali sobie jeszcze wbić dwa gole w samej końcówce.
W pozostałych meczach grupowych Francja wygrała 3-0 ze słabym Hondurasem i bezbramkowo zremisowała z przeciętnym Ekwadorem, mając zapewniony awans do drugiej rundy. Francuzi nie zachwycili też w 1/8 finału, gdzie zdobyli dwa gole w końcówce spotkania z Nigerią. Pierwszy po błędzie bramkarza Enyamy, drugi po trafieniu samobójczym. Wcześniej Benzema i koledzy atakowali lecz byli nieskuteczni, ale i Nigeria nie pozostawała dłużna, kilkukrotnie zagrażając francuskiej bramce. Dla porównania statystyki z tego spotkania. Strzały 15-8 dla Francji, z czego 9-6 były to uderzenia w bramkę, przy piłce dłużej utrzymywała się Nigeria, procentowo 51-49.
Niemcom świetnie ułożył się premierowy występ przeciw Portugalii, a ze swietnie dysponowaną Ghaną stworzyli jedno z najlepszych widowisk brazylijskiego Mundialu. Mecz z USA na kilometr pachnie przekrętem.
Dla obydwu drużyn będzie to najtrudniejszy egzamin w tegorocznych mistrzostwach, uważam że lepiej przejdzie go bardziej doświadczona i zgrana ekipa Niemiec.
✅ 160
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: MŚ
Godzina: 22:00
Spotkanie: Brazylia - Kolumbia
Typ: Brazylia 1 golem ml
Kurs: 3.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Blablablabla... zaczynamy tak. Brazylia nie zachwyca, Brazylia gra cieniutko, Brazylia to nie Brazylia. Brazylia jednak wygrywa. Szczescie sprzyja i bedzie sprzyjac, a jak szczescia nie bedzie to beda umiejetnosci, ktore w kluczowym momencie sie przydadzą. To wciaz tylko Kolumbia. Moze zanizam im wartosc, ale nie wydaje mi się ze te ich wczesniejsze wyniki to jakis wielki sukces. Grecja z Japonia fatalnie sie prezentuja. WKS przegral przez głupotę, a mieli szanse spokojnie to wygrac/wyrownac. Japonia z reszta tez dawała radę, ale pozniej juz sie podłamali i poszło (plus ich obrona jest troche zenujaca na tym poziomie rozgrywek). Urugwaj mysle rownorzędny rywal i niestety obudzili sie dosc pozno, by moc wygrac. Brazylia miala ciezszych rywali, ale wszyscy mysle stylem gry podobnym do Kolumbii - przede wszystkim Meksyk i Chile. Dwa remisy. Tutaj mysle tez bedziemy krazyc wokol takiego rezultatu. Brazylia znowu slaba w ofensywie i czasem dajaca ciała w obronie. Na pewno tym razem nie beda chcieli doprowadzic do dogrywki. Neymar w ostatnim meczu nie poszalał, wiec chyba 2 slabe mecze pod rzad mu sie nie trafia. Wreszcie nie zagra Gustavo, ktory mnie osobiscie irytuje. Szkoda, ze Paulinho zagra, bo tez nie przekonuje. Dla mnie ten srodek pola u Brazylijczykow szwankuje. Nie ma kto tam przejac kontroli by Neymar z Hulkiem mogli miec miejsce na swoje zagrywki. Moze ta zmiana wreszcie srodka pola przyniesie upragniony rezultat i Brazylia zagra bardziej na luzie. Nie chciałbym by odpadli, tak po prostu.
✅ 250
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
yuura 262

yuura

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Mistrzostwa Świata
Spotkanie: Brazylia - Kolumbia
Typ: X2
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet365
Analiza: Mecz gospodarzy, z rewelacją turnieju, czyli pojedynek pomiędzy Brazylią, a Kolumbią. Z jednej strony Neymar, z drugiej zaś James Rozriguez (lub też jak określa go redaktor Szpakowski Hames). I od razu zacznę od tego, że kursy wystawione na to spotkanie to jakieś nieporozumienie i żart. Co z tego, że Canarinhos to gospodarze, jak w poprzedniej rundzie ledwie udało im się ograć Chille, a z gruopy wyszli dzięki Neymarowi i jak już wielokrotnie wspominałem sędziom. Ja osobiście nie traktuję tutaj Brazyli jako faworyta i uważam, że w starciu ze znakomicie sobie radzącą Kolumbią, po prostu przegrają lub też stanie się to po dogrywce (jeżeli dojdzie do karnych to już loteria). Ale po kolei...
Brazylia gra u siebie, więc wiadomo, że czują oni się na każdym stadionie jak w domu. Jednak, na &quot;Estádio Plácido Aderaldo Castelo&quot;, dotychczas padały zaskakujące wyniki. Najpierw Kostarykanie ograli Urugwaj, potem właśnie Canarinhos nie potrafili sforsować Meksykanów, następnie Ghańczycy wywalczyli punkt w starciu z Niemcami, w ostatnim meczu grupowym Grecy rzutem na taśmę ograli Ivoryjczyków, zaś ostatni mecz rozgrywany na tym stadionie to fantastyczna pogoń Holendrów przeciwko (jeszcze raz) Meksykowi. Cóż, zapowiada się świetnie spotkanie, jeżeli ta tendencja się podtrzyma.
Krótko o zespołach. Brazylia z Neymarem ma szansę awansować dalej, ale nie wierzę, że Kolumbijczycy położą się przed gospodarzami i dadzą sobie wepchnąć łatwo bramki. Szczególnie, że już Meksyk, jak i Chille pokazało, że można powstrzymać ekipę Scolariego. Kolumbia zaś gra świetnie, tworzą groźne akcje, nie poprzestają na jednej strzelonej bramce w wygrywanych spotkaniach - a przypomnijmy, na razie wygrali wszystkie mecze. Ciężko mi powiedzieć, czy padnie w tym meczu dużo bramek, czy też będzie to jeden decydujący gol, ale wydaje mi się, że najprawdopodobniejszym scenariuszem przebiegu tego meczu jest remis i dogrywka, w której Kolumbia może coś strzelić. Tak czy inaczej liczę na dobrą postawę gości. Dorzucę do tego typu Francję bądź remis i wyjdzie fajne ako. Reszta moich typów w linku poniżej. POZDRAWIAM !
⛔ 100 / brak godziny
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia, 1. Division
Godzina: 21:00
Spotkanie: Wexford Youths FC - Cobh Ramblers
Kurs: 1.47
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
W 16 serii spotkań irlandzkiej 1. Division, czyli rozgrywek zaplecza ekstraklasy, piąta w tabeli drużyna Wexford Youths FC podejmie u siebie outsidera ligi, czyli drużynę Cobh Rambers. Warto wspomnieć, że liga ma tylko 8 drużyn, a właściwie 7, bo jedna się wycofała. Z tego też powodu, mogłoby się wydawać, że rywalizacja będzie dość wyrównana. Nic bardziej mylnego. Zacznę od gospodarzy. Wexford w 14 meczach, zgormadził 20 punktów (seria 6-2-6, więc teoretycznie nienajgorzej). Dla porównania Cobh, w 15 spotkaniach zgromadził tylko 7 punktów. Warto wspomnieć, co jest kluczowe dla tej analizy, że wszystkie na własnym boisku. We wszystkich 7 dotychczasowych meczach wyjazdowych Cobh zaliczyło komplet porażek, z fatalnym bilansem bramkowym 3:23. Patrząc na gospodarzy, zobaczymy, że nie jest tak źle. Wexford u siebie ma serię 3-1-3 i bramki 10:11. Ponadto ostatnie 4 mecze między tymi drużynami, to 4 zwycięstwa drużyny Wexford. Nie mam wątpliwości, że Wexford jako zdecydowany faworyt da z siebie wszystko, by pokonać Cobh i wskoczyć miejsce wyżej kosztem Waterford United. Dziś mi się udało z meczem FC Basel z Wacker Innsbruck, myślę, że jutro też nie powinno być inaczej ;)
 
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS WIMBLEDON
Godzina: 16:00
Spotkanie: Federer - Raonic
Typ: Raonic + 3,5 gema
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365

Raonic na tym turnieju serwuje wyśmienicie. Dał się przełamać tylko z Nishikorim w pierwszym secie i raz z Kyrgiosem. To samo można powiedzieć o Federerze, który swoje podanie stracił dopiero w meczu z Wawrinką. To spotkanie zapowiada się arcyciekawie, kto wytrzyma tutaj presję ? Teoretycznie większa spoczywa na Federerze, mówi się o jego kolejnej młodości i wielkiej chęci na wygranie Wimbledonu po raz kolejny i zakończenie kariery na szczycie. Raonic nic nie musi, i tak zaszedł bardzo daleko mimo tego że większość spisywała go na straty biorąc pod uwagę przeciętne wyniki na grassie w przeszłości, jednak Kanadyjczyk poczynił ogromny progres na tej nawierzchni, poprawił grę przy siatce, poruszanie się po korcie i przewidywanie gry, oraz serwis i forehand, które i tak były już na ogromnym poziomie. Mecz z Nishikorim przekonał mnie ostatecznie do Raonica, jestem przekonany że jeżeli będzie tak dobrze serwował to jest w stanie coś ugrać w tym meczu, nie mówię o zwycięstwie bo mimo wszystko sądzę że z tego pojedynku zwycięsko wyjdzie Roger, ale jakaś pięciosetówka byłaby bardzo fajna do oglądania. Tak jak mówiłem presja na Federerze, już wielokrotnie pokazał że potrafi sobie z nią nie radzić, Raonic jest jednym z tych zawodników do których potrzeba cierpliwości, Rogerowi czasem jej brakuje i sądzę że Kanadyjczyk jest w stanie przełamać Federera czy też wygrać z nim tie-breaka, czuję tutaj jakiś wynik na styku w stylu 7-6 4-6 6-4 6-7 6-3 w którąś ze stron, wydaje mi się że na podstawie tego co oglądaliśmy do tej pory można liczyć na bardzo wyrównane spotkanie, Raonica na pewno stać na wyrównaną walkę, wierzę że obaj panowie będą trzymać serwis i wynik tego meczu w gemach będzie blisko remisowego co zapewni powodzenie mojego typu.
⛔ 100
 
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia ( Premier Division )
Spotkanie: Bray Wanderers - Drogheda United
Typ: 1
Kurs: 2.30
Godzina: 20.45
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam bardzo serdecznie na rozgrywki irlandzkiej Premier Division.
W mieście Bray liczącym ponad dwadzieścia sześć tysięcy mieszkańców na Carlisle Grounds mogącym pomieścić trzy i pół tysiąca widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Bray Wanderers Association Football Club założonym w 1942 roku a w gości z miasta Drogheda liczącego ponad trzydzieści tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1919 a mianowicie Drogheda United Football Club.
Bray Wanderers rozegrał w tym sezonie ligowym 17 spotkań w których zdobył 17 punktów po 4 zwycięstwach, 5 remisach oraz 8 porażkach i zajmuje obecnie 9 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramek 14-27.
Drogheda United zdobyła 15 oczek w swoich 18 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 4 zwycięstwach, 3 remisach oraz 11 porażkach co daje obecnie 10 pozycje w tabeli irlandzkiej Premier Division, bilans bramkowy 19-48.
Gospodarze w tym sezonie u siebie zagrali 8 razy zdobywając 10 oczek po 3 wygranych, 1 remisie oraz 4 porażkach, bilans bramkowy na swoim Carlisle Grounds 7-15.
Goście zdobyli 5 punktów w swoich 9 spotkaniach rozegranych w tym sezonie na wyjazdach po 1 zwycięstwie, 2 remisach oraz 6 przegranych, bilans bramek w delegacjach 6-29.
Mecz drużyn z dołu ligowej tabeli a w historii ich pojedynków w mieście Bray to goście grali dużo lepiej i wygrywali większość potyczek w delegacjach z tym rywalem.
Mój typ jednak to wygrana gospodarzy, Bray Wanderers Association Football Club owszem przegrał 2 ostatnie mecze u siebie lecz z dobrym drużynami które są wyżej w tabeli ale wcześniej wygrał 2 mecze z rzędu w tym z najlepszym w delegacjach w tym sezonie Dundalk i moim zdaniem goście w tym meczu nie będą mieli szans z nieźle grającymi gospodarzami a Drogheda United Football Club owszem wygrali większość spotkań z tym rywalem w delegacjach lecz w tym sezonie im się to nie uda gdyż na wyjazdach grają bardzo słabo i tracą mnóstwo bramek i nawet ze słabym u siebie Athlone dali wbić sobie aż 6 goli nie strzelając żadnego i moim zdaniem w tym meczu też nie wywiozą korzystnego dla nich rezultatu i wrócą do siebie bez punktów.
⛔ 100
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Challenger Winnetka
Godzina: 3:30
Kudla vs Smyczek
Typ: Kudla
Kurs: 2,22
Buk: Pinnacle

Lubie takie spotkania. Bilans dwoch podobnie grajacych zawodnikow to 4-0 dla Smyczka w tym 2-0 na hardzie. Ostatni raz sie spotkali na poczatku 2013 roku i po zacietej walce 6-4 4-6 6-4 wygral Smyczek(27lat)
Jego bilans na hardzie to10-8 przy czym w challengerach 9-3. Czyli za slaby na ATP za mocny na challengery. Mysle jednak ze jego forma spada. Na Wimbledonie przegral w 3 rundzie kwalfikacji z Alexem Kuznetsovem 1-3( Nie mylic z Andeyem ktory wywalil Ferrera). W USA w pierwszej rundzie ogral Kruegera(hard6-8, 330ATP)3-6 6-4 6-1ktory byl bez serwisu (na 3 sety mial tylko jednego asa, i 3 double faul) . Druga runda to Mcgee(5-7 hard, 223ATP) 7-6 7-5. Serwis jego wygladal porzadnie ale return na 24% musial zrobic swoje.
Kudla( 136ATP, 14-6 i to glownie challengery) w Wimbledonie przebrnal kwalfikacje ogrywajac m.in. Bedene(6-3 hard, 140ATP) 3-1. W pierwszej rundzie ogral Ilhana(151ATP, 2-2Hard) 3-1, a potem Nishikori...gladko 0-3. W Winetka pierw ogral Junga (322ATP, 5-7Hard)6-4 6-4. Pierwsze podanie to raptem 42%, ale nadrabial dobrym returnem. Druga runda to Quigley(5-5hard, 578ATP) Zanotowal on 13 asow, ale przyzwoity serwis w porownaniu do 1 rundy na pozimie 59% oraz return 39% wystarczyl do wygranej. Jesli tylko serwis jutro bedzie przywilejem a nie utrudnieniem, moim zdaniem pierwsza wygrana odniesie Kudla
✅ 122
 
dynamit 440

dynamit

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa gr. B
Godzina: 20:00
Spotkanie: Serbia - USA
Typ: USA
Kurs: 2,46
Bukmacher: Pinnacle
Amerykanie u siebie łyknęli dwa razy Serbów, 3:0 i 3:2. Potrafili się wspaniale postawić Ruskim w Kaliningradzie. Ich manifestacja siły została zwieńczona wspaniałym skalpem - wygranym tie-breakiem. Genialnie przygotowani motorycznie, chyba tylko Iran pod tym względem może im spojrzeć w oczy. Fenomenalna skoczność przekłada się na skuteczność w bloku, ataku i na zagrywce. Stabilność składu, już dzisiaj mogę podać ich wyjściową siódemkę. Anderson (momentalnie człowiek z innego świata), Christenson, Sander, Rooney (ta podła kontuzja mistza Priddy&#39;ego:-|), Holt, Lee, E. Shoji!! Zero tajemnic!
U Serbów trochę większa rotacja, zwłaszcza na przyjęciu, ale to wynika z kłopotów bogactwa. Fajnie też wygląda środek, dwie gwiazdy Lube poparte talentem Lisinaca. W porównaniu do meczów za Atlantykiem chyba trochę w górę poszedł ich niekwestionowany lider - Atanasijević. To on poderwał Srbiję do heroicznej walki przy 0:2 w drugim meczu w Chicago, jednak tak wyraźne przywództwo duchowe może się obrócić przeciwko gospodarzom - słabszy mecz &quot;Magnuma&quot; (taka ksywka widnieje na stronie Sir Safety Perugii:]) może pociągnąc całą drużynę w dół.
Sportowo i fizycznie Jankesi przeważają, o czym świadczy sytuacja w tabeli. Siatkarski sąd w Nowym Sadzie może okazać się niełaskawy dla Serbów, taki kurs uważam za sporą okazję.
⛔ 100
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Challenger Manta (MEN)
Godzina: ok 1:30
Spotkanie: Andreozzi-Arguello
Typ: Arguello
Kurs: 1,40
Bukmacher: Unibet

Spotkanie dwóch młodych Argentyńczyków na betonowej nawierzchni.Faworytem jest Arguello,który już trzykrotnie występował w tym turnieju.2011r był finalista a 2012 i 13 doszedł do półfinału. H2H również przemawia na jego na korzyść(4-1).Ich niedawny pojedynek na Challengerze w Itajai zdecydowanie wygrał Arguello(6-1;6-2) Obaj tenisisci preferują mączkę,jednak Arguello również dobrze wypada na szybkich nawierzchniach,gra bardziej dynamicznie niż jego przeciwnik.Dotychczas ci panowie mieli dość łatwą przeprawę w turnieju,jednak wydaje mi się,ze Andreozzi bardziej się męczył w swoich występach i to on dziś powinien odpaść.
⛔ 100
 
stanley-63 857,6K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Mistrzostwa Świata 2014
Godz. 18:00
Spotkanie - Francja : Niemcy
Typ - czerwona kartka / tak
Kurs - 4.00
Bukmacher - Bet365
Analiza :
To wracamy na boiska Brazylii , tym razem na słynnej Maracanie wyjdą przedstawiciele naszego kontynentu piłkarze Francji i Niemiec , trochę analiz na temat tego pojedynku mogliśmy przeczytać i jedno nie ulega wątpliwości że będzie to na pewno ciekawy mecz jedni i drudzy grali już ze sobą niejednokrotnie i znają się jak łyse konie ja jednak moim zwyczajem liczę na trochę brutalności w tym meczu , jak wiemy w obu drużynach nie brakuje piłkarzy których bezpośrednie starcia z rywalem należą do przyjemnych , jedna sprawa mnie zaciekawiła a mianowicie ostatni pojedynek Niemców z Algierczykami kiedy to widzieliśmy co wyprawiał na boisku Manuel Neuer ...... aż 21 razy dotknął ( oczywiście nie ręką ) piłki poza polem karnym , popisywał się ryzykownymi wybiciami piłki głową i był szybszy od swoich obrońców i w/g mnie jak dziś coś takiego jak wypady poza pole karne Manuela Neuera będą miały miejsce to kto wie czy nie zakończy się to faulem i czerwienią dla bramkarza Niemiec , jak już jesteśmy przy tym kolorze kartonika to sędzią dzisiejszego pojedynku jest Argentyńczyk Nestor Pitana który sędziował 3 pojedynki na tym turnieju i pokazał w sumie 6 żółtych kartoników , ale jak zajrzymy do jego ogólnej kariery i bilansu to wygląda to doprawdy bogato bo na 205 spotkań pan Nestor pokazał 1004 żółte kartki 59 czerwieni i podyktował 39 rzutów karnych tak więc bilans jak dla mnie super , dlatego też liczę że i dziś nie zabraknie brutalności w grze no ale to chyba zależy przede wszystkim jak potoczy się to spotkanie od początku no bo gdyby którejś z drużyn udało się zdobyć szybko gola to dopiero spotkanie nabierze dramaturgii no i jak już wspomniałem o Manuelu Neuerze i tych wypadach to sumując to wszystko liczę na czerwień ! ⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom