>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 04.07.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
04.07.2013 21:15
Piłka nożna, El. ligi europejskiej
Breidablik - FC Santa Coloma
Typ: EH(0:3) 1
Kurs: 4.20
WilliamHill
Pierwsza runda eliminacji ligi europejskiej. Dziś liczę na to że pewnie i wysoko wygrają dwa islandzkie zespoły: KR Reykjavik i Breidablik. Stawiam na te zespoły ponieważ oba są w pełni sezonu, liga islandzka ma rozegrane dziewięć kolejek a do tego przeciwnicy tych zespołów sa bardzo przeciętni. Mocniejszy z islandzkiej dwójki KR zagra z Glentoranem, zespołem z Irlandii Północnej będący w rozsypce, mający spore problemy kadrowe i nie podchodzący do tego dwumeczu zbyt poważnie. Natomiast Breidablik zagra z zespołem z Andory - FC Santa Coloma, który po sezonie zasadniczym zajmował drugie miejsce, lecz w play-offach wypadł bardzo słabo przegrywając dwukrotnie z lokalnym rywalem UE Santa Coloma po 0:3. Są to amatorzy, którym będzie bardzo ciężko walczyć z zespołem z Islandii, który jest w rytmie meczowym. Mało tego Breidablik u siebie spisuje się bardzo dobrze, wygrał 4 z 5 spotkań ligowych, bilans bramkowy 11:3. Ciężko przypuszczać by amatorzy z Andory byli w stanie w jakikolwiek sposób przeciwstawić się temu rywalowi, stawiam na zwycięstwo gospodarzy w stosunku 3:0 lub 4:0.
✅320
 
shark1906 17

shark1906

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Liga Europejska
Spotkanie - Inter Baku - Mariehamn
Typ - 1
Kurs - 1.70
Bukmacher - Expekt
W meczu pierwszej rundy eliminacji Ligi Europejskiej gospodarz spotkania Inter Baku ( Azerbejdżan ) zmierzy się z fińskim Mariehamn .
Inter Baku w moim odczuciu jest faworytem tego spotkania . W ostatnim sezonie swojej ligi zajęli drugie miejsce . Są bardzo groźnym zespołem , który może namieszać w szykach przeciwnikom . Przekonał się o tym choćby Partizan Belgrad , który w Baku zremisował z Interem 1-1 ( w ramach eliminacji do Ligi Mistrzów w 2009 r ) . Polskim kibicom ta drużyna kojarzy się głównie z ciężkim bojem z poznańskim Lechem . W Baku Lech po golu Wichniarka wygrał 1-0 , jednak w rewanżu w Poznaniu to Inter pokonał Kolejorza 0-1 . Wszystko wyjaśniły karne , a właściwie wyjaśnił Kotorowski , który sam strzelił gola , by potem obronić strzał bramkarza Interu Baku . Obecnie Inter jest lepszą drużyną i zrobili przed tym sezonem kilka bardzo ciekawych transferów . Jednym z nich jest 30 letni Hiszpan Mikel Alvaro pozyskany z Dinamo Tibilisi . To bramkostrzelny prawy pomocnik ( w 41 meczach ligi gruzińskiej zdobył 16 bramek ) , w przeszłości gracz kilku klubów Segunda Division . Pozyskali również niezłego stopera Cristiana Orosa z Rapidu Bukareszt - doświadczony nie tylko w niezłej rumuńskiej lidze , ale i w europejskich pucharach . Jednak w moim odczuciu najlepszym transferem było pozyskanie Lasha Salukvadze . To były gracz Rubinu Kazań , z którym regularnie grał w Lidze Mistrzów . W drużynie jest także polski akcent . Mianowicie piłkarz Tales Schutz grał kiedyś w Jagiellonii Białystok oraz posiada podwójne obywatelstwo ( Polskie i Brazylijskie ) .
IFK Mariehamn to zespół złożony głównie z fińskich piłkarzy . Najbardziej znany z nich to 36-letni Peter Enckelman były gracz Aston Villa i Blackburn Rovers .
Najskuteczniejszym piłkarzem zespołu jest Jamajczyk Dever Orgill , jednak z takim stoperami jak gracze Interu , rzadko miał do czynienia .
Szykuje się ciekawe widowisko , jednak uważam , że zwycięsko z tego starcia wyjdzie drużyna Interu , która musi pracować na dobry wynik przed rewanżem w Finlandii
⛔100
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Liga Europejska - Kwalifikacje
Spotkanie: Teteks - Pyunik
Typ: x2
Kurs: 1,45
Bukmacher:
Analiza:bet365
Dzisiaj o 17:45 w kwalifikacjach o Ligę Europy zmierzy się Macedoński Teteks z Armeńskim Pyunikiem, i według mnie Armeńczycy w tym meczu w najgorszym wypadku wywiozą remis. Teteks to drużyna która gra w kwalifikacjach dzięki wygraniu pucharu Macedoni w lidze zaliczyli bardzo kiepski sezon zakończony spadkiem do II ligi. Co na pewno nie nastawia pozytywnie do Ligi Europy. I podejrzewam że jak to po spadku bywa trudno tu mówić o jakiś wzmocnieniach zespołu. Pyunik takich problemów nie ma i radzi sobie całkiem nie źle w swojej lidze dodatkowo często przechodził pierwsze rundy pucharu eliminując miedzy innym drużyny z Macedoni stąd mój typ na dzisiaj.
✅145
 
maer 229,3K

maer

Typer A-League
Dyscyplina:piłka nożna - Norwegia( NM Puchar)
Spotkanie: Start - Lillestrom
Typ: 1
Kurs: 1.91
Godz:19.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na ćwierćfinał pucharu Norwegii.
W meczu tym zmierzą się Start - Lillestrom.
Start aby dojść do ćwierćfinału pokonał drużyny Vigor, Egersunds, Flekkeroy oraz Stabaek.
Lillestrom w drodze do ćwierćfinału pokonało Skedsmo, Grorud, Halden oraz Bryne.
Mój typ to jedynka, obydwaj rywale w tym meczu we wcześniejszych rundach mieli porównywalnych rywali aż do 1/8 finału gdzie Start miał już trudniejszego rywala do przejścia czyli Stabaek a Lillestrom łatwiejszego czyli Bryne.
⛔100
 
tentyptakma 98

tentyptakma

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna, Szwecja/1.Liga
Spotkanie - IK Brage - Degerfors IF
Typ - 2
Kurs - 2.15
Bukmacher - Unibet
Analiza - Spotkanie otwierające 15-ą kolejkę drugiej ligi szwedzkiej. Gospodarze zajmują ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 1 zw., 2 rem. i 11 porażek! Strzelili do tej pory 9 bramek tracąc 29. Do bezpiecznego miejsca w tabeli tracą 9 oczek. Z kolei drużyna przyjezdnych plasuje się na miejscu 6-ym z 6 zw., 3 rem i 4 porażkami (bramki 20-18). Bilans 5 ostatnich meczów Brage to 5 porażek, a Degerfors 3-2-1. Przyjezdni dzisiejszego meczu z pewnością są podbudowani, gdyż wygrali ostatni mecz ligowy z wiceliderem.
Jeśli chodzi o H2H to już nie jest tak kolorowo. Degerfors nigdy jeszcze nie wygrała na wyjeździe z Brage. W 6 meczach padły 4 remisy i dwa zwycięstwa gospodarzy. Wydaje się jakby typ był nieopłacalny, ale nic bardziej mylnego. Degerfors walczy o awans do najwyższej klasy rozgrywek, a sezon dopiero w pełni (tracą 8 oczek). Po formie gospodarzy widać, że drużyna jest w rozsypce, przegrywają i to co rusz wysoko tracąc 4 bramki w meczu. Myślę, że Degerfors w końcu się przełamie i wykorzysta szansę tak słabej gry Brage. Jak już wspomniałem wcześniej zanotowali zwycięstwo z wiceliderem, są w parze i myślę, że warto spróbować.
✅115
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon
Spotkanie: Agnieszka Radwańska - Sabine Lisicki
Typ: 2
Kurs: 1,70
Bukmacher: Unibet
Analiza:
&quot;Hej ho, hej ho, do finału by się szło!&quot;
Tak krótko mówiąc można scharakteryzować udział Sabine w tegorocznym Wimbledonie. Stawiałem na Niemkę w każdej poprzedniej rundzie i za każdym razem pozwalała mi zarobić. Dzisiaj nie będzie inaczej. Odłóżmy na moment patriotyzm (choć dyskusyjnym pozostaje czy Radwańska zasługuje na doping Polskich kibiców) i zastanówmy się nad obiektywną analizą.
Bez wątpienia bardziej znaną w światku tenisistką jest Radwańska. Zajmuje wyższe miejsce w rankingu, regularnie przewija się w wysokich rundach wielu turniejów. Świat zachwyca się jej umiejętnościami technicznymi, atakiem z przysiadu i tak dalej, i tak dalej... Gramy na nawierzchni trawiastej, i paradoksalnie jest to ulubiona nawierzchnia Radwańskiej. Niski kozioł powoduje możliwość grania ciętych piłek slajsem.
Spójrzmy jednak wstecz, na poprzednie mecze w tym turnieju. Radwańska nie jest w najlepszej formie, na pewno nie w takiej jak rok temu. Kolejne zawodniczki pokonuje męcząc się, jedynie dwie pierwsze rundy przeszła bezboleśnie. Już Keys postawiła twarde warunki i mogła spokojnie pokusić się o wygraną. Podobnie jak Pironkova, której grę utrudniła kontuzja stopy w trzecim secie. Mecz z Li to też duża doza szczęścia, gdy Chinka nie poprosiła o challenge przy piłce setowej którą sędzia uznał za autową. Pierwszy set dla Li mógłby ustawić całe spotkanie.
Radwańska nie prezentuje na korcie zaangażowania, woli walki. Gra bez ambicji i jakby od niechcenia. Gdy gra przestaje jej się układać to strzela fochy i chodzi po korcie z miną obrażonej księżniczki. To nie jest remedium.
Na pewno nie na Sabine Lisicki, która rozgrywa najlepszy turniej w karierze. Pomimo wielu sensacji w tegorocznej drabince, akurat ćwiartka Sabine nie wyczyściła się sama. Nazwiska jakie pozostawiła w pokonanym polu robią wrażenie. Już od pierwszej rundy - Schiavone, Vesnina, Stosur, Williams, Kanepi. Robi wrażenie, nie są to anonimowe tenisistki, tylko czołówka touru WTA, z trzema zwyciężczyniami szlemów włącznie. Sabinka pokonała je w bardzo dobrym stylu. Imponuje potężnym serwisem, szybkim kończeniem wymian, po prostu dobrą grą na każdym polu. Mecz ćwierćfinałowy zakończyła szybciutko i z łatwością, mogąc udać się na odnowę biologiczną gdy jeszcze Radwańska musiała długo biegać w meczu z Li.
Dużo ludzi gra na Radwańską, zrobiła się z tego masówka. Ja się ciesze bo kursy na Liska poszły w górę. Trzeba korzystać. Sabine jest rozpędzona, eliminuje kolejne rywalki, i to jest jej życiowa szansa na wygranie Wielkiego Szlema. Wszak grass to jest także jej ulubiona nawierzchnia.
✅170
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Liga Europejska - Kwalifikacje
Spotkanie:Inter Baku- IFK
Typ: 1
Kurs: 1,66
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Inter Baku zajął trzecie miejsce w lidze w poprzednim sezonie, pięć punktów za liderem Neftçi Baku. Zespół regularnie uczestniczy (od 2008roku) w europejskich pucharach. Tego lata Inter wzmocnił drużynę do klubu przyszedł napastnik Alexander Iashvili , pomocnik Mikel Álvaro i duet obrońców Lasha Salukvadze i Oros Cristian zespół jest w swojej ojczyźnie jako nowy kandydat do mistrzostwa Azerbejdżanu.IFK Mariehamn gra nierówno w Veikkausliiga. Po wielkich mekach z KuPS i Turku dostał dość mocne lanie od HJK i Aalesund. Zespół debiutuje w Europie. Finom nie bd sprzyjała pogoda i odlełgosc która będą musieli pokonać , ponadto w zespole jest kilka kontuzji napastnik Rezgar Amani nie wystapi w tym meczu ponieważ boi się łatać …trener będzie miał w Baku do dyspozycji tylko 15 piłkarzy. Myśle że Finom bdzie bardzo trudno o dobry wynik na wyjeździe.
⛔100
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Challenger ATP Brunszwik (Niemcy,clay)
Spotkanie:
F.Mayer vs F.Delbonis
Typ: Delbonis
Buk: Unibet
Kurs: 2,95 Analiza:
Dziwny ten kurs na Niemca... Tak naprawdę tylko lokalizacja jest na jego korzyść, bo jeśli chodzi o specjalizację w grze na mączce to Delbonis jest lepszym specjalistą. Poza tym H2H z ostatnich 4 lat - jest 2:0 dla Argentyńczyka i w obu spotkaniach nie stracił nawet seta (6:2,6:3 i 6:4,6:3). Oba mecze odbyły się na mączce, a ostatnie spotkanie rozegrali w Stutgarcie, więc Delbo pokonał już Niemca na jego terenie. Mayer pograł ostatnio trochę na trawie, a Delbonis poza jedną grą w Londynie na grassie cały czas katuje mączkę. Kurs smakowity, polecam...
⛔100
 
anzelmo 140,2K

anzelmo

Użytkownik
Liga Europejska - Kwalifikacje Hibernians (Mal) -Vojvodina (Srb) 04.07.2013 18:00 5/10
typ 1 polowa Vojevodina
kurs 1,75
William Hil
W pełni popieram typ kolegi i w 100% zgadzam sie z tym co na pisał Fernando Torres: wszystkie atuty sa po stronie dzisiejszych gości.Kilka slow ode-mnie odnośnie mojego typu. Potencjał -technika i umiejętności, chęć pokazania sie na europejskiej arenie i wypromowania sie sa po stronie gości .Mamy wakacje ale pora zacząć przygodę z europejskim pucharami, rożnie to może być- coraz mniej słabeuszy na świecie, ale Hibernians nie powinien byc jakaś wielka przeszkoda dla bardzo solidnej firmy jaka jest Vojevodina.W nowym sadzie aspiracje sa duże zespól praktycznie co roku gra w pucharach, bardzo często walczy jak równy z najlepsza 2 tej ligi czyli Zvezda i Partizanem.Dobra szkółka, sporo młodzieży- zespól dobry technicznie grający ciekawa piłkę. Maja swoje cele aspiracje chcą powalczyć w pucharach wypromować sie zagrać dla swoich kibiców, prezesa... hendi powinno zostać pokryte spokojnie, ale mój typ wydaje sie lepsza opcja i Vojvodina powinna juz prowadzić w 1 połowie meczu a kurs bardzo przyzwoity.
✅75
 
psotnick 863,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - WTA - Wimbledon
Spotkanie: Marion Bartoli – Kirsten Flipkens
Typ: Most aces hit in the match (Flipkens -4,5)
Kurs: 1.95
Bukmacher: tobet

Pierwszy półfinał jest sporym zaskoczeniem, obie tenisistki świetnie wykorzystały potknięcia faworytek i swoją regularną formą utorowały sobie drogę do półfinału. Zwłaszcza regularna Bartoli może zaskakiwać zważywszy na to co wyczyniała kilka tygodni temu w Roland Garros. Teraz jako jedyna półfinalistka nie straciła seta, co jest nie tylko zasługą łatwiejszej drabinki, ale też niezwykle regularnej gry Francuzki. Regularnej oczywiście jak na nią, bo 53 niewymuszone błędy w 63 rozegranych gemach w ca ł ym turnieju to wynik świetny i tłumaczący jej wyniki. Imponuje zwłaszcza regularność w wymianach, bo jeśli odliczyć 21 podwójnych błędów serwisowych, to Bartoli psuje jedną piłkę na 2 gemy. Flipkens też z Kvitovą pokazała, że potrafi być regularna (tylko 5 błędów własnych w 3 setach) i głównie tym ograła Czeszkę. Ale Belgijka w tym turnieju imponuje zwłaszcza pewnością serwisu, który generuje masę łatwych punktów (73% po pierwszym), a do tego 34 asy przy ledwie 6 podwójnych błędach. Z kolei Bartoli tradycyjnie już na linii serwisowej ma odwrotny bilans: 7 asów (z czego 4 w 1 rundzie) do 21 podwójnych błędów. Po raz kolejny okazuje się, że o jakości serwisu decyduje nie siła, ale jego plasowanie, bo akurat Bartoli bije często mocniej, ale nie potrafi tego wykorzystać. Biorąc pod uwagę formę serwisową Flipkens (prawie 7 asów na mecz) i niezborność Bartoli w tym elemencie (tylko 3 asy w 4 ostatnich meczach) jestem dość spokojny o to, że Belgijka ustrzeli o te 5 asów więcej od rywalki. Dla mnie jeden z pewniejszych typów na ten półfinał.
⛔100
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Home United- Geyland Internacional (singapur 13:30)
Typ: Home (-1)
Kurs: 2,2
Bukmacher: sportingbet
ANALIZA. Witam, na dzisiejsze południe gdzie większość spogląda na londyńskie korty ja zajrzę do egzotycznego singapuru, gdzie zapowiada się dla gospodarzy łątwe spotkanie. Wysoki kurs jak dla mnie na zwycięstwo gospodarzy, spowodowane prawdopodobnie oststnimi meczami (2x remis, w tym jeden w pucharze. jednak trzeba zaznaczyć, że Tanjong Pagar i Albirex Niagata są to drużyny solidne i miejsce w tabeli nie jest przypadkowe, jednak w lidze Home ograł u siebie Albirex 1-0)
Przyglądając się bezpośrednim pojedynkom to na ostatnie 5 spotkań u siebie Home wygrało 5! z czego 2 ostatnie mecze to 7-3 i 5-0. A ostatni mecz na boisku dzisiejszego gościa również zwyciężyli Home utd 1-3. Więc bilans ostatnich meczy zachęca na handi, również over 2,5 za 1,55 jest wg mnie spokojnie do pokrycia. ja osobiście gram na handi i over 3,5.
POWODZENIA, POZDRAWIAM.
⛔100
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Liga Europejska kwalifikacje
Spotkanie: Videoton- Mladost
Typ: 1 h(0-1)
Kurs: 1,68
Buk: Tobet
Analiza:
Inaugurujący rozgrywki w lidze europejskiej węgierski Videoton, spotyka się dzisiaj z debiutantem w europejskich pucharach podgorickim Mladostem. Jak wiadomo obie drużyny dopiero zaczynają sezon więc będę opierał się na tym jak wyglądał koniec sezonu obu ekip. Videoton vice mistrz Węgier, całą wiosnę gonił lidera z Gyoru. Grali naprawdę dobrą piłkę. Sam miałem przyjemność obejrzeć na żywo jedno ze spotkań właśnie z Gyorem ???? Videoton grał bardzo poukładaną piłkę, dużo akcji oskrzydlających. Naprawdę przyjemnie było na to patrzeć. Niewiele brakło aby w zeszłym sezonie węgrzy wyszli z grupy w lidze europejskiej lecz zajęli 3 miejsce. W tym sezonie na początku trafili na drużynę, która walczyła o utrzymanie w czarnogórskiej ekstraklasie. Mladost słabitko prezentował się przez cały sezon. Tylko w krajowym pucharze potrafili osiągnąć próg półfinału. Różnica prezentowanego poziomu obu ekip jest ogromna. Uważam, że Videoton z mocnym akcentem rozpocznie walkę o grupę w lidze europejskiej i pokona Mladost przynajmniej 2 bramkami. Powodzenia.
⛔100
 
makaveli23 189,3K

makaveli23

Typer Miesiaca
Kfalifikacje do Ligi Europejskiej, piłka nozna
Rudar - Mika
Typ: Rudar win roznica 2 bramek
Kurs: 5.5
Bet365
Obie ligi sie juz dawno pokonczyly z tym ze armeńska wczesniej niz czrnogora ale to nie ma znaczenia. W Czarnogorze pewnie gra sie ciezko jak to bywa w wielu balkanskich krajach, gdzie home adventage is huge. W Armeni nie gorzej, dlatego licze ze Rudar zapewni sobie zaliczkę przed rewanzem. Mysle ze spokojnie sa w stanie wygrac dokladnie roznica 2 bramek i przy odrobinie szczescia bedziemy mogli liczyc kase. Mika na wyjazdach gra tragicznie czy to na podworku czy w lidze Europejskiej. Obie druzyny maja problemy z przejsciem pierwszej rundy ale mysle ze w tym spotkaniu akurat wygraja gospodarze za ktorymi przemawia atut wlasnego boiska
⛔100
 
K 0

kosajr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Airbus (Wal) - Ventspils (Lat)
Typ: DNB 1
Kurs: 3,40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jedno z dzisiejszych spotkan eliminacji LE przyciagnelo moja uwage. Wicemistrz Walii podejmuje na wlasnym terenie zdobywce łotewskiego pucharu.
Gospodarze na wlasnym boisku sa bardzo silni, na ost 15 meczy przegrali tylko 1 spotkanie! Reprezentuja twardy wyspiarski futbol, maja doswiadczona kadre wspierana przez kilku mlodzikow. Na stadionie o pojemnosci ok 1600 widzow przegrywaja zadko wiec powinni teraz zagrac o zaliczke przed wyjazdem na Łotwe.
Goscie natomiast sa w rytmie meczowym. W lidze zajmuja 2 miejsce po 11 kolejkach. Na wyjezdzie niy graja tak dobrze jak u siebie. Łotewska ekstraklasa jest wedlug mnie na nizszym poziomie niz walijska wiec w tym pojedynku wicemistrzow kraju gora powiini byc gospodarze ale radze zagrac DNB.

z/0
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon
Spotkanie: Lisicki - Radwańska
Typ: Lisicki -2.5 germ
Kurs: 2.13
Bukmacher: pinnacle
Przed nami bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie półfinałowe tegorocznego Wimbledonu. Polska tenisistka zmierzy się z mającą polskie korzenie Niemką Sabine Lisicki. Dla Radwańskiej stwarza się szansa ponownego awansu do finału Wimbledonu i tym razem sprawa zwycięstwa byłaby otwarta. Sądzę jednak, że tym razem Polka może nie mieć tyle szczęścia. Plan w tym spotkaniu dla Agnieszki jest jeden. Utrudnić atak Lisickiej aby spowodować jej błędy, które robi zwykle często. Jednak z tym może być duży problem. Drogę do tego półfinału miała trudną. Pokonywała doświadczone zawodniczki, z którymi w słabszej formie nie miała by szans. Isia jak zwykle ostatnie trzy spotkania z ofensywnie grającymi: Keys, Pironkova, Li Na niemiłosiernie męczyła po 2-1. Niemka to powinna być zdecydowanie najmocniejsza z dotychczasowych przeciwniczek. Lisicki świetnie serwuje, gra bardzo mocny forhend i co ważne z ćwierćfinałowym meczem uporała się w dwóch krótkich setach. W tym spotkaniu powinna od początku grać swój tenis i wybić Agnieszce ochotę do biegania i rozpaczliwiej czasami obrony z głowy. To niskie handi Sabine powinna załatwić na miękko, nawet w trzysetówce.
⛔100
 
B 4

bialy1922

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka plażowa, MŚ w Starych Jabłonkach
Spotkanie: Nummerdor/Schuil- Bockermann/Urbatzka
Typ: Nummerdor/Schuil
Kurs: 1.8
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W ostatnim meczu grupowym mężczyzn mistrzostw świata w siatkówce spotkają się R. Nummerdor/ R. Schuil z niemiecką parą M. Bockermann/M. Urbatzka. Kursy wskazują na to, że powinniśmy spodziewać się wyrównanego pojedynku, jednak dla mnie faworytami są bardziej utytułowani i doświadczeni, którzy pomimo porażki 1:2 w pierwszym meczu ciągle mają szanse na pierwsze miejsce w grupie. Warunkiem jest zwycięstwo nad Bockermannem i Urbatzką. W ostatnim meczu tych par to właśnie Holendrzy zwyciężyli zdecydowanie 2:0 i myślę, że podobnym wynikiem może zakończyć się dzisiejszy mecz, który rozpocznie się o godzinie 15. Warto również przypomnieć, że starsi Nummerdor i Schuil to brązowi medaliści ostatnich igrzysk olimpijskich w Londynie. Tam również ponieśli oni porażkę na początku turnieju, co nie przeszkodziło im osiągnąć wielki sukces. Para niemiecka nie może pochwalić się takim osiągnięciami a w czołówce światowej są dopiero od niedawna. Podsumowując Holendrzy powinni spokojnie dać sobie radę z Bockermannem i Urbatzką co da im 1 miejsce w grupie
✅80
 
drill 66

drill

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Inter Baku - Mariehamn
Typ: Baku strzeli w obu połowach
Kurs: 2,50
Bukmacher: Unibet
Analiza: Baku powinno wygrac na swoim terenie. Wiadomo to pierwszy mecz i lepiej sobie zalatwic przewage przed rewanzem. Inter jest w trakcie przygotowan do sezonu, rozegrali bodajze jeden mecz do tej pory, ktory wygrali 1-0. Ich przeciwnik nie jest doswiadczona druzyna na arenie miedzynarodowej, a grac ten im kazano bardzo daleko.Mariehamn prezentuje sie slabo w obronie,tym bardziej wyjazd bedzie dla nich ciezki. Inter ma szanse grac w pucharach, w poprzednim roku ladnie sie pokazali i uwazam, ze w dzisiejszym meczu nie dadza zludzien przeciwnikowi. Goscie traca duzo goli na wyjazdach a z Baku nie mozna sobie pozwolic na bledy. Mysle, ze nie ma co sie zastanawiac, Baku bedzie chcialo zdobyc w bardzo szybkim czasie bramke i zagwarantowac sobie blizsza szanse na gre w LE. Nie sa jeszcze w 100 % przygotowani jednak swoje powinni ugrac i dwie bramki zdobyc.
⛔100
 
S 2

studenciq

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel Ekstaliga
Spotkanie: PGE Marma Rzeszów(-12,5)- Unia Leszno
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: Expekt
Data: 04.07.2013 18:30
Analiza:
Dziś odbędzie się przełożony mecz w Ekstralidze żużlowej. PGE Marma Rzeszów podejmować będzie Unię Leszno. Ze względu na przebieg meczu w Lesznie do którego to Rzeszowianie nie wyjechali, spotkanie to będzie budziło wiele emocji zarówno u kibiców jak i zawodników. Myślę, że pełna mobilizacja Żurawi pozwoli im zwyciężyć zdecydowanie w tym meczu. Świetnie w ostanim czasie jeżdzą Walasek i Pedersen którzy napewno nie zakończą tego meczu z mniej niż 11 oczkami. Do tego dochodzi Sówka, któremu także nie można dużo zarzucić. Myślę także, że dziś nastąpi przebudzenie Okonia, który bedzie chciał się zrehabilitować za 2 ostatnie słabe występy, które kosztowały jego zespół utrate (conajmniej) 3 punktów. Unia natomiast przyjedzie osłabiona, bez ostatnio dobrze jeżdżącego Fredki Lindgrena oraz Tobiasza Musielaka. Leszczynianie bonus mają pewny po zwycięstwie 75:0 u siebie więc myślę, że będą chcieli jedynie objechać ten mecz bez żadnych kontuzji.
⛔100
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Chikhura Sachkhere - FC Vaduz
Typ: X
Kurs: 3,28
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Akurat na ten mecz Chikhura Sachkhere - FC Vaduz, bardzo bym uważał. Widzę, że większość typuje na gospodarzy. Obecnie kursy są bardzo wyrównane, a jeszcze tydzień temu kurs na Chikhura wynosił ledwo 1,25, a na Vaduz UWAGA!!! aż 8,00. Po takim kursie z chęcią pograłbym na Vaduz. Naprawdę zazdroszczę tym, którzy złapali taki kurs, bo było to ogromne value. Teraz wg mnie nie opłaca się stawiać ani na jednych ani na drugich, bo kursy są nieadekwatne do ryzyka. Skąd taki spadek kursów? Buki wyraźnie pomyliły się odnośnie tego meczu, faworyzując bardzo (nawet za bardzo) gospodarzy i nie doceniając gości, co wykorzystali typerzy. Chcę również przestrzec przed niedocenianiem Vaduz. To nie są żadne ogórki. Wiem, że slogan &quot;drużyna z Liechtensteinu&quot; nie budzi respektu, ale Vaduz to naprawdę solidna drużyna. Vaduz jest drużyną profesjonalną. Grają w drugiej lidze szwajcarskiej i niemal co roku kwalifikują się do rozgrywek Ligi Europy, dzięki wygrywaniu Pucharu Liechtensteinu. Stąd też są drużyną ograną i doświadczoną w pucharach. Mało tego. Potrafią ogrywać mocniejsze drużyny. W zeszłym roku dotarli do III rundy kwalifikacji, przegrywając w dwumeczu z Hapoelem Tel Aviv, mimo to jedno ze spotkań wygrali 2:1. Wcześniej wyeliminowali Vojvodine Novy Sad, również jeden mecz wygrywając i jeden przegrywając. We wcześniejszych latach potrafili wygrywać z Falkirk, FC Basel (!), Ujpest Budapeszt, Dacia Chisinau. Vaduz to solidna i nieobliczalna drużyna, więc nie zdziwi mnie zarówno porażka jak i wygrana. Widzę, że wielu typerów stawia na Chikhura w tej rywalizacji, ale są też tacy, którzy stawiają na Vaduz. Myślę, że piłkarze obu drużyn pogodzą jednych i drugich i w spotkaniu padnie remis.
✅228
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna Liga Europejska kwalifikacje
Spotkanie:KR Reykjavik (Ice)-Glentoran (Nir)
Typ: over 1,5 bramki do przerwy
Kurs:2,50
Bukmacher:William Hill
Pierwsza runda kwalifikacji do ligi europy i pierwszy mecz pomiędzy reprezentantem Islandii czyli drużyną KR Reykjavik oraz Glentoran ekipę z Irlandii Północnej.Mecz ma faworyta i są nim gospodarze co nie ulega wątpliwości.Obecny lider ligi islandzkiej spisuje się w tym sezonie świetnie a w lidzę nie znalazl jeszcze pogromcy wygrywając 8 z 9 spotkań przy 23 bramkach strzelonych oraz 9 straconych.Goście natomiast grają w eliminacjach dzięki wywalczeniu pucharu,gdzie w finale pokonali niekwestionowanego lidera poprzedniego sezonu czyli ekipę Cliftonville.Poza tym reszta statystyk nie powala a 57-39 w bramkach po 33 kolejkach to najgorszy wynik jeśli chodzi o czołówkę tej ligi.Nie bez przyczyny wybrałem ten typ ponieważ obie ekipy grału już ze sobą w 2010 roku i gospodarze dzisiejszego meczu wygrali na wlasnym stadionie 3-0 strzelając już dwie bramki do przerwy.Na wyjeździe też było overowo bo kibice doczekali się aż 4 bramek a mecz zakończył się wynikiem 2-2 w tym 1-1 do przerwy.Uważam że w obecnej formie ekipa z Rejkjawiku powinna sobie bez problemu poradzić z piłkarzami gości i scenariusz dwóch bramek do przerwy jest wielce prawdopodobny a po takim kursie tym bardziej warto.Polecam
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom