>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 04.07.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 4 Lipca

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Liga Europejska
Spotkanie - Milsami : F91 Dudelange
Typ - F91 Dudelange
Kurs - 5.20
Buk - Sportingbet
... w pierwszym moim typie na LE zawód myslę że na tym spotkaniu się nie zawiodę no bo w/g mnie nie widzę tutaj w tym spotkaniu zdecydowanego faworyta ... no ale do rzeczy wybieram pojedynek między Mołdawski Milsami a Luksemburskim F91 Dudelange a sprawa się ma następująco najpierw popatrzmy ze strony kraju i tak Mołdawia miejsce w rankingu FIFA 134 i 230 pkt natomiast Luksemburg miejsce 145 i 186 pkt . Milsami w zakończonym sezonie : po 33 spotkaniach bilans 18-4-11 bramki 48:30 i 4 miejsce na koniec rozgrywek .
: F91 Dudelange po 26 meczach zdobyli wicemistrzostwo kraju ich bilans to 16-7-3 i bramki 53:20 w/g mnie może robić wrażenie , mecze wyjazdowe drużyny F91 to 7-5-1 i bramki 25:10 ....... no a ta statystyka super , dlatego myślę że na terenie Mołdawii Luksemburczycy wcale nie stoją na straconej pozycji i liczę na ich chęć wygrania . W sezonie 2004/05 Dudelange grając w eliminacjach jako pierwszy zespół przeszedł pierwszą rundę eliminacji pokonując zespół bośniacki Zrinjski Mostar . W sezonie 2011/12 ponownie udało im się przebrnąć pierwszą rundę kwalifikacji tym razem w dwumeczu 4:0 pokonali Santa Coloma , ale to nie wszystko jeżeli chodzi o Luksemburczyków bowiem w ubiegłym sezonie w pierwszej rundzie eliminacji pokonali w dwumeczu 11:0 Tre Penne , a w drugiej rundzie byli sprawcami ogromnej niespodzianki pokonują dwa razy Red Bull Salzburg 1-0 w pierwszym meczu siebie oraz 3-4 na wyjeździe KONIEC . Pozdrawiam !
⛔100
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
.....................
Dyscyplina: Baseball, MLB
Spotkanie: Atlanta Braves - Miami Marlins
Typ: Atlanta Braves
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Data (i godz): 04.07.2013 01:10
Analiza:
O godzinie 1:10 rozpocznie się spotkanie ligi MLB. Atlanta Braves zmierzy się u siebie z zespołem Miami Marlins. Jak zawsze analizę rozpoczę od tabeli. Gospodarze plasują się w niej na bardzo wysokiej, trzeciej pozycji! Do tej pory rozegrali 83. mecze i wygrali z ich 49, a zanotowali 34 porażki. W swoich meczach wygrali łącznie 357 runnów, a oddali patrząc na pozostałe zespoły w lidze zaledwie 281! Jest to drugi wynik, zaraz po Piratach. Goście natomiast zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli ostatnie miejsce. Rozegrali jak narazie 82. mecze i większość z nich przegrywali - 52. Ich bilans runnów przedstawia się następująco: 266:353.
Warto dodać, iż Atlanta jest najlepszą drużyną w lidze w pojedynkach na własnym terenie. W dotychczasowych meczach - 40, 29 z nich zakończyli zwycięstwami. Z kolei goście to najgorsza ekipa w lidze pod względem spotkań wyjazdowych. Na rozegranych 40 aż 28 kończyło się porażkami Marlins.
W ostatnim meczu między tymi drużynami, który odbył się 03.07.2013 Braves wygrali, oddając rywalom zaledwie 3 runny, a sami zdobyli ich aż 11. Porównując mecze bezpośrednie również zdecydowanie nad rywalami góruje zespół gospodarzy.
Pojedynki bezpośrednie: ATLANTA BRAVES - MIAMI MARLINS
03.07.13 MLB Atlanta Braves Miami Marlins 11 : 3
11.04.13 MLB Miami Marlins Atlanta Braves 0 : 8
10.04.13 MLB Miami Marlins Atlanta Braves 2 : 3
09.04.13 MLB Miami Marlins Atlanta Braves 0 : 2
14.03.13 MLB Miami Marlins Atlanta Braves 1 : 2
10.03.13 MLB Atlanta Braves Miami Marlins 2 : 10
25.02.13 MLB Atlanta Braves Miami Marlins 7 : 6
28.09.12 MLB Atlanta Braves Miami Marlins 6 : 2
W Marlins rozpocznie jako miotacz - Ricky Nolasco. Jego ERA wynosi 3.93. W tym sezonie wystąpił w 12 meczach i 4 z nich to wygrane Miami. W tym sezonie również na wyjazdach prezentuje podobną formę do całego zespołu (1:3). W swojej karierze 15 razy Nolasco mierzył się z Atlantą i wygrał tylko 5 pojedynków.
Natomiast w ekipie Atlanty zaprezentuje się Mike Minor. Miotacz ten ma udany sezon jak do tej pory. Jego współczynnik ERA wynosi zaledwie 2.95, a w 11 rozegranych w tym sezonie spotkaniach dla niego i zespołu 8 z nich kończyły się zwycięstwami Braves. Zaliczył również jedno spotkanie z Marlins i było ona wygrane przez gospodarzy zbliżającego się meczu.
Plusy - Minusy:
Atlanta Braves : Miami Marlins
⛔ - Starting Pitcher - ✅
⛔- Bullpen -✅
⛔ - Pałkarze -✅
⛔- Obrona -✅
⛔- Ławka -✅
Polecam typ i życzę powodzenia!
⛔100
 
lipton_ 192

lipton_

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon
Spotkanie: Lisicki - Radwańska
Typ: DW: 1-2
Kurs: 5,0
Bukmacher: Bwin
Analiza: Po raz kolejny uważam, że kursy na Polke znacznie zawyżone, po wygranej z Willams już wiele osób uznaje Sabine za zwycięzce Wimbledonu, uważam że błędnie. Oglądając ostatni mecz Radwańskiej z Li Na byłem zachwycony jak gra nasza zawodniczka, broniła piłki niemożliwe, świetnie czytała dobrze grającą rywalkę. Co do Niemki polskiego pochodzenia, łatwo pokonała Kanepi, która grała słaby tenis i uważam, że tylko dzięki łatwiej drabince dotarła aż tak daleko. Owszem Lisicki gra świetny tenis, nie można temu zaprzeczyć, ale Radwańska na trawie dokonuje rzeczy nie możliwych i myślę że na silnie grającą również to może wystarczyć. Nie spodziewam się jednak krótkiego pojedynku, lecz długiej i męczącej (conajmniej 2 godzinnej) walki na równym poziomie, z której to Polka wyjdzie zwycięsko. Agnieszka rok temu była w finale, który niestety przegrała. W tym roku wszystkie jej najgroźniejsze rywalki odpadły, więc myślę że takiej okazji raczej nie wypuści.
⛔100
 
B 23

bombelsggw

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka: Mistrzostwa Świata U19
Spotkanie: Polska - Turcja (hendi -2,5)
Typ: Polska
Kurs: 1,85
Bukmacher:Unibet
Polska wygrała swoją grupę tracąc tylko 2 sety z Chinami, które uznawane są za czołówkę w tej kategorii wiekowej. W pozostałych meczach polacy grali bez zarzutu nie tracąc seta.
Turcy natomiast zajęli pred ostatnie miejsce w grupie i nie radzili sobie ze &quot;średnimi&quot; drużynami np. Chile, a z drużyną z wyższej półki gładko przegrali 3:0.
Jest tutaj znaczna różnica w klasie zawodników dlatego obstawiam 3:0 dla Polaków.
⛔100
 
A 27

arturito

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball, MLB
Spotkanie: Atlanta Braves - Miami Marlins
Typ: Atlanta -2.5
Kurs: 2.95
Bukmacher: bet365
Analiza:
Altanta po powrocie do domu niepokonana (4-0) zmierzy się z Miami, które wczoraj zaczęło serię wyjazdową (0-1).
Atlanta w domu jest najlepszą drużyną MLB (29-11). Najgorsi na wyjeździe są Marlins (12-28).
Pitcherami dziś będą Mike Minor (8-3, 2.98) i Ricky Nolasco (4-8, 3.93). Ricky przeciwko Atlancie w ostatnich 5 meczach ma bilans 0-4, w tym raz wygrali Marlins gdy wynik nie zależał od niego. A wyglądało to tak:
ATL 7:1 MIA
MIA 1:7 ATL
ATL 7:0 MIA
MIA 6:5 ATL
ATL 4:1 MIA
Zanotował w sumie przez 28 inningów 32H, 23R, 22ER, 10BB, 20 SO.
Ostatnie 5 (2-2) Minora przeciwko Miami:
MIA 0:8 ATL
ATL 6:1 MIA
MIA 2:1 ATL
MIA 2:8 ATL
ATL 4:8 MIA
Ofesywa Atlanty ostatnio funkcjonuje znakomicie. W ostatnich 4 meczach domowych zdobyli łącznie 31 R, co daje zawrotne 7.75 R na mecz! Spodziewam się tutaj ich wysokiego zwycięstwa i utrzymania dobrej passy.
⛔100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball, MLB, godz. 1.10
Spotkanie: New York Mets - Arizona Diamondbacks [Arizona u/o 7,5 hits]
Typ: Arizona under 7,5 hits
Kurs: 1.76
Bukmacher: Bet365
Analiza: Mets jakby trochę odzyskali formę i grają nieźle. W serii z Arizoną prowadzą już 2:0, wygrali 9:1 i 5:4. W tych grach goście uzyskiwali 6 i 11 hits. Ale dzisiaj pitcherem gospodarzy będzie Matt Harvey, RHP 7-1, 2.00 ERA. Sezon ma niesamowity. 17 gier i aż 117 inningów gry a tylko 76 hits pałkarzy rywali. Co więcej ostatnio strajkuje po przynajmniej 10 graczy rywali. U siebie ERA na poziomie 1,77. Zagrał 71.1 inninga i dał rywalom zaledwie 44 razy odbić piłeczkę przez niego rzuconą. Średnia skuteczność pałkarzy, grających przeciw niemu wynosi .184. Grywa ostatnio po 7 inningów więc liczę, że bullpen dogra mecz bez strat. Ten pitcher na pewno nie da więcej niż 5-6 hits. Goście ostatnio zdecydowanie pod formą. Przegrali 8 z 9 gier, choć 8 to wyjazdy. Dzisiaj też zanosi się na porażkę, a już na pewno pałkarze Arizony za wiele nie poodbijają.
⛔100
 
M 28

mistrz1992

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon
Spotkanie: Bartoli-Filipkens
Typ: 2
Kurs: 2,36
Bukmacher: Pinnacle
Przed nami półfinały Wimbledonu gry Kobiet. Na przeciw siebie staną Francuzka Marion Bartoli i Belgijka Kirsten Filipkens. Nie wiem dlaczego kursy na zwycięstwo Belgijki są tak wysokie. Po zwycięstwie w ćwierćfinale nad Kvitovą wg mnie Filipkens jest zdecydowaną faworytką do grania w finale. Bartoli narazie nie straciła nawet seta Belgijka tylko jednego w ostatniej rundzie. Myślę że Filipkens przełamie sporo razy podanie Marion. Napeno opłaca się zagrać tego typa.
⛔100
 
K 12

kruszynka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Liga Europejska - Kwalifikacje
Spotkanie: Zalgiris - St. Patricks
Typ: over1,5 do przerwy
Kurs: 3,0
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Wypatrzyłem na dziś z kwalifikacji spotkanie dwóch bardzo dobrych drużyn które walczą o możliwość gry w Europejskich pucharach. Na przeciw siebie staną drużyny które w chwili obecnej można powiedzieć że gromią inne zespoły w swojej lidze, zacznę może od drużyny gospodarzy. Jest to zespół Litewski który w tamtym sezonie zajął 2 pozycję w tabeli i zaledwie o jeden punkt przegrał rywalizację z Ekranas który ma mozliwość gry w LM. Podczas 36 spotkań drużyna ta zdobyła aż 80 bramek i straciła 22, myślę że to jest bardzo duża patrząc na inne zespoły z tej tabeli. Obecnie w tabeli zajmują pierwsze miejsce z dorobkiem 48 goli zaledwie po 17 spotkaniach. . . i mają 6 przewage punktową nad zeszłosezonowym liderem Ekranas. Po drugiej stronie murawy stanie drużyna z Irlandii. St.Patricks po tamtym sezonie zajął 3 miejsce z bilansem bramek 44:22 po 30 meczach. Teraz w tabeli plasuję się na 1 miejscu i to 11 kolejkami przed końcem sezonu ma już strzelone 33 bramki i tylko 10 stracone. Nie sądzę żeby drużyna przyjezdna była gorszym zespołem od gospodarzy, myślę że nad kursami 1x2 zaważyło miejsce rozegrania tego spotkania. Myślę że obie drużyny wiedzą o tym że każda z nich może wyjść zwycięsko z tego spotkania, w dodatku oba te zespoły nie rozegrały do tej pory żadnego spotkania w swojej historii. Myślę że jedna jak i druga będzie chciała pokazać która jest lepsza i nie będzie tak łatwo jednym jak i drugim odnieść zwycięstwa w tym spotkaniu dlatego też liczę na ostra walkę i otwarta grę od pierwszych minut tego spotkania.
⛔100
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ,WTA Wimbledon
Spotkanie: Agnieszka Radwańsk vs Sabine Lisicki
Typ: Radwańska
Kurs: 2.46
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza:
Półfinał wielkoszlemowego turnieju na trawiastych kortach Wimbledonu.Zdecydowanie mocniejszy półfinał od tego drugiego czyli Flipkens-Bartoli i moim zdaniem zwyciężczyni tego meczu będzie wielką faworytką finału.Ale teraz przejdźmy do meczu pomiędzy Niemką a Polką.Obie są przyjaciółkami bo Sabine ma korzenie polskie i mówi płynnie po polsku przez co obie zawodniczki znają się od ponad 15 lat.Na korcie przyjaźni jednak nie będzie.Faworytką jest niżej tutaj rozstawiona Lisicki.Jest to spowodowane tylko jednym.Wyeliminowanie Sereny Williams to coś niezwykłego i dlatego to ona jest tu uznawana za faworytką.Ogólnie w tym turnieju Niemka miała trudniejszych rywali niż Polka bo takie zawodniczki jak Schiavone, Vesnina, Stosur, Williams i Kanepi to bardzo dobre zawodniczki.Trzeba jednak zauważyć jedną kwestię.Wszystkie te zawodniczki grają bardzo agresywnie i mocno.Można powiedzieć że Sabine wygrywała punkty na tym że grały one bardzo mocno i piłka odbijana przez Lisicki wracała ze zdwojoną siłą.Teraz czas poradzić sobie z zawodniczką w meczu z którą Lisicki sama będzie musiała dokładać siły.Radwańska gra dobrze kątowo.Urozmaica swoją grą o przeróżne zagrania takie jak slice, dropshot czy też passing shot.Taki styl na pewno będzie niewygodny dla Niemki.W tym roku na trawie Lisicki przegrała tylko raz z Riske.Amerykanka nie dawała jej już siły ze swoich uderzeń tylko grała tak by Niemka musiała sama dokładać tą siłę i po wyniku widać co to dało.Tak samo będzie z Radwańską.Na razie Polka w turnieju przeszłą takie zawodniczki jak Meusburger, Johansson, Keys, Pironkova oraz Na Li.W meczu z Chinką Agnieszka nie zaprezentowała jakiejś super gry a Li grała super tenis.Ale właśnie to pokazuje siłę naszej rodaczki która mimo gorszej dyspozycji potrafi wygrać z tak grającą rywalką.Jutro moim zdaniem to ona powinna sobie zapewnić miejsce w finale.Finał powinien być już łatwiejszy bo Flipkens czy Bartoli to nie jest chyba poziom Lisicki.Jak na razie H2H pomiędzy Radwańską a Lisicki wynosi 1-1 ale będzie to ich pierwsze spotkanie na trawie i liczę że to Polka zagości w finale Wimbledonu i poprawi wynik z przed roku.Skoro jest to już polski Wimbledon to powinno być jeszcze lepiej.Lisicki nie lubi grać z tak technicznie grającymi zawodniczkami.Agnieszka w obronie tu w Londynie dokonuje cudów i Sabine na pewno na swoje punkty będzie musiała mocna się napracować.Sabine w końcu zacznie popełniać błędy i sądzę że ten typ jest jak najbardziej racjonalny i to Polka jutro powinna się cieszyć bo jej styl to nie jest dobra oznaka dla Lisicki która pewnie wolała by zagrać np. z Kvitovą czy Kerber gdzie mogłą by bazować swoje uderzenia na sile uderzeń rywalki.Niemka ma spore problemy w uderzaniu po slice&#39;ach dlatego Radwańska musi to wykorzystać.Po takim kursie grzech nie spróbować zagrać na naszą rodaczkę.W końcu każdy liczy na polski akcent w finale a może nawet dwa (Janowicz jest już w półfinale) dlatego jutro wszyscy musimy być za Agnieszką i powinno jej się udać.Ogólnie myślę że do finału wejdą zawodniczki które w tych półfinałach są skazywane na porażkę czyli Radwańska i Flipkens.
⛔100
 
mrx 69

mrx

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon
Spotkanie: Bartoli - Filipkens(-2.5 gema)
Typ: 2
Kurs: 2,6
Bukmacher: Bwin
To co gra w tym turnieju Kirsten przechodzi moje i chyba nawet jej oczekiwania. Dla buków faworytką jest tu Francuzka. Ja mam na ten temat inne zdanie. Flipkens już sprawiła tu małą niespodziankę wygrywając z Kvitovą. Jest w życiowej formie i ma życiową szansę zagrać w finale Wimbledonu. Jej przeciwniczka nie gra tu wielkiego tenisa, ale w poprzedniej rundzie pokonała Stephens. Amerykanka grała nieźle w tym turnieju, ale w 4 poprzednich rundach straciła 3 sety, co może świadczyć, iż Marion nie miała superciężkiego zadania. W pierwszym secie wygrała 6:4 z jednym przełamaniem. Drugi set to festiwal breaków, których padło aż 9, ale wygrana została po stronie Bartoli 7:5. Flipkens dysponuje dużo pewniejszymi własnymi gemami i na nich bazuje. Dlatego najczęściej wygrywa jednym przełamaniem 6:4, 7:5, 6:3. Pozwala jej to na spokój przy przegrywanych gemach przeciwniczek, a wiemy jak duże w tenisie znaczenie ma opanowanie. Co do meczu z Kvitovą: w 1. secie gdy Kirsten została przełamana odraz odwdzięczyła się tym samym, ale potem Czeszka znów przełamała i utrzymała prowadzenie. W drugim secie Belgijka przełamała na 4:2 i utrzymała prowadzenie, w trzecim przełamała w decydującym momencie: na 5:4 i wykorzystując własny serwis wygrała spotkanie 2:1. Widać doświadczenie Belgijki zaczyna procentować i to może być jej życiowy turniej. Stawiam, że tak właśnie będzie. W spotkaniu z Kvitovą były 3 sety a ten handi i tak wszedł. Teraz liczę na 2 sety, ale w razie 3 mam nadzieję, że też wejdzie.
⛔100
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball, MLB,
Spotkanie: Oakland Athletics (-1.5) - Chicago Cubs
Typ: 1
Kurs: 2.15
Bukmacher: WH
04.07.2013 04:05
Analiza:
Dziś jest pełna noc atrakcji z MLB w stanach Zjednoczonych.Na noc wybrałem akurat te spotkanie gdyż myślę że gospodarze w drugim meczu także wygrają ale pewniej z goścmi z Chicago.Wczoraj było ciężko gdyż udało im sie wygrać zaledwie punktem , w sumie rzutem na taśmę w ósmej zmianie.Dziś więrzę że już nie będą tak się meczyć i pewnie wygrają te spotkanie.Gospodarze bardzo dobrze sobie radę i dziś w drugim spotkaniu pokażą kto jest naprawdę lepszy i nie pozostawią złudzeń przeciwnikom.Kibice jak i stadion są za nimi więc nie widzę innej opcji jak wysokie zwycięstwo gospodarzy.Prawdopodobni miotacze to Colon B. [OAK] (11-2), Garza M. [CHI] (3-1).Wczoraj było ciężko ale dziś już powinno być lżej.Powodzenia!!!
⛔100
 
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis ziemny, WTA Wimbledon
Spotkanie: Marion Bartoli - Kirsten Flipkens
Typ: Kirsten Flipkens wygra 2:1 w setach
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Będzie to mecz półfinału Wimbledonu. Według bukmacherów faworytką jest Marion Bartoli, ja jednak większe szanse na zwycięstwo daję jej rywalce. Oglądałem mecz Flipkens z Kvitovą i bardzo mi się podobała gra Belgijki. Wygrała ona z Kvitovą 2:1 w setach po pasjonującym spotkaniu, a Kvitova według mnie jest znacznie lepszą tenisistką od Bartoli. Pamiętam mecz Flipkens z Agnieszką Radwańską w Miami i już wtedy byłem pod wrażeniem jej gry. Ona nie boi się ryzyka, mocno uderza, dobrze serwuje. Jeśli chodzi o Bartoli, to ona gra na tym turnieju nadspodziewanie dobrze. W meczu ze Stephens pod koniec drugiego seta widać już było jednak zmęczenie na twarzy Bartoli. Bartoli jest dość otłuszczoną tenisistką, więc może kondycyjnie &quot;spuchnąć&quot; jeśli mecz będzie zacięty, a na taki właśnie liczę. Widzi mi się tutaj taki sam wynik jak w meczu Flipkens - Kvitova, czyli 2:1 dla Flipkens.
⛔100
 
J 0

jaros123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,USA Major League Soccer
Spotkanie: Toronto-Montreal
Typ: 2
Kurs: 2,65
Bukmacher: bet-at-home
Analiza: Dziś o 01:00 powalczą że sobą Toronto-Montreal ..... Toronto to zespół z dołu tabeli zazwyczaj szczelający 1 lub 2 bramki na mecz grający defensywnie , natomiast Montreal jest na samym szczycie tabeli w dobrej formie ,chociaż ostatni mecz przegrał 3:4 ale zostawił po sobie dobre wrażenie .... Ostatni mecz po miedzy tymi zespołami odbył się w maju tego roku gdzie królował Montreal wygrywając wtedy ,aż 6:0
⛔100
 
mleczu 67

mleczu

Użytkownik
Dyscyplina: AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Libertadores - Play Offy
Spotkanie: Newells Old Boys - Atletico-MG
Typ: 1
Kurs: 2.20
Bukmacher: Sportingbet
Data (i godz): 04.07.2013 02:50
Analiza:
Dziś całkiem ciekawe spotkanie w Ameryce południowej. Na przeciw siebie staną dwie drużyny Newells Old Boys, którzy osobiście są moimi faworytami oraz Atletico-MG, którzy dają się lać na wyjazdach jak się da. Gospodarze to zespół, który doskonale gra u siebie, na 16 spotkań przegrali tylko 6 razy - w moim odczuciu to doskonały wynik. Atletico natomias odnosi serię porażek ostatnio na wyjazdach - 5 pod rząd (w tym 1 remis, ale liczę jako porażka dla zespołu). Czerwono czarni już na wstępie dziś zagrają agresywnie w to nie wątpie, dlatego można też spróbować postawić na prowadzenie gospodarzy od połowy aż do ostatniego gwizdka. Kursy dość ostro spadają, więc osobiście radzę pobierać szybko! Wiadomo, że to są Play Offy i tu wszystko może się zdarzyć, ale wątpie aby dziś była jakaś niespodzianka i przyjezdni wygrali, bądź nawet udało im się zremisować przed publicznością Newells Old Boys.
✅120
 
milson 209

milson

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Europejska kobiet, grupa B
Spotkanie: Izrael - Serbia
Typ: Serbia (-2,5)
Kurs: 2.24
Bukmacher: Pinnacle
Data (i godz): 04.07.2013 16:00
Analiza:

LE gra w tym tygodniu już od czwartku. Już o 16 początek zmagań w grupie B u kobiet. Ostatnie zmagania odbędą się w Izraelu, kraju bez żadnych siatkarskich tradycji. O ile można obawiać się o żywiołowość fanów z tego państwa na meczach koszykówki, piłki nożnej, a nawet tenisa, o tyle myślę, że frekwencja na kolejnych spotkaniach gospodyń nie powinna przekraczać 200-300 osób. Powód? Katastrofalne wyniki reprezentacji, która przegrała wszystkie dotychczasowe 9 spotkań, wygrywając zaledwie jednego seta. Po raz kolejny widzę spory value w stronę przeciwnika Izraela. Tym razem jest to Serbia, która w trzech dotychczasowych spotkaniach wygrała trzy razy w stosunku 3:0. Serbki mają jeszcze cień szansy na awans do Final Four, ale to nie będzie najważniejsze. Ekipa z Bałkanów z pewnością nie odpuści. Mój typ na to spotkanie to kolejne 3:0 dla aktualnych mistrzyń Europy. Nawet drugi garnitur Serbek ma większe szanse niż nieposiadające żadnego znaczącego doświadczenia siatkarki z Izraela.
⛔100
 
pn1947 3

pn1947

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon
Spotkanie: Lisicki - Radwańska
Typ: powyżej 2,5 seta
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Czas na półfinały w Wielkim Szlemie. W czwartek swój mecz rozegra Agnieszka Radwańska, która zagra, jakby tu nie patrzeć z rewelacją tegorocznego turnieju - Sabine Lisicki. W oczach bukmacherów za faworyta stawiana jest Sabine, za pewne dlatego, że poskromiła główną pretendentkę do zwycięstwa Wimbledonu - Serenę Wiliams (2:1). Skupmy się jednak na wyniku meczu, a nie domniemaniach bukmacherów. W pięciu ostatnich pojedynkach Radwańska trzykrotnie rozegrała trzysetowe spotkanie, Lisicki dwa razy. Obie rozegrały trzysetówki z czołowymi zawodniczkami rankingu WTA. Zawodniczki znają stawkę tego meczu więc będą walczyły o każdą piłkę, a jeden błąd może kosztować przegranego gema. Wcześniej zastanawiałem się nad typem powyżej 21,5 gema, ale niski kurs na ten typ, naprowadził mnie na typ powyżej 2,5 seta. Radwańska co raz lepiej czuje się na kortach Wimbledonu, a Lisicki ma do udowodnienia że zwycięstwo nad Williams to nie był przypadek, więc zapowiada nam się ciekawe spotkanie i miejmy nadzieję że zakończy się pozytywnym akcentem.
✅125
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon
Spotkanie: Lisicki - Radwańska
Typ: Wynik po rozegraniu 4 gemow w 1.secie? TYP 2-2
Kurs: 2.15
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
No to ja tez cos dorzuce-w zasadzie wszystko koledzy wyzej juz napisali.Z pewnoscia bedzie to wyrownany pojedynek,wiec sprobojmy postawic na dokladny wynik po rozegraniu 4 pierwszych gemow-Najbardziej prawdopodobny bedzie remisik:p Bukmacherzy za faworytke stawiaja Lisicki,pomimo ze w rankingu WTA zajmuje 23pozycje a Radwanska 4.Ja tez tak twierdze,i niestety pewnie jutro Agnieszka pozegna sie z Wimbledonem,jednak na pewno nie podda sie lekko i bedziemy swiadkami bardzo wyrownanego widowiska,co sprzyja powodzeniu w/w typu.Pozdrawiam
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Airbus - Ventspils
DW 1:0
15,50
Tobet

Kolejny mecz powinien być bardzo podobny do wtorkowej potyczki Levadii. Chodzi tu o mecz Airbus z Ventspils. Łotewski zespół pojedzie przekonać się o co chodzi w tym wyspiarskim futbolu.
Obie drużyny w pucharach zbierają regularne baty. Ventspils kilka razy grało z kilkoma solidnymi drużynami. Jak dziś pamiętam 0:5 z holenderskim Heerenveen, czy potyczki z Newcastle, Sportingiem Lizbona.
Swego czasu pojedynkowali się również z Wisłą Płock czy Amicą Wronki.
Nie wiem dlaczego przed zbliżającym się, trudnym wyjazdowym spotkaniem są takim faworytem. Sportowo wiele do zaproponowania nie mają i ten remis, czy też skromną wygraną gospodarze są w stanie ogarnąć.
Po raz kolejny twarda obrona, dobre stałe fragmenty gry i przyzwoita gra u siebie powinna być dobrym atutem. Często te litewskie, łotewskie i estońskie zespoły są faworytem w starciach z Wyspiarzami, a prawda jest taka, że poziom tych lig jest żałosny i każdy mocniejszy rywal pogoniłby ich z torbami.
⛔100
 
balmora 100

balmora

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Drogheda - Malmo
Typ: DW 0:2
Kurs: 6.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Cięzki mecz przed Droghedą - Liga Irlandzka jest raczej słaba, uważam że jej poziom jest ciut wyższy estońskiej, a 2 dni temu jeden z jej przedstawicieli (Trans Narva) zebrał porządny &quot;oklep&quot; od szwedzkiego przeciętniaka Gefle aż 0:3 u siebie. Obie ligi w trakcie sezonu i tutaj tkwi dodatkowy haczyk ???? . Drogheda gra ostatnio beznadziejnie aż 5 meczów w lidze w plecy, ostatnia wygrana w pucharze 3:0 z Cork City raczej nie zmieni faktu że ten sezon &quot;Drogs&quot; mają już generalnie stracony. 8 miejsce na 12 drużyn w tak słabej lidze jak irlandzka oznacza przepaść między nimi a Malmo - które jak zwykle plasuje się w czołówce ligi szwedzkiej: aktualnie na 4 pozycji. Uważam że dzisiaj Malmo spokojnie wygra zarówno handicapem, jak i do zera. Różnica klas jest zbyt duża
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom