>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 04.07.2012 (środa)

Status
Zamknięty.
david295 80

david295

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP, Wimbledon
Spotkanie: Ferrer - Murray
Typ: Ferrer + 4,5
Kurs: 1,72
Buk: Bwin

Analiza:
Dzisiaj dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku na kortach Wimbledonu. Mianowicie spotkaja sie 4 i 5 rankingu ATP. Ostatni ich pojedynek mial miejsce rowniez w cwiercfinale wielkiego szlema, na kortach Garrosa lepszy byl Ferrer wygrywajac 3-1. Dzisiaj mecz na korcie trawiastym dlatego to Murray jest faworytem. Jednak to Ferrer imponuje forma od porazki z Nadalem w Roland Garros wygral 9 kolejnych meczow na trawie zwyciezajac w turnieju w Hertogenbosch. Wczoraj bez najmniejszych problemow ogral niezlego Argentynczyka Del Potro 3-0. Murray ostatnio gra jak by mu sie nie chcialo porazka w 1 rundzie z Mahutem w Londynie tylko to potwierdza. Nie gra on ostatnio olsniewajaca i jesli dzisiaj nic nie poprawi to Ferrer go odesle do domu. Stawka pojedynku jest ogromna bo poza turniejem jest Rafa Nadal i ten mecz to moze byc maly polfinal. Ferrer w tej dospozycji powinien sprostac Murray&#39;owi a przynajmniej z nim powalczyc.
✅ 72
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna – spotkanie towarzyskie
Spotkanie: Wisła Kraków – AEL Limassol
Typ: 2
Kurs: 2.40
Bukmacher: BWIN

Analiza:

Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek towarzyszki rozegrany w którym to zmierzy się nasza Wisła Kraków z AEL Limassol. Krakowianie jak wiemy nie mieli udanego minionego sezonu a co z tym idzie tak się zastanawiam jak udało się Probierzowi pozostać na kolejny sezon, no chyba z racji tego, że ma on zbudować nowy zespół na kolejne sezony. Cypryjczycy natomiast to bardzo silny zespół który zdobył w zakończonym już sezonie mistrzostwo kraju przygotowując się aktualnie do eliminacji w Lidze Mistrzów grając z zwycięzcą pary Linfield / B36. Cypryjczycy rozegrali już na obozie w Polsce 2 sparingi i tak zremisowali 1:1 z naszym mistrzem Ruchem Chorzów i ostatnio pokonali 1:3 Piasta Gliwice. Krakowianie natomiast mają za sobą 3x remisy kolejno 0:0 z Widzewem Łódź 2:2 z Podbeskidziem oraz 2:2 z Unią Tarnów. Reasumując wydaje mi się, że Cypryjczycy obecnie są na innym etapie przygotowań przed zbliżającą się rywalizacją w eliminacjach do Ligi Mistrzów a co z tym idzie mogą być oni bardziej ograni niż Wisła stąd mój typ to wygrana AEL.
⛔ 100
 
heros1920 68

heros1920

Użytkownik
2 typ z powodu odwołanie debla Radwańskich z Vinci/Errani
Tennis Winnetka USA
Spotkanie Alex Kuznetsov (USA) - Ryan Sweeting (USA)
Typ 2 Ryan
Kurs:1.40
Expekt
Na godz 18 zaplanowano spotkanie 1/8 Finału w Winetka. Zagraja ze soba dwaj Amerykanie dobrze znany mi Ryan Sweeting z troche mnie Alex Kuznetsovem.
Mój typ to Ryan, to tenisista ktory zawsze miezy w wygrana w takim turnieju jak dlamnie klasowy gracz szkoda ze nigdy sie niełapie do szlemu.. Jego pozycja Rankongowa 130 ale tak naprawde granice 80 jest dlaniego licze dzis na jego wygrana i w całym tym turnieju.
Powodzenia Ryan !
✅ 40
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - FINLANDIA: Kakkonen - Lohko Länsi
Spotkanie: Ilves - TPV Tampere
Typ: Suma goli w pierwszej połowie - 3 lub więcej (3+)
Kurs: 4,33
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Znowu Finlandia, tym razem nieco odległe rejony od pierwszej ligi. Spotkanie w Kakkonen. Małe derby pomiędzy Ilves a TPV, obie ekipy są z miasta Tampere. Ilves zdecydowany faworyt i obecny lider ligi. TPV znajduje się natomiast na ósmej pozycji. Jednak według mnie z liderem nie ma najmniejszych szans, mimo że to derby.
Ilves w jedenastu spotkaniach przeciwko TPV przegrało zaledwie raz, remisowało dwukrotnie i wygrało aż osiem spotkań. Kakkonen to bardzo overowa liga, spodziewam się zaciętego spotkania jednak pokładam nadzieje w dwóch snajperach Ilves - Multanenie i Sipiläinenie. Łącznie strzelili już siedemnaście bramek, dziś dorzucą kolejne trzy lub cztery. Mam nadzieję, że już w pierwszej połowie. Wszystko zależy od tego jak szybko otworzy się worek z bramkami.
⛔ 100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie
Spotkanie: Basel - Aarau
Typ: Basel -2,5
Kurs: 2,30
Bukmacher: bet365
Analiza: Coś na szybko, bo zaraz mecz. Basel w kolejnym spotkaniu sparingowym zmierzy się ze szwajcarskim Aarau i wszystko wskazuje na to zwycięstwo gospodarzy i to duże. Basel to klasowa drużyna w Szwajcarii i nie ma co do tego wątpliwości. W ostatnich 2 spotkaniach zaliczyli porażke i wygraną, ale dzisiaj grają z drużyną, która raczej nie postawi trudnych warunków,. Aarau nie ma tak klasowych graczy jak Basel i praktycznie na każdej pozycji sa gorsi od swojego rywala. Liczę na pogrom ze strony gospodarzy, ale generalnie wydaje mi się, że wynik padnie w okolicach 3-0.
⛔ 100
 
K 82

kupson141

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa ( 04 Jul 2012, 19:45 )
Spotkanie: Bułgaria - Niemcy
Typ: under 3,5 seta
Kurs: 3,01
Bukmacher: Pinnacle
Krótko i na temat. Jedynym atutem który przemawia na korzyść Bułgarów jest ich hala i to że są gospodarzami tego finałowego turnieju. Niemcy grając pół rezerwowym składem dwa razy ogrywali Bułgarów. Teraz z pewnością powinni mieć ułatwione zadanie, gdyż dziś zagrają w optymalnym zestawieniu. Grozer jest w fantastycznej formie i jeżeli nie przydarzy mu się jakiś nagły spadek formy lub słabszy dzień to Bułgarów wypunktuje. Gospodarze w Lidze Światowej grali słabo. Przyjęcie słabe do tego kiepskie rozegrania. Cała gra spoczywała praktycznie na Sokolowie. Jedną z głównych broni Niemców jest blok, dlatego osobiście nie widzi mi się jakaś zabójcza skuteczność Bułgarskich skrzydłowych. Rozgrywający zdążył przyzwyczajać do bardzo monotonnego i przewidywalnego rozegrania. Praktycznie nie wykorzystuje swoich środkowych. Personalnie Niemcy są na chwilę obecną o 2 klasy lepszym zespołem dlatego też takie kursy dziwią. Typ na czysty win Niemców to lokata. Możemy być pewni, że Ligę Światową Niemcy traktują bardzo poważnie. Nasi zachodni sąsiedzi posiadają zdecydowanie lepszych środkowych, którzy są bardzo często obsługiwani przez rozgrywającego. do tego dobrze techniczni skrzydłowi. Moim zdaniem powinni szybko i bezproblemowo uporać się w swoim pierwszym meczu w Final Six. Bułgarska siatkówka ostatnimi czasy bardzo straciła na wartości. Kłótnie i nieporozumienia w bułgarskim związku siatkówki. Bez Kazia ta drużyna traci bardzo dużo. Transmisje z meczu Poprowadzi Polsat Sport, fanów siatkówki zapraszam przed telewizory!

⛔ 100
 
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
Litwa - Nigeria
Typ: 1(-16)
Kurs: 2.05
Buk: Pinnacle
{Koszykówka, Olympic Games, 23:30}
Uważam, że dzisiejszy rywal Litwy - Nigeria może postawić cięższe warunki od Wenezueli, bo zespół z Afryki gra bardziej atletycznie i lepiej spisuje się w obronie.
Dla mnie najistotniejszym faktem jest, że Litwini mają bardziej wartościowych i doświadczonych zawodników.
Podstawowy rzucający obrońca Nigerii - Chamberlain Oguchi spędził kilka godzin w szpitalu.
O to co napisał na swoim koncie twittera :
Never thought I&#39;d spend 5hrs in a Venezuela hospital.
I hurt my shoulder Monday in the game against Venezuela and I spent all day in the hosptial trying to get it right.
I hurt my shoulder in the game against Venezuela on Monday &amp; spent the day in the hospital recovering. I&#39;m ok.
Rzucający obrońca ma zagrać przeciwko Litwie, ale wierzę, że Litwinów stać na lepszą grę w obronie i jeśli tego dokonają i ograniczą swoje proste straty, to są w stanie pokryć ten handicap.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom