>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 04.07.2012 (środa)

Status
Zamknięty.
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka, LŚ 2012
Spotkanie : Kuba - Brazylia
Typ : Kuba
Kurs : 3,40
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Pierwszy dzień zmagań finałowego turnieju Ligi Światowej rozgrywanego w Sofii.
Grupa, w której znajdują się Polska, Brazylia i Kuba może być porównana do &quot;grupy śmierci&quot; z Euro 2012, w której znalazły się zespoły Portugalii, Danii, Holandii i Niemiec.
Ciężko wskazać zdecydowanego faworyta do wejścia do finału, ale w pierwszym meczu moim zdaniem większe szanse ma Kuba.
Kubańczycy sprawili już niespodziankę tym, że weszli do Final Six, ale jak to mówią, apetyt rośnie w miarę jedzenia.
Brazylia ostatnio zgubiła gdzieś swój blask i rytm meczowy.
Być może duży wpływ miało na to zmęczenie zawodników grających w klubach europejskich, a być może po prostu jest to chwilowy zastój, tak czy inaczej to nie ta sama Brazylia co 2 lata temu.
Kubańczycy za to trzymają w miarę równą formę przez dłuższy okres, chociaż ostatnio spuścili z tonu po kontrowersjach z odejściem trzech podstawowych graczy, ale teraz do rzeczy.

Kuba to siła i dynamika w czystej postaci. Wydawać by się mogło, że znajduję się tam kopalnia talentów, gdzie jeden lepszy jest od drugiego.
Leon, Bell, Hernandez czy Cepeda to zawodnicy światowej klasy.
Kubańczycy niszczą przeciwników blokiem i zagrywką, a także częstymi atakami &quot;górą&quot;.
Brazylia gra ostatnio nierówno i wydaje się, że brutalna siła jaką prezentuje Rosja czy Kuba, niedługo przyćmi finezję Kanarków.
Murilo coraz starszy, Rezende gra jak grał, Vissotto po drobnej kontuzji czy może raczej dolegliwościach, Dante pod formą - lata robią swoje.
Podsumowując, stawiam na młodość i werwę Kubańczyków, młodych wilczków głodnych zwycięstwa, ponieważ nie dostali się na Igrzyska.
To będzie dodatkowa motywacja, bo gdzie mają okazję się pokazać jak nie w Sofii?
✅ 240
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Finlandia Ykkonen
Spotkanie - OPS : AC Oulu
Typ - handi 1:0 / AC Oulu
Kurs - 4.10
Buk - Bwin
Analiza :
(Podaję drugi typ na dzisiaj bo ten pierwszy do usunięcia) tak więc wybieram spotkanie będzie miało miejsce na boiskach Finlandii , spotykają się zespoły OPS z AC Oulu , buki powoli zaczynają rezygnować z tej oferty tak więc spróbuję skorzystać kolega E.Dantes już podał analizę na temat tego spotkania on typuje zwycięstwo gosci ja ze swojej strony dodam do tego typu wygraną z handi . AC Oulu zajmuje 4 miejsce w tabeli a ich dorobek w 12 spotkaniach to 5-4-3 no i te bramki a jak dotąd Oulu strzeliło ich już 23 tracąc 14 , ostatni okres to dobre czasy dla zespołu który wygrał swoje 2 ostatnie spotkania strzelając w nich aż 6 goli . OPS w meczach na swoim terenie nie błyszczy bo w 5 dotychczasowych spotkaniach wygrało 3 a przegrało 2 z bramkami u nich też cieńko bo 7:5 a ogólnie 14:15 dodajmy do tego jeszcze tą fatalną ostatnio serię 3 porażek z rzędu w których drużyna straciła aż 9 goli strzelając zaledwie 1 to można smiało zryzykować wygraną gosci z handi i tak to też widzę w tym potkaniu , wspomnę też jak kolega E.Dantes o i ch bezposrednich pojedynkach 1:0 , 2:0 , 6:2 dla Oulu i mecz z tego sezonu 2:2 czyli widzimy Ze graczo Oulu bardzo leży ten przeciwnik . Pozdrawiam !
⛔ 100
 
W 63

wiesien

Użytkownik
Dyscyplina: Kolarstwo - Tour de France
Spotkanie: Matthew Goss - Peter Sagan
Typ: Matthew Goss
Kurs: 1,549
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dzisiaj o zwycięstwo etapowe zapewne przyjdzie rywalizować sprinterom. Głównym faworytem do zwycięstwa jest Mark Cavendish jednak na 2 etapie został pozostawiony sam sobie, a więc i dzisiaj tak może być dlatego obstawianie jego zwycięstwa jest dość ryzykowne. Na 2 etapie Goss zajął 3 miejsce natomiast Sagan 6. Sagan jest rewelacyjny jednak na trochę cięższych finiszach, a Goss już pokazał że jest szybkim zawodnikiem zajmując 3 miejsce na 2 etapie czy w innych wyścigach, wygrywając etam Giro. Poza tym Matthew będzie wspierany przez swoją drużynę GreenEdge, która raczej nastawiona jest na sprinty, czyli pomoc Gossowi. Myślę że Goss bez problemu objedzie dzisiaj Sagana, ponieważ pokazał już, że jest szybszym zawodnikiem.
✅ 54.9
 
dergon 88

dergon

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Wimbledon
Spotkanie: Tsonga JW - Kohlschreiber P
Typ: 2
Kurs: 3.53
Buk: Pinnacle
Analiza: Kohlschreiber w tym tygodniu mimo wielu lat grania na najwyższym poziomie, osiągnął najlepszy wielkoszlemowy wynik znajdując się w ćwierćfinale Wimbledonu. Za Philippem już bardzo udany trawiasty sezon, czyli sukcesy w Halle i Wimbledonie. Na rozkładzie m.in. Rafa Nadal i również świetnie dysponowany Tommy Haas, który uległ rodakowi w 1R w pięciu setach. Niemiec zawsze pokazywał się na trawie z dobrej strony ze swoim ofensywnym tenisem, ale w tym roku jego forma pozwala myśleć poważnie o półfinale.
Tsonga natomiast staje przed szansą obrony zeszłorocznych punktów, gdzie w 1/2 poległ z Djokovicem. W tym roku według mnie w wyraźnie słabszej formie, przechodził lekko przez turniej, ale bez wymagających przeciwników. Dzisiaj Kohlschreiber powinien wyżej zawiesić poprzeczkę i ze swoim ofensywnym stylem i mocno bitym returnem zmusić przez dłuższy czas meczu Francuza do defensywy.
⛔ 100
 
T 5

typ59

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Wimbledon 04.07.2012 14:00
Spotkanie: Roger Federer - Mikhail Youzhny
Typ: Roger Federer (SUI) - ilość wygranych gemów w meczu? mniej niż 18,5
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Spotkanie między Federerem a Youzhnym ma oczywiście jednego zwycięzcę. Zastanowić się należy jedynie nad wynikiem. Federer jak do tej pory na turnieju nie ma łatwych spotkań. Męczy się z zawodnikami może nie najwyższej klasy, ale lubiącymi grać na trawie i chcącymi za wszelką cenę mu dokopać. Z Beneteau 5 - setowy bardzo długi mecz po którym Federer prawie odpadł z turnieju, później Malisse, który urwał seta i też łatwo się nie poddał. Teraz także niby przeciwnik z niższego poziomu. Jednak Youzhny mimo wszystko radzi sobie dobrze na tegorocznym Wimbledonie - wyeliminował już Tipsarewicza rozstawionego z 8-ką. Ale później miał 5 setowy mecz z Istominem.
Stawiam tutaj na wygranie Rogera w czystych trzech setach. Wydaję mi się że z każdym meczem Federer jednak poprawia się i rozpędza w drodze do spotkania z Djokoviciem, na który musi zostawić jak najwięcej siły. Youzhny natomiast już zaszedł bardzo daleko i turniej go zmęczył, a mecz szybko się zakończy.
✅ 140
 
A 0

adiwisla

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Wimbledon ATP
Spotkanie: R. Federer - M. Youhzny
Typ: Over 33,5 gema
Kurs: 2,00
Buk: Pinnacle
Ćwierćfinał Wimbledonu i mecz z wyraźnym faworytem, i pewnie tak będzie, ale wcale nie uważam, aby Rogerowi poszło baaardzo bardzo łatwo.
Youhzny spisuje się tutaj bardzo dobrze. Pewnie sam się nie spodziewał, że dojdzie do tej rundy i dla niego i tak to jest już pewnie sporym sukcesem, ale na pewno nie da Szwajcarowi przejść sobie spacerkiem do półfinału. W ostatniej rundzie pokonał Istomina po 5 setowym boju, ale wczoraj odpoczywał i myślę, że zdążył się zregenerować na ten pojedynek. Federer, on zawsze często lubi się trochę ,,pobawić&quot; z rywalem tutaj pokazał to już z Benneteu gdzie wygrał 3:2, w ostatniej rundzie również oddał seta Mallisse. Na Roland Garossie seta oddawał chyba każdemu. Idąc tym tropem myślę, że dobrze serwujący Rusek ma szanse urwać tutaj seta rozluźnionemu Rogerowi i wtedy linia pokryta natomiast przy 3, ale zaciętych setach również jest cień szansy na wejście typu.
⛔ 100
 
O 20

obel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Finlandia Ykkonen
Spotkanie: KooTeePee - Rovaniemi
Typ: 2
Kurs: 1.70
Buk: Tobet
Myślę, że w tym meczu faworyt jest tylko jeden.
Wszystkie statystyki przemawiają za drużyna gościa dokładniej to fakt iż:
Drużyna KooTeePee z całej ligi najsłabiej gra na swoim terenie i nie odnotował
jeszcze żadnego zwycięstwa, a zaledwie dwa remisy,
natomiast goście są liderem tabeli, na wyjeździe radzą sobie znakomicie.
Myśle ze jako spadkowicz drużyna RoPS chce jak najszybciej powrócic na najwyższy
szczebel i każda strata punktów z takim przeciwnikiem to dla nich klęska.
Kurs całkiem przyzwoity i wart postawienia.
✅ 70
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WIMBLEDON ATP
Spotkanie: Cerretani/Roger Vasselin - Marray/F.Nielsen
Typ: Czy Marray/Nielsen wygrają więcej niż 1 seta? TAK
Kurs: 1,55
Buk: Bwin
Analiza:
Dziś wybrałem spotkanie deblowe na trawiastych kortach Wimbledonu. Jak para Nielsen/Marray grają ze sobą od czasu do czasu, tak Cerretani/Vasselin grają tylko podczas Wimbledonu. Para Marray/Nielsen pokonała w 3 poprzednich rundach wymagających rywali: Granollers/Lopez(3:2), Karlovic/Moser(3:0) i Qureshi/Rojer(3:2), ta ostatnia wygrana robi wrażenie gdyż rywale to jedna z najwyższych półek par deblowych, zaś Cerretani/Vasselin według mojej opinii mieli o wiele bardziej mniej wymagających rywali: Lorenzi/Paire(3:0), Kukushkin/Rosol(3:2) i Marrero/Seppi(3:2). Marray/Nielsen podczas ostatniego spotkania, 5 setowego stracili tylko 2 razy swoje podania, zaś rywale tylko raz, ale o wiele gorszych rywalem. Sądzę że Marray/Nielsen to spotkanie wygrają, ale gram asekuracyjnie i tylko że ugrają 2 sety.
Pozdrawiam/Powodzenia/Poznaniak.
✅ 55
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: OPS-Oulu
Typ: 1 DNB
Kurs: 2.35
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Dziś o godzinie 17:30 czasu polskiego odbędzie się spotkanie o mistrzostwo ligi Fińskiej. Na przeciwko siebie staną ekipy OPS Które aktualnie zajmuje 6 pozycje w lidze i do tej pory zdołało zgromadzić 15 punktów. Goście natomiast w tej chwili znajdują się na pozycji 4 i do tego spotkania mają 19 punktów na swoim koncie. Ja pomimo tego że wszyscy upatrują faworyta w zespole gości uważam , że w tym meczu wygra ekipa gospodarzy która co prawda 3 ostatnie spotkania przegrali,ale u siebie mają jak to tej pory 3 wygrane i 2 porażki. Goście natomiast pomimo zwyżki formy w ostatnich spotkaniach mają na wyjedzie 1 wygraną i 1 remis, reszte meczy zakończyli porażkami. Uważam że nie można wszystkich spotkań przegrywać i kiedyś gospodarze się podniosą i zdobędą komplet punktów ,a myślę że to spotkanie jest dobre na przełamanie rywal niezbyt wymagający a przed własną publicznością wszystko może się zdarzyć!!

zwrot
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
typ dnia
PILKA NOZNA

MARIBOR - LOKOMOTIV MOCKBA

1

3,50

TIPICO


MARIBOR 3,50

Kolejny przyjazny dla mnie dzisiaj również wybrane tutaj z uwzględnieniem czynników alcuri nawet, jeśli nie liczyć dużo w tych wyścigach, jednak należy wziąć pod uwagę, że Słoweńcy grają w domu a nie w neutralnym terenie w najbliższych tygodniach są bardzo ważne zobowiązania, w tym na krótki Super finale Pucharu Olimpia Ljubljana krajowych i dwa tygodnie przed bośniackim mistrzów przed Mistrzów eksperymentów, dla których nie będzie na pewno również dlatego, że przeciwnik dzisiaj jest jedno, które przyciąga publiczność posiadający w swoich szeregach graczy kaliber Mariboru internazionale.Nelle pliku istnieje kilka nieobecności, ale dzisiaj trener wyśle ​​najlepsze wykształcenie w tej dziedzinie, istnieje również wziąć pod uwagę, że już grał sześć mecze towarzyskie, co oznacza, że są lepiej na lekkoatletycznyRosjanie, że dziś jest ich pierwsza wycieczka z stagionale.Morale piętrowego domu Maribor do dzielenia się tym razem z zespołem, który ma jeszcze do odegrania przyjazny są niemal zmuszeni do gry postrzega propozycję udziału w książce.
nieregulaminowy buk, ⛔100
 
A 2

azakaz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Wimbledon ATP
Spotkanie: R. Federer - M. Youhzny
Typ: Handicap 2 (+2,5)
Kurs: 1,90
Buk: Expekt
Analiza: W dzisiejszym dniu planowo zostaną rozegrane 4 ćwierćfinały. Dla mnie małą niespodzianką jest obecność w nim Rosjanina. Dzisiejszy mecz zapowiada się ciekawie. Federer nie imponuje formą w Wimbledonie, co prawda trafiał na solidnych zawodników, może nie rankingowo solidnych ale dobrze grających na trawie. Męczył sie z Benneteau i Malisse. Natomiast Rosjanin pokonał wcześniej między innymi Tipsarevica i po zaciętym meczu Istomina. Panowie spotykali się do tej pory 11 razy i zawsze górą był Federer. Roger Federer jest w tym meczu zdecydowanym faworytem ale ja uważam, że Michail może spokojnie urwać seta szwajcarowi albo nawet sprawić sporą niespodziankę.
⛔ 100
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Berrer-Phau
typ: 1 kurs: 1,9
tobet

Tak jak się spodziewałem Phau odprawił Sijslinga, dziś jednak rywal półkę wyżej jeśli chodzi o mączkę. Berrer powinien prowadzić wymiany, ma dobry bilans między obroną a atakiem oraz posiada solidny return te rzeczy wystarczą na Phau, który na cegle potrafi się wybiegać i to mu zapewni Michi, ponieważ tutaj wymiany nie ograniczą się do 1-2 przebić Igora S. oraz serwisu Phau gdzy jednak rywal ma pojęcie o returnie.
⛔ 100
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna, międzyklubowe towarzyskie
spotkanie: Wisła Kraków - AEL Limassol
typ: remis
kurs: 3.10
bukmacher: bwin
analiza:
Pierwsze spotkanie sparingowe Wisły Kraków w ramach przygotowań do sezonu 2012/13. Rywalem będzie obecny mistrz Cypru AEL Limassol. Obie drużyny przygotowują się w Grodzisku Wielkopolskim, jednak AEL jest już na etapie szlifowania formy, natomiast Biała Gwiazda dopiero wchodzi w rytm meczowy, po przerwie wakacyjnej. Przez ostatnie dziesięć dni mistrz Cypru rozegrał dwa spotkania kontrolne z drużynami z polskiej Ekstraklasy. Zremisował z chorzowskim Ruchem 1:1, następnie wygrał 3:1 z Piastem Gliwice. Moim zdaniem Niebiescy i Wisła prezentują zbliżony poziom, zwiastując podobne widowisko, chociaż to niekoniecznie musi też zakończyć się remisem. Na początek bardzo dobrze byłoby dla drużyny żeby nie przegrać, najlepiej wygrać, ale biorąc pod uwagę, że ekipa AEL-u już praktycznie kończy swoje przygotowania, jest niemal że gotowa do nowego sezonu będzie celowała tylko w zwycięstwo. Różnie jeszcze może być, na przykład trener któregoś zespołu wystawi do gry zawodników testowanych i spotkanie może się zakończyć wysoką wygraną przeciwnika. To ich osobiste plany, których dowiemy się dopiero o 18:00.
✅ 210
 
D 0

dmntw

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Spotkanie: Bułgaria - Niemcy
Typ: over 180,5
Kurs: 1,72
Bukmacher:
bwin
Analiza:
Typ na pewno warty grania, dość spore value, ale do rzeczy - ostatnie 10spotkań tych dwóch ekip kończyło się w 4 lub 5 setach (niektóre już ponad rok temu) gdzie średnia zdobywanych punktów to 198 i tylko 1 mecz to under 180,5 (180). Skazywana na porażkę Bułgaria powinna u siebie postawić wysoko poprzeczkę i wg mnie pokonać Niemców po tie-breaku. Dla odważnych over 201,5 za kurs3. Gorąco polecam
✅ 72
 
ciechan93 1

ciechan93

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Spotkanie: Kuba - Brazylia
Typ: Kuba
Kurs: 2,75
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Brazylii nie trzeba opisywać, potęga jeśli chodzi o ten sport, jednak po meczach w fazie interkontynentalnej widać zadyszkę, zmęczenie i brak blasku którym miażdżyli rywali. Na 4 mecze z Polakami udało im się wygrać tylko jedno w ojczyźnie. Kubańczycy rywalizowali w grupie z między innym Rosją. Widać, że ta reprezentacja ma potencjał i może sprawić niespodziankę ? Nie nazwałbym tego tak. Próbować, warto za drobne
⛔ 100 powtórzony
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny, ATP
Zdarzenie: David Ferrer - Andy Murray
Typ: [1 set] Ferrer over 4,5 gema
Kurs: 1,75
Bukmacher: bwin
Spotkanie, w którym zwycięzcę trudno wytypować. Co prawda buki w roli zdecydowanego faworyta widzą Murray&#39;a, ale nie wiem dlaczego. Zawodnicy z pozycji nr 5 i 4 w rankingu ATP. Ja typuję tutaj długi mecz, może nawet 5 setów, a z pewnością Ferrer od początku mocno wejdzie w grę. Murray ma problem z początkiem meczów i liczę, że Ferrer może pierwszego seta wygrać, a jeśli nie to nie powinien stracić swojego podania. Co ciekawe w 3 poprzednich rundach 1 set Murray wgrywał identycznie 7:5, tylko Davydenko w 1 rundzie przegrał 1:6. Ferrer na trawie prezentuje się znakomicie. Wygrał turniej w hiolenderskim &#39;s-Hertogenbosch, a w Wimbledonie stracił tylko 1 seta z Roddickiem. Poza tym 3:0 z del Potro, de Schepperem i Brownem. Tenisista, którego nie da się wyprowadzić z równowagi, co może się zdarzyć idolowi miejscowych, bo Murray&#39;owi można zagotować krew kilkoma udanymi zagraniami.
Szkot pokonał wcześniej Cilica, Karlovica, Baghdatisa i Davydenkę. Ferrer jednak to lepszy zawodnik od tych wymienionych. Obaj spotkali się niedawno w RG, Hiszpan wygrał 3:1, ale oczywiście to inna nawierzchnia więc porównanie żadne. Tak czy inaczej nie liczyłbym na to, że Ferrer nie będzie walczył. A już otwarcie meczu w jego wykonaniu powinno być dobre.
✅ 75
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, Wimbledon, 15-30, 4.07.2012
Murray - Ferrer (1 set/caly mecz)
typ: 2/2
3,75
bet365
Analiza
Dziś w spotkaniu cwiercfinalowym turnieju wielkoszlemowego na Wimbledonie, Szkot Andy Murray spotka sie z Hiszpanem Davidem Ferrerem. Zdecydowanym faworytem bukmacherow wydaje sie byc Szkot, ja jednak calkowicie sie z tym nie zgadzam. Andy Murray przed Wimbledonem wyraznie zawodzil . W Londynie, w Quenns Clubie przegral juz w pierwszym swoim spotkaniu. Tutaj rowniez nie prezentuje zwyzki swojej formy, gra niewiele ponad przecietnie, oczywiscie jak na swoje mozliwosci. Hiszpan natomiast mimo, ze trawa nie jest jego ulubiona nawierzchnia, czuje sie w tym roku na niej znakomicie. Hiszpan osiagnal szczyt swojej formy. Wygral turniej w holenderskim, Hertogenbosch, tutaj stracil zaledwie jednego seta po drodze do cwiercfinalu, ze swietnym na trawie, Andy Roddickiem. Jego wyniki robia wrazenie, podobnie jak jego swietna dyspozycje. Mysle, ze wystawiac kursy na to spotkanie bukmacherzy bardzo sie pomylili. Odrobine wieksze szanse na zwyciestwo w dzisiejszym pojedynku daje Hiszpanowi, a po takim kursie az zal byloby nie sprobowac.
⛔ 100
 
K 12

karpiarz1977

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Finlandia Ykkonen
Spotkanie: HIFK - FC Hämeenlinna
Typ: 1 - wygrana HIFK
Kurs: 1,90
Buk: bet-at-home
Analiza:
Śledząc od jakiegoś czasu poczynania w lidze fińskiej w dniu dzisiejszym rzuciło mi się w oczy to właśnie spotkanie.
Spotkanie o tzw. 6 punktów. Grają ze sobą dwa ostatnie zespoły II ligi fińskiej. Patrząc na wczesniejsze sezony i zespół HIFK nigdy tak tragicznie nie było. Według mnie czas zacząć &quot;uciekać&quot; ze strefy spadkowej (spadają 2 zespoły).
Zespół dzisiejszych gości - Hameenlinna gra &quot;tragicznie&quot; na wyjeździe, co myślę, że w dniu dzisiejszym zespół HIFK skrzętnie wykorzysta.
Goście w dotychczasowych 6-ciu rozegranych spotkaniach na wyjeździe zanotowali taki bilans: 6 meczy (0-1-5), bramki (2-21).
Widać gołym okiem, że zespół Hameenlinny kompletnie sobie nie radzi grając na wyjeździe, tracąc średnio 3,5 bramki w meczu.
Jednocześnie HIFK grając u siebie też nie &quot;błyszczy&quot; efektywnością. Na 5 spotkań bilans wygląda następująco: (0-3-2), bramki (3-10).
Do dzisiejszego typu skłania mnie ogromna szansa przełamania gospodarzy, którzy to potrafili u siebie zremisować z zespołami z czołówki ligi (PK-35 i Oulu).
Myślę, że typ ten jest na dzień dzisiejszy jednym z godniejszych polecenia i ja go bez dwóch zdań gram.
Myślę, że HIFK upora się spokojnie z ostatnim zespołem ligi i wyjdzie ze strefy spadkowej.
⛔ 100
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Piłka nożna,Klubowe mecze towarzyskie
Young Boys Berno - Szachtar Donieck
Typ: 2
Kurs: 1,65
Buk: bet365
Analiza:
Dziś kolejne klubowe mecze towarzyskie.Zaciekawiło mnie spotkanie pomiędzy obecnym mistrzem Ukrainy,Szachtarem Donieck i trzecią drużyną szwajcarskiej ligi,Young Boys Berno_Obie drużyny szykują się na rozpoczęcie nowego sezonu,który zarówno na Ukrainie jak i w Szwajcarii rusza 13 lipca,czyli w przyszłym tygodniu.
Szachtar przebywa obecnie na zgrupowaniu w Szwajcarii.Jak do tej pory,drużyna Mircea Lucescu rozegrała 5 sparingów.Ich bilans nastraja optymizmem.Cztery spotkania zakończyły się zwycięstwem Ukraińców,ponieśli natomiast jedną porażkę.Sposób na mistrza Ukrainy znalazł Rubin Kazań,lecz było to pierwsze spotkanie towarzyskie.Później w pokonanym polu zastały Torpedo Moskwa,Dinamo Bukareszt,Servette czy Thun.Ostatnie dwa starcia to mecze z drużynami szwajcarskimi.Bilans bramkowy w tych meczach to 10:0 na korzyść drużyny ukraińskiej.Dodatkowo w ostatnim spotkaniu z Thun,do zespołu dołączyli kluczowi gracze,wypoczywający po EURO.Do drużyny dołączyli Andriy Pyatov, Darijo Srna, Oleksandr Kucher, Yaroslav Rakytksiy, Vyacheslav Shevchuk, Tomas Hubschman i Eduardo.Są to,więc kluczowi zawodnicy dla mistrza Ukrainy.Dzisiaj zapewne również wystąpią,w końcu to ostatni moment na zgranie się zespołu i ewentualne przygotowanie do nowego sezonu.
Z kolei Young Boys Berno rozegrało jedno starcie towarzyskie.Wygrało pewnie z Wil 3:0.Szwajcarzy nie mieli tego problemu,że ich gracze nie występowali na EURO.Od początku są więc w komplecie.Za dwa tygodnie Szwajcarów czeka również początek z europejskimi pucharami.
Nie odkryję Ameryki,lecz Szachtar jest drużyną znacznie mocniejszą,która zarówno na Ukrainie jak i w Europie nie należy do słabeuszy.Sam fakt,że w kadrze Szachtara występuje tyle zawodników,którzy reprezentowali swoje kraje na EURO świadczy o sile Szachtara.Również ostatnie spotkania wskazują na wysoką formę Ukraińców.Young Boys będzie chyba najsilniejszą drużyną z jaką przyjdzie się zmierzyć Szachtarowi podczas zgrupowania przedsezonowego.Jednak nie widzę tu innej możliwości jak pewne zwycięstwo Ukraińców.
✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 31

pantryx1993

Użytkownik
Dyscyplina: Ykkonen, Finlandia
2012-07-04 17:30
FC Viikingit - JIPPO
Typ: X / FC Viikingit
Kurs: 5.00 Bwin

Analiza:

Dzisiaj o godzinie 17:30 dojdzie do spotkań w ramach 13 kolejki Ykkonen Lig. Naprzeciw siebie staną odpowiednio drużyny na 5 i 7 pozycji. gospodarze przystępują do meczu w roli delikatnego faworyta a to dlatego, że obecnie są w bardzo dobrej dyspozycji jeżeli chodzi o spotkania na własnym stadionie. Ostatni mecz przegrali 15 maja i od tego czasu na swoim stadionie odnoszą same zwycięstwa. Ich przeciwnik drużyna JIPPO jest w podobnej sytuacji u siebie całkiem dobre mecze natomiast na wyjazdach tragedia ostatnio zdołali urwać pkt 4 czerwca czyli prawie dokładnie miesiąc temu a przez ten czas sromotne porażki ;/ Na własnym stadionie na pewno zdecydowanym faworytem będzie drużyna gospodarzy, ale jak by się przyjrzeć to widać, że ich mecze rozstrzygają się dopiero w 2 połowie i są to minimalne zwycięstwa przeważnie 1 bramką. Drużyna JIPPO napewno nie będzie chciała tego meczu przegrać więc w pierwszej połowie możemy się spodziewać bezbramkowego remisu lub wyniku 1 do 1 a druga połowa będzie decydująca i tam właśnie w roli faworytów widzę gospodarzy, którzy znani są ze swojej walki do końca. Typ remis do połowy a druga połowa należy dla gospodarzy zachęcam do stawiania.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom