>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 04.03.2013 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
TME, 18:30
⚽ Wisła Kraków - Podbeskidzie
Typ: X
3.40, Unibet
Spotkanie drużyn, których cele przedsezonowe nie były takie same lecz życie ich połączyło. Oba zespoły będą walczyć w dolnej części tabeli o życie. Spokojnie, spokojnie - Wiśle spadek nie grozi, trzeba się jednak obawiać o ten klub bo tak słabego sezonu nie było bardzo dawno. Podbeskidzie potrafi grać w Krakowie, gdzie odnieśli już dwa zwycięstwa nad Wisłą, jednak nie jutro. Wisła gra bezbarwnie jednak nie najgorzej. Takim przykładem powinien być mecz w Bełchatowie, z tamtejszym GKS-em. Mało błędów i mało sytuacji bramkowych, mecz na remis. Jutro wierzę, że będzie tak samo.
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
qish 80

qish

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Eerste Divisie
Spotkanie: Den Bosch - Volendam
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.58
Buk: Pinnacle
Wracamy do ulubionej Eerste Divisie. Na jutrzejszy dzień znalazłem spotkanie Den Bosch - Volendam. Obie ekipy prezentują ostatnio bardzo solidny poziom. Gospodarze 4-1-0 (!!) i bilans 12-4 ( W ostatnim meczu u siebie nawet Eindhoven strzeliło im bramkę, więc o gola Volendamu nie ma się co martwić). Goście natomiast 4-0-1 i bilans 21-10 !!! Widać, że mecz zapowiada się bardzo emocjonująco i najprawdopodobniej padnie w nim wiele bramek. Ja sam raczej zagram BTS-a, ale polecam również typ over 3.5 @ 2.50 ;)
Pozdrawiam :]
⛔100
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Orlando Magic - Memphis Grizzlies
Typ: 1
Kurs: 4.40
Bukmacher: bwin
Analiza:
Wydawać by się mogło że dość szalony typ, ale według mnie ma duże szanse powodzenia. Oglądałem ostatnie spotkanie Orlando z Houston, i Magic wywarli na mnie pozytywne wrażenie. Prowadzili nawet 5 punktami około 8 minuty w 4 kwarcie, ale chyba nie uwierzyli w to że mogą wygrać i Rakiety w ostateczności wygrali po wielkich męczarniach. Orlando u siebie w hali prezentuje się ostatnimi czasy całkiem nieźle. Poprawiła się skuteczność magic - dobre rzuty harrisa, affalo, nicholsona, oraz niesamowitego 22letniego centra vucevica - który jest na 2 miejscu w ilości zbiórek NBA. Oba zespoły spotkały się niedawno w hali grizzlies. Wtedy to gospodarze wygrali zaledwie 6pkt. Dzisiaj myślę ze magic się zrehabilituje i sprawi ogromną radość wspaniałej publiczności w Orlando i wygra z memphis, tak jak ostatnio z philadelphia. Pozdrawiam
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Wisła Kraków - Podbieskidzie

Typ: 1 (-1)
Kurs: 3.55
Bukmacher: Expekt
Analiza.
Po dzisiejszym meczu Górnika obiecałem sobię, że polskiej ligi już nie rusze... no dobra ostatni raz.
Polska Liga jest jak kobieta, nieprzewidywalna ???? Normalnie, patrząc na wyniki Wisły i Podbeskidzia powinno się zagrać na gości. Przeciez rozbili oni Jagiellonię, która dziś ograła 1-2 trzeci zespól ekstraklasy - Górnik. A niedawno ta sama Jagiellonia uległa Wiśle. Ha! I tutaj diabeł pogrzebany. Nie ten tok myślenia, a raczej nie u nas, nie w Polsce. Mimo to skłaniam się ku Białej Gwiazdy. Wydaję mi się, że Wisła to zawsze marka i obok takiego kursu nie mozna przejsc obok. 3.55 na to, że wygrają przewaga dwoch goli to bardzo prawdopodobna sytuacja. Także wyżej wymieniona wygrana gospodarzy z Jagiellonią skłoniła mnie troszke by iść w tę stronę. Fakt, był to mecz PP, ale dla Wisły jest to jedyna droga do pucharów. I jak pokazali potrafią zagrać w piłkę. Dla mniej odważnych proponuje czystą jedynkę po kursie 1.90.
Brak Głowackiego w Wiśle nie powinien wpłynąć na gre defensywną gospodarzy. Pozdrawiam
⛔100
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Piłka nożna - Primera Division
FC Sevilla - Celta Vigo
Typ: Sevilla (-1)
Kurs: 2.3
Buk: WilliamHill
Analiza:
Jutro w hiszpańskiej ekstraklasie 12. w tabeli Sevilla zmierzy się z 18. Celtą Vigo. Drużyna Sevilli miała walczyć o miejsce w czołowej czwórce i grę w Lidze Mistrzów. Okupują środek tabeli co na pewno jest poniżej ich ambicji. Do szóstego miejsca gwarantującego szanse gry w Lidze Europy tracą 10 pkt. Celta na spadkowym osiemnastym miejscu. Na własnym stadionie Celta niespodziewanie wygrała 2:0. Do pozostałych meczy między tymi drużynami się nie odwołuje gdyż ostatnio grali w 2007 roku (Celta grała w drugiej lidze).
Ostatnie 5 meczy: Sevilla 2-1-2. Niby przeciętnie, ale porażki to 1:2 na Camp Nou z Barceloną i 1:4 na Santiago z Realem. Remis u siebie z bardzo silnym Atletico i dwie wygrane u siebie 3:1 z Deportivo i 2:1 z mocnym w tym sezonie Vallecano. Celta w ostatnich pięciu meczach 1-1-3. Wygrana u siebie 2:1 z Granadą, remis 1:1 u siebie z Sociedad i porażki z Getafe, Valencią i Osasuną. Podsumowując Sevilla jest w gazie mimo prawie straconego sezonu, a Celta potrzebuje punktów, ale ciężko będzie o nie w Sewilli. A i zapomniałem dodać, że na wyjazdach Celta jest najsłabsza z całej ligi. Bilans tragiczny 1-1-11. W trzynastu wyjazdowych meczach 4 punkty ! Sewilla u siebie przyzwoicie 8-1-3. Wygrana to formalność dla gospodarzy i spokojnie mogą pyknąć rywala kilkoma bramkami.
✅130
 
kondziu69 5

kondziu69

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Izrael Premier League
Spotkanie: Maccabi Haifa - Hapoel Haifa
Typ: Maccabi Haifa i powyżej 2.5 gola
Kurs: 2,37
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Co prawda nie wielki wybór na poniedziałek, więc postanowiłem zająć się ligą izraelską. 2 drużyna tabeli Maccabi Haifa podejmuje u siebie 13 drużynę Hapoel Haifa. Ostatnie spotkanie tych drużyn miało miejsce w środę i zakończyło się wynikiem 2:1 dla gospodarzy. Biorąc po uwagę poprzedni mecz i formę jaką prezentują gospodarze (tj. seria 8 zwycięstw na własnym boisku, w tym 5/8 z wynikiem over 2.5 gola) liczę na wygraną drużyny Maccabi Haifa i powyżej 2.5 bramki w meczu.
PS: Jeżeli można, to proszę o usunięcie mojego poprzedniego postu z tym typem, ponieważ przez przypadek skorzystałem ze starej tabeli, przez co wkradły się błędne dane dotyczące pozycji w tabeli ;)
⛔100
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Washington Wizards - Philadelphia 76ers
Typ: połowa/koniec meczu : Philadelphia 76ers/Philadelphia 76ers
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Przesada z tym tak mocnym faworyzowaniem Waszyngtonu. Wizards faktycznie zagrali ostatnio parę dobrych spotkań, ale dwa ostatnie mecze u siebie przegrali. Porażkę 88:96 z New York Knicks można zrozumieć, ale przegrana u siebie z Detroit Pistons, którzy fatalnie grają wyjazdy, to już zwiastun jakiegoś kryzysu. Philadelphia kadrowo jest z całą pewnością mocniejszą drużyną od Wizards. Ostatnio 76ers mieli serię siedmiu porażek z rzędu, ale rywale w większości byli naprawdę mocni. Ostatni swój mecz Philadelphia jednak wygrała 104:97 z Golden State Warriors po ładnym meczu. Warriors z pewnością są lepszą drużyną od Wizards, a Philadelphia wygrała z nimi. W tym sezonie obie drużyny już ze sobą grały i górą była Philadelphia wygrywając 92:84. W zeszłym sezonie 76ers wygrali pięć na sześć spotkań z Waszyngtonem, więc jak widać rywal im leży. Uważam, że goście wygrają ten mecz prowadząc po pierwszej połowie.
⛔100
 
bradyy91 6

bradyy91

Użytkownik
Piłka nożna, Szwajcaria, 2 liga
Mecz: FC Aarau - FC Winterthur
Typ: 1
Kurs: 1,80
Buk: Bet-at-home
Analiza:
Witam. Na jutrzejszy dzień wybrałem mecz z 2 ligi szwajcarskiej pomiędzy Aarau a Winterthur. Drużyna gospodarzy jest liderem rozgrywek, lecz cały czas czuje na plecach oddech najgroźniejszego rywala do awansu, drużyny Bellinzony. Sprawa awansu w tym sezonie rozwiążę się prawdopodobnie między tymi dwoma ekipami, które przewodzą w tabeli z przewagą 8 punktów. Drużyna z Bellinzony zaliczyła wczoraj wpadkę, remisując z ostatnią drużyna w tabeli, co Aarau może i na pewno zechce wykorzystać już jutro i powiększyć przewagę nad rywalem do 3 punktów. Gospodarze są bardzo mocni na własnym boisku, gdzie na 10 meczów 7 wygrali i tylko 1 przegrali, (z Bellinzoną 0-1) strzelając 23 bramki i tracąc 11. Zespół gości - Winterthur, zajmuje obecnie 4 pozycje w tabeli z dość sporą stratą do miejsc promujących awansem do 1 ligi. Statystyki wyjazdowe gości to 4-2-4 18-15. Warto przeanalizować również historię pojedynków pomiędzy obiema drużynami, gdzie na 7 meczów, 6 razy wygrywał zespół gospodarzy, w tym zawsze na swoim stadionie i raz padł remis. Myślę, że jutro drużyna gospodarzy poprawi jeszcze swoje statystyki, odnosząc pewne zwycięstwo i umacniając się na pozycji lidera tabeli. Pozdrawiam.
✅80
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaKolumbia Apertura
Spotkanie: Quindio – Atl. Nacional
Typ: over 2.5
Kurs: 2.19
Bukmacher: Pinnacle
Godz.: 01:45
Analiza:
Większości osób słabo znana liga Kolumbijska, ale udało mi się tutaj znaleźć ciekawy kurs na bramki.
W tej chwili trwają rozgrywki Apertury za większością ekip już pięć spotkań.
Gospodarze zespół Quindio ma za sobą cztery kolejki w których to zdobył zaledwie jeden punkt. Co najistotniejsze nie strzelili jeszcze bramki w rozgrywkach chyba przyszła pora na przełamanie tej kompromitującej statystyki, stracili natomiast pięć. Warto tutaj przytoczyć kilka faktów z poprzedniego etapu. Zajęli trzynastą lokatę strzelając 20 bramek a tracąc pięć więcej w osiemnastu grach – średnia 2.5 co było trzecim wynikiem ligi. Na własnym stadionie ze strzelaniem bramek problemu nie mieli czynili to prawie w każdym meczu. Z tego co widzę to atak w tym sezonie wygląda nawet lepiej niż w poprzednim sprowadzili Brazylijczyka Vieria, Urugwajczyka Biscayzacu i dwójkę Kolumbijczyków Castillo i Mejia. Trzeba to wreszcie wykorzystać na boisku.
Goście podobnie jak Quindo ma na koncie cztery mecze bez przegranego meczu dwa zwycięstwa i dwa remisy. Świetnie na początku sezonu prezentują się w ofensywie na koncie już 10 trafień przy tylko trzech bramkach straconych. W porównaniu z zeszłymi rozgrywkami w ataku ekipy nie doszło do wieli zmiana przyszedł tylko Angel z MLS. A wracając właśnie do poprzedniego sezonu to zajęli wysokie piąte miejsce przegrywając tylko dwa spotkania strzelając 25 bramek a tracąc 14 jeden z lepszych wyników ofensywnych.
Faworytem tego pojedynku są oczywiście goście którzy widać że są w bardzo dobrej dyspozycji, ale że to liga dość egzotyczna i tam własnej boisko jest bardzo dużym atutem idę tutaj w stronę overa. Gospodarze tak jak wspomniałem potencjał z przodu mają muszą się wreszcie przełamać i coś strzelić a gdzie nie lepiej tego zrobić jak nie u siebie. Goście problemów ze zdobywaniem bramek natomiast nie mają i do over zapewne też coś dorzucą. W poprzednim etapie rozgrywek padł bramkowy remis 1:1 na boisku dzisiejszych gości, ale pozostałe spotkania obfitowały już zdecydowanie w bramki, trzy ostatnie spotkania na stadionie Quindio to overy 2:2, 2:1, 1:2 przeplatane także meczami overowymi na wyjeździe. Po takim kursie myślę że warto pójść w overa.
⛔100
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Typ: BTS? NIE
Kurs: 1.83
Bukmacher: williamhill
Spotkanie zespołów okupujących dolne rejony tabeli. Kto by się spodziewał, że Wisła mająca w składzie naprawdę kilku solidnych zawodników będzie tak żenująco prezentować się w Ekstraklasie. Obie ekipy w ostatniej kolejce zaprezentowały się odmiennie. Bielszczanie po świetnym meczu rozgromili u siebie Jagiellonie ,aż 4:0 gdy Krakowianie zremisowali bezbramkowo z ostatnim Bełchatowem. W jutrzejszym meczu nie ujrzymy Arka Głowackiego , przez co defensywa Krakowian będzie dosyć mocno osłabiona. Przechodząc do samego meczu to śmierdzi mi tu remisem. Podbeskidzie by się utrzymać musi w każdym meczu grać jak o życie. Z Jagą zagrali świetnie z kontry, a stałe fragmenty gry w ich wykonaniu to majstersztyk. Zresztą widać to po skuteczności chociaż w ostatnim meczu. A Wisła? Zagrała w końcu &quot; z zębem i pazurem&quot; w meczu PP z Jagą wygrywając 2:0. Zatem wysoka gra pressingiem oraz niedopuszczenie do stałych fragmentów Podbeskidzia powinna być kluczem do sukcesu.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 2

grojo

Użytkownik
Dyscyplina: SiatkówkaPlusLiga, ćwierćfinał, 5 mecz
Spotkanie: Resovia Rzeszów – Skra Bełchatów, g. 18.00
Typ: powyżej 186.5 pkt
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet 365
Poniedziałkowym typem jaki wziąłem pod lupę jest osatni ćwierćfinał PlusLigi siatkówki pomiędzy Resovią, a Skrą . Po 4 meczach stan rywalizacji wynosi 2:2, zespoły zgodnie wygrywały mecze u siebie . Dwie z tych czterech potyczek kończyły się tie breakami,reszta wynikami 3:1 w stronę gospodarza. W trzech z pośród tych czterech spotkań granica 187 punktów została pokryta i uważam że tak będzie i dziś. Jest to mecz decydujący o awansie i żaden z zespołów nie będzie chciał odpuścić.Zespół Resovi będzie miał po swojej stronie widownię, zaś Bełchatowianie doświadczenie.Oba zespoły mają aspirację, żeby grać w następnym sezonie Ligi Mistrzów, a do tego potrzebne jest zwycięstwo .
Poniżej zamieszczam wyniki ostatnich 8 spotkań rozgrywanych w Rzeszowie w nawiasie zamieszczając liczbę punktów w danym spotkaniu.Dlaczego 8?Żeby pokazać jak najpełniejszy przegląd historii pojedynków obu zespołów
18.02.13 PLU Rzeszów Bełchatów 3 : 2 (219pkt)
17.02.13 PLU Rzeszów Bełchatów 3 : 1 (170pkt)
09.10.12 PLU Rzeszów Bełchatów 3 : 2 (205pkt)
22.04.12 PLU Rzeszów Bełchatów 3 : 0 (134pkt)
21.04.12 PLU Rzeszów Bełchatów 1 : 3 (170pkt)
21.01.12 ENE Rzeszów Bełchatów 1 : 3 (192pkt)
12.10.11 PLU Rzeszów Bełchatów 3 : 2 (226pkt)
19.03.11 PLU Rzeszów Bełchatów 2 : 3 (206pkt)
W ostatnich 8 pojedynkach ta granica została pokryta 5 razy.Mając na względzie stawkę pojedynku, daną dyspozycję obu ekip, jestem pewien, że czeka nas pasjonujący pojedynek i tie break jest bardzo prawdopodobny a taki obrót wydarzeń spokojnie pokryje mój typ. Pozdrawiam
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
earnfari 88

earnfari

Użytkownik
Spotkanie: Lens - Nantes
Typ: BTS Nie
Kurs: 1.75
Bukmacher: bwin
Analiza:
Witam, przeglądając dzisiejszą ofertę moją uwagę przykuło to właśnie spotkanie. Dlaczego ? Już spieszę z odpowiedzią. Przyglądając się h2h oby tych zespołów zauważyłem że na 12 ostatnich spotkań pomiędzy tymi drużynami (od 2003 roku) 11 zakończyło się wygraną jednej lub drugiej drużyny do 0 ! Nie mogłem przejść obok takich statystyk obojętnie i postanowiłem iść tym tropem. Obie te drużyny dzieli przepaść w lidze. Drużyna gości wciąż ma szanse na mistrzostwo natomiast Lens jest 9 pkt nad strefą spadkową i nie mogą jeszcze spać spokojnie.
Przyjrzałem się również statystyką bramek obu tych drużyn:
Lens : zdobywają 1,19 bramki na mecz przy 1,35 bramki straconej
Nantes : zdobywają 1,46 bramki na mecz przy 0.65 bramki straconej co prawie nam daje czyste konto co 2 mecz ! Jeżeli miałbym typować wynik to obstawiłbym 0-2 ???? Pozdrawiam !
⛔100
 
O 6

oxidosis

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Primera Division
Spotkanie : Sevilla - Celta Vigo
Typ : Połowa/Cały mecz - Sevilla/Sevilla
Kurs : 2.15
Bukmacher : WilliamHill
Analiza :

Jednym z głównych powodów, dla którego skłaniam się ku temu typowi jest fantastyczny bilans meczowy Sevilli w domu ( 8-1-3 ) przy fatalnym bilansie wyjazdowym zespołu Celty ( 1-1-11 ). Sevilla nie od dziś znana jest z fantastycznej gry u siebie, wystarczy przypomnieć sobie zarówno poprzedni, jak i jeszcze wcześniejszy sezon, kiedy to dwa razy ogrywali Real na swoim stadionie. Warto zauważyć, że w czterech z ostatnich pięciu spotkań ( oprócz spotkania z Barceloną ) zawodnicy Sevilli strzelali bramki w pierwszej połowie dużo silniejszym ekipom niż Celta, z kolei Celta w swoich dwóch spotkaniach straciła aż cztery gole i co ciekawe wszystkie wpadły w pierwszej połowie. Jest to drugi z powodów, dla którego wybrałem ten mecz i uważam, że przy odrobinie szczęścia wszystko powinno pójść zgodnie z planem. Pozdrawiam.
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 1

koraspl

Użytkownik
Dyscyplina:pilka Nozna
Spotkanie:FC Emmen - Excelsior
Typ: over 2,5
Kurs:1,65
Bukmacher:Expekt
Spotkanie dwoch slabeuszy 2 ligi kraju tulipanow.Obie ekipy sa sasiadami w ligowej tabeli.Gospodarze zajmuja 15 pozycje ,Excelsior jest 16.Jak wiadomo ligi holenderskie sa wyjatkowo overowe .Druzyna z Rotterdamu obok Eindhoven FC to najslabsza defensywa ligi.Wprawdzie Emmen duzo nie traci jak i rowniez malo strzela to mysle ze jednak sa w stanie rozprawic sie z Excelsiorem jak i rowniez druzyna gosci jest w stanie cos strzelic biorac pod uwage ze jest to liga holenderska gdzie bardzo duzo spotkan konczy sie over 2,5.Kurs jest rowniez bardzo przyzwoity i zacheca do zagrania tego typu.
✅65
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Eerste Divisie
Spotkanie: Den Bosch - Volendam
Typ: Volendam strzeli w obu polowach? Tak
Kurs: 3,45
Buk: Unibet
Analiza:
W Jupiler League mecz bramkostrzelnych zespolow. Den Bosch strzela na mecz srednio 2,9 bramki a Volendam 4. Druzyna przyjezdnych w ostatnich 10 spotkaniach strzelila 31 bramek ale nie to jest najwazniejsze. Z 10 ostatnich spotkan az w 7 z nich rozkladali swoje strzelania na obie polowy. Nawet w meczach ktore remisowali grajac je na wyjazdach bramki padaly zarowno w I-polowie jak i w II-polowie meczu. W jutrzejszym spotkaniu Volendam nie bedzie tak zdecydowanym faworytem co z pewnoscia nie przeszkodzi im w grze z kontrataku. Den Bosh to nie jest druzyna ktora muruje bramke i gra na remis. Gospodarze zagraja zapewne tak jak zagrali w ostatnim spotkaniu ze Sparta gdzie wbili przeciwnikowi 5 bramek. Teraz wracaja na wlasny stadion gdzie beda grac o zwyciestwo by podtrzymac swoja dobra passe 6 spotkan bez porazki 5-1-0. Mysle, ze na przekur da to Volendam wiecej miejsca na gre z kontrataku i szybkie wyjscia po przechwycie gdzie druzyna Den Bosch bedzie w wiekszosci zaabsorbowana gra ofensywna. Kurs jest przyzwoity wiec nie ma sie co bac i stawiam na Volendam strzeli w obu polowach.
⛔100
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Spotkanie: New York Rangers - Buffalo Sabres
Typ: Rick Nash strzeli gola w reg time
Kurs: 3.25
Godz: 01:30
Bukmacher: Betsson
Zaczne od tego, ze Szable bedą dzisiaj grały 3 dzień z rzedu i powinny byc zajechane juz na początku jak koń po westernie. Dzisiaj widzę tutaj mocny ogrom. Szable to zespół, który w tym sezonie nie nawojuje, od czasu do czasu zaliczy niezłą serię, a tak po przeżnie bedą &quot;pod formą&quot;. Osttanio wygrali 3 mecze z rzedu co czesto im sie nie zdarza, ostatnio 2 dodatkowo pod dogrywce i dzisiaj na wyjeździe z Rangersami nie podejmą w mojej ocenie rękawic. NO bo tak na chłopski rozum nIkt od nich nie wymaga długich serii zwyciestw, dzisiaj graja 3 dzień pod rząd z rzadna krwi ekipa Rangersów. Jak dostana nawet 5-0 to czy ktos bedzie miał prawo im cos zarzucic. W ostatanich meczach pozdobywali trochę pkt i tutaj na zmeczeniu nie będzie im tak zalezało w mojej ocenie na zagraniu jakiegoś szczególnego spotokania. Obrone od początku sezonu mają tragiczną i to się nie zmienia. Czy dzisiaj bedą w stanie powstrzymac gospodarzy? NIe ma mowy. w mojej ocenie 4 bramki to minimum Rangersów w tym meczu. Jak mają tyle nastrzelac to ktos musi sie o to zatroszyc i ja stawiam, że będzie to Rick. Ostatni pare meczów go nie było i druzyna zaliczyła serie porażek, ale wrócił na mecz z Tampą i juz 4-1 i brameczak Ricka, a dodatkowo asysta. Czyli w gazie powinien byc. W tym sezonie jest najlepiej punktujacym zawodnikiem Rangersów, ale głównie to nabija asystai. Ze strzelaniem szału nie ma, ale z kim ma strzelac jak nie ze zmeczoną i fatalna defensywą Szabel? W tym sezonie Nash oddał na bramke rywali 69 strzałów i strzelił 4 gole w 15 meczach. Dzisiaj równiez bedzie miał kilka okazji, bo Szable po prostu nie są w stanie ich zatrzymac. Nash w moeje ocenie swoje w tym meczu zrobi i na to stawiam.
✅225
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Spotkanie: Calgary Flames - Vancouver Canucks
Typ: Wliczając dogrywkę i rzuty karne - Vancouver Canucks
Kurs: 1.78
Bukmacher: Unibet
Analiza:
No dobra, czas sprawy wziąć w swoje ręce i wreszcie jakiegoś typa w Marcu mimo, że to początek ustrzelić.. Orki potrafią grać z Flames i po bardzo ważnym zwycięstwie z Kings, myślę że na dobre odwrócą serie porażek i zacznie się układać po ich myśli, a jak widać potencjał drzemie tam spory. Po raz kolejny świetnie bronił Luongo i dziś prawdopodobnie również zasili defensywę Nucks. Nucks póki co to dla mnie spora niewiadoma, nie są zbyt regularni i szwankuje ich &quot;special teams&quot; i choć z ekipami niższego rzędu wygrywać powinni mecze wygrywać, ale dziś staną na głowie by zainkasować 2 punkty a są ku temu spore przesłanki. Dlatego, stawiam na gości..
⛔100
 
B 1

bulecznik

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Spotkanie: Los Angeles Lakers - Atlanta hawks
Typ: Atlanta win
Kurs: 3,00
Buk: Pinn
Ciekawy mecz w Los Angeles o 3.30 czasu Polskiego.
Jeziorowcy zdecydowanie poniżej oczekiwań w tym sezonie, transfery się jak narazie nie sprawdzają, grają nie równo. Atlanta w przeciwieństwie do Los Angeles Lakers znajduje sie na pozycji premiowanej play-off co wg mnie pokazuje, że aktualnie są w lepszej formie niż LAL i to zdecyduje o wygranej w tym spotkaniu.

kiepska analiza
 
pittah 14

pittah

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Primera Division
Spotkanie: Sevilla-Celta Vigo
Typ: Handicap azjatycki Sevilla -2
Kurs: 4,00
Buk: bet365
No cóż. Typ dość ryzykowny ale jak na azjana kurs bardzo przyzwoity, a zyskać można dużo. Sevilla podejmuje na własnym boisku praktycznie outsidera. Celta walczy o utrzymanie, ale nie ma co sie oszukiwać- jak u siebie kilku punktów nie ugrają to nie mają na co liczyć na wyjazdach. Tymbardziej ze zbuzowaną Sevillą, która po ostatnim remisowym meczu z Atletico Madryt na własnym stadionie odpadła z Pucharu Króla. Prawdę mówiąc gospodarze zagrali dużo ładniejszy mecz, gdyby Negredo nie spartolił kilku setek to losy tego meczu potoczyłyby się całkiem inaczej, kto oglądał ten wie ???? Sevilli została już tylko liga i walka o premiującą pozycję, a po ostatnich niepowodzeniach mimo świetnej gry przychodzi czas na &quot;wyżycie&quot; się na biednej Celcie... Podejrzewam, że chłopaki ze stolicy Andaluzji na własnym terenie wrzucą przyjezdnym z 3-4 gole i dadzą sobie oraz kibicom motywator na dalsze spotkania
✅300
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Premier League
Spotkanie: Aston Villa vs. Manchester City
Typ: 1X
Kurs: 2.62
Buk: Bet365
sytuacja City:
Mimo iż piłkarze czy też Mancini głoszą iż nadal wierzą w dogonienie United, fakty mówią co innego. Są w cieniu United. Nie dość, że Diabły są bezwględne i wygrywają mecz za meczem w PL to jeszcze Anglia liczy na ich sukces w LM i ogranie Realu. Z pewnością to jest temat nr 1. na wyspach.Dla gwiazd obywateli z pewnością to przykry czas.
Nie dość, że są w cieniu największego rywala to jeszcze &quot;czują na plecach oddech&quot; londyńczyków. Takie okoliczności nigdy nie wpływają pozytywnie na morale w zespole, pojawia się presja wyniku, paraliż, brak polotu...
sytuacja Aston Villi Birmingham:
Miejsce w strefie spadkowej, słaby sezon, koniec grudnia 2012r. to tąpnięcie i wstydliwe porażki m. in 0-8 (Chelsea). Nadszedł Nowy rok, a wraz z nim nowe nadzieje i radzą sobie nie najgorzej. Wyjazdowe remisy na Swansea, Evertonie, W.B.A, bez kompromitacji na Emirates, choć gry nie widziałem. 26 kolejka to wreszcie upragnione zwycięstwo z West Hamem po b. dobrej grze, szczególnie w ofensywie. Widać, że powoli, powoli idą w dobrym kierunku i strzelają bramki. Jeśli chodzi o atmosferę z całą pewnością jest pozytywniejsza niż u Obywateli. Nie dość, że nie dają się bić, gromadzą punkty, a przed meczem z City presji nie będzie bo taka porażka jest już wkalkulowana przed sezonem.
dodatkowe okoliczności:
- mecz w poniedziałek wieczór (rzadki termin spotkań)
- obywatele mają na wyspach opinie drużyny nieobliczalnej, często notującej zaskakujące wyniki, niespodzianki
podsumowanie:
Zauważcie, że lwy ostatnie dość ciekawe wyniki notują na wyjazdach, gdzie na pewno nie muszą być stroną dominującą, a dzisiejszy mecz z pewnością zdominują gracze z Manchesteru, więc gracze Villi grać będą grę wyjazdową z tym, że na własnym obiekcie, przy swoich fanach..
City wygrać musi, Aston Villa mimo iż w strefie spadkowej wcale nie..

Kurs na Manchester City 1.50 lub niższy (spada) dla mnie jest niezrozumiały.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom