>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 03.12.2011 (sobota)

Status
Zamknięty.
max212121 140

max212121

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Spotkanie: VFB Stuttgart - FC Koln
Typ: 2
Kurs: 6 --&gt; 5
Bukmacher: Bet365
Analiza:


Witam! Dzisiaj o godzinie 18:30 drużyna gospodarzy z Stuttgartu podejmie drużynę Koln. Jak bardzo nie wygodnym rywalem jest Koln dla gospodarzy już przedstawił kolega powyżej. Do zagrania tego typu skłoniły mnie głównie statystyki. Koln wygrał wszystkie z czterech ostatnich spotkań na boisku gospodarzy, a co ciekawsze w ostatnich dwunastu spotkaniach między tymi drużynami na stadionie w Stuttgartcie Koln przegrało tylko raz w 1996! Myślę że typ 2x jest dzisiaj bardzo bardzo prawdopodobny a kurs bardzo okazały. Ja jednak ryzykuję i stawiam czystą 2. Drużyna gości przegrała swoje ostatnie dwa spotkania więc dzisiaj wyjdzie bardzo zmobilizowana i za wszelką cenę będą chcieli wygrać to spotkanie. Mam nadzieję że drużyna z Koln będzie trzymała się statystyk i wygra dzisiaj to spotkanie. Pozdrawiam!

⛔ 100
 
polakko20 170

polakko20

Użytkownik
Pilka nozna, czechy.
03.12.11. godzina 19.20
Jablonec - Sparta Praga
2/2
4,33
bet365
Analiza:

dzis o godzinie 19.20 zostanie rozegrane spotkanie ligi czeskiej pomiedzy Jablonec a Spartą Pragą. Jest to mecz w ramach rundy rewanzowej. jak wiemy reprezentacja Czech awansowala do Mistrzostw Europy ktore odbeda sie w przyszlym roku w czerwcu i dlatego liga czeska chce szybciej zakonczyc rozgrywki i dodaje dodadkowe daty rozgrywania spotkan ligowych. W polskiej lidze rowniez tak mamy. Przejdzmy do tego konkretnego meczu..otoz za nami 15 kolejek czeskiej ligi i jak dotychczas Sparta zdobyla 37 punktów a ich bilans meczowy to:12 wygranych, 2 remisy i 1 porazka. natomiast Jablonec zdobyl 27 pkt z bilansem: 8-3-4. Jak widac lepsze statystyki pod tym wzgledem mają goscie. Oczywiscie Sparta z takim bilanasem emczowym lideruje w tabeli a Jabloneec zajmuje 5 lokate. Kursy u bukmachoerow wygladają anstepujaco: gospodarze 2,60, remis 3,00, goscie 2,90. Jak widac nie ma zdecydowanego faworyta wedlug bukmacherow. Sparta Praga ma psychiczną przewage nad pilakrzami Jablonca poniewaz wygrali w pierwszym meczu z tą druzyną 2-1 w sierpniu tego roku. Bramki dla Sparty w tamtym meczu zdobyl: L. Kweuke oraz Matejovsky. Honorową dla Jablonca zdobyl D. Lafata...wlasnie tez zawodnik jest liderem strzelcow, ma na koncie 17 goli. Na grze tego zawodnika jest oparta cala ofensywa Jablonca. wystarczy ze defensywni gracze Sparty dobrze pokryją Lafate i ten zespol praktycznie nie istnieje. Sparta Praga to bardziej wszechstronny, doswiadczony zespol i dlatego ma wieksze szanse na powodzenie w tym spotkaniu. Co ciekawe Sparta grając w tym sezonie w meczach wyjazdowych rozegrala 8 spotkan i uwaga..wszytskie 8 wygrala. Jablonec u siebie ma 6 zwyciestw 1 remis i 1 porazka. MImo dobrej statystki Jablonca to i tak wieksze wrazenie robi gra wyjazdowa pilkarzy ze stolicy Czech. Jesli chodzi o forme obu ekip to na soattnie 3 potkania Jablonec wygral 1 spotkanie i 2 zremsisowal a Sparta 2 wygrala i 1 zremisowala. Wiec kolejna statystyka na korzysc gosci. Uwazam ze kurs 4,33 na zwyciestwo Sparty Pragi do przerwy i do konca meczu jest oplacalne i warte ryzyka.
⛔ 100
 
dmkey 19

dmkey

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie, Puchar Świata
Spotkanie: Gregor Schlierenzauer - Andreas Kofler
Typ: 1
Kurs: 1.74
Bukmacher: Expekt
Analiza: Byłem mocno zdziwiony kursem na tego skoczka w starciu ze swoim kolegą z reprezentacji. Oczywiście Kofler wygrał pierwsze zawody, jest bardzo dobrym skoczkiem, jednak wygrał tylko dzięki niefrasobliwości Gregora, która myślał chyba, że za łatwo wygra ten konkurs i nie postarał się do końca w 2 skoku. Schlierenzauer to absolutny faworyt całego sezonu, na początku sezonu może z nim regularnie walczyć tylko jego kolega Morgenstern i być może Ammann, jeśli jest w formie, bo na razie tego nie wiadomo, gdyż nie startował w Kuopio. Liczyłem, że buki dadzą pojedynek Gregora z Morgensternem, jednak ułatwili nam wybór, dając Koflera. Schlieri może i przegra właśnie z Morgensternem, ale z Koflerem spokojnie powinien wygrać, a takie kursy trzeba po prostu brać. Jak dla mnie są one efektem początku sezonu i jeszcze niepełnej wiedzy o formie skoczków, z tegoż samego powodu nie uważam swojego typu za pewniak, ale tak 6/10.
⛔ 100
 
K 43

kuchar2

Użytkownik
Dyscyplina: Biatlon
Zdarzenie: Helena Ekholm - Darya Domracheva
H2H | Sprint | Östersund
Typ: 2
Kurs: 1,6
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
W szwedzkim Oestersund bieg na 15 km kobiet biathlonowego Pucharu Świata wygrała Białorusinka Daria Domraczewa, która wyprzedziła Szwedkę Annę Marię Nilsson oraz Niemkę Magdalenę Neuner. Daria świetnie rozpoczęła sezon. Znakomita forma biegowa pozwala jej mylić się na strzelnicy. Wygrywając zawody indywidualne spudłowała dwa razy na dwadzieścia strzałów. Helena także znakomicie strzela, jednak ostatnio spudłowała trzy razy. Dzisiaj spodziewam się, Dari na podium, dwa strzelania i rundy 150 metrowe za każde pudło pozwolą jej na odrobienie ewentualnych strat ze strzelnicy do Heleny na trasie. Zdecydowaną faworytką dla mnie jest białoruśinka. Polecam
✅ 60
 
M 31

madrala

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Korona Kielce - Cracovia Kraków
Typ: 2
Kurs: 4
Buk: Sportingbet
Analiza:
O godzinie 13:30 dojdzie do spotkania pomiędzy Koroną, a Cracovia. Tym razem w analizie nie będzie mowy o osłabieniach, czy formie. Przedstawię ten mecz w innym świetle. Zapraszam.
Między dzisiejszymi gospodarzami i gośćmi utworzył się układ, który trwa prawie dwa lata. Na czym on polega? Otóż drużyny wymieniają się punktami &quot;3 for 3&quot;. O to wyniki bezpośrednich spotkań obu drużyn:
13/03/2010 - Cracovia wygrywa 3:0 - pilnie potrzebowała punktów
27/08/2010 - Korona wygrywa 1:0
19 marca 2011 - Cracovia wygrywa 3:0 - pilnie potrzebowała punktów
30 sierpnia 2011 - Wygrywa Korona 2:1. W tym meczu sędzia podyktował dwa karne i zwycięska bramka padła w doliczonym czasie gry.
Jak pamiętamy Cracovia w zeszłym sezonie do ostatniej kolejki broniła się przed spadkiem. Dziś jest tak samo. Okupuje miejsce w strefie spadkowej i &quot;pilnie potrzebuje punktów&quot;. Powodzenia!
⛔ 100
 
heros1920 68

heros1920

Użytkownik
Hokej Rosja
Spotkanie: Tractor - Yugra
Typ : Ile goli strzeli zespół 2 w 1. tercji? Zero
Kurs: 1.62
bwin
O godz 12 w południe dojdzie dojdzie do bardzo ciekawego spotkania, w ktorym to Tracotr podejmie Yugra.
Faworytem tego spotkania sa gospodarze ktorzy zajmuja 1 pozycje w konferencji wschodniej, Yugra zas to 8 ekipa tej grupy zagraja dzis wazny mecz o awans do play-off.
Moj typ jest dosc ciekawy typuje ze po 1 tercji nie zdołaja strzelic, a czuje w tym meczu X2 zobaczymy jak to bedzie poczatek o godz 12.
Powodzenia !
Kiepska analiza.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Mecz: Krasnye Krylya - Astana Tigers
Data: 03.12.2011 14:00
Typ: 2
Kurs: 3.54
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Na dzień dzisiejszy wybrałem kilka spotkań koszykówki, z których to na analizę postanowiłem wybrać mecz Zjednoczonej Ligi VTB, w ramach której dojdzie dzisiaj do pojedynku pomiędzy takimi drużynami jak Krasnye Krylya i Astana Tigers. Drużyny chyba niewielu osobom znane i może właśnie daltego postanowiłem opisać ten mecz. Co prawda równie ciekawie zapowiada się starcie Khimki Moskwa z Żalgirisem Kowno, jednak ja ze względu na lepsze statystyki wybrałem spotkanie Krasnye Krylya - Astana Tigers. Stawiam tutaj na gości z Kazachstanu, którzy w lidze wygrali 3 razy oraz ponieśli 2 porażki. Ich mecze wygrane to starcia: na samej inauguracji ligi właśnie z Żalgirisem 86:78, 92:72 z Kalev oraz ostatnio 80:69 z Niżnym Nowogrodem. Oglodałem ten mecz i powiem, że Barys Astana nie ma złego zespołu, może nieco zbyt mała ławka rezerwowych, jednak dopóki gracze z pierwszej piątki nie faulują, jest nieźle i dzisiaj liczę na to samo. Ich rywalem będzie Krasnye Krylia, która w lidze wygrała 2 razy, a były to mecze z Niżnym Nowogdorem (u siebie) 75:70 oraz także na własnym parkiecie 81:76 z Kalevem. Pozostałe 3 mecze to porażki, jakie Krasnye Krylia poniosła na Litwie z Żalgirisem 82:84, 72:80 z Budweldnikiem na Ukrainie oraz ostatnio w Kazaniu z tamtejszym Unicsem 65:76. Nie są to złe wyniki, a szanse w tym meczu jak dla mnie wynoszą 50/50, jednak ze względu na duży kurs postanowiłem zagrać na Kazachów, którzy ostatnio mnie nie zawiedli w spotkaniu w Nowogrodzie. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie podobnie!
⛔ 100
 
areyes 9

areyes

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Turcja Superliga
Spotkanie: Gençlerbirligi - Galatasaray
Typ: 2
Kurs: 2.25
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 15 rozpocznie się spotkanie w którym wynik jest trudny do przewidzenia, jednak pozwolę sobie zaryzykowac. Oczywiście w roli faworyta stawiany jest Galatasaray który jest na drugim miejscu w tabeli, jednak Gençlerbirligi ostatnio sprawuje się całkiem nieźle, w domowych meczach zremisował z Fenerbahce i wygrał z Besiktasem (6/11), natomiast Galatasaray w wyjazdowych meczach nie zachwyca, na ostatnich 6 meczy 2 zwycięstwa, 3 remisy i porażka, jednak goście będą zdeterminowani do zwycięstwa ponieważ potrzebują punktów by nie stracic kontaktu z uciekającym Fenerbahce. Liga turecka ma to do siebie, że często padają w jej spotkaniach wyniki remisowe, taki też może byc tutaj, jednak goście muszą przestać remisować a zacząć wygrywać swoje spotkania jeśli myślą o utrzymaniu się w czołówce tabeli.
Wcześniejszą analizę mi zjadło i musiałem napisać jeszcze raz ????
✅ 125
 
pindzia 30

pindzia

Użytkownik
Mecz : Monchengladbach-Dortmund
typ : over 2,5
Kurs : 2,05
Buk : Pinnacle
Analiza :
Zazwyczaj nie pcham się w lige niemiecką , ale dzisiaj zrobię wyjątek . Wyjątek spowodowany jest tym że spotykają się 2 drużyny ze szczytu tabeli . Drużyna gospodarzy to rewelacja rozgrywek . Zespół który rok temu walczył o utrzymaniu aktualnie wpakowuje rywalom pakiet kliku bramek . Ostatnie zwycięstwa z Koln , Bremą ,.. Odpowiednio 3:0 i 5:0 pokazuje możliwości ofensywne tego zespołu . O drużynie gości nie ma również co się rozpisywać . Aktualnie mistrzowie niemiec po zwyciestwie z Bayernem i Bremą złapali wiatr w żagle . Osobiście oglądałem kilka meczy w ich wykonaniu . Jest to zespoł który gra futbol totalny . W każdym meczu Drużyna z Dortmundu stwarza sobie mnóstwo sytułacji . Problem pojawia się wtedy gdy trzeba wykonczyć akcje . Stawka tego meczu jest wysoka dlatego sądze , że obie ekipy nie będą się oszczędzać i zafundują nam bardzo dobre widowisko jak przystało na Liderow
⛔ 100
 
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Turcja Superliga
Spotkanie - Gaziantepspor - Samsunspor
Typ - Samsunspor
Kurs - 5.00
Buk- Bet365
Analiza
Na dziś wybrałem spotkanie w Tureckiej Superlig w którym spotkają się drużyny z końca tabeli Gaziantepspor które zajmuje 17 przedostatnie miejsce i Samsunspor które jest o jedno miejsce wyżej zaledwie 1 punkt różnicy jest między nimi w przypadku zwycięstwa gości odskoczą oni od rywala na 4 punkty i wydaje mi się że tak właśnie będzie . Gospodarze są od 4 spotkań bez zwycięstwa ostatni mecz w ich wykonaniu to porażka na wyjeżdzie z Istanbul BB aż 3:1 . Goście w lepszych nastrojach bo serii aż 9 spotkań bez wygranej ostatni mecz wreszcie wygrany z Antalyaspor skromnie bo skromnie 1:0 ale wreszcie przyszło zwycięstwo . Jeżeli popatrzymy na statystyki między tymi zespołami to ostatnie zwycięstwo Gaziantepspor na Samsunspor było w 2004 r a dwa ostatnie spotkania na stadionie Gaziantepspor to dwie porażki raz 1:0 i 1:3 co prawda bylo to dawno bo sezony 2004/5 i 2005/6 . Dlatego liczę dziś znowu na gości jak będzie zobaczymy .Pozdrawiam !
⛔ 100
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Spotkanie - Skoki Narciarskie w Lillehammer
Typ : Thomas Morgenstern wygra
Kurs : 5,50
Buk : expekt
Godzina : 16.00
Analiza :
Drugi konkurs indywidualny w tym sezonie będzie rozegrany w Norwegii.
Faworytami są jak zwykle Austriacy a ja stawiam na Morgiego.
Morgi sezon zaczął na pudle ale na trzecim miejscu co dla niego może oznaczać pewien niedosyt.
Jednak tam karty rozdawał wiatr.
Wczoraj też w kwalifikacjach niby wiatr dawał ostro czadu, ale na dzisiaj są nieco lepsze prognozy i być może ten konkurs będzie bardziej równy.
Kandydatów do wygranej jest dwóch - Schliri i Morgi.
Ale jak widzę taki kurs na Morgiego to biorę to w ciemno niezależnie od niczego innego.
A na dodatek Morgi i tak powinien być tu faworytem bo na małych skoczniach on jest lepszy - może skoczyć minimalnie krócej czy coś, ale on ma styl na same 19 albo i wyżej, poza tym sędziowie już przyzwyczaili się do wysokiego punktowania go niezależnie od stylu, za to Schliri jak najdalej ciągnie każdy skok i przez to jest strasznie koślawy przy lądowaniu na małych skoczniach.
I na tym dzisiaj dużo straci.
Koflera wogóle tu nie uznaję bo on na małych skoczniach skakać nie umie.
Morgi w drużynówce byłby indywidualnie czwarty ex equo z Schirim, w indywidualnym zaś był trzeci za Schlirim i Koflerem a więc pora żeby wreszcie wygrał bo tak widać u niego tą tendencję wzwyżkową.
W kwalifikacjach Morgi skakał żeby złapać rytm i to też będzie jego pzewaga nad innymi i przede wszystkim nad Schlirim który nie zmierzył się z tymi trudnymi warunkami i może mieć dzisiaj zaskoczenie i słaby występ.
Po takim kursie na wygraną Morgiego to gram z zamkniętymi oczami i to za grube pieniądze.
Polecam
⛔ 100
 
stach_14 19

stach_14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Szkocja Dywizja 1
Spotkanie: Ross County - Raith (handicap 0:1)
Typ: 1
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dziś o godzinie 16:00 dojdzie do spotkania 15 kolejki w ramach rozgrywek zaplecza szkockiej Premier League. Spotkania pomiędzy liderem - Ross Country (gospodarzem) oraz zespołem miejsca 9 (na 10) - Raith Rovers. Za faworyta tego spotkania zarówno ja jak i bukmacherzy wskazują na gospodarzy. Ze statystycznego punktu widzenia: Ross County 1 miejsce w tabeli, bilans bramkowy &quot;+13&quot;; ostatnie 8 spotkań ligowych to same wygrane ( stracili w tych 8 spotkaniach zaledwie 2 bramki strzelajac przy tym 17 ), grają na własnym boisku, na którym jeszcze w tym sezonie nie przegrali. Co do dzisiejszych gości to jak juz wspomniałem przedostatnie miejsce z bilansem &quot;-3&quot;, z dorobkiem punktowym dwa razy mniejszym aniżeli ich dzisiejsi przeciwnicy. 4 wygrane w tym sezonie z czego tylko 1 na wyjeździe. Ostatnio można u nich zauważyć słabsza passę. Dzisiejsi przeciwnicy spotykali się już ze sobą 30-krotnie z czego to Ross C. wygrało 16razy, 8 spotkań kończyło się remisem. Dziś trzymam kciuki za Ross Country - powodzenia.
✅ 175
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Anglia 2
Leeds - Millwal
Over 2.5 gola
1.92
Pinnacle

Tradycyjnie w sobotnie popołudnie o godzinie 13:30 zostanie rozegrany jeden mecz w drugiej lidze angielskiej. Tym razem wypadło na Leeds i Millwal. Goście o ile dobrze pamiętam są beniaminkiem. Jak na &quot;pierwszoroczniaka&quot; radzą sobie w wyższej klasie rozgrywek rewelacyjnie. Po 19 meczach są na 5 pozycji w tabeli (w 24 drużynowej lidze). Goście z kolei grają poniżej oczekiwań swoich kibiców. Zajmują dopiero 17 miejsce i jak na razie jest to wynik bardzo słaby. Ostatnie wygrali i zremisowali ale dzisiaj będzie im trudno o podtrzymanie tej dobrej mini passy. Leeds jest zespołem grającym bardzo ofensywnie. Atakują, atakują i atakują. Wiąże się to z tym, że strzelają dużo bramek ale i tracą też sporo goli. Mają w19 meczach zdobytych 33 goli i 28 straconych. Średnio w ich meczach pada 3.21 gola. Jest to czwarty wynik w lidze. Zaliczyli 13 razy over 2.5 gola i tylko 6 razy under 2.5 gola. Ta statystyka przemawia najbardziej za stawianym przez mnie dzisiaj typem. Jeśli chodzi o gości to ich statystyka goli jest niezła. Zaliczyli 10 razy over 2.5 gola i 9 razy under 2.5 gola. Moim zdaniem w tym meczu wpadną co najmniej 2 gole. Trzeci gol będzie tylko formalnością. Stawiam 2:1 dla ekipy Leeds.
⛔ 100
 
tytka 122

tytka

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Bundesliga
Spotkanie : Borussia Moenchengladbach - Borussia Dortmund
Typ : 2
Kurs : 1.9
Bukmacher :bet 365
Dziś o godzinie 15:30 Borussia Moenchengladbach zagra na włąsnym stadionie Borussia Dortmund . Gospodarze jak narazie są rewelacją sezonu po 14 rozegranych kolejkach znajdują się na 2 pozycji w tabeli ( 9 wygranych , 2 remisy , 3 porażki ) co daje im 29 punktów . Goście po 14 rozegranych kolejkach są liderem w tabeli ( 9 wygranych , 2 remisy , 3 porażki ) co też daje im 29 punktów . Niżej zobaczmy po kilka ostatnich spotkań obu drużyn .
5 ostatnich spotkań Moenchengladbach
Bundesliga Koln vs. B. M&#39;gladbach Z - 0:3
Bundesliga B. M&#39;gladbach vs. Brema Z - 5:0
Towarzyskie Klubów Oberhausen vs. B. M&#39;gladbach Z - 1:4
Bundesliga Hertha vs. B. M&#39;gladbach Z - 1:2
Bundesliga B. M&#39;gladbach vs. Hannover Z - 2:1
5 ostatnich spotkan Dortmundu
Bundesliga Dortmund vs. Schalke 04 Z - 2:0
Liga Mistrzów, Grupa F Arsenal vs. Dortmund P - 2:1
Bundesliga Bayern vs. Dortmund Z - 0:1
Towarzyskie Klubów KFC Uerdingen vs. Dortmund Z - 0:7
Bundesliga Dortmund vs. Wolfsburg Z - 5:1
Tak wysoka pozycja Moenchengladbach w tabeli to ewidentny przypadek i szczęście też drużyny takie jest moje zdanie dziś czeka ich prawdziwy test Dortmund powinien to spotkanie wygrać bez większych problemów po cichu obstawiam wynik tego spotkania 0-2 dla gości
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Spotkanie: VfB Stuttgart - FC Koeln
Typ: VfB Stuttgart -1.5 (HA)
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
FC Köln to niewygodny rywal dla VfB Stuttgart jeśli chodzi o mecze na swoim obiekcie. Ekipa z Mercedes-Benz-Arena nie potrafi wygrać na własnym obiekcie z popularnymi &quot;Koziołkami&quot; już 15 lat, ostatni raz pokonali ten zespół we wrześniu 1996 roku (4-0), dzisiaj czas na przerwanie złej passy i kolejne zwycięstwo Stuttgartu.
Ekipa Bruno Labbadii gra w tym sezonie naprawdę dobrze, owszem zdarza im się wpada ale zajmują przyzwoitą 7 lokatę w tabeli i wydaje się, że będzie walczyć w tym sezonie o miejsce gwarantujące start w Lidze Europejskiej w przyszłym sezonie. Co do Koeln to ekipa prowadzona przez Stale Solbakkena ma obecnie bezpieczną przewagę nad strefą spadkową i wydaje się, że właśnie utrzymanie jest dla Kolonii celem priorytetowym w tym sezonie.
Warte uwagi jest to, że Kolonia w tym sezonie gra bezkompromisowo jeśli chodzi o mecze wyjazdowe. Wygrali 2 razy (z Leverkusen i HSV) i 4-krotnie przegrali, w tym 3 ostatnie mecze wyjazdowe. Wydaje się, remis raczej w tym meczu nam nie grozi,bo VfB u siebie w tym sezonie tylko raz zremisowało.
Mój typ to nie tylko zwycięstwo Stuttgartu ale również zwycięstwo z handicapem bramkowym. Gospodarze przystępują do meczu bez większych problemów kadrowych. Tak jak od początku sezonu tak i dzisiaj poza kadrą meczową są Matthieu Delpierre, Johan Audel, Stefano Celozzi i Julian Schieber. W ekipie gości natomiast brakuje Andrezinho, Petita, Adila Chihiego i Milivoje Novakovicia. Brak Novakovicia i Chihiego sprawia, że trener Solbakken ma ograniczone pole manewru jeśli chodzi o atak bo zostaje mu jedynie Łukasz Podolski. Myślę, że dzisiaj VfB przełamie się w starciach przeciwko Kolonii na swoim obiekcie i wygra w dość dobrym stylu. Koloni w tym sezonie potrafiło już wysoko przegrywać z Dortmundem 0-5, Moenchengladbach i Herthą po 0-3, Stuttgart natomiast potrafił wygrać z handicapem 2-0 z Hoffenheim czy Kaiserslautern, 3-0 z Hannoverem.
⛔ 100
 
kancia 36

kancia

Użytkownik
Spotkanie - Skoki Narciarskie w Lillehammer
Typ : Schlierenzauer wygra
Kurs : 3.00
Buk : Expekt
Godzina : 16:00
Analiza :
Dziś o godzinie 16:00 w Lillehammer odbędzie się konkurs skoków narciarskich na skoczni HS 100. Faworytem tych zawodów bez wątpienia jest zawodnik rodem z Austrii - Gregor Schlierenzauer. Tydzień temu w Kuusamo wygrał Andreas Kofler, drugi był &#39;&#39;Schliri&#39;&#39;, który przegrał tylko o 0.7 pkt!, ostatnie miejsce na pudle przypadło Thomasowi Morgensternowi. Warto też zaznaczyć, że tuż za podium, na najgorszym miejscu dla sportowca znalazł się Kamil Stoch. Póki co, w tym weekendzie Schliri jako jedyny przekroczył odległość skoku powyżej 100 metra i było to już na pierwszym treningu! Gregor skoczył 102,5 metra deklasując swoich rywali. Tryumfator ostatnich zawodów skoczył 5 metrów bliżej, natomiast Thomas 6 metrów. Na drugim treningu Gregor uzyskał 92,5 metra, gdzie sam przyznał, że chciał tylko &#39;&#39;przetrzeć rozbieg&#39;&#39;. Jak to zwykle bywa u młodego, ale już utytułowanego zawodnika opuścił kwalifikację w których wyniki czołowej dziesiątki nie są liczone, ponieważ dziesięciu najlepszych zawodników w klasyfikacji nie musi się kwalifikować. W wieku 19 lat Gregor osiągnął coś niebywałego! Wygrał Puchar Świata odnosząc 13 zwycięstw w konkursach! Swój pierwszy konkurs wygrał w debiutanckim sezonie, właśnie w Lillehamer, dlatego jest też głównym faworytem dzisiejszych zawodów!
⛔ 100
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Spotkanie - Aston Villa-Manchester United
Typ : Wayne Rooney strzeli
Kurs : 2,1
Buk : bet365
Godzina : 16:00
Analiza :
Dzis kolejne spotkanie w lidze angielskiej pomiedzy United a Aston Villa.Manchester ostatnio nie prezentuje za wysokiej formy a co za tym idzie ich wyniki są ponizej oczekiwań .Przegralii w pucharze z Crystal Palac 1-2 po dogrywce wczessniej tylko zremisowalii na wlasnym obiekcie z Newcastle 1-1 i skromnie wygrali w Swansea 1-0 .Jesli Manchester marzy zeby zniwelowac strate do City takie spotkania musi wygrywac a co za tym idzie na swoje barki wiecej powinien wziąsc na siebie Wayne Rooney ktory ostatnio cos sie zablokował.Wayne obecnie w sezonie sstrzelil 9 bramek ,ale mysle ze dzis podanie Younga czy Naniego pozwolą Waynowi sie odlokowac albo tez przełamac swoją złą passe poprzez strzelenie karnego w tym meczu co jest tez prawdopodobne.Aston ostatnio tez nie grzeszy formą zremisowali w Swansea 0-0 wczesniej przegrali w Totenhamie 2-0 .W wczesniejszych spotkaniach z United u siebie zremisowali z nimi 2-2 i przegrali 1-2 .Mysle ze drugi wynik jest bardziej prawdopodobny i United bedziie lepszy w tym spotkaniu o tą jedną bramke.Polecam
⛔ 100
 
P 3

ptr85

Użytkownik
Piłka nożna Szkocja1 liga
Hamilton - Dunde
Dunde
2.55
Expekt

Na dziś wybrałem mecz 15 kolejki szkockiej 1 ligi pomiędzy 6 drużyną w tabeli Hamilton a 3 Dunde.
Dzisiejsi gospodarze w tym sezonie rozegrali u siebie 6 spotkań z których wygrali zaledwie 2 : 5-1 z Ross County i 3-1 z Queen Of The South
Tyle samo razy podzielili się punktami z Livingston 1-1 i Raith Rouers 2-2 jak i 2 x musieli uznać wyższość rywali 0-1 z Falkirk i 2-3 z Ayr także bilans 2-2-2 u siebie szału nie robi
Dzisiejsi goście po 7 wyjazdach na swoim koncie notują 4 zwycięstwa : z Patrick 0-1 z Raith Rovers 0-1 z Ayr 1-3 i z Greenock Marton 1-2 Jeden remis 0-0 z Queen Of The South i dwie porażki 4-2 z Livingston i 2-1 Falkirk
Jak można zauważyć Hamilton jak i Dunde tylko 1x kończyli mecz bez strzelonej bramki tu podkreśle że ekipa Dunde została &quot;rozliczona&quot; z wyjazdowych spotkań a Hamilton z rozgrywanych u siebie
Całkiem przyzwoity kurs na over 2,5 bo w granicach 2 który można wziasc pod uwagę ja natomiast pokusze sie o typ na zwycięstwo gości 1 raz w histori na tym terenie ;)
z fartem !
✅ 155
 
M 13

maak

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Ligue 1, Francja, 19:00
AC Ajaccio – Lille (1:0)
Typ: Lille
Kurs: 2,60
Bukmacher: Bwin

Dzisiaj znów moją uwagę przykuła Ligue 1 a dokładniej mecz AC Ajaccio – Lille. Czyli spotkanie beniaminka ligi z mistrzem kraju. Wynik nie może być inny jak zwycięstwo gości. Ajaccio gra fatalnie, jest głównym kandydatem do spadku. Zajmuje ostatnie miejsce w lidze. Zespół wygrał zaledwie raz, 5 razy zremisował i 9 przegrał. Ma najgorszy bilans bramkowy: 13 bramek zdobytych i aż 31 straconych. Ostatni ich mecz to porażka 1:3 z Saint Etienne. Lille obecnie w lidze jest 3 z 28 punktami na koncie. W Ligue 1 zanotowało tylko 1 porażkę na początku sezonu. Od tego czasu jest ekipą niepokonaną. W 15 spotkaniach zespół zdobył 24 bramki, a dał sobie strzelić ich 13. Lepszy bilans ma tylko lider Montpellier. Już na podstawie tego bilansu widać wyraźnie jaka jest różnica w stylu gry między dzisiejszymi rywalami. Drużyna Ireneusza Jelenia oraz Ludovica Obraniaka w poprzednich swoich meczach wygrała po 2:0 z Brestem oraz w Lidze Mistrzów z CSKA Moskwa. Każdy inny wynik niż zwycięstwo Lille z Ajaccio będzie można uznać za sporą sensację.
✅ 160
 
grubas 397

grubas

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Premier League, Anglia, 16:00
Blackburn - Swansea
Typ: 2 (-0,5)
Kurs: 3,70
Bukmacher: Bet365
Żaden pewniak, ale podoba mi się kurs. Można też zagrać czystą dwójkę po 3,70 albo over 2,5 @2,00.
Do składu Blackburn wracają prawdopodobnie Samba, Olsson i Salgado, w związku z tym 75% obrony świeżo po kontuzjach. Zresztą niewiadomo czy wszyscy z nich wrócą. W Swansea zabraknie Grahama i Angela Rangela.
Blackburn znajduje się na dnie tabeli. Słabe wyniki mimo dobrej gry, spowodowały, że kibice żądają głowy Keana. Dzisiaj za wszelką cenę trzeba zdobyć 3 punkty, żeby nie tracić kontaktu z resztą ligi. W przypadku Blackburn można to osiągnąć tylko jednym sposobem - atakiem. Nie wierzę, by Rovers dążyli dzisiaj głównie do utrzymania czystego konta, ponieważ w ich przypadku byłoby to samobójstwo. Niestety obronę mają bardzo słabą, każda drużyna jest w stanie im strzelić 2-3 gole w meczu. Bramkarz też zbyt często nie ratuje punktów.
A więc Blackburn dzisiaj będzie starało się narzucić własne tempo gry przyjezdnym. Podczas ataków pozycyjnych tworzą się duże luki w defensywie Rovers, szczególnie na skrzydłach. Z takich sytuacji padło już wiele goli w tym sezonie. Swansea bardzo dobrze radzi sobie zarówno w atakach pozycyjnych jak i w kontrach, więc nie będzie miało problemów z sytuacjami strzeleckimi. Główną bronią są skrzydłowi: Sinclair i Dyer. Obaj świetnie dryblują i dysponują dużą szybkością. Właśnie przez nich przechodzi zdecydowana większość akcji Łabędzi. Dzisiaj wystąpią najprawdopodobniej naprzeciw Salgado i Giveta, którzy od początku sezonu grają niezwykle źle. Proste błędy, braki w komunikacji itd., i to przez nich Blackburn znajduje się tam gdzie się znajduje.
Swansea mimo strzelenia dotychczas tylko 4 goli na wyjeździe, w ataku prezentuje się korzystnie. W każdym spotkaniu stwarza sobie kilka dogodnych sytuacji, często też dyktuje tempo gry. Brakuje tylko skuteczności.
Co do typu na zwycięstwo Swansea to nie jestem do neigo w pełni przekonany, ponieważ wszystko będzie zależeć od Vorma. Jeśli zagra on na swoim poziomie, to Kean może zacząć się już żegnać z posadą.
Podsumowując, Swansea gra bardzo dobrze w ataku, świetnie rozgrywa, akcje przeprowadza głównie skrzydłami, gdzie ma najlepszych zawdoników. Z kolei Blackburn jest wg mnie najsłabszym zespołem pod względem defensywy. Największe problemy ma na skrzydłach, gdzie Salgado i Givet są często ogrywani jak amatorzy, więc liczę że i dziś rywale zrobią z nich wiatraki.
PS Blackburn też jest zespołem dobrym w ataku i stawiającym na atak, więc zapowiada się otwarty mecz, co sprzyja bramkom.
Powodzenia ????
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom