>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 03.12.2011 (sobota)

Status
Zamknięty.
_sony_ 41

_sony_

Użytkownik
Dyscyplina Piłka Nożna
Spotkanie Newcastle - Chelsea
Typ Newcastle lub remis
Kurs 1,912
Bukmacher Pinnacle
Stawiam Newcastle z podpórką. Ktoś wyżej postawił czyste Newcastle, a więc typ nie jest ten sam. Stawiam w tym pojedynku na wyrównany mecz. Z pewnością wyjazdowy teren (to już nie Londyn), zrobi swoje. Będzie mało bramek i równa batalia. W sezonie obecnym Newcastle prezentuje niezwykle wysoka formę, obecnie w tabeli zajmują sąsiednie miejsca.W przypadku wygranej Newcastle &quot;odejdzie&quot; Chelsea na 4 oczka i umocni sie na 4 miejscu, premiowanym grą w Lidze Mistrzów. Jednak przeciwnik nie jest z dolnej półki, stąd moja intuicja podpowiada mi, że mecz może zakończyć się remisem, jednak, że gram w turnieju typerów, nie zależy mi tak bardoz na ustrzeleniu jak najwyższego kursu, ale trafieniu kolejnego &quot;zielonego&quot; typu. Value w tym meczu oceniam na 8/10 (typ 1x).
Polecam!
SONY
⛔ 100
 
V 23

vegeta20

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Spotkanie: Edmonton Oilers -1,5 - Columbus Blue Jackets
Typ:1
Kurs:3,10
Bukmacher:Bet365
Na dzisiejszy typ wybrałem spotkanie które rozpocznie sie o 03:30 polskiego czasu pomiędzy nafciarzami z Edmonton a niebieskimi kurtkami z Columbus. spotkanie zapowiada sie według mnie ciekawie gdyż powinno paść w nim wiele bramek ładnych bramek.Przejdźmy moze do statystyk gospodaze na wlasnej tafli reprezentuja sie dobrze notujac do tej pory bilans 6-3-3 przy stosunku 34:25.Goście zas na wyjazdach reprezentuja sie fatalnie przy bilansie 0-4-8 strzelając tylko 26 bramek i tracąc aż 49.Statystyki jednak kłamią i nie do kaca mozna sie na nich wzorowac, napewno atutem będzie wlasna tafla i doping własnej publiczności do tego dowam ze dzisiejsi goście sa jak dla mnie nieprzewidywalni raz odrywaja 9:2 ekipe z Chicago która jest świetna ekipa po to by dzien wczesniej dostac łomot od średniaków ze stolicy kanady.W dzisiejszym spotkaniu stawiam zdecydowanie na gospodarzy którzy spokojnie wygrają minimum 2 bramkami.Zdecydowanie Polecam!!!Watro!!!
✅ 210
 
N 11

natan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Argentyńska Apertura
Spotkanie: Argentinos Jrs -Arsenal Sarandi
Typ: X
Kurs:3,10
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Dziś troszkę zaryzykujemy. Jakkolwiek bowiem statystyki sugerowałyby w meczu piłkarskim remis to zawsze postawienie na taką opcję jest pewnego rodzaju ryzykiem. Ryzyko jednak zmniejsza się znacznie gdy chodzi o ligę argentyńską gdzie remisów jest od groma, chodzi o dwie bardzo wyrównane drużyny i (co może nawet najważniejsze, a dla mnie osobiście upewniające mnie w tym, że dobrze kombinuje) kurs na draw spada przez cały dzień. Wszystkie te aspekty zostały spełnione, czemu więc nie spróbować? Na papierze spotkanie zdaje się wyglądać jednostronnie - 17 miejsce w tabeli, drużyna z samego końca ligi podejmuje ekipę nr 9 która ma tylko kilka punktów straty do drugiego miejsca ligi. Murowana wtopa? Niekoniecznie. Paradoksalnie to nawet gospodarze są minimalnym faworytem w tym spotkaniu. Argentinos Jrs gra bowiem całkiem solidnie na swoim boisku, przegrali tu tylko 2 mecze na 8, w tym z obecnym wiceliderem. Co ciekawe? 50% rozegranych na własnym stadionie spotkań drużyna ta kończyła remisem. Idźmy dalej - Arsenal Sarandi na wyjazdach jest w tym sezonie niepokonany! Mała przewaga gospodarzy wystawiana przez buków maleje więc niemal do zera... zaraz, zaraz! Arsenal Sarandi aż 5 z 8 rozegranych na wyjazdach spotkań zakończył... remisem. Niesamowita skłonność do drawów zdaje się łączyć w tym spotkaniu obie drużyny i znajdywać złoty środek między lekko faworyzowanymi przez buków gospodarzami a odrobinę lepszą piłkarsko drużyną Arsenalu. W zeszłym miesiącu uznałem ligę z Argentyny za najnudniejszą na świecie i dziś się to potwierdzi, czeka nas remis bez wielu bramek, prawdopodobnie 0:0. Powodzenia!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 318

soren

Użytkownik
Piłka nożna J-League
03.12.2011 07:30
Jubilo Iwata - Kawasaki Frontale
typ: 2
kurs: 3.00
buk: unibet
To już ostatnia kolejka japońskiej J-League.ja postanowiłem poddać analizie mecz,który nie jest toczony o żadną stawkę.Z cała pewnością nie można jednak powiedzieć,że obu ekipom nie będzie zależało na zwycięstwie,gdyż każdy chce zakończyć zmagania ligowe zwycięstwem.
Jubilo,które jest gospodarzem tego meczu zajmuje 10 miejsce z dorobkiem 44 punktów.Zdołali oni wygrać 12 spotkań,13 przegrali i w 8 dzielili się punktami.Ich bilans bramkowy wynosi 51 bramek strzelonych i 44 straconych.w ostatnim meczu ligowym przegrali oni na wyjeździe z Kobe 3:1.Mieli oni nie co utrudnione zadanie,bo z powodu zgrupowania kadry Japonii u23 w tym meczu nie zagrali Kosuke Yamamoto (22/2) i Ryohei Yamazaki (19/4).Ten drugi z powodu kontuzji nie zagra i w tym meczu.Na liście zawodników,którzy nie wystąpią w meczu z Kawasaki są także obrońca Kenichi Kaga (30/0),pomocnik Hiroki Yamada (29/5) i Minoru Suganuma (11/0),a zawieszony jest najlepszy strzelec Ryoichi Maeda (28/14).Widać więc,że braki są bardzo poważne.
Kawasaki zajmuje 11 lokatę z takim samym dorobkiem punktowym co ich przeciwnicy.Zdołali wygrać 13 spotkań,5 zremisowali i aż 15 przegrali.Jeszcze na początku sezonu wydawało się,że mogą oni walczyć o czołowe miejsca w lidze,jednak plaga kontuzji jaka nawiedziła tą drużynę spowodowała seryjne przegrywanie meczów i spadek w tabeli.Teraz jednak jest już lepiej,można powiedzieć,że znowu odzyskali formę.W ostatnich trzech meczach wygrali w pucharach z Oitą 4:0 i w lidze z Hiroshimą 3:2 oraz z Yokohamą 3:0.W meczu zabraknie natomiast obrońcy Yuki Saneto (11/0) i pomocnika Junichi Inamoto (12/2).
Myślę,że będący ostatnio w dobrej formie goście pokonają bardzo osłabioną drużynę Jubilo Iwata.
⛔ 100
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA: Premier League
Spotkanie: Wigan Athletic - Arsenal Londyn
Typ: Arsenal Londyn strzeli powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.75
Bukmacher:Bet365
Analiza:
W tym samym czasie, gdy Manchester City będzie walczyć o kolejne zwycięstwo w lidze, na DW Stadium dojdzie do spotkania pomiędzy Wigan Athletic i Arsenalem. Spotkanie to będzie kluczowe, dla ekipy Wengera już za chwilę opiszę dlaczego.
Arsenal cały czas pnie się w górę tabeli, wygrywając mecz za meczem. Jednak w ostatniej kolejce, w której lider stracił punkty remisując z Liverpoolem, także &quot;Kanonierzy&quot; stracili punkty na własnym stadionie, remisując w derbach Londynu 1:1 z Fulham. Ten remis dla Arsenalu, był jak porażka, bowiem w całym spotkaniu piłkarze Arsene Wengera, byli drużyną o klasę lepszą, jednak brakowało wykończenia. W spotkaniu padły dwie bramki, dwie bramki strzelili &quot;Kanonierzy&quot;, a dokładnie Thomas Vermaelen, który pomimo bramki dla własnej drużyny strzelił także bramkę samobójczą. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. Pomimo tego, znowu Arsenal pokazał się z dobrej strony. Najlepszy snajper drużyny Robin Van Persie wydaje się być nie do zatrzymania pomimo tego, że nie strzelił bramki w ostatnim spotkaniu ligowym. &quot;Kanonierzy&quot; zaledwie trzy dni po ligowym spotkaniu, rozgrywali ćwierćfinał Carling Cup, przegrywając z Manchesterem City 0:1. Postawa graczy w przegranym spotkaniu ucieszyła zapewne najbardziej wybrednego fana &quot;The Gunners&quot;. Arsene Wenger by nie przemęczać swoich zawodników z podstawowej jedenastki, dał odpocząć między innymi naszemu rodakowi Wojtkowi Szczęsnemu, którego zastąpił Łukasz Fabiański. Z defensywy wolne dostali Andre Santos, Per Mertesacker i Thomas Vermaelen, ten ostatni zagrał zaledwie dziesięć minut przeciwko City. Oprócz defensywnie ustawionych graczy, wolne dostali także praktycznie wszyscy gracze, którzy stanowią pomoc i ofensywę Arsenalu. Chodzi oczywiście o Alexa Songa, Mikela Artete, Aarona Ramseya, Theo Walcotta i Robina Van Persiego. Można rzecz, że podobnie jak w drużynie &quot;The Citizens&quot; - Arsenal jest w pełni wypoczęty na to spotkanie.
&quot;The Latics&quot; to drużyna znajdująca się w strefie spadkowej, właściwie podobny przebieg jak w sezonie 2010/2011. Dziewiętnasta pozycja i zaledwie dziewięć punktów, warto jednak dodać, że Wigan w ostanich dwóch spotkaniach przeciwko Blackburn Rovers i Sunderlandem zdobyli cztery punkty. Udało im się zremisować na własnym stadionie 3:3 z Blackburn i wygrać w ostatnich spotkaniu z Sunderlandem 2:1.
Nie wiadomo jednak, czy to rosnąca forma Wigan, a może jednak czysty przypadek i słaba dyspozycja Blackburn czy Sunderlandu.
Wigan jeżeli chodzi o bramki zdobywane, nie ma się czym pochwalić. W dotychczasowych trzynastu spotkaniach Premier League, udało im się tylko dwanaście razy pakować piłkę do siatki rywala... To bardzo słaby wynik, który nie napawa optymizmem przed dzisiejszym spotkaniem.
Pomimo tego, Arsenalowi ewidetnie na wyjazdach &quot;nie leży&quot; drużyna Wigan. W ostatnich dwóch spotkaniach na DW Stadium, podopieczni Wengera zdobyli zaledwie jeden punkt...
Jeżeli chodzi o kontuzje i zawieszenia to w obu ekipach trochę tego jest. W Wigan nie zobaczymy Antolina Alcaraza, który pauzuje ostatni mecz po faulu na Richardzie Stearmanie. Do składu wraca jednak obrońca Emmerson Boyce.
W drużynie &quot;The Gunners&quot; nadal brakuje Bacary&#39;ego Sangny, Jacka Wilsherea, Carla Jekinsona czy Kierana Gibbsa, oprócz tego do listy kontuzjowanych znowu dołączył Abou Diaby, a także Thomas Rosicky.
Wszystkie znaki na niebie i ziemi, wskazują na to, że na DW Stadium zobaczymy bardzo zacięte spotkanie. Uważam jednak, że podopieczni Martineza, nie są w stanie zatrzymać rozpędzonego Arsenalu. Jeżeli dziś Arsenal, będzie miał lepszą skuteczność niż w poprzednich spotkaniach, spodziewam się pogromu pokroju 0:3 - 0:4.
✅ 175
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
Spotkanie: Buffalo Sabres - Detroit Red Wings
Typ: 1 tercja - Detroit Red Wings
Kurs: 2,85
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Detroit Red Wings po fatalnym początku sezonu wracają do formy i do uzyskiwania takich wyników jaki typuje. Sabres nie są słabą drużyną, ale w drużynie jest sporo ważnych kontuzji i jeśli przegrywając z New York Islanders u siebie, to musi to coś znaczyć (przynajmniej w kontekście tego meczu). Kursy na Red Wings spadają powoli, ale spadają. Jak mawiają Amerykanie - Detroit will roll the Sabres. Jednym słowem szykuje się łatwe zwycięstwo gości. Wracając do tego ich powrotu do formy. 8 wygranych meczów z ostatnich 10 i 10 wygranych z ostatnich 12 meczów, to jest cały ich wyśmienity dorobek. Wcześniej byli tragiczni bo przegrali 6 meczów z rzędu i już ktoś się zastanawiał czy to nie będzie słabszy sezon Red Wings. Ale już wiemy że nie! Poprzedni sezon zakończyli na 1 miejscu w dywizji centralnej z aż 261 bramkami strzelonymi. W rozstrzeliwaniu rywali ustąpili tylko Vancouver Canucks, którzy zdobyli 1 bramkę więcej. Ale tak analizowałem występy Detroit w przeciągu całego roku i jeśli wygrywają to w ponad 70% meczów różnicą 2 i więcej bramek. Jeśli spojrzyć na mecze z tego sezonu to Detroit wygrało 15 meczów, 13 wygrali różnicą 2 bramek i więcej, a dwa zakończyli wygraną 1 bramką po dogrywce (dwa razy po 2:2). Forma podobna jak w przypadku NY Rangers na których wczoraj stawiałem i którzy wczoraj wygrali z Caroliną 5:3. Wysoki wynik, ale jednak zwycięstwo z handicapem. Dziś Buffalo nie powinno mieć tyle do powiedzenia co Carolina wczoraj. Buffalo gra w kratke. Raz wygrywają, raz przegrywają. 6 razy przegrywali na ostatnich 10 meczów, w tym 1:2 z Islanders, 1:5 z Columbus - dwiema ostatnimi druzynami w lidze. Wczesniej Sabres przegrali z Coyotes 2:4 i z Devils 3:5. Dziś miał wrócić do bramki Miller, ale nadal gra solidny Enroth (który i tak uznawany jest za rezerwowego). W bramce Detroit nie kto inny jak Jimmy Howard, z GAA 1.87 i 93% obron. Jedna z najlepszych statystyk sezonu. W Buffalo tak jak pisałem szpital. Wykluczeni są: Kaleta, Ennis, Leopold, McCormick, Boyes, Myers i Weber. Spotkania bezpośrednie zdecydowanie na korzyść Detroit (14 z 18 meczów), a w Buffalo na ostatnie 8 meczów padał 6 razy over. Jeśli over, to za sprawą gości, którzy zapewne strzelą kilka bramek, a Buffalo nie będzie umiało strzelić świetnemu Howardowi. Stawiam prowadzenie już w 1 tercji.
✅ 185
 
milo999 20

milo999

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Puchar świata mężczyzn
Spotkanie: Serbia - Chiny
Typ: Łączna liczba punktów w 1. secie Ponad (45.5)
Kurs: 1.85
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Analiza będzie krótka i treściwa, mianowicie, Chiny po słabym początku turnieju walczą zaciekle, dziś pechowa porażka z Kubą i walka do końca w każdym z setów. Chińczycy są gotowi do sprawienia sensacji, mają już na koncie również postraszenie Brazylii i podobnie jak z Kubą pechowe 2-3. Chińczycy są bardzo zdeterminowani by z twarzą zakończyć ten turniej, znani są z typowej azjatyckiej zaciekłości i na pewno będą walczyć. Serbia jest natomiast najbardziej nierównie grającą drużyną, dziś ciężka wygrana 3-1 z Egiptem. Serbowie nie walczą już o nic. Reasumując myślę, że Serbia być może i wygra, ale w każdym secie będzie to okupione walką o każdy punkt z chińczykami i stąd mój typ na over 45.5.
✅ 85
 
wojtaseklp 84

wojtaseklp

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie B-B
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: BWin
Analiza:
Jaga podejmuje na swoim stadionie beniaminka z Bielska Bialej. Jak gra zespol Podbeskidzie chyba nie musze nikomu tlumaczyc bo wszyscy wiedza ze to zespol grajacy mega w kratke,potrafia ograc na wyjezdzie Legie czy Wisle a u siebie nie potrafia wygrac z Gornikiem Z. Aktualna forma obu zespolow nie zachwyca. Jaga przed startem sezonu miala aspiracje do gornej polowy tabeli mylac po cichu nawet o pierszej trojcee natomiast jak to beniaminek mysli o utrzymaniu.
Jagiellonia na ostatnich 6 meczach wyjazdowych odniosla az 5 porazek i gdyby prezentowali taki futbol jak prezentuja na wyjazdach to byl by to pewny kandydat do spadku,ale nie jest bo Jaga to zespol swojego stadionu. Bardzo trudno jakiejkolwiek druzynie naszej ekstralkasy gra sie na &quot;goracym terenie&quot; jaki jest stadion Jagi, dlatego upatruje tutaj zwyciesto zespolu z Bialegostoku gdyz wydaje mi sie ze ekipa z Bielska nie ma na tyle ogrania na ekstraklasie aby moc sprostac Jadze.
Do tego dochodzi bardzo daleka podroz bo prawie cala Polske musza przemierzyc gorale aby dotrzec na spotkanie z Jaga a wiadomo ze nie wplywa to dobrze na morlae zespolu. Jaga potrzebuje teraz 3pkt aby udowodnic sobie ze najgorszy okres maja juz za soba i potyczka z beniaminkiem nie powinna im sprawic wiekszych klopotow.
No i oczywiscie patrzac na statystyki spotkan bezposrednich Jaga miazdy Podbeskidzie
WSZYSTKIE
9m 5z 3r 1p
Jaga u siebie:
4m 3z 1r 0p
Jaga na wyjezdzie:
5m 2z 2r 1p
patrzac na statystyke meczow u siebie latwo mozna przewidziec zwyciestwo ekipy z Bialegostoku. Powodzenia
⛔ 100
 
quagliarella 25

quagliarella

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Francja, Ligue 1
Spotkanie: Nice - Rennes
Typ: 2
Kurs: 2,54
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza: O godzinie 21:00 w meczu 16 kolejki Ligue 1 zmierzą się: przedostatnia drużyna w tabeli - Nice oraz czwarte obecnie Rennes. Goście przyjeżdżają do Nicei po komplet punktów. Gospodarze spisują się bardzo słabo. Przegrali ostatnie 3 mecze. Zgromadzili zaledwie 11 punktów w 15 spotkaniach. Dwa razy wygrali, odnotowali 5 remisów i ponieśli 8 porażek. Strzelili 12 bramek, tracąc 17. Natomiast drużyna Rennes spisuje się zupełnie inaczej. Wygrali najwięcej wyjazdowych spotkań spośród wszystkich drużyn z ligi. W ostatnim swoim wyjazdowym meczu pokonali silny Ol. Lyon 2:1. Warto dodać, że goście nie przegrali z Nice dziesięciu kolejnych spotkań. Ostatni mecz wyjazdowy z Nice wygrali 1:2, a było to rok temu i zdaje się, że teraz są jeszcze mocniejszą ekipą. Myślę, że goście spokojnie wygrają mecz i wywiozą z Nicei 3 punkty.
⛔ 100
 
K 4

krokodyl1994

Użytkownik
Liga:Anglia 2 liga
Spotkanie:Doncaster-Southampton
Typ:Southampton
Kurs:1,70zł
Bukmacher:Betclic
Analiza:
Ligowy pojedynek Dawida z Goliatem,Ostatnia drużyna w lidze będzie podejmować lidera,To świetna okazja dla Southampton aby odskoczyć West Hamowi.Jeśli chcę się być mistrzem to trzeba takie mecze jak ten wygrywać różnica między tymi drużynami to aż 29 pkt.Ostatni mecz między tymi drużynami Southampton wygrał 2:0 na wyjeździe.Myślę że kurs warty zagrania.Polecam i życzę powodzonka ;)

⛔ 100
 
rg13 63

rg13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Manchester City - Norwich City
Typ: Manchester City -1
Kurs: 1,53
Bukmacher: William Hill
Analiza:
City, City, City... Mimo iż osobiście kibicuję United lubię stawiać na nich w tym sezonie. Mimo iż drużyna opiera się na milinach petrodolarów, to w piłkę grać potrafią i to całkiem efektownie.
W ostatniej kolejce co prawda zremisowali z Liverpoolem, ale to nie jest ten sam Liverpool co sezon temu, teraz celują w pierwszą piątkę, a trzeba przyznać, że w tym sezonie konkurencja jest jeszcze większa, bo niespodziewanie do walki włączyło się Newcastle United. Dobra może trochę statystyk...
Manchester w 6 ostatnich meczach zdobył 16 punktów (5 razy wygrywając raz remisując z Liverpoolem, o czym wspomniałem już wyżej) Od początku sezonu w dotychczasowych 13 meczach zdobyli 43 bramki, co daje średnio ponad 3 strzelone gole na mecz, a stracili 12, czyli nie cały gol na mecz. Zastanawiałem się nawet nad typem -2, ale mimo wszystko Norwich jest niespodzianką tego sezonu, wszyscy stawiali ją w dolnej tabeli szwendającą się koło strefy spadkowej, a tu niespodzianka, Norwich po 13 kolejkach jest w środku tabeli z dorobkiem 16 pkt. Jednakże nie daję zbyt wielkich szans im w tym meczu. Jak dla mnie City wygra to spotkanie do zera, pytanie tylko ile ????
✅ 53
 
tas 10

tas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 1
Spotkanie: Montpellier HSC - FC Lorient
Typ: Handicap 0:1 na Montpellier
Kurs: 3,10
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dzisiaj podobnie jak wczoraj zainteresowałem się ligą francuską, tylko że tym razem jest to najwyższa klasa rozgrywkowa. Montpellier to lider Ligue 1, który po 15 kolejkach zgromadził 33 punkty strzelając najwięcej goli w lidze, bo aż 32 bramki. Ekipa gospodarzy jest drużyną, która gra u siebie najlepiej w lidze wygrywając sześć spotkań i tylko jedno przegrywając ( z mocnym w tym sezonie PSG). Montpellier jest na fali co potwierdza seria siedmiu meczy bez porażki. Natomiast ekipa gości gra w tym sezonie w kratkę zajmując ósmą pozycję z dorobkiem 23 punktów, a w lidze na wyjeździe przegrali ostatnie trzy mecze z rzędu (z Evian (1:2), Brestem (1:3) i Rennes (0:2). Nie da się ukryć, że w spotkania na obcych stadionach nie idzie im dobrze wygrywając tylko jedno spotkanie, dwa remisując i aż cztery przegrali, tracąc przy tym 11 z 14 bramek, które sali sobie strzelić w tym sezonie. Do tego strzelili tylko 5 z 17 swoich goli. Dlatego bez zastanowienia stawiam na Motpellier z handicapem.
Powodzenia ;)
✅ 210
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
linkopings 0

linkopings

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej RUSSIA KHL
Spotkanie: Traktor Chelyabinsk vs HC Yugra
Typ: 1 Tercja - Traktor Chelyabinsk
Kurs: 2
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Traktor ma 6 zwycięstw pod rząd ostatnie spotkanie przegrali własnie na wyjeździe z Yurga w dogrywce .. bardzo istotne sa trzy ostatnie zwyciestwa traktora z Severstal , Spartak Moscow ,Vit. Chekhov Podolsk w ktorch łącznie zodyli 16 bramek a stracili tylko 3
Sytułacja Yurgy w lidze jest bardziej skomplikowana goście są cały czas w dolnej czesci tabeli a kazdy mecz zbliza do playoffs .
⛔ 100
Co prawda typ na 1 tercje jest dosc ryzykowny .. sugeruje sie tymi trzema ostatnimi meczami traktora dobry atak i super obrona .. mam nadzieje ze i dziś tak będzie
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Spotkanie: VFB Stuttgart - FC Koeln
Typ: x2
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś o godzinie 18.30 dojdzie do ciekawego meczu w Bundeslidze. Stuttgart zajmuje 7 miejsce w lidze a ich rywale z Kolonii miejsce 11.
Dzisiaj stawiam jednak na FC Koln. Uważam, że kadrowo obie drużyny prezentują podobny poziom. Przeanalizujmy zatem formę od listopada. Stuttgart zagrał 3 mecze i zakończył listopad z bilansem 1-0-2 więc rewelacji nie ma.
Porażki w meczach wyjazdowych 1:3 z Mainz oraz 0:2 z Werderem potwierdzają fakt, że ta drużyna przeżywa kryzys. Wygrali jedynie 2:1 u siebie z ostatnią drużyną w lidze - Augsburgiem.
Koln listopada nie zaliczy także do udanych;
*2:3 w wyjazdowym meczu z Werderem
*0:3 u siebie z Moenchengladbach
Jak widać forma obu ekip jest dość podobna, ale historia meczy w ostatnich latach przemawia zdecydowanie za ekipą gości;
- od sezonu 2005/2006 Koln wygrało wszystkie 4 mecze na boisku VFB Stuttgart
- od sezonu 1998/1999 Koln nie przegrało tutaj meczu !
Uważam, że to potwierdza słuszność mojego typu. Chęć zmazania plamy po meczu z Moenchengladbach w ostatniej kolejne powinna nakręcić Podolskiego i spółkę. Stawiam x2 na ekipę gości.

✅ 162
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 0

blazej90

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Finlandia - SM Liiga
Spotkanie: Pelicans - KalPa
Typ: 2 ML
Kurs: 1,84
Bukmacher: Tobet
Niewątpliwie hitem dzisiejszych gier w Finlandii jest starcie lidera z trzecią drużyną w tabeli. Postanowiłem zagrać dzisiejszy mecz z zabezpieczeniem. Gospodarze znajdują się w fatalnej formie. Pelikany to najgorsza obecnie drużyna ligi. W ostatnich pięciu spotkaniach zaledwie raz odnieśli zwycięstwo. Na przeciwnym biegunie znajdują się gości, którzy wygrywają wszystko jak leci. Wczoraj odnieśli efektowne zwycięstwo rozbijając 4-0 dobrze spisujące się do tej pory IFK Helsinki.


Myślę, że morale w ekipie gości po takim zwycięstwie są bardzo wysokie. Ze strony gospodarzy możemy spodziewać się dużej determinacji, w końcu kiedyś trzeba przerwać fatalną passę, a gdzie zrobią to lepiej niż na własnym lodowisku w starciu z liderem ? Myślę, że czeka nas pasjonujące spotkanie, w końcu spotykają się odpowiednio druga i trzecia ofensywa w lidze. Faktem jest to, że gospodarze bronią zdecydowanie gorzej niż goście wpuszczając 15 bramek więcej.


Stawiam na zwycięstwo gości również dlatego, że wspaniale spisują się na wyjeździe seryjnie kompletując tam punkty. Gospodarze natomiast u siebie grają bez rewelacji. Ostatnio jesień średniowiecza na ich lodowisku sprawiło wyżej wymienione IFK wbijając gospodarzom aż 6 bramek.
Reasumując wszystko przemawia w tym spotkaniu za drużyną KalPa i myślę, że już w regulaminowym czasie gry powinni sobie poradzić z Pelikanami. Jedynym czynnikiem, które może przemawiać za gospodarzami jest to, że wczoraj nie grali. Dlatego myślę, że w najgorszym przypadku dojdzie do dogrywki, w której goście przechylą szalę zwycięstwa na swoją korzyść.
⛔ 100
 
K 56

kamil86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia Północna, Premiership
Spotkanie: Dungannon - Cliftonville
Typ: 2
Kurs: 1.65
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Kursy strasznie lecą, ale kto dobrze poszuka, znajdzie u niektórych buków jeszcze całkiem przyzwoite.
Mamy zespoły, które w tym sezonie dzieli różnica klasy. Gospodarze dopiero na 9.miejscu, zaledwie 15 punktów, bramki 17:33, goście cały czas z realnymi szansami na mistrzostwo (38 punktów, tylko cztery punkty straty do liderującego Linfield, gole 43:31). Cliftonville z kapitalną serią - ośmiu wygranych z rzędu, w tym niektórych imponujących: chociażby wyjazdowe 7:3 z Ballymeną, czy 4:2 właśnie z Linfield. Bilans spotkań na boiskach rywali generalnie przekonujący (5-2-1, 18:13).
Dungannon z kolei na jedenaście ostatnich meczów ligowych zwyciężył zaledwie raz - ze słabym Lisburn. Poza tym na koncie m.in. ciężkie lania - np 0:5 z Glentoranem, czy 0:3 z Portadown. Statystyki gier domowych kiepskie (1-3-5, 7:20).
No i przede wszystkim H2H. Cliftonville wygrał osiem ostatnich meczów ze swoim rywalem, w tym ostatnie pucharowe, w październiku, przekonująco - 5:0. Dungannon po raz ostatni zwyciężyło prawie cztery lata temu.
✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
smietanka 52

smietanka

Użytkownik
Data: 3.12.2012
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Spotkanie: Montpellier - Lorient
Typ: 1
Kurs: 1,83
Bukmacher: Pinnacle
Godzina rozpoczęcia: 19:00

Bardzo ciekawie zapowiada się mecz pomiędzy liderem Montpellier, a zajmującym siódme miejsce w tabeli Ligue 1 Lorient. Gospodarze zasłużenie są liderem, gdyż grają bardzo odważnie, do przodu ale także nie tracą mnóstwo bramek. Goście tego spotkania są dość wysoko w tabeli, co jest także zasługą ciężkiej pracy całego zespołu.
Montpellier jak do tej pory zgromadził 33 punkty, o 3 więcej niż drugie PSG. Mają oni już na swoim koncie dziesięć wygranych meczy, trzy remisy i zaledwie dwie porażki. Strzelili 32 bramki w 15 grach, oczywiście najwięcej w lidze, zaś sami stracili 17. Ostatnie sześć konfrontacji ligowych to ich pięć zwycięstw i jeden remis. U siebie Montpellier wygrało sześć na siedem gier, polegli jedynie z PSG. W tych sześciu wygranych meczach strzelili 16 goli, tracąc przy tym zaledwie 4.Ten zespół jest bardzo silny bo nie polega na indywidualnościach lecz na całej drużynie, dlatego może dużo zamieszać w tym sezonie we Francji, podobnie jak Lille w zeszłorocznych rozgrywkach.
Lorient wygrało w obecnym sezonie sześć razy, pięciokrotnie dzieli się punktami z przeciwnikami, oraz przegrali cztery razy. Bilans bramkowy 17:14. Grają oni w kratkę, gdyż minione sześć ligowych strać to dwie wygrane, remis oraz trzy porażki. Na wyjazdach Lorient jak do tej pory wygrało tylko raz, dwa razy dzielili zdobyli po jednym punkcie oraz przegrali cztery razy. Strzelili zaledwie 5 bramek, a sami stracili 11. Nie wygrali meczu poza własnym obiektem od sześciu wyjazdów, a ostatnie trzy wizyty na obcym stadionie to same porażki.
Tak więc wszystko przemawia za gospodarzami, także dość wysoki kurs. To nie jest przypadek iż Montpellier jest liderem Ligue 1, ta drużyna jest gotowa na odniesienie sukcesu w tym sezonie.
✅ 83
 
C 11

cbool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska , T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Korona Kielce - Cracovia Kraków
Typ: 1
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Witam! Dziś o godzinie 13:30 rozpocznie się spotkanie ekstraklasy , pomiędzy
Koroną Kielce a Cracovią Kraków . Odpowiednio 6 i 16 drużyna tabeli .
Forma drużyny z Kielc u siebie jest dosyć dobra 3-2-1 w ostatnich meczach .
Natomiast Cracovia na wyjazdach nie wypada równie dobrze ich bilans ostatnich
6 meczów to 1-1-3 , a więc nie najlepszy . Jak wiemy nie od dziś drużyna z
Krakowa jest jednym z pretendentów do opuszczenia ekstraklasy . Od
początku sezonu pokazują słabą formę , w 15 meczach zdobyli zaledwie
12 pkt i okupują ostatnie miejsce w tabeli . Mam nadzieję że Korona pokaże
dziś ładną grę i wygra to spotkanie .

⛔ 100
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dyscyplina : Piłka Ręczna, Polska
Spotkanie : Pogoń Szczecin - AZS Wrocław
Typ : AZS Wrocław - 4.5
Kurs : 1.85
Bukmacher : Tobet
Analiza : W 11.serii spotkań PGNiG Superligi kobiet 11.w tabeli Pogon Szczecin podejmować będzie 4.AZS Wrocław.
Wg mnie Pogoń i Polkowice ( w tym przypadku jest jeszcze gorzej) to drużyny, które są poziom niżej od pozostałych ekip w tej lidze i tak :

Pogoń 1 zwycięstwo w 10 spotkaniach bramki 219:372. 2 pkty zdobyte oczywiście z Polkowicami, pozostałe 9 spotkań to następujące &quot;osiągnięcia&quot; (czytaj porażki) :
domowe (różnica bramek, przeciwnik) : 13 Kielce, 16 Elbląg, 8 Koszalin, 22 Lubin
wyjazdowe : 20 Lubin, 14 Ruch, 14 JG i 15 Piotrcovia.
Doskonale więc widać, że one nawet nie mają kontaktu z przeciwniczkami i wszystkie porażki są gładziutkie...

AZS po dobrym początku sezonu ostatnio &quot;po japońsku&quot; jednak jest to drużyna środka tabeli a la Kielce, Piotrków, a jak te drużyny radziły sobie z Pogonią, można zobaczyć powyżej ;)
Ogólnie Akademiczki mają bilans 5-1-4 bramki 269:280.
Z 4 wyjazdów przywiozły 4 pkty za zwycięstwa (oba 4bramkowe) w Jeleniej Górze i Piotrkowie.
Oprócz nich była jeszcze 1-bramkowa porażka z Ruchem i 12-bramkowa z Montexem.
Reasumując, Pogoń to jest dno, bo Polkowice to pukają w nie od spodu...
Wg mnie każdy inny rezultat niż pewne zwycięstwo gości będzie dużym zaskoczeniem i nie zdziwię się, jak handicap wzrośnie w ciągu dnia o +-2 bramki...
⛔ 100
 
stanley-63 782,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Bundesliga Spotkanie - VFB Stuttgart - FC Koln Typ - FC Koln Kurs - 7.00 Buk - Bet365 Analiza : Oj widać że się trochę spóżniłem ale kolega podparł się remisem ja zaryzykuję i stawiam na gości . Dlaczego nie ? Też muszę o tym wspomnieć bo to ważne że drużyna gospodarzy od 1996 roku od września kiedy to wręcz rozgromiła 4:0 drużynę Kolonii nie potrafi z nimi wygrać jakby tego było mało to goście 5 razy ogrywali VFB na ich stadionie w tym 4 krotnie w ostatnich spotkaniach . Gospodarze na dzień dzisiejszy są na 7 miejscu w tabeli z 21 pkt a u siebie w tym sezonie gra całkiem nie żle bo 4 razy odniosła zwycięstwo 1 zremisowali i doznali 2 porażek . Co do drużyny ze stolicy Badenii-Wirtembergii to dwa ostatnie mecze zakończyli porażkami a ich gra na wyjazdach nie za dobra na 6 spotkań 2 wygrane i 4 porażki jednak w tych wygranych są zwycięstwa nad Leverkusen i to 4:1 i na Hamburgu 4:3 czyli z dużo silniejszymi potrafią się zmobilizować na co i dziś liczę . Jedną z ciekawostek między nimi jest to że od 3 sezonów w potyczkach między nimi wygrywa ten który jest gościem czyli dzisiaj wypada na Koln . Dodajmy do tego że trener VFB nie będzie mógł dziś skorzystać z takich zawodników : M. Zieglera,S.Celozziego , M.Delpierre J.Audel i J. Schiebera . Natomiast u gości nie zobaczymy Andrezinho , Petita , Chichiego , Novakovica do gry jednak gotowy jest nasz Sławomir Peszko . No i to by było na tyle czekam na to spotkanie i myślę że historia się powtórzy . Pozdrawiam !
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom