>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 03.09.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Szwecja 3 liga
Spotkanie: Umea vs Selanger
Typ: Over 3,5 bramki
Kurs: 2.25
Bukmacher: William Hill
Godzina: 19:00
Analiza:
Zapraszam na spotkanie 3 ligi szwedzkiej czyli bardzo overowej ligi i dziś liczę też na ten spory over.Umea u siebie podejmie Selanger i jak dla mnie tutaj mogą się posypać bramki.Umea gra bardzo agresywny i ofensywny futbol co widać po wynikach.Ostatnie kilka meczów z perspektywy Umei to wyniki takie jak: 3:2, 4:0, 4:0, 0:2 i 2:3 czyli tylko w jednym spotkaniu bez overu 3,5.Umea jest w tej lidze jedną z najbardziej overowych drużyn gdyż na 17 spotkań tylko 4 razy nie zaliczyła overu 2,5 a aż 9-krotnie zaliczyła over 3,5 bramki.Daje im to szóste miejsce w ogólnej tabeli tej ligi a dziś zagrają z przedostatnią drużyną ligi Selanger.Dlaczego myślę że ten mecz będzie obfitował w wiele bramek?Bo Umea ma na pewno jeszcze aspiracje na awans a Selanger będzie musiało w każdym meczu atakować by nie spaść jeszcze niżej.Selanger to może nie jest drużyna która strzela jakoś wiele bramek, natomiast wiele traci więc stracenie przez nich 3 lub 4 bramek w dzisiejszym meczu wcale nie jest wykluczone a sami też coś powinni strzelić.W jedynym spotkaniu tych drużyn Selanger wygrał u siebie z Umeą 4:1 więc zasada 3,5 zachowana i dziś powinno być podobnie.Selanger tylko 5 razy w swoich meczach notował over potrzebny do wygranej w tym moim zakładzie ale dziś ta liczba zmieni się na liczbe &quot;6&quot; i tego się trzymajmy,Powodzenia!!!
⛔100
 
M 55

mypy79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 1 Dywizja (Algieria).
Spotkanie: RC Arba - UMS El Harrach.
Typ: 2.
Kurs: 2,30.
Bukmacher: bWin.
Analiza: O takim początku sezonu piłkarze UMS El Harrach chcieliby jak najszybciej zapomnieć. Wicemistrzowie kraju z zerowym dorobkiem punktowym zamykają ligową stawkę. Jest więc wielce prawdopodobne, że dziś zagrają na więcej niż 100% swoim możliwości, tym bardziej iż czeka ich wyjazd do beniaminka RC Arba. Nowicjusze w ligach krajów Afrykańskich, nie są odzwierciedleniem beniaminków z lig Europy, gdzie każdy potrafi sprawić niespodziankę. Wręcz przeciwnie. Często-gęsto wyraźnie odstają poziomem od pozostałych ligowców i na ogół, na finiszu rozgrywek najczęściej bronią się przed degradacją. Patrząc na wyniki osiągnięte przez RC Arba powyższego faktu nie można wykluczyć.
El Harrach w poprzednim sezonie byli najskuteczniejszą ekipą wyjazdową. Wygrywali tam, gdzie wygrać powinni. Liczę więc na ich doświadczenie i większą motywację. :gool:
Moje TyPy we wrześniu:
1 Typ: 1 ✅ - 0 ⛔
⛔100
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Johnstone&#39;s Paint Trophy
Spotkanie: Wolverhampton - Walsall
Typ: 1
Kurs: 1,57
Bukmacher: SportingBet
Analiza:
Rozgrywki w ramach pucharu JPT lub jak kto woli Football League Trophy. Gospodarze nie powinni mieć dzisiaj większych problemów z odniesieniem zwycięstwa i idę w ich stronę. Ale po kolei.
Wolverhampton to zespół, który w tamtym roku grał w Championship ale jak wiadomo spadł z niej i w tym roku gra w League One. W tej lidze również gra Walsall. Teoretycznie to gospodarze więc są drużyną silniejszą i dodam od razu, że praktycznie też tak jest co tylko potwierdzają już na początku sezonu.
Wilki po 5 kolejkach bilans 4-1-0 i 2 miejsce w tabeli. Obecnie passa 4 zwycięstw pod rząd. Widać od razu, że powrót do Championship to chyba kwestia tylko 1 roku. Goście zaś bilans 2-1-2 i 12 miejsce w tabeli ligowej. Ostatnie 2 mecze ligowe Walsall to brak punktów i brak chociażby 1 gola. Uważam, że The Wolves strzelający w ostatnich meczach po 2, 3 a nawet 4 gole spokojnie wypunktują dzisiaj gości.
I na koniec ciekawa statystyka H2H. Zespoły mierzyły się ze sobą 10 razy i bilans po tych spotkaniach to 8-1-1 w stronę Wilków z czego 8 ostatnich spotkań to same zwycięstwa dzisiejszych gospodarzy. Podsumowując i kadrowo na papierze i w praktyce na boisku wychodzi mi na zwycięstwo Wolverhampton. Powodzenia !
⛔100
 
staleczka1947 34

staleczka1947

Użytkownik
Dyscyplina: żużel
Spotkanie: Smederna Eskilstuna - Piraterna Motala
Typ: 1
Kurs: 2,10
Bukmacher: Expekt
Analiza:
&quot;Kowale&quot; są rewalcją sezonu, gdyż jako beniaminek zajęli bardzo wysokie 5 miejsce. Gospodarze dostali się po barażu z faworyzowaną Indianerną, natomiast goście zajęli po rundzie zasadniczej 1 miejsce, co zagwarantowało im pewne miejsce w półfinale i oczekiwanie na rywala. Oba zespoły przystąpią do tego meczu osłabione. Beniaminek przystąpi bez Pikeja, który jechał bardzo solidnie, za niego będzie Z\Z, a goście bez lidera i mistrza świata w jednym Chrisa Holdera, którego zastąpi nieźle dysponowany Matej Zagar, w składzie widnieje Przemek Pawlicki, ale jego występ jest niepewny.
Siła &quot;Kowali&quot; opiera się na świetnym starszym z braci Lagutów. Silnym ogniwem powinien być Andreas Jonsson, który jeszcze nie do końca jeździ na optymalnym poziomie po kontuzji. Drugą linię uzupełniają &quot;Zorro&quot; i &quot;Buczek&quot;, którzy mają chimeryczną formę. Na rezerwie czołowi szwedzcy juniorzy Berntzon i Ekloef .
Skład gości, to przede wszystkim Greg Hancock, który ostatnio jest w bdb dyspozycji. Z powodzeniem powinien go wspierać wspominany Zagar, a na szwedzkich torach dobrze radzi sobie młodszy z braci Pawlickich Piotr. Skład seniorski uzupełni prezentujący złą formę Davidsson(mimo, to vicemistrz Szwecji, ale spala się w ważnych meczach- vide E-liga). Na juniorce, także dobrzy juniorzy Rosen i Engman, ale poprzez atut własnego toru wyżej notowani są rezerwowi gospodarzy.
⛔100
 
B 4

bialy1922

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Us Open
Spotkanie: T. Berydch - S. Wawrinka
Typ: 2
Kurs: 3.2
Bukmacher: Bet365
Analiza: Po wczorajszym trafnie wytypowanym zwycięstwie Danieli Hantuchovej na dziś polecam grać zwycięstwo Stanislasa Wawrinki w meczu z Czechem Tomaszem Berdychem w IV rundzie turnieju Us Open. Pewnie wiele osób nie zgodziłoby się z tym typem ( Berdych wyżej rozstawiony, z 5, zaś Szwajcar to numer 9 amerykańskiego turnieju. Na dodatek Berdych ostatnio w lepszej formie). Jednak Berdychowi strasznie nie pasuje gra z rodakiem Rogera Federera. Na potwierdzenia swojej tezy przytoczę bilans ostatnich 5 pojedynków tych tenisistów, w którym to Wawrinka prowadzi aż 4:1. Dlatego moim zdaniem kurs na zawodnika rozstawionego z 9 jest zdecydowanie zawyżony. Obydwaj tenisiści dysponują bardzo dobrym serwisem, dlatego też nie przewiduje zbyt wielu przełamań, a o zwycięstwie jednego bądź drugiego zadecydują najprawdopodobniej pojedyncze akcje, a wszyscy dobrze wiedzą, że Berdych często pali się w najważniejszych momentach spotkania. Dlatego polecam wykorzystanie okazji, że kurs jest tak wysoki i zagranie na Wawrinkę. Mecz powinien się rozpocząć około godziny 23 czasu polskiego, a można go obejrzeć na stacjach Eurosportu
✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, SZWECJA: Superettan
Spotkanie: Ljungskile - GAIS
Typ: BTS
Kurs: 1,67
Bukmacher: Bet365
03.09.2013 19:00
Analiza:
Ostatnie spotkanie dwudziestej drugiej kolejki na zapleczu szwedzkiej najwyższej ligi piłki nożnej.Na przeciw siebie zagrają zespoły znajdujące się w środku tabeli.odpowiednio szóste i ósme miejsce.Jak na razie gospodarze bardzo dobra passa .Dwie wygrane w lidze i jedno w pucharach.Jednym słowem trzy mecze bez przegrania spotkania.Tylko pozazdrościć.Zdaje się że są pewnym faworytem i kursy na nich spadają.Tylko czy aby na pewno.Myślę że GAIS tak łatwo tego meczu nie odpuści.Są o oczko wyżej od gospodarzy.ostatnie dwa spotkania bez rewelacji.Przegrana i remis.Nie zachwycili ale być może w tym spotkaniu pograją o zwycięstwo.Ja jednak obstawiam przy tym że oba zespoły zagrają ofensywnie i spotkanie zakończy się wynikiem bramkowym dla obu ekip.Myślę że jest ich stać na to i nie będą się oszczędzać.Do boju chłopaki i do typu na BTSa!!!
✅67
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wes_man 165

wes_man

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Johnstone Paints Trophy
Spotkanie: Wolverhamton – Walsall
Typ: Wolverhampton handi 0:1
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bwin
Z dość ubogiej oferty na dzień dzisiejszy da się mimo wszystko parę ciekawych spotkań wybrać.Grają w Anglii, w Niemczech, w Szwecji co prawda są to dalekie zaplecza najlepszych lig w tych krajach, ale starcia w kontekście obstawiania wg mnie ciekawe no i bardziej emocjonujące bo mniej przewidywalne. Z oferty wybrałem mecze pomiędzy drużynami z angielskiej League One Wolverhamton i Walsall. Gospodarze to zdecydowany faworyt starcia oraz jeden z głównych faworytów do powrotu do Championship, z której to dość niespodziewanie spadli. Pamiętamy przecież, że niedawno grali oni jeszcze w Premier League. Dlaczego skusiło mnie żeby zagrać na nich w handi? Otóż w lidze są na fali zajmując drugie miejsce, nie zanotowali jeszcze porażki, a cztery ostanie mecze to same zwycięstwa. Warto dodać, że w lubią strzelać dużo goli, a mało tracić obecny stosunek bramowy to 11-3. Dokładając do tego, że dzisiejszy rywal od trzech kolejek meczu nie wygrał to jest szansa na łomot. Co prawda popularni Wolves jak główny cel postawili sobie awans do ligi wyżej i na tym się będą skupiać lecz na tym etapie sezonu kiedy wszystko się dopiero rozkręca z pewnością nie będą szczędzić sił i nabiją kilka goli Walsall. Powodzenia :)
⛔100
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, US Open Kobiety
Spotkanie: Ekaterina Makarova - Na Li
Typ: -1.5 seta Na Li
Kurs: 1.79
Bukmacher: Expekt
Dzisiaj pora na IV rundę US Open kobiet. Wybrałem spotkanie pogromczyni naszej zawodniczki Makarovej z Chinką Na Li. W mojej ocenie w tym spotkaniu zdecydowaną faworynką jest będąca w znakomitej formie Na Li. Wracając do Makarovej, prawdą jest że w spotkaniu z Radwańską miała &quot;dzień konia&quot; Rosjance od piątego gema w pierwszym secie wychodziło dosłownie wszystko. Grała bardzo mocno piłki pod linie końcową, Aga sobie z tymi uderzeniamia w tym dniu nie radziła. Rosjanka z każdą wygraną piłką coraz bardziej sie rozluźniała i tym samym posyłała jeszcze mocniejsze piłki blisko lini. Do tego Radwańskiej nie funkcjonowało pierwsze podanie, co Makarowa skrzętnie wykorzystywała. Ale wracając do dzisiejszego typu. W mojej ocenie to będzie inny pojedynek z paru względów. Drugiego dnia &quot; Konia&quot; Makarowa mieć nie będzie. Jak tylko nie wyjdzie jej parę zagrań zacznie popełniać błędy. Na Li w obecnej formie to nie Radwańska. Mocne uderzenia Makarowej wrócą do niej z jeszcze większą siłą. Myślę, że Makarowa grając w tej fazie turnieju będzie spięta, spodziewam się dzisiaj szybkiego pojedynku, w którym Chinka wygra bez straty seta.
⛔100
 
W 9

wojtas128

Użytkownik
Dyscylina: ATP US OPEN
mecz: novak djokovic-Msrcel Grnolles
Typ: 2 handicap(+2,5)
Kurs: 4,50
Buk: Betsson
Analiza:
Novak Djokovc od początku turnieju spisuje się bardzo dobrze, każdy mecz wygrywa szybko i gładko. Najpierw 3:0 z Berankisem później 3:0 z Beckerem i na koniec 3:0 z Sousa. Nie byli to wybitni tenisiści dlatego tak gładkie wygrane. Inaczej wygląda to u Mrcela Granollesa gdyż w każym z 3 poprzednich meczy męczy się niemiłosiernie z Zoopem 3:2 później Rajeevem Ram 3:2 i w końcu 3:2 z T.Smyczek . Przed Granollesem stoi wielka szansa pokazana się w wielkim turnieju Us Open i myślę ze wyjdzie bardzo skoncetrowany na mecz i wygra chociaż jednego seta. Może właśnie w tym 1 secie da się zaskoczyć rywala. Zresztą ten turniej już pokazał niezłe niespodzianki jak porażka
Rogera Federera z Tommym Robredo . Mam nadzieję że tak wysoki hamdicap pomoże w wygranej. Zresztą warto zaryzykować po tak dużym kursiem.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom