>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 03.09.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Szwecja 3 liga
Spotkanie: Umea vs Selanger
Typ: Over 3,5 bramki
Kurs: 2.25
Bukmacher: William Hill
Godzina: 19:00
Analiza:
Zapraszam na spotkanie 3 ligi szwedzkiej czyli bardzo overowej ligi i dziś liczę też na ten spory over.Umea u siebie podejmie Selanger i jak dla mnie tutaj mogą się posypać bramki.Umea gra bardzo agresywny i ofensywny futbol co widać po wynikach.Ostatnie kilka meczów z perspektywy Umei to wyniki takie jak: 3:2, 4:0, 4:0, 0:2 i 2:3 czyli tylko w jednym spotkaniu bez overu 3,5.Umea jest w tej lidze jedną z najbardziej overowych drużyn gdyż na 17 spotkań tylko 4 razy nie zaliczyła overu 2,5 a aż 9-krotnie zaliczyła over 3,5 bramki.Daje im to szóste miejsce w ogólnej tabeli tej ligi a dziś zagrają z przedostatnią drużyną ligi Selanger.Dlaczego myślę że ten mecz będzie obfitował w wiele bramek?Bo Umea ma na pewno jeszcze aspiracje na awans a Selanger będzie musiało w każdym meczu atakować by nie spaść jeszcze niżej.Selanger to może nie jest drużyna która strzela jakoś wiele bramek, natomiast wiele traci więc stracenie przez nich 3 lub 4 bramek w dzisiejszym meczu wcale nie jest wykluczone a sami też coś powinni strzelić.W jedynym spotkaniu tych drużyn Selanger wygrał u siebie z Umeą 4:1 więc zasada 3,5 zachowana i dziś powinno być podobnie.Selanger tylko 5 razy w swoich meczach notował over potrzebny do wygranej w tym moim zakładzie ale dziś ta liczba zmieni się na liczbe &quot;6&quot; i tego się trzymajmy,Powodzenia!!!
⛔100
 
M 55

mypy79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 1 Dywizja (Algieria).
Spotkanie: RC Arba - UMS El Harrach.
Typ: 2.
Kurs: 2,30.
Bukmacher: bWin.
Analiza: O takim początku sezonu piłkarze UMS El Harrach chcieliby jak najszybciej zapomnieć. Wicemistrzowie kraju z zerowym dorobkiem punktowym zamykają ligową stawkę. Jest więc wielce prawdopodobne, że dziś zagrają na więcej niż 100% swoim możliwości, tym bardziej iż czeka ich wyjazd do beniaminka RC Arba. Nowicjusze w ligach krajów Afrykańskich, nie są odzwierciedleniem beniaminków z lig Europy, gdzie każdy potrafi sprawić niespodziankę. Wręcz przeciwnie. Często-gęsto wyraźnie odstają poziomem od pozostałych ligowców i na ogół, na finiszu rozgrywek najczęściej bronią się przed degradacją. Patrząc na wyniki osiągnięte przez RC Arba powyższego faktu nie można wykluczyć.
El Harrach w poprzednim sezonie byli najskuteczniejszą ekipą wyjazdową. Wygrywali tam, gdzie wygrać powinni. Liczę więc na ich doświadczenie i większą motywację. :gool:
Moje TyPy we wrześniu:
1 Typ: 1 ✅ - 0 ⛔
⛔100
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Johnstone&#39;s Paint Trophy
Spotkanie: Wolverhampton - Walsall
Typ: 1
Kurs: 1,57
Bukmacher: SportingBet
Analiza:
Rozgrywki w ramach pucharu JPT lub jak kto woli Football League Trophy. Gospodarze nie powinni mieć dzisiaj większych problemów z odniesieniem zwycięstwa i idę w ich stronę. Ale po kolei.
Wolverhampton to zespół, który w tamtym roku grał w Championship ale jak wiadomo spadł z niej i w tym roku gra w League One. W tej lidze również gra Walsall. Teoretycznie to gospodarze więc są drużyną silniejszą i dodam od razu, że praktycznie też tak jest co tylko potwierdzają już na początku sezonu.
Wilki po 5 kolejkach bilans 4-1-0 i 2 miejsce w tabeli. Obecnie passa 4 zwycięstw pod rząd. Widać od razu, że powrót do Championship to chyba kwestia tylko 1 roku. Goście zaś bilans 2-1-2 i 12 miejsce w tabeli ligowej. Ostatnie 2 mecze ligowe Walsall to brak punktów i brak chociażby 1 gola. Uważam, że The Wolves strzelający w ostatnich meczach po 2, 3 a nawet 4 gole spokojnie wypunktują dzisiaj gości.
I na koniec ciekawa statystyka H2H. Zespoły mierzyły się ze sobą 10 razy i bilans po tych spotkaniach to 8-1-1 w stronę Wilków z czego 8 ostatnich spotkań to same zwycięstwa dzisiejszych gospodarzy. Podsumowując i kadrowo na papierze i w praktyce na boisku wychodzi mi na zwycięstwo Wolverhampton. Powodzenia !
⛔100
 
staleczka1947 34

staleczka1947

Użytkownik
Dyscyplina: żużel
Spotkanie: Smederna Eskilstuna - Piraterna Motala
Typ: 1
Kurs: 2,10
Bukmacher: Expekt
Analiza:
&quot;Kowale&quot; są rewalcją sezonu, gdyż jako beniaminek zajęli bardzo wysokie 5 miejsce. Gospodarze dostali się po barażu z faworyzowaną Indianerną, natomiast goście zajęli po rundzie zasadniczej 1 miejsce, co zagwarantowało im pewne miejsce w półfinale i oczekiwanie na rywala. Oba zespoły przystąpią do tego meczu osłabione. Beniaminek przystąpi bez Pikeja, który jechał bardzo solidnie, za niego będzie Z\Z, a goście bez lidera i mistrza świata w jednym Chrisa Holdera, którego zastąpi nieźle dysponowany Matej Zagar, w składzie widnieje Przemek Pawlicki, ale jego występ jest niepewny.
Siła &quot;Kowali&quot; opiera się na świetnym starszym z braci Lagutów. Silnym ogniwem powinien być Andreas Jonsson, który jeszcze nie do końca jeździ na optymalnym poziomie po kontuzji. Drugą linię uzupełniają &quot;Zorro&quot; i &quot;Buczek&quot;, którzy mają chimeryczną formę. Na rezerwie czołowi szwedzcy juniorzy Berntzon i Ekloef .
Skład gości, to przede wszystkim Greg Hancock, który ostatnio jest w bdb dyspozycji. Z powodzeniem powinien go wspierać wspominany Zagar, a na szwedzkich torach dobrze radzi sobie młodszy z braci Pawlickich Piotr. Skład seniorski uzupełni prezentujący złą formę Davidsson(mimo, to vicemistrz Szwecji, ale spala się w ważnych meczach- vide E-liga). Na juniorce, także dobrzy juniorzy Rosen i Engman, ale poprzez atut własnego toru wyżej notowani są rezerwowi gospodarzy.
⛔100
 
B 4

bialy1922

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Us Open
Spotkanie: T. Berydch - S. Wawrinka
Typ: 2
Kurs: 3.2
Bukmacher: Bet365
Analiza: Po wczorajszym trafnie wytypowanym zwycięstwie Danieli Hantuchovej na dziś polecam grać zwycięstwo Stanislasa Wawrinki w meczu z Czechem Tomaszem Berdychem w IV rundzie turnieju Us Open. Pewnie wiele osób nie zgodziłoby się z tym typem ( Berdych wyżej rozstawiony, z 5, zaś Szwajcar to numer 9 amerykańskiego turnieju. Na dodatek Berdych ostatnio w lepszej formie). Jednak Berdychowi strasznie nie pasuje gra z rodakiem Rogera Federera. Na potwierdzenia swojej tezy przytoczę bilans ostatnich 5 pojedynków tych tenisistów, w którym to Wawrinka prowadzi aż 4:1. Dlatego moim zdaniem kurs na zawodnika rozstawionego z 9 jest zdecydowanie zawyżony. Obydwaj tenisiści dysponują bardzo dobrym serwisem, dlatego też nie przewiduje zbyt wielu przełamań, a o zwycięstwie jednego bądź drugiego zadecydują najprawdopodobniej pojedyncze akcje, a wszyscy dobrze wiedzą, że Berdych często pali się w najważniejszych momentach spotkania. Dlatego polecam wykorzystanie okazji, że kurs jest tak wysoki i zagranie na Wawrinkę. Mecz powinien się rozpocząć około godziny 23 czasu polskiego, a można go obejrzeć na stacjach Eurosportu
✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, SZWECJA: Superettan
Spotkanie: Ljungskile - GAIS
Typ: BTS
Kurs: 1,67
Bukmacher: Bet365
03.09.2013 19:00
Analiza:
Ostatnie spotkanie dwudziestej drugiej kolejki na zapleczu szwedzkiej najwyższej ligi piłki nożnej.Na przeciw siebie zagrają zespoły znajdujące się w środku tabeli.odpowiednio szóste i ósme miejsce.Jak na razie gospodarze bardzo dobra passa .Dwie wygrane w lidze i jedno w pucharach.Jednym słowem trzy mecze bez przegrania spotkania.Tylko pozazdrościć.Zdaje się że są pewnym faworytem i kursy na nich spadają.Tylko czy aby na pewno.Myślę że GAIS tak łatwo tego meczu nie odpuści.Są o oczko wyżej od gospodarzy.ostatnie dwa spotkania bez rewelacji.Przegrana i remis.Nie zachwycili ale być może w tym spotkaniu pograją o zwycięstwo.Ja jednak obstawiam przy tym że oba zespoły zagrają ofensywnie i spotkanie zakończy się wynikiem bramkowym dla obu ekip.Myślę że jest ich stać na to i nie będą się oszczędzać.Do boju chłopaki i do typu na BTSa!!!
✅67
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wes_man 165

wes_man

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Johnstone Paints Trophy
Spotkanie: Wolverhamton – Walsall
Typ: Wolverhampton handi 0:1
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bwin
Z dość ubogiej oferty na dzień dzisiejszy da się mimo wszystko parę ciekawych spotkań wybrać.Grają w Anglii, w Niemczech, w Szwecji co prawda są to dalekie zaplecza najlepszych lig w tych krajach, ale starcia w kontekście obstawiania wg mnie ciekawe no i bardziej emocjonujące bo mniej przewidywalne. Z oferty wybrałem mecze pomiędzy drużynami z angielskiej League One Wolverhamton i Walsall. Gospodarze to zdecydowany faworyt starcia oraz jeden z głównych faworytów do powrotu do Championship, z której to dość niespodziewanie spadli. Pamiętamy przecież, że niedawno grali oni jeszcze w Premier League. Dlaczego skusiło mnie żeby zagrać na nich w handi? Otóż w lidze są na fali zajmując drugie miejsce, nie zanotowali jeszcze porażki, a cztery ostanie mecze to same zwycięstwa. Warto dodać, że w lubią strzelać dużo goli, a mało tracić obecny stosunek bramowy to 11-3. Dokładając do tego, że dzisiejszy rywal od trzech kolejek meczu nie wygrał to jest szansa na łomot. Co prawda popularni Wolves jak główny cel postawili sobie awans do ligi wyżej i na tym się będą skupiać lecz na tym etapie sezonu kiedy wszystko się dopiero rozkręca z pewnością nie będą szczędzić sił i nabiją kilka goli Walsall. Powodzenia :)
⛔100
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, US Open Kobiety
Spotkanie: Ekaterina Makarova - Na Li
Typ: -1.5 seta Na Li
Kurs: 1.79
Bukmacher: Expekt
Dzisiaj pora na IV rundę US Open kobiet. Wybrałem spotkanie pogromczyni naszej zawodniczki Makarovej z Chinką Na Li. W mojej ocenie w tym spotkaniu zdecydowaną faworynką jest będąca w znakomitej formie Na Li. Wracając do Makarovej, prawdą jest że w spotkaniu z Radwańską miała &quot;dzień konia&quot; Rosjance od piątego gema w pierwszym secie wychodziło dosłownie wszystko. Grała bardzo mocno piłki pod linie końcową, Aga sobie z tymi uderzeniamia w tym dniu nie radziła. Rosjanka z każdą wygraną piłką coraz bardziej sie rozluźniała i tym samym posyłała jeszcze mocniejsze piłki blisko lini. Do tego Radwańskiej nie funkcjonowało pierwsze podanie, co Makarowa skrzętnie wykorzystywała. Ale wracając do dzisiejszego typu. W mojej ocenie to będzie inny pojedynek z paru względów. Drugiego dnia &quot; Konia&quot; Makarowa mieć nie będzie. Jak tylko nie wyjdzie jej parę zagrań zacznie popełniać błędy. Na Li w obecnej formie to nie Radwańska. Mocne uderzenia Makarowej wrócą do niej z jeszcze większą siłą. Myślę, że Makarowa grając w tej fazie turnieju będzie spięta, spodziewam się dzisiaj szybkiego pojedynku, w którym Chinka wygra bez straty seta.
⛔100
 
W 9

wojtas128

Użytkownik
Dyscylina: ATP US OPEN
mecz: novak djokovic-Msrcel Grnolles
Typ: 2 handicap(+2,5)
Kurs: 4,50
Buk: Betsson
Analiza:
Novak Djokovc od początku turnieju spisuje się bardzo dobrze, każdy mecz wygrywa szybko i gładko. Najpierw 3:0 z Berankisem później 3:0 z Beckerem i na koniec 3:0 z Sousa. Nie byli to wybitni tenisiści dlatego tak gładkie wygrane. Inaczej wygląda to u Mrcela Granollesa gdyż w każym z 3 poprzednich meczy męczy się niemiłosiernie z Zoopem 3:2 później Rajeevem Ram 3:2 i w końcu 3:2 z T.Smyczek . Przed Granollesem stoi wielka szansa pokazana się w wielkim turnieju Us Open i myślę ze wyjdzie bardzo skoncetrowany na mecz i wygra chociaż jednego seta. Może właśnie w tym 1 secie da się zaskoczyć rywala. Zresztą ten turniej już pokazał niezłe niespodzianki jak porażka
Rogera Federera z Tommym Robredo . Mam nadzieję że tak wysoki hamdicap pomoże w wygranej. Zresztą warto zaryzykować po tak dużym kursiem.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom