>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 03.09.2012 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Niemcy
Spotkanie: Union Berlin - Hertha Berlin
Typ: X/X
Kurs: 5,0
Buk: Bet-at-home
Stołeczne derby Niemiec. Jak większość meczy derbowych , zapowiada się walka o każdy centymetr boiska. Historycznie ostatnie spotkanie tych drużyn na boisku gospodarzy padł remis i tak się spodziewam i dziś. Obie drużyny nie błyszczą w lidze i puchary też kiepsko. Potrzeba punktów , dodatkowo lokalne animozje , wpłyną na zawodników i pewnie jakość gry , kto psychicznie się nie spali może wygrać to spotkanie. Ale jak dla mnie będzie to trudne dla obydwu drużyn. Gospodarze w lidze na 3 spotkania 1 remis 3-3 , potem dwa mecze bez bramek - trochę brakuje skuteczności i wykończenia akcji , dziś przy podwójnej i zaangażowanej obronie będzie jeszcze trudniej.
Goście radzą sobie w zdobywaniu bramek, plus jedno zwycięstwo w 3 meczach w lidze, ale sporo tracą i tu trzeba poprawić szczególnie swoją grę. Obie drużyny czeka ciężkie ligowe - prognozuję scenariusz na remis w pierwszej i drugiej połowie i o ile padną bramki to możliwe że będzie to 1-1 . Typ ryzykowny ale można spróbować w takich spotkaniach remisy nie są rzadkością..
⛔ 100
 
zaglebie13 152

zaglebie13

Użytkownik
Dyscyplina: krykiet
Spotkanie: Pakistan - Australia
Typ: 2
Kurs: 1.86
Buk: pinnacle
Analiza: Dzisiaj 3 ODI tych drużyn. 28.08 wygrali Australijczycy zdobywając 199 runów w 48.2 overach. Nie jest to zbyt dużo ale pozwoliło im to wygrać dzieki temu ze wyeliminowali wszystkich batsmanów z Pakistanu którzy zdazyli odbijać jedynie w 45.1 overa i zdobyli jedynie 198 runów.. W drugim meczu rozegranym 31.08 dosyć przekonywujące zwycięstwo odnieśli Pakistańczycy którzy w 43.4 overach zdobyli aż 249 runów. W 2 dotychczasowych meczach meczach Australijczycy grali słabo trzeba to przyznać ale jest to klasowa drużyna i na pewno 3 raz tak słabo nie zagrają.W ekipie Australijskiej zabraknie głównie Bretta Lee jednego z 3 bowlerów na świecie którzy potrafią narzucić piłkę z prędkością ponad 160 km/h. Po za tym zagrają wszyscy najlepsi zawodnicy.
Mecz rozpocznie sie o godzinie 16 polskiego czasu a odbędzie się w Sharjah w ZEA.
✅ 86
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, US OPEN 3.09.2012 21:00
Agnieszka Radwanska - Roberta Vinci (Ile gemów wygra Agnieszka Radwańska (POL) w meczu?)
typ: mniej niz 10,5
4,75
Bwin
Analiza
Dzis w spotkaniu czwartej rundy turnieju wielkoszlemowego pan, rozstawiona z numerem drugim, nasza rodaczka, Agnieszka Radwanska spotka sie z Wloszka, Roberta Vinci. Zdecydowana faworytka bukmacherow jest Polka, tylko dlaczego ?!? Ogladalem spotkania w wykonaniu Polki na tym turnieju z Jelena Jankovic oraz Carla Suarez Navarro. W pojedynku z Hiszpanka, to defensywnie nastawiona Hiszpanka czesto miala przewage w wymianach, byla bliska wygrania pojedynku. Polka grala slabo, juz od dluzszego czasu nie prezentuje gry adekwatnej do jej rankingu. Wloszka natomiast wydaje sie byc w zyciowej dyspozycji. Gra ostatnimi czasy swietnie. Vinci wygrala turniej w Dallas, wygrywajac po drodze m.in. z Jankovic i z Jovanovski 6:0 6:0, w takim samym stosunku w Montrealu odprawila Ane Ivanovic. Wloszka gra bardzo madrze, czesto zmienia rytm gry, Agnieszka potrafi grac z takimi zawodniczkami, nasza rodaczka jest jednak w slabej dyspozycji i to Wloszke upatruje jako faworytke tego pojedynku. Jesli tylko Vinci zaprezentuje sie tak jak w ostatnich pojedynkach moze byc swiadkami bardzo jednostronnego pojedynku na korzysc Vinci.
✅ 375
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, ATP, US Open
Spotkanie: Marin Cilic - Martin Klizan
Typ: dokładny wynik 3-0
Kurs: 2,76
Bukmacher: BetFair
Analiza:
Przecież ten Klizan to trochę Rosol alert. Tamten również nie miał żadnych wyników na trawie, a ograł Rafę na Wimbledonie. Czemu? Wykorzystał &quot;słabości&quot; Rafy, który zresztą na trawie takim geniuszem nie jest, a po drugie zagrał mecz życia, wyszło mu po prostu. Podobnie jest z Klizanem, z tym, że mowa o innej nawierzchni. Jego bilans na hardzie (przez całą karierę) wynosi 32/23. Miałem pecha (nie okazję, bo wtedy by to było coś przyjemnego, a nie stracony czat) oglądać jego spotkanie drugiej rundy w Winston Salem, w którym przegrał z Isnerem w trzech setach. Pierwszego wytargał, a potem w dwóch nawet do tie-breaka nie mógł dotrwać, miał duże problemy z utrzymaniem serwisu, co z Big Johnem chyba tak trudnym zadaniem nie jest. Przejdźmy do US Open, w pierwszej rundzie łatwo się uporał z Fallą, a potem była wielka niespodzianka, jaką niewątpliwie jest wygranie z Tsongą. Nie zapominajmy, że Francuz zagrał tragiczny mecz, UE gonił UE, pierwsze podanie nie funkcjonowało - z nim by wtedy większość wygrała, więc nie ma co się z tym zbytnio sugerować. Meczu z Chardym nie komentuję, bo to fajka na hardzie.
Cilic miał trudnych rywali, groźny Matosevic, Brands i przede wszystkim Nishikori. Wczoraj bardzo dobry mecz w jego wykonaniu z Japończykiem. Moim zdaniem Chorwat dzisiaj pokaże Słowakowi swoje miejsce wygrywając ten mecz i to na 80% w trzech setach.
✅ 176
 
broda90 337

broda90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Polska, T- mobile Ekstraklasa
Spotkanie:Legia Warszawa- Podbeskidzie Bielsko- Biała
Typ: Poł./Koniec spotkania: Legia/Legia
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bwin

Analiza:
Ostatni mecz tej kolejki naszej T- mobile. Legia na własnym stadionie podejmuje Podbeskidzie, które jeszcze w tym sezonie nie zdobyło kompletu punktów i wydaje się, że w tym spotkaniu będzie tak samo. Mój typ na ten mecz popieram faktem, iż z ostatnich 6 meczy jakie rozegrała Legia 5 zostało wygranych przez Legię w pierwszej połowie, potem jak wiadomo nie zawsze kończyło się zwycięstwem Legii lecz w tym spotkaniu wydaje mi się, że będzie zupełnie inaczej. Kurs na zwycięstwo jest malutki a ten całkiem zachęca i zdaje mi się, że się dzisiaj może pokryć.
⛔ 100
 
13tristan37 515

13tristan37

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis US OPEN
Spotkanie: Martin Klizan - Marin Cilic
Typ: Klizan
Kurs: 4.00
Bukmacher: WillHill
Analiza: Nie zgadzam sie z poprzednikami, ze Klizan przypomina Rosola. Ostatnio Klizan gra bardzo dobra pilke, dal rade nawet z swietnie dysponowanym J. Chardym, ktory ostatnio niszczy wszystkich na hardzie, takich graczy jak Murray, Volandri, Roddick, Istomin, jak widac Klizan musi byc w jeszcze lepszej dyspozycji kiedy wygral z nim az 3-0 teraz pewnie uskrzydlony po tej wygranej z Chardym powinien pokonac Cilica, on jest jakis swietny gra regularnie dobrze, czasami odpuszcza, Klizan po wygranym turnieju w San Marino jak widac ma duzo jeszcze sil i porazki sie jego nie trzymaja jedynie przegral z Isnerem lecz to nie bylo jakies wielkie zwyciestwo Pierwsza runda tie-break druga do 4 a 3cia do 5 wiec to rowniez swiadczy dobrze o Klizanie i na dzisiaj typ na Klizana i mysle ze powalczy do konca i uda mu sie wygrac ????
⛔ 100
 
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
yscyplina: Piłka Nożna -Polska, T- mobile Ekstraklasa
Spotkanie:Legia Warszawa- Podbeskidzie Bielsko- Biała
Typ: (Handicap 0:1) X (Legia wygra różnicą 1 bramki)
Kurs: 3,60
Bukmacher: Bwin
Dawno nie typowalem tu na forum. Dzis polecam postawienie na wygrana Legi rozniaca jednej bramki. Mysle, ze Legia jest wystarczajaco zmotywowana i mocna aby wygrac to spotkanie. Watpie natomiast w pogrom. Bwin mi podaje, ze te zespoly spotykaly sie dotad dwukrotnie. Raz wygrala Legia 1:0, a raz Podbeskidzie 2:1. Obie druzyny wygrywaly co ciekawe na wyjazdach. Na pewno faworytem sa wojskowi, ale powinien byc to mecz walki ktory zakonczy sie skromnym (bo jednobramkowym) zwyciestwem Legi. Pozdrawiam ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna (Dania 2 liga)
Spotkanie: Koge - Lyngby
Typ: 2/2 (połowa/koniec)
Kurs: 3.40
Buk: bet365

Druga liga duńska i pojedynek ostatniej drużyny Koge z drugą ekipą w tabeli - Lyngby. Po 6 kolejkach humory w obu ekipach z goła odmienne. Koge wystartowało fatalnie, nie notując ani jednego zwycięstwa. Stosunek punktowy dzisiejszych gospodarzy nie powala - 4 pkt po 4 remisach. Dziś rywal z wyższej półki. Lyngby ma ochotę na awans do duńskiej ekstraklasy i dziś powinni bez większych problemów ograć Koge. Goście dzisiejszego pojedynku grają bardzo dobrze. Ostatnią porażkę (i jedyną) zanotowali 11 sierpnia, ulegając na wyjeździe nieobliczalnemu Vestsjaelland 4-1. Poza tym wyniki bardzo obiecujące. 4 zwycięstwa i jeden remis. Chłopaki mają o co grać - zwycięstwo w tym meczu da im pozycję samodzielnego lidera. Rywal pod formą, więc wydaje mi się, że gol w pierwszej połowie dla gości ustawi to spotkanie. Nie ma co owijać w bawełnę, trzeba brać, bo kurs naprawdę zadowalający. Początek spotkania o godzinie 19.
✅ 240
 
buko111 12

buko111

Użytkownik
dyscyplina:piłka nozna Szwecja
spotkanie:Hammarby - Angelholms
Typ:1
kurs:1,83
Bukmacher:William Hill
witam na dzis wybrałem spotkanie 6 z 5 druzyna 1 ligi szwedzkiej gdzie na stadionie w Mammarby gospodarze podejmować będą sąsiada z tabeli druzynę Angelholms.Obie druzyny dzieli raptem róznica 2 oczek zatem gospodarze będąć obecnie o jedno miejsce niżej wygrywajac ten mecz przeskoczą sąsiada w tabeli i będą mieć nie 2 punkty straty a 1 przewagi oba zespoły ostatnie mecze zakończyly zwycięstwami zatem zanośi się na całkiem wyrównany mecz również dlatego że ostatni mecz pomiędzy tymi zespołami zakończył się remisowo 1-1ale to było na stadionie gości
polecam bardzo ten typ bo według mnie jak i bukmacherów kurs na gospodarzy jest warty zagrania Gospodarze nie przegrali od 4 spotkań natomiast goście na ostatnich pięc meczy ponieśli aż 2 porażki 1 remis i 1wygrana
✅ 83
 
L 32

lorakkk11

Użytkownik
dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
spotkanie: Legia - Podbeskidzie
Typ: powyżej 3,5 gola w meczu
kurs: 2,90
Bukmacher: Bwin
Na dzisiejszy wieczór wybrałem mecz mojej Legii. Eliminacje Ligi Europejskiej przyniosły rozczarowanie zarówno dla kibiców jak i samych piłkarzy. Teraz gra toczy się już tylko o mistrzostwo, które w tym sezonie Legia poprostu musi zdobyć. Na Łazienkowską przyjeżdża nieobliczalne Podbeskidzie ale moim zdaniem nie grające już tak solidnie jak w poprzednim sezonie. Myśle, że Legia podrażniona porażką z Rosenborgiem będzie chciała koniecznie zrehabilitować się. Na statystyki liczbowe jeszcze za wcześnie, za mało spotkań zostało rozegranych. Przewiduje wynik 3:1. Trzymajcie kciuki. Pozdrawiam.
✅ 190
 
wujek69 53

wujek69

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis Ziemny US OPEN - twarda
Spotkanie: Nicolas Almagro - Tomas Berdych
Typ: Berdych wygra 3-0
Kurs: 2,62
Buk: Pinnacle
Analiza:
Dziś o godz 17 rozpocznie sie spotkanie 1/8 finału wielkoszlemowego US Open pomiędzy Hiszpanem Nicolasem Almagro a Czechem Tomasem Berdychem , faworytem tego spotkania jest Berdych , nie bez powodu , po pierwsze : obaj panowie spotkali się dotychczas aż 9 razy 6 razy górą był Czech, zerkajac na ranking (choć to nie jest za bardzo istotne) 12 jest Nicolas a 7 Tomas, drugą sprawą jest to że hard nie jest ulubioną nawierzchnią Almagro. Berdych ostatnio wrócił do formy po kiepskim okresie. Nie tak dawno bo tydzień temu grał w fianle w Winstom-Salem gdzie uległ Isnerowi po zaciętym meczu 2:1.
Wiele argumentów przemawia za Czechem choć Almagro zawsze groźny, mimo to kurs ciekawy wiec stawiam 3-0 dla Berdycha.
✅ 162
 
mcsavi 0

mcsavi

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis; WTA; US OPEN
Spotkanie: 21:00; Agnieszka Radwańska (POL) - Roberta Vinci (ITA)
Typ: Agnieszka Radwańska 2:0
Kurs: 2.11
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:

Kurs jest jak najbardziej odpowiedni, Włoszka jest o klasę słabszą zawodniczką niż Aga. Co z tego, że ostatnio wygrywała wiele meczów? 90% z nich to zawodniczki słabe, spoza pierwszej czterdziestki WTA. Jedynie zwycięstwa w tym turnieju z Cibulkovą (przemęczona, gra praktycznie w każdym turnieju) i Jankovic (nigdy nie wróci do dawnej dyspozycji, gra w kratkę) mogą budzić pewne uznanie.
Tegoroczne osiągnięcia Włoszki w starciach z zawodniczkami z TOP 10 przed US OPEN:
Sara Errani (10 m.): 0:2 (4:6) (1:6)
Maria Sharapova (3 m.): 0:2 (2:6) (1:6)
Serena Williams (4 m.): 0:2 (1:6) (2:6)
Angelique Kerber (6 m.): 0:2 (2:6) (3:6)
Agnieszka Radwańska (2 m.): 0:2 (6:7) (4:6)
Angelique Kerber (6 m.): 2:0 (6:2) (7:6)
Włoszka pewnej bariery nie przeskoczy i w starciu ze światowym nr 2 jest bez szans. Radwańska powoli wraca do stabilnej formy, rozegrała ostatnio bardzo dobry mecz z Jankovic. Jak wiemy, Agnieszka nie radzi sobie tylko z zawodniczkami grającymi siłowo i z bardzo mocnym serwisem (Azarenka, S. Williams, problemy ze Stephens). Errani jest przeciwieństwem takiej tenisistki, ma słaby serwis, zaledwie 1,63 wzrostu, jest już u schyłku kariery, najlepsze lata ma za sobą. Szykuje się łatwe przetarcie dla Polki.
Agnieszka Radwańska 2:0 @ 2.11
⛔ 100
 
borntofight 98

borntofight

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Legia-Podbeskidzie
typ: Podbeskidzie +1,5
Kurs: 1.9
bukmacher: bet365
Analiza:
Na dzisiejszy wieczór postanowiłem ulokować swoje pieniądze w spotkaniu Legii z Podbeskidziem. Długo analizowałem i zastanawiałem się co pograć w tym meczu i jeśli mam grać na Legię po śmiesznym kursie 1,28 to szukam czegoś innego. I to właśnie handicap w stronę Podbeskidzia myślę za najodpowiedniejszy typ na ten mecz.Jak wiadomo w Legii mamy dzisiaj szeroką listę nieobecnych Kucharczyk,Vrdoljak,Wolski,Kosecki co w rezultacie daje nam solidne osłabienie ofensywnej siły rażenia Legii.Co prawda do składu wraca na dzisiejszy mecz Miro Radović jednak ten piłkarz mnie nie przekonuje. W zespole gości na dzisiejsze spotkanie również nie obędzie się bez braków Marka Sokołowskiego oraz Bartłomieja Koniecznego. Jednak w porównaniu do zespołu Legii te absencje są o wiele mniej poważniejsze.Podbeskidzie kadrowo ma o klasę słabszych zawodników jednak liczę na ich podstawowy atut waleczność i kolektyw jaki stanowi ta drużyna. Liczę na powtórke z poprzedniego sezonu,gdy to właśnie Podbeskidzie wygrało na Łazienkowskiej 2;1 .
Myślę,że wystarczająco was przekonałem co do swojego typu i wam i sobie życzę powodzenia.
⛔ 100
 
chicharito14 49

chicharito14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Doxa Katokopias - AEL Limassol
Typ: AEL Limassol
Kurs: 1,65
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Sprawa jest prosta. Pojedynek beniaminka z ubiegłoroczny mistrzem. Mecz inauguracyjny, ale AEL rozgrywał już spotkania o stawkę w eliminacjach do LM. Wyeliminowali w dwumeczu zespół z Irlandi Północnej - Linfield (3-0, 0-0), następnie Partizan Belgrad (1-0, 1-0). Dopiero w 4 rundzie eliminacji ulegli mistrzowi Belgi - Anderlechtowi (2-1, 0-2). Rozegrali także spotkanie o Superpuchar Cypru, przegrali 3-5 z Omonią, ale w tamtym spotkaniu dali odpocząć kluczowym zawodnikom, grał praktycznie rezerwowy skład. A myślę, że siłe bieniaminków ligi cypryjskiej doskonale pokazało spotkanie właśnie Omoni Nikozja z Ayia Napa, Ayia Napa które w poprzednim sezonie 3 krotnie pokonało Doxa i zaliczyło z nimi 1 remis. Wracając do pojedynku z Omonią, to przegrali aż 0-5. Nie sądzę, że aż tyle bramek AEL zaaplikuje drugiemu z beniaminków, ale wydaje mi się iż skończy to się 2 lub 3 bramkową wygraną gości.
✅ 65
 
dig 106

dig

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna (Dania 2 liga)
Spotkanie: Koge - Lyngby
Typ: 2
Kurs: 2.38
Buk: Pinnacle
Analiza:
Analiza: Witam w 3 dniu września. Dziś pod lupę weźmy spotkanie z drugiej ligi Duńskiej. O godzinie 19:00 czasu polskiego rozpocznie się ciekawie zapowiadające się spotkanie po między Koge a Lyngby. Fawofytem tego meczu są niewątpliwie goście. Jak na razie zajmują oni drugie miejsce i mają na swoim koncie tyle samo bo 13 punktów co lider oraz zajmująca trzecie miejsce Vestsjaelland. Jednak jest małe ale... Drużyna dzisiejszych gości ma od wszystkich innych drużyn z wyjątkiem oczywiście Koge... o jeden mecz mniej. Można więc powiedzieć że jest to spotkanie kończące 7 serie spotkań. Tak więc jeśli gospodarze stracą dziś punkty ( przegrają bądź zremisują ) co w mojej opinii jest bardzo prawdopodobne... goście przesuną się na pozycje lidera. Koge jak na razie zawodzi swoich kibiców. W tabeli zajmują ostatnie miejsce z 4 oczkami w 6 meczach. Tak więc 2.38 w Pinnacle to wg. mnie ogromna promocja. W każdym bądź razie warto spróbować. Spotkanie rozpocznie się już za nieco ponad godzinkę. Ostatni mecz po między tymi drużynami zakończył się wynikiem 1:4 ... dla dzisiejszego faworyta spotkania.
✅ 138
 
M 3

mon3ster

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Francja - Ligue 2
Spotkanie: Lens - Angers
Typ: Lens
Kurs: 2,05
Bukmacher: Tobet
Analiza:
O 20:30 dojdzie do meczu kończącego kolejke ligue 2, w którym znajdujące się na 11 miejscu Lens podejmie 15 Angers. Oba zespoły słabo prezentują się na wyjazdach, punkty zdobywają głównie na własnym boisku. Między innymi w tym upatruję przewagi Lens w dzisiejszym spotkaniu. Lens to drużyna, która w tym sezonie jeszcze nie przegrała ale na 5 meczy zanotowali aż 4 remisy. Gospodarze z pewnością mają świadomość, że jeśli dziś nie wygrają ich strata do czołówki będzie już duża. Angers bardzo dobrze zaczęli sezon od dwóch zwycięstw jednak ostatnie 3 mecze to 3 porażki, a więc wyraźny spadek formy. Myślę, że dzisiaj gospodarze nie zawiodą i zdobędą komplet punktów, który jest im bardzo potrzebny jeśli nie chcą już na początku rozgrywek stracić szans na awans do ligue one. Lens jest również zespołem zdecydowanie bardziej doświadczonym i mam nadzieje, że piłkarze udowodnią to na placu.
⛔ 100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis; WTA; US OPEN
Spotkanie: Agnieszka Radwańska (POL) - Roberta Vinci (ITA)
Typ: Roberta Vinci +4,5 gema
Kurs: 1.74
Bukmacher: Betfair
Analiza: Spotkanie jak widać w temacie wałkowane kilka razy i to i w jedną i drugą stronę. Ja przychylam się do większości i także widzę raczej Włoszkę w kolejnej rundzie. Radwańska to niby nr 2 rankingu WTA i turnieju, ale jej tenis w ogóle nie przystoi do takiego rozstawienia. Zdecydowaną faworytka bukmacherów jest Polka, tylko że Vinci ostatnie mece gra naprawdę dobrze i może zdarzyć się wszystko w tym meczu. Radwańska ani nie ma serwisu, ani przyśpieszenia, ani siły do posłania winnera, a jej gra opiera się na tym, że ona robi 10 niewymuszonych błedów, a rywalki 25-30. W turnieju pokonała Jankovic, Suarez Navarro oraz Bratchikową. Z Navarro przegrała pierwszego seta i potem miała stratęprzełamania w 2 secie, jednak Navarro oddała 11 gemów z rzędu i przegrałą mecz. Z Jankovic też przeciętny mecz. Wloszka natomiast wydaje sie byc w zyciowej dyspozycji. Vinci wygrala turniej w Dallas, wygrywajac po drodze m.in. z Jankovic, a z Jovanovski 6:0 6:0. Wloszka często zmienia rytm gry, czyli podobnie do naszej zawodniczki. W US Open wygrała z Ulą Radwańską, oddając jej 2 gemy, z bardzo solidną Shvedovą 2:1 i z Cibulkovą 2:0. Według mnie Vinci może pokusić się o niespodziankę, a już na pewno będzie to wyrownany mecz. Handicap na Vinci to dobry wybór.
✅ 74
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna, Ligue 2, Francja
spotkanie: Lens- Angers
typ: Lens(-1)
kurs; 4.05
bukmacher: expekt
analiza:
Kolega wyżej uprzedził mnie o kilka minut, ale to nic. Spróbuję zatem zagrać na Lens handicapem, a kurs jak najbardziej zachęca. Z jednej strony warto by było zagrać na , tzw. przełamanie dla Angers, ligę rozpoczęli jak marzenie, zwycięstwem u siebie 1:0 z Sedanem, następnie 2:1 z Clermont na terenie rywala. Potem było już gorzej, gorzej i gorzej, dosłownie, bowiem przegrali trzy razy, w tym dwa razy jako gospodarz. Z drugiej strony, tej która mnie bardziej przekonuje , tzn. gra handi na Lens. Po pięciu ligowych meczach w tym sezonie mają na koncie 7 pkt. Co prawda nie było to na pewno marzenie, ani specjalny powód do dumy, ale cieszy fakt, że żaden rywal nie znalazł na nich jeszcze sposobu, a kibice mogą nazywać swoich podopiecznych niepokonanymi. Tylko oni oraz aktualny lider Ligue 2 mogą się pochwalić takim osiągnięciem. Na każdego przyjdzie czas, ale myślę, że walczaków z Lens zatrzyma dopiero w następnej kolejce Chateauroux, który świetnie gra na swoim terenie. Mój wynik to 2:0.
⛔ 100
 
P 18

pablozur

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Irlandia - Premier League
Spotkanie: St. Patricks - Derry City Typ: Derry City
Kurs: 4,67
Bukmacher: Pinnacle
Godz: 20:45
Analiza:

Dzisiaj bardzo ciekawie (z punktu widzenia kursu ???? ) przedstawia mecz w irlandzkiej pierwszej lidze. Obie drużyny są sąsiadami w lidze, St. Patricks zajmuje 4 miejsce a Derry City 5 miejsce. Obie drużyny spisują się podobnie w całym sezonie, jak i w przekroju ostatnich 5-8 meczy.
Jednak jeżeli spojrzymy tylko na ostatnie mecze to St. Patricks przegrana u siebie 0-1, wygrana na wyjeżdzie 1-0 i remis w ostatniej kolejce 0-0. Bardzo mało skuteczna drużyna. Dodatkowo w 3 ostatnich meczach u siebie drużyna ta zdobyła tylko 1 punkt, nie strzeliła bramki i straciła 3.
Jeżeli chodzi o drużyne gości to ostatnie mecze na wyjeżdzie dla tej drużyny są bardzo dobre. Nie przegrała na wyjeżdzie już od 8 meczy, remisując między innymi z liderem i drużyną zajmującą 3 miejsce. W 3 ostatnich meczach druzyna zdobyła 4 bramki, a straciła 0. W tych meczach zwyciężyła 2 razy i raz zremisowała.
Ciężko jest prognozować mecz na podstawie bezpośrednich meczy. 5 ostatnich meczy to 1 wygrana St. Patricks, 1 wygrana Derry City i 3 remisy. Jeśli chodzi o mecze tylko na stadionie w Dublinie, to na 10 ostatnich meczy, 3 wygrane gospodarza, 2 remisy i 5 wygranych właśnie drużyny Derry City.
Podsumowując, jeżeli wziąć pod uwagę wszystkie aspekty, które wymieniłem oraz kurs na dane wydarzenie, grzechem jest nie zagrac ????
Pozdrawiam
⛔ 100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna 2 Bundesliga
Spotkanie - Union : Hertha
Typ - over 3.5 gola
Kurs - 2.75
Buk - Bet365
Analiza :
Czwarta kolejka, 2.Bundesligi jest bardzo wyjątkowa dla berlińskich fanów jest to jedno z najważniejszych spotkań roku no bo to DERBY ! Wiadomo że w każdym kraju są to inne mecze niż normalny mecz ligowy , tutaj chodzi o honor . Może to zabrzmi śmiesznie ale drużyny te dopiero spotkały się ze sobą tylko 3 razy i bilans to 1-1-1 i 6:7 . Union okupuje na razie 16 miejsce z dorobkiem zaledwie 1 pkt , a goście nie za duzo lepsi bo 4 pkt i 13 miejsce . Trener Herthy, Jos Luhukay musi zrezygnować z niektórych graczy. Obok dłużej pauzującego Christopha Jankera, Shervina R.Fardi, Pierra Lasoggi i zawieszonego Levana Kobishvilli, zabraknie także Austriaka Daniela Beichlera . Piłkarze Unionu jeszcze nie wygrali u siebie z lokalnym rywalem , natomiast wygrali na Herthcie , Hertha natomiast wygrała na terenie Unionu , jak będzie dzisiaj trudno powiedzieć jedynie możemy być pewni że piłkarze zostawią na boisku trochę zdrowia i sił , jak dotąd obie ekipy są nie zbyt bramkostrzelne bo gospodarze mają bilans 3:6 a goście 5:6 jedno jednak widać że formacje obronne są niezbyt pewnymi punktami drużyn dlatego liczę właśnie że może być sporo goli jak np. w wygranym przez Herthę meczu w Pucharze Niemiec 3:5 . No i statystyka też nam podpowiada że w 3 spotkaniach padło 13 goli . Na to dziś liczę . Pozdrawiam !
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom