>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 03.08.2011 (środa)

Status
Zamknięty.
B 6

betholic

Użytkownik
Spotkanie : E.Baltacha-A.Radwańska
Typ:1
Kurs:5,50
Bukmacher: Unibet
W pierwszej rundzie turnieju w Carlsbad Brytyjka (60 WTA) wyjątkowo łatwo pokonała reprezentantkę gospodarzy M. Oudin (111 WTA) w stosunku 6-0,6-1 . Miejsce w rankingu Oudin niekoniecznie odzwierciedla jej faktyczną formę i umiejętności . Miała ta zawodniczka w tym roku sporo pecha w losowaniach i wielokrotnie trafiała na mocne zawodniczki już w pierwszych rundach , kończąc tym samym zawody . Poza tym , jak sama twierdzi , nawierzchnia twarda jest jej ulubioną .
Agnieszka (14 WTA ) to jednak dużo wyższa półka . Nie mniej jednak Polka potrafi grać bardzo chimerycznie . Często jej największą rywalką na korcie jest ona sama . Myślę , że i tym razem nie będzie grała swojego najlepszego tenisa , co może wykorzystać Brytyjka .
Kurs bardzo zachęcający , a prawdopodobieństwo mimo wszystko myślę dość wysokie .
po czasie , ale betholic sam zgłosił ten fakt więc bez konsekwencji ;) / Konrad
 
polakko20 170

polakko20

Użytkownik
Eliminacje Ligi Mistrzów

Wisła - Litex
2
4.90
Unibet

Analiza:

Przed nami ciekawie zapwowiadający się mecz 3 rudny eleminacji do ligi mistrzów pomiędzy Polską Wisłą a Bułgarskim Litexem.
W pierwszym meczu Wisła wygrała 2-1, miała ogormne szczęście.
Pierwszy mecz układał się po myśli Litexu jednak raziła nieskuteczność zaowdników tego zespołu. Odrobina szczęscia i Litex mógł wygrac te spotkanie, mieli 2 poprzeczki i nieslusznie nieuznaną bramke.
Dlatego są argumenty do tego ze pilkarze gości dzis mogą wygrac mecz.
Piłkarze Litexu nie bedą mieli nic do stracenia, rzucą się do ataku i to może przynieśc efekt.
Warto wspomniec że Wisła w sobote zaledwie zremisowała w lidze z Widzewem.Zawodnicy z Krakowa zagrali słaby mecz, wyrównali dopiero w dolicoznym czasie gry ( 1-1 ).
Moim zdaniem Litex wygra 1-0.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 35

krasny2

Użytkownik
Wisła Kraków - Litex Łowecz
do następnej rundy awansuje Litex
kurs 8,00
bwin
Kurs jest niesamowity. Już spora niespodzianka się zdarzyła odpadli Grecy. Teraz czas na Wisłę. Oczywiście dla nie których dobrym pomysłem będzie zainwestowanie w Wisłe (kurs 1,05). Dla mnie to kurs niespodzianka (aczkolwiek grałem wcześniej) Jasne mają dwie bramki do odrobienia ale warto zagrać. Przynajmniej za drobne. Zapewne moja ocena nie jest obiektywna ale uważam że Wisłą gra całkowicie beznadziejnie. Nie jest w stanie zdominować przeciwnika, utrzymać piłki ani wogóle grać w piłkę. Mi się ta Wisła nie widziała kompletnie zagrali tak jak umieli czyli dwie kontry i dzięki szczęściu dwie bramki. Z Widzewem chociaż wyszła niemal ta sama &quot;11&quot; co wyjdzie z Bułgarami (-Wilk (nie wiadomo czy zagra), Bunoza, Iliev ale podobno za Diaza wystąpi Paljić + Pareiko) Wraca supersnajper znad Wisły, legenda, największy profesjonalista Patryk Małecki. Zaletami Patryka jest super szybkość, świetnie centruję, rzuty ale Beckham, soczyste uderzenia z dystansu, a w dodatku świetny w destrukcji. Jednym słowem Polski Skarb, Oszlifowana Perła, Cnniejszy niż ten cały pieprzony gaz łupkowy. Co do Bułgarów to przegrali superpuchar ale grali rezerwami w pierwszej &quot;11&quot; z pierwszego meczu z Wisłą znalazł się Milanov i Zanev a więc aż 2 piłkarzy. Wiśle można kibicować ale nie wierzyć że coś im się uda bo tak naprawę jeden cud się zdarzył i to w Łoweczu.
⛔ 100
 
K 28,6K

krachoo

Użytkownik
Dyscyplina : Baseball - MLB
Spotkanie : Seattle Mariners - Oakland Athletics
Typ: Seattle Mariners
Kurs:2,20
Bukmacher: bwin
Dziś o godzinie 4:10 czasu polskiego na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych dojdzie do pojedynku dwóch rywali z dywizji American League West. Seattle Mariners na własnym boisku podejmą Oakland Athletics. Moją szczególną uwagę przykuł kurs bwin, który jako jedyny na jako faworyta wskazuje na drużynę z Bay Area. Być może zasugerowali się tabelą jednak według mnie to gospodarze są zdecydowanym faworytem. Po pierwsze ze swoimi dzisiejszymi rywalami wygrali dzień wcześniej 8-4. Po drugie atut własnego boiska powinien być tutaj kluczowym aspektem. Mariners u siebie nie zachwycają bilansem (27-29), ale porównując to do wyjazdowych wyczynów Athletics (18-36) nietrudno wskazać faworyta. Moim zdanie zespół z Seattle odniesie dziś zwycięstwo, a ostateczne rozwiązanie poznamy około siódmej rano czasu polskiego.
⛔ 100 brak godziny ( sprawdź pierwszą stronę )
 
pp34 0

pp34

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Washington
Spotkanie: David Nalbandian vs. James Blake
Typ: Over 22.5 games
Kurs: 2.00
Bukmacher: Pinnacle
David Nalbandian (27) vs James Blake (90)
Jestem pewny, że zobaczymy świetny pomeczy, pomiędzy tymi dwoma zawodnikami. Zarówno James (32 lata) jak i David (29) zaliczają się do grona zawodników starszego pokolenia, którym blisko do zakończenia kariery. W ostatnich sezonach grają jedynie na wybranych turniejach.
James grywa głównie w turniejach odbywających się w Stanach Zjednoczonych. Jego bilans w tym sezonie to 10-9 oraz 15-2 w Challengerach. Na powierzchni Hard jego bilans w tym sezonie to 7-5 (8-1 Ch). Osiągnął 2 rundę w Indian Wells, 3 w Miami, odpadł w 1 rundzie Wimbledonu po 5 setowej walce z Marcosem Baghdatisem. Ostatnio zagrał na 2 turniejach na powierzchni Hard, w Atlancie oraz w Los Angeles. Dwukrotnie odpadał w 2 rundzie, w Atlancie po 3 setowej walce z późniejszym finalistą Johnem Isnerem 7-6, 6-7, 7-5. W LA odpadł ponownie po walce z jednym z najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia, zwycięscą US Open 2009 z Juanem Martinem Del Potro 6-4, 7-6. Jak widać James jest w niezłej dyspozycji i potrafi powalczyć z najlepszymi.
David, wielki talent, który całą karierę miał problemy z licznymi kontuzjami. Zawodnik, którego forma jest zawsze wielką niewiadomą. Jego bilans w tym sezonie to 13-6. Zagrał zaledwie 7 spotkań w tym sezonie na powierzchni Hard, jego bilans to 5-2, jego ostatni turniej na Hard to Australian Open. Myślę, że na początku może mieć problemy ze złapaniem rytmu, jednak po kilku gemach powinien zacząć grać na wysokim poziomie. David wygral ten turniej przed rokiem i myślę że obrona tytułu będzie dla niego ogromną motywacją i da z siebie 100%.
Myślę, że zobaczymy bardzo dobry mecz, James pokazał w ostatnich tygodniach, że tanio nie sprzedaje skóry, z lepszymi od siebie zawodnikami, Davis broni tutaj tytułu sprzed roku, więc obejrzymy zacięte spotkanie. Dlatego decyduję się zagrać over 22.5 gemów. Myślę że zobaczymy 3 setowe spotkanie, jeśli mecz zakończy się jednak w 2 setach, to myślę, że obejrzymi przynajmniej 1 tie-break, dlatego typ jest bardzo prawdopodobny.
⛔ 100
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Tenis ATP
Spotkanie: Chris Guccione - Kevin Anderson
Typ - 1
Kurs - 3.75
Bukmacher - EXPEKT

Analiza: Pojedynek dwóch 2 metrowców w amerykańskim Waszyngtonie. Jeden z RPA, drugi z państwa kangurów. Obaj jak można przypuszczać mają serwis i to nie byle jaki. Braki koordynacyjne z racji wzrostu trzeba nadrabiać serwisem. Robią to bardzo dobrze, ponieważ gdy trafią pierwszym to zazwyczaj nie ma co zbierać. Przypuszczam, że właśnie serwis, o którym tak do znudzenia wspominania będzie decydującym czynnikiem, który przechyli szalę zwycięstwa ma stronę któregoś z zawodników. Tak sobie myślę, że chyba będzie tiebreak, jeśli oczywiście procent pierwszego nie będzie jakoś zatrważająco kiepski. Ale gdy ten pierwszy nie będzie się zbytnim prosił by wejść to co wtedy? Wtedy wymiana, długa bądź krótka. Ale kto w tej wymianie jest lepszy, odważniejszy? Po kursach wydaje się, że Anderson, ale no cóż... Dwa młoty, strzelam, że wymiany starali się będą kończyć szybko, jakimś mocnym ciosem z fh. Uważam, że ten mecz będzie ma styku, pojedynczy punkt, akcja może zadecydować. A że kurs lepszy ma kangurka to pobieram x dużą nadzieją na powodzenie.

⛔ 100
 
L 29

lajzon

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów UEFA
Spotkanie: Slovan- Apoel
Typ: 1
Kurs: 2,6
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam, na dziś wybrałem spotkanie, które odbędzie się w ramach III rundy eliminacji Ligi Mistrzów.Wydaje się, że mecz będzie bardzo wyrównany. Podobnie było w pierwszym meczu, który zakończył się wynikiem 0-0. Slovan przywiózł bardzo korzystny wynik z Cypru.Nie został także zdominowany na wyjeździe, bilans strzałów 12-6, strzały celne 4-2. Slovan umiejętnie się bronił wybijając konsekwentnie Cypryjczyków z ataku. Apoel nie wykorzystał swojej szansy na korzystny wynik, liga cypryjska wciąż nie wznowiła rozgrywek i Apoel nie jest w prawidłowym rytmie meczowym, to może miec wpływ na jutrzejszy mecz. Slovan za to rozegrał juz 3 mecze ligowe, wygrał u siebie 3-1 i 3-2 oraz przegrał w sobote z Zylina 2-1 na wyjeździe. Po tych wynikach widac że Slovan potrafi grac u siebie. Meczu z Zylina nie brałbym zbyt powaznie oceniając formę Slovana ponieważ jak większość pucharowiczów w ten weekend swoje mecze raczej odpusciła.W głowach siedział juz mecz rewanżowy. Kadra Slovana w przerwie letniej wzbogaciła się o 4 zawodników w tym az o 3 ofensywnych graczy plus Cikos w defensywie. Myślę że stac Slovan na odniesienie sukcesu dla tego klubu, jakim bedzie niewątpliwie co najmniej faza grupowa Ligi Europy. Polecam ten Typ
⛔ 100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, Mistrzostwa Swiata U-20 (Kolumbia)
Spotkanie: Kolumbia - Mali
Typ: Over 4,5
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: W drugim spotkanie fazej grupowej MS U20 grupie A spotykaja sie reprezentacji Kolumbia i Mali. Gospodarze turnieju beda faworytami tego spotkanie szczegolnie po tym jak wysoko pokonali Francja 4-1. Uwazam ze pilkarze z Ameryki poludniowej beda w stanie pokonac bramkarza rywale w to spotkanie niejeden raz. Pilkarze z Afryki przegrali swoj pierwsze spotkanie z Korea Pld 0-2, i dzis beda musieli powalczyc o pozostanie w turnieju. Licze ze z wzgleda na stawka spotkanie, pilkarzom z Mali uda sie conajmniej rownierz raz pokonac bramkarza Kolumbii. Moim zdaniem gospodarze turnieju beda chcieli ponownie dzis wysoko wygrac zeby zapewnic juz sobie awans oraz zeby byc bardziej podobudowani przed kolejnymi spotkaniami. Napewno pilkarze z Kolumbi zagraja bardzo ofensywnego futbolu i to moga ich rywale wykorzestac grajac z kontry. Mysle ze pilkarze z Mali w chwili kiedy straca gola i bedac pod sciana zagraja na maksymum i uda im sie strzelic pierwszego gola na tych MS. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Kolumbia i Mali padnie wynik powyzej 4,5 gola.
⛔ 100
 
gregory1989 55

gregory1989

Użytkownik
Spotkanie: Dinamo Zagrrzeb-HJK
Typ: over 3,5
Kurs: 3,5
Bukmacher: Gamebookers
Z dzisiejszej oferty wybrałem typ na over 3,5 gola w meczu Dinama z HJK. Goście nie mają nic do stracenia po porażce na własnym stadionie i muszą zagrac super ofensywnie żeby odwrócic losy tej rywalizacji. HJK ma dobry atak i przeciętną obronę dlatego liczę że oba zespoły sobie postrzelają dziś a typ wejdzie na luzie. Dodam że w meczach z udziałem HJK pada zwykle dużo bramek.
⛔ 100
 
S 18

szymek1547

Użytkownik
Piłka Nożna LE
Spotkanie: Viktoria Pilzno-Rosenborg
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher:Gamebookers
Analiza:


Dziś wieczorem o 20:05 odbędzie rewanz pomiędzy V.Pilzno a goścmi Rosenborgiem. Gospodarze to zespół ktory dośc nieoczekiwanie wywalczył mistrzostwo swojego kraju.Za Viktoria pozostała cała reszta czołówki Czeskiej Ligi.
Na ten moment Forma pozostaje jednak pewną niewiadomą, nie ma bowiem zbyt długiej tradycji europejskiej.
Skład oparty jest tylko na graczach rodzimych, którymi na boisku zarządza kapitan Pavel Horváth.

Rosenborg to od wielu lat czołowa i reprezentacyjna drużyna norweskiej piłki. Dość powiedzieć, że w ostatniej dekadzie po tytuł sięgała aż ośmiokrotnie, w sezonie ubiegłym osiągnęła go bez ligowej porażki. W najlepszych latach często widzieliśmy tę ekipę w fazie grupowej Ligi Mistrzów, niemniej jednak ostatnie lata już tak udane nie były. W sezonie ubiegłym europejska przygoda zakończyła się na fazie grupowej Ligi Europy, rok wcześniej nie udało się nawet do niej awansować. Teraz także niewielu spodziewa się większego sukcesu, choć porażka na tym etapie eliminacji byłaby niezwykle bolesna.
✅ 80
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna (mecze towarzyskie)
Spotkanie: Guangzhou - Real Madryt
Typ: Uda się obydwu drużynom strzelić gola? TAK
Kurs: 1.7
Bukmacher: bwin
Analiza: Mecz towarzyski, ale jaki. W Chinach dość duże wydarzenie, bo lider tamtejszej ligi grał będzie z Realem. Guangzhou to dość ciekawa ekipa, kilku reprezentantów kraju plus kilku Brazylijczyków i ten zespół nie przegrał od kwietnia 2010 w Chinach. W zeszłym sezonie grał jeszcze w 2 lidze, poniósł 1 porażkę, własnie w kwietniu, a teraz gra już w najwyższej klasie rozgrywkowej, po 17 kolejkach bez porażki. W ataku brylują Cleo i Mariqui. Real jak wiadomo gra za kasę, na pewno będzię mnóstwo zabawy i raczej bramek nie zabraknie. Myślę, że i gospodarze też przynajmniej 1 gola ustrzelą, w końcu to rywal niezłej klasy i nieważne, że piłka azjatycka traktowana jest z przymróżeniem oka. Real w 5 meczach kontrolnych, rozegranych przed sezonem, w 4 tracił gola. Na Tianhe Stadium jest spodziewanych kilkadziesiąt tysięcy kibiców. Tak więc wygra Real, ale goli powinno być kilka.
✅ 70
 
orlen47 34

orlen47

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Arvidsson S.-Brianti A.
Typ: Arvidsson wygra 2:0
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza : Ten kurs to chyba żart bukmacherów, a raczej prezent. Pytacie się dlaczego ??? O co Tobie chodzi Panie Orlen ??? Otóż odpowiadam, a raczej wyjaśniam tą ciekawą zagadkę..... Sofia dwa razy mierzyła się już z dzisiejszą rywalką i dwa razy pokonała ją 2:0 . Wczoraj bez problemowo przeszła pierwszą rundę, co prawda nie miała tak wymagającego przeciwnika jak Włoszka, ale i tak pewna wygrana pomaga psychicznie. Osobiście oglądałem wczorajszy mecz Brianti. Popełniała dużo Double fouli , słabo serwowała. Jakby Pennetta zachowała zimną krew to by odniosła zwycięstwo. Jestem przekonany że Arvidsson szybko przełamie Włoszkę i swoją zagrywką nie pozostawi złudzeń i odniesie pewne zwycięstwo 2:0
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Vikingur Reykjavik - Stjarnan Gardabae
Typ: 2
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet-at-home
Analiza: W tym meczu zagrają odpowiednio outsider ligi islandzkiej oraz drużyna, która walczy o awans do eurpejskich pucharów. Właśnie Stjarnan myśląc conajmniej o lidze europejskiej musi takie spotkania wygrywać. Vikingur z ostatnich ośmiu meczy zremisował tylko dwa,zaś reszte sromotnie przegrał. Goście natomiast przeplatają zwycięstwa z porażkami oraz remisami. W tym
spotkaniu licze na ofensywe Stjarnan (w każdym z ostatnich sześciu meczy
strzelili oni minimum jedną bramke w spotkaniu). W dodatku zawodnicy
Vikinguru na pewno nie są podbudowani psychicznie po ostatniej klęsce 1:6
z Thor.
⛔ 100
 
M 2

make114

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Ziemny
Spotkanie: Hercog P.-Dushevina V.
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Dziś o godzinie 19 w Amerykańskim Carlsbad zostanie rozegrany mecz pomiędzy Słowenką Polona Hercog która zajmuje aktualnie 40 miejsce w rankingu a jej rywalką będzie Rosjanka Vera Dushevina aktualnie 67 w rankingu.Zdaniem bukmacherów nie ma w tym spotkaniu faworytki.Jednak moim zdaniem zdecydowaną faworytką jest Słowenka,która ostatnio w Bastad wygrałą turniej WTA a w następnym turnieju w Palermo przegrała dopiero w finale , za to jej rywalka gra ostatnio bardzo słabo i przegrywa z przecietnymi rywalkami bez wygrania nawet seta.Ponoć Rosjanka gra z lekką kontuzją barku.Gorąco Polecam ten typ naprawdę warto.
P.S. PRZEPRASZAM ZA TAMTEN POST ALE MILENIUM MI SIE POMYLILO Z INTERNETOWYM, BO JEST TAKA STRONA MILENIUM.PL I TAM TEZ SIE OBSTAWIA ALE W NAZIEMNYM, JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM
⛔ 100
 
B 0

bukmacher90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów UEFA
Spotkanie: Dynamo Zagrzeb - HJK Helsinki
Typ: Ile goli strzeli zespół 2 ? + 1.5
Kurs: 6.25
Bukmacher: Bwin
Analiza
W ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi drużynami padł wynik 2 : 1 dla Dynama , jednak przed zdobyciem tej bramki HJK silnie sie broniło i kontratakowało. Ostatnie mecze drużyn wyglądają następująco Dynamo Zagrzeb wygrało 2:0 z Cibalią Vinkovci a HJK 1:0 z Mariehamn, tak więc mimo pucharów potrafią wygrać w lidze. Myślę ,że HJK będzie zależało i wynik 2:1 to nie jest jeszcze zły wynik dla nich zobaczymy co się stanie po 90 minutach
Bukmacher90
⛔ 100
 
V 13

virtual_king

Użytkownik
Dyscyplina:Maribor-Macabi Haifa
Typ:Maribor
Kurs:2,6
buk :bet365
Ostatnie mecze obu tych druzyn sa jakby powtarzajacym sie jak mantra rezultatem.Maribor wszystkie mecze wygrywa u usiebie , a Macabi wszystkie przegrala na wyjezdzie.Obie te druzyny strzelaj duzo goli wygrywajac przewaznie jedna bramka.Ostani mecz zakonczyl sie wynikiem 2-1 dla Macabi, wiec ta strzelona bramka moze okazac sie na wage zlota.Typuje zwyciestwo Maribor poniewaz jest w formie, a takze dlatego ze Macabi nie jest mocna na wyjezdzie.
⛔ 100
 
F 67

figo88

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Hercog P.-Dushevina V.
Typ: 2
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betfair
Analiza:
2 runda turnieju w San Diego, zagrają 67 Vera Dushevina i 40 Polona Hercog. Świetny kurs na Dushevine, Hercog jest obecnie w słabej formie. Na hardzie całkowicie jej gra nie wychodzi, w 1 rundzie dała się przełamać 8 razy z zawodniczką 600 w rankingu, która gra praktycznie tylko w deblach. Ponad to jej życiówka na tej nawierzchni jest fatalna tylko 27 zwycięstw na 59 spotkań. Dushevina zaś to zawodniczka głównie rozgrywająca swoje mecze na hardzie, świetnie się czuje na tej nawierzchni. Mimo, że forma Rosjanki w tym roku jest dosyć słaba to powinna ona wystarczyć na Hercog, która na tej nawierzchni osiąga najgorsze rezultaty.
✅ 85
 
realista0 15

realista0

Użytkownik
piłka nożna- eleminacje do LM
Trabzonspor - Benfica
Kto zakwalifikuje się do następnej rundy?
Typ: Trabzonspor
Kurs: 9,00 = 5,00

Bukmacher: Bwin
Analiza:
Pierwszy mecz w Lizbonie to szczęśliwe zwycięstwo Benfiki 2:0 uwazam, że Turcy zostali skrzywdzeni przez sędziego (nieuznany gol Mierzejewskiego), wynik jest poprostu nieadektwatny do tego co działo się na boisku. Przez bukmacherów Trabzonspor został juz skazany na odpadnięcie z LM, ja jednak sądzę, że jeżeli Turcy rzucą się od pierwszych minut z pełnym zaangażowaniem i wiarą w zwycięstwo do ataku wspierani przez żywiołową publiczność turecką to może dojść do niespodzianki i kto wie- może dojść do dogrywki czy nawet rzutów karnych i z odrobiną szczęścia to Trabzonspor może przjść do kolejnej rundy, wcale by mnie taki przebieg meczu nie zdziwił. Marzy mi się taki scenariusz, jednak wszystko zweryfikuje boisko... W każdym bądź razie mamy solidne podstawy aby zaryzykować i postawić za niewielką stawkę na Turków.
⛔ 100
 
ivrock 8

ivrock

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Partizan Belgrad - KRC Genk
Typ: Partizan Belgrad
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bwin
Z dzisiejszej oferty na el-LM wybieram ten mecz. Czysta jedynka. Dlaczego? Na podstawie tego co się działo w pierwszym meczu. W roli głównej wystapił niejaki Michalis Koukoulakis, sędzia z Grecji, który postanowił pobić rekord w przyznawaniu żółtych kartek - wlepił ich siedem i dorzucił jeszcze dwie czerwone. Większość z tego &quot;tortu&quot; zebrała drużyna z Belgradu, do tego dorzucił im jeszcze karnego, którego nie powstydziłby się nasz ukochany sędzia Webb. Ogólnie, rzecz biorąc Serbowie nie zasłużyli na przegraną. Grali na boisku przeciwnika jak u siebie, swobodnie konstruując akcje. Dostali gol z karnego i fuksa w 92 minucie (podanie z głębi pola i szybki lob nad wysuniętym bramkarzem). Partizan nie miał już czasu odpowiedzieć. Zrobi to dzisiaj. Można nawet pokusić się o handicap, ale piłka jest nieprzewidywalna i może jakiś fuks znowu wpadnie piłkarzom z Genk, ale wygrać to oni tego nie wygrają, a o remis muszą się modlić.
⛔ 100
 
smietanka 52

smietanka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia Division 1
Spotkanie: Sandes - Nybergsund
Typ: 1
Kurs: 1,48
Bukmacher: Pinnacle

W 16 kolejce wicelider Norweskiej Division 1 Sandes podejmuje 13 Nybergsund. Obie ekipy dzieli 11pkt w tabeli.
Gospodarze do tej pory wygrali 9 meczy, 1 zremisowali oraz 5 przegrali. Strzelili 30, a stracili 18 bramek. Nie przegrali ostatnich 8 spotkań ligowych z rzędu, wygrywając 7 z nich. U siebie przegrali tylko 1 spotkanie, notując przy tym 6 wygranych i żadnego remisu. Domowy bilans bramkowy to 17:6. Zespół Sandes ma formę 5 zwycięskich domowych meczy w lidze z rzędu.
Nybergsund jak do tej pory zdołał wygra 5 spotkań, 2 krotnie zremisował oraz przegrał 8 razy. Bilans bramkowy 26:32. Ostatnie 6 meczy to 4 porażki oraz 1 wygrana i 1 remis. Na wyjeździe jeszcze nie wygrali, notując 1 remis oraz 6 porażek. Strzelili 9 bramek oraz stracili 22.
Różnica klas oraz formy jest bardzo widoczna. Gospodarze wygrają ten mecz wysoko oraz pewnie.
✅ 48
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom