>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 03.06.2013 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
W 7

wawel

Użytkownik
Dyscyplina: French Open, tenis ziemny, nawierzchnia Clay
Spotkanie: Sharapova - S. Stephens
Typ: liczba gemów w meczu powyżej 16,5
Kurs: 1,4
Bukmacher: Bwin
Analiza: Krótka analiza. Sharapova gra z Stephens i wydaje mi się, iż mecz nie zakończy się łatwym zwycięstwem Sharapovej. Moim zdaniem będzie miała spore problemy z amerykańską , czarnoskórą tenisistką. W zakladzie wystarczy tylko żeby Stephens urwała rosjance 5 pkt. W tym roku na Clayu Sharapova ma świetny bilans (14-2). Przegrała tylko z Errani i z S. Williams. Stephens z kolei 7-4 na clayu w tym roku, poniosła porażki z Peng, Mattek Sands, Hantuchową i właśnie z Sharapovą. Ma ona dopiero 17 lat i myślę że dzisiaj zagra bez żadnych kompleksów i blokad, gdyż gra ze zdecydowaną faworytką i jest skazana przez wszystkich na porażkę. Sharapova z kolei już w drugiej i trzeciej rundzie French Open traciła sporo gemów z zawodniczkami słabszymi od S. Stephens (po 6 straconyc gemów z Bouchard i Zheng), a także są takie dni że traci sporo pktów po własnych prostych stratach. Myślę , że własnie dziś tak będzie, co w połączeniu z niezłą grą Stephens powinno dać te conajmniej 5 gemów
✅40
 
omlygoryl88 121

omlygoryl88

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis-Roland Garros
Spotkanie: Hamton-Jankovic
Typ: 0:2 w setach
Kurs: 2
Bukmacher: Bwin
Analiza:Jankovic gra w tym turniej dość pewnie. Może nie gromi jakoś specjalnie rywalek ale jest to równa gra na przyzwoitym poziomie. Jej przeciwniczka w pierwszy meczu męczyła się z Safarovą. Nie jest za pewna. Często męczy się w setach i gra tie breaki. Jankovic pokonała utytułowaną Stosur która była w przyzwoitej formie. Myślę że to będzie pewna ale nie jakaś ogromna wygrana. Myślę że spokojnie wygrane 6:3 6:4 w setach to coś czego możemy się tutaj spodziewać. Jankovic to doświadczona zawodniczka i z pewnością nie spali się psychicznie.
✅100
 
sztacheta 42

sztacheta

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Jankovic J./Paes L. - Huber L./Melo M.
Typ: 2
Kurs: 1,83
Godz: 18.00
Bukmacher: bet365
Analiza: Nie bede owijał w bawełne dlaczego postawie na tą pare. Jankovic wlasnie za chwile zaczyna mecz singlowy , wierze że poprostu będzie zmęczona, a gra z Hampton a więc nie musi to być krótki i wygrany mecz. Znając jeszcze do tego nastawienie serbki , ona może poprostu tego mixa ,,olać&quot; (tym bardziej jeśli wygra z Hampton).
po drugiej stronie siatki Huber Melo , świetny deblista i deblistka. z tego co pamiętam to już kiedyś razem występowali w mixie. Do tego Huber odpadła już z debla kobiet , i na pewno chociaż w pocieszenie będzie chciała się pokazać jak najlepiej w mixie. w 1 rundzie Huber Melo pokonali francuską pare gospodarzy po przegraniu 1 seta , a więc pokazali że chyba jednak im zależy. wierze w taki scenariusz , a kurs przyzwoity ????
✅83
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
dyscyplina: p. nożna
spotkanie: szwecja- macedonia
typ: drużyna 1 powyżej 1,5 gola
kurs: 1,4
Sportingbet
ANALIZA, witam, dzisiaj krótko, bo zaraz uciekam. wahałem się pomiędzy tym typem a overem na rożne (powyżej 9,5 za @1,85 na bet365) i dałem i to i to, jednak to tylko przeczucie i nie mam ciekawej analizy na ten typ, natomiast na 2 bramki Szwedów już mam, a mianowicie Zlatek. podejrzewam, że zawodnik ten będzie przez większość spotkania na boisku i o ile będzie dobrze pilnowany, a podejrzewam, że będzie to jego koledzy będą mieli więcej miejsca, a jeżeli nie dopilnują Ibry to on samosobiście strzeli i to nie jednego gola. estonia nie jest jakąś rewelacyjną ekipą (nie mówię, że grają źle) ale Szwedzi to trochę wyższa półka i przed meczami o punkty w eliminacjach będą chcieli się zgrać i pokazać, że są gotowi, więc dzisiaj szykuje się strzelanie i 2 bramki szwedom powinny wpaść, a jak wspomniałem na rogi też licze. pozdrawiam. ????
⛔100
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Włochy , Lega A - Play offy
Spotkanie: Varese - Siena
Typ: Siena
Kurs: 2,74
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Póki co w rywalizacji tych dwóch drużyn jest 3:1 dla Sieny a pojedynek toczy się do 4 zwycięstw, od początku pojedynków tych dwóch drużyn stawiam systematycznie na tą drużynę i nie inaczej jest dziś. Pomimo tego że Varese wygrało runde zasadniczą Ligi a Siena zajęła piąte miejsce drużyny te są na wyrównanym poziomie , z czego drużyna gości zdaje sobie sprawę i nie będzie chciała odłożyć awansu żeby uzyskać go na swoim podwórku . Natomiast koszykarze Varese są pod ogromną presją , wszyscy oczekują od nich zwycięstwa i awansowania do finału i obawiam się że mogą temu nie sprostać. I tak jescze dla przykładu w ciągu ostanich dwóch/trzech seoznów Varese ze Sieną wygrywało u siebie 4 razy natomiast Siena w na boisku Varese pięciokrotnie , dlatego myśle że warto zaryzykować. Kurs wysoki kusi : ))
⛔100
 
S 3

salo

Użytkownik
dyscyplina: p. nożna
spotkanie: Szwecja - Macedonia
typ: Szwecja -1.5
kurs: 1,893
bukmacher: Pinnacle
Szykuje się ostre strzelanie w Malmoe, tym bardziej, że w ataku desygnowani do gry są Ibra z Elmanderem. Zresztą najlepiej wkleić całą 11:
Isaksson; Lustig, Olsson, Granqvist, Wendt; Larsson, Källström, Ekdal, Kačaniklić; Ibrahimović, Elmander.
W składzie Macedończyków zabraknie natomiast największej ich gwiazdy, czyli Gorana Pandeva. Z przodu będą straszyć Jahoviciem, zawodnikiem grającym w FC Zurich, który do tej pory zagrał zaledwie w trzech spotkaniach kadry. Myślę, że odbije się to na ich sile ofensywnej i będę mocno zdziwiony jeśli uda im się dzisiaj strzelić choć jedną bramkę, a nawet jeśli im się to uda to gospodarze spokojnie są w stanie zaaplikować rywalom minimum 3 bramki. Warto również zauważyć, że Szwedów czeka bardzo ważny mecz w piątek w eliminacjach MŚ w Wiedniu przeciwko Austrii i myślę, że to dzisiejsze spotkanie będzie fajną okazją do podniesienia morale zespołu, a patrząc na skład o żadnej taryfie ulgowej nie może być mowy.
⛔100
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mecze towarzyskie
Spotkanie: Szwecja - Macedonia
Typ: Ilośc goli - I połowa - Poniżej 1,5
Kurs: 1,50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Tak na szybko bo za chwilę mecz. Dla mnie to świetny bet. Niedoceniana przez wszystkich Macedonia zagra w Malmoe z faworyzowaną Szwecją. Czy w pierwszej połowie ujrzymy już 2 bramki?? Szczerze wątpię, nie wiem czy wg zobaczymy bramki. A to za sprawą dobrze zorganizowanej w obronie drużyny z Macedonii. W ramach eliminacji MŚ Belgowie, Szkoci i Chorwaci strzelali im u siebie tylko po 1 bramce. Wcześniej Macedończycy towarzysko zremisowali bezbramkowo wyjazd z Portugalią. Te wyniki + to że jest to mecz towarzyski przekonują mnie do grania undera w pierwszej połowie po dość dobrym kursie jak na takie zdarzenie. Powodzenia !
✅50
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 2

studenciq

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel Anglia
Spotkanie: Lakeside Hammers-Coventry Bees(+11,5)
Typ: Coventry Bees
Kurs: 1,9
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jest to spotkanie sąsiadów w tabeli. Pszczoły mimo nieudanego początku sezonu z czasem nabierają wiatru w żagle i radzą sobie coraz lepiej.W meczu tym nie pojedzie Scott Nicholls. Stosowane będzie zastępstwo zawodnika. Myślę więc, że 7 biegów które powinien pojechać Kasprzak(przypominam, że w Angli punkty Jokera liczone są podwójnie) nie pozwoli odskoczyć Młotom na więcej niż 10 punktów w tym spotkaniu.
⛔100
 
mleczu 67

mleczu

Użytkownik
Dyscyplina: KOLUMBIA: Liga Postobon - Apertura
Spotkanie: Millonarios - Petrolera
Typ: 1
Kurs: 1,61
Bukmacher: Pinnacle
Na dziś wybrałem spotkanie między drużynami Millonarios, a Petrolera. Różnica między tymi drużynami jest kolosalna - na korzyść rzecz jasna gospodarzy, którzy klasyfikują się obecnie na 6 pozycji w tabeli. Przyjezdny zespół raczej nie wiąże przyszłości z czołówką tabeli tak jak gospodarze, obecenie zajmują odległe 15 miejsce z większym bilansem przegranych. Millonarios u siebie dość dobre pogrywają, od 20 kwietnia nie przegrali jeszcze u siebie żadnego spotkania - 6 wygranych/5 remisów. Dlatego dziś liczę, że podejmą się dogonienia w tabeli i awansują tym samym na wyższą pozycję. Wątpie aby Petrolera dziś wygrała, bądź nawet zremisowała w Bogocie.
⛔100
 
drill 66

drill

Użytkownik
Dyscyplina: Argentyna,Primera Division
Spotkanie: Tigre-San Martin
Typ: bts
Kurs: 1,91
Bukmacher: william hill
Analiza: Na dzisiejszy wieczor wybralem sobie argentynski futbol, a mianowicie mecz pomiedzy Tigre a San Martin. Obie druzyny nie sa absolutnie nastawione na defensywe o czym swiadcza duza strata bramek szczegolnie san martin na wyjazdach, gdzie radza sobie bardzo kiepsko. Ale w ofensywie jest zupelnie inna sprawa. Strzelaja na miare oczekiwan, dzisiaj rowniez powinni trafic do siatki. Krotko mowiac spodziewam sie fajnego i jednoczesnie szybkiego meczu. Tigre i San Martin licza na pozostanie w lidze, poki co im sie to udaje i dlatego graja na wiekszym luzie. Tigre ma dobrze zbudowany kolektyw, podobnie jak rywal nieco gorsza obrone. Mysle, ze zobaczymy otwarty mecz, druzyny nie maja nic do stracenia i a over jak widac w historii spotkan padal bardzo czesto. Jezeli spojrzymy takze na ostatnie wyniki, to nie pozostaje nam nic innego jak grac na over. Ja wole bezpieczniejsza opcje , ekipy na zblizonym do siebie poziomie i jestem pewien, ze przynajmniej jedna z druzyn strzeli gola.
✅91
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Kosyzkówka; WŁOCHY: Lega A - Play Offy
Spotkanie:Varese - Siena
03.06.2013 20:45
Typ: handicap +2.5
Typ: 2
Kurs: 3.28
Bukmacher: bet365
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:45 odbędzie się spotkanie w ligdze włoskiej koszykówki
pomiędzy zespołami Varese i Sieny. Bukmacherzy stawiają jako faworyta zespół gospdoarzy
który na własnej hali wydaje się być groźny. Historia pojedynków między tymi zespołami
jest jednak nieubłagalna dla gospdoarzy. Siena wygrała 23 spotkania w histroii, przy tylko
8 zwycięstwach Varese. Do całkowietego zwycięstwa w tym playoffie drużyna Sieny potrzebuje jednego zwycięstwa, które może spokojnie w dniu dzisiejszym odnieść.
Moim zdaniem mecz będzie stał na bardzo wysokim poziomie, jednak presja tego,iż
w przypadku porażki dla gospodarzy będzie to koniec walki o awans sprawi, że będzie
to dla nich bardzo trudne spotkanie i oczekiwania kibiców mogą ich przerosnąć.
Ostatnie 5 spotkań pomiędzy tymi zespołami to niemalże całkowita dominacja SIeny.
Odnieśli oni 4 zwycięstwa i tylko raz zaznali goryczy porażki, przegrywajać 2 punktami
Moim zdnaiem dzisiaj wygra Siena po bardzo wyrównanym meczu 68:72
⛔100
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka n. Argentyna, Primera Division
Spotkanie: Tigre - San Martin S. J.
Typ: over 2.5
Kurs: 2,10
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dlaczego over? Ponieważ San Martin to najbardziej overowa drużyna w Argentyńskiej Division, na 15 meczy 10 over 2.5 i 5 razy nie, Tigre troszke gorzej, poza tym lokuja się w końcówce tabeli ale na 8 spotkań u siebie 6 było over 2.5 także super. H2H obu tych drużyn również overowy bo nie pamiętam juz kiedy byl ostatni under haha napewno dalej jak 6 spotkań do tyłu miedzy tymi drużynami. Każda seria musi zostać kiedyś przerwana ale może jeszcze nie dzisiaj. powodzenia

✅110
 
baniol10 78

baniol10

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna,
Spotkanie:Tigre - San Martin S.J.
Typ: Obie drużyny strzelą TAK
Kurs: 1.91
Bukmacher: William Hill
Data (i godz):3.06 23:00
Analiza:
Wieczorem w Argentynskiej lidze dojdzie do zaległedo meczu pomiędzy Tigre - San Martin S.J. są to jedne z bardziej grających druzyn defensywnie . W Clausurze do konca zostały 3 kolejki obie druzyny mają po 17 pkt zajmują odpowiednio Tigre 14,
San Martin 13 miejsce w bramkach lepsi sa San Martin 23:24 , Tigre 18:24 i tu własnie o te 24 bramki mi chodzi , tracą po 24 bramki w 15 meczach , to jest 1,6 bramek na mecz .
W statestykach na 10 meczy między sobą 8 razy było powyżej 2,5 bramki , 6 razy obie druzyny strzelali bramki w tym 4 krotnie ostatnio każda drużyna strzelała bramkę. San Martin ostatnio w lidze na 3 ostatnie wyjazdy strzelali bramki , a w tym roku na 7 meczy tylko nie trafili do siatki 2 razy.Gożej wiodło się u siebie gospodarzą 3 razy nie strzelili bramki , 2 razy remisując 0:0 i raz przegrywając 0:2
✅91
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom