>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy dnia - 03.05.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
L 44

lewy261

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna
Spotkanie: Korona Kielce - Polonia Warszawa
Typ: 1/1 ( HT/FT)
Kurs: 3,30
Bukmacher: williamhill.com
Data (i godz): 03.05 20:45
Analiza:
Czarne koszule czeka dziś trudny kielecki teren. Drużyna Korony pod względem meczów u siebie zajmuje 2gie miejsce w lidze 3 pkt. za Legią z Bilansem bramkowym 18:9. Złotokrwiści to strasznie waleczna drużyna, oglądałem ich kilka meczów. Natomiast po ostatnim meczu Polonii Warszawa z Ruchem Chorzów i przypadkowo strzeloną bramką Wszołka ( Za którą zresztą ładnie zgarnołem po kursie 4,20 ???? ) mogę stwierdzić że w dzisiejszym meczu polegną, ostatnie ich 5 meczy to 3 przegrane, remis i jedna wygrana. Uważam również że Łysy w ataku Korony strzeli dzisiaj bramkę i podopieczni Leszka Ojrzyńskiego zgarną 3 punkty, w ostatnich 5ciu meczach u siebie 4 wygrali , jeden zremisowali. Gdyby spojrzeć na ostatnie 10 meczy Polonii na wyjeździe na ostatnie 10 meczy wygrali tylko 1(!), nie jest już to ta sama drużyna co w rundzie jesiennej, pieniądze, cięcia budżetowe robią swoje i zawodnicy zamiast grać myślą o wypłatach. Poza tym sprzedali Dwaliszwilego do Legii który robił w Polonii wielką robotę i obecnie brakuje mu jednej bramki do liderowania wraz z Ljuboją i Demjanem w klasyfikacji strzelców. Polecam.
⛔100
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Korona - Polonia
Typ: dw. 1-1
Kurs: 6,5
Buk:bet365
Analiza: Korona po porażce z Pogonią pokazała, że nie zmierza w zbyt dobrym kierunku. Myślę, że ten zespół swoją najwyższą formę w tym sezonie już osiągnął... i niezbyt dobrze ją spożytkował. Były tylko zwycięstwa na własnym boisku. Dla mnie ten zespól jest przeciętny. Byli w formie, ale ta forma się skończyła na moje oko dlatego jakoś nie widzę żeby dzisiaj mieli wygrać. Polonia po dwóch porażkach z rzędu będzie się chciała odkuć. Remis ich zadowoli, na zwycięstwo raczej nie mają co liczyć bo i na tyle mocni raczej nie są by wygrywać w Kielcach gdzie gra się bądź co bądź bardzo trudno. Dlatego dla mnie po jednej bamce każda ekipa może strzelić i remis wydaje mi się najlepiej oddawać siłę obu zespołów na ten moment.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom