>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy dnia - 03.05.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
M 55

mypy79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - I liga.
Spotkanie: Bogdanka Łęczna - Olimpia Grudziądz.
Typ: 1.
Kurs: 2,30.
Bukmacher: bWin.
Analiza: No i będzie polemika z wpisem powyżej. ????
Dlaczego Łęczna? Łatwo byłoby napisać, że sercem jestem za &quot;zielono-czarnymi&quot;, ale dziś stawiam na nich, bo tak nakazuje logika i aspekt czysto sportowy.
Mimo wpadki z Cracovią w Łęcznej ciągle trudno jest o punkty. Olimpia przekonała się o tym w poprzednim sezonie, kiedy przegrała 0:2. Z Łęczną faktycznie potrafi grać, ale na własnym terenie. Dwa remisy wiosny nie czynią, tym bardziej że Bogdanka totalnie nie potrafi grać na wyjazdach. U siebie - może finezji nie prezentuje - ale jest groźna dla każdego!
Przed typem zasięgnąłem języka w obozie &quot;górników&quot; i wiem, że Bogdanka problemy kadrowe ma już za sobą. Trener Rzepka desygnuje więc do gry praktycznie najsilniejszy skład. Po ciuchu liczę na przebudzenie Tomasa Pesira. Groźny jest również młody Michał Zuber, o czym przekonała się chociażby Termalica...
Poza tym od 23 marca (2:1 z Arką) upłynęło już trochę czasu, tak więc najwyższa pora na punkty wywalczone na stadionie przy al. Jana Pawła II. Szczególnie, kiedy Olimpia faktycznie przyjeżdża osłabiona...
Moje TyPy w maju:
1 typ: 1 ✅ - 0 ⛔
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
szyma2 22

szyma2

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Bundesliga
Spotkanie: Moenchengladbach - Schalke
Typ: 1X
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365

Miałem postawić dziś na Koronę jednak trochę się spóźniłem więc wezmę mecz ligi niemieckiej. Co skłoniło mnie do takiego typu ? Ano przede wszystkim liczby, które nie kłamią... Moenchengladbach to jedna z lepszych drużyn własnego boiska. Statystyki w lidze na własnej murawie: 8-5-2, jak widać ponieśli tylko 2 porażki i to było jeszcze w tamtym roku! Biorąc z kolei pod lupę drużynę Schalke zobaczymy statystyki meczów wyjazdowych: 4-4-7. Jak na 4 ekipę w Niemczech to bilans dość mizerny. Obie ekipy dzielą w tabeli 3 miejsca (Borussia - 7, Schalke - 4) jednak to tylko a może dla innych aż 5 punktów. Dodatkowo przy moim typie utwierdza mnie fakt że Borussia wygrała poprzednie 4 mecze na własnym boisku z ekipą Schalke. Pierwszy mecz tych ekip w Gelsenkirchen zakończył się remisem 1:1

Kontuzje i obsencje:
Borrusia:
Brak
Schalke:
Jermaine Jones (zawieszenie), Lewis Holtby (kontuzja), Andreas Wiegel (kontuzja), Peer Kluge (kontuzja), Ralf Fahrmann (kontuzja)
⛔100
 
lipton_ 192

lipton_

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ligue 1
Spotkanie: St.Etienne - Bordeaux
Typ: BTS (obie strzelą)
Kurs: 1,85
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Ciągle walczące o Europejskie puchary St.Etienne zmierzy się u siebie z Bordeaux. Uważam, że gospodarze będą chcieli szybko strzelić bramkę i kontrolować spotkanie, lecz jak to często u nich bywa gdy strzelają to zaraz ją tracą, myślę że dziś będzie podobnie. Drużyna gości w ostatnich meczach również strzela jak i traci bramki, mają luki w defensywie ale bardzo mocną siłę ataku. Warto również dodać, że ostatnie 5 meczy tych drużyn, to grad bramek (poza jednym meczem gdzie było 0-0). Zdecydowanie polecam.
⛔100
 
anzelmo 246,6K

anzelmo

Użytkownik
Mistrzostwa Świata Czechy-Białoruś 03.05.2013 16:15 hokej
typ -1.5 Czechy
1,44
Sportingbet
Pora zacząć mistrzostwa świata- zapowiada sie bardzo ciekawy turniej na dzisiaj wybrałem sobie spotkanie naszych sąsiadów którzy do Skandynawii przywieźli bardzo ciekawy zespól.Mamy lekkie hendi do pokrycia w strona podopiecznych Aloisa Hadamczika , kurs nie powala ale Czesi sa zdecydowanym faworytem tego spotkania. Maja bardzo doświadczony zespól z takimi zawodnikami jak Radim Vrbata, Jiri Tlusty,Jiri Hudler czy Jan Hejda.Jako ze jest to 1 spotkanie pewnie jakiegoś wielkiego spotkania i pogromu nie zobaczymy- kadry do końca nie sa zamknięte mogą być wzmocnienia z nhl jeszcze.Imo 2 bramkami Czesi powinni wygrać, dla nich mistrzostwa świata sa zawsze bardzo ważna i prestiżowa impreza. Białorusini raczej będą tłem na tej imprezie maja bardzo przeciętnych bramkarzy, różnica powinna wyjść w przewagach granych przez naszych sąsiadów, po dzisiejszych spotkaniach będziemy troszkę mądrzejsi.
✅44
 
milson 209

milson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin
Typ: Zagłębie (-1) EH
Kurs: 6,0
Bukmacher: William Hill
Typ trochę przeciwko logice, bo TSP w ostatnich spotkaniach gra naprawdę dobrze. W tej rundzie przegrali tylko jedno spotkanie (z Legią) i dzielnie walczy o utrzymanie w lidze. Podopieczni Czesława Michniewicza nie zawodzą, więc... kiedyś musi powinąć się im noga, bo to polska liga ???? Na południe przyjeżdża Zagłębie, uskrzydlone derbowym zwycięstwem nad Śląskiem. Zespół Pavla Hapala to jeden z nielicznych ekip zza pleców dwójki walczącej o mistrzostwo, którą stać finansowo na grę w pucharach. Gdyby nie karne trzy oczka Miedziowi byliby w doskonałej sytuacji do szturmu na Europę. Mimo wszystko uważam, że Zagłębie jest w stanie ograć TSP nawet w Bielsku-Białej. W drużynie jest kilku zawodników, którym będzie zależało na pokazaniu się. Jeśli Zagłębiu będzie zależało na wywiezieniu kompletu punktów z Beskidów, to powinno je stamtąd wywieść. Osobiście przeczuwam, że jeśli takie zwycięstwo miałoby mieć miejsce, to będzie ono bardziej okazałe, niż tylko jednobramkowe.
⛔100
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka ręczna - Hiszpania - Copa del Rey
Spotkanie : Barcelona - Atletico Madryt
Typ : 2
Kurs : 5,50
Bukmacher : Bet365
Analiza :
No cóż, szczerze mówię, że typ trochę życzeniowy ale nie do końca i pokrótce postaram się go uargumentować. Otóż zespoły spotkały się niedawno w ramach walki o final four Ligi Mistrzów. W pierwszym meczu po fantastycznie rozegranym spotkaniu zespół Atletico wygrał całkowicie zasłużenie we własnej hali 25:20. W rewanżu w Palau Blaugrana nie było już tak kolorowo i zespół po fatalnej pierwszej połowie przegrał cały mecz 32:24 ostatecznie odpadając z Ligi Mistrzów. Zawodnicy Atletico zagrali zupełnie odmiennie niż w meczu u siebie popełniając sporą liczbę strat. Do tego fenomenalny mecz grał Siarhei Rutenka, który do przerwy miał na swoim koncie już 7 bramek a w całym meczu zdobył ich łącznie 11. Myślę jednak, ze dziś nie uda mu się powtórzyć tego wyczynu i obronie z Madrytu będzie trochę lżej. Godne uwagi jest to, iż pomimo takiego wyniku w meczu był moment gdzie podopieczni Duszanbajewa potrafili się podnieść i pokazać, że też wiedzą na czym szczypiorniak polega (doprowadzenie do rezultatu 23:17 z 22:11). Warto dodać, że Atletico w tym meczu też miało zawodnika, który odgrywał fenomenalne zawody a mianowicie Julena Aguinagalde, który przy 100% skuteczności rzucił 11 bramek ! Co do składów osobiście uważam, że są one bardzo zbliżone i nie widzę tutaj aż takiej przewagi po stronie Barcelony.
Fakt faktem Barcelona ma passę 24 zwycięstw pod rząd u siebie ale ciekawostką jest, że ostatni raz kiedy przegrali w Palau Blaugrana był mecz właśnie z Atletico Madryt 12.05.12 (prawie równy rok temu) przegrany przez gospodarzy 29:30. Dzisiaj liczę na powtórkę.
Podsumowując jest to oczywiście typ ryzykowny ale według mnie jest duża szansa na jego wejście. Wiadome, że są to derby i motywacji oraz ambicji zespołom nie zabraknie, Atletico na pewno będzie walczyć ze zdwojoną siłą aby zrewanżować się gospodarzom za ostatnią sromotną porażkę. Zadecyduje dyspozycja dnia - oby ta była dziś po stronie zespołu Lazarowa i Balića a nie Rutenki i reszty. Powodzenia !
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka PLK godzina 20:00
Spotkanie : Koszalin - Sopot
Typ : 2
Kurs : 1.52
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Ostatnio Sopot przegrał u siebie niespodziewanie z Koszalinem. Kto śledzi PLK wie że czasami tam się dzieją cuda, ale raz cud może się zdarzyć ale drugi raz już nie. Sopot ogólnie jest lepszym zespołem, ma lepsze indywidualności i lepszą ławkę. Ostatni mecz wyszedł Koszalinowi. Darrell Harris zdobył 27 ptk, Henry Sek 19 a Wisniewski 21. Czy są oni w stanie powtórzyć ten wyczyn? Moim zdaniem Nie. W Sopocie zabrakło ptk Loobego i przede wszystkim Dylewicza. Dziś Sopocianie powinni lepiej pokryć Trzech asów Koszalina i wtedy będzie pozamiatanie. Do tego wystarczy poprawić skuteczność. W koszykówce czasem przychodzi słabszy dzień i taki dzień przydarzył się Sopocianom, a AZS miało swój dzień i to tyle. Wiem że dużo ludzi teraz będzie szukało na siłę gry w stronie Gospodarzy ale wydaję mi się że to jest bezsensowne. Sopot jest lepszą ekipą i to oni powinni awansować i dziś wygrać i wierze że tak będzie. Powodzenia

⛔100
 
kareem33 74

kareem33

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Tauron Basket Liga
Spotkanie: AZS Koszalin - Trefl Sopot
Typ: 1
Kurs: 2,35
Bukmacher: Betcllic

Jeśli szukać niespodzianki, w którymś z dzisiejszych meczów TBL będzie to ten mecz, za AZS-em przemawia statystyka na 16 gier u siebie w tym sezonie przegrali 3(jeden po dogrywce, drugi w kulawym składzie a trzeci to 1 mecz sezonu z Tarnobrzegiem przegrany 1 punktem) widać że akademicy ze swojej hali zrobili małą twierdzę i ciężko z ich terenu wywieźć 2 punkty. Oglądałem ich mecze w dolnej szóstce u siebie i Koszalin bardzo dobrze gra w obronie, jeśli dobra obrona przełoży sie na atak i trójkę Harris, Henry, Wiśniewski wspomogą zadaniowcy typu Wołoszyn, Leończyk, Mielczarek, Milicic, Jones to spokojnie mogą dzisiaj wygrać.
✅135
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Spotkanie: Hellas Werona - Pro Vercelli AHC (0:2) (dwubramkowe zwycięstwo = zwrot)
Typ: 1
Kurs: 2,33
Buk: Pinnacle

Dziś o godz. 20:45 w Serie B trzeci Hellas zmierzy się z dwudziestym pierwszym Pro Vercelli. Gospodarze mają po 39 meczach 75 punktów, goście w tym samym czasie zgromadzili ledwie 32 punkty.

Goście to przedostatnia ekipa zaplecza Serie A. Do 17. miejsca dającego pewne utrzymanie, zajmowanego aktualnie przez Virtus Lanciano, ekipa z Piemontu traci aż 13 „oczek”. Aby zagrać w barażach ekipa z Vercelli musi nadrobić 8 punktów zaległości w ciągu 3 spotkań. Tak więc na utrzymanie ekipa Pro Vercelli nie ma większych szans.

7-krotny Mistrz Włoch przypieczętował swój smutny los w ostatniej kolejce remisując bezbramkowo z ostatnim Grosseto. Wcześniej Pro Vercelli przegrało 3:1 z 20. Vicenzą. Dwa mecze o „6 punktów”, na wagę ligowego bytu zakończyły się niepowodzeniami.

Najlepszym strzelcem gości jest Iemmelo, który strzelił ledwie 4 bramki w tych rozgrywkach. W ciągu 39 meczów ekipa z Piemontu strzeliła tylko 34 bramki! Podczas 19 wyjazdowych meczów goście strzelili tylko 14 bramek. Współczynnik wyjazdowy Pro Vercelli to 2W(ze Spezią i Padovą)- 4R-13P.

Hellas Werona to 3.ekipa Serie B, traci ledwie oczko do wicelidera Livorno. Dwie pierwsze drużyny awansują bezpośrednio do krajowej elity, więc ostatnie 3 mecze sezonu dla piłkarzy Hellas będą kluczowe. Nie ma mowy o odpuszczaniu, mobilizacja nawet na tak niegroźnego rywala jakim jest Pro Vercelli będzie ogromna. Piłkarze z Wenecji Euganejskiej wygrali ostatni wyjazdowy mecz z 19. Ascoli aż 0:5. Wcześniej piłkarze Hellas wygrali z 7. Brescią 4:2. Najlepszym strzelcem Hellas jest Danielle Cacia – w tym sezonie strzelił aż 22 bramki i jest współliderem klasyfikacji strzelców Serie B. Współczynnik domowy Hellas to 12W-5R-2P.

Uważam, iż będzie to spotkanie na poziomie starcia drużyny z Serie A i Lega Pro C1. Ekipa, która ma Serie A na wyciągnięcie ręki, kontra de facto spadkowicz z ligi. 2:0 w Weronie to najmniejszy wymiar kary, sądzę jednak iż Werona strzeli więcej bramek, nie tracąc oczywiście żadnej.


✅133
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Dyscyplina: Nożna - Ekstraklasa
Spotkanie: Korona Kielce - Polonia Wa-wa
Typ: Korona -1,5 gola
Kurs: 3,8
Bukmacher: Bet365


Wchodzę mocniej w Koronę bo widze tutaj spore value. Kielce to twierdza, którą zdobyły w tym sezonie zdobył tylko Lechia na dzień dobry oraz Legia. Oprócz tego kielczanie zanotowali 2 remisy i 8 zwycięstw. Polonia jaka jest każdy widzi. Kasy brak, kilku piłkarzy odeszło, atmosfera i forma tragiczna. Miejsce w tabeli jest dość bezpieczne i w Polonii bardziej niż o wyniki ludzie martwią się o przyszłość klubu. Celem na tą chwilę jest dograć rundę do końca i uciułać pewnie kilka pkt u siebie. Z powodu nadmiaru żółtych kartoników w zespole Polonii na pewno nie zagrają Baran (przyszedł z Bytomia, 7 spotkań od pierwszych minut) i Łukasz Piątek (24 występy).
Oto fragment tekstu z kibicowskiej strony Polonii po ostatniej porażce u siebie z Bełchatowem:
&quot;Kibice znaleźli także receptę na kłopoty finansowe właściciela Czarnych Koszul - prezesa Ireneusza Króla. Skandowali kilkukrotnie &quot;nie masz kasy gruby cw*lu, sprzedaj Szalę do burdelu&quot;. Proponowali także, aby jak najszybciej nasz klub opuścili delikwenci Wojciech Szala oraz Bartosz Karwan. Część kibiców przygotowała nawet okolicznościowe koszulki w tym temacie.
Po meczu piłkarze podeszli do Kamiennej. Kibice zapewnili ich, że są po ich stronie a nie działaczy oraz iż wyniki w tej chwili nie są najważniejsze.&quot;

Na potrzeby konkursu podnoszę kurs, sam gram czysty win gospodarzy.
⛔100
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina :piłka Nożna Ekstraklasa
Spotkanie : Podbeskidzie- Zagłębie Lubin
Typ: X
Kurs: 3.20
Buk: Unibet
Dzisiaj o godzinie 18:00 spotkają się drużyny , które najlepiej punktują w rundzie wiosennej. Podbeskidzie wywalczyło jak do tej pory 16 pkt, a Zagłębie pkt 14. Mecz z gatunku o wszystko. Obie drużyny o coś walczą. Zagłębie ma 5 pkt straty do miejsc, które gwarantują grę w europejskich pucharach, a Podbeskidzie jak wszystkim wiadomo gra o utrzymanie. Jedno nie ulega wątpliwości, żadna z drużyn nie będzie chciała przegrać tego meczu. Ktoś powie....że bredze, bo Podbeskidzie musi wygrywać żeby się utrzymać. Ja myślę,że nie koniecznie. Wszyscy wiedzą, że Polonia na otrzymanie licencji szans nie ma praktycznie żadnych i zadaniem Podbeskidzia będzie utrzymanie bezpiecznej przewagi na Bełchatowem. Dlatego uważam,że w dzisiejszym meczu zespoły będą dbały głównie o to aby tego meczu nie przegrać. Pewnie argumentacja moja nie przekonuje, tylko że trudno uargumentować remis. Ja w tym spotkaniu zdecydowanego faworyta nie widzę i uważam że spotkanie skończy się podziałem punktów.
✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
A 7

alfons1232

Użytkownik
WĘGRY: NB I
Spotkanie:Videoton - MTK Budapest
Typ:X2
Kurs:2,75
Bukmacher:bet365

Na dziś wybrałem mecz między drużyną Videoton a MTK Budapest.
Mecz między drugą drużyną w tabeli z trzecią drużyną w tabeli.
Oba zespoły mają po 45 pkt i oba zespoły mają zapewnioną kwalfikacje do Ligi Europejskie,oba zespoły tracą 7 pkt do lidera Gyor .
Na ostatnich 5 meczy między tymi zespołami 3 razy wygrywał MTK,raz był remis a raz wygrał Videoton.
Myślę że w tym spotkaniu MTK przełamię dobrą serie Videotonu 5 wygranych meczów u siebie i utrzyma swoją dobrą grę na wyjazdach w tym sezonie.
Zespół który wygra ma szanse na zbliżenie się do lidera.

Pomogłem kliknij dzięki.

⛔100
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna Estonia
Spotkanie:Levadia-Kuressaare
Typ:Levadia -3 [opcja 1x2]
Kurs:3,50
Bukmacher:Sportingbet
Liga estońska i spotkanie pomiędzy Levadią a drużyną Kuressaare czyli teoretycznie i praktycznie mecz do jednej bramki.Gospodrze to jednak z czołowych ekip tej ligi już od kilku ładnych lat i to raczej się nie zmieni jednak w chwili obecnej zajmują oni 3 lokatę ze względu na gorszy bilans bramkowy od lidera Flory i wicelidera Kalju.Dziś jednak będzie okazja aby poprawić swój bilans bramkowy bo goście to drużyna która po prostu leży Levadii szczególnie na własnym stadionie.Kuressaare to jeden z outsiderów tej ligi który co roku walczy o utrzymanie i co ciekawe jakoś im się to udaje jednak dziś na choćby punkt nie mają co liczyć.Do tego ich postawa na wyjazdach już od początku sezonu to tragedia,a remis z ekipą Infonet w pierwszym wyjeździe sezonu to jak na razie ich najlepszy mecz w roli gości co potwierdza bilans 0-1-3 i 1-7 w bramkach.Jak by tego było mało ostatnie mecze z Levadią na wyjazdach to bilans 0-0-5 i 22:1 w bramkach a wyniki pokroju 7-0 czy 5-0 dzisiejszy handicap -3 podciągają do miana bardzo pewnego typu.Uważam że ostatnie lata pokazały że wystawianie takiego handicapu po takim kursie to spory błąd ze strony bukmacherów i -3 bramki po takim kursie nawet pomimo tego że jest to handicap europejski to spora promocja bo w tym meczy 4-0 może być już do przerwy.Polecam
⛔100
 
T 3

typ_er

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna, Chorwacja 1.HN:
Spotkanie: Inter Z. - NK Zagrzeb
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet365
Pierwsza drużyna dysponuje o wiele lepszą formą niż goście, poza tym gra na własnym terenie i może nie czest, ale jednak odnotowuje jakieś zwycięstwa w przeciwienstwie do gości, którzy na ostatnie 7 meczy odnieśli 5 porażek i 2 remisy. Dodatkowo nie strzelają oni za wielu bramek (góra jedna na mecz - raz tylko udało im się strzelić dwie na te siedem meczy).
✅95
 
steve 55

steve

Użytkownik
Dyscyplina:Koszyówka, Turcja
Spotkanie:Olin Edirne -Fenerbahce
Typ:under 152.5
Kurs:2,02
Bukmacher Pinnacle
Analiza:Może uda się utrafić under, którego prawdopodobieństwo jest wysokie ze względu na różnicę dzielącą te dwa zespoły.Przy zdecydowanej wygranej Fenerbahce szanse na mniejszą ilość punktów rosną.Drużynie tej nie powiodło się w tegorocznej edycji Euroligi, gdzie zajęli ostatnie miejsce w grupie F, odnosząc jedynie dwa zwycięstwa.Natomiast w lidze tureckiej wiodą prym wraz z Galatasaray i Banvitsporem .Z dzisiejszym rywalem powinni rozprawić się bez większych kłopotów. Warto wspomnieć, że dzisiejszym gospodarzom częściej zdarza się zebrać baty kiedy grają na własnym parkiecie jak to ma miejsce dzisiaj. Jak będzie to wyglądać w istocie przekonamy się po godzinie 18 kiedy to oba zespoły zmierzą się w Mimar Sinan Sport Hall gdzie przytłaczająca ilość 2000 kibiców raczej nie zadecyduje o atucie własnego boiska.
✅102
 
T 125

thespec

Użytkownik
Dyscyplina: 25 kolejka T-Mobile Ekstraklasy
Spotkanie: 18:00 Podbeskidzie B-B - Zagłębie Lubin
Typ: BTS
Kurs: 1.91
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Bardzo ciekawy mecz rozpoczyna 25 kolejkę. PBB w dobrej formie, próbują wywalczyć utrzymanie w lidze. Większość punktów zdobyta na wiosnę przez zespół z Bielska to zasługa Demjana, który jest w bardzo dobrej formie strzeleckiej. Mobilizacją do dalszych bramek tego napastnika na pewno jest fakt, że wpadł w oko kilku klubom i może na jesień w razie spadku PBB ligę niżej, uda mu się pozostać w Ekstraklasie? Po drugiej stronie Zagłębie, które jak zawsze dużo lepiej prezentuje się wiosną, niż jesienią. Po bardzo dobre inauguracji, trochę spadek formy, ale ich gra wygląda bardzo dobrze.
W meczu może być ciężko wskazać faworyta. Na stronę Podbeskidzia przemawia jednak chęć utrzymania. Zagłębie raczej nie walczy już o nic (wątpię by mieli szansę wygryźć kogoś z pierwszej 4 z pucharów). Dlatego przychylałbym się do wygranej gospodarzy.
Mój typ jednak inny. W 3 ostatnich meczach w Bielsku zanotowaliśmy 2 overy:
25.02.12 EKS Podbeskidzie B-B Zagłębie Lubin 1 : 0
04.04.09 LIG Podbeskidzie B-B Zagłębie Lubin 3 : 0
18.10.03 LIG Podbeskidzie B-B Zagłębie Lubin 4 : 2
Dziś też może pojawić over. Przemawia za tym forma Podbeskidzia i Demjana oraz ciekawa linia pomocy w Zagłębiu, potrafiąca ukuć z dystansu, bądź po dobrej centrze ze stałego fragmentu gry. Myślę, że może być 2:1 dla gospodarzy
✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
matfat 8

matfat

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska - Ekstraklasa
Spotkanie: Podbeskidzie - Zagłębie Lubin
Typ: Dokładny wynik | 1:2, 1:3 lub 1:4
Kurs: 6,00 ---&gt; 5.00
Bukmacher: Bwin
Dziś ekipa z Bielska-Białej, która niewątpliwie jest na gazie gra z Zagłębiem. Górale w ostatnich 5-ciu meczach 3 razy przywozili komplet punktów i 2 razy dzielili się nimi. Są aktualnie na przedostatniej pozycji w Ekstraklasie, ale po ich ostatniej grze całkiem możliwym jest dogonienie Pogoni, do której tracą 4 pkt. Podbeskidzie prezentują (jeśli chodzi o ostatnie 5 spotkań) 3 formę w lidze. Lepsi od nich są tylko Legia i Lech. Bramkostrzelny Demjan na pewno będzie się starał o tytuł króla strzelców. Przypomnijmy, że z 11 trafieniami jest wiceliderem tejże klasyfikacji i do lidera - M. Saganowskiego traci tylko jedną bramkę. Jak na razie gospodarze lepiej grają na wyjazdach. Pora zacząć wygrywać u siebie. Jedynym osłabieniem wydaje się być Błażej Telichowski.
Zagłębie natomiast przystąpi do tego meczu podbudowane zwycięstwem 4:0 nad mistrzami Polski i do 3 miejsca - premiowanego grą w Europejskich pucharach tracą 5 pkt. Po dzisiejszym zwycięstwie traciliby już tylko 2 pkt. Ich potencjał ofensywny jest bardzo duży. Mam tu na uwadze świetnie wyszkolonego technicznie Szymona Pawłowskiego. U jego boku gra Małkowski, który zdobył w ostatnim meczu 2 gole. Razem z Szymonem będą tworzyć w tym meczu dobrze zgrany duet napastników. Na ostatnie 5 meczy Lubinianie wygrali 2, przegrali 3. Jednak przegrali z nie byle kim, bo z Legią i Lechem i to na wyjeździe. Zagłębie gra jedną z bardziej technicznych drużyn w polskiej lidze, co będzie szansą na trochę &quot;drewnianą grę&quot; górali.
Do końca jeszcze 6 kolejek i wydaje się, że to jest ostatni dzwonek na zdobycie określonych celów, czyli utrzymania się Podbeskidzia i Pucharów Zagłębia. Obie drużyny zaczną spotkanie pełni zmotywowane, jednak większy potencjał ofensywny gości zadecyduje o ich zwycięstwie.
Przewidywane składy:
Podbeskidzie Bielsko-Biała: Zajac - Sokołowski, Konieczny, Pietrasiak, Górkiewicz - Chmiel, Sloboda, Łatka, Malinowski - Pawela, Demjan.
Zagłębie Lubin: Gliwa - Widanow, Banaś, Tunczew, Nhamoinesu - Pawłowski, Bilek, Hanzel, Jeż, Małkowski - Papadopulos.
⛔100
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Pilka Nozna Francja Ligue 2
Spotkanie.Niort - Auxerre
typ.under 2,5 gola
kurs.1,68
buk.Expekt
data.03.05.2013 g.20.00

Analiza.
We Francuskiej Ligue 2 dojdzie dzisiaj do pojedynku pomiedzy Niort - Auxerre.Typuje,ze w tym meczu padnie mniej niz 2,5 gola.Na taki tryp sklada sie kilka czynnikow...Po pierwsze ekipa gospodarzy notuje wiecej underow na koncie niz overow...na 34 mecze 21 underow a tylko 13 overow...Natomiast ekipa Auxerre ma identyczny stosunek overow i undserow...ale jesli spojrzymy na ich ostatnia gre to tragedia w gole...Na 5 ostatnich meczy strzelili 1 gola tracac przy tym 3 bramki.Tak wiec trudno w meczu z ich udzialem spodziewac sie masy goli,tym bardziej,ze przeciwnik malo traci a przy tym broni sie przed spadkiem,wiec na pewno najpierw beda bronic a pozniej atakowac...Dodam jeszcze na zakonczenie ,ze z udzialem Niort w ostatnich 5 meczach padlo raptem 7 goli czyli mniej niz 2 gole na mecz.Tak wiec wszystko wskazuje,ze dzisiaj takze nie zobaczymy wielu bramek...Polecam.
✅68
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Tenis - Tallahassee chall.
Stebe Cedrik-Marcel - Smyczek Tim
1
2.0
Sportingbet
Półfinał challengera w Tallahassee i niemiecko-amerykański pojedynek. Stebe zajmujący 180. miejsce w rankingu ATP zmierzy się ze Smyczkiem, który plasuje się na 120.ej pozycji. Stawiam na leworęcznego Niemca, który wg mnie jest bardziej uniwersalnym zawodnikiem, w odróżnieniu od rywala, który na clay&#39;u nie radzi sobie za dobrze. Uważam, że Marcel w poprzednich rundach miał trudniejszych rywali od Smyczka, dlatego w bezpośrednim starciu stawiam właśnie na niego. Już raz w tym roku wygrał z Amerykaninem podczas AO i to zdecydowanie, więc liczę na powtórkę.
✅100
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Bundesliga
Spotkanie: Moenchengladbach - Schalke
Typ:
Łączna liczba goli : Powyżej 2,5
Kurs: 1.70
Bukmacher: Betclick

Analiza : Witam na dziś chciałbym zaproponować mecz Bundesligi pomiędzy Schalke a zespołem Borussii M&#39;gladbach moja propozycja to over 2,5. Zacznę od tego że oba zespoły są w &quot;niezłej formie&quot; a to dlatego że Borussia zagra u siebie. Ostatnie 5 meczy które odbyły sie pomiędzy tymi zespołami na stadionie Borusii to 5 zwycięstw M&#39;gladbach świadczy to o bardzo cięzkim terenie dla drużyny Schalke i dziś również nie powinno być łatwo. Schalke gra cały czas na dość dobrym poziomie przegrywając od czasu do czasu, a ich ostatnia bardziej dotkliwie przegrana to przegrana z ich zaprzyjaźnionym klubem FC Nurnberg ???? Dziś mecz zapowiada się dosyć ciekawie Schalke jest zmotywowane ostatnim wysokim zwycięstwem nad Hamburgiem a drużyna M&#39;gladbach jest podrażniona przegraną z Wolsburgiem ( 3:1) i dziś na pewno Borusia będzie chciała udowodnić swoim kibicą że był to przypadek przy pracy. Rozgrywki dobiegają końca punktów do zdobycia coraz mniej a zarówno Schalke jak i drużyna M&#39;gladbach ma o co walczyć są to europejskie puchary, dlatego sądzę że obie drużyny będą chciały zdobyć komplet punktów. Wygrać mecz można tylko za pomocą bramek dlatego myślę że dziś zobaczymy otwarty mecz i conajmniej 3bramki ???? nie ukrywam że liczę na zwycięstwo Schalke i wynik 1:2 1:3 chyba że Borusia przełamie swoją kiepską passe i strzeli więcej niż 1 gola w meczu, która trwa już od lutego ????
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom