>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 03.01.2012 (wtorek)

Status
Zamknięty.
zabol82 5

zabol82

Użytkownik
Anglia, Premier League
Spotkanie: Wigan - Sunderland
Typ: Dwa zespoly zdobeda gola
Kurs: 1.72
Bukmacher: McLean
Analiza:
Witam jestem nowy i chcialem Wam przedstawic moj pierwszy typ na spotkanie Premier League. Jest to mecz Wigan Athetic - Sunderland
Obecnie jak dla mnie Wigan Athletic jest glownym kandydatem do spadku w tym sezonie ale napewno bedzie walczylo o punkty do konca, tym bardziej ze dzisiaj graja przed wlasna publicznoscia z druzyna Sunderlandu ktora tez nie zachwyca jakas fantastyczna forma. Wigan ma przewage swojego boiska i uwazam ze zdobeda w tym meczu jedna bramke gdyz beda chcieli za wszelka cene wygrac to spotkanie ale Sunderland moim zdaniem ma lepsza sile ofensywna w postaci Bendtner czy Sessegnon. Takze stawiam ze obie druzyny zdobeda gola w tym meczu. Powodzenia
⛔100, nieregulaminowy buk
 
rybaq 4

rybaq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Turcja Süper Lig
Spotkanie: Kayserispor - Bursaspor
Typ: Kayserispor - Bursaspor (0:1) - 1
Kurs: 5.00
Bukmacher: bet-at-home
Analiza: Dzisiaj o godzinie 17 w Kayseri na boisko wybiegną odpowiednio 7 z 13 drużyną ekstraklasy tureckiej. Gospodarze , zespół tworzony od podstaw, broniący się przed spadkiem sezon w sezon zaczął grać naprawdę ciekawą piłkę dla oka. Na własnym boisku spisują się naprawdę dobrze ostatnie cztery mecze u siebie to 4 zwycięstwa w tym dwa handicapem przy bilansie 7:0. Trener Szota Arweladze niegdyś znakomity Gruziński napastnik między innymi Ajaxu Amsterdam na własnym boisku wychodzi z nastawieniem bardzo ofensywnym co jak widać popłaca. Przyjezdni , ekipa Bursasporu to na dzień dzisiejszy dużo gorsza ekipa. Ostatnie dwa mecze zremisowane ze słabszymi przeciwnikami ( 2:2 ) na wyjeździe z Gazientapsorem i u siebie z Antalayaspor ( 0:0 ).
Poprzednie mecze tych zespołów w ostatnich latach to 2 remisy i 6 zwycięstw gospodarzy w tym 3 handicapem. Uważam , że dzisiaj gospodarze również zainkasują dwie bramki więcej. Polecam zagrać zważywszy na piękny kurs.
Powodzenia ! Pomogłem podziękuj ;)
⛔100
 
B 0

bukstar2

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka -USA-Nba
Spotkanie: NY Knicks - Toronto Raptors
Typ: hcp NY(-8,5)
Kurs: 1,9
Bukmacher: bet365
Analiza:
Nowojorczycy stają przed szansą poprawienia bilansu zwłaszcza że obrona Toronto nie błyszczy, bez Bosha radzą sobie gorzej i nie zanosi sie aby zakończyli sezon z bilansem na +. Ostatni mecz z NY wygrali niemal 2 lata temu i swych szans powinni szukać na własnym parkiecie ze słabszymi rywalami. Liczę na podtrzymanie skuteczności C Anthony i spółki którzy w ostatnim meczu notowali przynajmniej kilkanaście pkt. (pierwsza 5) więc skład jest wyrównany. Przy dopingu we własnej hali powinni z nadwyżką pokryć handicap.
⛔100
 
oldhand 266

oldhand

Użytkownik
Dyscyplina: BRISBANE INTERNATIONAL R16 TENNIS
Spotkanie: G. Voskoboeva - F. Schiavone
Typ: G. Voskoboeva
Kurs: 2.160
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Voskoboeva ma wszystko żeby móc na nią spokojnie postawić. Bardzo dobre podanie, uderzenia kątowe, dobrze czuje się w grze kombinacyjnej. Poprzedni sezon zwiastował przełom w jej karierze. Galina zanotowała kilka wartościowych zwycięstw, w tym z Marią Szarapową. Wygląda na to, że Kazaszka dopiero teraz dojrzała do gry na najwyższym poziomie i w tym sezonie może być groźna dla każdego. Jej przeciwniczką jest Schiavone, która ma problem z tenisistkami bijącym bardzo mocno. Myślę, że Włoszka nie będzie miała łatwo z Voskoboeva. Już ich poprzedni mecz pokazał że nie ma między tymi zawodniczkami dużej różnicy. Mecz Galiny z Dushewiną pokazuje, że jest w formie i po wyciągnięciu wniosków z poprzedniego meczu może być tylko lepiej.
⛔100
 
J 29

jonatan994

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: ManC - Liverpool
Typ: Manchester (0:1) handicap
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Manchester ostatnio nie w formie, a więc będą musieli się sprężyc i wziąść się w garść . We wtorkowym hicie spodziewam się zwycięstwa ManC, ponieważ przegrywając lub remisując ten mecz spadną z fotelu lidera. Zespół Manciniego nie może tym samym pozwolić sobie na trzeci mecz bez zwycięstwa w lidze, tym bardziej że drurzyna czerwonych diabłów też rozadaje punkty za darmo i moze to byc okazja aby odrobic dawną przewagę w tabeli ligowej . Prawdopodobnie dziś o 20 45 w pierwszym składzie liv. znajdzie się S. Gerrard. Do pierwszego składu wróci lider całego zespołu David Silva, byc moze miejsce znajdzie sie miejsce dla szalonego i nieobliczalnego Mario Balotelliego.
✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Turcja
Spotkanie : Mersin - Ankaragucu
Typ : Mersin - 1
Kurs : 1,95
Bukmacher : Tobet
Sytuacja w obu klubach jest zgoła odmienna. Mersin jako beniaminek radzi sobie bardzo dobrze zajmując 6 lokatę. Ostatnio ciągną ładną serię bez porażki. Co ciekawe zespół lepiej spisuje się na wyjeździe niż na własnym obiekcie. Ale gdy przychodzi spotkanie z lepszym zespołem to potrafią się spiąć i walczyć jak równy z równym. W meczu mają dużo okazji bramkowych i strzałów, co zresztą widać po statystykach, ale brak im skuteczności.

Dzisiaj nie zagra tylko jeden zawodnik - podstawowy pomocnik Ben Yahia (P, 17/1).

Goście mają ogromne problemy w klubie. Brak pieniędzy na pensie dla piłkarzy, zmusza ich do uciekania z tego upadającego zespołu. W tej chwili praktycznie nie został żaden obcokrajowiec. Na dzisiejsze spotkanie zostali powołani piłkarze grający w drużynie rezerwowej. Większość to zawodnicy 18-21 letni, którzy będą pierwszy raz grać w takim meczu i co najważniejsze w takim zestawieniu. W bramce stanie trzeci bramkarz, który w tym sezonie nie zagrał jeszcze ani minuty. Do tego dochodzi fatalna pozycja w tabeli - ostatnie miejsce i ledwo 7 punktów na koncie, na wyjazdach praktycznie same porażki.
⛔100
 
M 28

mistrz1992

Użytkownik
Dyscyplina:Nadal- Kohlschreiber
Typ: 2
Kurs: 8.30
Buk: Pinnacle
A więc przed nami turniej w Doha. Na dzisiaj poszukałem wielkiej niespodzianki. Rafael Nadal 2 rakieta światowego rankingu zagra dzisiaj z niemcem Philipem Kohlschbeirem. Czemu taki typ?? Moim zdaniem Rafael Nadal jest najsłabszy z wielkiej czwórki. Moim zdaniem w tym roku nie wygra żadnego Wielkiego Szlema. W ostanim meczu pokazowym ze swoim rodakiem Davidem Ferrem grał katastrofę. Oglądający ten mecz mogli się dziwić czy toi naprawdę jest Rafa Nadal. A niemiec jak to niemiec 43 rakieta świata. Najwyżej w rankingu był na 22 miejscu w Wrezśniu 2009 roku. Moim zdaniem jak Niemiec nie podda się już w szatni to może wygrać ten mecz. Dla lubiącyh Hardkor proponuję to dzisiaj zagrać za małe pieniążki. Powodzenia
⛔100
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Hiszpania - Copa del Rey
Spotkanie : Albecate - Ath.Bilbao
Typ : Albecate
Kurs : 5,4
Bukmacher : bwin
Bardzo ciekawie zapowiada się pojedynek w Copa del Rey pomiędzy Albecate i Bilbao. Trzecioligowiec sprawił już w tej edycji pucharu nie lada niespodziankę ogrywając dwukrotnie innego &quot;ekstraklasowca&quot; czyli zespół z Madrytu. Uwagę zwraca także fakt iż Bilbao w ostatniej rundzie strasznie męczyło się z Oviedo - innym trzecioligowym zespołem. Baskowie są dobrym średniakiem hiszpańskiej ekstraklasy i sądzę że puchar traktują ulgowo skupiając się na wywalczeniu dobrej pozycji w ligowej tabeli, gdyż wiadomo kto będzie czekał w finale .. Albecate na pewno jest w stanie nawiązać walkę z Bilbao i dać nam zarobić nieco grosza, myślę że jest to mecz bardzo ryzykowny ale i z duża szansą powodzenia. Pamiętajmy że to są puchary, a w nich cuda się dzieją nie warto grać niskich kursów na faworytów.
⛔100
 
K 4

king2507

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Wigan Athletic vs Sunderland AFC
Typ:
żółte kartki over/under 4,5
Kurs:
1.61
Bukmacher:bet 365
Analiza:Mając całkiem dobre doświadczenie z typami dotyczącymi żółtych kartek w meczu, postanowiłem polecić typ under 4,5 w spotkaniu Wigan Athletic - Sunderland, które odbędzie się na DW Stadium. O sytuacji w tabeli obu ekip nie będę pisał, bo każdy te informacje może uzyskać w łatwy sposób. Skupię się przede wszystkim na argumentacji mojego typu, który polecam z czystym sumieniem.

Piłkarze Wigan w 19 meczach Premier League złapali 32 żółte kartki (średnio 1,68 na mecz). Dla porównania - zawodnicy Sunderlandu o pięć więcej (średnio 1,94), ale z całą pewnością nie są to najwyższe średnie w lidze (są większe, ponad dwie kartki na mecz). Podopieczni Roberto Martíneza zdecydowanie mniej zgodnie z przepisami grają na własnym obiekcie (średnio 2,33 ŻK na mecz), niż na wyjazdach. Z kolei ekipa prowadzona przez Martina O&#39;Neilla więcej żółtych kartek zebrała poza Stadium of Light (średnia wynosi również 2,33), ale mnie to nie zniechęca. Tym bardziej, że tylko w czterech spotkaniach z udziałem The Black Cats sędziowie pokazali więcej niż cztery żółte kartki. W przypadku graczy Wigan, to 12 na 19 rozegranych meczów w tym sezonie angielskiej ekstraklasy.

Gospodarze do wtorkowej potyczki przystąpią osłabieni brakiem kapitana drużyny, Szkota Gary&#39;ego Caldwella, który musi pauzować z powodu nadmiaru żółtych kartek. W rozgrywkach Premier League zgromadził na swoim koncie aż siedem kartoników i nie zagra, co oczywiście niezwykle pozytywnie wpływa na powodzenie proponowanego przeze mnie typu. W szeregach gości pod dużym znakiem zapytania stoi występ dwóch obrońców - Phila Bardsleya oraz Wesa Browna, którzy razem na koncie mają pięć żółtych kartek. Być może i oni nie będą mogli zagrać, czego oczywiście życzyłbym sobie.

Nie sposób również wspomnieć o arbitrze, który będzie prowadził wtorkowy mecz. Jest nim 40-letni Kevin Friend, który w sezonie gwizdał 11 spotkań, pokazując 42 żółte kartki, czyli niespełna cztery na mecz (średnio dokładnie 3,81). To dobry prognostyk przed starciem na DW Stadium. Zwłaszcza, że średnią zawyżają konkretne trzy mecze (Blackburn - Wolves, Liverpool - Wolves, a także Aston - Norwich), w których Anglik pokazał sześć - siedem żółtych kartek. Poza tym, Friend od dwóch lat sędziuje mecze Premier League i nie sypie żółtymi kartkami (2009/10 - średnia 3,91 oraz 2010/11 - średnia 3,52). W pierwszym, bezpośrednim spotkaniu tych drużyn piłkarze obejrzeli łącznie cztery kartki i mam nadzieję, że tendencja ta zostanie podtrzymana (statystyki za tym przemawiają).

Plagiat
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - GRECJA: Super League
Spotkanie: AEK Ateny - Doxa Dramas
Typ: AEK Ateny -2.5 dodatkowy handicap azjatycki
Kurs: 2.375
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Co prawa AEK nie jest zespołem, który swoje mecze wygrywa w jakiś nadzwyczajnie wysokich stosunkach, zazwyczaj jedną bądź dwiema bramki, jednak dzisiaj według mnie będą mieli okazję by swój bilans bramkowy nieco podreperować.
Zagrają dzisiaj bowiem z najsłabszą drużyną greckiej Super League Doxa Dramas, zespołem, który na swoim koncie po 8 meczach ma raptem jeden punkt, a AEK co by nie mówić wciąż jest trzecią siłą w greckiej piłce. Ponadto AEK bardzo dobrze radzi sobie w meczach domowych w tym sezonie wygrał 6 z 7 takich pojedynków i 1 zremisował, Dramas natomiast bardzo słabo radzi sobie na wyjazdach 4 mecze i 4 porażki (bilans bramkowy 1-11). Gdy grali z innym potentatem greckiej piłki Olympiakosem w Pireusie przegrali z kretesem 0-6, dzisiaj również spodziewam się wysokiego wyniku. Tym bardziej, że w ekipie AEK-u nie ma większych osłabień przed tym spotkaniem, jedynym poważnym osłabieniem jest brak Eiðura Smári Guðjohnsena bez którego jednak AKE musi sobie radzić przynajmniej do kwietnia.
Kadrowo jeżeli porównany obie ekipy to jest naprawdę bardzo duża różnica, Doxa to przede wszystkim wydaje się, że nie jest zespół na najwyższą klasę rozgrywkową w Grecji, natomiast AEK to zespół, który na pewno będzie walczył o czołowe miejsca w lidze. Liczę, że ta różnica będzie widoczna dzisiaj na boisku i gospodarze pewnie i przekonująco pokonają outsidera rozgrywek.
⛔100
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia - Premiership
Spotkanie: Manchester City - Liverpool
Typ: X
Kurs: 3,4
Bukamcher: Bwin

Hit tej kolejki Premiership,która nota bene od czasu świąt stała się chyba najbardziej nieprzewidywalną ligą w Europie,okazja dla MC na przełamanie słabej passy i obronienie pozycji lidera,ale wg. mnie także świetna okazja na złamanie passy domowych zwycięstw Citizens.Okazja wręcz wymarzona.Obecny lider Premiership na przełomie roku (po wcześniejszym zluzowaniu europejskich pucharów) wpadł w lekką zadyszkę i w dwóch ostatnich meczach wywalczył tylko jeden punkt nie zdobywając ani jednej bramki,a rywale zaliczali się raczej do tej słabszej części tabeli.
MC ma w tym sezonie imponujący bilans spotkań &quot;domowych&quot; (9-0-0) w bramkach (28-4),ale nic nie trwa wiecznie i każda passa ma swój koniec,a kiedy jeśli nie dziś(w dołku formy) i z kim jak nie z Liverpoolem (który na wyjazdach zdobywa prawie tyle samo punktów ile u siebie).
Dwa lata temu MC podejmując Liverpool zremisował 0:0,dzisiaj typuję 1:1.
⛔100
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - liga grecka
Panionios - Asteras Tripolis

Typ: 2 DNB
Kurs: 2.23

Jak donoszą źródła internetowe Panionios z powodów ekonomicznych rozwiązał po nowym roku już kilka kluczowych umów i prawdopodobnie będzie grał teraz w większości młodzieżowcami, a to oznacza raczej walkę o utrzymanie niż o środek tabeli. Asteras więc nie stoi na straconej pozycji. A wręcz przeciwnie, ma realną szansę na odniesienie sukcesu w tym meczu. Asteras gra nieco chimeryczny pod wodzą Sakisa Tsiolisa, ale przynajmniej w tym momencie drużyna ma znacznie lepszych piłkarsko zawodników i mimo wszystko będzie malutkim faworytem tej potyczki. Kurs na wygraną gości bardzo wysoki. Typ 2 DNB po kursie 2.23 jest fajną propozycją. Mimo ostatniej ligowej porażki z drużyną Panathinaikos, ekipa Asteres zaprezentowała się bardzo przyzwoicie. Na początku drugiej połowy efektywniejsi w grze byli goście, którzy mimo niekorzystnego wyniku starali się za wszelką cenę walczyć. W 84. minucie w Atenach zrobiło się cicho, bo bramkę zdobyli goście. Do piłki zagranej w pole karne poszedł Juli, tuż przed linią kończąca boisko wycofał futbolówkę do Usero, który przepięknym strzałem pod poprzeczkę zmniejszył rozmiary porażki. Mimo złego wyniku w Asteras panują bardzo dobre nastroje i jadą po zwycięstwo do Aten.
⛔100
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Piłka nożna, Turcja, Superlig
Spotkanie: Galatasaray - Buyuksehir
Typ:Galatasaray
Kurs: 1,5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Galatasaray idzie w tym sezonie jak burza. Lider Tureckiej Ekstraklasy podejmie dziś zespół z 9 miejsca. Galat w lidze mają passę 9 meczy bez porażki. 7 zwycięstw 2 remisy. Ich przeciwnicy z koleii nie wygrali 5 meczy z rzędu. Różnica klas między klubami jest dość spora.
Niepewny jest występ Pierre Webo strzelca 7 bramek dla gości co jeszcze bardziej obniża ich notowania.
Galatasaray podejdzie do tego meczu maksymalnie skoncentrowany i będzie grał najlepszym składem. Zdają sobie sprawę, że jeśli chcą utrzymać fotel lidera nie mogą pozwolić sobie na głupią stratę punktów.
Co do wyniku mój typ to pewne zwycięstwo 4:1 / 4:0 dla gospodarzy.
Typ Nati1234
✅50
 
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
Dyscyplina: Biegi Narciarskie
Spotkanie: zwycięzca biegu na 5 km
Typ: Dario Cologna
Kurs: 3,75
Bukamcher: tobet
Analiza: Po dniu przerwy dziś wracamy do rywalizacji zawodników i zawodniczek w Tour de Ski na początek mamy bieg meski na dystansie 5 km klasykiem większość ekspertów jako głównego faworyta widzą Northuga ale ja dziś na najwyższym stopniu widział bym Szwajcara Dario Cologna który po dośc słabym początku w Tour de ski zaczyna powoli odrabiać straty do Norwega i dziż tez by było dobrze kilka sekund odrobić przed decydującymi bigami.Szwajcar zapowiedział na wczorajszej konferencji prasowej ze czuje sie świetnie i odpoczynek mu dobrze zrobił i jest gotowy do walki i interesuje go tylko zwycięstwo.Takie nastawienie Dario mnie przekonało ze jest w świetnej dyspozycji bo on raczej nie rzuca słów na wiatr wiec wierze w jego dzisiejszy sukces na włoskich trasach
⛔100
 
dzbanek 5

dzbanek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Turcja - Super Lig
Spotkanie: Galatasaray - Buyuksehir
Typ: Handicap (0:1) - 1 win
Kurs: 2,05
Bukmacher: bet365
Analiza:
Po świątecznej przerwie wraca do nas Turecka Liga. I jak tu dziś nie zagrać na liderów tabeli, którzy są rozpędzeni jak lokomotywa. Wszystko wskazuje na to, że dzisiejsze spotkanie wygrają gospodarze, natomiast zdecydowałem postawić handi, że goście zaczną z jedną bramką, a Galata i tak wygra.
Powody są jasne. Galata ostatnie pięć nie dość, że wygrali to strzelili 10 bramek i stracili tylko jedną. Istanbul z kolei słabiutko. Zgarnęli zaledwie trzy oczka po trzech remisach i dwóch przegranych. Galata u siebie doznało porażki tylko raz 2:4 z Gaziantep. Dodatkowo &quot;Lwy&quot; mają najlepszy bilans bramkowy ze wszystkich 18 drużyn. Strzelili aż 27 bramek, a stracili 11 i to na 17 spotkań. i choć Buyuksehir plasuję się na 9 miejscu i ma szansę walczyć o Play-off do Ligi Europejskiej to dzisiaj nie daję szans tej drużynie. Poziom jaki prezentują w ostatnim czasie podopieczni Fatiha Terima jest satysfakcjonujący i zadziwiający.
Mogą to zawdzięczać świetnemu składowi, który prawdopodobnie dziś będzie taki:
Galatasaray: Muslera - Eboue, Kaya/Cetin, Ujfalusi, Balta - Kazim Kazim, Inan, Melo, Colak - Elmander, Baros.
Rezerwowi: Ercetin, Birinci, Gulselam, Riera, Akman, Baytar, Yildirim.
Nie wiem czy Melo wystąpi, bo może za kartki pauzować i podobnie Ujfalusi, ale to nie pewne więc skład raczej optymalny.
W bramce Istanbulu BB wystąpi albo Hasagic albo Zulaloglu, lecz oboje raczej nie będą w stanie zatrzymać napastników gospodarzy!
✅105
 
huber55 46

huber55

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - TURCJA: Superliga
Spotkanie:
Galatasaray - Buyuksehir
Typ:
Zespół 1 zwycięży, a w meczu padnie więcej niż 2,5 gola
Kurs:
2.40
Bukmacher:
bwin
Analiza:


Dziś 18 kolejka tureckiej Superligi. Lidera rozgrywek Galatasaray podejmie na własnym stadionie zajmujące 9 miejsce Buyuksehir. Gospodarze zgromadzili obecnie 37 punktów z bilansem bramkowym 27:11. Goście natomiast mają na swoim koncie 24 punkty z bilansem 21:20.
Galatasaray u siebie rozegrało w obecnym sezonie 8 spotkań z czego 6 wygrali, raz remisowali i raz przegrali, bilans bramkowy 15:8.
Buyuksehir na wyjeździe gra słabo, z 9 meczy wygrali tylko 3 razy, raz remisowali i 5 razy przegrali, bilans bramkowy 9:15.
Faworytem w tym meczu niewątpliwie są gospodarze tego meczu, którzy od 6 meczy są niepokonani.
Na koniec ostatnie wyniki drużyn:
21/12-11 Galatasaray - Manisaspor 1:0 http://www.stats.betradar.com/statistics/livescorecc/main.php?page=statistics_match&amp;language=pl&amp;matchid=1921959
16/12-11 Orduspor - Galatasaray 0:2 http://www.stats.betradar.com/statistics/livescorecc/main.php?page=statistics_match&amp;language=pl&amp;matchid=1921941
11/12-11 Trabzonspor - Galatasaray 0:3 http://www.stats.betradar.com/statistics/livescorecc/main.php?page=statistics_match&amp;language=pl&amp;matchid=1921933
07/12-11 Galatasaray - Fenerbahce 3:1 http://www.stats.betradar.com/statistics/livescorecc/main.php?page=statistics_match&amp;language=pl&amp;matchid=1921907
03/12-11 Genclerbirligi - Galatasaray 0:1 http://www.stats.betradar.com/statistics/livescorecc/main.php?page=statistics_match&amp;language=pl&amp;matchid=1921889
26/11-11 Galatasaray - Sivasspor 2:1

22/12-11 Genclerbirligi - Buyuksehyr 4:0 http://www.stats.betradar.com/statistics/livescorecc/main.php?page=statistics_match&amp;language=pl&amp;matchid=1921961
18/12-11 Buyuksehyr - Sivasspor 1:1 http://www.stats.betradar.com/statistics/livescorecc/main.php?page=statistics_match&amp;language=pl&amp;matchid=1921937
11/12-11 Besiktas - Buyuksehyr 1:1 http://www.stats.betradar.com/statistics/livescorecc/main.php?page=statistics_match&amp;language=pl&amp;matchid=1921927
08/12-11 Buyuksehyr - Mersin Idman Yurdu 0:0 http://www.stats.betradar.com/statistics/livescorecc/main.php?page=statistics_match&amp;language=pl&amp;matchid=1921913
04/12-11 Kayserispor - Buyuksehyr 1:0 http://www.stats.betradar.com/statistics/livescorecc/main.php?page=statistics_match&amp;language=pl&amp;matchid=1921885
27/11-11 Buyuksehyr - Gaziantepspor 3:1

A to ostatni mecz obu drużyn na stadionie Galatasaray:
Galatasaray - Buyuksehyr 3:1
✅140
 
raindropz 30

raindropz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - Puchar Króla
Data: 03.01.2012
Spotkanie: Real Madryt - Malaga
Typ: Christiano strzeli 2 gole lub więcej
Kurs: 2.87
Bukmacher: WilliamHill
Godzina Rozoczęcia: 22:00
Analiza:
1/8 Finału Pucharu Króla pomiędzy zdecydowanym faworytem z Mdarytu tamtejszym Realem a zespołem z 7 miejsca hiszpańskiej La Liga czyli Malagą, która ledwo ledwo awansowałą pokonując Getafe 1:0 i 2:2(przegrywali 1:2). Chyba tylko najwięksi optymiści wierzą, że Málaga jest w stanie sprostać Realowi Madryt, to zespół przereklamowany z dużymi nazwiskami, ale nic po za tym.Real właściwie cały czas gra na swoim bardzo wysokim poziomie wyjątek stanowi mecz z FCB(chyba coś ze psychiką szwankuje w meczach z FCB, drugą sprawę jest fakt wielkiej mobilizacji FCB na Real Madryt co kończy się stratą punktów z dużo słabszymi zespołami jak np Getafe).
Podczas tej fantastycznej passy podopieczni José Mourinho pokonali już zespół z Andaluzji na ich terenie 4:0.Na La Rosaleda mieliśmy popis Cristiano Ronaldo i Gonzalo Higuaína, którzy strzelili rywalowi łącznie, bagatela, 18 bramek (w historii występów). Jeśli wierzyć statystykom, to zawsze kiedy któryś z tych panów trafiał do siatki w meczach z Málagą, Real Madryt zwyciężał, a w przypadku Ronaldo to zawsze dwoma bramkami.
Ostatni mecz obie ekipy rozegrały przed świętami i napewno mają ochotę na grę, napewno nie będą przemęczeni, i przy takich zawodnikach jakich ma Real i tej statystyce Christiano przeciw Maladze dwie bramki powinny być formalnościa dla Ronaldo.
⛔100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia
Spotkanie: Wigan - Sunderland
Typ: Suma celnych strzałów na bramkę (Dogrywka wliczona) over 9
Kurs: 2.05
Bukmacher: expekt
Analiza: Spotkanie już na wszystkie sposoby analizowane dzisiaj. Trudno tutaj wskazaćfaworyta, niby powinni to być goście, którzy ostatnio ograli bogaczy z Manchesteru, ale Wigan bardzo potrzebuje punktów i w tym spotkaniu wszystko może się zdarzyć. Wigan nie wygrało żadnego z czterech ostatnich spotkań i zajmuje 18 miejsce w tabeli Premier League. Ostatnio remis ze Stoke City 2:2. Sunderland zaskoczył całą Anglię, zatrzymując The Citizens. Wygrana nad Manchesterem City nie była do końca dziełem przepadku. Sunderland utrzymuje wysoką formę od czasu, gdy menedżerem zespołu został Martin O’Neill. Goście ostatnio zaliczyli kilka punktów, bo i z Queens Park Rangers (3:2) i Blackburn Rovers (2:1) wygrywali, ponadto z Evertonem 1:1. Ja obstawiam dość ciekawy zakład z expektu, który mówi o ilości celnych strzałów w meczu. Gospodarze ostatni mecz z ilością celnych strzałów 8 lub mniej w meczu zanotowali 17 września z Evertonem, od tego czasu 2 mecze z ilością 9 celnych strzałów, w tym w ostatniej kolejce, reszta to mecze, w którym było przynajmniej 10 celnych strzałów na bramki. Sunderland jak napisałem pod wodzą nowego manadżera gra bardziej do przodu, w ostatnich 9 grach tej ekipy aż w 7 było więcej niż 9 celnych strzałów. Ponadto oba zespoły zagrały już w tym sezonie w lidze, 26 listopada na Stadium of Light było 2:1 dla Wigan, a w meczu było 15 celnych strzałów. I na taki scenariusz liczę dzisiaj.
✅102
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia - Premiership
Spotkanie: Manchester City - Liverpool (połowa/koniec meczu)
Typ: Manchester City/Manchester City
Kurs: 3,0
Bukamcher: Bet365
City po dwóch spotkaniach wyjazdowych (WBA,Sunderland) w których zyskali tylko punkt i strzelili jedną bramkę wracają na własny stadion gdzie są niesamowicie mocni (9-0-0 , 29-4 w bramkach) . Do kadry meczowej wraca David Silva który napędza ofensywę , pod znakiem zapytania stoi występ Mario Balloteliego ale w ataku są Aguero i Dzeko a więc zawodnicy najwyższej klasy. Liverpool oglądałem w kilku ostatnich meczach i nie zrobili na mnie dobrego wrażenia , fatalna skuteczność w meczu z Blackburn i tylko jeden punkt , remis z Wigan po bardzo bezbarwnym meczu . Ostatnie zwycięstwo z Newcastle 3-1 nie powinno nikogo zmylić bo w tym meczu przez większą część meczu Reds grali beznadziejnie . Problemy w ofensywie , tylko 24 bramki przy 53 City mówi wszystko. Dziś prawdopodobnie zobaczymy Luisa Suareza , Gerrard po dobrym meczu z Newcastle także powinien wzmocnić Liverpool ale moim zdaniem City powinni zdominować Liverpool od samego początku . Drużyna Manciniego nie może sobie pozwolić na stratę punktów w 3 kolejnym meczu i na pewno wyjdzie maksymalnie zmotywowana . Kluczem do wygrania meczu powinna być szybko strzelona bramka bo choć Liverpool ma niezbyt skuteczną ofensywę to potrafi się bronić (15 goli straconych , 1 defensywa ligi) i jeśli City szybko nie otworzą wyniku będzie im bardzo ciężko sforsować obronę gości . Stawiam że City będa prowadzić po 1 połowie i ostatecznie wygrają dzisiejszy mecz.
✅200
 
tdx2010 25

tdx2010

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis- ATP Doha
Spotkanie: Gulbis E. - Youzhny M
Typ: 1
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:

Dzisiaj o (14.45 taka informacja na str. Bet-at-home/ lub o 15.30 na str. livesports) dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku mianowicie Łotysza Ernesta Gulbisa (61) a Rosjaninem Youzhny Mikhail (35), który w tym turnieju jest rozstwiony z nr 7. Czy siódemka okarze się szczęsliwa dla Rosjanina? całkiem możliwe ale historia pojedynków pomiędzy tymi graczami jest taka iż na 4 spotkania górą w 3 wyszedł Łotysz.
Rosjanin wygrał w Rosji podczas Kremlin Cup w 2007 roku, następnie przegrywał z Łotyszem 2-krotnie w 2010 w Madrycie i skreczował w Paryżu. Czwarte spotkanie było na US Open, gdzie Gulbis odprawił z kwitkiem Youzhny-ego 3-0 (6-2 6-4 6-4).
Turniej w Doha również grany jest na twardym korcie, na którym Gulbis czuje się bardzo dobrze. Złego słowa nie moża powiedzieć o Rosjaninie ale sądzę że dzisiaj nie będzie miał żadnych szans.

Link do wyniku: http://www.livesports.pl/mecz/hhF63j7L/#szczegoly-meczu
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom