>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 02.09.2014 (wtorek)

Status
Zamknięty.
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny???? US OPEN 2014
Godzina: 23:30
Spotkanie: Thiem Dominic-Berdych Tomas
Typ: Over 157.5 minut w meczu
Kurs: 1.88
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Wydaje mi się,że znalazłem bardzo ciekawy bet, można powiedzieć,że to taki ukryty over lecz wydaje mi się,że jest bardziej bezpieczniejszy. 157.5 minut to 2 godziny, 37 minut oraz 30 sekund. Zdecydowałem się tak taki typ ponieważ uważam,że będzie to częściowo mecz walki. Nawet jeśli któryś z nich wygrałby 3:0 to typ może zostać pokryty. Faworytem naturalnie jest Berdych, lecz uważam iż Dominic urwie minimum jednego seta Czechowi. Jeśli chodzi o statystykę to mecze Berdycha trwały tak: 3:0 z Hewwitem 2:20, z Klizanem 3:2, 3:48, z Gabą 1:59,a Austriaka trwały: 3:0 z Lacko 1:28, z Gulbisem 3:2 3:48 oraz z Lopezem 3:0 1:57. Dwa mecze Thiema były wyraźnie krótsze od meczów Berdycha lecz wiadomo,że każdy mecz jest inny. Jeden jak i drugi zawodnik prezentują ofensywny styl gry, młodszy Dominic gra chyba jeszcze bardziej agresywnie od swojego starszego kolegi. Berdych potrafi się zaciąć i pokazał to również w tegorocznej edycji US OPEN wygrywając z Klizanem 3:2,a Thiem ma tych meczów na styku znacznie więcej ponieważ jest o wiele młodszy, a co za tym idzie jest mniej doświadczonym grajkiem. Tomas w swojej karierze miał mnóstwo meczów jak i momentów gdzie tracił koncentracje i tracił gemy, sety czy też przegrywał mecze. Dlaczego Berdych nie ma jeszcze żadnego wielkiego szlema na swoim koncie ? No właśnie dlatego,że jego głowa często w najważniejszych meczach zawodziła. Nie będę się tutaj wiele rozpisywał po prostu uważam,że Berdych w trakcie całego meczu straci właśnie koncentracje a co za tym idzie seta i może coś więcej. Lecz wolałbym taki scenariusz gdzie to młody Dominic rozegra świetny mecz i Czech często nie będzie miał nic do powiedzenia. Obawiam się jednego jak zawsze gra młody gracz,że narobi przysłowiowo w pory i odda mecz w dziecinny sposób.....oby nie,zobaczymy.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom