>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 02.09.2014 (wtorek)

Status
Zamknięty.
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka, MŚ
Godzina: 17:30
Spotkanie: USA - Nowa Zelandia
Typ: under 111,5 pkt USA
Kurs: 1,87
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj zaglądam na parkiety w Hiszpanii gdzie odbywają sie MŚ w koszykówce, w dzisiejszym meczu stawiam na under punktowy USA w dzisiejszym meczu z Nową Zelandia. Amerykanie bawili się w meczu z Finami rozbijając ich 114:55, jednak już w spotkaniu z lepszą Turcją udało im sie rzucic 98 oczek. Mysle ze i dzisiaj nie rzuca wiecej niz to 111 pktów, tym bardziej ze Nowa Zelandia nie gra tak słabo jak Finlandia a i USA nie bedzie chciała grac tak ostro do przodu jak w meczu na inauguracje. Na MŚ Nowa Zelandia radzi sobie słabo, przegrała minimalnie z Turcją i 13pkt z Dominikana. Stawiam dzisiaj na bardzo wysokie zwycięstwo USA jednak nie wydaje mi sie zeby chciało im sie rzucić az 111 pktów. Powodzenia;)
✅87
 
bankroll 696

bankroll

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, MŚ
Godzina: 13;00
Spotkanie: USA-Iran
Typ: Iran wygra pierwszy set i wygra mecz.
Kurs: 3,5 bet365
Analiza: Zacznijmy od tego, ze jankesom wypadl Roney i tym sposobem maja sraczke. Anderson dolaczyl do druzyny na 2dni przed mistrzostwami i forma jego zostala w salonie tatuazu (swoja droga fajna dziara). Spory bol glowy mial kolcz amerykancow i zdecydowal sie przesunac Andersona na nominalna pozycje, czyli przyjecie. Na ataku postawili jankes na Clarka, ktory moim zdaniem jest conjwyzej przecietny. Slaba ta jego lewa reka, dosc czesto podbijany i nieskuteczny. Fakt, jest jeszcze Sander, ktory ciagnie obecnie ekipe za uszy ale forma z finalu ligi swiatowej, gdzie jankesi zagrali dwa bardzo dobre spotkania w polfinale i finale, poszla w las. Iran nie ma problemow kadrowych. Swietne rozegranie i gra z wszystkich stref wyszla Wlochom bokiem. Wlosi chyba mieli podobna sytuacje co obecnie jankesi i Iranczycy skrzetnie to wykorzystali. Dzisiaj spodziewam sie wygranej &quot;koz&quot;, jak to ich okreslaja komentatorzy Polsatu. Podobno kozy po meczu na balange już zaproszone, wiec Iran kasuje dzisiaj kolejne punkty.
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
frombzg 241

frombzg

Użytkownik
Dyscyplina: World Championship - Volleyball
Godzina: 13:00
Spotkanie: USA - Iran
Typ: USA -1.5 (Asian Handicap)
Kurs: 2.17
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
USA to ekipa turniejowa i rozkręca się z meczu na mecz, a jak trzeba i mają nóż na gardle, to wygrywają. Męczarnie z Belgami były wkalkulowane. Iran ograł Włochów, z których pozostała tylko nazwa. Choć gdyby w 3 secie nie pozwolili sobie roztrwonić przewagi, to te mecz mógłby skończyć się 3:1 w drugą stronę. Dla mnie USA to dzisiaj promocja. Iran to wciąż nieobliczalna ekipa i nie widzę ich w zestawieniu z USA po takim kursie. Amerykanie ten mecz spokojnie wygrają.
⛔100
 
L 25

lexter

Użytkownik
Spotkanie : Koszykowka, MŚ
Godzina: 17:30
Spotkanie: USA - Nowa Zelandia
Typ: under 180.0
Kurs: 1,90
Bukmacher: bet365
Analiza:

Witam, po wczorajszym pierwszym trafionym typie dziś zmieniam dyscyplinę i w oczy rzucił mi się dość ciekawy underek w meczu koszykówi pomiędzy USA a Nową Zelandią.Wszyscy wiedzą jaką siłą dysponują gracze Stanów Zjednoczonych, przedstawiać ich nie ma sensu, natomiast drużyna Nowej Zelandii do mocnych nie należy i chyba nikt o zdrowych zmysłach nie spodziewa się dziś tutaj jakiejkolwiek niespodzianki.Chyba że ma na myśli wygraną USA kliku nastoma pkt bo bez watpięnia wygrają, pytanie tylko ile i czy będzie się im chciało grać przez całe spotkanie na pełnych obrotach. Po dwóch spotkaniach USA w tabeli na miejscu 1 z dwiema wygranymi (114-55 z Finlandią oraz 98-77 z Turcją), Nowa Zelandia na zupełnie innym &quot;biegunie&quot;.Zamykają tabelę po dwóch porażkach (z Turcją 73-76 oraz Dominikaną 63-76).Jak widać we wszystkich meczach under który dziś buk proponuje wszedł bez mrugnięcia okiem.Myślę że USA rzuci w granicach 110 pkt, pytanie tylko czy stać takiego kopciuszka jakim jest NZ by rzucić Amerykanom ponad 70 pkt... czas pokaże, a linia jak najbardziej do grania z której zamierzam skorzystać.Pozdrawiam
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - MŚ
Godzina: 13:00
Spotkanie: USA - Iran
Typ: Iran
Kurs: 2.50
Bet365
Analiza: Jak dla Mnie idealnie. Fajny kurs + druzyna ktora nie stoi na straconej pozycji. Ogladalem mecz z Włochami i musze przyznac zadziwili Mnie. Fakt we Włoszech błyszczal tylko 1 zawodnik Bułgar no ale obrona piłek Irańczyków ich małe błędy, dobry serwis oraz atak zlozyly sie na zwyciestwo. USA wymeczylo wygrana 3:2 z Belgami co chluby im nie przynosi a Iran napewno bedzie chcial powtorzyc swoj wyczyn jak w poprzednim meczu jesli zagraja jak w nim sądze że rozprawiaja sie z USA bez problemu.
kiepska analiza
(jaki Bułgar??)
 
ffilip 123

ffilip

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - JOHNSTONE&#39;S PAINT TROPHY (puchar dla drużyn z 3 i 4 ligi Angielskiej)
Godzina: 20:45
Spotkanie: Barnsley v York
Typ: Ponad 2.5 gola w meczu
Kurs: 2.0
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Witam dziś zaczyna sie 1/32 JOHNSTONE&#39;S PAINT TROPHY a finał tych rozgrywek rozgrywany jest na Wembley a to z pewnoscią mobilizuje zawodnikow do gry na najwyzszym swoim poziomie.
Menadżer Barnsley Danny Wilson oznajmił przed tym meczem ze chce aby jego zespół długo grał w tym pucharze i dlatego wystawia silny skład. Chwalił też trenera York City, jest to jego dawny przyjaciel i mówi ze wykonuje swiętną robote w swoim klubie.
Wyczytałem ze w regulaminie jest taka adnotacja, iż przykladowo Barnsley nie moze wymienic wiecej niz 5 graczy w skladzie na dzisiejszy mecz, w porownaniu ze składem na ostatni mecz ligowy. Także zagraja prawie podstawowym skladem. W drużynie gosci wraca po 5 miesiecznej kontuzji 23 letni podstawowy napastnik Wes Fletcher.
W Moim odczuciu Barnsley jest tutaj oczywiscie fawortyem, stać ich nawet na strzelenie 4 bramek ale w ostatnich swoich 5 meczach tracili co najmniej 1 gola. W tym upatruje szanse na strzelenie gola przez gosci. Mysle z linia 2.5 gola zostanie spokojnie pokryta w tym meczu. Jest to puchar druzyny nie kalkulują, przez cały mecz dążą do strzelnia gola i w tym meczu nie może być inaczej.
⛔100
 
jedi_kpr 185

jedi_kpr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Irlandia Płn. 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Cliftonville - Linfield
Typ:
Cliftonville i obie drużyny strzelą gola
Kurs: 3,60
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Widziałem, że kolega wcześniej stawiał czystą 1, a ja pójdę trochę dalej i dorzucę do tego BTS. Jest to bardzo overowa liga i można spodziewać się 3+ bramek prawie w każdym spotkaniu, wiadomo zdarzają się również te underowe, ale znaczną przewagę ma ta pierwsza opcja. H2H w ostatnich 5 spotkaniach tych drużyn jest po stronie gospodarzy (5 wygranych w tym 3x BTS). Cliftonville rozegrał 2 mecze u siebie i były to 2 remisy 0:0 i 3:3 więc mam nadzieję, że przyszedł czas na wygraną, a Linfield na wyjeździe rozegrał dotychczas wszystkie ligowe spotkania (było ich 5) no i to kolejne i tylko w pierwszym z nich nie strzelił bramki więc jak najbardziej można liczyć na to, że i w tym meczu coś ustrzelą. Liczę na wygraną gospodarzy 3:1, 3:2.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - US Open 2014
Godzina: 18:30
Spotkanie: Cilic M. - Simon G.
Typ: Cilic M. -2,5 gema
Kurs: 1.93
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Przeraża mnie tutaj jedynie H2H 0:4 dla Francuza, ale pomimo to ich mecze były zacięte, obaj zawodnicy urywali sobie sety. Chorwat po powrocie z banicji na tenis od federacji za domniemany braku badań, gra na świetnym poziomie. Świetne występy podczas Wimbledonu, French Open, turniejach na hardzie czy hali gdzie ma bilans w tym roku 11-1. Cilica cenię niż Gilesa Simona, któremu co prawda trzeba oddać ukłony po pokonaniu Ferrera, choć Hiszpan popełnił dużo błędów, to mecz był nastawiony na przebijanie. Chorwat ma lepszy serwis niż Ferrer i większy wachlarz umiejętności który miesza w swojej grze. Gilles świetny defensor, ale gram tutaj na Cilica bo już na Wimbledonie pokazał na co go stać w meczu z Djokovicem.
⛔100
 
K 1

kicu95

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - DANIA: Håndbold Ligaen Women
Godzina: 19:30
Spotkanie: Viborg K vs Odense K
Typ: handicap -3,5 Viborg K
Kurs: 1,95
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Witam. Trochę z wami porywalizuję ;) To mój pierwszy typ.
Rusza ręczna liga duńskich babeczek. Zmierzą się drużyny z 1. i 6 miejsca.
Zdecydowanym faworytem jest gospodarz, który w ostatnim sezonie zebrał komplet punktów na swoim terenie. Nie będę dużo czarował i pisał wypracowania. Viborg jest cholernie mocny i będzie chciał rozpocząć sezon z przytupem. Odense raczej nie będzie w stanie sprawić większych problemów, gdyż jest to tylko ligowy średniak. Zwycięstwo gospodarzy jest niemal pewne, ale kurs nie satysfakcjonujący dlatego gram handi mając nadzieję, że mocno zaczną sezon ;)
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
02 Sep 2014, 20:15 » Volleyball » World » World Championship » Australia - Poland
typ 1 (AH +2.5 Sets)
kurs 2,20
bet365

Po naszym meczu z Serbia można odnieść wrażenie ze typ nie realny ale...ja uważam ze to spotkanie łatwe dla nas nie będzie- mamy stare porachunki z kangurami.. trzeba im przyznać ze robią systematyczne postępy maja ciekawy środek niezłą zagrywkę na ataku wiadomo Edgara tak słabo na przyjęciu jak Serbia grac nie można...po prostu to była kpina.Nasi zagrali dobre zawody ale po drugiej stronie było tło...zobaczymy czy dzisiaj ten flot będzie robił taka różnice...Ja uważam ze wygramy to spotkanie ale...seta goście sa w stanie ugrać.Ryzykuje bo kursy smaczne: over 3,5 seta i pkt w stronę kangurów.
⛔100
 
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US Open 2014 ????
Godzina: 20:00
Spotkanie: Dimitrov - Monfils
Typ: under 41 gema
Kurs: 1.86
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Zawsze wychodzę z założenia że jeżeli linia ustawiona jest na powyżej 40 gemów to warto grać undery, bo typ ma szansę powodzenia nawet przy czterech zaciętych setach, na dobrą sprawę nawet w pięciosetówce ale zdarza się to naprawdę rzadko, jednak dzisiaj widzę spore przesłanki ku powodzeniu mojego typu. Dimitrov zrobił ostatnio spory progres, jednak ciągle w mojej opinii Monfils jest tenisistą lepszym, z większym doświadczeniem. Monfils często na korcie pajacuje, jednak do Klauniniego mu bardzo daleko i mecz z Gasquetem przekonał mnie w tym turnieju ostatecznie do Gaela, który już przed US Open wykazywał oznaki powrotu do dobrej formy. Stawiam na 3-1 dla Monfilsa, aczkolwiek lepiej według mnie zagrać undera z powodu wysokiej linii, no i zawsze może zdarzyć się tak że to Dimitrov będzie miał swój dzień, a kiedy Monfils jest zdominowany często się gubi, popełnia sporo błędów i może skończyć się na 3-0 w drugą stronę.
✅86
 
S 20

szindits1906

Użytkownik
Dyscyplina: US Open, quarterfinal, hard
Godzina: 17:00
Spotkanie: Bencic Belinda-Peng Shuai
Typ: Peng Shuai -1,5 seta
Kurs: 2,80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wyżej kolega wspomniał już o tym meczu,grając linie -1.5 gema na doświadczoną Chinke,ja pójde o krok dalej i postawie bardziej ryzykowny typ,tymbardziej w damskim tenisie,zwycięstwo Peng 2;0. Dlaczego tak? Za Chinką przemawia po pierwsze doświadczenie,po drugie ma za sobą w tym turnieju bardzo wymagające przeciwniczki,które odprawiała w dwóch setach! Safarova,Vinci no i Isia,żadna z nich nie zdołała ugrać nawet seta z azjatycką zawodniczką więc dlaczego młodziutka Chorwatka ma ugrać? Oczywiście,zwycięstwo 2:0 z Kerber może robić wrażenie,ale moim zdaniem juz i tak dziewczyna z 97&#39; roku zrobiła baaardzo dużo w tym turnieju więc może nie wytrzymać psychicznie,na co licze !
Typ serdecznie polecam,bo kurs bardzo dobry.
✅180
 
M 13

maniek1906

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US Open
Godzina: 20:00
Spotkanie: Dimitrov - Monfils
Typ: 2
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dimitrov rozpoczął turniej od wygranej z Harrisonej,potem ograł Selę ,a ostatnio Goffina. Rywale mało wymagający jak na Bułgara. We wcześniejszym turniej Dimitrov przegrał w Cinncinati w 1 rundzie z Janowiczem. Bułgarowi brakuje meczów z zawodnikami z czołówki i to może być jego problem. Monfils jest jedną z nadziei francuskiego tenisa. Kibice liczą na to,że po wielu latach ich rodak w końcu wygra turniej wielkoszlemowy. Nie wydaje się to niemożliwe. Gael jest w dobrej formie fizycznej i psychicznej,nie stracił jeszcze w tym turnieju seta ,a grał m.in. z Gasquetem. Francuz w Cinncinati także prezentował się nieźle,ale trafił na Federera,z którym przegrał w 3 setach. Monfils potrafi grać,ma potencjał po kontuzjach nie widać śladu ,więc widzę go w finale US Open.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka nożna, Puchar ligi
02.09.2014 16:30
Balmazujvaros Sport - Mezokovesd-Zsory
Typ: powyżej 4,5 gola
Kurs: 4.40
Betfair
Dziś na Węgrzech zaczynamy rozgrywki liga kupa czyli puchar ligi. W jednym ze spotkań zagrają Balmazujvaros Sport i Mezokovesd-Zsory, czyli zespołów grających w tym sezonie w drugiej klasie rozgrywkowej na Węgrzech. Silniejszy wydaje się zespół gości, który jest spadkowiczem i ten sezon rozpoczął dobrze zdobywając w lidze 7 punktów w trzech meczach. Natomiast gospodarze w zeszłym sezonie był średniakiem w drugiej lidze, a ten sezon rozpoczęli od trzech porażek, ale u siebie potrafili zdobyć dwa razy po dwie bramki z silnymi rywalami, tj. Mezokovesdem i Vasasem. Puchar ligi to jednak na Węgrzech jak i wielu krajach we wstępnych fazach poligon doświadczalny, na którym sprawdzani są rezerwowi a podstawowi zawodnicy grać będą w piątek w meczu ligowym. Tak właśnie będzie dzisiaj, ciężko doszukać się choćby kadr tych drużyn na to spotkanie ale wiadomo, że będą zupełnie inne od tych na ligę. Zawsze w tym pucharze padało sporo bramek, podobnie powinno być dzisiaj, w ostatnich 5 meczach pomiędzy tymi drużynami padło 21 bramek co daje średnia 4,2 bramki na mecz.
✅340
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka – MŚ 2014
Spotkanie: AustraliaPolska
Typ: Polska -2.5 seta
Kurs: 1.80
Buk: WilliamHill
Godz. 20:15
Analiza:
Po fantastycznym widowisku na otwarcie Mistrzostw Świata, gdzie wszystko wyszło idealnie – kibice, atmosfera oraz pewne zwycięstwo naszych siatkarzy 3:0, kontynuujemy rywalizacje naszego zespołu. W drugiej kolejce Polska reprezentacja we Wrocławiu będzie podejmować Australie czyli rywal słabszy od Serbów ale którego nie można lekceważyć. Nasza reprezentacja mogła się podobać w pierwszym meczu, mało błędów, pewność no i ten fantastyczny flot z zagrywki. Trzeba też jasno powiedzieć że Serbowie zagrali poniżej krytyki, zostali sparaliżowani tą fantastyczną atmosferą i to samo czeka Australijczyków, dziś będzie mniej kibiców ale atmosfera ta sama. Jesteśmy zespołem lepszym w każdym calu to wiadomo, jestem przekonany że ani na moment nie zlekceważymy rywali grając przez trzy sety równą siatkówkę i to da nam drugie zwycięstwo z rzędu do zera i mniej straconych sił od rywali a na pewno w takim turnieju będzie to miało ogromne znaczenie.
✅80
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Czechy, 1 liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Teplice-Ceske Budejovice
Typ: X/1
Kurs: 4.30
Bukmacher: unibet
Analiza:
6 kolejka ligi czeskiej w ktorym sie zmierzą Teplice z Budejovicami. Gospodarze w poprzednim sezonie zajeli 5 miejsce, ale takze przegrali u siebie tylko 3 spotkania. Druzyna na pewno nie najmocniejsza, ale zawsze walczy o czołówkę. Budejovice za to jest beniaminkiem (awans z 1 miejsca). Na wyjazdach zachowali ponad 50% skutecznosc jesli chodzi o punktowanie, ale to zawsze liga niżej, więc niekoniecznie dobry wyznacznik. W tym sezonie obie ekipy dzieli punkt na korzysc gospodarzy, a wiekszosc meczow remisowali (teplice 4 razy, a budejovice 3). Z reguły jednak i strzelają i tracą bramki w meczach, dlatego jednak obawiam sie o stan defensywy. Duzo lepiej jak zespoly sa nastawione defensywnie i wtedy wynik 0:0 jest bardzo czesto spotykany do połowy. Tu jednak czystym faworytem są Teplice i pewnie narzucą swój styl gry od początku. Czy wykorzystają? To jest sport ; ) Nie zdziwie sie jak sporo bramek tu padnie, ale i 1:0 w 89 minucie tez bedzie ok.
⛔100
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Islandia 4 liga
Godzina: 19:30
Spotkanie: KH - Kari
Typ: under 4 gole azjatycki
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Trwają finałowe play offy w islandzkich dolinach. Pierwszy mecz wygrali dzisiejsi goście 4:0. Myślę, że dzisiaj nie będą się szarpać i skupią się na obronie sporej zaliczki. Poza tym spotkaniem w play offach nie padały tak wysokie wyniki. To sugeruje mi, że drużyny z mega overowej ligi na finiszu grają bardziej uważnie w defensywie i mecze nie są już tak otwarte. Faworytem dzisiejszego meczu jest ekipa Kari. Myślę że gospodarze rzucą się do huraganowych ataków, nadzieją się ze dwa razy na kontrę i będzie po meczu. Kari musi oszczędzać siły na kolejne batalie, bo na drodze do 3 ligi będą musieli rozegrać jeszcze jeden baraż.
⛔100
 
yaszura 55

yaszura

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka – MŚ 2014
Spotkanie: AustraliaPolska
Typ: Polska -2.5 seta
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet365
Godz. 20:15
Po meczu otwarcia i dobrej grze Polaków z Serbami pora na rewanżowe spotkanie za IO z Australią. Wiadomo Australia rywal teoretycznie słabszy od Serbii, więc Polacy powinni wygrać gładko 3:0. Oglądałem mecz z Kamerunem i kangury jak dla mnie wcale tak dobrze nie grały. Atmosfera, miejsce i motywacja przemawia za Polską.
Powtórzony typ + kiepska analiza
⛔100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis US open
Spotkanie Dimitrov - Monflis
dodzina 20.00
typ Dimitrov wygra pierwszego seta i przegra mecz
kurs 6.5
buk bet365
Jak dla mnie faworytem tego spotkania jest Monflis.Dimitrov ma problemy z wysokimi zawodnikami z mocnym serwisem do tego ostatnio w meczu z Goffinem zupełnie przespał pierwszy set.Gael miewa również tendencje do przesypiania początku i wolnego rozkręcania się.Jak dla mnie Dimitrov ma szanse ugrać seta , lub może nawet dwa , najwieksze szansę widzę w pierwszym secie.Typ bardzo ryzykowny więc za spokojną stawke ale kurs całkiem fajny.Pow all:)
⛔100
 
szepiecik 16

szepiecik

Użytkownik
Dyscyplina ▶ Koszykówka ▶ Mistrzostwa Świata
Godzina: 21:30
Spotkanie: Finlandia-Dominikana
Typ: Finlandia
Kurs: 1.55
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Witam! Dziś trochę na szybko z powodu małej ilości czasu, wybrałem typ z Mistrzostw Świata w koszykówce mężczyzn które odbywają się w Hiszpanii. Na hali w Bilbao Finlandia podejmie Dominikanę. Moim zdaniem Finowie zwyciężą w tym spotkaniu. W poprzednich dwóch spotkaniach Finowie przegrali z USA oraz wygrali z faworyzowaną Ukrainą. Dominikana również mierzyła się z Ukrainą i to spotkanie przegrała. Dla drużyny ze Skandynawii to ważne spotkanie, jeśli zwyciężą powinni spokojnie wyjść z tej grupy. Drużyna Dominikany to jeden z lepszych zespołów z Ameryki Środkowej, jednak jeśli chodzi o drużyny ze starego kontynentu, to już troszeczkę inna półka. Inne tradycje oraz historia tej dyscypliny w obu krajach powoduje że jeśli zwycięży Dominikana będzie to olbrzymia niespodzianka. Myślę że dziś do niespodzianki nie dojdzie, dlatego dziś stawiam na finów. Pozdro! ????
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom