>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 02.08.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Gampera
Spotkanie: FC Barcelona - FC Santos
Typ: HT/FT 1/1
Kurs: 1,44
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po ostatniej wpadce na Lechii nie powinienem wg tego tykać ale przekonała mnie do tego w głównej mierze jedna sprawa a mianowicie miejsce rozgrywania spotkania czyli legendarne Camp Nou. I to też będzie mój najważniejszy argument. Po prostu u siebie Barca zawsze gra cuda a już na pewno nie pozwoli patrzeć własnym kibicom na taką padakę jak na PGE Arenie.
Dalszą sprawą jest to, iż mają zagrać dziś &quot;wczasowicze&quot; czyli Hiszpanie i Dani Alves. Z drużyny rezerw powołani są tylko Macky Frank Bagnack i Jean Marie Dongou. Ogólnie kadra na puchar Gampera ma się tak: Valdes, Pinto, Oier, Alves, Montoya, Pique, Bartra, Bagnack, Mascherano, Adriano, Alba, Busquets, Song, Xavi, Sergi Roberto, Cesc, Iniesta, Pedro, Alexis, Messi, Neymar, Dani Nieto, Dongou. Na pewno nie wystąpią: Afellay, Cuenca, Tello, Dos Santos i Puyol. Także skład też lepszy niż z Lechią.
Na koniec Neymar. Zapewne zagra więcej niż z w Gdańsku a bardzo prawdopodobne, że od początku więc przeciwko swojej byłej drużynie i pierwszy raz przy swoich kibicach wypada się godnie zaprezentować.
To wszystko skłania mnie do typu 1/1. Powodzenia !
✅44
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
seboes 507

seboes

Użytkownik
Tenis ATP Washington 22:00
Mecz: Isner - Baghdatis
typ: Isner 2:0
kurs: 2.14
pinnacle
Spotkanie ćwierćfinałowe turnieju na kortach twardych w Waszyngtonie. Faworyt gospodarzy, będący w świetnej dyspozycji podejmować będzie nieobliczalnego Cypryjczyka- Baghdatisa. Isner gra swój trzeci dobry turniej z rzędu. Po półfinale w New Port oraz zwycięskim turnieju w Atlancie teraz po raz kolejny ma spore szanse na co najmniej finał. Big John toczy zacięte boje. Potrafi się skupić i w odpowiednim momencie zaatakować rywala, żeby ten zaczął panikować. Gdy uda mu się przełamać rywala to następnie zamyka grę asami i łatwymi punktami ze swojej strony. Cały czas utrzymuję wysoki procent trafienia pierwszego serwisu, wtedy przeciwnik nie ma zbyt wiele szans. Z Kuznetsovem się trochę pomęczył. Bronił aż 10 break pointów, ale wtedy radził sobie znakomicie i wychodził z opresji. W tie breakach nie dał przeciwnikowi szans. Bagieta to zawodnik bardzo ciężki do odczytania. Można użyć stwierdzenia, że skompromitował się na kortach trawiastych. Teraz będzie wracał do gry na betonowych nawierzchniach. W tym turnieju grał już trzysetówkę z Lacko oraz niespodziewanie łatwo wygrał z Nishikorim. Ciężko stwierdzić w jakiej jest dyspozycji. Mnie jednak nie chce się wierzyć, że nagle Cypryjczyk zbudował taką formę, że tutaj będzie się bił o zwycięstwo. Gra zbyt impulsywnie i często nie jest cierpliwy, a to go tutaj zgubi. W dotychczasowych spotkaniach 4-0 dla Isnera. Więc typuję tutaj 2-0 w setach .
⛔100
 
Z 78

ziom157

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis,WTA - SINGIEL: Carlsbad (USA), twarda
Spotkanie: Vinci R. (Ita) - Ivanovic A. (Srb)
Typ: 2
Kurs: 1,8
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Na dziś przygotowałem coś z WTA singla Pań. Zdecydowałem się zanalizować spotkanie Vinci Włoszki która zagra z Aną Ivanovic Serbką.
Minimalym faworytem wydaje się być Iva ,ja również jestem tego zdania. Bardzo dobrze rozpoczeła turniej w Calsbat pokonując na samym początku Cibulkovą ,która przecież ograła Radwańską i nie tak dawno wygrała turniej. Myślę że Serbka dziś zagra swoje i wygra to spotkanie.
Aktualnie w rankingu WTA jest na 17 pozycji. Jej forma ostatnio była trochę zachwiana,ale myślę że stać ją nawet na finał w tym turnieju.
Vinici z koleji znajduje się na miejscu 11 w rankingu WTA. Na pewno Włoszka to doświadczona zawodniczka,ale ma już swoje lata.
Do tej pory większych sukcesów nie odnosiła. Trzyma stałą formę,ale ostatnio w Miami USA przegrała z Jankovic,dość mało wymagającą przeciwniczką. Dziś upatruję szans Ivanovic. Bilans zwycięstw jest po stronie Vinci 3 zwycięstwa,natomiast Iva wygrała 2 razy. Bilans z ostatnich 10 spotkań na twardych kortach Ivy to 6 zwycięstw i 4 porażki. Natomiast Vinci może się pochwalić 7 zwycięstwami i 3 porażkami.
Kurs na to spotkanie jest dość dobry więc można spokojnie zagrać. Nie jest to do końca pewniak ,ale warto spróbować na moje oko daje jakieś 70% Serbce.
✅80
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Tour 500, Waszyngton (USA) - hard
Spotkanie: 1:00 T. Haas/G. Dimitrov
Typ: over 23 gema
Kurs: 2
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
ATP Waszyngton - hard
1:00 T. Haas/G. Dimitrov (O 23) @ 2.0 Pinnacle
Drugi mecz z dzisiejszego kuponu na Waszyngton. Mecz o 1 czasu polskiego. Co mnie skusiło na zagranie overa ? Przyznam, że nie lubię tego typu zakładów lecz dzisiejszy mecz Robina Haase przekonał mnie że niska różnica kursów nie ma znaczenia. Pinek oferuje na Niemca 2.0, na Griszę 1.8.
Pokolenie różnicy między dwójką zawodników. Wchodzący do elity Bułgar z doświadczonym Niemcem. Over 23 gema może być pokryty nawet w 2 setach ale wynikiem nie mniejszym niż 7:5. Jednak ja nie mam przeczucia że to będzie mecz na 2 sety. Kolejny żeby zagrać over
Przykłady ?

- Spójrzmy na drabinkę. Dimitrov męczył się z niżej notowanym, lecz bardziej doświadczonym X-manem, 1szego seta wygrał po TB do 4. W meczu 23 gemy. Potem trafił na kompletnie bez formy Querrey&#39;a który przestał grać mniej więcej od pokazówki na grassie w Stoke.
- Haas, w Waszyngtonie ze Smyczkiem (30 gemów) i Dodigiem (32 gemy) ponad 2h pojedynki w 3 setach.
- Jeżeli w domowym turnieju na mączce Kavcić urwał mu seta, w Stuttgarcie zrobił to Gulbis to tym bardziej może to zrobić Dimitrov.
Mam nadzieję, że ten mecz w końcu przerwie czerwoną serię.
Pozdrawiam i zachęcam do przeanalizowania typu.
✅100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom