>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 02.08.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
wwdrazi96 11

wwdrazi96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Estonia - 1 liga
Spotkanie: Narva - Paide L.
Typ: 2
Kurs: 3,00
Bukmacher: Be At Home
Godz. 18:30
Analiza: Dziś zapraszam na mecz do Estonii. Zmierzą się tam drużyny, które zajmują odpowiednio 8 miejsce (Narva) i 4 miejsce (Paide) . Ja w tym spotkaniu widzę jednego faworyta. Jest nim Paide. Dlaczego ? A np. dlatego, że Od 3 meczy wygrywają u siebie jak i na wyjazdach ich ogólny bilans bramkowy może nie jest za fajny bo 30:30 , zaś Narva ostatni mecz zremisowała , przed ostani wygrała, zaś ich bilans bramkowy to 15:29. Czyli widzimy, że drużyny Paide zdobyła dwukrotną ilość bramek, jeżeli chodzi chodzi o bilans straconych bramek to niestety Paide przegrało tą rywalizację jedną bramką, no ale to taki szczegół już . Ja dziś zaryzykuję i stawiam na wygraną drużyny Paide L.
POWODZENIA !!!
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Kitzbuhel
???? Granollers-Pujol M. - Haase R.
Haase R. ::: 2,09 ::: Pinnacle ::: 3/10
Po takim kursie wchodzę w ten typ z największą przyjemnością. Jak wszyscy wiemy Holender wygrał ten turniej dwukrotnie z rzędu, a w tym roku być może będzie miał okazję zrobić to trzeci raz. Czuje się tutaj w Austrii jak ryba w wodzie, skoro pokonał Verdasco to powinien nie mieć większych problemów z Granollersem którego pokonał w poprzednim tygodniu na turnieju w Gstaad. Oczywiście Hiszpan też notuje ostatnio wzrost formy, ale w &quot;paszczy lwa&quot; jak można nazwać Kitzbuhel dla Robina Haasa nie daję mu po prostu większych szans na pozytywny wynik. Do tego kurs oraz okoliczności skłaniają by właśnie zagrać na Holendra.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Polska I liga
Spotkanie: Puszcza Niepołomice - Chojnice Chojniczanka
Typ: wygra Chojnice Chojniczanka w przypadku remisu zwrot ( DNB 2 )
Kurs: 2,5
Bukmacher: bet365

Dziwi mnie tak wysoki kurs na gości. Chociaż jest on uzasadniony wynikiem Pucharu Polski w którym to te dwa kluby się spotkały 2 tygodnie temu i Puszcza wygrała 2-0. puchar to puchar a liga to całkiem inna rzeczywistość. Duże znaczenie w tym meczu miał na pewno fakt gry na własnych śmieciach dzisiaj Puszcza pomimo że są gospodarzami nie zagrają na własnym obiekcie gdyż ten nie spełnia wymogów I ligi. I zagrają na obiekcie Hutnika Kraków czyli dla obu drużyn jest to mecz wyjazdowy. Chojnice i Puszcza to drużyny które jeszcze sezon temu grały w II lidze. W inauguracyjnym meczu I ligi Puszcza przegrała z GKS Bełchatów na wyjeździe 1-0 i trzeba im przyznać że nie zagrali złego meczu. Za to Ich dzisiejsi rywale pokazali się z bardzo dobrej strony pokonując Kolejarza Stróż aż 3-1. I mogli szczerze mówiąc wygrać większą liczbą bramek lecz Łukasz Lison bramkarz Kolejarza rozegrał fantastyczny mecz według wielu został uznany zawodnikiem meczu i nie jednokrotnie łapał piłki nie do wybronienia. Kadrowo Chojnice wyglądaj zdecydowanie lepiej.Puszcze latem drużynę wzmocnili głównie młodzieżowcy z niższych lig plus z ciekawszych transferów Lewiński,Mikołajczyk,Wallec. Zespół jest bardzo młody, a najstarszym zawodnikiem jest 31 letni pomocnik Leszek Tarasek. Myślę że dzisiaj Chojnice będące w dobrej formie zrewanżują się za porażkę w Pucharze Polski, szczególnie że Puszczy odpada przewaga gry na własnym boisku.
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Challenger Liberec
Spotkanie: Junaid/Puetz-Satschko/Kretschmer
Typ: DW:0-2
Kurs: 2,1
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Poprawka za wczoraj. Po tym co zrobili Zelenay z Siljestromem dziś z całym przekonaniem gram ponownie przeciwko parze Junaid/Puetz. W ich kwestii nic się nie zmieniło co umieją pisałem wczoraj. Wczoraj widziałem ich cały mecz i tylko nędznej grze Zelanaya i Siljestroma zawdzięczają to, że są w półfinale. Zmierzą się tam z niemiecką parą, która od kilka turniejów gra naprawdę super. Oglądałem ich w ub tygodniu w meczu z Meffertem/Oswaldem. Przegrali, ale pozostawili po sobie dobre wrażenie. Co ważne 2 tyg temu w Poznaniu pokonali też parę Zelenay/Siljestrom. Wczoraj oglądałem ich mecz z parą Mertl/Nedovesov (obaj super młotki). Niemiaszki mają rewelacyjny return i z takim serwisantami mieli 55% po 1 i ponad 60% po drugim serwisie. Myślę, że dziś kończy się przygoda deblowa Puetza i to po gładkiej szybkiej porażce.
⛔100
 
maer 272,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina:piłka nożna - Dania(Superligaen)
Spotkanie: Midtjylland - SonderjyskE
Typ: 1
Kurs: 1.80
Godz:18.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Danii na mecz trzeciej kolejki Superligaen.
W meczu zmierzą się Midtjylland oraz SonderjyskE.
Midtjylland zajmuje obecnie pierwsze miejsce w tabeli Superligaen a w swoich dwóch do tej pory rozegranych meczach zdobyło komplet sześciu punktów pokonując na wyjeździe Aarhus 0:2 oraz u siebie ogrywając mistrza z poprzedniego sezonu FC Copenhagen 1:0.
SonderjyskE plasuje się na trzecim miejscu w tabeli z czterema punktami na koncie po remisie na wyjeździe z Odense 1:1 oraz wygranej u siebie z Brondby 1:0.
Mój typ to jedynka, Midtjylland gra u siebie i potrafiło na swoim stadionie ograć mistrza kraju z tamtego sezonu a SonderjyskE w swoim jedynym meczu na wyjeździe tylko zremisowało.
✅80
 
fred28 3

fred28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria first divison
Spotkanie:Hartberg - Horn
Typ:Horn (ah +0,5)
Kurs:1,95
Bukmacher:Bet 365
Analiza:
Dziś o godzinie 18:30 zmierzą się 6 zespół w tabeli Hartberg bilans 2-0-0 z zespołem Horn ,który jest 9 w tabeli bilans 0-0-2.Zespoły te mierzyły się ze sobą 4 krotnie.Bilans jest korzystny dla zespołu Horn 3-1-0.Gospodarze przystępują dziś do meczu bez 5 podstawowych zawodników :Bruno Friesenbichler napastnik 177min.1 gol,Matthias Hopfer pomocnik 180min.,Peter Zulj pomocnik 180min.1 gol,Daniel Gremsl pomocnik 150 min.,Luca Tauschmann oborońca 176 min.Zespół gości wystąpi tylko bez jednego podstawowego obrońcy Aleksandar Djordjevic 180min.Przy takich osłabieniach gospodarzy i historii między nimi,Horn nie pownien przegrać.Goście do boju ;)
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
barca14 84

barca14

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna - DFB Pokal
Spotkanie:RB Leipzig - Augsburg
Typ: 1
Kurs: 4,0
Bukmacher: Bet 365
Liepzing bez zawodnika z drużyny u19 oraz rezerwowego napastnika 14/3
sprzedali najlepszego strzelca drużyny, ale kupili strzelca 10 goli z Hoffenheim II.
Do tego 3 inne dobre wzmocnienia.
Augsburg bez :
pomocnika 13/0, pomocnika 20/1, napastnika 18/0, pomocnika 30/5
sprzedali:eek:brońca 11/0, napastnik 27/1, napastnik 14/0, pomocnika 21/3, napastnik 17/5, pomocnik 31/9 z drugiego składu
Kupili:napastnika z Trabzonsporu 27/7, napastnika z 3 ligi 35/12, pomocnika ze Stuggartu 21/0, napastnika z Pireusa 12/2
Ze zgraniem może być jeszcze problem u gości.
Mimo, że to walka między zespołem, który dopiero awansował do 3 ligi, a zespołem z Bundesligi to poziomy wcale nie są takie różniące.
Liepzing awansował do 3 ligi w pięknym stylu, bo wyprzedzając drugą drużynę o 14 punktów. Co więcej nie przegrali w lidze żadnego meczu!!
Augsburg natomiast ledwo utrzymał się w najwyższej klasie rozgrywkowej w Niemczech. 2 punkty nad barażem, a nad spadkiem bezpośrednim 3 punkty.
Szczęście, że ostatni mecz grali z Furthem, który od pewnego momentu przestał walczyć o utrzymanie, bo szanse były na prawdę małe.
Biland Liepzing z poprzedniego sezonu na własnym stadionie to 28-5.
Moim zdaniem jest to drużyna mogąca powalczyć o czołówkę w 3 lidze. Tym bardziej, że teraz doszło 2-3 fajnych zawodników.
⛔100
 
palacio 61

palacio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Cracovia Kraków - Ruch Chorzów
Typ: X
Kurs: 3,25
Bukmacher:Bet365


Dzisiaj pojedynek między beniaminkiem rozgrywek,a drużyną która powinna zacząć sezon w pierwszej lidze.Trochę mnie dziwi faworyzowanie Cracovii w tym pojedynku.W poprzedniej kolejce gospodarze zremisowali z Lechem i to nie było ugruntowane dobrą grą tylko słabą postawą lechitów.Ruch natomiast zremisował z Lechią,a wcześniej ze wspomnianym Lechem.Moim zdaniem jest to pojedynek bez faworyta.Co za tym idzie gram tutaj na remis.Stadion w Krakowie to nie twierdza.Pokazał to dobrze Piast w pierwszej kolejce.Gospodarze na pewne zmobilizowani po złym starcie u siebie,ale i goście mają coś do udowodnienia.Kurs fajny i myślę,że wart ryzyka.Nie oszukujmy się obie drużyna będą w drugiej połowie tabeli,więc każdy punkt będzie jak najbardziej cenny.Polecem;)
⛔100
 
M 2

myvol

Użytkownik
Dyscyplina: tennis ATP Liberec challenger (02.08.2013,13:00)
Spotkanie:Riba-Madrid - Olaso-De La Rica
Typ:Riba-Madrid -1.5 seta
Kurs:1.60
Bukmacher:Interwetten
Analiza:
Riba -Mardrid wygral z Olaso juz cztery razy i cztery razy wygrana byla po 2:0 i to na &quot;clay&quot;,wiec dlaczego nie jeszcze raz ???? Patrzac ,tez ze Riba wygral w tym sezonie 43 mecze na &quot;Clay&#39;u&quot; robi wrazenie .Riba przegral ostatnio tylko w finale z Volandri (Orbetello challenger) .Tez bardzo wazne jest ,ze kurs na tem mecz o polnocy na Interwetten byl 1.70 dzis spadl do 1.6 ! Jest chyba mozliwe zagranie na Sbobet i tam powinno byc 1.75 lub wyzej .Dziekuje !
✅60
 
M 2

myvol

Użytkownik
Dyscyplina: tennis ATP Sao Paulo 3 challenger,(02.08.2013,12:00)
Spotkanie:Gonzalez - Velotti
Typ:Gonzalez wygra wiecej niz 2,5 gemmami
Kurs:1.78
Bukmacher:NordicBet
Analiza:
tych dwoch panow spotkalo sie juz dwukrotnie po zacietych meczach dwa razy wygrywal Gonzales .W tym roku gonzales wygral juz 26 meczy na &quot;clay&quot; jego przeciwnik tylko 9 ...
⛔ 100 / Czytamy regulamin ....
 
maite-radar 25,3K

maite-radar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Irlandzka Dywizja 1
Spotkanie: Salthill - Waterford
Typ: połowa/końcowy : Waterford/Waterford
Kurs: 2.38
Buk: William Hill
Zamykające tabelę Salthill podejmuje u siebie czwartą ekipę tabeli. Ostatnie cztery mecze gospodarzy to dwie wygrane (z bezpośrednio przedostatnią oraz przedprzedostatnią drużyną) oraz dwie gładkie porażki. Faktycznie, źle ostatnio nie grają, ale nie o to tu chodzi. Mam wrażenie że to spotkanie jest zwykle ustawiane, bo ostatnie 12 to... 11 zwycięstw Waterford. Drużyna ta zwykle do przerwy dominuje i zwycięża, więc pokusiłem się o zagranie tego meczu i do przerwy, i na koniec.
⛔100
 
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna (Ekstraklasa)
Spotkanie: Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin
Typ: Pogoń Szczecin powyżej 1.5 goli
Kurs: 3.10
Buk: Betsson
Analiza:
Goście jak do tej pory jedna wyjazdowa wygrana z Zagłębiem Lubin i jedna porażka u siebie z Legią. Oglądałem ich pierwsze spotkanie, gdzie zaprezentowali się naprawdę dobrze, kontrolowali grę przez cały czas. W meczu z Legią również mieli swoje okazję, wynik mógłby być zupełnie inny. Pogoń ma silną pomoc, szczególnie na słowa uznania zasługuje dwóch Japończyków: Takafumi Akahoshi i Takuya Murayama. Dobrze wyszkoleni technicznie, widać, że rozumieją się na boisku. Dariusz Wdowczyk wprowadza swój system gry, który jak widać zaczyna powoli skutkować. Goście zdążyli już &quot;oswoić&quot; się z T-Mobile Ekstraklasą, myślę, iż w tym meczu może to mieć znaczenie. Powinni bez problemu &quot;władować&quot; tu przynajmniej dwa gole. Gospodarzy czeka dziś trudna przeprawa i sądzę, że znów będą musieli przełknąć gorycz porażki. Kursy na przyjezdnych wyglądają naprawdę przyzwoicie, warto ryzykować, pozdrawiam.
⛔100
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - czechy 1 liga
Spotkanie: Bohemians 1905 - 1 Fk Pribram
Typ: 2
Kurs: 2.65

Bohemians 1905 jeszcze nie weszli w sezon. Bo to co wyprawiają woła o pomstę do nieba. 2 mecze i 2 wysokie porażki.. kolejno 5:0 i 5:1. Dzisiaj znowu dostaną &quot;piątkę&quot;? Może Pribram będzie nieco łaskawszy.. Na inaugurację sezonu zremisowali 1:1 z przyzwoitą Mlada Boleslav, natomiast ostatnio ulegli Plazen 2:4. Ale ta ekipa jest poza zasięgiem wszystkich w lidze więc nie ma co się smucić. Pora więc na pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie. Dzisiaj jadą po komplet 3 punktów i będą chcieli z pewnością wykorzystać słabą postawę ekipy gospodarzy. Widać, że 1 liga chyba nieco przerosła na starcie drużynę Bohemians, która w poprzednim sezonie tak brylowała na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej w Czechach. W poprzednim sezonie w Gambrinus liga 2012/2013 zespół 1 Fk Pribram uplasował sie na 11 pozycji. A więc daleko było im do spadku i do miejsc premiowanych udziałem w europejskich pucharach. Ten sezon także powinien być podobny. Solidny średniak ligowy, który dostaje baty od czołówki i rozprawia się bez problemu z dołem tabeli. Wydaje mi się, że Bohemians dzisiaj po raz trzeci z rzędu dostaną lekcję piłki, tym razem od 1 Fk Pribram. Patrząc na statystyki 1 Fk Pribram podobnie prezentował sie w poprzednim sezonie u siebie i na wyjeździe. Na piątek jeden z lepszych betów. No chyba, że gospodarze nagle dostaną olśnienia. Ale wątpię w to. Przełamanie przyjdzie za 3-5 kolejek. Ockną się, tylko że wtedy już będzie duża strata do odrabiania. Maskotka Kangurów znowu będzie posępna po meczu.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
psotnick 902,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - ATP - Kitzbühel
Spotkanie: Marcel Granollers - Robin Haase
Typ: Liczba setów (Powyżej 2.5)
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet365

Trudno o bardziej wyrównaną parę. Haase najwyraźniej służy austriacka mączka, bo dwa tytuły z rzędu nie zdarzają się często. Teraz celuje w trzeci triumf w Kitzbühel, ale nie sądzę, żeby było mu przez to łatwiej. Wręcz przeciwnie, to Holender musi bronić zdobytych przed rokiem punktów i mimo, że jest dogiem w tym meczu to na nim teraz ciąży cała presja. Granollers takich obciążeń nie ma, już osiągnął dobry wynik i zagra na luzie. Co z tego wyjdzie to już inna sprawa, ale dla mnie wynik końcowy będzie niewiadomą aż do skończonego meczbola. Dlatego uważam, że obstawianie wyniku końcowego tego półfinału, to jakby rzucać monetą. Wystarczy przypomnieć sobie co działo się w ich ubiegłotygodniowym meczu w Gstaad, w którym panowie przez cały mecz nie mogli się zdecydować, który z nich ma wygrać. Tysiąc zwrotów akcji, zmarnowane serwisy na set i mecz, nawet w tiebreaku działy się cuda. Dużo łatwiej według mnie dzisiaj również będziemy świadkami do bólu wyrównanego boju, nie spodziewam się wysokiego poziomu, raczej żmudne rzeźbienie w mączce i walka z własnymi słabościami. Nic dwa razy się nie zdarza, ale jakoś mam przeczucie, że dzisiaj też Hiszpan z Holendrem pograją na pełnym dystansie, dlatego w końcowym rozrachunku wyrównanego meczu te dwa gemy zapasu mogą się bardzo przydać. ✅120
 
dawidekzks 16

dawidekzks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska I Liga
Spotkanie: Puszcza - Chojnice
Typ: over 2,5
kurs: 2.50
Bukmacher: William Hill
W dzisiejsze popołudnie zapowiada się bardzo ciekawy mecz. O godzinie osiemnastej na boisko wyjdą jedenastki Puszczy i Chojniczan. Mecz zapowiada się niezwykle wyrównanie, gdyż oba zespoły posiadają dobrą kadrę i są w stanie walczyć o górną połowę tabeli. Chojniczanka wygrała pierwsze ligowe spotkanie 2:0 z Kolejarzem Stróże, z kolei Puszcza musiała uznać wyższość beniaminka z Bełchatowa 1:0. Ostatni mecz obu drużyn odbył się w ramach Pucharu Polski dwa tygodnie temu, i to gospodarze tryumfowali w nim 2:0. Kto oglądał ten mecz, wie, że goli powinno być znacznie więcej, gdyż oba zespoły miały na prawdę dobre sytuacje. Oprócz meczu z Bełchatowem, Puszcza w każdym swoim meczu w tym sezonie (grali 3 mecze w ramach PP) zdobywa powyżej jednego gola w meczu, z kolei dzisiejsi goście w ostatnich czterech meczach aż trzy razy pokrywali over 2,5! Na prawdę bardzo ciekawy typ na dzisiejsze spotkanie.
✅150
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia - Eredivisie
Spotkanie: Ajax Amsterdam - Roda Kerkrade
Typ: Ajax -2.5 gola
Kurs: 2,04
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ajax Amsterdam, który w ostatnich sezonach zdominował holenderską Eredivisie rozpocznie nowy sezon od spotkania z Rodą JC. W poprzednim sezonie na AmsterdamArena między tymi drużynami dość niespodziewanie padł remis 1:1, jednak jak pokazują wyniki z poprzednich sezonów Ajax z Rodą potrafił wygrywać przekonująco: 4:1, 3:0 czy 4:0 to wyniki z poprzednich sezonów.
Dziś również liczę na wysokie i przekonujące zwycięstwo. Ajax ma za sobą mecz o Superpuchar Holandii w którym pokonał AZ po dogrywce, warto jednak dodać, że piłkarze Franka De Boera zdecydowanie lepiej prezentowali się na boisku i powinni ten mecz rozstrzygnąć zdecydowanie wcześniej.
Co przemawia za Ajaxem? Oczywiście większe doświadczenie i umiejętności poszczególnych piłkarzy. Ponadto warto zwrócić uwagę, że kadra Ajaxu wcale nie została tak &quot;rozbita&quot; przez transfery jak wcześniej się tego spodziewano. Odeszli co prawda Ryan Babel, Derk Boerrigter, Miralem Sulejmani czy Isaac Cuenca, ale działaczom udało się pozostawić w drużynie takich piłkarzy jak Toby Alderweireld, Christian Eriksen czy Siem de Jong. W dodatku drużynę wzmocnili Mike van der Hoorn i Bojan Krkic.
Jeśli chodzi o Rodę to tutaj natomiast dość mocno przewietrzono kadrę zespołu. Z drużyny odszedł przede wszystkim Sanharib Malki ale również Jimmy Hempte, Abel Tamata, Adil Ramzi czy Danilo Pereira . Do drużyny zakontraktowano natomiast Marco Höchera, Keesa Luijckxa, Anouara Kaliego czy Henka Dijkhuizena.
Kolejną sprawą to atut własnego boisk Ajax co prawda w poprzednim sezonie tylko zremisował 1:1 ale patrząc na ostatnie lata to wygląda to następująco: Ajax wygrał u siebie 13 spotkań z Rodą, 3 zremisował i 1 przegrał.
Spodziewam się więc, że dziś Ajax odniesie raczej bezproblemowe zwycięstwo, strzelając przy tym sporo bramek. Myślę, że granie handi -2.5 jest tutaj niezłym pomysłem.
✅104
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
misieklemur 418

misieklemur

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Międzyklubowe - towarzyskie
Spotkanie: Omsk - Magnitogorsk
Typ: 1
Kurs: 2.04
Bukmacher: Betclick
Analiza:
Od dwóch sezonów Avangard Omsk prezentuje się znakomicie i z pewnością należy do czołówki 4-5 drużyn najlepszych w KHL. Nie tylko na papierze, czy pod względem osiągnięć w fazie play-off, ale w ogóle jeśli chodzi o siłę gry. W tym sezonie znów będą walczyć o mistrzostwo (przynajmniej jeśli wierzyć zapewnieniom zarządu i trenera). Dodatkowe wzmocnienia linii ataku powinny w tym pomóc. Magnitogorsk natomiast na problemy finansowe z sezonu na sezon gra coraz gorzej. Kolejni piłkarze odchodzą z drużyny... Wczoraj Magnitogorsk zremisował z klubem z Monachium... Dużo można by jeszcze napisać, ale chyba nie ma sensu. Kto zna moją markę wie, że raczej analizy, które piszę są poparte faktami, a nie tym, że np. &quot;Lubię tą drużynę&quot;. Uważam, że Omsk powinien ten mecz uczciwie wygrać i podbudować swoje morale. Cześć.

⛔100
 
soulmate 48

soulmate

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Czech Republic, Gambrinus liga
Spotkanie: Jihlava - Znojmo
Typ: Jihlava
Kurs: 2.14
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Poprzedni sezon Jihlava skończyła na własnych śmieciach z bilansem 6-8-1! W obecnym już na starcie przegrali ze Spartą, a potem na 3 min przed końcem stracili punkt na wyjeździe ze Slovacko. Dziś na swojej twierdzy podejmują beniaminka, który zanotował na starcie dwa remisy. W h2h mamy 4:0 dla Jihlavy na ich terenie, bramki 8:2. Dziś wszyscy oczekują na pierwszą wygraną w sezonie. Następny mecz to wyjazd na trudny teren do Liberca, więc szukanie punktów trzeba zacząć na własnym terenie, tym bardziej, że przeciwnik jest w zasięgu. Goście zbiorą frycowe, a Jihlava dopiszę sobie po meczu 3 oczka.
✅114
 
daniel111 38

daniel111

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Zawisza Bydgoszcz- Pogoń Szczecin
Typ: powyżej 2,5 gola
Kurs: 2,28
Bukmacher: Pinnacle
Dziś o godzinie 20:30 Zawisza podejmie u siebie Pogoń. Zawisza zaczął sezon od 2 porażek. I mecz przegrali z Jagiellonią w słabym stylu, a w zeszłym tyg wydawało iż wszystko idzie w dobrym kierunku, niestety Eduards Visniakovs sprowadził drużynę Tarasiewicza na ziemie. Z kolei Pogoń bardzo dobrze rozpoczęła sezon pewnie pokonując Zagłębie Lubin. Potem przyszedł mecz z Warszawską Legią gdzie wynik nie do końca odzwierciedla wynik. Pogoń miała swoje bardzo dobre okazje, potrafili stworzyć sobie okazję i spokojnie mogli zdobyć chociaż honorowego gola. Dziś Zawisza gra z nożem na gardle, bo w końcu kiedyś trzeba zacząć punktować. A jak nie u siebie z Pogonią to gdzie i z kim? Wydaję mi się, że zobaczymy otwarty futbol z obu stron i kilka goli w Bydgoszczy zobaczymy.Szkoleniowiec gospodarzy będzie miał do dyspozycji pełny skład, natomiast Pogoń będzie musiała sobie poradzić bez kontuzjowanego Hernaniego i pauzującego za czerwoną kartkę Donala Djousse
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom