>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 02.08.2011 (wtorek)

Status
Zamknięty.
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyspcyplina: Żużel, Szwecja
Mecz: Elit Vetlanda - Hammarby Sztokholm
Typ: Gospodarze wygrają różnicą 9-12 pkt
Kurs: 4,50
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Elit Vetlanda podejmuje na własnym torze Hammarby Sztokholm. Mecz dwóch liderów naszej reprezentacji czyli Jarka Hampela i Tomka Golloba. Faworyt zdecydowanie gospodarze, którzy oprócz atutu jazdy u siebie mają jednak lepszy skład. Obok Hampela dziś pojadą Crump, Karlsson, Vaculik, Jonasson czy Hougaard z rezerwy. Na przeciw oczywiście Gollob, który w Szwecji jeździ jednak nieregularnie dobrze, do tego rzadko zawodzący Walasek, również miewający wiele wpadek Zetterstroem czy słabo jeżdżący na wyjeździe Schlein i Karpov. Moim zdaniem Vetlanda nie będzie miała żadnych problemów z wygraną, pytanie jest jednak takie czy zdobędą punkt bonusowy bo pierwszy mecz ulegli 10 pkt. Moim zdaniem Hammarby będzie się mocno broniło i właśnie zakręci się ok. znów takiej przewagi, ja liczę na wyniki 50:40 lub 51:39 i moim zdaniem jak najbardziej są realne do osiągnięcia. Polecam !!!
⛔ 100
 
howardwebb 47

howardwebb

Użytkownik
Sweeting- Bogomolov
typ: 2
kurs: 1.7
bet365
Panowie prawie sąsiaduja w rankingu. Sweeting 66, jego rywal 10 pozycji wyżej. Na pewno nie tylko ja obserwuję od dłuższego czasu padake na korcie aka Sweeting. W pamięci mam jeszcze jego mecz z devvermanem gdzie prezentowali żenujący poziom. Tym mniej słabszym był Ryan...
Później zgodnie z oczekiwaniami został łatwo ograny przez kunitsyna. Dzisiaj na przeciwko niego stanie Alex, który reprezentuje ostatnio tenis na poziomie. Chociażby takie zwycięstwa jak z Dimitrovem czy Belluccim dają do myslenia.
Dzisiaj gram nie tyle na Bogomolova co przeciwko Słaabingowi:cool:

⛔ 100
 
pawciooczek 0

pawciooczek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, SZWECJA: Dywizja 1 - Norra
Spotkanie: Akropolis - Sirius
Typ: 2
Kurs: 1,70
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 19 odbędzie się spotkanie dwóch drużyn z 1 Dywizji Ligi Szweckiej.
Jest to ostatnie spotkanie 14 kolejki. Zmierzą się w niej Sirius, który zajmuje drugie miejsce w tabeli z 25 pkt na koncie (musi gonić Umeaa, które już ma 29 pkt, a uciekać przed Dalkurd, który także ma 25 pkt) a Akropolis, które zajmuje 9 miejsce z 15 pkt na koncie. W poprzedniej kolejce obie te drużyny grały ze sobą lecz gospodarzami byli piłkarze z Sirius - mecz zakończył się wynikiem 3:1.
Ostatnie mecze Akropolis:
10/07-11 1. Liga Północ Sirius(2) vs. Akropolis(9) 3:1
02/07-11 1. Liga Północ Akropolis vs. Frej(13) 2:0
27/06-11 1. Liga Północ Valsta Syrianska(11) vs. Akropolis 2:1
19/06-11 1. Liga Północ Akropolis vs. Luleaa(10) 4:0
11/06-11 1. Liga Północ Karlstad(7) vs. Akropolis 1:1
04/06-11 1. Liga Północ Akropolis vs. Syrianska(8) 2:3
Mecze Sirius:
10/07-11 1. Liga Północ Sirius(2) vs. Akropolis(9) 3:1
03/07-11 1. Liga Północ Umeaa(1) vs. Sirius 1:1
28/06-11 1. Liga Północ Sirius vs. Hammarby(14) 3:0
20/06-11 1. Liga Północ Sirius vs. Frej(13) 1:1
13/06-11 1. Liga Północ Valsta Syrianska(11) vs. Sirius 1:2
05/06-11 1. Liga Północ Sirius vs. Luleaa(10) 1:1
(w nawiasach aktualna pozycja w lidze)
Zespół Sirius na 6 wyjazdowych spotkań nie przegrał ani jednego, wygrał 4, a zremisował 1:1 z Umeaa (pierwszą drużyną w lidze) oraz 2:2 z Forward (czwartą drużyną w lidze).
Zespół Akropolis na 6 spotkań u siebie wygrał 3 lecz z najsłabszymi aktualnie drużynami w lidze. Gdy spotykali się z mocniejszymi rywalami ponosili porażkę lub remisowali.
Podsumowując - stawiam na zespół gości ze względu na to, że na wyjazdach radzą sobie całkiem nieźle. Ostatni mecz z Akropolis wygrali 3:1 (mecz odbywał się 10 lipca) i myślę że ten zakończy się podobnym wynikiem lub troszkę niższym np. 1:2
Wszystkim życzę powodzenia. ????
ps. jest to moją pierwsza analiza więc przepraszam jak coś źle napisałem ;)
⛔ 100
 
tmkmzo 2

tmkmzo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mecz towarzyski klubowy
Spotkanie: Marseille XI - Man Utd XI
Typ: Over 3
Kurs: 1,53
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:Mecz charytatywny pomiędzy Olympique Marsylii z Manchesterem United dla fundacji Pascala Olmet, byłego bramkarza OM. Do Francji ze strony ManUtd polecieli: Evra, Jones, Smalling, Park, Pobga, Cleverley, Welbeck, dodatkowo w barwach Diabłów wystąpić mają gwiazdy takie jak: Barthez, Ginola, Giuly, Trezeguet, Pokora. Skład OM:
Goalkeepers: Mandanda, Bracigliano
Defenders: Azpilicueta, Fanni, Diawara, Morel, Nkoulou, Sabo, Mbow
Midfielders: Mbia, Cisse, Lucho, Diarra, Cheyrou, Kabore
Strikers: J.Ayew, Remy, Amalfitano, Gadi, Omrani
Didier Deschamps zamierza dać zagrać połowę pierwszym składem a w drugiej wpuścić rezerwy, biorąc to pod uwagę, plus paru weteranów w składzie ManU oraz charakter meczu, wydaje się że powinniśmy obejrzeć tu kilka bramek.
✅ 53
 
max212121 140

max212121

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - AUSTRIA: Erste liga
Spotkanie: Grodig - First Vienna
Typ: DW: 2:2
Kurs: 5
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Witam! Już za chwilkę bo o godzinie 18:30 wybiegną na murawę zawodnicy gospodarzy Grodingu oraz przyjezdnych First Vienny. Spotkanie drużyn z samego środka tabeli które po pięciu spotkaniach mają na swoim koncie po siedem punktów. Są to drużyny o zbliżonych umiejętnościach co świadczą wyniki ich poprzednich spotkań z tymi samymi rywalami. Gospodarze jak dotychczas na własnym stadionie rozegrali dwa spotkania w czym jedno przegrali( z Austria Lustenau 1:2) oraz zanotowali jeden remis ( z Sankt Polten 2:2). Goście natomiast na wyjeździe rozegrali dwa spotkania zaliczając jeden remis ( Rheindorf Altach 1:1) oraz przegrana ( z Austria Lustenau 2:1). Biorąc pod uwagę dotychczasowe wyniki oraz fakt że w spotkaniach miedzy tymi zespołami pada dużo bramek myślę że remis 2:2 jest całkiem prawdopodobny. Pozdrawiam!
⛔ 100
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna,
Copa Chile
Spotkanie: Audax Italiano - Club Deportivo y Social Enfoque
Typ: Audax Italiano -3 AH
Kurs: 1,90
Bukmacher:

Audax Italiano gra u siebie w Pucharze Chile z Club Deportivo y Social Enfoque. Goście wydają się być skazani na pożarcie przez średniaka pierwszej ligi. W poprzednim starciu obu zespołów faworyci wygrali bez problemu 1-4, a dziś zagrają przed własną widownią na swoim stadionie. Poprzednio musieli się męczyć na malutkim obiekcie 4-ligowca, a mimo to gładko wygrali. Tego dnia nie dadzą żadnych szans rywalowi. Drużyna gości istnieje niecałe 4 lata, podczas gdy gospodarze to zasłużony, 100-letni zespół. Bagaż 3 goli to minimum, z czym wrócą do domu gracze Enfoque.
✅ 90
 
Z 16

zizou303

Użytkownik
Spotkanie: Crawley Town - QPR
typ: over 4.5
kurs: 5.50
buk: unibet
Analiza: Spotkanie towarzyskie pomiędzy zespołem z Konferencji Narodowej Crawley Town a drużyną z Championships Queens Park Rangers. Z racji tego że jest to spotkanie towarzyskie można spodziewać się gradu goli zwłaszcza że oba zespoły bardzo dobrze grają w ofensywie. Dodatkowo drużyna Crawley Town ma dość spor problemy w obronie w ostatnim czasie. Z Peterborough przegrali 4:2, z Wimbledonem wygrali 3:2 ale również w obronie nie zachwycili tracąc 2 gole. QPR to zespół poziomem zbliżony do Peterborough więc można liczyć na 3-4 gole a myślę że piłkarze Crawley również coś dorzucą, mecze towarzyskie mają to do siebie że piłkarze nie są jeszcze w najlepszej dyspozycji i stawka meczu sprawia że jest więcej miejsca na boisku.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kadwa 53

kadwa

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, WTA Carlsbad
Spotkanie: Zahlavova S. - Scheepers C.
Typ: Zahlavova wygra 2-1
Kurs: 3,90
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Bwin lada moment zamyka możliwość puszczania, więc załapuje się rzutem na taśme, mecz w okolicach 23.15. Zahlavova zajmuje obecnie 72 miejsce w rankingu z dorobkiem 910 punktów, Scheepers plasuje się na miejscu 94. Jak wiadomo nie ranking decyduje o wyniku, jednak wydaje mi się, że Czeszka jest po prostu lepszą tenisistką. Ogólnie jednak jakoś nie może się przełamać, ostatnio w Stanford odpadła w meczu z Radwańską, więc jak najbardziej jest to usprawiedliwione, w Bad Gastein przytrafiła jej się mała wpadka, jednak w Bastad doszła do półfinału przegrywając po zaciętej walce z Hercong. Scheepers ostatnio nie poradziła sobie w Waszyngtonie, myślę, że i tym razem szybko wyleci z turnieju ugrywając dzisiaj jednego seta. Kurs ciekawy, więc myślę, że można zaryzykować.
✅ 290
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom