>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 02.08.2011 (wtorek)

Status
Zamknięty.
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyspcyplina: Żużel, Szwecja
Mecz: Elit Vetlanda - Hammarby Sztokholm
Typ: Gospodarze wygrają różnicą 9-12 pkt
Kurs: 4,50
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Elit Vetlanda podejmuje na własnym torze Hammarby Sztokholm. Mecz dwóch liderów naszej reprezentacji czyli Jarka Hampela i Tomka Golloba. Faworyt zdecydowanie gospodarze, którzy oprócz atutu jazdy u siebie mają jednak lepszy skład. Obok Hampela dziś pojadą Crump, Karlsson, Vaculik, Jonasson czy Hougaard z rezerwy. Na przeciw oczywiście Gollob, który w Szwecji jeździ jednak nieregularnie dobrze, do tego rzadko zawodzący Walasek, również miewający wiele wpadek Zetterstroem czy słabo jeżdżący na wyjeździe Schlein i Karpov. Moim zdaniem Vetlanda nie będzie miała żadnych problemów z wygraną, pytanie jest jednak takie czy zdobędą punkt bonusowy bo pierwszy mecz ulegli 10 pkt. Moim zdaniem Hammarby będzie się mocno broniło i właśnie zakręci się ok. znów takiej przewagi, ja liczę na wyniki 50:40 lub 51:39 i moim zdaniem jak najbardziej są realne do osiągnięcia. Polecam !!!
⛔ 100
 
howardwebb 47

howardwebb

Użytkownik
Sweeting- Bogomolov
typ: 2
kurs: 1.7
bet365
Panowie prawie sąsiaduja w rankingu. Sweeting 66, jego rywal 10 pozycji wyżej. Na pewno nie tylko ja obserwuję od dłuższego czasu padake na korcie aka Sweeting. W pamięci mam jeszcze jego mecz z devvermanem gdzie prezentowali żenujący poziom. Tym mniej słabszym był Ryan...
Później zgodnie z oczekiwaniami został łatwo ograny przez kunitsyna. Dzisiaj na przeciwko niego stanie Alex, który reprezentuje ostatnio tenis na poziomie. Chociażby takie zwycięstwa jak z Dimitrovem czy Belluccim dają do myslenia.
Dzisiaj gram nie tyle na Bogomolova co przeciwko Słaabingowi:cool:

⛔ 100
 
pawciooczek 0

pawciooczek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, SZWECJA: Dywizja 1 - Norra
Spotkanie: Akropolis - Sirius
Typ: 2
Kurs: 1,70
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 19 odbędzie się spotkanie dwóch drużyn z 1 Dywizji Ligi Szweckiej.
Jest to ostatnie spotkanie 14 kolejki. Zmierzą się w niej Sirius, który zajmuje drugie miejsce w tabeli z 25 pkt na koncie (musi gonić Umeaa, które już ma 29 pkt, a uciekać przed Dalkurd, który także ma 25 pkt) a Akropolis, które zajmuje 9 miejsce z 15 pkt na koncie. W poprzedniej kolejce obie te drużyny grały ze sobą lecz gospodarzami byli piłkarze z Sirius - mecz zakończył się wynikiem 3:1.
Ostatnie mecze Akropolis:
10/07-11 1. Liga Północ Sirius(2) vs. Akropolis(9) 3:1
02/07-11 1. Liga Północ Akropolis vs. Frej(13) 2:0
27/06-11 1. Liga Północ Valsta Syrianska(11) vs. Akropolis 2:1
19/06-11 1. Liga Północ Akropolis vs. Luleaa(10) 4:0
11/06-11 1. Liga Północ Karlstad(7) vs. Akropolis 1:1
04/06-11 1. Liga Północ Akropolis vs. Syrianska(8) 2:3
Mecze Sirius:
10/07-11 1. Liga Północ Sirius(2) vs. Akropolis(9) 3:1
03/07-11 1. Liga Północ Umeaa(1) vs. Sirius 1:1
28/06-11 1. Liga Północ Sirius vs. Hammarby(14) 3:0
20/06-11 1. Liga Północ Sirius vs. Frej(13) 1:1
13/06-11 1. Liga Północ Valsta Syrianska(11) vs. Sirius 1:2
05/06-11 1. Liga Północ Sirius vs. Luleaa(10) 1:1
(w nawiasach aktualna pozycja w lidze)
Zespół Sirius na 6 wyjazdowych spotkań nie przegrał ani jednego, wygrał 4, a zremisował 1:1 z Umeaa (pierwszą drużyną w lidze) oraz 2:2 z Forward (czwartą drużyną w lidze).
Zespół Akropolis na 6 spotkań u siebie wygrał 3 lecz z najsłabszymi aktualnie drużynami w lidze. Gdy spotykali się z mocniejszymi rywalami ponosili porażkę lub remisowali.
Podsumowując - stawiam na zespół gości ze względu na to, że na wyjazdach radzą sobie całkiem nieźle. Ostatni mecz z Akropolis wygrali 3:1 (mecz odbywał się 10 lipca) i myślę że ten zakończy się podobnym wynikiem lub troszkę niższym np. 1:2
Wszystkim życzę powodzenia. ????
ps. jest to moją pierwsza analiza więc przepraszam jak coś źle napisałem ;)
⛔ 100
 
tmkmzo 2

tmkmzo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mecz towarzyski klubowy
Spotkanie: Marseille XI - Man Utd XI
Typ: Over 3
Kurs: 1,53
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:Mecz charytatywny pomiędzy Olympique Marsylii z Manchesterem United dla fundacji Pascala Olmet, byłego bramkarza OM. Do Francji ze strony ManUtd polecieli: Evra, Jones, Smalling, Park, Pobga, Cleverley, Welbeck, dodatkowo w barwach Diabłów wystąpić mają gwiazdy takie jak: Barthez, Ginola, Giuly, Trezeguet, Pokora. Skład OM:
Goalkeepers: Mandanda, Bracigliano
Defenders: Azpilicueta, Fanni, Diawara, Morel, Nkoulou, Sabo, Mbow
Midfielders: Mbia, Cisse, Lucho, Diarra, Cheyrou, Kabore
Strikers: J.Ayew, Remy, Amalfitano, Gadi, Omrani
Didier Deschamps zamierza dać zagrać połowę pierwszym składem a w drugiej wpuścić rezerwy, biorąc to pod uwagę, plus paru weteranów w składzie ManU oraz charakter meczu, wydaje się że powinniśmy obejrzeć tu kilka bramek.
✅ 53
 
max212121 140

max212121

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - AUSTRIA: Erste liga
Spotkanie: Grodig - First Vienna
Typ: DW: 2:2
Kurs: 5
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Witam! Już za chwilkę bo o godzinie 18:30 wybiegną na murawę zawodnicy gospodarzy Grodingu oraz przyjezdnych First Vienny. Spotkanie drużyn z samego środka tabeli które po pięciu spotkaniach mają na swoim koncie po siedem punktów. Są to drużyny o zbliżonych umiejętnościach co świadczą wyniki ich poprzednich spotkań z tymi samymi rywalami. Gospodarze jak dotychczas na własnym stadionie rozegrali dwa spotkania w czym jedno przegrali( z Austria Lustenau 1:2) oraz zanotowali jeden remis ( z Sankt Polten 2:2). Goście natomiast na wyjeździe rozegrali dwa spotkania zaliczając jeden remis ( Rheindorf Altach 1:1) oraz przegrana ( z Austria Lustenau 2:1). Biorąc pod uwagę dotychczasowe wyniki oraz fakt że w spotkaniach miedzy tymi zespołami pada dużo bramek myślę że remis 2:2 jest całkiem prawdopodobny. Pozdrawiam!
⛔ 100
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna,
Copa Chile
Spotkanie: Audax Italiano - Club Deportivo y Social Enfoque
Typ: Audax Italiano -3 AH
Kurs: 1,90
Bukmacher:

Audax Italiano gra u siebie w Pucharze Chile z Club Deportivo y Social Enfoque. Goście wydają się być skazani na pożarcie przez średniaka pierwszej ligi. W poprzednim starciu obu zespołów faworyci wygrali bez problemu 1-4, a dziś zagrają przed własną widownią na swoim stadionie. Poprzednio musieli się męczyć na malutkim obiekcie 4-ligowca, a mimo to gładko wygrali. Tego dnia nie dadzą żadnych szans rywalowi. Drużyna gości istnieje niecałe 4 lata, podczas gdy gospodarze to zasłużony, 100-letni zespół. Bagaż 3 goli to minimum, z czym wrócą do domu gracze Enfoque.
✅ 90
 
Z 16

zizou303

Użytkownik
Spotkanie: Crawley Town - QPR
typ: over 4.5
kurs: 5.50
buk: unibet
Analiza: Spotkanie towarzyskie pomiędzy zespołem z Konferencji Narodowej Crawley Town a drużyną z Championships Queens Park Rangers. Z racji tego że jest to spotkanie towarzyskie można spodziewać się gradu goli zwłaszcza że oba zespoły bardzo dobrze grają w ofensywie. Dodatkowo drużyna Crawley Town ma dość spor problemy w obronie w ostatnim czasie. Z Peterborough przegrali 4:2, z Wimbledonem wygrali 3:2 ale również w obronie nie zachwycili tracąc 2 gole. QPR to zespół poziomem zbliżony do Peterborough więc można liczyć na 3-4 gole a myślę że piłkarze Crawley również coś dorzucą, mecze towarzyskie mają to do siebie że piłkarze nie są jeszcze w najlepszej dyspozycji i stawka meczu sprawia że jest więcej miejsca na boisku.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kadwa 53

kadwa

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, WTA Carlsbad
Spotkanie: Zahlavova S. - Scheepers C.
Typ: Zahlavova wygra 2-1
Kurs: 3,90
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Bwin lada moment zamyka możliwość puszczania, więc załapuje się rzutem na taśme, mecz w okolicach 23.15. Zahlavova zajmuje obecnie 72 miejsce w rankingu z dorobkiem 910 punktów, Scheepers plasuje się na miejscu 94. Jak wiadomo nie ranking decyduje o wyniku, jednak wydaje mi się, że Czeszka jest po prostu lepszą tenisistką. Ogólnie jednak jakoś nie może się przełamać, ostatnio w Stanford odpadła w meczu z Radwańską, więc jak najbardziej jest to usprawiedliwione, w Bad Gastein przytrafiła jej się mała wpadka, jednak w Bastad doszła do półfinału przegrywając po zaciętej walce z Hercong. Scheepers ostatnio nie poradziła sobie w Waszyngtonie, myślę, że i tym razem szybko wyleci z turnieju ugrywając dzisiaj jednego seta. Kurs ciekawy, więc myślę, że można zaryzykować.
✅ 290
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom