>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 02.08.2011 (wtorek)

Status
Zamknięty.
wujek69 53

wujek69

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Panathinaikos Ateny - Odense
Typ: Odense strzeli bramkę
Kurs: 1.88
Bukmacher: Bwin

Analiza : Dziś o godz 20:45 na Stadionie Olimpijskim w Atenach , miejscowy Panathinaikos spotka się z drużyną Odense . Pierwszy mecz, który odbył się w Danii zakończył się wynikiem 1:1 , z takiego wyniku bardziej zadowolona jest ekipa koniczynek , ponieważ zdobyła bramke na wyjeździe. Mimo tego nie przekreślał bym szans Odense , w tym spotkaniu będą skoncentrowani na tym by zdobyć przynajmniej jedną bramke . Patrząc na statystyki w 7 ostatnich meczach Odense zdobywało przynajmniej 1 gola , Panathinaikos w przeciwieństwie do Odense jeszcze nie rozpoczął sezonu w swojej lidze i wydaje mi się, że nie jest do końca przygotowany na ten mecz.
⛔ 100 typ powtórzony
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - AUSTRIA: Erste liga
Spotkanie: Grodig - First Vienna
Typ: Powyżej 2.5 goli
Kurs: 1.65
Bukmacher: Bet365
Analiza: Wybrałem wydaje mi się, że najciekawsze spotkanie spośród wszystkich, które rozegrają się na boiskach drugiej ligi Austriackiej i w którym padnie według mnie najwięcej bramek. A mianowicie spotkanie dwóch ekip, które są dosłownie w centrum tabeli, czyli piątego Grodig, a szóstej First Vienny.
Drużyna Grodig w ostatnich spotkaniach spisywała się bardzo dobrze, o czym świadczą trzy zwycięstwa z rzędu z bilansem bramek 9-4, zwycięstwa te przedłużyły passę, bez porażki ekipy Grodig do czterech spotkań, jednak jedno spotkanie z ostatnich czterech to zwycięstwo w pucharze Austrii z ekipą Kufstein.
First Vienna natomiast, dwie porażki z rzędu, w wyjazdowym spotkaniu z Austria Lustenau (2:1) i na własnym stadionie porażka z LASK Linz (1:0).
Jeżeli chodzi o Historię spotkań pomiędzy tymi drużynami, to na brak goli nie można narzekać. W czterech spotkaniach pomiędzy tymi drużynami padło uwaga, 15 bramek, to bardzo dobry wynik, z czego 9 bramek ekipy Grodig i 6 Vienny. Raz tylko padł remis, w którym był wynik 0:0.
Myśle, że opcja powyżej 2.5 goli w tym spotkaniu to pewniak. Ekipa Grodig jest na fali wznoszącej, myślę, że wygrają to spotkanie 3:1.
✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lama94 41

lama94

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Challenger Segovia
Spotkanie: Menendez - Schuettler
Typ: Menendez
Kurs: 3.8
Bukmacher: Betsson
Dzisiaj o godz 12 na hiszpański kort wyjdzie zawodnik gospodarzy oraz doświadczony już Niemiec Schuettler.Oboje spotkali się ze sobą jeden raz.Było to stosunkowo nie dawno bo 7 lipca.Wtedy górą był Niemiec (zacięte spotkanie 2:1 dla Schuettlera) ,ale ja uważam ,że dzisiaj będzie inaczej,Hiszpan przygotowany pod względem fizycznym jest znakomicie.Posiada bardzo dobry return ,który pozwoli atakować drugi serwis Niemca,dlatego w pełni popieram swój typ.
⛔ 100
 
novantatre 0

novantatre

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna/Niemcy/3. Bundesliga
Spotkanie: VFL Osnabrück - Arminia Bielefeld
Typ: VFL Osnabrück
Kurs: 1.95
Bukmacher: Expekt
Analiza: Pierwszy raz od niepamiętnych już dla siebie czasów przeanalizuję spotkanie z dość niskiej ligi, bo za taką trzeba uznać 3 klasę rozgrywkową w Niemczech. Mecz Osnabruck z Bielefeldem. Moim faworytem jest zdecydowanie drużyna gospodarzy. Ciężko tu napisać &quot;coś&quot; o dokonaniach sezonu ligowego, gdyż jesteśmy dopiero po jednej serii gier, ale trzeba przyznać, że na inaugurację rozgrywek zawodnicy Joe Enochsa zaprezentowali się bardzo dobrze, bo wygrali wyjazdową batalię z Darmstadt 0:1. Przeciwnie wręcz zagrał dużo bardziej znany zespół lecz ostatnimi latami &quot;cieniujący&quot; Arminii. Popularni &quot;Niebiescy&quot; przegrali 1:2 przed własną publicznością z II drużyną Stuttgartu, choć do przerwy prowadzili 1:0. Co do ligi to tyle, ale jednak nie koniec jeśli chodzi o mecze o &quot;stawkę&quot;. Jesteśmy po rundzie &quot;wstępnej&quot; Pucharu Niemiec i tam zawodnicy dzisiejszych gospodarzy odpadli dopiero po dogrywce ze znanym teamem TSV Monachium, a Arminia... została rozstrzelana 5:1 przez Norymbergię więc kolejny plusik wędruje w stronę &quot;Fiołków&quot;. Słówko o kadrach. Obie ekipy ostro przerzedziły swoje zestawienia przed sezonem, ale zdecydowanie gorzej wyszli na tym goście. Dlaczego? Dlatego, że dziś nie będą mogli oni skorzystać z dwóch dobrych obrońców, czterech graczy formacji pomocy, w której wystąpią młodzi, niedoświadczeni zawodnicy, a do tego wszystkiego przecież dochodzi ciężki wyjazdowy teren i trzeba uciułać jakieś punkty, ale jak jeśli Arminii zgodnie jest przypisywana 1/10% szans (według jednego z portali bukmacherskich), dla porównania około 72% ekspertów uważa, że zwyciescą będą filoletowi. Aby nie naginać szczególnie statystyk, analiz powiem, że jedyne czego się obawiam to &quot;obrony Częstochowy&quot; przez ekipę z Bielefeldu i zaskakujące 0:0. Jednak mimo wszystko uważam, że wygrają gospodarze, gdyż przemawia za nimi zdecydowanie więcej poztywnych argumentów i głęboko wierzę, że około godziny 21:00 to oni jutro dopiszą sobie kolejne 3 &quot;oczka&quot;.

⛔ 100
 
M 2

make114

Użytkownik
Tenis - Carlsbad WTA hard-single
Spotkanie : Date Krumm K.-Dulko G.
Typ ???? ulko G.
Kurs : 2.5
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Dzisiaj o godzinie 19 w Amerykańskim Carlsbad odbędzie się spotkanie Japonki Date Krumm K 54 w rankingu z Argentynką Giselą Dulko rakieta numer 52.Według Bukmacherów faworytką jest 40-letnia Japonka,jednak ja jestem wprost przekonany,że ten mecz wygra Dulko po pierwsze jest młodsza stosunek gier obu zawodniczek wynosi 1-0 dla Dulko a Date Krumm niedługo idzie na zasłużona emeryturę.Dodam jeszcze,że Japonka nie wygrała ostatnio meczu żadną dobrą zawodniczką i jest bardzo przeciętnej formie,za to Dulko wraca po lekkiej kontuzji i ma bardzo duża ochotę do gry uważam ze naprawdę warto zaryzykować.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
remo91 57

remo91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Eliminacje do Ligi Mistrzów
Spotkanie: Shamrock Rovers - FC København Typ: Shamrock Rovers
Kurs: 5,90
Bukmacher: Tobethttp://ads.expekt.com/affiliates/redirect.aspx?pid=31193&amp;bid=1903&amp;zid=0
Analiza:
W dniu dzisiejszym będziemy mieli okazję podziwiać walkę w trzeciej już rundzie eliminacji do tegorocznej edycji ligi mistrzów. Spośród trzech spotkań postanowiłem wybrać pojedynek irlandzko-duński ze względu na bardzo ciekawe propozycje kursowe oraz na wysoki poziom pojedynku. Shamrock to najbardziej utytułowany zespół Irlandii, tak samo jak zresztą Fc Kopenhaga to bardzo znana drużyna z Danii, która pokazała się ze świetnej strony w poprzedniej edycji LM walcząc jak równy z równym z taką potęgą jak Barcelona.Shamrock Rovers to zespół który zdecydowanie lepiej radzi sobie na własnym stadionie na którym już od kwietnia nie zaznał porażki. W poprzedniej rundzie kwalifikacji do LM moi faworyci okazali się w dwumeczu lepsi od Flory Tallin remisując na wyjeździe 0-0 i wygrywając u siebie 1-0. Wynik nie jest oszałamiający ale w zupełności wystarczający, Flora jak i Shamrock to drużyny będące w rytmie meczowym, który według mnie jest bardzo ważnym czynnikiem który należy brać pod uwagę. FC Kopenhaga rozegra swój pierwszy mecz w LM właśnie dzisiaj, a będzie to dopiero piąty oficjalny mecz po prawie dwumiesięcznej przerwie. Typuję w tym spotkaniu na zwycięstwo gospodarzy którzy moim zdaniem mają bardzo duże szanse na osiągniecie satysfakcjonującego wyniku przed rewanżowym wyjazdem do stolicy Danii.
⛔ 100
 
M 0

master_90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Austria Erste Liga
Spotkanie: SKN St. Polten - SC Rheindorf Altach Typ: gospodarze strzelą bramkę ? Nie
Kurs: 3.35 Bukmacher : Expekt
Analiza:
Na dzisiejszy dzień wybrałem mecz pomiędzy St. Polten a SC Altachem . Jak wiemy liga austriacka już trwa 6 kolejek . W ciągu pięciu ostatnich meczy Polten miał 2 wygrane 1 remis i 2 przegrane , Bilans Altacha jest porównywalny choć nie przegrał 2 razy (2 Wygrane , 2 Remisy 1 Przegrana) . Altach jest na pozycji 3 zaś Polten na 7 . Ostatnie 4 mecze pomiędzy tymi drużynami wyglądają następująco.
Altach 3 : 0 Polten


Polten 1 : 0 Altach


Polten 0 : 0 Altach


Altach 2 : 1 Polten
Jak widzimy Lepszy bilans w tych 2 spotkaniach ma Altach 2 wygrane 1 remis 1 porażka gospodarze tego meczu 2 przegrane 1 remis i 1 wygrana

Według mnie drużyna Altacha wygra ten mecz gdyż będzie mu zależało na dobrej pozycji w lidze i jak dostaniu się do Bundesligi .
Pozdrawiam Master_90
⛔ 100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Piłka nożna, Austria 1. Division
SV Scholz Grödig - First Vienna FC 1894
Typ: SV Scholz Grodig
Kurs: 1,90
expekt
Dzisiaj do analizy wybrałem spotkanie nieco dla mnie egzotycznej ligi. Jest to spotkanie Austriackiej Dywizji pierwszej pomiędzy Scholz Grodig a First Vienna. Obie te ekipy znajdują się w samym środku tabeli. Maja nawet tyle samo punktów i taki sam bilans spotkań. Ale ja więcej szans daję na zwycięstwo gospodarzy. Gracze z Wiednia nie wygrali jeszcze żadnego wyjazdowego spotkania ligowego i strzelili zaledwie dwie bramki. Grodig wygrał dwa ostatnie spotkania z FC Lustenau trzy do jednego na wyjeździe i z Hatberg także na wyjeździe. Natomiast First Vienna dwukrotnie przegrała z Linzem i Austria Lustenau. Dwa ostatnie spotkania pomiędzy tymi ekipami też przemawiają za zwycięstwem gospodarzy. Pokonali oni rywala w ubiegłym sezonie dwukrotnie trzy dwa i cztery jeden. Dodać mogę jeszcze że goście zagrają bez Markovica i Djokica obydwaj ci gracze strzelili cztery bramki. Zatem ja stawiam na gospodarzy.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
komar77 18

komar77

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis M| Washington
Spotkanie: Ilhan -Cipolla
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: bwin
VS


Analiza:
Dziś o godzinie 22:00 czasu polskeigo dojdzie do pojedynku 1 rundy turnieju rangi ATP na kortach w stolicy USA- Waszyngtonie.
Naprzeciw siebie staną 107 w rankingu 24 letni turek bez większych osiągnieć na arenach międzynarodowych, oraz 26 letni Flavio Cipolla ,doświadczony gracz z Włoch.
Nie ma znacznego faworyta to spotkanie lecz ja uważam że wgra je turek , gdyż ma lepsze warunki do gry w tenisa na twardej nawierzchni (191 cm) w porównaniu do niskiego włocha-173cm.
Ilhan lubi grac z niskimi zawodnikami udowadniając to niejednoktornie.
Cipolla słabo gra na twardych nawierzchniach ,jest to typowy zawodnik na ziemię.
Styl gry obu panów jest calkowici rózny, Cipolla gra jednoręczny forehand i gra typowy taktyczny tenis, Ilhan zaś gra typowo siłowy tenis co może dziś przynieść skutek.
Polecam ten typ ????
⛔ 100
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria 1. Division
Spotkanie: SV Scholz Grödig - First Vienna FC 1894
Typ: X
Kurs: 3.40
Bukmacher: bet-at-home
Analiza: W tym meczu niby faworytem Grodig,ale co z tego że wygrali ostatnie 2 spotkania? Popatrzmy z kim.. Otóż dwa najsłabsze do tej pory zespoły w lidze - FC Lustenau i Hartberg. First Vienna także z nimi wygrała co świadczy o porównywalnym poziomie obu zespołów.
SV Grodig:
FC Lustenau vs. Grodig 1:3
Hartberg vs. Grodig 2:4
Grodig vs. Austria Lustenau 1:2
First Vienna:
Austria Lustenau vs. First Vienna 2:1
First Vienna vs. Hartberg 1:0
First Viennavs. FC Lustenau 4:2
Bardzo podobne wyniki i według mnie dzisiejsze spotkanie na Untersberg-Arena będzie bardzo ciekawe i zacięte,a według mnie padnie tam bramkowy remis.
⛔ 100
 
Z 1,3K

ziolo_lecznicz

Użytkownik
dyscyplina:tenis turniej carslbad
spotkanie:kimiko date krumm-gisela dulko
typ ???? ulko wygra 2;0
kurs:4
buk:bet365
analiza:
obie panie w rankingu są bardzo blisko siebie&gt;Dulko 52,natomiast Japonka 54.
Jednak nie daje w tym spotkaniu szans weternace Kimiko.Swoje najlepsze lata ma juz za sobą.Oglnie przewgywa wiekszosc pojedynków z zawodniczkami podobnie sklasyfikowanymi.Cos tam dzialac probuje jeszcze w deblu z roznym skutkikem.Wiec warto postawic na duzo mlodszą Argentynke i zaryzukowac ze ten pojedynek wygra bez straty seta.
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, mecz towarzyski
Spotkanie: Werder Brema - Everton FC
połowa czasu/pełny czas
Typ: 1/1
Kurs: 3.80
Bukmacher: Expekt
Zarówno dla jednym i drugi spotkanie jest jednym z ostatnich form przygotowań do zbliżającego się nowego sezonu (Everton zagra w piątek jeszcze z Villarreal). Z tego co można wyczytać to Everton swoją grą w sparingach nie zachwycał, popełniał sporo błędów w defensywie, narzeka się w klubie ponadto na brak transferów i kontuzje (dzisiaj zabraknie m.in.Fellainiego i Artety). Ponadto można przypuszczać, że pierwszy skład Evertonu może być dzisiaj nieco oszczędzany właśnie na potyczkę z Villarreal.
Oczywiście Werder też ostatnio nie gra najlepiej, odpadł już w pierwszej rundzie z DFB-Pokal z trzecioligowcem a lista kontuzjowanych jest długa: Naldo, Pizzaro, Prodl, Boenisch czy Mertesacker.
Dlaczego więc zagrałem Werder (do przerwy/koniec)? Po pierwsze Everton w poprzednim sezonem również grał sparing w Niemczech (z Wolfsburgiem) i przegrał łatwo 2-0. Po drugie jak już wspomniałem w piątek Everton czeka bardziej prestiżowe spotkanie z Villarreal. Po trzecie transfery, o ile w Evertonie ich nie było o tyle w Bremie liczą na nowe twarze takie jak Sokratis Papastathopoulos, Mehmet Ekici, Andreas Wolf, Lukas Schmitz czy powracający z wypożyczenia Markus Rosenberg.
✅ 280
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hohlik 3,8K

hohlik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Austria Erste Liga
Spotkanie: Lustenau FC-Blau Weiss L.
Typ: 1
Kurs: 2.35
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Jak wiemy jest to druga liga austriacka. Po pierwszych pięciu kolejkach obie druzyny znajduja sie w dolnej strefie tabeli, gospodarze dzisiejszego spotkania zdobyli tylko 1 pkt, natomiast gości więcej o 3 oczka czyli 4 pkt. Wydaje mi sie, ze gospodarze w koncu powinni zacząć wygrywać choć ich defensywa nie jest zbyt skuteczna poniewaz ostatnie mecze przegrywali 2 bramkiami, tylko w pierwszym meczu udało im sie zremisowac 1;1 z Lask Linz, ja jednak licze, że dzisiaj druzyna sie przełamie i pokona słabiutkiego przeciwnika Blau Weiss L., którzy tez nie radza sobie jakos szczegolnie dobrze co obrazuje nam tabela sa jednak 3 oczka wyzej o dzisiejszych gospodarzy, ale mysle ze po dzisiejszym meczu te druzyny zrównaja sie pkt ????
✅ 135
 
ivrock 8

ivrock

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Hamburger SV - Valencia CF
Typ: Valencia CF
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bwin
Z dzisiejszej oferty wybrałem ten mecz. Dwa podstawowe powody. Ostatni mecz Valencii - rozbija Sporting Lizbona 0-3 (31.07), doprawdy niezły &quot;sparing&quot;. Drugi powód (podstawowy) - już w piątek inauguracja Bundesligi i na dzień dobry - klasyk Borussia Dortmund kontra HSV. Pierwsze spotkanie sezonu, całe kibicowskie Niemcy przed telewizorami, na pewno HSV będzie więc dzisiaj odstawiało nogę i oszczędzało swoje płuca, muszą być jak najświeżsi w piątek, dzisiaj w ich wykonaniu możemy zobaczyć naprawdę &quot;towarzyską&quot; piłkę. Z kolei Valencia zaczyna dopiero 21 sierpnia, czyli w przeciwieństwie do HSV ciągle trwa tam między chłopakami walka o pierwszy skład. Ich trener wymienia co połowa prawie cały skład! Mam więc świeżutkich chłopaków co 45min walczących o względy trenera. Ładny kurs, szkoda nie zagrać.
✅ 130
 
orlen47 34

orlen47

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Ferndando Gonzalez - Tommy Haas
Typ: Fernando Gonzalez wygra 2:0
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dzisiaj wieczorem spotka się oto tych dwóch panów. Faworytem bukmacherów jest Fernando Gonzalez, moim zresztą też. W ostatnim czasie Niemiec jak i Chilijczyk nie są w najwyższej formie. Gonzalez ma problemy z koncentracją, oddaje łatwo punkty, często popełnia błędy serwisowe. Natomiast Tommy zmaga się z naderwanym mięśniem uda, przegrywa z &quot;kelnerami&quot;. Warto dodać że powyżsi tenisiści spotkali się już siedmiokrotnie. Aż sześć razy wygrywał Fernando. Ciekawostką jest to iż gdy Gonzalez wygrywał nie oddawał nawet seta Niemcowi. Myślę że będzie to jednostronny mecz a Tommy nie będzie ryzykował przedwczesnym zakończeniem kariery, bo wiadomo że naderwany mięsień to nie przelewki. Kurs dość wysoki warty gry.
zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lighter 165

lighter

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Kitzbuhel
Data, godzina: 02.08, godz. 15.00
Spotkanie: Filippo Volandri - Marcel Granollers
Typ: Marcel Granollers (-3,5 gem hc)
Kurs: 1,90
Bukmacher: Expekt
Analiza: Spotkanie 33. w rankingu ATP Hiszpana Marcela Granollersa (zaliczył po zeszłym tygodniu awans z 41. miejsca) oraz 73. Włocha Filippo Volandriego. Nie ukrywam, że kursy na to spotkanie zaskoczyły mnie, spodziewałem się jakiegoś 1.20 na zwycięstwo Hiszpana, a tymczasem mamy 1.40-1.50. Dlaczego jestem zaskoczony? Ano dlatego, że w ubiegłym tygodniu Granollers w świetnym stylu wygrał turniej na clayu w Gstaad (turniej Kitzbuhel także rozgrywany jest na clayu). Marcel grał tam świetnie, mądrze prowadził wymiany, potrafił wygrywać długie piłki, a kiedy trzeba było umiejętnie skracał dropshotami do siatki lub uderzał mocno z forehandu. Serwis trzymał także na poziomie wyższy niż przeciętny. Kursy są jakie są może dlatego, że Filippo Volandri wygrał niedawno turniej w Orbetello, ale w sumie z godnych uwagi rywali tam to miał tylko Benoit Paire, a turniej to jednak poziom challengerowy. W Umag, gdy próbował swoich sił z Aleksandrem Dolgopolovem ugrał jedynie 3 gemy. Obawiam się, że dzisiaj może być podobnie i że Marcel Granollers pewnie wygra to spotkanie.
✅ 90
 
M 28

mistrz1992

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Janowicz- Souza
Typ: Souza
Kurs: 1.88
Bukmacher: Unibet
Turniej który rozpoczyna się w austriackim Kitzbuhel. Spotkanie pomiędzy Polakiem a Brazylijczykiem odbędzie się o 12.Obaj tenisiści do turnieju głównego przebili się dzięki trzem wygranym meczom w eliminacjach. 20 letni Polak jest 142 rakietą wnajnowszym rankingu ATP. Jest po wspaniałym turnieju w Poznaniu. Souza natomiast zajmuje 110miejsce. Jak jeden z kolegów wcześniej zauważył Jurek potrafi grać u siebie. Dwa razy oglądałem mecze Brazylijczyka gra bardzo mądrze. Na polaka powinno wystarczyć rozrzucanie go po korice co Souza gra doskonale. Polecam ten typ
✅ 88
 
ciechu86 14

ciechu86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz towarzyski
Spotkanie: HSV Hamburg - Valencia CF
Typ: Valencia strzeli gole w obu połowach
Kurs: 3.70
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj bardzo interesująco zapowiada się spotkanie przedstawiciela Bundesligi z przedstawicielem Primera Division. Niestety kolega &quot;ivrock&quot; uprzedził mnie z typem dlatego zmieniłem zakład na gole. Ciężko wytypować tutaj faworyta, wg bukmacherów jest nim Valencia, ja tylko popieram ich zdanie ???? Obie drużyny są na różnych etapach przygotowań: HSV już w piątek rozpoczyna grę w lidze (wyjazd na BVB) więc nie wiem czy trener Michael Oenning pozwoli żeby najmocniejszy skład grał przez pełne 90min i narażał się na kontuzje... Valencia natmiast dopiero łapie rytm co widać po wynikach meczy sparingowych (m.in.porażka z Rapidem Wiedeń aż 1:4).
Jeśli chodzi o sprawy kadrowe to tutaj napewno mocniejsza jest Valencia. Utrzymali skład z poprzedniego sezonu dodatkowo wzmacniając się takimi graczami jak Adil Rami (z Lille), Diego Alves i Pablo Piatti (z Almerii) czy Dani Parejo (z Getafe). Z drużyny HSV odeszli natomiast Frank Rost (NYRB), Piotr Trochowski (Sevilla) czy Ruud van Nistelrooy (Malaga) a transfery do klubu napewo nie powalają na kolana ponieważ graczami, którzy mogą wzmocnić podstawową jedenastkę są tylko Jeffrey Bruma i Michael Mancienne...
Dotychczasowe wyniki w prezesonie:
HSV: wygrane z Ingolstadt 4:2, Al Ahli 4:0, Bayernem 2:1, Groningen 4:0 i z Oldenburg w Pucharze Niemiec 2:1, jedyną porażką był finał Liga Total z BVB 0:2 widać więc, że Hamburg jest w dobrej formie przed startem ligi.
Valencia: wygran z Eindhoven 2:0, Leicester 1:0 i ze Sportingiem Lizbona 3:0, jedyna porażka to wspomniany powyżej mecz z Rapidem 1:4.
Dla mnie mecz z austriakami to wypadek przy pracy i jakoś nie biorę go specjalnie pod uwagę.
Prawdopodobny skład Valencii: Diego Alves-Alba,Rami,Ricardo Costa,Bruno-Albelda,Topal-Mata,Piatti,Pablo-Soldado
✅ 270
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 18

szymek1547

Użytkownik
Piłka Nożna
Spotkanie:Shamrock-FC Kopenhaga
Typ:FC Kopenhaga wygra i będzie Over 2,5
Kurs:2,80
Bukmache:Gamebookers




FC Kopenhaga to od wielu lat najmocniejsza i reprezentacyjna drużyna duńskiej piłki. Dość powiedzieć, że w ostatniej dekadzie po tytuł sięgała aż ośmiokrotnie. Przy czym kilka mistrzostw osiągniętych było z olbrzymią przewagą punktową.

Na arenie międzynarodowej Duńczycy również prezentują się bardzo udanie. Dość powiedzieć, że w sezonie ubiegłym byli w stanie awansować do szesnastki Ligi Mistrzów, a w fazie grupowej uplasowali się za Barceloną eliminując Rubin oraz Panathinaikos. Te rezultaty pokazują, że jest to ekipa z wysokiej półki i z przejściem III rundy eliminacji problemów mieć nie powinna.

W składzie widzimy wielu świetnych zawodników zarówno krajowych jak i spoza Danii. Aby zobrazować siłę tej ekipy wystarczy wymienić takich graczy jak Dame N&#39;Doye, Mathias Jørgensen, César Santin, Martin Vingaard czy Claudemir.Shamrock powraca na szczyty irlandzkiej piłki, stąd w ostatnich sezonach nie była obecna w Europie. Bez wątpienia aktualnie jest to jednak solidny team, który znajdując się w trakcie sezonu może być groźny. W składzie nie ma wprawdzie wielkich gwiazd i uznanych nazwisk, niemniej jednak drużyna prezentuje twardy futbol i bez wątpienia postara się wyeliminować wyżej notowanego rywala.



Mimo minimalnej zaliczki z pierwszego spotkania w rewanżu również Duńczycy stawiani są w roli faworytów. Są zespołem znacznie bardziej doświadczonym i silniejszym kadrowo.


PLAGIAT
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Carlsbad
Spotkanie: Pennetta - Brianti
Typ: Brianti ugra choc 1 seta
Kurs: 1,95
Buk: Bwin
Analiza: Dziś w pierwszych spotkaniach w Carlsbad spotkają się rodaczki, bardziej utytułowana Flavia Pennetta z Albertą Brianti. Obie dziewczyny nie spotkały się jeszcze na korcie, ale zawsze musi byc ten 1 raz. Penneta w ostatnim turnieju w Palermo doszła aż do finału przegywając z Hercog, Brianti też grała w Palermo, ale w 2 rundzie trafiła na triumfatorkę, a więc Hercog, ale grała również 3 rundzie Waszyngtonu gdzie przegrała z Peer. Nie zdziwiłbym się jakby Brianti dziś wygrała, ale jestem przekonany że Alberta ugra seta! Dodam że Pennetta jest 24 rakietą świata, a Brianti jest 56. ????
Pozdrawiam/Powodzenia/Poznaniak
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom