>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy dnia - 02.05.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
L 44

lewy261

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna: Liga Europejska
Spotkanie: Chelsea - Basel
Typ: Powyżej 12 rzutów rożnych i powyżej 6ciu kartek.
Kurs: 9,00 =&gt; 5,00
Bukmacher: WilliamHill
Data (i godz): 02.05 21:05
Analiza:
Rewanżowe spotkanie Ligi Europejskiej pomiędzy Chelsea a Basel. Liczę na podobny scenariusz jak w 1 meczu. Było w nim 16 rzutów rożnych, dzisiaj także nie będę bał się o rzuty rożne. Zastanawiałem się jednak nad żółtymi kartkami. W pierwszym meczu było ich 6. Myślę jednak że dzisiaj będzie dokładnie 7 kartek, Basel ma szanse na awans ogromne w porównaniu z Barceloną czy Realem, więc i na pewno będą bardziej walczyć. Mój typ na Chelsea to co najmniej 3 kartki, w końcu to faworyci rozgrywek, a Basel na pewno będzie chciał zdetronizować faworyta i tych kartek nałapie więcej. Jeśli chodzi o rzuty rożne to np. Basel w ostatnim ich meczu było 20 rzutów rożnych
Przegrali ten mecz ale nie zagrali pełnym składem ze względu właśnie na dzisiejszy pojedynek. Ostatnie 2 mecze ligowe Chelsea to 9 i 13 rzutów rożnych. Jak dla mnie jest to również dobry prognostyk. Dzisiaj liczę na głupotę zawodników, odkopywanie piłki, granie na czas, symulki. I na uzbieranie co najmniej 7miu kartek , żółto-czerwonych. Pozdrawiam
⛔100
 
malkin_30 7

malkin_30

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Puchar Polski
spotkanie : Sląsk Wrocław-Legia Warszawa
typ: Druzyna gosci zdobedzie powyzej 1.5 gola w meczu
kurs: 2.45
bukmacher : Betsafe
Swój typ opieram o to że Legia gra duzo lepiej przeciwko dobrym druzynom na ich bosikach co pokazaly spotkania w Krakowie , Poznaniu i chociazby w derby Warszawy. Ostatni mecz z Piastem byl jednym z niewielu kiedy Legia nie strzelila w ogóle bramki. Mimo iz to puchar i jednym i drugim bedzie zalezalo bardzo to wierze ze bedzie to bardziej otwarty mecz niz szachy . Stawiam na to ze Legia zdobedzie 2 gole w tym spotkaniu i byc moze przesadzi sprawe pucharu juz w 1 meczu.
✅145
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
matfat 8

matfat

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna: Liga Europejska
Spotkanie: Chelsea - Basel
Typ: X
Kurs: 4,56
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: W dzisiejszym rewanżowym meczu The Blues podejmują ekipę z Bazylei. W poprzednim meczu londyńczycy wygrali 2:1 i bardzo ułatwili sobie drogę do finału. Szwajcarzy musieliby wygrać 2:1 aby doprowadzić do dogrywki. Bardzo w to wątpię, gdyż Chelsea nie traci u siebie zbyt dużo goli. Będą starali się jak najmniejszym nakładem sił, gdyż za 3 dni grają arcyważny mecz z Man Utd w Premier League, który może mieć niebagatelne znaczenie w układzie końcowym i awansie do przyszłorocznej edycji LM. W jutrzejszym spotkaniu nie wystąpi z pewnością kontuzjowany Oriol Romeu oraz zawieszony Ashley Cole i nieuprawniony do gry Demba Ba.
Jeśli chodzi o szwajcarów, to ostatni mecz ligowy przegrali 0:3 z Luzern. Nie wiadomo czy celowo sobie go odpuścili szykując się na LE, czy zdarzyła im się wpadka. Na pewno są mocną wkurzeni stratą gola w ostatniej minucie gry poprzedniego meczu z Chelsea i wyjdą na boisko zdeterminowani. Wiadomo jednak, że zawodników mają dobrych, ale nie na tyle żeby ograć ich na stadionie gospodarzy. Akurat te dwie rzeczy, że tak powiem się zrównoważą i w wg. mnie w meczu padnie remis 1:1. W drużynie ze Szwajcarii z urazem zmaga się Kay Voser, zaś pauzować za kartki musi Alexander Dragovic.
Przewidywane składy:
Chelsea: Cech - Bertrand, Cahill, Ivanovic, Azpilicueta - Mikel, Luiz - Hazard, Mata, Moses - Torres
Basel: Sommer - Joo-Ho, Sauro, Schar, Degen - Frei, Die, Elneny - Stocker, Streller, Salah
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
anzelmo 206,6K

anzelmo

Użytkownik
POLSKA: Puchar Polski Śląsk Wrocław-Legia Warszawa 02.05.2013 18:30
typ x2
kurs 1,44 Bet365
Pierwsze spotkanie finałowe- jak dla mnie faworytem tego spotkania jest Legunia, mimo spekulacji prasowych dotyczących osłabień zagramy bez Ludojada Bereszynskiego i Wawrzyniaka-Urban posiada lepszy zespól.Bardzo prestiżowe spotkanie dla obu zespołów(kibiców), myślę kluczowe będzie to 1 spotkanie - obie ekipy forma nie grzeszą ale to podopieczni Urbana maja lepsze wyniki i większe możliwości. Śląsk bardzo fajnie zagrał w półfinałowym dwumeczu z Wisla ,ale w lidze gra momentami żałośnie, praktycznie bez napastnika- bardzo słabo w obronie. Jak dla mnie prosto do rozszyfrowania Mila i Sobota to kluczowe postacie zespołu Levego.Bardzo niepewnie po prostu słabo broni ostatnio Kelemen,legia AZ TAKICH PROBLEMÓW I WĄCHAŃ FORMY NIE MA- Cel Legii jasny mistrzostwo, ale w pucharze stołeczni podtrawia grac i go zdobywać. Bijać rekordy,Oba zespoły maja sobie cos do udowodnienia za poprzedni sezon na Lini Wrocław-Warszawa za dobrych stosunków nie ma. Mobilizacja po obu stronach dla mnie wygra lepszy zespól, mający większy potencjał grający ciekawsza ładniejsza piłkę, ale ze sa to pucharu i dwu mecz zabezpieczam sie dnb. Zapowiada dobre widowisko.
✅44
 
avothez 37

avothez

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Puchar Polski
Spotkanie: Śląsk Wrocław : Legia Warszawa
Typ: 1 DNB
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Pierwsze finałowe spotkanie Pucharu Polski w którym Śląsk podejmuje na własnym obiekcie Legię. Nastroje w ekipie gości pogorszyły się nieco z uwagi na ostatni ligowy remis z Piastem Gliwice 0:0 oraz wymęczone zwycięstwo Lecha, które sprawia że przewaga punktowa zmalała do zaledwie 2 oczek. Śląsk natomiast przystępuje do tego spotkania po fatalnym derbowym meczu z Zagłębiem przegranym aż 4:0.
Śląsk przegrał 6 ostatnich spotkań z Legią w Pucharze Polski ,więc jest to rywal bardzo niewygodny dla dzisiejszych gospodarzy. Na pewno spory ból głowy ma trener Urban, bo w meczu nie zagrają z różnych przyczyn Bereszyński, Radović, Wawrzyniak, Kosecki, Ljuboja oraz Gol.
Śląsk grając u siebie musi chcieć wygrać, Legia ma ogromne braki, oczywiście forma tych obu drużyn jest pod wielkim znakiem zapytania, jednak ja dzisiaj jestem za Gospodarzami.
⛔100
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
spotkanie: Benfica vs Fenerbache
Typ: kto więcej rzutów rożnych,Fenerbache (+4)
Kurs: 2,0
Bukmacher: bet365
ANALIZA, witam. Dzisiaj znów gram rzuty rożnr, tym bardziej bardziej przemyślany typ niż 2 poprzednie z ligi mistrzów,tam po prostu bvb nie zdołała utrzymać się przy piłce i dużo nie brakło a real odrobił by straty, a wczoraj bayern dał po prostu pograć barcie, nie forsowali i spokojnie w drugiej połowie dobili rywala, a teraz do rzeczy. pierwszy mecz to ciągłe naciski dzisiejszych gości, niewykorzystany karny, ale pokazali solidny footbal, co prawda jedna bramka zaliczki to nie dużo i spodziewam się odrobienia strat przez Benfice już w pierwszej połowie. Taki scenariusz to ataki od pierwszej minuty, zdobycie bramki i później utrzymywanie się przy piłce i jak będzie okazja to dobicie przeciwnika, jednak nie spodziewam się ataków od pierwszej minuty, bo jedna kontra gości może pogrążyć gospodarzy, więc benfika musi atakować, ale atakować zachowawczo, dopiero pod koniec gdyby ciągle było 0-0 ruszą wszystkimi zawodnikami do przodu. a teraz jak to conapisałem ma się dorożnych, otóż benfica spokojnie gra atakiem pozycyjnym, raz po raz co prawda zdobędą rzut rożny, ale w razie straty fenerbache będzie kontrowało (bo wątpie by chcieli grać na 0-0, gdyż wiadomo jak takie mecze się kończą dla drużyn broniących) a z tych kontr też spodziewam się rożnych. ogólnie to sama linia, czyli 12 korneli jak dla mnie przesadzona, ale że ostatnio lubiałem się mylić (i to znacznie!!!) więc daję dzisiaj na ten typ i obym miał rację. powodzenia i pozdrawiam
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
balmora 100

balmora

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Finlandia Veikkausliga
Spotkanie: Inter Turku - HJK Helsinki
Typ: HJK strzeli i wygra
Kurs: 2.40
Bukmacher:
Bet365
W trzeciej kolejce ligi finlandzkiej zmierzą się aktualny mistrz kraju HJK Helsinki i wicemistrz Inter Turku. Nowy sezon o wiele lepiej zaczeli goście , wygrywając 2 spotkania z rzędu po 2:0, natomiast Inter Turku wygrał jedno spotkanie 1:0 i jedno przegrał w takim samym stosunku. Gospodarze jednak grają bardzo asekuracyjnie, w obydwu swoich dotychczasowych spotkaniach mieli duże problemy w ataku pozycyjnym, na dodatek stracili paru czołowych graczy na początku tego sezonu co odbiło się na beznadziejnej postawie w pucharze ligi gdzie przegrali aż 7 z 8 meczów na przełomie lutego i marca.
Goście natomiast to zdecydowanie najlepszy team w Finlandii i murowany kandydat do kolejnego triumfu. Grają dobrze z przodu i pewnie z tyłu, do tej pory nie stracili żadnego gola w lidze.
Uważam że HJK stać na wygranie tego meczu i to dodatkowo do zera.
⛔100
 
jestemgraczem 50

jestemgraczem

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna: Liga Europejska
Spotkanie: Chelsea - Basel
Typ: Chelsea powyżej 1.5 żółtych kartek
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Na dziś wybrałem typ kartkowy na Chelsea. Moim zdaniem 2 kartki w tym meczu dla Chelsea to ciekawy typ. W 1 meczu Chelsea wygrała w dość szczęśliwy sposób, nie było im łatwo grać przeciwko Bazylei. Co prawda w obecnej edycji LE na stadionie The Blues nie udało sie wygrac nikomu, a tylko dwie druzyny wywiozły remis (Juve 2:2 i Sparta Praga 1:1), lecz to jest półfinał i na pewno druzyna gośći nie pozwoli sie łatwo ograc, licze na ciekawy i zacięty mecz co za tym idzie sporo fauli i kartek, tak jak było w pierwszym spotkaniu tych druzyn gdzie sędzia pokazał zółty kartonik sześciokrotnie, po 3 dla kazdej z ekip. Także 2 kartki dla gospodarzy jak najbardziej w zasiegu. Polecam! ????
⛔100
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna-Kolumbia:Copa Postobon
Spotkanie:Union Magdalena-Real Cartagena
Typ:1
Kurs:2.50
Godz:22:30
Buk:Bet365
Union Magdalena ma wielkie szanse aby zakwalifikować się do następnego etapu Copa Postobon. Dziś zmierzy się z liderem swojej grupy Realem Cartagena jeśli wygrają będą nowym liderem grupy. Goście na ten mecz powołali duzo młodych zawodników i zagrają rezerwowym składem.Gospodarze zaś wystąpia w prawie najsilniejszym zestawieniu ,szanse dostanie tylko drugi bramkarz.Dodatkowo jest to dopiero drugi mecz w tych rozgrywkach gdzie Union Magdalena zagra u siebie ,więc 11 punktów zdobytych do tej pory świadczy o dużych możliwościach drużyny.Gospodarze powinni wygrać mają prawie pełny skład,a goście niedoświadczony zespół,któremu trener da pierwszy raz szanse w tej edycji Copa Postabon.
⛔100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina : Baseball, MLB - American League, godz. 20.10
Spotkanie : Tampa Bay Rays u Kansas City Royals
Typ : 2
Kurs : 1.709
Bukmacher : Pinnacle
Analiza: Kansas City Royals zaczął bardzo dobrze sezon 2013 i dzisiaj należy zastanowić się nad ich kolejną wygraną z zespołem Rays. W poprzednich spotkaniach tej serii było 9:8 i 8:2 dla Royals. Dodatkowo zespół pokazał bardzo dobrą ofensywę, bo odbijał 14 i 15 razy rzuty pitcherów gości. Ogólnie Royals notują bilans 15-10 co daje im 4 miejsce w American League. U siebie 8 wygranych na 12 gier.
Tampa Bay Rays notuje bilans 12-15. Rozpoczęcie słabe, dodatkowo wyjazdy to 4 wygrane na 15 gier.
I kolejna ważna sprawa to pitcher zespołu Royals. Ervin Santana, RHP 3-1, 2.00 ERA gra ostatnio znakomicie. W poprzednich meczach albo 7 albo 8 inningów, ERA na poziomie 1,2 i bez HR oraz przejścia pałkarza rywala. Słabo zagrał tylko w meczu otwierającym sezon, oddając 4 runs. Cały sezon to 5 gier, 36IP, 32H i 9 oddanych runs. Ten zawodnik ma w karierze 99 wygranych spotkań w MLB, więc dzisiaj wszyscy liczą na jubileuszową 100 wygraną.
Roberto Hernandez, RHP 1-4, 5.28 ERA to pitcher gości. Sezon na razie fatalny, problemy z mechaniką rzutu. Ogólnie 30.2IP gry i 21 oddanych runs. W 4 z 5 gier oddawał 3 lub więcej runs rywalowi. Na stadionie Royals jego ERA wynosi 6,35.
Według mnie Royals powinni wygrać.
z/0
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna: Liga Europejska
Spotkanie: Chelsea - Basel
Typ: Bramki w 1. połowie : Poniżej 1,5
Kurs: 1,50
Bukmacher: Betclick
Data (i godz): 02.05 21:05
Analiza: Witam na dzisiaj chciałbym zaproponować dosyć bezpieczny typ z meczu LE pomiędzy Chelsea a ekipą Basel faworytem w dzisiejszym spotkaniu jest drużyna z Angli, która jest w dużo lepszej sytuacji niż ekipa ze Szwajcarii a wszystko za sprawą wyniku z pierwszego spotkania które Chelsea szczęśliwie wygrała 1:2 i ma dzisiaj komfort grania z dosyć fajną zaliczką biorąc pod uwagę że dzisiejsze spotkanie rozegrane zostanie na stadionie Chelsea. Zajmijmy się moim typem a więc myślę że Chelsea w 1 połowie na pewno zagra na dużym spokoju z myślą aby nie stracić bramki, czego na pewno bedą chcieli piłkarze Basel ale myślę że połfinał to i tak dla nich bardzo dobry wynik i ich przygoda w w tej edycji LE się skończy. Chelsea w tym meczu nic &#39;&#39;nie musi&#39;&#39; ale kibice którzy zasiądą na trybunach z pewnością bedą chcieli zobaczyć bramki i nawet jeśli 1 bramka wpadnie już w 1 połowie to nic się nie stanie. Basel to drużyna która strzela bramki w miarę systematycznie ale dziś piłkarze Chelsea raczej im nie pozwolą a już na pewno nie 1 połowie. W pierwszym meczu w 1 połowie padła 1 bramka więc dziś nie powinno być tych bramek dużo więcej. Basel przegrało 28.04 z Luzern 0:3, dziś fajerwerków nie będzie bo Chelsea to drużyna która na pewno nie pozwoli sobie na tracenie goli i będzie chciało ten mecz pewnie wygrać zachowując przy tym rozsądek ???? 1 połowa spokój w 2 zobaczymy ????
✅50
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska 21:05
Spotkanie: Chlesea - Basel
Typ: under 0,5 (ht)
Kurs: 3,60
Buk: Sportingbet
W rewanżowym spotkaniu Ligi Europejskiej, Chelsea Londyn podejmie FC Basel. W Szwajcarii górą byli podopieczni Beniteza, którzy wygrali po emocjonującej końcówce 2:1 i tym samym są na dobrej drodze, aby awansować do finału. Basel już w tej edycji napsuło sporo krwi faworytom, ale nie sądzę aby na Stamford Bridge zdobyli więcej niż jedną bramkę. Przed The Blues bardzo ważny wyjazdowy mecz z Manchesterem United. Chelsea nie jest jeszcze pewna występu w przyszłorocznej Lidze Mistrzów, więc dzisiaj zapewne nie będzie forsować tempa, mimo iż prawdopodobnie wystąpią praktycznie w podstawowym garniturze. Sądzę, że Basel ostrożnie przystąpi do tego spotkania, a odsłonią się dopiero w drugiej połowie i wówczas rozpocznie się otwarta gra. Typ dość ryzykowny, ale warty gry, zwłaszcza że Chelsea straciło bramkę po kontrowersyjnym rzucie karnym.
⛔100
 
Q 7

qeer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna: Liga Europejska
Spotkanie: Chelsea - Basel
Typ: Suma kartek w meczu | Powyżej 6
Kurs: 4,00
Bukmacher: William Hill
Analiza: Dziś o 21:05 szwajcarzy grają o finał Ligii Europejskiej. Awans dla nich i pokonanie Chelsea byłoby coś wyjątkowym. W pierwszym meczu stracili pechowo bramkę w ostatniej minucie. Dziś nie mają nic do stracenia. Grają trzema napastnikami i dlatego defensywa będzie miała dużo roboty. Na pewno będą agresywnie nastawieni do rywala. Obie drużyny nie będą patrzyły się na kartki tylko na finał. Szczególnie goście, którzy w przeciwieństwie do Chelsea Europy jeszcze nie zawojowali. Już teraz jest to dla nich coś wielkiego, zagrać w półfinale LE. Grają na wyjeździe, po prostu muszą wyjść na boisko bez żadnego strachu.
Chelsea czeka 5.05 mecz o &quot;LM&quot; z Manchesterem United. W tym meczu wg. mnie inicjatywę oddadzą Bazylei i będą próbowali powstrzymywać ich szturm na bramkę, faulując ich.
Myślę, że ten mecz będzie &quot;brzydki&quot; z szarpaną i przerywaną grą, co spowoduje dużą ilość fauli a w konsekwencji dużo żółtych kartek. Kurs zachęca.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom